Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-13, 20:51   #3571
madzia245
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Gobevil ja Ci polecam salon Claudius na Floriańskiej, jest to najlepszy salon w jakim miałam okazje być do tej pory. Byłam już w wielu w Krakowie ale stamtąd wyszłam najbardziej zadowolona i pozytywnie zaskoczona.

Pozdrawiam

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Po pierwsze nie wzięłam rachunku a po 2 w salonie nic nie powiedziałam, że mi się nie podoba bo Pani powiedziała, że to od ściany :/ ale jutro mimo wszystko przejdę się tam. A poza tym jedyne co to mogą chyba oddać pieniądze (w co wątpię) bo dekoloryzacji bym tam nie ryzykowała..
madzia245 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 20:51   #3572
sylwiatko82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 13
Dot.: Ombre hair

[QUOTE=Przezlosliwa;274627 28]A potem jeszcze narzekają. Fryzjerzy to nie wolontariat. Fryzjer, który zarabia za swoją pracę niewielkie pieniądze i jeszcze wysłuchuje narzekań ma pewnie tak małą motywację do pracy, że mu się po prostu nie chce.



Chodziło mi głównie o to, że jakość użytej farby pozostawiała wiele do życzenia, inaczej głowa tak by mi nie swędziała... a może chodziło o za mocną wodę utlenioną? Nie wiem. Powinien przyznać się do błędu i zaproponować może jakiś rabat- wtedy może nie obsmarowałabym go na forum - ale właśnie po tym poznaje się profesjonalistę, na którego ja niestety NIE trafiłam...
a jeśli chodzi o koszty prowadzenia salonu- był tam tylko on i uczennica na stażu (gówniara nawet włosów nie potrafiła rozczesać- zaczynała od góry!), farba też była pewnie najtańszą dostępną na rynku, inaczej powiedziałby nazwę...
poza tym nie byłam niemiła czy coś- na taką klientkę nie mógłby złego słowa powiedzieć
po prostu odstawił szopkę i tyle... a nie napisałam jeszcze jak zamaszyście nakładał fartuch przed farbowaniem- wyglądało to mniej więcej tak jak machał płaszczem Neo z Matrixa...

takiemu aktorowi Oscara!
sylwiatko82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 22:05   #3573
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez madzia245 Pokaż wiadomość
[/COLOR]Po pierwsze nie wzięłam rachunku a po 2 w salonie nic nie powiedziałam, że mi się nie podoba bo Pani powiedziała, że to od ściany :/ ale jutro mimo wszystko przejdę się tam. A poza tym jedyne co to mogą chyba oddać pieniądze (w co wątpię) bo dekoloryzacji bym tam nie ryzykowała..
Nie musisz posiadać rachunku - fryzjer na pewno będzie Cię pamiętać. A po drugie - mówisz, że w świetle dziennym kolor okazał się czerwony i żeby Ci to stonowali. Niekoniecznie będzie potrzebna dekoloryzacja, może wystarczy stonowanie zielonym tonerem?

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

[QUOTE=sylwiatko82;2749397 2]
Cytat:
Napisane przez Przezlosliwa Pokaż wiadomość
A potem jeszcze narzekają. Fryzjerzy to nie wolontariat. Fryzjer, który zarabia za swoją pracę niewielkie pieniądze i jeszcze wysłuchuje narzekań ma pewnie tak małą motywację do pracy, że mu się po prostu nie chce.



