Prezent na Chrzciny - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-31, 08:01   #571
kluczyk_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 23
Dot.: Prezent na Chrzciny

Z jednej strony pieniążki, bujak itd są fajne na bieżące potrzeby. Takie prezenty jak łańcuszek itd, bardziej są pamiątką dla maluszka... Kwestia subiektywnego podejścia.
kluczyk_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 10:37   #572
maugosiek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1
Dot.: Prezent na Chrzciny

bardzo fajnym, a zarazem oryginalnym prezentem dla nowo narodzonego dzieciątka jest wyszyta ręcznie metryczka. Można wpisać imię, wagę, dokładną date, godzine urodzenia. Zajmuję się wyszywaniem takich cuedniek. Szkoda, że nie mogę wkleić zdjęć. Można wpisać w google "metryczki haft krzyżykowy" i wyskakuje dużo obrazków. Jeśli ktoś byłby zainteresowany zapraszam do kontaktu mailowego -- podam więcej informacji i przykładów. Pozdrawiam

Edytowane przez jola2243
Czas edycji: 2015-01-28 o 13:01 Powód: reklama
maugosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 15:17   #573
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: Prezent na Chrzciny

Cytat:
Napisane przez maugosiek Pokaż wiadomość
bardzo fajnym, a zarazem oryginalnym prezentem dla nowo narodzonego dzieciątka jest wyszyta ręcznie metryczka. Można wpisać imię, wagę, dokładną date, godzine urodzenia. Zajmuję się wyszywaniem takich cuedniek. Szkoda, że nie mogę wkleić zdjęć. Można wpisać w google "metryczki haft krzyżykowy" i wyskakuje dużo obrazków. Jeśli ktoś byłby zainteresowany zapraszam do kontaktu mailowego - - podam więcej informacji i przykładów. Pozdrawiam
Reklama na wizazu jest platna.

Edytowane przez jola2243
Czas edycji: 2015-01-28 o 13:02 Powód: usunięcie linka
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 23:01   #574
maleduzeradosci
Raczkowanie
 
Avatar maleduzeradosci
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 57
Dot.: Prezent na Chrzciny

Jeśli ktoś chce dać pieniądze to do tego można też wręczyć, praktyczny i zaskakujący prezent tj. Tort, bukiet, wózeczek z pampersów, a ostatnie dwa to bukiety z misiem z pampersami, pieluszkami tetrowymi i skarpetkami.... Jak Wam się podobają takie pomysły?







maleduzeradosci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 22:35   #575
deenisee
Przyczajenie
 
Avatar deenisee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 25
Dot.: Prezent na Chrzciny

Dziewczyny,
za kilka dni mam chrzciny bratanka i kompletnie nie wiem, co kupić w prezencie. Chciałam kupić tort z pampersów, lecz po dłuższym zastanowieniu stwierdziłam, że to zły pomysł. Wpadłam na pomysł, że mogę podarować bon podarunkowy do Smyka. Rodzice dziecka często robią tam zakupy, więc będą mogli kupić coś za to, co będzie dziecku potrzebne. Myślicie, że to dobry pomysł? Do tego jakaś karta i po problemie
__________________
Nordic Walking - moja nowa miłość
deenisee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 17:47   #576
kasia303
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1
Dot.: Prezent na Chrzciny

Ja również zostałam zaproszona na Chrzest bratanka tylko mam mały problem gdyż lece do rodziny w Stanach i oni organizują przed narodzinami dziecka Baby Shower coś w stylu becikowego i rodzice maleństwa już dostali wszystko co potrzebowali, a mi powiedzieli, że mam kupić jakąś pamiątkę ze Chrztu. Nie chciałam kupować coś w stylu smoczków posrebrzanych i innych figurek. Co myślicie o zegarku kieszonkowym np. takim?
<ciach, link>
Ciekawa jestem czy dałoby rade zrobić w środku grawer z imieniem i data urodzenia.

