Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-23, 17:49   #1231
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Straszna historia, współczuję strachu o mamę. Nie wyobrażam sobie co musiałyście czuć :-*






Kto ma dziś kryzys milion, zjadłby 3 paczki fun popsów fromage, 5 paczek fun popsów paprykowych, wypiłby kubek gorącej czekolady z toną marshmallow i zagryzł pizzą z 20 rodzajami śmierdzących serów, czochem i róż punką? A po tym wszystkim jakieś zimne pszeniczne, koc i tydzień urlopu z dala od świata. Palec do budki.

Zjadłam dziś pol kilograma salatki z pstragiem w majonezie, na dodatek opakowanie salatki z pstragiem wedzonym Lisner, do tego pakę 150 g cipsow. Na jeden raz.
#cionrza
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 17:49   #1232
201606201142
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 100
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Cytrynellka90 Pokaż wiadomość
Oftopuje trochę na temat wczorajszych zamachów w Brukseli.
Non stop sprawdzam co się dzieje w całej tej sprawie. Chwile grozy przeżyłam wczoraj jak się dowiedziałam o kolejnym wybuchu w metrze. Moja mama mieszka w Brukseli i akurat tę trasę przemierzała dzień wcześniej na całe szczęście. Jak zawiesili całą komunikację miejską to nie miała jak wrócić do domu. Jeździły tylko pociągi to tyle dobrze, że ma dość blisko dworca. Moja mama mieszka na dzielnicy Schaerbeek czyli dokładnie tam gdzie od wczoraj trwa obława i znaleźli kolejną bombę i materiały wybuchowe w mieszkaniu tych co się wysadzili na lotnisku. Wczoraj jak z nią rozmawiałam to non stop jechało coś na sygnale. Ja się bardziej stresuje niż ona bo to ona mnie uspakaja. Czekam dziś na kolejny telefon od niej. W ogóle cała ta sytuacja to jedna wielka tragedia, tylu ludzi zginęło, tylu jest rannych. Panika... Ja zawsze myślałam, że nie dożyję takich czasów a teraz prawie pod własnymi oknami takie sceny. Jak oglądam te wszystkie filmy i relacje to nie mogę uwierzyć, że to prawda, wolałabym żeby to były tylko sceny z jakichś filmów a nie z rzeczywistości. Ciary przechodzą na myśl, że sama nie raz bywałam w tych miejscach.
Sorry za offtop ale no nie mogę jakoś tak..
Uściski dla Ciebie i mamy.

Jak sobie pomyślę, że to wszystko dzieje się tuż za rogiem to jestem momentami przerażona, jak daleko to jeszcze zajdzie.
201606201142 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 17:52   #1233
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytrynellka - tulę mocno
wczoraj czytałam wiadomości i płakałam...


---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

Pilar - masz zapchaną skrzynkę - mam nadzieję, że to nie wiadomości od mojego MĘŻA
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 17:53   #1234
koainka_
Czekoladożerca
 
Avatar koainka_
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 790
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
Zjadłam dziś pol kilograma salatki z pstragiem w majonezie, na dodatek opakowanie salatki z pstragiem wedzonym Lisner, do tego pakę 150 g cipsow. Na jeden raz.
#cionrza
Jaka cionrza!
Jedna wymiana prywatnych wiadomości, a ta ma już urojoną cionrzę, ahahahaha
Kiedy zostaniemy ciotkami?
__________________
Wróciłam na bloga
ciekawe tylko na jak długo.

