Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-) - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-14, 20:05   #3211
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-)

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
poziomka ciesze sie ze randka sie udala
kiedy nastepna ?

kasienko trzymam kciuki za Ciebie i Twoje arkusze

kasiu, ja sobie juz od dawna zadaje to pyanie i zamiast gubic kg to mi ciagle przybywa...

ale chyba ze mna nie jest az tak zle, bo w nowej pracy mam adoratora dzis na lunchu sie przysiadl, od slowa do slowa zaproponowal wypad do kina odmowilam oczywiscie sie tlumaczac TZtem ale mile to bylo bardzo... ze jest jeszcze ktos na swiecie oprocz TZta komu najwidoczniej sie spodobalam

to tak przez poziomnke mnie dzis na jakies dziwne amory wzielo ehhh pierwsze randki, motylki w brzuszku... TZ ma dzis w nocy przesrane nie dam mu spac


melduje ze nowych blyszczykow nie upatrzylam sobie i nie mam nic na oku !
ale zaraz wchodze zobaczyc na strone Avonu bo dzis nowy katalog jest , OBY nic nowego nie bylo, jakis nowych tubeczek czy cos takiego
A ja muszę zdecydować co zrobić z TŻ

Jak projekt kolczyków?
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 20:05   #3212
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-)

Dziękuję wszytskim za wsparcie, kiedy nastepne spotkanie - nie wiem

Haha Justysiu u bardzo dobrze! On chyba tylko na to czeka
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 20:15   #3213
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-)

Cytat:
Napisane przez kasienka.b Pokaż wiadomość
A ja muszę zdecydować co zrobić z TŻ

Jak projekt kolczyków?
uuu biedactwo masz tyle na glowie teraz... jeszcze TZ

projekt juz gotowy oczywiscie nie wiem jak go podeslac


Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziękuję wszytskim za wsparcie, kiedy nastepne spotkanie - nie wiem

Haha Justysiu u bardzo dobrze! On chyba tylko na to czeka
hehe zobaczymy...


w Avonie dzis nic nie ma jedynie mi sie takie nowe magoczne serum podoba, ale kosztuje funtow 20
justitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 22:12   #3214
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-)

Cytat:
Napisane przez kasienka.b Pokaż wiadomość
A ja muszę zdecydować co zrobić z TŻ

Jak projekt kolczyków?
co ze zrobic znowu mi cos umknelo....tak to jest...umysl ciasny i malo informacji wchodzi


moja kolezanka robi swietne kolczyki ze zwyklych koralikow mam jedne w domu i pare cudow na reke. Tylko ja taki dzik, ze nie chodze w takich cudach....

justitia Ty lepiej uwazaj zebys TZ nie wykonczyla i zeby nie padl na Tobie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 22:24   #3215
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-)

No i kurcze idę po sklepach, w zupełnie innym, niewinnym celu, aż tu nagle uderzono mnie w oczy promocją Maybelline, że tusz volume express i w prezencie błyszczyk watershine gloss za 21 zł. Tak mi się w głowie zatrzęsło, słowo daję, nie wiedziałam co robię, jak się obudziłam to już było po wszystkim, kupione, zapłacone, na ustach.

Taki kryzys to mi się podoba z jednej strony, ale z drugiej to źle wpływa na psychikę. Nigdy nie wiadomo kiedy oferta zwali nam się na głowy.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 22:26   #3216
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-)

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
No i kurcze idę po sklepach, w zupełnie innym, niewinnym celu, aż tu nagle uderzono mnie w oczy promocją Maybelline, że tusz volume express i w prezencie błyszczyk watershine gloss za 21 zł. Tak mi się w głowie zatrzęsło, słowo daję, nie wiedziałam co robię, jak się obudziłam to już było po wszystkim, kupione, zapłacone, na ustach.

Taki kryzys to mi się podoba z jednej strony, ale z drugiej to źle wpływa na psychikę. Nigdy nie wiadomo kiedy oferta zwali nam się na głowy.

ale okazja niezla faktycznie!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 14:19   #3217
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-)

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
co ze zrobic znowu mi cos umknelo....tak to jest...umysl ciasny i malo informacji wchodzi


moja kolezanka robi swietne kolczyki ze zwyklych koralikow mam jedne w domu i pare cudow na reke. Tylko ja taki dzik, ze nie chodze w takich cudach....
Muszę podjąć decyzję czy go rzucić czy też nie. Narazie staram sobie nie zaprzątać tym głowy (zresztą on też mature zdaje). Z drugiej strony jak pójdę na tą chemię to wylądujemy na tym samym kierunku, tej samej uczelni oby tylko w 2 różnych grupach!

