Ślubne DIY - czyli zrób to sama! - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-01, 21:10   #1861
Na biurku Oli
Zakorzenienie
 
Avatar Na biurku Oli
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 031
Dot.: Ślubne DIY - czyli zrob to sama!

Cytat:
Napisane przez zapalniczka89 Pokaż wiadomość
Ręcznie odpada całkowicie. A jakies starsze modele drukarek nie dadzą rady z taką gramaturą?
Moja z canona daje radę 300g ale 350 nie próbowałam W epsonie kuzynki maxymalnie wchodziło 250g
__________________
Moje biurko

nabiurkuoli.blogspot.com

Mój facebook
Na biurku Oli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 21:20   #1862
_groooszek_
Zakorzenienie
 
Avatar _groooszek_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 282
Dot.: Ślubne DIY - czyli zrob to sama!

U mnie w punkcie poligraficzym facet bierze za wydruk 20 gr/str - uważam, że w Twoim wypadku najlepiej poszukać czegoś takiego nasze drukarki nawet z papierem 250 nie dawały rady
__________________


Gdzieś tu chyba zakpił los. Ona brzydka, brzydki on...
A taka ładna miłość...



_groooszek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 22:27   #1863
mgrasmann
Przyczajenie
 
Avatar mgrasmann
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3
Dot.: Ślubne DIY - czyli zrob to sama!

Fajny wątek!

Ja polecam oryginalny i sprawdzony pomysł na diy księgę dla gości weselnych.

Edytowane przez mgrasmann
Czas edycji: 2015-02-04 o 14:19
mgrasmann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 22:34   #1864
zapalniczka89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 377
Dot.: Ślubne DIY - czyli zrob to sama!

Cytat:
Napisane przez _groooszek_ Pokaż wiadomość
U mnie w punkcie poligraficzym facet bierze za wydruk 20 gr/str - uważam, że w Twoim wypadku najlepiej poszukać czegoś takiego nasze drukarki nawet z papierem 250 nie dawały rady
Dzięki dziewczyny ))
__________________
Wymiana:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post42596287


PROSZĘ, ODPISZ U MNIE
zapalniczka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 13:09   #1865
marie_marie22
Zadomowienie
 
Avatar marie_marie22
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 168
Dot.: Ślubne DIY - czyli zrob to sama!

Hej! Podglądam ten wątek, aż w końcu postanowiłam zrobić coś sama Wszystko w załącznikach. Zrobiłam zawiadomienia w kilku wersjach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6070.jpg (68,0 KB, 129 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6072.jpg (54,3 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6074.jpg (61,8 KB, 61 załadowań)
marie_marie22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 17:04   #1866
Wrzesinka88
Raczkowanie
 
Avatar Wrzesinka88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 74
Dot.: Ślubne DIY - czyli zrob to sama!

Dziewczęta pomóżcie! Chce w kościele zrobić sobie takie przybranie ławek, czy któraś z z Was orientuje się ile tiulu potrzeba tak mniej więcej na przybranie nim jednej ławki?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dekoracja-lawek_other_2_52337.jpg (51,4 KB, 147 załadowań)
Wrzesinka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 17:53   #1867
annic
Wtajemniczenie
 
Avatar annic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 089
Dot.: Ślubne DIY - czyli zrob to sama!

Cytat:
Napisane przez Wrzesinka88 Pokaż wiadomość
Dziewczęta pomóżcie! Chce w kościele zrobić sobie takie przybranie ławek, czy któraś z z Was orientuje się ile tiulu potrzeba tak mniej więcej na przybranie nim jednej ławki?
Jeśli ten tiul tylko na tło (bez kokardy - tzn. kokarda robiona osobno ze wstążki) to licz koło 2 m. Jak robiłam swoje to poszłam do kościoła, zobaczyłam dokąd mi ta ławka sięga (np. do biodra ) i potem tak sobie tiul odmierzałam
annic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-04, 18:11   #1868
Wrzesinka88
Raczkowanie
 
Avatar Wrzesinka88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 74
Dot.: Ślubne DIY - czyli zrob to sama!