Edytowane przez koainka_
Czas edycji: 2016-03-23 o 17:54 Powód: Zapomniałam dać na szaro. Ale Rózia to juciuberka, więc już sama nie wiem jak pisać
koainka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 17:54   #1235
201709190931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 223
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Lioness i 34 minuty filmiku co ma na telefonie

201709190931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 17:55   #1236
wraaakczasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 739
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Dragonknight Pokaż wiadomość
Lioness i 34 minuty filmiku co ma na telefonie

Nie żebym coś...ale to już jest part 2 xD
wraaakczasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 17:57   #1237
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez koainka_ Pokaż wiadomość
Jaka cionrza!
Jedna wymiana prywatnych wiadomości, a ta ma już urojoną cionrzę, ahahahaha
Kiedy zostaniemy ciotkami?
za 9 miesięcy od wczoraj

łaaaa- a może urodzę na Boże Narodzenie?
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-23, 18:01   #1238
lord_viader
Raczkowanie
 
Avatar lord_viader
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Gwiazda śmierci
Wiadomości: 302
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
za 9 miesięcy od wczoraj

łaaaa- a może urodzę na Boże Narodzenie?
czyli niepokalane poczęcie! będziesz jeszcze sławniejsza
__________________
"Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę."
lord_viader jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 18:02   #1239
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość


Moje ostatnie odkrycie z Tigera to fioletowy glut. Kosztuje mniej niż 10zł chyba, a zaje.sta zabawa
Uwielbiam gluty i tego typu rzeczy. Na walentynki dostałam piasek kinetyczny, a na święta sprytną plastelinę jak będę w Kato, muszę obczaić czy w Tigerze będą gluty!
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 18:03   #1240
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
Cytrynellka - tulę mocno
wczoraj czytałam wiadomości i płakałam...


---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

Pilar - masz zapchaną skrzynkę - mam nadzieję, że to nie wiadomości od mojego MĘŻA
Niestety nie juz wyczyscilam
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 18:04   #1241
201607111017
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 624
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość

Wiem, wiem, trudno mi namierzyć kiszone, ale uwielbiam i staram się jeść
Piję koktajle, staram się codziennie, nie zawsze zielone, raczej żółte ale piję, bo bardzo lubię.
W Lidlu z ich serii "ryneczek Lidla" są prawdziwe ogórki KISZONE, a nie kwaszone
201607111017 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-23, 18:06   #1242
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez micropig Pokaż wiadomość
Dziołszki, jutro mam rozmowę w sprawie pracy, z tej okazji chciałabym was poprosić o wsparcie i trzymanie kciuków jutro od 12:00 do odwołania Dosyć mi zależy, bo od 3 miechów bezrobocie, na uczelnie jeżdżę raz, max dwa razy w tygodniu i czuje, że mi zaraz tyłek do fotela przyrośnie.
Bardzo mocno zaciskam palce!

Ja z obozu tych, które nie pracowały podczas studiów, nooo moze pod koniec na zlecenie - ale jak teraz pomyślę o tym czasie, to trochę tęsknię. Żałuję też, ze wtedy przy takiej ilości wolnego czasu nie zrobiłam rzeczy, na które teraz nie mam czasu, a wtedy myślałam, że też go nie mam

W każdym razie powodzenia, uda się bankowo! napisz jak będzie!
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 18:06   #1243
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Uwielbiam gluty i tego typu rzeczy. Na walentynki dostałam piasek kinetyczny, a na święta sprytną plastelinę jak będę w Kato, muszę obczaić czy w Tigerze będą gluty!
Tez chce piasek! Ale jako hejter mam tylko kota i nie dostalam prezentu polecasz?
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 18:09   #1244
loczek88
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 716
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość

A jaki kolor sukien dla druhen przewidujesz?
Róziaaaa, a mogę Wam zagrać na ślubie Ave Maria? może w ostatniej chwili Dżak zmieni zdanie, słysząc moje boskie melodie....
Cytat:
Napisane przez Radzka Pokaż wiadomość
Nie szalej tak, bo przyćmisz Rózie - zaraz - Ogrodowczyk
w zasadzie Rózia Ogrodowczyk IN SPE bym już spokojnie tytułowała