Też robię z koralików (chociaż nie tylko) Fajne to jest, miła rozrywka dla mózgu i rąk

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
uuu biedactwo masz tyle na glowie teraz... jeszcze TZ

projekt juz gotowy oczywiscie nie wiem jak go podeslac
Ani nie mów Chemia łatwa ale oczywiście głupie błędy się wdały

Podeślij na maila kasiuniab@gazeta.pl
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-15, 14:39   #3218
201610052004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 430
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-)

hehe kupiłam ten czerwony błyszczyk we "wszystko po 2,5". firmy BIM, tej co produkuje Quiz. błyszczyk pachnie słodko, jakby takimi mlecznymi cukierkami (Werthers original itp), przyjemne zaskoczenie, bo mam taki mały błyszczyk tej firmy z innej serii i pachnie gumą do żucia (a inny większy bezbarwny ma zapach niby owocowy).
błyszczyk daje intensywny kryjący kolor, pewnie będę go używać na imprezy czy wyjścia "na miasto", bo na co dzień to się absolutnie nie nadaje no i śliczne cacuszko

aa i czuję się rozgrzeszona, bo nie miałam aktualnie takiego błyszczyka co innego jakbym kupiła kolejny bezbarwny, albo jakiś z drobinkami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blsafred.jpg (27,4 KB, 48 załadowań)

Edytowane przez 201610052004
Czas edycji: 2009-05-15 o 14:43
201610052004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 15:01   #3219
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-)

Cytat:
Napisane przez kasienka.b Pokaż wiadomość
Muszę podjąć decyzję czy go rzucić czy też nie. Narazie staram sobie nie zaprzątać tym głowy (zresztą on też mature zdaje). Z drugiej strony jak pójdę na tą chemię to wylądujemy na tym samym kierunku, tej samej uczelni oby tylko w 2 różnych grupach!

Też robię z koralików (chociaż nie tylko) Fajne to jest, miła rozrywka dla mózgu i rąk



Ani nie mów Chemia łatwa ale oczywiście głupie błędy się wdały

Podeślij na maila kasiuniab@gazeta.pl
ja wychodze z zalozenia ze jak sie nie uklada to najlepsze jest rozejscie sie niz meczenie ze soba patrzac na moich rodzicow myslalam ze wlasnie tak jest, ze ciezko sie dogadac ciagle klotnie itd, ze tak wyglada zwiazek bo jest sie zupelnie innymi osobami i ze przeciwienstwa sie przyciagaja... g.. prawda, meczylam sie z moim eks 4.5 roku ... teraz z moim TZ mam doslownie raj na ziemi, znalezlismy sie i dobralismy wysmienicie.
ja wiem ze nad zwiazkiem trzeba pracowac, ale nie ma sensu nic robic na sile i wbrew sobie

kasienko postaram sie ten "rysunek" podeslac jak najszybciej
no i dogadamy sie co bedziesz chciala za te kolczyki



trzymaj sie juz prawie po maturach



Cytat:
Napisane przez Kuraiko Pokaż wiadomość
hehe kupiłam ten czerwony błyszczyk we "wszystko po 2,5". firmy BIM, tej co produkuje Quiz. błyszczyk pachnie słodko, jakby takimi mlecznymi cukierkami (Werthers original itp), przyjemne zaskoczenie, bo mam taki mały błyszczyk tej firmy z innej serii i pachnie gumą do żucia (a inny większy bezbarwny ma zapach niby owocowy).
błyszczyk daje intensywny kryjący kolor, pewnie będę go używać na imprezy czy wyjścia "na miasto", bo na co dzień to się absolutnie nie nadaje no i śliczne cacuszko

aa i czuję się rozgrzeszona, bo nie miałam aktualnie takiego błyszczyka co innego jakbym kupiła kolejny bezbarwny, albo jakiś z drobinkami
piekna czerwien ale bym sie nie odwazyla na usta nalozyc ale bardzo mi sie podoba widok czerwonych ust
justitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 15:11   #3220
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-)