Edytowane przez kisielova
Czas edycji: 2015-05-01 o 18:39 Powód: link
kasia303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-26, 14:10   #577
Eurydyka89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 19
Dot.: Prezent na Chrzciny

za tydzień wybieram się na chrzciny dziecka najlepszego przyjaciela. Usilnie zastanawiam się nad prezentem i wymyśliłam ze dam im obraz w antyramie. Takiej kupionej bezpośrednio w Ikei czy gdzieś. Pytanie, czy zdjęcie w tym wypadku mogę wywołać gdziekolwiek ? Czy musze isc np do drukarni?
Eurydyka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-26, 14:28   #578
magda_go
Raczkowanie
 
Avatar magda_go
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 382
Dot.: Prezent na Chrzciny

Zalezy jaki ma byc formt zdjecia do obrazu
Musisz popytac u fotografa jakie wywoluja wymiary. Napewno taniej by bylo w drukarni.
magda_go jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 15:12   #579
ssdziuniass
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 213
Dot.: Prezent na Chrzciny

standardowe formaty to 30x40 40x50 50 70 i tak nawet to 120
Z tym fotografem to faktyczne można isc i zamówić ramę z drewna. Często takie komunijne zdjęcia się robi.
Z drugiej strony są strony gdzie możesz podrzucić zdjęcie i Ci wydrukują. to jedna ze stronek na których kiedyś zamawiałam i zdjęcie i całość jest naciągnięta na taki drewniany szkielet.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pol_pm_Obraz-Wschod-Slonca-na-Plazy-Canvas-5763_2.jpg (30,8 KB, 3 załadowań)
ssdziuniass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 18:02   #580
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Prezent na Chrzciny

Cytat:
Napisane przez tysiunia88 Pokaż wiadomość
Praktyczne rzeczy typu ppieluchy, chusteczki, kosmetyki dla dziecka to strzał w dziesiątke.
Jak najbardziej! Zawsze się przydadzą i cieszę się, gdy ktoś przychodzi w odwiedziny i coś takiego mi daje. Choć akurat na chrzest kupiłabym coś innego...Ale co to nie wiem?Chyba najlepiej podpytać rodziców co potrzeba

Cytat:
Napisane przez daszna Pokaż wiadomość
A pieluchy w kosz 😉 Ja chrzestnej powiedzialam co chce. A za kase kupie bujak
Dlaczego?Przecież i tak używa się?

Cytat:
Napisane przez maleduzeradosci Pokaż wiadomość
Jeśli ktoś chce dać pieniądze to do tego można też wręczyć, praktyczny i zaskakujący prezent tj. Tort, bukiet, wózeczek z pampersów, a ostatnie dwa to bukiety z misiem z pampersami, pieluszkami tetrowymi i skarpetkami.... Jak Wam się podobają takie pomysły?







Śliczności! I z pomysłem! Gdzie coś takiego można kupić?
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 07:50   #581
magda_go
Raczkowanie
 
Avatar magda_go
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 382
Dot.: Prezent na Chrzciny

Cytat:
Napisane przez tysiunia88 Pokaż wiadomość
Praktyczne rzeczy typu ppieluchy, chusteczki, kosmetyki dla dziecka to strzał w dziesiątke.
Ale to tez trzeba sie dowiadywac co rodzice dziecka uzywaja bo przeciez rozne kosmetyki, chusteczki itd a nawet pieluchy moga uczulic dziecko. Wiec tu tez nie tak latwo.
magda_go jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-29, 14:07   #582
Abigaill11
Raczkowanie
 
Avatar Abigaill11
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 34
Dot.: Prezent na Chrzciny

Cytat:
Napisane przez ssdziuniass Pokaż wiadomość
standardowe formaty to 30x40 40x50 50 70 i tak nawet to 120
Z tym fotografem to faktyczne można isc i zamówić ramę z drewna. Często takie komunijne zdjęcia się robi.
Z drugiej strony są strony gdzie możesz podrzucić zdjęcie i Ci wydrukują. to jedna ze stronek na których kiedyś zamawiałam i zdjęcie i całość jest naciągnięta na taki drewniany szkielet.

widziałam, że się ten sklep już raz przewinął na tym forum, ok przyznaję, że zdjęcia bardzo ładne i dobrze obrobione, na wytrzymałym materiale.

Ceny też mają bardzo do przyjęcia, znalazłam nawet obraz zaczynający się od 13 złotych. Chyba jednak najlepiej wygląda to ze z miejsca można sobie wybrać kilka rodzajów wykonania samej ramy co nie każdy sklep internetowy ma . Myslę, że Feeby.pl jeszcze przewinie się nie raz.
Abigaill11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 19:06   #583
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Prezent na Chrzciny

Cytat:
Napisane przez magda_go Pokaż wiadomość
Ale to tez trzeba sie dowiadywac co rodzice dziecka uzywaja bo przeciez rozne kosmetyki, chusteczki itd a nawet pieluchy moga uczulic dziecko. Wiec tu tez nie tak latwo.
Pod tym kątem masz rację, że cos może uczulić. No ja mam to szczęście, że moja córka dostawała różne pieluchy/chusteczki/kosmetyki i wszystkie były ok.
A jak ktoś ma wątpliwości zawsze może rodziców podpytać czego maluszek używa
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 20:03   #584
maalgo
Raczkowanie
 