[QUOTE=annic;50093915]Jeśli ten tiul tylko na tło (bez kokardy - tzn. kokarda robiona osobno ze wstążki) to licz koło 2 m. Jak robiłam swoje to poszłam do kościoła, zobaczyłam dokąd mi ta ławka sięga (np. do biodra ) i potem tak sobie tiul odmierzałam [/QU
Dziękuje za odpowiedz
Wrzesinka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 22:06   #1869
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Ślubne DIY - czyli zrob to sama!

Cytat:
Napisane przez Wrzesinka88 Pokaż wiadomość
Dziewczęta pomóżcie! Chce w kościele zrobić sobie takie przybranie ławek, czy któraś z z Was orientuje się ile tiulu potrzeba tak mniej więcej na przybranie nim jednej ławki?
Też bym obstawiała około 2 metry, ale najlepiej po prostu sprawdzić jaką wysokość ma ławka
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 16:16   #1870
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Ślubne DIY - czyli zrob to sama!

Cytat:
Napisane przez zapalniczka89 Pokaż wiadomość
Ręcznie odpada całkowicie. A jakies starsze modele drukarek nie dadzą rady z taką gramaturą?
gramatura to nie wszystko. Wrzucę Ci link do dyskusji może cos Ci pomoże.

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2759414.html

Edytowane przez 201607040940
Czas edycji: 2015-02-05 o 16:17
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 19:26   #1871
maleduzeradosci
Raczkowanie
 
Avatar maleduzeradosci
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 57
Dot.: Ślubne DIY - czyli zrob to sama!

Mój pomysł na dekor kościoła, stosunkowo nie drogo, ale cena jest zależna od wielkości kościoła i ilości ławek. Po ślubie można spróbować odsprzedać jako komplet

Gdyby ktoś miał też pytania, jak coś wykonać ( nie koniecznie ze zdjeć poniżej) to służę pomocą



Opis na

http://maleduzeradosci.blogspot.com/...koscio-na.html






www.maleduzeradosci.blogs pot.com

Edytowane przez maleduzeradosci
Czas edycji: 2015-02-11 o 09:42 Powód: edycja zdjęć
maleduzeradosci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-09, 20:46   #1872
kadan30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 17
Dot.: Ślubne DIY - czyli zrob to sama!

Hej Wątek cudny! Szukałam jakiś inspiracji a tu proszę Jesteście wszystkie skrzynią pełną pomysłów. Z każdą stroną wątku byłam coraz bardziej zachwycona Na samym początku gratuluję wszystkim PM które pojawiły się tutaj a już są po tym najważniejszym dniu w życiu póki co wszystko przede mną z pewnością wiele pomysłów które tutaj przedstawiłyście będę miała w planach zrobić tylko u mnie średnio ze zdolnościami manualnymi

wiecie może czy pojawia się tutaj jeszcze nasza cudowna założycielka wątku Azuki. Zakochałam się w biżuterii którą zrobiła! Może ktoś jest mi w stanie podpowiedzieć jak to wyczarowała?
kadan30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 08:24   #1873
maleduzeradosci
Raczkowanie
 
Avatar maleduzeradosci
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 57
Dot.: Ślubne DIY - czyli zrob to sama!

Wiecie może jak pomniejszyć te zdjęcia? Zmniejszam, a później znowu są duże
maleduzeradosci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 08:43   #1874
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Ślubne DIY - czyli zrob to sama!

Cytat:
Napisane przez maleduzeradosci Pokaż wiadomość
Wiecie może jak pomniejszyć te zdjęcia? Zmniejszam, a później znowu są duże
dodaj je jako załacznik a nie w tresci maila
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 09:38   #1875
maleduzeradosci
Raczkowanie
 
Avatar maleduzeradosci
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 57
Dot.: Ślubne DIY - czyli zrob to sama!

Dziękuję

Przeniosę tutaj pomniejszone, bo w edycji nie potrafię tego zrobić

Inne moje prace związane ze ślubem, które można samemu wykonać

1. Poduszki na obrączki udekorowane ( można kupić pojemiczek na obrączki i dokleić klejem na ciepło do poduszeczki, wstążkami i kwiatkami dekorujemy według uznania pozostałą powierzchnię)
2. Podziękowanie- skrzynka na wino ( Skrzynkę z grawerem można kupić na allegro, a dekorację wykonać samemu. Można wykonać zdobienia tematycznie, tak żeby kolor i rodzaj zdobienia były takie same na poduszce, sali księdze gości itd)
3. Kule kwiatowe i lampion ( Do kul styropianowych przyklejamy główki kwiatowe, a miedzy kwiaty doklejam organzę)
4. Ozdobienie świec w kościele
5. Dekoracja z gipsówką (osłonki na doniczki Ikea oraz bukiety gipsówki, tania i ładna ozdoba)
7. Serwetka ze wstążką ( na salę weselną)
8. Pływająca świeca z różą - na salę weselną (Do szklanego naczynia wlewamy wodę, dodajemy główkę np. róży i świecę pływająca)