Chodziło mi głównie o to, że jakość użytej farby pozostawiała wiele do życzenia, inaczej głowa tak by mi nie swędziała... a może chodziło o za mocną wodę utlenioną? Nie wiem. Powinien przyznać się do błędu i zaproponować może jakiś rabat- wtedy może nie obsmarowałabym go na forum - ale właśnie po tym poznaje się profesjonalistę, na którego ja niestety NIE trafiłam...
a jeśli chodzi o koszty prowadzenia salonu- był tam tylko on i uczennica na stażu (gówniara nawet włosów nie potrafiła rozczesać- zaczynała od góry!), farba też była pewnie najtańszą dostępną na rynku, inaczej powiedziałby nazwę...
poza tym nie byłam niemiła czy coś- na taką klientkę nie mógłby złego słowa powiedzieć
po prostu odstawił szopkę i tyle... a nie napisałam jeszcze jak zamaszyście nakładał fartuch przed farbowaniem- wyglądało to mniej więcej tak jak machał płaszczem Neo z Matrixa...

takiemu aktorowi Oscara!
Błędem na pewno było umycie włosów przed koloryzacją. Poza tym niekoniecznie on jest właścicielem. Możliwe, że dostaje tylko jakiś procent od właścicielki.
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma

Edytowane przez Przezlosliwa
Czas edycji: 2011-06-13 o 22:07
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 00:37   #3574
LoudCalm
Raczkowanie
 
Avatar LoudCalm
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 85
Dot.: Ombre hair

Cytat:
Chodziło mi głównie o to, że jakość użytej farby pozostawiała wiele do życzenia, inaczej głowa tak by mi nie swędziała... a może chodziło o za mocną wodę utlenioną? Nie wiem. Powinien przyznać się do błędu i zaproponować może jakiś rabat- wtedy może nie obsmarowałabym go na forum - ale właśnie po tym poznaje się profesjonalistę, na którego ja niestety NIE trafiłam...
a jeśli chodzi o koszty prowadzenia salonu- był tam tylko on i uczennica na stażu (gówniara nawet włosów nie potrafiła rozczesać- zaczynała od góry!), farba też była pewnie najtańszą dostępną na rynku, inaczej powiedziałby nazwę...
poza tym nie byłam niemiła czy coś- na taką klientkę nie mógłby złego słowa powiedzieć
po prostu odstawił szopkę i tyle... a nie napisałam jeszcze jak zamaszyście nakładał fartuch przed farbowaniem- wyglądało to mniej więcej tak jak machał płaszczem Neo z Matrixa...

takiemu aktorowi Oscara!
Od dobrej farby tez swędzi głowa, a zależy to głównie od wrażliwości skóry i oksydantu tak jak napisałaś.
__________________



Edytowane przez LoudCalm
Czas edycji: 2011-06-14 o 00:44
LoudCalm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 09:26   #3575
madzia245
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Pani zaproponowała żeby nałożyć ciemniejszą farbę a i tak już mam bardzo ciemne włosy więc chyba czarną:/ chociaż lepsze to już chyba niż bordowe:/ nie zniszczą się włosy od czegoś takiego? I nie będzie widać tego bordowego refleksu?

Edytowane przez madzia245
Czas edycji: 2011-06-14 o 11:27
madzia245 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 19:13   #3576
andradite
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2
Hair Design Kraków

Czy któraś z was była w Hair design na Dietla 40 (kiedyś chyba było tam Ilusion). Jestem ciekawa jakie mają ceny i ogólnie opinii.
andradite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 05:52   #3577
nin4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