Avatar maalgo
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 72
Dot.: Prezent na Chrzciny

Według mnie zależy jak bliską rodziną jesteś . Jesteś Chrzestną ?
Ja mojej chrześnicy kupiłam kolczyki złote. Drobne kuleczki które założy na każdą okazję i w każdym wieku.
maalgo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-30, 10:37   #585
kuka1
Raczkowanie
 
Avatar kuka1
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 78
Dot.: Prezent na Chrzciny

Dziewczyny, a co dla kilkumiesięcznego chłopca? Jestem tylko gościem, nie zarabiam, więc budżet niewielki. Myślałam o Biblii dla dzieci z dedykacją + jakaś drobna suma w kopercie.
__________________
włosowy blog
kuka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-30, 11:18   #586
magda_go
Raczkowanie
 
Avatar magda_go
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 382
Dot.: Prezent na Chrzciny

Jesli chodzi o biblie to bym odpuscila. Bo ktore dziecko siegnie potem po nia? Moze pojedyncze dzieciaczki.
Jesli juz to lepsze by byly ewentualnie ciuszki plus kasa
Z dziecmi tak malymi zawsze jest problem co kupic.

Edytowane przez magda_go
Czas edycji: 2015-05-30 o 11:20
magda_go jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-30, 21:00   #587
ewcia1368
Zadomowienie
 
Avatar ewcia1368
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 483
Dot.: Prezent na Chrzciny

Cytat:
Napisane przez magda_go Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o biblie to bym odpuscila. Bo ktore dziecko siegnie potem po nia? Moze pojedyncze dzieciaczki.
Jesli juz to lepsze by byly ewentualnie ciuszki plus kasa
Z dziecmi tak malymi zawsze jest problem co kupic.
ja dostałam Biblię dla dzieci chyba na Komunię i szczerze pamiętam jak często ją czytałam
ewcia1368 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 06:56   #588
magda_go
Raczkowanie
 
Avatar magda_go
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 382
Dot.: Prezent na Chrzciny

Ja tez mialam biblie i znam wiele przypadkow gdzie dzieci ja dostawaly i pojedyncze dzieciaczki ja czytaly.
Ale mysle ze tu zalezy od rodzicow dziecka czy sa wierzacy i praktykujacy i chodza do kosciola. Bo jak tak to na takich samych katolikow beda dzieci wychowywac wiec wtedy w sumie dziecko moze czytac biblie.
Jesli rodzice sa inni, chrzcza np bo tak trzeba itd to wtedy lepiej cos innego.
magda_go jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 10:26   #589
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Prezent na Chrzciny

Cytat:
Napisane przez magda_go Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o biblie to bym odpuscila. Bo ktore dziecko siegnie potem po nia? Moze pojedyncze dzieciaczki.
Jesli juz to lepsze by byly ewentualnie ciuszki plus kasa
Z dziecmi tak malymi zawsze jest problem co kupic.
Ja np na swoje chrzciny (28 lat temu)dostałam od chrzestnej właśnie taką biblię dla dzieci i rodzice często mi ją czytali. Oczywiście historie biblijne były uproszczczone tak aby dziecko je zrozumiało. I każda byla ilustrowana obrazkiem. Do każdej historyjki były 2-3 pytania aby po przeczytaniu zadać je dziecku czy dobrze zrozumiało Dla mnie to była fajna sprawa.

Za 2 m-ce jest chrzest mojego dziecka. W małym gronie tzn my,rodzice moi i męża, nasze rodzeństwo- łącznie 10 osób. Pytają co kupić małej ale szczerze to nie wiem bo to co potrzebne to ma:ubranka, zabawki,akcesoria dla dzieci, biblię....Złota wolałabym nie bo nie wiadomo czy będzie chciała nosić jak podrośnie. A wiadomo, że nikt z gołą ręką przyjść nie będzie chciał
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-01, 12:06   #590
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Prezent na Chrzciny

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
Ja np na swoje chrzciny (28 lat temu)dostałam od chrzestnej właśnie taką biblię dla dzieci i rodzice często mi ją czytali. Oczywiście historie biblijne były uproszczczone tak aby dziecko je zrozumiało. I każda byla ilustrowana obrazkiem. Do każdej historyjki były 2-3 pytania aby po przeczytaniu zadać je dziecku czy dobrze zrozumiało Dla mnie to była fajna sprawa.