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
ja wychodze z zalozenia ze jak sie nie uklada to najlepsze jest rozejscie sie niz meczenie ze soba patrzac na moich rodzicow myslalam ze wlasnie tak jest, ze ciezko sie dogadac ciagle klotnie itd, ze tak wyglada zwiazek bo jest sie zupelnie innymi osobami i ze przeciwienstwa sie przyciagaja... g.. prawda, meczylam sie z moim eks 4.5 roku ... teraz z moim TZ mam doslownie raj na ziemi, znalezlismy sie i dobralismy wysmienicie.
ja wiem ze nad zwiazkiem trzeba pracowac, ale nie ma sensu nic robic na sile i wbrew sobie

kasienko postaram sie ten "rysunek" podeslac jak najszybciej
no i dogadamy sie co bedziesz chciala za te kolczyki



trzymaj sie juz prawie po maturach
Ostatnia i zarazem najgorsza przedemna

No właśnie muszę pomyśleć co z tym TŻ zrobić... On taki we mnie zakochany a ja zaczynam czuć, że to jednak nie to. Z drugiej strony to już widzę jaki on wtedy miły dla mnie na tych studiach będzie
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 15:24   #3221
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-)

Cytat:
Napisane przez kasienka.b Pokaż wiadomość
Ostatnia i zarazem najgorsza przedemna

No właśnie muszę pomyśleć co z tym TŻ zrobić... On taki we mnie zakochany a ja zaczynam czuć, że to jednak nie to. Z drugiej strony to już widzę jaki on wtedy miły dla mnie na tych studiach będzie

zdac na pewno zdasz, my trzymamy kciuki bys zdala jak najlepiej
pomysl sobie lepiej o tym ze juz niedlugo bedzie PO, jakie wakacje beda dlugie... a potem zycie studenckie warto dla tego mature zdawac

hmmm teraz na pewno jestescie oboje zestresowani matura, zobacz jak bedzie juz po wszystkim


ps dziewczyny my tu ciagle jakies off topiki mamy ale w koncu to watek odwykowy wiec trzeba robic wszystko by od blyszczykow odciagac sie nawzajem np zmieniajac temat
justitia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-15, 15:26   #3222
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-)

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
hmmm teraz na pewno jestescie oboje zestresowani matura, zobacz jak bedzie juz po wszystkim


ps dziewczyny my tu ciagle jakies off topiki mamy ale w koncu to watek odwykowy wiec trzeba robic wszystko by od blyszczykow odciagac sie nawzajem np zmieniajac temat
Właśnie dlatego wtrzymuję się z decyzją

Jakie OT? Ty zamiast błyszczyka chcesz kolczyki, ja przez maturę nie mam ochoty na błyszczyk
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 15:32   #3223
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-)

Cytat:
Napisane przez kasienka.b Pokaż wiadomość
Właśnie dlatego wtrzymuję się z decyzją

Jakie OT? Ty zamiast błyszczyka chcesz kolczyki, ja przez maturę nie mam ochoty na błyszczyk
blyszczyk to ja zawsze jakis chce
zawsze jest jakis na mojej liscie ale juz sobie obiecalam ze jak wejda 3D Max do sklepow to koniec zakupow
nawet Ori skreslilam


teraz zuzywanie !

ma teraz wejsc jeszcze nowa seria szminek i blyszczykow Loreal - ogromne palety kolorow szminek i kilka blyszczykow w tubkach
ale jak zobaczylam dziubek w tych tubeczkach to mi sie ten blyszczyk juz odwiedzial nie trawie dziubkow waskich

ps maila poslalam
justitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 15:33   #3224
nutka85
Wtajemniczenie
 
Avatar nutka85
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 243
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-)

Jesli zaczynasz czuć, że coś jest nie tak, zastanawiasz się nad zerwaniem...to lepiej się rozstać, niż być na siłę, z "litości" (bo on kocha).... takie jest moje zdanie, ale doradzać nie powinnam, bo sie nie znam :P

A jeśli, po zerwaniu, na uczelni bedzie niemiły, to tym lepiej, że taką podjęłaś decyzję, bo to znaczy, że facet nie umie z klasa przyjąć Twojej decyzji ...