no więc byłam u Grzegorza w Hair by Norbi. salon robił bardzo pozytywne wrazenie, ogromna przestrzen, fajnie urzadzona, wiec od razu dobrze sie nastawiłam. Grzegorz bardzo sympatyczny i nie zagadujacy (nie cierpie prowadzic konwersacji u fryzjera). Spytał co chce a co wazniejsze czego nie chce na głowie. Oddałam mu inicjatywe, choć cholernie ie bałam. Strzygł 1,5 godz, szok, zazwyczaj moje wizyty trwały ok 30-40 min. Najpierw na mokro potem na sucho. Efekt super, choc włosy dosc mocno wystzryzone na czubku, długosc do ramion. Zapewnił że po umyciu bedą sie super układac zarowno na prosto jak i krecone. Jutro myje głowe, dam znac co i jak. Mam ogromna nadzieje ze odnalazłam "swojego" fryzjera.
nin4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-15, 11:08   #3578
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez madzia245 Pokaż wiadomość
Gobevil ja Ci polecam salon Claudius na Floriańskiej, jest to najlepszy salon w jakim miałam okazje być do tej pory.
Szczęściara. Mnie zmienili 3 razy termin wizyty - nie podoba mi się to. Poszłam "swojego" fryzjera. Może jeszcze kiedyś będzie mi się chcieć umówić do mitycznego Claudiusa
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 12:27   #3579
madzia245
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Od innych fryzjerów "z wyższej półki" cenowej zazwyczaj wychodziłam zadowolona ale na 2 dzień fryzura była bez szału, bez większych zmian niż przed wizytą, taki sam efekt można uzyskać u fryzjera za 30 czy 50 zł za strzyżenie. Natomiast u Claudiusa zdecydowanie było widać zmianę i przede wszystkim dobrze czuję się z tym co mam na głowie mimo sporych zmian, mojej znajomej Klaudiusz też dobrał świetną fryzurę. Jeśli się tam już wybieracie to do samego Klaudiusza, on ścina najlepiej ze wszystkich stylistów w tym salonie. Śliczną fryzurę zrobił mi też Roman Chochoł ale sama nie potrafiłam ułożyć jej tak żeby wyglądała podobnie jak po wyjściu od fryzjera.
madzia245 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 06:27   #3580
nin4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

ciag dalszy pochwal Grzegorza z Hair by Norbi włosy po umyciu układają sie cudownie, tylko wysuszyłam, zero modelowania i wygladam fantastycznie, po raz pierwszy w zyciu mam prawdziwą fryzure, jak z okładki. Polecam w 100%
nin4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 08:06   #3581
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez nin4 Pokaż wiadomość
ciag dalszy pochwal Grzegorza z Hair by Norbi włosy po umyciu układają sie cudownie, tylko wysuszyłam, zero modelowania i wygladam fantastycznie, po raz pierwszy w zyciu mam prawdziwą fryzure, jak z okładki. Polecam w 100%
Brzmi naprawdę świetnie. Z tego, co pisałaś w poprzednich postach, masz kręcone włosy. Orientujesz się może, jak p. Grzegorz radzi sobie z grubymi, niesfornymi włosami ( ni to proste, ni kręcone)? Czy doradza, jeśli chodzi o wybór fryzury? Jak z umawianiem się do niego - czy są długie terminy? Ile tam kosztuje strzyżenie z modelowaniem?
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-20, 08:25   #3582
sila3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 13
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Sophie86 Pokaż wiadomość
Brzmi naprawdę świetnie. Z tego, co pisałaś w poprzednich postach, masz kręcone włosy. Orientujesz się może, jak p. Grzegorz radzi sobie z grubymi, niesfornymi włosami ( ni to proste, ni kręcone)? Czy doradza, jeśli chodzi o wybór fryzury? Jak z umawianiem się do niego - czy są długie terminy? Ile tam kosztuje strzyżenie z modelowaniem?
ja mam własy co prawda cienkie, ale jest ich duzo i sa bardzo ciężkie do ułożenia.Chodzę do grzegorza i jestem bardzo zadowolona, mam króciutką fryzure, układa sie super ręką, zero modelowania itp.tylko troche pasty, ręce i jest fryzura. Terminy nie są długie.dzwonisz bezposrednia do Grzegorza i sie umawiasz.Ja za obcinanie z modelowaniem płace 100zł
sila3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 14:16   #3583
skylie
Wtajemniczenie
 
Avatar skylie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 011
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

hehe, właśnie dzwonili z salonu Caludiusa że odwołują moją wizytę. No ładnie 3h przed umówionym spotkaniem. A tyle kombinacji było żeby zapewnić dziecku opiekę na ten czas

Edytowane przez skylie
Czas edycji: 2011-06-20 o 14:44
skylie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 15:39   #3584
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

A podali chociaż powód?
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 17:17   #3585
skylie
Wtajemniczenie
 