Za 2 m-ce jest chrzest mojego dziecka. W małym gronie tzn my,rodzice moi i męża, nasze rodzeństwo- łącznie 10 osób. Pytają co kupić małej ale szczerze to nie wiem bo to co potrzebne to ma:ubranka, zabawki,akcesoria dla dzieci, biblię....Złota wolałabym nie bo nie wiadomo czy będzie chciała nosić jak podrośnie. A wiadomo, że nikt z gołą ręką przyjść nie będzie chciał
Przyjaciółka ostatnio chrzciła córkę i zaproponowała, żeby chrzestni założyli małej jakieś konto oszczędnościowe. Wszyscy zaproszeni przelali tam jakieś kwoty, a dodatkowo chrzestni i rodzice planują z różnych okazji dokładać tam różne kwoty tak, żeby młoda miała za kilkanaście lat na jakieś prawo jazdy, samochód, czy coś
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 21:06   #591
maalgo
Raczkowanie
 
Avatar maalgo
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 72
Dot.: Prezent na Chrzciny

Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość
Przyjaciółka ostatnio chrzciła córkę i zaproponowała, żeby chrzestni założyli małej jakieś konto oszczędnościowe. Wszyscy zaproszeni przelali tam jakieś kwoty, a dodatkowo chrzestni i rodzice planują z różnych okazji dokładać tam różne kwoty tak, żeby młoda miała za kilkanaście lat na jakieś prawo jazdy, samochód, czy coś

Fajny pomysły z tym kontem sama o takim czymś myślałam dla mojej chrześnicy no ale był problem bo byłam na studiach a teraz poszukuje pracy, ale mam nadzieję że w krótkim czasie to zrobię


A jeśli chodzi o prezent to może podpytać rodziców ?
maalgo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-02, 08:48   #592
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 372
Dot.: Prezent na Chrzciny

Ile się teraz daje kasy na chrzciny? Nie jestem chrzestną, a chrzczona będzie córka siostry.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-02, 09:02   #593
maalgo
Raczkowanie
 
Avatar maalgo
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 72
Dot.: Prezent na Chrzciny

wg mnie to zależy od tego czy pracujesz czy się uczysz, wiadomo że jak się uczysz to nie nasypiesz ale wg mnie to tak z 300<mysi>
maalgo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-02, 20:57   #594
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Prezent na Chrzciny

Daje się tyle na ile Cię stać Gdybyś nawet była chrzestną a dałabyś np 100 zł bo nie masz/nie pracujesz itd to nikt nie powinien mieć wątów. Przecież nie będziesz sie zapożyczać tylko po to, żeby dać ileś tam bo tak wypada, bo tyle daje chrzestny a tyle inny gość. Takie jest moje zdanie.
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-03, 20:22   #595
kuka1
Raczkowanie
 
Avatar kuka1
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 78
Dot.: Prezent na Chrzciny

Dzięki za odzew. Kupiłam ładną pamiątkową Biblię dla dzieci + koperta. Wiadomo, każdy daje według własnych możliwości. Naprawdę 300 zł na chrzciny? Uważam, że to dużo, jak na wesele.
__________________
włosowy blog
kuka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-03, 20:24   #596
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 372
Dot.: Prezent na Chrzciny

Cytat:
Napisane przez kuka1 Pokaż wiadomość
. Naprawdę 300 zł na chrzciny? Uważam, że to dużo, jak na wesele.
Też tak mi się zdaje, że trochę za dużo, tym bardziej, że nie jestem chrzestną. Pomyślałam tak o 150-200zł i tak chyba zrobię.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-04, 22:31   #597
gnishu
Raczkowanie
 
Avatar gnishu
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 263
Dot.: Re: prezent na chrzciny - księga pamiątkowa?

Moja mama prowadziła taką książkę i mam ją do dzisiaj nawet wkleiła tam moje pierwsze włosy, zapisywała takie tam "wspaniałe osiągnięcia" typu pierwsze słowo itp. bardzo fajna sprawa
gnishu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-06, 09:40   #598
varia91
Raczkowanie
 
Avatar varia91
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 38
Lightbulb Dot.: Prezent na Chrzciny

Hej Dziewczyny !
W sierpniu mamy być z mężem chrzestnymi to będzie nasz pierwszy chrześniak i nie mamy pomysłu na prezent... :/ Mamy taką płaskorzeźbę Świętej Rodziny wykonaną z gipsu do zawieszenia na ścianę i z tyłu chcemy napisać dedykację tylko nie bardzo wiem jak to ująć
1. "Arkadiuszowi w dniu Chrztu Świętego Rodzice Chrzestni "
2. "Arkadiuszowi na pamiątkę Chrztu Świętego Barbara i Wojciech NAZWISKO."
3. "Arkadiuszowi Tomaszowi na pamiątkę Chrztu Świętego Ciocia i Wujek - rodzice chrzestni... "

wiem ile osób tyle wersji każdy inaczej pisze ale jak by było najlepiej Waszym zdaniem ?

