Niemcy :) - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-08, 16:58   #2341
Sylwia***
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia***
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 480
Dot.: Niemcy :)

Majka, "podgrzewacz do wody w kuchni", tzn. czajnik?
Dentyste mi odwolali Probowali mnie wcisnac do innej dentystki, a ja nie chcialam, i wywiazala sie dluga rozmowa przez telefon w ktorej to wymyslalam setki powodow, dlaczego lepiej poczekac do czwartku
Sylwia*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 18:06   #2342
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Niemcy :)

Dzieki dziewczyny

Piszac o europejskim prawie jazdy mialam na mysli to nowe, ze znaczkiem unii europejskiej
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 18:09   #2343
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Niemcy :)

Wlasnie,ze nie czajnik tylko podgrzewacz do wody,zeby w kranie ciepla byla W sumie ciekawe dlaczego nie mamy tu cieplej wody w kuchni w XXI wieku

Ja dzis bylam u dentysty,wsio ok,na szczescie mnie jeszcze nigdy nie chccieli wcisnac do innej dentystki,bo tez mialabym obawy i musialabym sie wykrecac
Polazilam tez dzis krotko po sklepach w Köln,jest tyle fajnych rzeczy...

Mijalea,nie ma za co
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 05:59   #2344
ciapulinka
Rozeznanie
 
Avatar ciapulinka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Deutschland
Wiadomości: 977
Talking Dot.: Niemcy :)


dzien doberek spioszki wiec na spotkaniu bede no juz widze usmiechy wiec czekam az sie okreslicie na kiedy i kto chociaz tym razem ja tez bym wsisla swe 3 grosze i malutkie wrecz tyci tyci wymagania wochenende z 19 odpada dla mniena jakis geburstag musze jechac czy cos takiegodrugi wymog moj zalezy od Moniki kovhana wiesz gdzie jest Corneliusstr. 102??? bo tam jest sklep ktory bym chciala odwiedzic i jest czynny w samstag do 16 znajac Monie i Majke to zaden z kosmetykami i raczej tylko mi sie bedzie podobalnie zdradze co to!!!chyba ze ktoras wpadnie na ten pomysla bardzo bym chciala tam isc bo to anjblizszy sklep kolo mnie... w deutschland no i taka okazja miec dwie atrakcje za jednym zamachem do potem. milego dnia zycze!!!
ciapulinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 06:03   #2345
ciapulinka
Rozeznanie
 
Avatar ciapulinka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Deutschland
Wiadomości: 977
Talking Dot.: Niemcy :)

a i zapomnialam Majka ja tez mam w kuch ale tylko w kuchni podgrzewacz do wodyw lazience na szczescie woda jest caly czas goraca chociaz tez jest podgrzewana czyms tam. o tyle dobrze ze jeszcze nigdy podczas kapieli nie poleciala nagle zimna bo w kuchhni podczas spulen czesto wiec pociesz sie nie ejst sama
ciapulinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 08:30   #2346
antka01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13
Dot.: Niemcy :)

Hej dziewczyny,
ale sie rozpisalyscie ostatnio ! Musze sie Wam czyms pochwalic....wczoraj mialam usg i podobno bedziemy mieli chlopczyka Teraz porzadkuje rzeczy po corci, ze 3 wory tego bylo.Czas sie pozbyc.

Mijalea-nowego prawka ze znaczkiem UE nie musisz wymieniac.

Jesli idzie o spotkanie to ja zamierzam sie Wam "objawic " hehehe...Najpierw zobaczycie moj mini brzuszek a potem mnie Data obojetna. Kazdy dzien tygodnia wchodzi w rachube. Choc moze jednak poczekajmy na powrot Moni....(?)

Mloda, fakt dostalam juz namiary, ale moze pogadamy jeszcze na spotkaniu?Oczywiscie jesli bedziesz.

