przedłużanie włosów- część II - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-04, 20:22   #391
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Smile Dot.: przedłużanie włosów- część II

Po to jest ten wątek, żeby kazdy wiedział dokładnie o co chodzi.
Na allegro jest też kilka fryzjerek, które mają bardzo ładne zdjęcia <swoich> fryzur. Oczywiście to zdjęcia i nie muszą świadczyć o fachowości fryzjerki.
Ale jak widze fryzury, takie jak powyższe, to dziwie się, że ktoś jeszcze to licytuje.

Dlatego ja pozwalam dotykać się w głowę: 1. Sobie samej 2. Mamie ("Dziecko, pamietaj, że mama Ci nigdy krzywdy nie zrobi")
No i po waszych opiniach i zdjęciach RENI też bym się dała. ;*
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 20:29   #392
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
nie ktoś, to niestety nie pochodzi od jednej F R Y Z J E R K I.
Powyższe fryzury, to wynik kilkunastu kÓrsUF zagranicznych popartych kilku letnim doświadczeniem. Klientki są strasznie zadowolone. Wychodząc od każdej z tych F R Y Z J E R E K, płaczą (ze szczęścia).
Ciekawia mnie bardzo te ich zagraniczne kursy.
Moim zdaniem to jedna , wielka sciema, bo udowadniac niczego nie trzeba.
Trzeba znac jezyk perfekt aby przystapic do takiego kursu.Nawet ja mialam stracha robic kurs grupowy i mialam indywidualny , prywatny (stylizacja paznokci).
Nawet najzwyklejsze materialy pisane w innym jezyku trzeba tlumaczyc a gdzie to wspomniane " doswiadczenie" ?
Sa to lata pracy .
A pracowac mozna i dobrze i zle i kazdy ma to swoje doswiadczenie , pytanie jakie daje efekty...


Poza tym jest jedna osoba na Allegro , ktora pokazuje kupke rzuconych certyfikatow , wierzcie lub nie ale kazdy papier jest identyczny . Dziwne , ze nazwa jest nieczytelna , firmy takiej za chiny nie da sie odnalezc a szkoda , bo z tego co widac , w jednym miejscu mozna zyskac kilkanascie certyfikatow z kazdej dziedziny kosmetyki i fryzjerstwa itp...
Na ebay kiedys byly puste certyfikaty do kupienia , pod warunkiem ze przeczyta sie " internetowy" kurs. Super sprawa.
Ja sie naciac dalam ostatnim razem , teraz juz wole isc do osoby , ktora sie ksztalci i pracuje w swoim zawodzie.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 20:36   #393
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Xenia Pokaż wiadomość
Ciekawia mnie bardzo te ich zagraniczne kursy.
Moim zdaniem to jedna , wielka sciema, bo udowadniac niczego nie trzeba.
Trzeba znac jezyk perfekt aby przystapic do takiego kursu.Nawet ja mialam stracha robic kurs grupowy i mialam indywidualny , prywatny (stylizacja paznokci).
Nawet najzwyklejsze materialy pisane w innym jezyku trzeba tlumaczyc a gdzie to wspomniane " doswiadczenie" ?
Sa to lata pracy .
A pracowac mozna i dobrze i zle i kazdy ma to swoje doswiadczenie , pytanie jakie daje efekty...


Poza tym jest jedna osoba na Allegro , ktora pokazuje kupke rzuconych certyfikatow , wierzcie lub nie ale kazdy papier jest identyczny . Dziwne , ze nazwa jest nieczytelna , firmy takiej za chiny nie da sie odnalezc a szkoda , bo z tego co widac , w jednym miejscu mozna zyskac kilkanascie certyfikatow z kazdej dziedziny kosmetyki i fryzjerstwa itp...
Na ebay kiedys byly puste certyfikaty do kupienia , pod warunkiem ze przeczyta sie " internetowy" kurs. Super sprawa.
Ja sie naciac dalam ostatnim razem , teraz juz wole isc do osoby , ktora sie ksztalci i pracuje w swoim zawodzie.
Kochana, jak chcesz to na papierze wizytówkowym wydrukuje ci kurs z lotnictwa, pazurków, zalewania stropów, fryzjerstwa i wróżkarstwa NA RAZ!. Drukarka+arkusz 1 pln w sklepie papierniczym
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 22:43   #394
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź Ja szukam włosow lokowanych i na taśmie
Niew iem czy monofibry robią też na taśmie. Pisałam do dziewczyny sprzedającej je na allegro i odpisała, że na taśmie to ona nie widziała.
Mogą być tez syntetyki innej firmy, tylko dobrej jakości i na taśmie

Po tylu latach przedłużania i eksperymentów z różnymi metodami ja wracam do taśmy. TYLKO ZREZYGNOWAŁAM Z NATURALNYCH WŁOSÓW NA RZECZ SYNTETYCZNYCH.

Jak zaczynałam przedłużać, to nie było fajnych syntetyków, miałam pare razy założone, ale wyglądały jak u Barbie, strasznie nienaturalnie. Ostatnio kupiłam syntetyki we Wrocławiu. Były inej firmy niż LATREND (ale naprawde super sie zachowują i wygladają naturalnie). Dlatego wieże wam, że włosy Reni są jeszcze lepsze!

Nigdy więcej nie dam sie naciągnąć na allegro na żadne europejskie, indyjskie i dziewiczo słowiańskie. Jedyne fajne włosy miałam słowiany, które opisywałam w I wątku. Fryzjerka wyjechała na stałe do UK, a wraz z nią świetne naturalne włosy.