Teraz matury, nerwsy, stres... poczekaj i na spokojnie przemyśl swoją decyzję

A teraz ja prosze o trzymanie kciuków
Wprawdzie nie za maturę (ojeojku...jak to dawno było:P) nie za randkę (niestety ) ale za spotkanie - zeby emocje nie wzięły góry nade mną... muszę być twarda, prawda? (choć to taaaakie truuudneee ;( )
__________________
Miłość to nagroda otrzymana bez zasługi ...
nutka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 15:36   #3225
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-)

Cytat:
Napisane przez nutka85 Pokaż wiadomość
Jesli zaczynasz czuć, że coś jest nie tak, zastanawiasz się nad zerwaniem...to lepiej się rozstać, niż być na siłę, z "litości" (bo on kocha).... takie jest moje zdanie, ale doradzać nie powinnam, bo sie nie znam :P

A jeśli, po zerwaniu, na uczelni bedzie niemiły, to tym lepiej, że taką podjęłaś decyzję, bo to znaczy, że facet nie umie z klasa przyjąć Twojej decyzji ...

Teraz matury, nerwsy, stres... poczekaj i na spokojnie przemyśl swoją decyzję

A teraz ja prosze o trzymanie kciuków
Wprawdzie nie za maturę (ojeojku...jak to dawno było:P) nie za randkę (niestety ) ale za spotkanie - zeby emocje nie wzięły góry nade mną... muszę być twarda, prawda? (choć to taaaakie truuudneee ;( )
dobrze powiedziane, jednak faktycznie poczekac na pomaturalny czas


to trzymam kciuki, musisz byc twarda (cokolwiek planujesz zrobic .. )
justitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 16:17   #3226
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-)

A ja jutro jade do Silesii.. I jak ulegnę jakiemuś błyszczykowi to nie wiem A zresztą ja tu chyba jestem najgrzeczniejsza od was wszytskich Od 4 miesięcy kupiłam tylko 2 błyszczyki, a Justysia się tak zapędziła, że hoho, także bedę troszkę usprawiedliwiona, no nie?
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 16:19   #3227
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-)

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
A ja jutro jade do Silesii.. I jak ulegnę jakiemuś błyszczykowi to nie wiem A zresztą ja tu chyba jestem najgrzeczniejsza od was wszytskich Od 4 miesięcy kupiłam tylko 2 błyszczyki, a Justysia się tak zapędziła, że hoho, także bedę troszkę usprawiedliwiona, no nie?

ale ja jestem starsza od Ciebie wiec mi wolno


ale powaznie, nabylam moje wyczekiwane Burzujki i dosc
justitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 16:33   #3228
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-)

Cytat:
Napisane przez kasienka.b Pokaż wiadomość
Ja mam uda wielkie W 2 miesiące uczenia się i jedzenia slodkości przy okazji zwiększyły się chyba dwukrotnie Brzuch bez mian, tyłek bez zmian a uda... Od 21 się odchudzam!
Ojj skąd ja to znam... A teraz nie ma szans zebym schudła, bo pzede mną z kolei sesja... brrrrrr

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość

kasiu, ja sobie juz od dawna zadaje to pyanie i zamiast gubic kg to mi ciagle przybywa...
ehhh no i gdzie tu sprawiedliwość???
a jak jeszce pomyślę, że są i tacy co mogą jeść ile wlezie, wszystkiego na co tylko mają chęć i są drobniutcy jak muszki... Mam taką kumpelkę, zresztą, TŻ też chudzielec a apetyt ma jak koń...a ja muszę sobie pyszności odmawiać... Teraz stawiam na sałatki!!! A po sesji - siłownia! Postanowiłam!

Cytat:
ale chyba ze mna nie jest az tak zle, bo w nowej pracy mam adoratora dzis na lunchu sie przysiadl, od slowa do slowa zaproponowal wypad do kina odmowilam oczywiscie sie tlumaczac TZtem ale mile to bylo bardzo... ze jest jeszcze ktos na swiecie oprocz TZta komu najwidoczniej sie spodobalam

to tak przez poziomnke mnie dzis na jakies dziwne amory wzielo ehhh pierwsze randki, motylki w brzuszku... TZ ma dzis w nocy przesrane nie dam mu spac

adoratorzy są fajni tak poprawiają self-esteem to takie milutkie!
Dzisiaj albo jutro śmigam po Kanebiaka! modlę się zeby mi JT żaden nie wleciał do koszyka...