Avatar skylie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 011
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
A podali chociaż powód?
Dość enigmatyczny- Klaudiusz dostał ważny telefon i musiał wyjść
skylie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 11:57   #3586
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez skylie Pokaż wiadomość
Dość enigmatyczny- Klaudiusz dostał ważny telefon i musiał wyjść
Szkoda, że ja tak nie mogę wychodzić z pracy. Co za życie
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 13:04   #3587
skylie
Wtajemniczenie
 
Avatar skylie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 011
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
Szkoda, że ja tak nie mogę wychodzić z pracy. Co za życie
Każdemu może się zdarzyć jakiś nagły wypadek i ja to rozumie jednak mam nadzieje że nie jest to standardem jak pisała frywolna fanka.
No nic mam nowy termin na piątek 24.06. Zobaczymy.
skylie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 13:50   #3588
beti_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 12
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez fikcjastycznie Pokaż wiadomość
nigdzie nie znalazłam żadnych informacji na temat salonu Aisha, ul. Nuszkiewicza 3/2 - drogie Wizażanki, czy macie jakieś pojęcie na ich temat? aktualnie na gruperze jest kupon na cały pakiet dla włosów i brwi, więc się skusiłam, bo wiosna idzie być może ktoś już tam trafił i może polecić/odradzić ten salon?

pewnie już za późno, ale:
Najgorszy salon w jakim kiedykolwiek byłam!!!
Byłam w tym salonie kilka dni temu i jestem ekstremalnie niezadowolona, wrecz wsciekla! kupilam kupon na gruperze i myslalam ze mam dostepne za darmo wszystkie uslugi jakie byly napisane na stronie grupera, tymczasem na miejscu okazalo sie ze farbowanie dotyczy jedynie odrostow. Za reszte trzeba doplacic, pomyslalam - ok. zaplace jeszcze za dekoloryzacje zeby miec juz jednolity ladny kolor. Doplacilam te pieniadze i strasznie zaluje! Nie dosc ze na wlosach wyszedl mi paskudny kolor, bo odrosty ladnie sie zafarbowaly, a ta czesc ktora byla dekoloryzowana wyszla ruda i wyglada paskudnie, to jeszcze nie bylo dokladnie pofarbowane w srodku. W dodatku nawet przeprosin od szefowej nie otrzymalam. Spodziewalam sie ze zna sie na rzeczy i wie jaki kolor wyjdzie na wlosach jakie widzi przed soba, mogla powiedziec ze to nie wyjdzie dobrze gdy wybieralam kolor. Potem poszla sobie do domu i zostala tylko jedna pani ktora mi farbowala wlosy i zadzwonila do szefowej powiedziec ze wyszlo okropnie i co w tej sytuacji zrobic. Dala mi ja do telefonu. Spodziewalam sie przeprosin i jakiejs rekompensaty, albo darmowego nastepnego farbowania albo nie doplacenia do grupera tej reszty kwoty. Tymczasem pani byla maksymalnie niemila, krzyczala na mnie przez sluchawke ze i tak poszlo wiecej farby niz bylo wyliczone bo podcielam wlosy mniej niz ona sie spodziewala - jakis absurd totalny! Wkurzylam sie, bo potraktowala mnie strasznie! jesli w ten sposoba "dba" o klientow to ja nie dziwie sie ze musi szukac nowych na gruprze bo nikt ponownie nie wroci do tego salonu! jakby tego wszystkiego bylo malo to po powrocie do domu zobaczylam ze cala bluzke mam w plamach! okazalo sie ze przy dekoloryzacji musiala mnie pochlapac po bluzce, bo nie dala mi zadnego fartuszka, dopiero dala przy farbowaniu. I ten specyfik do dekoloryzacji odfarbowal mi bluzke, mam ja kompletnie zniszczona. POinformowalam szefowa o tym przez tel i umowilysmy sie na dzisiaj. Poszlam tam nie wiem po co gdyz dowiedzialam sie ze nie zamierza mi oddac pieniedzy ani za bluzke ani za farbowanie! nawet niczego mi nie poprawila:/ w dodatku strasznie na mnie krzyczala przy innych klientkach i jak powiedzialam ze napisze o tym na forach internetowych i powiem wszsytkim kolezankom zeby nie przychodzily do tego salonu to powiedziala ze ona takich klienetek nie potrzebuje jesli mialyby byc takiej jak ja. A niby co ja jestem? to dziwne ze sie wkurzam ze wszystko wyszlo nie tak i nie dostalam zwrotu kasy ani nawet przeprosin??? Zaluje ze tam poszlam jak niczego innego i odradzam szczerze wszystkim! naprawde lepiej szukajcie innego salonu, w ktorym bedziecie traktowani milo i z szacunkiem a nie cos takiego...
beti_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 22:08   #3589
Pompoko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Dziewczyny, potrzebuję opinii na temat Studio EFFECT przy Kapelance. Ma któraś jakieś doświadczenia? Chodzi mi o zwykłe ścięcie, bez koloryzacji. Aha, i ile kosztuje takie ścięcie? (Cennik na stronie jest niestety chwilowo niedostępny) Z góry dzięki za pomoc
Pompoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-23, 14:25   #3590
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