Syntetyki są dużo lżejsze, cały czas tak samo wyglądają, nie mechacą się po 3 myciach, nie obciążają mi głowy jak nauralne i ciągle maja ten sam kolor i lśnienie.
ja moge sprzedac ci syntetyki monofibre krecone jesli chcesz. moge ci nawet dac je przerobic na tasme u perukarza. wyjdzie cie to ok 350 zl. ale moze chcesz..
co do slowianów to moje klientki wiedza jakie mam włosy. same nie raz dotykalay tych kitek. ja sama je kupuje , nieraz sama scinam i takie włosy dziewicze( sama ich wlascicielka nie musi byc dziewica: zakladam. nawet moj perukarz przerabia je na tasme. zadnej sciemy tu nie ma . jak cjestes zainteresowana to chetnie pomoge

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
Kochana, jak chcesz to na papierze wizytówkowym wydrukuje ci kurs z lotnictwa, pazurków, zalewania stropów, fryzjerstwa i wróżkarstwa NA RAZ!. Drukarka+arkusz 1 pln w sklepie papierniczym
kurza twarz..to teraz mi to mówisz?? to po cholere ja konczyla kursy za gruba kase, jak mogla u ciebie "zrobic"za 5 zeta?

..nie ma sprawiedlowosci na tym swiecie..nie ma..

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-12-05 o 12:31 Powód: post pod postem!
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 22:57   #395
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
ja moge sprzedac ci syntetyki monofibre krecone jesli chcesz. moge ci nawet dac je przerobic na tasme u perukarza. wyjdzie cie to ok 350 zl. ale moze chcesz..
co do slowianów to moje klientki wiedza jakie mam włosy. same nie raz dotykalay tych kitek. ja sama je kupuje , nieraz sama scinam i takie włosy dziewicze( sama ich wlascicielka nie musi byc dziewica: zakladam. nawet moj perukarz przerabia je na tasme. zadnej sciemy tu nie ma . jak cjestes zainteresowana to chetnie pomoge

Reni, jak miałam raz dobre synetyki, już to nie chce naturalnych. Fajnie, że ty przetrwałaś śród anet, kasi, zossi, mosi, bo naprawde jesteś profesjonalistką. Ja dzisiaj znalazła 2 osoby na allegro, u których włosy się ładnie prezentują. JAK DLA MNIE TY JESTEŚ GURU NA ALLEGRO.

Edytowane przez anastazjaa
Czas edycji: 2007-12-04 o 23:00 Powód: liretóóófka
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 23:04   #396
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
Reni, jak miałam raz dobre synetyki, już to nie chce naturalnych. Fajnie, że ty przetrwałaś śród anet, kasi, zossi, mosi, bo naprawde jesteś profesjonalistką. Ja dzisiaj znalazła 2 osoby na allegro, u których włosy się ładnie prezentują. JAK DLA MNIE TY JESTEŚ GURU NA ALLEGRO.
dziekuje. a wszystko dlatego, ze ta moja praca to prawdziwa miłość..

Cytat:
Napisane przez enya32 Pokaż wiadomość
A ja już jestem po Racoon i Monofibre Od piątku Drugi raz
I kolejny raz jestem bardzo zadowolona bo Renia to cudowórca
Zresztą zobaczycie same - Reniu wrzuć fotki proszę

Mam kolorek - najciemniejszy brąz a włoski farbuje mi Renia bo ma superfarbę.
Mam takie włoski, że zawsze mi się farby wymywały. Nie trzymają kolorku.
A po farbce Reni pierwszy raz w życiu miałam odrosty hihi

dziewczyny - na pewno będziecie zadowolone. Tak jak ja
Pozdrawiam cieplutko i pokażcie się z nowymi włoskami.
Acha...polecam do pielęgnacji serię Joanny z apteczki babuni "miód i mleko"
Tanie to jak barszcz a rewelacyjne. Szampon kosztuje coś około 6 zł

Pozdrawiam cieplutko
wrzucam Aniu.
a tak wogóle to zasługa wlasnie Ani, ktora mi pokazla jak robic "ślimaczki"( nie ma to nic wspónego z całusami). dzieki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ania enya po.jpg (78,4 KB, 252 załadowań)

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-12-05 o 12:30 Powód: post pod postem!
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 23:16   #397
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

No i niestety ta lampa z fleshem psuje całe przesłanie. W naturalnym świetle, te czarne włosy powinny być boskie.
Dziewczynki, naprawde nie bójcie się syntetyków. Te ok 100 pln, naprawdę są lepsze od naturalnych. SERDECZNIE polecam. Aczkolwiek jetem przeciwniczką syntetyków nadmiernie prostych i tych nadmiernie falowanych od 25 pln do 45pln....
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-05, 09:49   #398
Gwiazdeczka90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 176
GG do Gwiazdeczka90 Send a message via Skype™ to Gwiazdeczka90
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Dziewczyny ktora z was wie troche o tej metodzie przedluzania na tasme? ile to się trzyma? bo ja mam przedluzone wlosy na microringi.. juz 2 raz i za 1 razem bylo wszystko okej , jak zdjełam i INNA fryzjerka mi je podciągneła to zsuwają mi sie;| masakra!
Kupilam sobie jeszcze nowy wlosy blond nosze je od miesiaca.. i sa suche ;( no w sumie to sie im nie dziwie bo prostuje je i kręcę lokówką..;/
Tak myślę by nastepnym razem zalozyc tulejki zamiast ringów.