No i co oprócz tego jeszcze dać... ? Myśleliśmy o torcie z pieluszek i ubranek takiego wypasionego z butelką, grzechotka, smoczkiem, misiem. Rozważaliśmy także założenie konta w banku i wpłacanie co jakiś czas może i co miesiąc jakiejś kwoty by na 18 ur lub w okolicach ślubu kiedyś móc przekazać dostęp do niego tylko konto - trzeba opłacać a i % na nim nie rośnie więc ile wpłacę tyle będzie a jak kilka groszy mogło by wpaść więcej to zawsze lepiej nie jednak na lokatach wg się nie znamy :/ czy to dobry pomysł ?? Nie wiem czy wpłacalibyśmy co miesiąc np. 50-100 zł czy raz na kwartał - pół roku 300-600 zł nie wiem...wiecie różnie bywa...

wspomnę, że mama dostała od nas już sporo prezentów dla maleństwa min spoooro ciuszków, rożek, kołderkę ochraniacz do łóżeczka, podusię .
Myślałam o kasie ale nie mam pojęcia ile od dwojga no i czy to nie takie no... najprostsze wyjście.... może lepiej coś spersonalizowanego ale nie srebrne sztućce grzechotki bo to ani w naszym ani rodziców stylu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150606_101619.jpg (130,7 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150606_101634.jpg (110,2 KB, 11 załadowań)
__________________
Ciemność nie zawsze oznacza zło,a światło nie zawsze niesie za sobą dobro.
varia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-06, 09:49   #599
Villga
Zadomowienie
 
Avatar Villga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 699
Dot.: Prezent na Chrzciny

Cytat:
Napisane przez varia91 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny !
W sierpniu mamy być z mężem chrzestnymi to będzie nasz pierwszy chrześniak i nie mamy pomysłu na prezent... :/ Mamy taką płaskorzeźbę Świętej Rodziny wykonaną z gipsu do zawieszenia na ścianę i z tyłu chcemy napisać dedykację tylko nie bardzo wiem jak to ująć
1. "Arkadiuszowi w dniu Chrztu Świętego Rodzice Chrzestni "
2. "Arkadiuszowi na pamiątkę Chrztu Świętego Barbara i Wojciech NAZWISKO."
3. "Arkadiuszowi Tomaszowi na pamiątkę Chrztu Świętego Ciocia i Wujek - rodzice chrzestni... "

wiem ile osób tyle wersji każdy inaczej pisze ale jak by było najlepiej Waszym zdaniem ?

No i co oprócz tego jeszcze dać... ? Myśleliśmy o torcie z pieluszek i ubranek takiego wypasionego z butelką, grzechotka, smoczkiem, misiem. Rozważaliśmy także założenie konta w banku i wpłacanie co jakiś czas może i co miesiąc jakiejś kwoty by na 18 ur lub w okolicach ślubu kiedyś móc przekazać dostęp do niego tylko konto - trzeba opłacać a i % na nim nie rośnie więc ile wpłacę tyle będzie a jak kilka groszy mogło by wpaść więcej to zawsze lepiej nie jednak na lokatach wg się nie znamy :/ czy to dobry pomysł ?? Nie wiem czy wpłacalibyśmy co miesiąc np. 50-100 zł czy raz na kwartał - pół roku 300-600 zł nie wiem...wiecie różnie bywa...

wspomnę, że mama dostała od nas już sporo prezentów dla maleństwa min spoooro ciuszków, rożek, kołderkę ochraniacz do łóżeczka, podusię .
Myślałam o kasie ale nie mam pojęcia ile od dwojga no i czy to nie takie no... najprostsze wyjście.... może lepiej coś spersonalizowanego ale nie srebrne sztućce grzechotki bo to ani w naszym ani rodziców stylu
Może jakąś fajną matę edukacyjną?

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Podpis nr 3 najbardziej mi się podoba.
Villga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-06, 10:11   #600
varia91
Raczkowanie
 
Avatar varia91
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 38
Dot.: Prezent na Chrzciny

Dzięki za opinię i odpowiedź... Pomyślimy nad tą matą...


Czekam na Wasze dalsze pomysły !
__________________
Ciemność nie zawsze oznacza zło,a światło nie zawsze niesie za sobą dobro.
varia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-09 08:36:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:03.