Cytat:
Napisane przez Cytrynellka90 Pokaż wiadomość
Sorry jeżeli już było:

https://www.youtube.com/watch?v=HNqcvf2qz5k takie zbliżenie na tyłek Madzika trochę przegięcie. Owszem aż się zaśmiałam ale nie wiem czy z zażenowania czy z czego...
coś mi nie wychodzi wstawianie jutubów
Madzik jest cudowny zawsze poprawi mi humor; a no i NIE WIERZĘ że ona przy wzroście 170 waży 80 kg (jeśli coś mieszam, walnijcie mnie obuchem proszę).
Cytat:
Napisane przez micropig Pokaż wiadomość
Dziołszki, jutro mam rozmowę w sprawie pracy, z tej okazji chciałabym was poprosić o wsparcie i trzymanie kciuków jutro od 12:00 do odwołania Dosyć mi zależy, bo od 3 miechów bezrobocie, na uczelnie jeżdżę raz, max dwa razy w tygodniu i czuje, że mi zaraz tyłek do fotela przyrośnie.
Micropiguniu, od 12 siedzę na szpilkach i ZACISKAM kciuki! Będzie dobrze
Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Uwielbiam gluty i tego typu rzeczy. Na walentynki dostałam piasek kinetyczny, a na święta sprytną plastelinę jak będę w Kato, muszę obczaić czy w Tigerze będą gluty!
jakie gluty, jakie gluty w Tigerze?..???
loczek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 18:11   #1245
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Cytrynellka90 Pokaż wiadomość
Oftopuje trochę na temat wczorajszych zamachów w Brukseli.
Non stop sprawdzam co się dzieje w całej tej sprawie. Chwile grozy przeżyłam wczoraj jak się dowiedziałam o kolejnym wybuchu w metrze. Moja mama mieszka w Brukseli i akurat tę trasę przemierzała dzień wcześniej na całe szczęście. Jak zawiesili całą komunikację miejską to nie miała jak wrócić do domu. Jeździły tylko pociągi to tyle dobrze, że ma dość blisko dworca. Moja mama mieszka na dzielnicy Schaerbeek czyli dokładnie tam gdzie od wczoraj trwa obława i znaleźli kolejną bombę i materiały wybuchowe w mieszkaniu tych co się wysadzili na lotnisku. Wczoraj jak z nią rozmawiałam to non stop jechało coś na sygnale. Ja się bardziej stresuje niż ona bo to ona mnie uspakaja. Czekam dziś na kolejny telefon od niej. W ogóle cała ta sytuacja to jedna wielka tragedia, tylu ludzi zginęło, tylu jest rannych. Panika... Ja zawsze myślałam, że nie dożyję takich czasów a teraz prawie pod własnymi oknami takie sceny. Jak oglądam te wszystkie filmy i relacje to nie mogę uwierzyć, że to prawda, wolałabym żeby to były tylko sceny z jakichś filmów a nie z rzeczywistości. Ciary przechodzą na myśl, że sama nie raz bywałam w tych miejscach.
Sorry za offtop ale no nie mogę jakoś tak..
Wysyłam uściski. Mam nadzieję, że nie będziecie musiały przeżywać już takich rzeczy.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 18:12   #1246
Cytrynellka90
Raczkowanie
 
Avatar Cytrynellka90
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 337
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez RudeOne Pokaż wiadomość
O boziu znam ten strach, byłam w Londynie w czasie bombowych ataków w 2005 ;/
Ja tylko nie ogarniam swoim małym muskiem, dlaczego nic nie robi się w tej sprawie, to już kolejny atak, a nie widzę, żeby jakkolwiek prawo się zaostrzało, wiedzą doskonale o istnieniu takich dzielnic i nic. Szoken.
Trzymaj się, z mamą będzie wszystko dobrze


Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Straszna historia, współczuję strachu o mamę. Nie wyobrażam sobie co musiałyście czuć :-*



Kto ma dziś kryzys milion, zjadłby 3 paczki fun popsów fromage, 5 paczek fun popsów paprykowych, wypiłby kubek gorącej czekolady z toną marshmallow i zagryzł pizzą z 20 rodzajami śmierdzących serów, czochem i róż punką? A po tym wszystkim jakieś zimne pszeniczne, koc i tydzień urlopu z dala od świata. Palec do budki.