A i jeszcze jedno zna ktos kogos kto by mi w Szczecinie odnowił koncówki pod ringi? bo juz są troche porozklejane;/

Gwiazdeczka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 11:42   #399
Cczarnula19
Raczkowanie
 
Avatar Cczarnula19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 202
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Renihair jejuuuuuuu te wsloy sa po prostu boskie!!!!!!!!Ja tez takie chce!!!To sa te monofibre?Nie wirze syntetyki a taki piekny efekt -gratuluje nsprawde.
hihi to moze zdradzisz jak robi sie ow slimaczki!!?? Prosimyyyyyyy

Maskara z tymi fryzurami -amatorki 100procentowe!Wspolczuje tym ktore nosily te wlosy i jeszcze myslaly , ze maja super wlosyJa widzialam te fotki na allegro -miazga!KoszmarDlateg o tak trzeba uwazac przy doborz fryzjerki do przedluzania

Wiecie co juz juz mialam kupic naturalne wlosy na tasmie bo chcialam miec na clip on azeby dac opoczac moin wloskom ale nie wiem czy nie kupie tych syntetykow monofibre ktore tak chwalicie bo wygladaja pieknie!tylko,ze ja chce na tasmie,a takich nigdzie nie ma,poniewaz w przeciwnym razie znow musiala bym miec keratyne lub cos w tym stylu
Cczarnula19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 12:29   #400
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Wiesz czarnulo wlosy naturalne sie czuje , nie da sie zaprzeczyc i z pewnoscia to jakies obciazenie dla cebulek jest .
Podobno monofibre sa lekkie.
Tak wiec mozna sobie pomyslec tak : niech nasze cebulki odpoczywaja od naturalnych ...jednoczesnie noszac lekkie Monofibry.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 12:49   #401
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Hej

Ja tez rok temu, w marcu przedluzylam sobie wlosy. Do tej pory nie wiem dokladnie co to za metoda, ale moge powiedziec z reka na sercu, ze nie zniszczyla moich wlosow ani troche. Wrecz przeciwnie - bardzo odzyly, bo przestalam je meczyc suszarka i dotykac palcami (co mialam przed przedluzeniem w zwyczaju). Farbowalam wlosy wiele lat (6/7?) w dodatku na bardzo jasny odcien blond, suszylam suszarka - byly ladne - cienkie, ale zawsze mialam ich bardzo duzo, takze wygladaly na geste. Przyszedl taki okres, ze zaczely sie kruszyc i lamac, wypadaly, byly szorstkie i matowe. Obcielam, przestalam farbowac, suszyc, zabralam sie za intensywna regeneracje. Wloski odzyly i zrobily sie duzo zdrowsze i ladniejsze- wygladaly o niebo lepiej - i dopiero wtedy zdecydowalam sie na przedluzenie. Mysle, ze dziewczyny z bardzo oslabionymi i zniszczonymi wlosami nie powinny decydowac sie na przedluzanie wlosow, bo moga tylko pogorszyc sytuacje i pozbawic sie naturalnych wlosow, tak, ze dojdzie do tego, ze nie bedzie na czym przedluzac - slyszalam i o takich przypadkach.

Ja mialam przedluzane wloski syntetykami i polecam je wszystkim dziewczynom! Zanim jeszcze przedluzylam wloski osluchalam sie okropnych rzeczy o syntetykach - ze sztuczne, ze sie robia sianowate, ze nienaturalnie blyszcza jak u lalek, ze trzeba bardzooo o nie dbac i to czego w sumie najbardziej sie obawialam, ze widac golym okiem, ze to sztuczne "klaki". Jednak dziewczyna, ktora zajmowala sie przedluzaniem moich wloskow bardzo polecala syntetyki mowiac, ze ona sama takie nosi, ze sa lekkie, nie wymagaja tak intensywnej pielegnacji jak naturalne i, ze roznice jest tylko w dotyku. I miala racje 100%

Uzyla wlosow La Trend (nie wiem skad tyle negatywnych opinii na temat tej firmy?). Mieszala mi az 4 kolory by efekt byl jak najbardziej naturalny. Wyszlo fantastycznie! Studiuje w collegu jezykowym gdzie 98% studentow to dziewczyny, takze na nastepny dzien po przedluzaniu slyszalam same opinie, ze kompletnie nie widac roznicy, ze wloski sa sliczne i pytania typu: "to ktore to sa te twoje, a ktore te doczepiane?". Dopiero dotykajac wiedzialy ktore, to ktore. Poza tym tak bylo na poczatku - po tygodniu - po myciu wloskow i odzywkach zmiekly bardzo.
Przez caly okres noszenia (5 msc-y!) sprawowaly sie super! Czasami sie mechacily po imprezie, ale wtedy zawsze wkladalam koncowki do kubka z wrzatkiem (tak jak radzila mi dziewczyna, ktora przedluzala) i robily sie sliczne - takie jak na poczatku.
Podczas noszenia caly czas suszylam wlosy suszarka - tylko doczepiane, bo te naturalne mialam duzo krotsze i nie zauwazylam by mialo to jakis wplyw - wrecz przeciwnie po suszeniu robily sie super.