11.jpg
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 16.jpg (13,0 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sala4.jpg (62,0 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sala6.jpg (28,6 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.jpg (196,9 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 21.jpg (81,0 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SL374069.jpg (77,1 KB, 48 załadowań)
maleduzeradosci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 13:39   #1876
orion_lady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 841
Dot.: Ślubne DIY - czyli zrob to sama!

Dziewczyny może pomożecie mi co do robienia zaproszeń ślubnych, na jakim papierze i jakiej drukarce drukowałyście swoje?

Kupiłam papier gramatura 240 (http://www.empik.com/beniamin-papier...-papiernicze-p) i próbowałam dziś wydrukować zaproszenia na drukarce laserowej, jednak tekst mi się rozmazuje. Jak przejadę palcem po tekście to się rozmazuje i z drukarki też wychodzą już jakieś mazy. Nie wiem czy to wina grubości papieru czy nie nadaje się do drukarek laserowych?
orion_lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 13:45   #1877
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Ślubne DIY - czyli zrob to sama!

Cytat:
Napisane przez orion_lady Pokaż wiadomość
Dziewczyny może pomożecie mi co do robienia zaproszeń ślubnych, na jakim papierze i jakiej drukarce drukowałyście swoje?

Kupiłam papier gramatura 240 (http://www.empik.com/beniamin-papier...-papiernicze-p) i próbowałam dziś wydrukować zaproszenia na drukarce laserowej, jednak tekst mi się rozmazuje. Jak przejadę palcem po tekście to się rozmazuje i z drukarki też wychodzą już jakieś mazy. Nie wiem czy to wina grubości papieru czy nie nadaje się do drukarek laserowych?
Nie wydrukujesz nic w drukarce laserowej na papierze prążkowanym . Laser to proszek, który po prostu w zagięcia nie wchodzi dobrze i nie ma przyczepności. Ogólnie papier fakturowany i chyba śliski gładki nie przejdą w drukarce laserowej. Ja z tego powodu (i też z powodu, że chciałam trochę na kolorowo rzeczy drukować) kupiłam drukarkę atramentową i bez problemu wszystkie zaproszenia drukuję .
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 14:04   #1878
orion_lady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 841
Dot.: Ślubne DIY - czyli zrob to sama!

Cytat:
Napisane przez magda_mjt Pokaż wiadomość
Nie wydrukujesz nic w drukarce laserowej na papierze prążkowanym . Laser to proszek, który po prostu w zagięcia nie wchodzi dobrze i nie ma przyczepności. Ogólnie papier fakturowany i chyba śliski gładki nie przejdą w drukarce laserowej. Ja z tego powodu (i też z powodu, że chciałam trochę na kolorowo rzeczy drukować) kupiłam drukarkę atramentową i bez problemu wszystkie zaproszenia drukuję .
Dzięki, spróbuje zatem na atramentowej, mam nadzieje, że wyjdzie. Myślałam, że z laserowej mi wyjdzie dobrej jakości druk, tak jak na zwykłej kartce, bo moja stara atramentowa jakościowa kiepsko drukowała, ale najwyżej wydrukuje w jakiś punkcie ksero, gdzie mają atramentowe. Ułożyłam sobie już cały projekt zaproszenia i nie widzi mi się kupowanie gotowych.

Edytowane przez orion_lady
Czas edycji: 2015-02-20 o 14:05
orion_lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 14:18   #1879
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Ślubne DIY - czyli zrob to sama!