Cytat:
melduje ze nowych blyszczykow nie upatrzylam sobie i nie mam nic na oku !
ale zaraz wchodze zobaczyc na strone Avonu bo dzis nowy katalog jest , OBY nic nowego nie bylo, jakis nowych tubeczek czy cos takiego
hihi...
U mnie ten stan który opisujesz zwykle trwa kilka godzin... Do czasu "przypadkowych" odwiedzin perfumerii. hihi
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 16:35   #3229
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-)

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
A ja jutro jade do Silesii.. I jak ulegnę jakiemuś błyszczykowi to nie wiem A zresztą ja tu chyba jestem najgrzeczniejsza od was wszytskich Od 4 miesięcy kupiłam tylko 2 błyszczyki, a Justysia się tak zapędziła, że hoho, także bedę troszkę usprawiedliwiona, no nie?
Jestem grzeczniejsza - nie kupiłam ani 1
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-15, 16:50   #3230
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-)

Cytat:
Napisane przez kasienka.b Pokaż wiadomość
Jestem grzeczniejsza - nie kupiłam ani 1
Kasieńko a od kiedy odwyk masz?
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 16:54   #3231
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-)

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Kasieńko a od kiedy odwyk masz?
Od dawna Nie pametam kiedy do Was dołączyłam Bo mi już tego za dużo, różne kolory mam (i do malowania siebie i do klientek) więc już narazie nic nie jest mi potrzebne
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 17:05   #3232
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-)

Cytat:
Napisane przez kasienka.b Pokaż wiadomość
Od dawna Nie pametam kiedy do Was dołączyłam Bo mi już tego za dużo, różne kolory mam (i do malowania siebie i do klientek) więc już narazie nic nie jest mi potrzebne
To gratulacje!
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 17:38   #3233
Kaninen
Rozeznanie
 
Avatar Kaninen
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 618
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-)

Cytat:
Napisane przez Kuraiko Pokaż wiadomość
hehe kupiłam ten czerwony błyszczyk we "wszystko po 2,5". firmy BIM, tej co produkuje Quiz. błyszczyk pachnie słodko, jakby takimi mlecznymi cukierkami (Werthers original itp), przyjemne zaskoczenie, bo mam taki mały błyszczyk tej firmy z innej serii i pachnie gumą do żucia (a inny większy bezbarwny ma zapach niby owocowy).
błyszczyk daje intensywny kryjący kolor, pewnie będę go używać na imprezy czy wyjścia "na miasto", bo na co dzień to się absolutnie nie nadaje no i śliczne cacuszko

aa i czuję się rozgrzeszona, bo nie miałam aktualnie takiego błyszczyka co innego jakbym kupiła kolejny bezbarwny, albo jakiś z drobinkami
Czy jest jakas szansa zebys wkleila zdjecie tego blyszczyka na ustach? Uwielbiam czerwienie, ale raczej te transparentne.
Kaninen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 17:40   #3234
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-)

o wlasnie, zapomnialam o fotce, jutro zrobie
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 18:37   #3235
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-)

Ja ostatnio taki boski cynamonowy w douglasie kupiłam, zrobię zdjęcie jak się do niego dokopie, remont teraz mam i wszystko leży pod łóżkiem. Jest bazbarwny co prawda ale pachnie po prostu booosko.


Heh, czasem człowiek sobie coś postanowi, i potem to się za nim ciągnie. Ja postanowiłam już dawno, że zbiorę wszystkie błyszczyki inglota te w kwadratowych pudełeczkach, i w sumie brakuje mi chyba 2 teraz. Ale trudno dojść do tego, bo co chwilę zmieniają arotyment, zabrali ostatnio mój ukochany grapefruitowy ;-;

Chyba, że któraś z Was ma pod ręką większy sklep inglota, bo u mnie to tylko stoiska, i tam mają grapefruitowy? Bo jestem ciekawa czy to wszędzie czy tylko u mnie tak. Jak nie wszędzie to można pocztą dostać zawsze.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 20:36   #3236
nutka85
Wtajemniczenie
 