Za jedyny minus calej tej zabawy sama siebie moge winic, bo... nie rozdzielalam przed myciem i po myciu odrostow i trzymalam wloski az 5 msc-y (zamiast 3) przez co porobily mi sie koltuny. W efekcie musialam obciac je nozyczkami...

Moge opisac ta metode, aczkolwiek nie wiem jak sie nazywa...
Pasemko syntetyka owijane jest dookola naturalnego pasemka, nastepnie robi sie taki jakby maly warkoczyk (nie wyglada to jak warkoczyk jednak) i pozniej sam wlos syntetyczny jest utwardzany takim plynem, ktory zastyga (to chyba keratyna chociaz pewna nie jestem). Plyn ten jednak nie mial zadnego kontaktu z moimi naturalnymi wlosami.

Moze ktos wie jak ta metoda sie nazywa?
Majac te wloski czulam sie swietnie - Aska - dziewczyna, ktora mi je robila dala mi nowe zycie, bylam taka szczesliwa, a przy okazji bylam bardziej pewna siebie. Polecam wszystkim!

Wklejam fotke zaraz po przedluzeniu.

Aha! Dodam, ze z winy oswietlenia kolor wyszedl jak taki miedziany blond - tak naprawde byly jasniejsze - jeszcze ladniejsze. No i geste, bez tych brzydkich przerw/luk na koncach jakie to maja niektore dziewczyny na zdjeciach po przedluzaniu.

Dolaczam jeszcze jedno zdjecie wloskow dziewczyny, ktora robila ta sama metoda co i ja. Takze syntetyki. Efekt super... Przynajmniej mi sie tak wydaje

Jeszcze raz ja

Mialam zalozone okolu 100 pasemek (byly to dosc grube pasemka).
Pierwsze zsunelo mi sie po 2 miesiacach noszenia! Nastepne po 2,5 msc- w efekcie nosilam pasemka 5 mscy, takze bardzo, bardzo wytrzymala metoda! Jak tylko chcialam moglam sama je sciagac - nacinajac laczenie i zsuwajac z wlosow - nie bylo zadnych problemow - a moje naturalne wloski byly w stanie nienaruszonym.

Na wiosne znowu przedluzam i doczekac sie nie moge

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-12-05 o 17:39 Powód: post pod postem!
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-05, 13:54   #402
patrycja wlodarczyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Dot.: przedłużanie włosów- część II

WITAM ja mam jedno pytanko do Ciebie.CZY po zalozeniu wlosow ja moge je przystrzyc,czy poprostu kupic juz o odpowiedniej dlugosci wlos i raczej go nie cieniowac?Dzieki za odpowiedz
patrycja wlodarczyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 14:06   #403
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Hej Patrycja

Oczywiscie, ze mozesz obcinac wloski ) I to jak Ci sie tylko podoba.
Ja na poczatku mialam wlosy prawie po tylek, ktore zostaly obciete do takiej dlugosci jaka mam na zdjeciu. Jednak ja uwielbiam dlugosc wloskow do polowy plecow (lopatek), bo w takiej mi jest lepiej, a i ja sama sie lepiej czuje, dlatego po dwoch tygodniach podcielam je do pozadanej przeze mnie dlugosci. Pozniej podcinalam je jeszcze chyba z 3 razy w miare uplywu jak mi moje naturalne odrastaly - cieniowalam je - robilam co chcialam, a one sie swietnie ukladaly do kazdej w sumie fryzurki. Zalezy w sumie jaka dlugosc Ty chcesz - wiem, ze dluzsze sa drozsze, a po co przeplacac jak i tak pozniej bedziesz chciala je obciac?
Co Ci jeszcze moge poradzic to to, zebys moze lepiej sama wlosow na wlasna reke nie kupowala, a zdala sie na wlosy tej pani, ktora bedzie Ci je zakladala poniewaz one z reguly maja wszystkie odcienie wlosow i dlugosci, takze moga mieszac rozne odcienie (tak jak to bylo w moim przypadku) przez co efekt jest w 100% jak najbardziej naturalny.

Pozdrawiam serdecznie

Sliczne te wloski! Naturalne czy syntetyki? Jaka metoda? Cena? Gdzie? )) Sorry za taka ilosc pytan, ale wygladaja nieprawdopodobnie naturalnie

Buziaki

To do Golfish85 - myslalam, ze pojawi sie pod jej wiadomoscia :/

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-12-05 o 17:38 Powód: post pod postem
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 16:58   #404
pandziksa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 39
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Anastazjaa to jaka matoda przedłużałaś? Profibry da się na klej? Myslałam, że nie ma takiej możliwości.


Reniu czemu tak daleko do Ciebie? Jestem z okolic Kołobrzegu. Na wczasy się tam nie wybierasz?
Chyba po prostu poprosze tutejszą fryzjerke o zrobienie warkoczyka a doszyje mi mama. tylko włosy mam grubie i zastanawiam się czy jeden warkoczyk starczy? Pozatym cena 350 to juz razem włosy = zrobienie ich na taśmie? Czy tylko koszt wszycia? Jeśli to razem to też dobra opcja bo w takiej cenie są goddesy ale monofibry są lżejsze. No i jaką długość ma ta taśma?
pandziksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 17:34   #405
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Xenia Pokaż wiadomość
zaba84 i jak po myciu ?
Jak wlosy wygladaja?