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
Nie wiem co Ci powiedzieć, wiec tylko ściskam Cie bardzo mocno. Trzymajcie sie obie

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Trzymajcie się z mamą Niestety wydaje mi się, że będzie tylko gorzej. Niestety większość ludzi jest tak zatruta polityczną poprawnością, że nie chcą zauważyć tego, co się dzieje i przez to cierpią niewinni ludzie . Trochę za późno już na jakieś ogarnięcie się i zmiany.[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez koainka_ Pokaż wiadomość
Współczuję tego co przeżywasz i co pewnie wewnętrznie przeżywa twoja mama, ale nie chce dać po sobie znać, bo nic w tej sytuacji nie może zrobić.

Mam nadzieję, że w końcu ktoś zrobi z nimi porządek. Jednak tylu się najechało, że marnie to wszystko wygląda.
A jeśli chodzi o uchodźców to:
Ostatnio oglądałam reportaż na TVP na temat Dżungli w Calais, trochę przedawniona sprawa, bo cały obóz został zrównany z ziemią i na razie zrobił się tam mały porządek, tylko wiadomo, że to nie na długo. Jednak nie chcę tu wnikać w całą sprawę tylko jak pojawiły się kamery to jeden z obozowiczów wyszedł przed szereg i zaczął pięknie mówił jak to oni są tu źle traktowani, gdzie są prawa człowieka, przecież to nie jest w porządku, że trzymani w tym obozie są jak bydło itp. Że oni chcą być na równi traktowani, bo przecież są ludźmi.
A później któryś się wypowiadał już w wywiadzie, żeby sobie nie myśleć, że oni w swoich krajach byli biedni, bo niektórzy z nich to byli naprawdę bogaci, przedsiębiorcy itp..., ale chcą do Anglii bo tam lepiej.
A od razu na usta ciśnie mi się, jak oni chcą być na równo traktowani jak wokół portów zachowują się strasznie agresywnie, niszczą samochody, biją kierowców. Strach niesamowity.
Akurat związana jestem z transportem ciężarowym mocno w sercu jak i zawodowo i to co mi chłopaki opowiadali to szok.
Jak w domu powiedziałam o tym reportażu i kierowcy, który miał sytuację, że zablokowali mi pachołkami drogę w nocy jak głucho i ciemno wokół było i kilku stało na poboczu, żeby mu się na naczepę wbić jak zahamuje to od razu mój rodziciel się odzywa, że to samo mu się przytrafiło, ale w biały dzień, a policja stała obok z odwróconą głową.
Przecież jak azylanta złapią na ciężarówce to przepierniczone ma ten kierowca i przedsiębiorstwo, bo później przy każdym przejeździe ma praktycznie trzepanko, bo może kogoś wiezie. + kary pieniężne prawie 20 tysięcy złotych za "przemyconą" głowę.
A azylanta wypuszczają i hasa sobie już po swojej ziemi obiecanej. Dodatkowo sobie powie, że przecież on kierowcy zapłacił za przewóz i się zacznie przemyt ludźmi ... i sprawy w sądach angielskich i niebotyczne kary.
I ta sytuacja w porcie nie trwa od roku, gdy zaczęli napływać masowo. A od dobrych kilku lat. I jakoś nikogo wcześniej to nie ruszyło dopiero teraz.

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że ostatni raz taki strach musiałaś przeżywać.

Cytat:
Napisane przez aimra Pokaż wiadomość
[color="gray"]Cytrynellka90, nawet nie wyobrażam sobie jaki stres przeżyłaś i nadal przeżywasz. Najważniejsze, że nic się twojej mamie nie stało dużo siły dla was!

Ja ale bez pszenicznego, bo nie lubię. Przed okresem miałam milion takich napadów, jestem już prawie na jego końcu, a napady nie mijają.