Pozdro
mal
antka01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 09:09   #2347
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemcy :)

heheh Capulinka maz mi cos przebaknal gdzie ona jest, wiec wiem w jakim regionie miasta szukac tej ulicy, ale trzeba by bylo jeszcze na mape zerknac.
Niech zgadne , czy to sklep z obuwiem sportowym? heheheheh To jak bys chciala do tego sklepu to trzeba by sie bylo umowic na sobote, albo jesli onnym nie pasuje to przyjedz wkoncu do mnie w sobote, to wyskonczymy do miasta same hihihi.

Majka , ty masz podgrzewacz w kuchni? Gdzie? Pewnie zabudowany bo nie widzialam. Swoja droga taki sprzet ciagnie prad jak glupie, a skoro w lazience jest ciepla to czemu nie pociagnac rur do kuchni? Jeszcze rozumiem stare budownistwo, ale nowe?

antka, ja sie ciesze z tego chlopaka jak by to moje mialo byc heheheh. Patrzylam na Angebouty w Lidlu i sa tez schlafsacki. Mialas przy malej? Kup bardzo fajna sprawa , koldra ci nie potrzebna, maly sie nie nakryje, wiec nie ma obawy ze sobie dostep powietrza zablokuje, nie odkryje, wiec nie zmarznie. MOj ciagle spi w spiworku i jak dlugo nie wyrosnie( chyba tylko do 110 produkuja, ale nie mam pewnosci) to bede go co wieczor w schlafsack ubierac.

Jak chcecie na mnie czekac to po 20-tym prosze ustalic dokladna date hihihi.
A ja jeszcze pochwale nasz nowy nabytek. My z antka sie juz na zywo widzialysmy i bardzo dziewczyna przypadla mi do gustu. Jej coreczka to maly szalaput jest, balam sie czy jej sie moj Thomi nie spodoba, bo ona podobno teraz nie przepada za kazdym dzieckiem, ale na ulicy gdy zobaczyla Tomcia, to byla milosc od pierwszego wejrzenia. Moje obawy sie nie potwierdzily. Zreszta moj maly to dzentelmen pelna geba, jeszcze tego by brakowalo zeby sie jakies dziewczynie nie spodobal hehehehe.
Oj majka i mloda, ja nie wiem jak to bedzie bo mnie i ciapulince sie geba nie zamyka, a i antka tez nie jest z tych milczacych, wiec ja nie wiem czy was dopuscimy do glosu heheheh.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-09, 10:16   #2348
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Niemcy :)

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Oj majka i mloda, ja nie wiem jak to bedzie bo mnie i ciapulince sie geba nie zamyka, a i antka tez nie jest z tych milczacych, wiec ja nie wiem czy was dopuscimy do glosu heheheh.


Jakos przezyje chyba,najwyzej jak bedzie juz zle,to bede sie drzec na Was

Malwina,gratuluje synka
Musisz byc koniecznie na spotkaniu,no i mysle,ze bez Moni odbyc sie nie moze

Jesli chodzi o ten podgrzewacz do wody to my tu ciepla mamy tylko na prad,w kazdej lazience osobny podgrzewacz,a w kuchni nie bylo w ogole.Teraz juz mam tez w kuchni ( od wczoraj ) ale taki maly,schowany w szafce

Moni,Nita jakbyscie byly tak mile to ja tez sie chetnie poszlajam z Wami po sklepach w sobote jakas-jesli moge,oczywiscie

Edit: Nita,ja juz wiem co jest na Corneliusstrasse 102
A tu mapka. Trzeba tylko wpisac nazwe ulicy
__________________

Edytowane przez *majka*
Czas edycji: 2008-04-09 o 11:45 Powód: dop.
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 11:26   #2349
Sylwia***
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia***
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 480
Dot.: Niemcy :)

O kurcze, zimna woda w kuchni? Biedaku, oby szybko ten podgrzewacz przyszedl. Choc Ty i tak masz zmywarke, no ale wiadomo, ze nie wszystko w nia mozna wpakowac.