Avatar nutka85
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 243
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-)

Dziewczyny.... poległam
Nie umiałam zepsuć NAM dobrej rozmowy - mnie i NTŻ (Niedoszły TŻ?:P) ....
Nie mogłam zdobyć się żeby powiedzieć mu co myślę i go ochrznić.... znowu nie byłam twarda... nie umiem ;(
__________________
Miłość to nagroda otrzymana bez zasługi ...
nutka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 21:02   #3237
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-)

Cytat:
Napisane przez nutka85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny.... poległam
Nie umiałam zepsuć NAM dobrej rozmowy - mnie i NTŻ (Niedoszły TŻ?:P) ....
Nie mogłam zdobyć się żeby powiedzieć mu co myślę i go ochrznić.... znowu nie byłam twarda... nie umiem ;(

no to musisz wpasc do mnie ja Cie naucze
ja dzis wlasnie ochrzanilam mojego TZ ze zrobil ze mnie kure domowa
ja rozumiem ze nie pracuje w pelnym wymiarze godzin a wczesniej w ogole ale mam dosyc prasowania, sprzatania, gotowania, mycia, wycierania...


---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość


Heh, czasem człowiek sobie coś postanowi, i potem to się za nim ciągnie. Ja postanowiłam już dawno, że zbiorę wszystkie błyszczyki inglota te w kwadratowych pudełeczkach, i w sumie brakuje mi chyba 2 teraz. Ale trudno dojść do tego, bo co chwilę zmieniają arotyment, zabrali ostatnio mój ukochany grapefruitowy ;-;

Chyba, że któraś z Was ma pod ręką większy sklep inglota, bo u mnie to tylko stoiska, i tam mają grapefruitowy? Bo jestem ciekawa czy to wszędzie czy tylko u mnie tak. Jak nie wszędzie to można pocztą dostać zawsze.
ja gdybym mila sklep inglota to wykupilabym wszytskie cienie do paletek PRO
niezly cel sobie znalazlas

choc moj TZ kiedys (kiedys, teraz moje blyszczyki juz nie sa dla niego zabawne) mowil ze sobie postanowilam kupic wszystkie dostepne JT

Cytat:
Napisane przez kasienka.b Pokaż wiadomość
Jestem grzeczniejsza - nie kupiłam ani 1
jestes moim wzorem do nasladowania... jak Ty to zrobilas???

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Ojj skąd ja to znam... A teraz nie ma szans zebym schudła, bo pzede mną z kolei sesja... brrrrrr
a ja dopoki nie zaczne znikac do pracy na cale dnie to tez nie ma szans, bo tak siedze w domu, szukam pracy wysylam CV i co robie?
podjadam orzeszki, owoce ( ogromna ilosc jablek i bananow), jakies czekoladki ... i dupa rosnie

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ehhh no i gdzie tu sprawiedliwość???
a jak jeszce pomyślę, że są i tacy co mogą jeść ile wlezie, wszystkiego na co tylko mają chęć i są drobniutcy jak muszki... Mam taką kumpelkę, zresztą, TŻ też chudzielec a apetyt ma jak koń...a ja muszę sobie pyszności odmawiać... Teraz stawiam na sałatki!!! A po sesji - siłownia! Postanowiłam!
nie ma sprawiedliwosci na tym swiecie

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

adoratorzy są fajni tak poprawiają self-esteem to takie milutkie!
Dzisiaj albo jutro śmigam po Kanebiaka! modlę się zeby mi JT żaden nie wleciał do koszyka...
fajni fajni az czlowiekowi sie chce rano ladnie wyszykowac do pracy

omijaj je zatem z daleka zapomnij ze w gole istnieja !
a tego Avonka Berry chcesz?



Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
hihi...
U mnie ten stan który opisujesz zwykle trwa kilka godzin... Do czasu "przypadkowych" odwiedzin perfumerii. hihi
u mnie ten stan sie zaczynal milion razy i zawsze sobie przyrzekam ze tym razem ten stan bedzie trwal ....

moje dwa ulubione powiedzonka :
"od jutra sie odchudzam"
"to ostatni blyszczyk, teraz odwyk"


PS. udalo mi sie juz "wyludzic" tego JT WT Peach
teraz musze popracowac nad cynamonkiem

Edytowane przez justitia
Czas edycji: 2009-05-15 o 21:06
justitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 21:28   #3238
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-)

Dziewczyny, z przykrością stwierdzam, że dopadła mnie klątwa JT! Przyjechałam dziś do domu, odpakowałam przesyłkę niemal rozrywając papier, odkręciłam tubkę i oniemiałam. Cynamonowa rozkosz. Pachnie przepięknie, super się rozprowadza, nie klei, ale jest nieziemsko trwały, ma delikatny słodki smak i mam wrażenie, jakby wywoływał lekkie mrowienie, rozgrzewanie ust. Sama przyjemność! Boję się, że zacznę znowu szaleć i z mojego odwyku naprawde nic nie wyjdzie. Coś czuję, że szykuje się druga wielka aukcja na Allegro A teraz naprawde przydałoby mi się przyoszczędzić, już tak dobrze się trzymałam!
Zdjęcie Astorki zrobię jutro, jak będzie światło dzienne. Dziś znów ją otworzyłam i stwierdzam, że to naprawde udany zakup, jest śliczna.
A tak ze spraw nie związanych z mazidłami to trochę się zezłościłam, bo zamówiłam na Allegro buty, okrutnie mi się podobały i co? Przyszły z zaciekami! Tak dużymi, że założyć to się ich nie da. Zrobiłam zdjęcia, napisałam do sprzedawcy (to sklep internetowy, więc powinni uznać reklamację) i mam nadzieję, że wymienią mi na jakiś normalny egzemplarz. Na szczęście druga para (te różowe baletki, które Wam tu pokazywałam) są idealnie takie, jak sobie je wyobrażałam.
Co do TŻ-ów, zrywania, zostawania itd., to myślę, że każda para jest inna i nie ma na to jednoznacznej reguły. Powiem szczerze, czasami nie mam pojęcia, jak TŻ ze mną wytrzymuje, bywam okropnie konflitkowa i nadwrażliwa, byle głupota może wytrącić mnie z równowagi. Widocznie on uważa, że warto znosić te moje nastroje. Oczywiście trzeba się zastanowić, na ile dana rzecz nam w drugiej osobie przeszkadza i jeżeli wyjdzie: TAK, BARDZO, to nie ma co się szarpać, zwłaszcza w przypadku faceta, bo oni zmieniają się w naprawdę żółwim tempie.
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 21:39   #3239
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-)

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
no to musisz wpasc do mnie ja Cie naucze
ja dzis wlasnie ochrzanilam mojego TZ ze zrobil ze mnie kure domowa
ja rozumiem ze nie pracuje w pelnym wymiarze godzin a wczesniej w ogole ale mam dosyc prasowania, sprzatania, gotowania, mycia, wycierania...


---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------



ja gdybym mila sklep inglota to wykupilabym wszytskie cienie do paletek PRO
niezly cel sobie znalazlas

choc moj TZ kiedys (kiedys, teraz moje blyszczyki juz nie sa dla niego zabawne) mowil ze sobie postanowilam kupic wszystkie dostepne JT



jestes moim wzorem do nasladowania... jak Ty to zrobilas???

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------



a ja dopoki nie zaczne znikac do pracy na cale dnie to tez nie ma szans, bo tak siedze w domu, szukam pracy wysylam CV i co robie?
podjadam orzeszki, owoce ( ogromna ilosc jablek i bananow), jakies czekoladki ... i dupa rosnie



nie ma sprawiedliwosci na tym swiecie



fajni fajni az czlowiekowi sie chce rano ladnie wyszykowac do pracy

omijaj je zatem z daleka zapomnij ze w gole istnieja !
a tego Avonka Berry chcesz?





u mnie ten stan sie zaczynal milion razy i zawsze sobie przyrzekam ze tym razem ten stan bedzie trwal ....

moje dwa ulubione powiedzonka :
"od jutra sie odchudzam"
"to ostatni blyszczyk, teraz odwyk"


PS. udalo mi sie juz "wyludzic" tego JT WT Peach
teraz musze popracowac nad cynamonkiem
Justysiu i jakie wrażenia na temat Peach?