To ja zdam relację z pierwszej wizyty w salonie Vici w Bonarce. Poszłam do chwalonej tutaj p.Izy. Zaznaczam, że wcześniej przez długi okres czasu chodziłam do p.Basi (najpierw z Kiss Paris a potem do jej atelier) - byłam zadowolona - najbardziej z koloru, z fryzury może trochę mniej, ale generalnie zawsze było ok.

Ale teraz o p.Izie. Pani Iza to bardzo miła osoba- najpierw wypytała mnie co było wcześniej robione na moich włosach i czego ja oczekuje, później zaproponowała jak ona to widzi. Fryzurka wyszła bardzo fajna, kolor również, więc jestem bardzo zadowolona (chyba nawet bardziej niż u p.Basi), ale jeden spory minus: za strzyżenie i farbowanie zapłaciłam 302 zł - trochę sporo...U p.Basi płaciłam na ogół 220 zł. Nie wiem gdzie pójdę następnym razem - do p.Basi mam teraz zdecydowanie dalej, natomiast do Vici dwa kroki...tylko ta cena...
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 18:49   #3591
fikcjastycznie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez beti_89 Pokaż wiadomość
pewnie już za późno, ale:
Najgorszy salon w jakim kiedykolwiek byłam!!!
Fakt, za późno.
Terminy wizyt z kosmosu, umawiałam się w kwietniu, dostałam termin na czerwiec - nie wiem z jakiego powodu, bo wcale tam klientów nie było. Nie chciałam nic skomplikowanego robić z włosami, po prostu chciałam je mocno ściąć i wycieniować. Wyszłam z tego miejsca z jakimś napuszonym futrem na głowie, bo chyba prostownicy nie obsługują. Po wyprostowaniu włosów w domu zauważyłam, jakie mam wspaniałe schody.. nie da rady ich ułożyć w żadną stronę. Na szczęście zrezygnowałam z farbowania włosów, ale wyregulowałam brwi i zrobiłam hennę - do tego się przyczepić nie mogę.. tylko, że wszystkie pracownice stały nade mną i się przyglądały jak bym była jakimś kuriozum.
Generalnie 'salon' baaaardzo nieprofesjonalny.
Klientki z grupera najwyraźniej są tam specjalnie traktowane. Gorzej dla nich, ja też odradzam 'salon' aisha.

Edytowane przez fikcjastycznie
Czas edycji: 2011-06-23 o 18:52
fikcjastycznie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 14:10   #3592
sheeshka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cześć dziewczyny!!
Mam wielką prośbę - na grouponie widnieje oferta (jeszcze 9 godzin) 70zł zamiast 195 za jakąś kuracje odżywczo-regeneracyjną +strzyżenie i modelowanie w Kiss Paris. Poważnie się nad tym zastanawiam, ale po przeglądnięciu tego wątku stwierdziłam że różnie może być z grouponami na usługi fryzjerskie...co poradzicie? Iść czy nie?