Bylam wczoraj na studiach I chyba nie zobacze zywej duszy do pazdziernika (( normalnie przegiecie :/ o pracowaniu moge na razie zapomniec.
Sylwia*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 20:09   #2350
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemcy :)

Majka ale tam nie pisze co jest pod tym numerem.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 20:21   #2351
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Niemcy :)

No nie jest napisane,ta mapka to tak dla orientacji ale ja jestem szpiegun i juz wszystko wiem

Sylwek,biedaku Mam nadzieje,ze jednak uda nam sie spotkac jakos wczesniej,a nie dopiero w pazdzierniku
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-10, 16:24   #2352
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemcy :)

Sylwia no ale ty chyba nie mowisz ze i nas nie zobaczysz az do pazdziernika?

Majka to co tam jest? Jakis sexshop, albo jakis inny przybytek rozpusty ? heheheh
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 19:54   #2353
Sylwia***
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia***
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 480
Dot.: Niemcy :)

Moni, bedzie ciezko, ale mysle, ze zobaczymy sie Juz poodmawialam jakies tam propozycje pracy, zeby miec wiecej czasu na wszystko

Mejku
Sylwia*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 06:08   #2354
ciapulinka
Rozeznanie
 
Avatar ciapulinka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Deutschland
Wiadomości: 977
Talking Dot.: Niemcy :)

hejka
antka gratuluje

majka szpiegunie jeden oczywiscie ze mozesz sie dolaczyc na zakupy

moni sexshopy sa i u mnie zreszta ja bicz i kajdnaki juz mam w domku niestety to nie buty sportowe nowe zamilowanie mam poza butami i tatoo wiec buty na razie mam co mam wciaz mi sie podobaja a nic nowego nie wpadlo mi w oczka. teraz stram sie byc grzeczna bo znam cene nowego tatoo co chce i w sumie juz musialabym robic go zeby na wakacje(ktore maja byc zimne) bylo wszystko okey moje nowe zainteresowanie jak zwykle jest ciekawe ale dosc popularne u mnie takiego sklepu typowego nie ma a w niemczech tylko pare jest i to w wybranych miastach hehehehe

mnie data obojetna byle byla
ciapulinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 09:06   #2355
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Niemcy :)

Wlasnie,ten salon z dziarami wyszpiegowalam
(chyba musze powaznie zastanowiec sie nad otwarciem jakiejs agencji detyktywistycznej ) ale wiesz Moni,nie chcialam pisac,bo jeszcze by mnie Ciapulinka pogonila

To co,spotykamy sie 27.04?

Buziaki dla Wszystkich
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 16:31   #2356
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemcy :)

A to tam jest szalon tatuazu?

Jak wszystkie sa chetnie na 27-go to i ja. O ktorej? Jak zwykle o 14-tej na Heinrich-Heine-Allee czy na Hbf?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 16:40   #2357
ciapulinka
Rozeznanie
 
Avatar ciapulinka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Deutschland
Wiadomości: 977
Talking Dot.: Niemcy :)

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
Wlasnie,ten salon z dziarami wyszpiegowalam
(chyba musze powaznie zastanowiec sie nad otwarciem jakiejs agencji detyktywistycznej ) ale wiesz Moni,nie chcialam pisac,bo jeszcze by mnie Ciapulinka pogonila

To co,spotykamy sie 27.04?

Buziaki dla Wszystkich
a wlasnie ze ZONG hahaha to nie salon tatuazu hahaha cos innego jednak ale majka szukaj dalej
ciapulinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 17:25   #2358
Sylwia***
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia***
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 480
Dot.: Niemcy :)

Dziewczyny, nie moge Przeczytajcie ostatniego posta w tym watku:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...a+znieczulenie
Sylwia*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 18:06   #2359
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemcy :)

heheheh koles rzeczywiscie walczy . Jak nic trzeca wojna swiatowa hihihih. Trzeba by mu chyba napisac ze jak chce zabic to trzeba go wyrwac i bedzie po krzyku hehehehe
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-11, 21:49   #2360
mloda71
Zadomowienie
 