Cytat:
Napisane przez orion_lady Pokaż wiadomość
Dzięki, spróbuje zatem na atramentowej, mam nadzieje, że wyjdzie. Myślałam, że z laserowej mi wyjdzie dobrej jakości druk, tak jak na zwykłej kartce, bo moja stara atramentowa jakościowa kiepsko drukowała, ale najwyżej wydrukuje w jakiś punkcie ksero, gdzie mają atramentowe. Ułożyłam sobie już cały projekt zaproszenia i nie widzi mi się kupowanie gotowych.
Rozumiem ból. Dlatego zanim się zabrałam za zaproszenia i całą resztę, poszukałam opinii i porad na forum . Stąd się dowiedziałam, że na laserowej nie wydrukuję nic na fakturowanym papierze. Ale nawet było mi na rękę kupno nowej, atramentowej drukarki, bo przynajmniej mam opcję drukowania w kolorze i inne przydatne opcje, więc nie żałuję .
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-23, 07:31   #1880
kadan30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 17
Dot.: Ślubne DIY - czyli zrob to sama!

Cytat:
Napisane przez orion_lady Pokaż wiadomość
Dzięki, spróbuje zatem na atramentowej, mam nadzieje, że wyjdzie. Myślałam, że z laserowej mi wyjdzie dobrej jakości druk, tak jak na zwykłej kartce, bo moja stara atramentowa jakościowa kiepsko drukowała, ale najwyżej wydrukuje w jakiś punkcie ksero, gdzie mają atramentowe. Ułożyłam sobie już cały projekt zaproszenia i nie widzi mi się kupowanie gotowych.
Z chęcią zobaczyłabym Twój projekt. Ja męczę się jeszcze przede wszystkim z umieszczeniem wektorów ozdobnych i odpowiednią wielkością. Powoli dochodzę do wniosku że chyba sobie odpuszczę zaproszenia które sobie wypatrzyłam i lepiej będzie jak po prostu kupię gotowe skoro są dostępne na allegro. Mam jeszcze troszkę czasu. Wiadomo że przygotowane samodzielnie zaproszenia mają swój urok ale jak ktoś ma słaby talent to lepiej nie kombinować
kadan30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 18:40   #1881
Karo89
Zakorzenienie
 
Avatar Karo89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 493
Dot.: Ślubne DIY - czyli zrob to sama!

Cytat:
Napisane przez orion_lady Pokaż wiadomość
Dziewczyny może pomożecie mi co do robienia zaproszeń ślubnych, na jakim papierze i jakiej drukarce drukowałyście swoje?

Kupiłam papier gramatura 240 (http://www.empik.com/beniamin-papier...-papiernicze-p) i próbowałam dziś wydrukować zaproszenia na drukarce laserowej, jednak tekst mi się rozmazuje. Jak przejadę palcem po tekście to się rozmazuje i z drukarki też wychodzą już jakieś mazy. Nie wiem czy to wina grubości papieru czy nie nadaje się do drukarek laserowych?
w ustawieniach wydruku ustaw na grubszy papier, w tedy lepiej dogrzeje i powinno się nie rozmazać.
Ja na co dzień drukuję na dwóch laserowych, na różnych papierach i cienkich i grubych, i gładkich i fakturowanych, trzeba dobrze ustawić parametry drukarki i powinno dać radę.
nie znam papieru co pokazałaś więc nie powiem na sto procent.
najwyżej możesz spróbować potem przez pergamin przejechać żelazkiem po wydruku
__________________
E.M♥



Edytowane przez Karo89
Czas edycji: 2015-02-23 o 18:42
Karo89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 12:02   #1882
asdii
Wtajemniczenie
 
Avatar asdii
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: Ślubne DIY - czyli zrob to sama!

Witajcie!
Podpatruję od dawna, raz nawet wrzuciłam tu próbę zaproszenia, ale już wiem że to nie to, bo zabrałam się od d... strony za to wszystko. Za dużo czasu jeszcze mam, żeby o zaproszeniach myśleć (a wtedy to już w ogóle), więc dziś wracam z nowym tworem i się chwalę. Teraz bardziej na czasie i zgodnie z etapem przygotowań na którym jestem: organizer ślubny. To znaczy okładka, bo zeszyt istniał od samego początku, a tylko go teraz ubrałam
20150224_205228.jpg
20150224_205346.jpg

A w najbliższym czasie zamierzam zacząć robić broszkobukiet z kwiatami ze wstążki satynowej (czekam na wstążki). I takie małe pytanie: macie pomysły gdzie dostać broszki w dużej ilości i małej cenie?
__________________

Czytamy w 2015: 29
Czytamy w 2016: 4
asdii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 12:08   #1883
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Ślubne DIY - czyli zrob to sama!