Jeszcze przy okazji chciałam powiedzieć , że salon Jean Louis David w Galerii Krakowskiej to dno. Byłam u 3 fryzjerów - raz na studniówkę: Chciałam taki napuszony gofrownicą kucyk u podstawy karku....gofrownicy fryzjerka nie mogła znaleźć, po czym dokładnie 1,5 butli lakieru wylała mi na włosy!! Przy czym prosiłam, żeby fryzurka wyglądała naturalnie, niekoniecznie super-trwała, i tak pewnie rozpuściłabym włosy pod koniec...skończyło się na tym, że specjalistka "pogieła" pare kosmyków lokówką... przyszłam do domu z płaczem i włosy do mycia.
Z góry dziękuję za rade dotyczącą groupona!!
sheeshka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 14:38   #3593
evcia006
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 25
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

czesc
mam pytanie odnosnie p.Grzegorza z Hair by Norbi... sila3 pisałas ze terminy nie sa długie-to pojecie wzgedne.. gdzies niedlugo to jest miesiac ;/ a gdzie indziej tydzien swoją drogą.. 100zł za krotkie to rozumiem ze za długie zapewne 2x tyle.. i mam prosbe do nin4-mogla bys pokazac zdj z jakim poszlaś do Grzegorza (i czy zrobil Ci taka fryzure czy zupelnie inaczej?tez mam krecone wlosy ale jako ze po 1 dniu sa juz tylko "pogiete" to na codzien je prostuje ;// poza tym jestem ANTYtalentem jesli chodzi o układanie wlosow wiec przydałby mi się ktoś kto i doradzi dobra fryzure i zrobi ją na tyle fachowo, że po umyciu głowy sama bede ja mogla ogarnac )

zupelnie inna sprawa-ktos wypowie sie o Andrzeju Kruczku? i czy pracuje jeszcze w Trendach na Karmelickiej?

dzieki za wszelkie wieści
evcia006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 16:21   #3594
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Nefretete na ul. Nad Sudołem
Byłam z kuponem Okazika. Strzygło mnie dziewczę z rudą asymetryczną krótką fryzurką - chyba Agnieszka.
Salon jak z ubiegłej epoki, raczej niska półka. Siedziałam tam pół godziny z ampułką we włosach i nawet kawy mi nie zaproponowali - a paniusia w tym czasie takową piła.
Powiedziałam, że nie chcę nic z długości ścinac tylko lekko podcieniować włosy. Oraz grzywka prosta do brwi.
Laska ciachnęła mi całą warstwę włosów w połowie głowy - w tej chwili mam górną warstwę krótszą o 15cm od dołu i strzepy w każdą stronę. Grzywka po pierwszym pdocięciu wpadała mi do oczu. Pani się zdziwiła, że chcę krócej. Podcięła ponownie. W domu wyprostowałam prostownicą i masakra - w życiu tak krzywo ściętej grzywki nie miałam. Nie mówiąc o tym, że nadal jest 1cm poza brwi.
Chciałam mieć wyprostowane włosy, ale dowiedziałam się, że usługa ,,modelowanie" tego nie obejmuje.
Ogólnie przestrzegam przed tym salonem!
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 16:50   #3595
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez sheeshka123 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!!
Mam wielką prośbę - na grouponie widnieje oferta (jeszcze 9 godzin) 70zł zamiast 195 za jakąś kuracje odżywczo-regeneracyjną +strzyżenie i modelowanie w Kiss Paris. Poważnie się nad tym zastanawiam, ale po przeglądnięciu tego wątku stwierdziłam że różnie może być z grouponami na usługi fryzjerskie...co poradzicie? Iść czy nie?