Mificzku, mnie też brakuje zazwyczaj dystansu w takich chwilach, więc rozumiem Twoje przejęcie. Trzeba z tym walczyć i nie dać sobie wejść na głowę, myślą co myślą i niech myślą, a Ty żyj swoim życiem ;* nienawidzę takiego oceniania, czy w kwestii nauki/pracy czy związków czy czegokolwiek. Ludzie nie rozumieją, że ich sposób na któreś z powyższych nie jest jedynym słusznym. Wyjście jest jendno: nabrać dystansu, bo ludziom nie dogodzisz i zawsze znajdzie się taki, który (nie)świadomie wbije szpilę. Buziak dla Ciebie!
Cytat:
Napisane przez micropig Pokaż wiadomość


Uściski dla Ciebie i mamy.

Jak sobie pomyślę, że to wszystko dzieje się tuż za rogiem to jestem momentami przerażona, jak daleko to jeszcze zajdzie.
Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
Cytrynellka - tulę mocno
wczoraj czytałam wiadomości i płakałam...


---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

Pilar - masz zapchaną skrzynkę - mam nadzieję, że to nie wiadomości od mojego MĘŻA

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Wysyłam uściski. Mam nadzieję, że nie będziecie musiały przeżywać już takich rzeczy.

Dzięki Dziewczyny ;*
__________________
>>Team Speak dla Wizażu<<
Pobierz Klik Zainstaluj > Połącz [ Connect:178.33.168.235:10 046 ] Dołącz: [Dziewczyny z Wizażu]
Hasło u Adminów.

Sprawdz kto aktualnie siedzi na kanale: Klik

Edytowane przez Cytrynellka90
Czas edycji: 2016-03-23 o 18:14
Cytrynellka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 18:14   #1247
201607111017
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 624
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
Czocherrroooo, mianem "Gdańsk" określa się centrum Gdańska.
Gdańszczanin nie powie "jade do centrum", tylko "jadę do Gdańska" :P.
Ja doskonale wiem, gdzie jest Zaspa
Mieszkam w Gdańsku od 21 lat i zawsze mowie, ze jade do Głównego. Tak jak i moja rodzina oraz większość znajomkow
201607111017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 18:16   #1248
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Karolina, całkiem miło się oglada

__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 18:17   #1249
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość



Kto ma dziś kryzys milion, zjadłby 3 paczki fun popsów fromage, 5 paczek fun popsów paprykowych, wypiłby kubek gorącej czekolady z toną marshmallow i zagryzł pizzą z 20 rodzajami śmierdzących serów, czochem i róż punką? A po tym wszystkim jakieś zimne pszeniczne, koc i tydzień urlopu z dala od świata. Palec do budki.

Tak, ja, ale daję radę jakoś. Chociaż mimo sałatki i pieczonych ziemniaków - czyli planu obiadowego lekkiego - musiałam sobie dobrać majonez do maczania na słodkie po kilku dniach miałam ciśnienie i wpadło ciast marchewkowe z Biedronki... bardzo dobre swoją drogą, polewa oczywiście najlepsza ale ma niezły skład jak na gotowca.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-23, 18:17   #1250
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez lord_viader Pokaż wiadomość
czyli niepokalane poczęcie! będziesz jeszcze sławniejsza
pokalane, pokalane! #wszystkiepozycjezkamasut ry
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 18:21   #1251
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Fajnie byłoby założyć klub, bo ostatnio tu prawie każdy post na szaro :P
__________________

Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 18:21   #1252
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez lord_viader Pokaż wiadomość
czyli niepokalane poczęcie! będziesz jeszcze sławniejsza
niepokalane oznacza, że bez grzechu pierworodnego, a nie że bez użycia pytonga
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 18:21   #1253
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Miałam bardzo długi sen z Karoliną Zientek w roli głównej. Zdradzę wam jej największy sekret Pachniała delikatnie, ale bardzo ładnie. Jej sekretem nie były perfumy, ale nacieranie się mydłem


MI sie tez ostatnio snila. Snilo mi sie ze zaproponowala mi podwózkę, ale wywyozla mnie na jakies zadupie i nie mialam jak wrocic do domu.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 18:21   #1254
201606201142
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 100
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Bardzo mocno zaciskam palce!