Cytat:
Napisane przez a-sea-of-honey Pokaż wiadomość
Dziewczyny, z przykrością stwierdzam, że dopadła mnie klątwa JT! Przyjechałam dziś do domu, odpakowałam przesyłkę niemal rozrywając papier, odkręciłam tubkę i oniemiałam. Cynamonowa rozkosz. Pachnie przepięknie, super się rozprowadza, nie klei, ale jest nieziemsko trwały, ma delikatny słodki smak i mam wrażenie, jakby wywoływał lekkie mrowienie, rozgrzewanie ust. Sama przyjemność! Boję się, że zacznę znowu szaleć i z mojego odwyku naprawde nic nie wyjdzie. Coś czuję, że szykuje się druga wielka aukcja na Allegro A teraz naprawde przydałoby mi się przyoszczędzić, już tak dobrze się trzymałam!
Zdjęcie Astorki zrobię jutro, jak będzie światło dzienne. Dziś znów ją otworzyłam i stwierdzam, że to naprawde udany zakup, jest śliczna.
A tak ze spraw nie związanych z mazidłami to trochę się zezłościłam, bo zamówiłam na Allegro buty, okrutnie mi się podobały i co? Przyszły z zaciekami! Tak dużymi, że założyć to się ich nie da. Zrobiłam zdjęcia, napisałam do sprzedawcy (to sklep internetowy, więc powinni uznać reklamację) i mam nadzieję, że wymienią mi na jakiś normalny egzemplarz. Na szczęście druga para (te różowe baletki, które Wam tu pokazywałam) są idealnie takie, jak sobie je wyobrażałam.
Co do TŻ-ów, zrywania, zostawania itd., to myślę, że każda para jest inna i nie ma na to jednoznacznej reguły. Powiem szczerze, czasami nie mam pojęcia, jak TŻ ze mną wytrzymuje, bywam okropnie konflitkowa i nadwrażliwa, byle głupota może wytrącić mnie z równowagi. Widocznie on uważa, że warto znosić te moje nastroje. Oczywiście trzeba się zastanowić, na ile dana rzecz nam w drugiej osobie przeszkadza i jeżeli wyjdzie: TAK, BARDZO, to nie ma co się szarpać, zwłaszcza w przypadku faceta, bo oni zmieniają się w naprawdę żółwim tempie.
Kupiłas Cynamonka JT WT?
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 21:43   #3240
nutka85
Wtajemniczenie
 
Avatar nutka85
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 243
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-)

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
no to musisz wpasc do mnie ja Cie naucze
ja dzis wlasnie ochrzanilam mojego TZ ze zrobil ze mnie kure domowa
ja rozumiem ze nie pracuje w pelnym wymiarze godzin a wczesniej w ogole ale mam dosyc prasowania, sprzatania, gotowania, mycia, wycierania...
To już zapisz sobie w kalendarzu Przyjadę na korepetycje...
Głupie uczucie.... Mam ochote wygarnąć co myślę, krzyczeć, płakać, ochrzaniać... a jak na niego spojrzę, to mięknę i nie potrafię. Boję się "poważnej" rozmowy i tyle :/ Nawet nie tego co wyniknie, bo to niestety () jest już przesądzone...
A poza tym - spotykamy sie na kursie tanca - tak dobrze sie tam bawie, ze nie chce atmosfery psuć oskarzeniami i dyskusjami.....

Więc korepetycje z ochrzaniania mi się bardzo przydadzą:P

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ehhh no i gdzie tu sprawiedliwość???
a jak jeszce pomyślę, że są i tacy co mogą jeść ile wlezie, wszystkiego na co tylko mają chęć i są drobniutcy jak muszki... Mam taką kumpelkę, zresztą, TŻ też chudzielec a apetyt ma jak koń...a ja muszę sobie pyszności odmawiać... Teraz stawiam na sałatki!!! A po sesji - siłownia! Postanowiłam!
Przyznaję się bez bicia:P
Jem co mi wpadnie w łapy, o której godzinie chcę (często po 23) a przytyć nie mogę, choć chciałabym (np.dlatego, żebym mogła honorowo krew oddawać....)


a ja znowu mam ochotę na jakiś błyszczyk... Kurcze... już troszkę wytrzymałam na odwyku, a teraz znowu mój odwyk lezy odłogiem
mam ochotę na coś bardzo drobinkowego...
__________________
Miłość to nagroda otrzymana bez zasługi ...
nutka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:54.