Avatar mloda71
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Aachen (DE)
Wiadomości: 1 477
GG do mloda71
Dot.: Niemcy :)

OMG Az mnie zeby bola!
27.4 (niedziela) pasuje mi. Moze sie spotkamy na Hbf, a z Majka na HH?
Antka gratuluje chlopczyka i serdecznie zapraszymy na spotkanie. Im wiecej bab, tym lepiej!
__________________
" Pojawiam sie... i znikam i znikam i znikam..."




mloda71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 10:43   #2361
antka01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13
Dot.: Niemcy :)

Hejka,
dzieki dziewczyny za gratulacje po czesci naleza sie one mojemu mezowi hehe...na spotkaniu stawie sie obowiazkowo
Moni-moze jeszcze zdazysz przeczytac przed wyjazdem-milego urlopu i odezwij sie jak wrocisz obiecuje, ze nastepnym razem ja postaram sie o jakies ciacho...no wiesz, w ramach rekompensaty

A co do kolegi od zeba....hmmm, jak dla mnie to mega masochista.Nie znam gorszego bolu od bolu zeba...no moze jeszcze porodowy hehe Koles to chyba lubi...

Pozdrawiam!!!!!
antka01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 10:43   #2362
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Niemcy :)

Ciapulinka, jak to nie wyszpiegowalam To co Ty masz na tej Corneliusstr

Mloda,ja jestem za i bede czekac jak zawsze na HHA
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 14:42   #2363
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Niemcy :)

Dziewczyny mam takie male pytanko.Napewno niektore z was sa po cywilnym.Szukalam na ten temat ale nie moglam znajsc.
Zamierzam wziasc cywilny w Niemczech.Chce zeby moja przyjaciolka z Polski byla swiadkowa na mom slubie i pytanie jest czy swiadkowa musi znac niemiecki?Bede bardzo wdzieczna za odpowiedz
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 07:03   #2364
ciapulinka
Rozeznanie
 
Avatar ciapulinka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Deutschland
Wiadomości: 977
Talking Dot.: Niemcy :)

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
Ciapulinka, jak to nie wyszpiegowalam To co Ty masz na tej Corneliusstr

Mloda,ja jestem za i bede czekac jak zawsze na HHA
ano cos jestjak sie zobaczymy od razy bedziesz wiedziec hehehe ja oczywiscie wysiade na HHA bo mi po drodze
ciapulinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 18:05   #2365
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Niemcy :)

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam takie male pytanko.Napewno niektore z was sa po cywilnym.Szukalam na ten temat ale nie moglam znajsc.
Zamierzam wziasc cywilny w Niemczech.Chce zeby moja przyjaciolka z Polski byla swiadkowa na mom slubie i pytanie jest czy swiadkowa musi znac niemiecki?Bede bardzo wdzieczna za odpowiedz
Wydaje mi sie,za swiadkowa powinna znac niemiecki,albo miec tlumacza.W koncu ma "swiadczyc" o zawarciu malzenstwa...
Ale dla pewnoscie zapytajcie w urzedzie

Cytat:
Napisane przez ciapulinka Pokaż wiadomość
ano cos jestjak sie zobaczymy od razy bedziesz wiedziec hehehe ja oczywiscie wysiade na HHA bo mi po drodze
Jasny gwint,moj plan na biznes legl w gruzach
Widzimy sie zatem na HHA
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 14:12   #2366
ciapulinka
Rozeznanie
 
Avatar ciapulinka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Deutschland
Wiadomości: 977
Talking Dot.: Niemcy :)

oj jak mi przykro taka niedobra jestem ale szeraj szperaj moze a noz wyszperasz


nio to termin mamy potem tylko godzie ustalimy i sie widzimy laski
ciapulinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 14:56   #2367
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Niemcy :)