Xeniu oto wstepna recenzja pierwszego mycia monofibrow (wstepna bo jeszcze schna bo dopiero co z wanny wylazlam). Pierwsze i najwazniejsze (Renia uprzedzila mnie o tym wiec sie nie zestresowalam) - podczas mycia monofibry sa bardzo dziwne w dotyku - taie jakies sztywne, chropowate i wydaja dziwne dzwieki ale to jest tylko chwilowe bo po prostu jak sa mokre to tak sie zachowuja, jak wyschna znowu sa cudniackie i w ogole Mylam szamponem z Joanny (ten z mlekiem i miodem) i nalozylam odzywke do splukiwania tej samej serii (oczywiscie ponizej zgrzewow). Zastanaiam sie jeszcze nad nalozeniem serum z tej serii ale mam dziwne wrazenie ze troche placze monofibry bo go nalozylam wczoraj na suche wloski i troche dziwne byly Moze Enya napisze czy stosowala oprocz szamponu i odzywki do splukiwania jeszcze to serum bo ma wiekszedoswiadczenie z monofibrami niz ja
Zarabista rzecza jest to ze szybko schna. Po umyciu po prostu je wykrecilam i i delikatnie po nich przejechalam recznikiem i zostawilam zeby wyschly (nie ma tego okropnego uczucia jak przy ludzkich dgy kropelki wody skapuja na plecy - wrrrrrrrr). Jak wyschna to napisze jak wygladaja i sie zachowuja.
A tak poza tym to ta metoda "na slimaczki" jest superowa i fajnie to brzmi - "ide sobie slimaczki zrobic".

O jeszcze mi sie cos przypomnialo - najlepsze jest to ze wystarczy rano rozczesac monofibry i fryzura gotowa - koniec z papilotami, walkami, lokowkami i tego typu ustrojstwem Bo jak te slimaczki zrobisz na noc to one sa wedy caly czas takie same jak w chwili zalozenia, czyli cudne grube skrety i zaden lakier czy inny usztywniacz nie jest potrzebny bo nie reaguja na wilgoc i sie nie prostuja ani nie pusza itp. (sprawdzialm bo kilka godzin w strasznej wilgoci pomykalam (mgla akurat byla i padalo) i monofibrow nic nie ruszylo).

PS. Reniu kochana wrzuc fotke mich wloskow to Xenia zobaczy jak to wyglada bo bedzie miec ten sam kolorek.

PS 2. Od kiedy zaczelam pisac wloski troche podeschly (bo schna bardzo szybko) i przestaja byc sztywne - wiec jest w 100% tak jak Renia mowila.

EDIT: Wlosy wyschly (oczywiscie z mala pomoca suszarki - chodzi zwlaszcza o dosuszenie przy skorze i w miejscach laczen bo tam dostep powietrza jest utrudniony i schna niemilosiernie dlugo). Nadal sie kreca! Jupi! Sa znowu miekkie i powiem szczerze - wydaje mi sie ze mycie sprawia ze staja sie przyjemniejsze w dotyku - zreszta ktoras z dziewczyn chyba wspominala ze syntetyki tak maja. A najlepsze Xeniu jest to ze nie widac miejsca gdzie sie koncza moje a zaczynaja doczepiane (mimo ze tych swoich na czubku nie podkrecilam,"przelamalam" , lokowka przez co sa proste jak druty to i tak przejscia nie widac) - przez co z nieukrywana satysfakcja musze stwierdzic ze nie wpisuje sie w szczyt tegorocznej mody czyli czeskiego metala. No ale co tu duzo mowic - moje wlsoki to dzielo naszej wspanialej Reni, a Renia na przekor modzie nie lansuje czeskich metali

Edytowane przez zaba84
Czas edycji: 2007-12-05 o 18:48 Powód: dopisek
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 18:59   #406
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
Przeglądając allegro usmialam się do łez.
Spójrzcie same
A może to są przykłady jak włosy NIE powinny wyglądać po przedłużaniu
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 20:20   #407
Cczarnula19
Raczkowanie
 
Avatar Cczarnula19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 202
Dot.: przedłużanie włosów- część II

zaba84 mozesz powiedziec jak ribic ow slimaczki??
Cczarnula19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 20:29   #408
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Cczarnula19 Pokaż wiadomość
zaba84 mozesz powiedziec jak ribic ow slimaczki??