Cytat:
Napisane przez asdii Pokaż wiadomość
Witajcie!
Podpatruję od dawna, raz nawet wrzuciłam tu próbę zaproszenia, ale już wiem że to nie to, bo zabrałam się od d... strony za to wszystko. Za dużo czasu jeszcze mam, żeby o zaproszeniach myśleć (a wtedy to już w ogóle), więc dziś wracam z nowym tworem i się chwalę. Teraz bardziej na czasie i zgodnie z etapem przygotowań na którym jestem: organizer ślubny. To znaczy okładka, bo zeszyt istniał od samego początku, a tylko go teraz ubrałam
Załącznik 5923820
Załącznik 5923821

A w najbliższym czasie zamierzam zacząć robić broszkobukiet z kwiatami ze wstążki satynowej (czekam na wstążki). I takie małe pytanie: macie pomysły gdzie dostać broszki w dużej ilości i małej cenie?
Ładne .
Pm'ki 2015 wiem, że zamawiały broszki z ebay . Dużo ponoć za dolara było . A ja sama sugerowałam kupienie na ebayu naszyjnika (jak to np.) i wycięcie z niego broszek , wychodzi jeszcze taniej, ale gorzej się pewnie to będzie mocowało do bukietu .
Sama z ciekawości za bezcen kupiłam taki naszyjnik, jak za taką cenę jest super, mogę pokazać zdjęcia real. Tylko mi się zdarzyło go nosić do ubrania, a nie kupowałam do bukietu
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 13:13   #1884
asdii
Wtajemniczenie
 
Avatar asdii
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: Ślubne DIY - czyli zrob to sama!

Cytat:
Napisane przez magda_mjt Pokaż wiadomość
Ładne .
Pm'ki 2015 wiem, że zamawiały broszki z ebay . Dużo ponoć za dolara było . A ja sama sugerowałam kupienie na ebayu naszyjnika (jak to np.) i wycięcie z niego broszek , wychodzi jeszcze taniej, ale gorzej się pewnie to będzie mocowało do bukietu .
Sama z ciekawości za bezcen kupiłam taki naszyjnik, jak za taką cenę jest super, mogę pokazać zdjęcia real. Tylko mi się zdarzyło go nosić do ubrania, a nie kupowałam do bukietu
O widzisz! O ebay'u nie pomyślałam, przejrzałam całe aliexpress, a na to nie wpadłam, dzięki
__________________

Czytamy w 2015: 29
Czytamy w 2016: 4
asdii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 13:46   #1885
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Ślubne DIY - czyli zrob to sama!

Cytat:
Napisane przez asdii Pokaż wiadomość
O widzisz! O ebay'u nie pomyślałam, przejrzałam całe aliexpress, a na to nie wpadłam, dzięki
Aliexpress powinno być chyba nawet tańsze, ale nie wiem jak to dokładnie działa, i chyba często trzeba kupować większe ilości Nigdy tam nie zamawiałam, więc nie wiem dokładnie, no ale na ebay wielokrotnie zamawiałam rzeczy, więc mogę polecić .
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 14:28   #1886
asdii
Wtajemniczenie
 
Avatar asdii
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: Ślubne DIY - czyli zrob to sama!

Cytat:
Napisane przez magda_mjt Pokaż wiadomość
Aliexpress powinno być chyba nawet tańsze, ale nie wiem jak to dokładnie działa, i chyba często trzeba kupować większe ilości Nigdy tam nie zamawiałam, więc nie wiem dokładnie, no ale na ebay wielokrotnie zamawiałam rzeczy, więc mogę polecić .
A na ebay trzeba mieć karte kredytową, czy przechodzi zwykły przelew? Czy trzeba mieć konto walutowe?

A ten Twój naszyjnik to jakościowo jak wygląda? Moge te real zdjęcia prosić?
__________________

Czytamy w 2015: 29
Czytamy w 2016: 4
asdii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 14:43   #1887
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Ślubne DIY - czyli zrob to sama!

Cytat:
Napisane przez asdii Pokaż wiadomość
A na ebay trzeba mieć karte kredytową, czy przechodzi zwykły przelew? Czy trzeba mieć konto walutowe?