Jeszcze przy okazji chciałam powiedzieć , że salon Jean Louis David w Galerii Krakowskiej to dno. Byłam u 3 fryzjerów - raz na studniówkę: Chciałam taki napuszony gofrownicą kucyk u podstawy karku....gofrownicy fryzjerka nie mogła znaleźć, po czym dokładnie 1,5 butli lakieru wylała mi na włosy!! Przy czym prosiłam, żeby fryzurka wyglądała naturalnie, niekoniecznie super-trwała, i tak pewnie rozpuściłabym włosy pod koniec...skończyło się na tym, że specjalistka "pogieła" pare kosmyków lokówką... przyszłam do domu z płaczem i włosy do mycia.
Z góry dziękuję za rade dotyczącą groupona!!
Niestety jeśli chodzi o JLD, szczególnie w galerii krakowskiej to muszę się zgodzić, fatalny salon :|.
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 22:34   #3596
kanapka11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
poszukuję odważnego i kreatywnego fryzjera

Witam, nie jestem pewien czy trafiłem w dobre miejsce ale jakoś lepszego znaleźć mi się nie udało dlatego jeśli pozwolicie zadam to pytanie tutaj
Poszukuje odważnego fryzjera męskiego z Krakowa, kogoś kto pomoże mi coś wybrać i coś zasugeruje ja sam kompletnie nie znam się na trendach i nie mam pojęcia co by mi pasowało a co nie, chciałbym żeby fryzjer mi w tym pomógł. A co najważniejsze chciałbym coś niesztampowego, oryginalnego i pojechanego czy znacie kogoś z tamtych okolic do kogo mógłbym przyjść powiedzieć „droga wolna, szalej” i wyszedłbym z czymś niecodziennym
Z góry dziękuje za odpowiedź
pozdrawiam
kanapka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-25, 08:01   #3597
skylie
Wtajemniczenie
 
Avatar skylie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 011
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

No i po wizycie u Claudiusa Ogólne wrażenie na plus. Usiadł pogadał na temat mojej wizji, zaproponował swoją no co przystałam w ciemno po dobrych opiniach na tym forum
Moje cienkie, leżące i długie włosy dość dużo wycieniował. Mam co do tego mieszane uczucia, bo jeszcze nie wiem jak będą układały się na codzień (czy nie będzie pojawiał się efekt wiszących strąków), bo tych najdłuższych nie zostało za wiele a i z przodu natura też mi ich poskąpiła Wyjdzie to w czasie. Do tego dobrał brąz na podstawę i pojaśnienia na tak ok 1/2 długości włosów. Wszystko wyszło bardzo naturalnie za co wielki plus Brąz również tak dobrany że podkreśla błękit moich oczu.

Póki co włoski układają się super i nabrały lekkości. Zobaczymy co się będzie z nimi działo po myciu i moim modelowaniu Jeśli nadal będzie dobrze to napewno tam wrócę chociaż cena lekko powalająca- 400zł za strzyżenie i koloryzację.
skylie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-25, 10:59   #3598
kasienja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez evcia006 Pokaż wiadomość
czesc

zupelnie inna sprawa-ktos wypowie sie o Andrzeju Kruczku? i czy pracuje jeszcze w Trendach na Karmelickiej?

dzieki za wszelkie wieści
Ja byłam baaardzo niezadowolona. Włosy wcale się nie układały. Grzywka - tragedia. Nagadał sie przy tym co niemiara, jakie to mam włosy, jakie fryzury sa dla mnie jakie nie, po czym zrobił mi na głowie wielkie nic. To było strzyżenie. Sam salon dla mnie był bardzo nieprzyjemy, straszny hałas, jakas muzyka na full, suszarki chyba z pięć jednocześnie, huk z ulicy, dziewczyny na recepcji jakieś takie obrażone. Wyszłam zmęczona i zniechęcona. Sam Andrzej Kruczek bardzo miły, ale z moimi włosami w ogóle sobie nie poradził.
kasienja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-25, 13:15   #3599
sila3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 13
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez evcia006 Pokaż wiadomość
czesc
mam pytanie odnosnie p.Grzegorza z Hair by Norbi... sila3 pisałas ze terminy nie sa długie-to pojecie wzgedne.. gdzies niedlugo to jest miesiac ;/ a gdzie indziej tydzien swoją drogą.. 100zł za krotkie to rozumiem ze za długie zapewne 2x tyle.. i mam prosbe do nin4-mogla bys pokazac zdj z jakim poszlaś do Grzegorza (i czy zrobil Ci taka fryzure czy zupelnie inaczej?tez mam krecone wlosy ale jako ze po 1 dniu sa juz tylko "pogiete" to na codzien je prostuje ;// poza tym jestem ANTYtalentem jesli chodzi o układanie wlosow wiec przydałby mi się ktoś kto i doradzi dobra fryzure i zrobi ją na tyle fachowo, że po umyciu głowy sama bede ja mogla ogarnac )