Jak to opisac - hmmm. Bierzesz pasmo wlosow i je wokol wlasnej osi zakrecasz - ja nie umiem tego inaczej opisac
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 20:30   #409
Gwiazdeczka90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 176
GG do Gwiazdeczka90 Send a message via Skype™ to Gwiazdeczka90
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Dziewczyny sa jakies włosy syntetyczne które mozna prostowac itp?
bo teraz mam przedluzone naturalnymi..ale ciezko sie je pielegnuje;/ sa suche i w ogole;( a slychalam ze syntetyki sa miekkie i fajne.. ale czy to prawda? yhh;p
Gwiazdeczka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-05, 21:33   #410
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny sa jakies włosy syntetyczne które mozna prostowac itp?
bo teraz mam przedluzone naturalnymi..ale ciezko sie je pielegnuje;/ sa suche i w ogole;( a slychalam ze syntetyki sa miekkie i fajne.. ale czy to prawda? yhh;p
Nie mozna prostowac syntetykow. A poza tym ja nie rozumiem manii prostowania Sa za to synetyki ktore sa proste jak drut. Renia kiedys o nich pisala. A czy to prawda ze sa miekkie i fajne - O TAK! PRAWDA. Sa cudowne. Mam porownanie z ludzkimi i monofibry bija je na leb na szyje (czy jak to sie mowi). Powiem szczerze ze po umyciu (bo zakladane mialam w poniedzialek wiec zdazylam raz je umyc) nie ma prawie w ogole roznicy w dotyku miedzy nimi a moimi. Bo jesli chodzi o walory wizualne to nikt ze znajomych (ktorzy zaznaczam wiedza ze ta burza wlosow to nie dzielo natury) nie byl w stanie na oko odroznic moich od monofibrow. Ja nie wiem jak z innymi syntetykami, ale monofibry to najlepsze syntetyki i mnie samej ciezko odroznic moje od nich. Nie maja sztucznego polysk lalki barbie tylko takie cos co ja okreslam jako polysk zdrowych zadbanych wlosow. Mowie Ci - cud, miod i orzeszki
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 22:03   #411
Gwiazdeczka90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 176
GG do Gwiazdeczka90 Send a message via Skype™ to Gwiazdeczka90
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Jeżeli cud miód i orzeszki to moze się skuszę? bo te naturalne mnie rozwalają po prostu..;/
Gdzie takie mozna kupic? i w jakiej cenie?:P
Gwiazdeczka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 22:18   #412
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Renihair przygladam sie temu watkowi od pewnego czasu ale moja cierpliwosc zostala wyczerpana, w sumie nie tylko moja

znasz sie na przedluzaniu, doradzaj wizazankom, ale nie reklamuj swoich uslug w tak oczywisty sposob

reklama na wizaz.pl jest platna, zapraszam do lektury regulaminu

ode mnie punkty karne jako ostrzezenie, jeszcze jedna proba i bedzie ostrzej

to tyczy sie WSZYSTKICH, od teraz bede uwazniej przypatrywac sie temu watkowi, tyle ode mnie

ExtraStylJoasia Ciebie prosze o usuniecie linkow z podpisu, bo inaczej posypia sie punkty, na razie zolta kartka
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 22:56   #413
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Renihair przygladam sie temu watkowi od pewnego czasu ale moja cierpliwosc zostala wyczerpana, w sumie nie tylko moja

znasz sie na przedluzaniu, doradzaj wizazankom, ale nie reklamuj swoich uslug w tak oczywisty sposob

reklama na wizaz.pl jest platna, zapraszam do lektury regulaminu

ode mnie punkty karne jako ostrzezenie, jeszcze jedna proba i bedzie ostrzej

to tyczy sie WSZYSTKICH, od teraz bede uwazniej przypatrywac sie temu watkowi, tyle ode mnie

ExtraStylJoasia Ciebie prosze o usuniecie linkow z podpisu, bo inaczej posypia sie punkty, na razie zolta kartka
Podobno z modem sie nie dyskutuje ale ja naleze do tych upierdliwcow ktorzy nawet na sadzie ostatecznym beda "negocjowac warunki zycia wiecznego w oparach siarki" wiec pozwole sobie wyrazic moja nieskromna opinie (skorzystam ze swietego prawa wyrazania swoich pogladow).
Zgodnie z art. 32 ustawy z dnia 2 kwietnia 1997r. zwanej potocznie Konstyucja badz ustawa zasadnicza "wszyscy sa wobec prawa rowni" - skoro punkcik dla Reni to daj punkcika rowniez ExtraStylJoannie bo na moj gust jej reklama jest bardziej oczywista niz Reni (co do samej zasadnosci uzycia sformulowania "oczywistosc reklamy" - kojarzy mi sie to z oczywistymi oczywistosciami tudziez maslami maslanymi).

Po drugie dziwnie sie jakos zrobilo ze ten watek akurat jest tak chetnie cenzurowany - najlepszy przyklad to wyzywanie sie za posta pod postem . W innych watkach post pod postem jest rzecza nagminna a jakos nikt za to nie obrywa.

No i w koncu kwestia niezmiernie dyskusyjna - oczyswistosc reklamy. Nie pamietam postu Reni w ktorym by w sposob oczywisty reklamowala swoje uslugi. A moze czas sie kopsnac po bilobil do drugstore'u...

I tak dosc subiektywnie - Renia cieszy sie w tym watku duza sympatia wielu dziewczyn ktore zawdzieczaja jej piekne wloski, a wynika to z jej ogromnego profesjonalizmu i doswiadczenia. Moze by tak zaczac karac punkcikami dziewczyny ktore polecaja uslugi Reni bo w koncu w ten sposob robia jej reklame... Bledne kolo - czyz nie...

Ciekawe - hmmmmmmm...
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 23:15   #414
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Podobno z modem sie nie dyskutuje ale ja naleze do tych upierdliwcow ktorzy nawet na sadzie ostatecznym beda "negocjowac warunki zycia wiecznego w oparach siarki" wiec pozwole sobie wyrazic moja nieskromna opinie (skorzystam ze swietego prawa wyrazania swoich pogladow).
dlaczego nie dyskutuje? mod tez czlowiek bywa omylny

Cytat:
Zgodnie z art. 32 ustawy z dnia 2 kwietnia 1997r. zwanej potocznie Konstyucja badz ustawa zasadnicza "wszyscy sa wobec prawa rowni" - skoro punkcik dla Reni to daj punkcika rowniez ExtraStylJoannie bo na moj gust jej reklama jest bardziej oczywista niz Reni (co do samej zasadnosci uzycia sformulowania "oczywistosc reklamy" - kojarzy mi sie to z oczywistymi oczywistosciami tudziez maslami maslanymi).
pozwol, ze ja bede to oceniac