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie,za swiadkowa powinna znac niemiecki,albo miec tlumacza.W koncu ma "swiadczyc" o zawarciu malzenstwa...
Ale dla pewnoscie zapytajcie w urzedzie
Dzieki wielkie za odp; jednak trzeba bedzie sie spytac
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 20:02   #2368
anna.oramus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 20
Dot.: Niemcy :)

Hello ,wypowiadam sie jako "krotkoterminowa" emigrantka.. za ok.2 tygodnie wracam do Polski,ale ja nie o tym.
Zajmuje sie profesjonalnie makijazami glownie w Polsce (mozecie zerknac na moj profil i stronke),a w Niemczech jestem rekreacyjnie i przy okazji na sesji zdjeciowej,ktora zreszta juz sie skonczyla... dlatego jesli macie jakies znajome badz same chcecie skorzystac z makijazy,badz Kursu odnosnie Swojej osoby ,to jestem jak najbardziej za.....Tak szczerze tych kilka dni bez zlecen mnie wykancza,chociaz z drugiej strony przynajmniej wiem ,ze kocham to,co robie.
Buziaki dla Was
anna.oramus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 12:46   #2369
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemcy :)

No a co ze mna? Mam jechac na Hbf czy tez czekac na HHA?
Chodz ja mam bilet K wiec moge jechac na Hbf, pobuszowac w Dm i potem jechac spowrotem na HHA. Tylko niech znow bedzie tak, ze czekam i czekam jak glupia pod Dm i nikt sie nie stawi to pozabijam!!!

No a ja wrocilam. Wszyscy jestesm chorzy, chodz malemu sie polepsza. MOje gardlo tez lepiej.
W Münchem odwiedzialam TBS i wyszlam z zakupiami i kolejnam serdeuszkiem na karcie stalego klienta, potem bylam ze szwagierka w YR , a ze byla tam promocja na wszystko -50%( szkoda ze tak u nas nie ma), to tez sobie dziolcha cos kupila i nabila mi pieczaktke na moja karte stalego klienta. Pobuszowalysny po H&M i wszylam stamtad z BH i pasownymi gatkami, a takze z przedluzkami do stanika. Potrzebne mi jeszcze sensowene wskladni/poduszeczki, ale nic nie mieli.
W Deichmannie kupilam balerinki oczywiscie czerwone, ze skory i do tego tak miekkie, ze czuje sie iz chodz na bosaka. Jak widac mozna kupic tanie buty z miekkiej skory hihihi.
Majka w aptece na Olimpia Zentrum mieli puder Vichy za 19,90€, ale ze te balerinki kusily to zrezygnowalam z niego. Stwierdzilam, ze puder nie zajac nie ucieknie, a z butami to moze roznie byc heheheh.
Szwagierka ma pod nosem sklep Kik i kupilam dwie bluzki na lato i pare rzeczy dla malego.
Uznaje urlop za udany, chodz dzieci sie nam pochorowaly i tylko w zeszla niedziele bylismy na spacerze. Pojechalismy do zamku i sie troche odchamilismy hehehe, a juz wieczorem szwagier i szwagierka jechali do szpitala z mala, a na na drugi dzien my z naszym malym

antka dla mnie bol porodowy to pikus w porownaniu z bolem zeba. Na tamten czlek ma czas sie przygotowac na bol zeba juz nie hehehe
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 14:06   #2370
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Niemcy :)

Moni
Fajnie,ze sie Wam urlop udal

Jesli sie nikt nie zglosi,ze bedzie czekac pod dm,to chyba nie ma sensu jechac na Hbf,no chyba ,ze zalezy Ci na dm
Pochwal sie,co takiego upolowalas w TBS,bo ciekawa jestem.Musze sobie w koncu sprawic te pedzle
Szkoda,ze nie kupilas tego pudru Vichy,bo u nas nigdzie nie ma ,a mam tez na niego chrapke Podrzuc linka,bo ja na stronie Vichy nie umiem go znalezc


Buzi w czolko dla chorowitka
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:53.