zupelnie inna sprawa-ktos wypowie sie o Andrzeju Kruczku? i czy pracuje jeszcze w Trendach na Karmelickiej?

dzieki za wszelkie wieści
Ja sie umawiałam jakieś 2 tyg przed i spokojnie mial czas wtedy kiedy ja chcialam, poźniej przesuwałam o tydzień i też nie było problemu.Nie mam pojęcia ile bierze za długie i fryzury na dlugich.Koleżanka była ze mną i obcinala z długich na króciutkie i tez zapłaciła 100zł.
teraz nie byłam ze zdjęciem, ale dawniej jak chodziłam do niego na piłsudskiego jeszcze, to pamiętam ze zawsze raczej miał swoja wizje.Na zdjęcie zerknał a pozniej rozmawialismy i ustalalismy wspólnie
sila3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 10:46   #3600
Kwiatuszek1604
Wtajemniczenie
 
Avatar Kwiatuszek1604
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 376
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

czesc
od jakiegos czasu was podczytuje i postanowilam sie poradzic
za dwa miesiace mam slub i pstaniwilam trche rozjasnic moje wlosy. do tej pory zawsze chodzilam do jednej fryzjerki ale zawsze robilam balejaż i podcinalam wlosy(mam dlugie i geste) i na tym sie konczyly moje wizyty u fryzjera. z tym moja fryzjarka radzila sobie doskonale to znaczy poprawnie ale mi o to chodzilo. ale ostatnio postanowilam zrobic jeden kolor jasny blad zeby cos zmienic umowilam sie jak zwykle do mojej fryzjerki i tu sie zaczelo... farbe nalozyla mi praktykantka oczywiscie wczesniej uzgodnilam jak ma to byc odcien z moja fryzjerka i ta tez mieszala. po splukaniu i wysuszenu powiedziala ze jest super i w ogole ale mi odcien cos nie pasowal jednak w salonie jest kiepskie oswietlenie wiec zaplacilam i poszlam do domu (zawsze do tej pory bylo wszystko oki) w domu zauwazylam ze kolor jest zoltawy a mial byc chlodny blad (naturalne wlosy mam ciemny blad ale dobrze sie rozjasniaja) na drugi dzien gdy wlosy troche oklaply bylo jeszcze gorzej poprosut pod swiatlo byly zolte a na dodatek kolor nie byl jednolity poszlam na reklamacje bo wyc mi sie chcialo patrzac w lustro kolor zostal poprawiny ale nadal mam koszmar na glowie sa 3 kolory i zaden z nich nie jest taki jak chcialam i uslyszalam od pani fryzjer ze na takich wlosach nie wychodzi ze mam grube i ze byl wczesniej balejaz to zawsze przebija itp tylko ze czemu mi tego nie powiedziala jak oznajmilam ze chce farbe zwlaszcza ze wie o slubie i dla tego chcialam zmiane prosze dziewczyny poradzcie gdzie moge znalesc kompetetna fryzjerke lub fryzjera ktory poradzi sobie z moimi wlosami i do sierpnia poprawi moj kolor dodam ze mialam isc do tego salonu na fryzure slubna ale po tym raczej sie nie odwaze prosze poradzcie mi kogos
__________________
Kwiatuszek1604 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:36.