Reni obserwuje juz od dluzszego czasu, punkty dostala za konkretny post, ktory przelal kielich, dostala informacje za jaki post zostala ukarana

propozycji sprzedaży podanej wrecz na tacy zignorowac nie moglam

a ta druga uzytkowniczka zostala ukarana zolta kartka i poproszona o usuniecie linku, jezeli tego nie zrobi, a zobacze ze sie logowala, nie odpuszcze i punkty sie posypia

Cytat:
Po drugie dziwnie sie jakos zrobilo ze ten watek akurat jest tak chetnie cenzurowany - najlepszy przyklad to wyzywanie sie za posta pod postem . W innych watkach post pod postem jest rzecza nagminna a jakos nikt za to nie obrywa.
czy to takie dziwne, ze chce zachowac porzadek na forum? wyzywanie sie? uwazam, ze przesadzasz. jezeli widze, ze ktos robi to nagminnie to zwracam mu uwage, nie tylko w tym watku


Cytat:
No i w koncu kwestia niezmiernie dyskusyjna - oczyswistosc reklamy. Nie pamietam postu Reni w ktorym by w sposob oczywisty reklamowala swoje uslugi. A moze czas sie kopsnac po bilobil do drugstore'u...
albo cofnac sie o strone
Cytat:
I tak dosc subiektywnie - Renia cieszy sie w tym watku duza sympatia wielu dziewczyn ktore zawdzieczaja jej piekne wloski, a wynika to z jej ogromnego profesjonalizmu i doswiadczenia. Moze by tak zaczac karac punkcikami dziewczyny ktore polecaja uslugi Reni bo w koncu w ten sposob robia jej reklame... Bledne kolo - czyz nie...
to dobrze, ze daje rady i dziewczyny sa zadowolone. ale jako moderator zaczynam miec watpliwosci czy robi to z dobroci serca czy zacheca do korzystania z wlasnych uslug

dostalam informacje o naruszeniu regul, ja nie jestem w stanie sledzic kazdego postu, jezeli ktos zauwazy cos naruszajacego regulamin powinien smialo to zglosic

na tym chcialabym zakonczyc dyskusje i poprosic o powrot do tematu, jezeli ktos ma jakies watpliwosci to prosze o PW
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 23:53   #415
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: przedłużanie włosów- część II

zaba84... tak dokładnie .. z Modem sie nie dyskutuje..każdy powinien znac regulamin
reklama na forum jest płatna i tego powinno sie trzymać
osoba , która ma swój salon , czy zajmuje przedłużaniem włosów itp, nie ma prawa sie reklamować i podawać sama swoje maile , adresy czy str www.....
My obserwujemy i czytamy Forum, to nasze zadanie...wiec zazwyczaj wykryjemy podstep albo po prostu nieuwagę
osoba , ktora dostaje punkty karne otrzymuje również wyjaśnienie dlaczego i za co
tak wiec uważam dyskusje na ten temat tu w tym wątku za zbędną
proszę wrócić do tematu ....i nie rozpisywać sie, bo to nie na temat
Renia , jest na pewno świetna specjalistka, ale nie daje jej to upoważnienia do łamania zasad regulaminu
mam nadzieje ze była to nieuwaga z jej strony , bo jestem obserwatorem tego wątku od poczatku i do tej pory trzymała sie zasad zawartych w regulaminie
chce podać do wiadomości również ze wszystkie osoby , które probowały sie tu reklamować zostały ukarane
i nie jest prawda ze właśnie ten watek , jak uważasz... jest przez nas obserwowany, generalnie mamy wszystkie na OKU
i pomagają nam w tym Wizazanki , zgłaszając nieprawidłowości.. za co im bardzo osobiście dziękuję
gaga
__________________
gaga

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2007-12-05 o 23:58 Powód: dopisanie zdania
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 06:43   #416
enya32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 33
No dobrze...Czytam to, czytam i oczy mi się otwierają ze zdumienia.
Bo - nie wiem może jestem ślepa - ale jak widzę dotychczas - Renię raczej reklamują ZADOWOLONE klientki. A nie ona sama.

JA jestem kolejną zadowoloną klientką i wychwalać ją będę dopóki tu zostanę.
A dlaczego?
Dlatego, że uważam iż to profesjonalistka.
Nie przyczepiła się do jednej metody tylko cały czas się rozwija. Inwestuje w siebie płacąc zapewne potworne pieniądze za kursy ( choćby great lenghts)...
Po co pytam? Mając dzieci i zapewne większe i ważniejsze wydatki w domu?
Po to byśmy MY - klientki były zadowolone i miały wybór a nie były skazane na jedną metodę bo fryzjerka innych nie zna.

Także inne donoszące modom ( zapewne Panie fryzjerki) niech zajmą się lepiej dokształcaniem i pracą z klientkami - wtedy zapewne równie często będą tu gościć jak Ona.

Dziękuję Ci Reniu za kolejny raz świetnie zrobione włoski.
Jak zajrzysz tutaj - wrzuć foteczki proszę. Ach już widzę, że jest na poprzedniej stronie.