A ten Twój naszyjnik to jakościowo jak wygląda? Moge te real zdjęcia prosić?
Hm, ciężko mi stwierdzić, jak się używa ebaya z Pl, bo sama jestem w UK. Ale tutaj mam założone konto na PayPal'u i podłączoną do niego kartę (dawniej używałam debetowej, teraz dla pewności mam podpiętą kredytową) i szybko i bezproblemowo PayPalem płacę. Ale dużo PM'ek 2015 korzystało z ebaya i raczej nie miały problemów z płatnościami - ale to może niech któraś z nich się wypowie, bo nie chcę wprowadzać w błąd .

Jakościowo przejdzie (jak za 5zł ), może dla mnie trochę zbyt "złoty" i spodziewałam się bardziej pastelowych kwiatów, ale ogólnie jest ok. Zbyt często nie noszę, ale kilka razy już ubrałam, więc pewnie się zwróciło . Wygląda praktycznie tak, jak na aukcji, z wyjątkiem przede wszystkim miętowego kwiatka- który w rzeczywistości jest mocnym kolorem, bardziej turkusowym niż miętowym, ale i taki jest spoko . Zdjęcia w załączniku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10735696_944948428853195_1325918883_n.jpg (95,5 KB, 60 załadowań)
__________________
Nasz dzień 11.07.2015

Edytowane przez magda_mjt
Czas edycji: 2015-02-25 o 15:20
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 15:01   #1888
asdii
Wtajemniczenie
 
Avatar asdii
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: Ślubne DIY - czyli zrob to sama!

Cytat:
Napisane przez magda_mjt Pokaż wiadomość
Hm, ciężko mi stwierdzić, jak się używa ebaya z Pl, bo sama jestem w UK. Ale tutaj mam założone konto na PayPal'u i podłączoną do niego kartę (dawniej używałam debetowej, teraz dla pewności mam podpiętą kredytową) i szybko i bezproblemowo PayPalem płacę. Ale dużo PM'ek 2015 korzystało z ebaya i raczej nie miały problemów z płatnościami - ale to może niech któraś z nich się wypowie, bo nie chcę wprowadzać w błąd .

Jakościowo przejdzie (jak za 5zł ), może dla mnie trochę zbyt "złoty" i spodziewałam się bardziej pastelowych kwiatów, ale ogólnie jest ok. Zbyt często nie noszę, ale kilka razy już ubrałam, więc pewnie się zwróciło . Wygląda praktycznie tak, jak na aukcji, z wyjątkiem przede wszystkim miętowego kwiatka- który w rzeczywistości jest mocnym kolorem, bardziej turkusowym niż miętowym, ale i taki jest spoko . Zdjęcia w załączniku
No faktycznie niewiele się różni od tego na zdjęciu Dzięki za pomoc, chyba faktycznie muszę przejrzeć ebuya
A jeśli któraś z dziewczyn z PL kupowałą na ebuyu to prosze o info o płatnościach
__________________

Czytamy w 2015: 29
Czytamy w 2016: 4
asdii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 17:38   #1889
orion_lady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 841
Dot.: Ślubne DIY - czyli zrob to sama!

Cytat:
Napisane przez asdii Pokaż wiadomość
No faktycznie niewiele się różni od tego na zdjęciu Dzięki za pomoc, chyba faktycznie muszę przejrzeć ebuya
A jeśli któraś z dziewczyn z PL kupowałą na ebuyu to prosze o info o płatnościach
Ja korzystałam z ebaya z polski, płaci się przez PayPala. Może na początku wygląda skomplikowanie, ale zakładasz tam za darmo konto i z normalnego banku w zł przelewasz na to konto paypal pieniądze i na paypalu możesz je przewalutować, potem już na ebayu klikam zapłać i automatycznie płaci się przez paypal. Niby z paypala można też przelać z powrotem do banku, ale tego nigdy nie robiłam. Zawsze przelewam sobie dokładną kwotę w złotówkach, żeby nie zostawało mi tam więcej niż kilka groszy.
orion_lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 19:56   #1890
asdii
Wtajemniczenie
 
Avatar asdii
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: Ślubne DIY - czyli zrob to sama!

O super! Dziekuje za informacje czekam na zastrzyk gotowki i bede probowac
__________________

Czytamy w 2015: 29
Czytamy w 2016: 4
asdii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-12-29 18:18:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:22.