Ja z obozu tych, które nie pracowały podczas studiów, nooo moze pod koniec na zlecenie - ale jak teraz pomyślę o tym czasie, to trochę tęsknię. Żałuję też, ze wtedy przy takiej ilości wolnego czasu nie zrobiłam rzeczy, na które teraz nie mam czasu, a wtedy myślałam, że też go nie mam

W każdym razie powodzenia, uda się bankowo! napisz jak będzie!
Ja trochę panikuję i żyję w przeświadczeniu, że jak nie będę pracować, praktykować, stażować podczas studiów to wyląduję na zasiłku, bo kto mnie potem zatrudni po studiach, bez doświadczenia. Mam ciśnienie i już, nic nie poradzę.

Dzięki dziewczyny napiszę jutro jak było.
201606201142 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 18:21   #1255
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
Zjadłam dziś pol kilograma salatki z pstragiem w majonezie, na dodatek opakowanie salatki z pstragiem wedzonym Lisner, do tego pakę 150 g cipsow. Na jeden raz.
#cionrza
Moja ulubiona sałatka sprzed lat! Mam z nią wiele wspomnień, jedno z nich to śniadania w upalne lato na przystanku w Świnoujściu <3 sałatka wyjadana bułką, skwar, morski klimat!
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 18:21   #1256
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Loczek - jasne - Ave Maria...
dymów chcesz narobić na ślubie i tyle!
Już widzę, jak ksiądz pyta czy ktoś ma coś przeciwko i nagle wyjeżdża na środek Lokers, lok rozwiany i się drze "jaaaaaaaaaaaaaaaa"
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 18:22   #1257
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
Zjadłam dziś pol kilograma salatki z pstragiem w majonezie, na dodatek opakowanie salatki z pstragiem wedzonym Lisner, do tego pakę 150 g cipsow. Na jeden raz.
#cionrza
Poinformowałaś już Dżaka?
__________________

Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 18:24   #1258
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez micropig Pokaż wiadomość


Ja trochę panikuję i żyję w przeświadczeniu, że jak nie będę pracować, praktykować, stażować podczas studiów to wyląduję na zasiłku, bo kto mnie potem zatrudni po studiach, bez doświadczenia. Mam ciśnienie i już, nic nie poradzę.

Dzięki dziewczyny napiszę jutro jak było.
O zasiłek bez doświadczenia raczej trudno
Ale nie panikuj, będzie cacy!
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 18:24   #1259
Cytrynellka90
Raczkowanie
 
Avatar Cytrynellka90
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 337
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
Fajnie byłoby założyć klub, bo ostatnio tu prawie każdy post na szaro :P
chodźcie na tsa :p nie trzeba mieć mikro, co się napisze na czacie to nie znika a widzą tylko te osoby, które były kiedy się to napisało :P można pisać i gadać, kilka dziewczyn już było i fajnie się rozmawiało. Bez szpiegów żadnych w każdym momencie mogę zmienić hasło jak dostanie się ktoś niepowołany.
__________________
>>Team Speak dla Wizażu<<
Pobierz Klik Zainstaluj > Połącz [ Connect:178.33.168.235:10 046 ] Dołącz: [Dziewczyny z Wizażu]
Hasło u Adminów.

Sprawdz kto aktualnie siedzi na kanale: Klik
Cytrynellka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 18:26   #1260
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Dragonknight Pokaż wiadomość
Lioness i 34 minuty filmiku co ma na telefonie

Ona jednak wygrywa.

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Cytrynellka90 Pokaż wiadomość
chodźcie na tsa :p nie trzeba mieć mikro, co się napisze na czacie to nie znika a widzą tylko te osoby, które były kiedy się to napisało :P można pisać i gadać, kilka dziewczyn już było i fajnie się rozmawiało. Bez szpiegów żadnych w każdym momencie mogę zmienić hasło jak dostanie się ktoś niepowołany.
Niedługo będzie można w dziesiątkach liczyć te zaproszenia na tsa przy propozycjach założenia klubu

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

Cytat:
Napisane przez night prowler Pokaż wiadomość
Łyżka stołowa na prawie pełną szklankę letniej wody.
I jakie wrażenia?
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-08 11:08:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:55.