Zaba84...pytałaś o serum.
Mam go już jakiś czas ale teraz szczerze powiedziawszy nie nakładałam. Używam szamponu, kompresu ( do spłukiwania) i odżywki bez spłukiwania na koniec.
Zauważ jeszcze jedną rzecz...te włoski świetnie "łapią" zapach z szamponów i odżywek...zwróć uwagę jak długo nimi pachną Nieraz dwa, trzy dni

Pozdrawiam wszystkich i życzę mniej jadu na codzień
Życie jest piękne Zwłaszcza wtedy kiedy MY jesteśmy piękne a nasze włoski sprawiają, że faceci oglądają się za nami na ulicy )

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
No i niestety ta lampa z fleshem psuje całe przesłanie. W naturalnym świetle, te czarne włosy powinny być boskie.
Dziewczynki, naprawde nie bójcie się syntetyków. Te ok 100 pln, naprawdę są lepsze od naturalnych. SERDECZNIE polecam. Aczkolwiek jetem przeciwniczką syntetyków nadmiernie prostych i tych nadmiernie falowanych od 25 pln do 45pln....
Anastazjo...to nie są czarne włoski...to są brązowe Dokładnie takie jak na foteczce
Flash je tylko trochę zbytnio "wybłyszczył"...w rzeczywistości wyglądają jak Naturalne, Zdrowe włosy
Nie odróżniają się błyskiem od moich ( fakt, że moje również nie są kopą siana - efekt farby - jest świetna)
A poza tym....od czego mamy nabłyszczacze

Któraś z Was pytała o ślimaczki
Bierzesz pasemko i skręcasz wokół własnej osi do końca...aż dojdzie w ślimaczku końcówką do głowy...bierzesz wsuwkę i przypinasz
Oczywiście kręcimy suche włosy.
Wsuwki nie przeszkadzają spać jak wałki a na drugi dzień rozczesujesz tylko palcami albo RZADKIM grzebieniem ( takim do trwałej) i efekt jest PIORUNUJĄCY
Ja kręcę te włoski dość wysoko łapiąc przy tym nieco moje własne.
I przeważnie wtedy kiedy nie chce mi się myć głowy a moje są już nieco...nieświeże Hihi..

Dziewczyny, które chca założć syntetyki - przygotujcie się tylko na to, że bardzo długo schną
Także - albo wieczorne mycie i cierpliwość...albo dobra suszarka ze średniogorącym lub chłodnym nawiewem powietrza. Inaczej.....3 godziny wyjęte z życiorysu

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-12-06 o 07:32 Powód: post pod postem, proszę korzystać z opcji edytowania!
enya32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 07:46   #417
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez enya32 Pokaż wiadomość
No dobrze...Czytam to, czytam i oczy mi się otwierają ze zdumienia.
Bo - nie wiem może jestem ślepa - ale jak widzę dotychczas - Renię raczej reklamują ZADOWOLONE klientki. A nie ona sama.

JA jestem kolejną zadowoloną klientką i wychwalać ją będę dopóki tu zostanę.
A dlaczego?
Dlatego, że uważam iż to profesjonalistka.
Nie przyczepiła się do jednej metody tylko cały czas się rozwija. Inwestuje w siebie płacąc zapewne potworne pieniądze za kursy ( choćby great lenghts)...
Po co pytam? Mając dzieci i zapewne większe i ważniejsze wydatki w domu?
Po to byśmy MY - klientki były zadowolone i miały wybór a nie były skazane na jedną metodę bo fryzjerka innych nie zna.
radze przeczytac jeszcze raz to co napisalam ja i Gaga

Cytat:
Także inne donoszące modom ( zapewne Panie fryzjerki) niech zajmą się lepiej dokształcaniem i pracą z klientkami - wtedy zapewne równie często będą tu gościć jak Ona.
dobra rada,
zajmij sie lepiej soba zamiast organizowac zycie innym jezeli nie pasuje wam regulamin tego forum, nikt was tu na sile nie trzyma, naprawde

Cytat:
Pozdrawiam wszystkich i życzę mniej jadu na codzień Życie jest piękne
odwzajemniam pozdrowienie ale mysle, ze moj poziom jadu jest w normie, wczoraj bylam w rewelacyjnym humorze, dlatego kary byly bardzo lagodne

Cytat:
Zwłaszcza wtedy kiedy MY jesteśmy piękne a nasze włoski sprawiają, że faceci oglądają się za nami na ulicy )
skoro naprawde w to wierzysz to gratulacje, samoakceptacja to fajna sprawa

na tym proponuje zakonczyc temat, watpliwosci prosilam zglaszczac do mnie na PW ale widze, ze ktos wolal wywlekac to na ogole nie potrzebujemy ciagnac tego offtopa.

jezeli ktos dalej bedzie probowal poruszac ten temat, nie zawaham sie rozdawac punktow za zasmiecanie forum
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 09:53   #418
goldfish_85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 5
Dot.: przedłużanie włosów- część II

do Cinderella Girl

Witam
Włoski są naturalne, słowiańskie. Mam doczepione 80 sztuk. Metoda na zgrzewy keratynowe doczepiała mi je dziewczyna z Elbląga Zaplacilam 400 zł. Też mi sie efekt bardzo podoba Wyglądają naturalnie i nie widać przejścia ani różnicy koloru
Pozdrawiam
goldfish_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 10:20   #419
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie włosów- część II

przepraszam za to zamieszanie , ktore powstalo z mojej nieuwagi. wizazanka szukala dobrych włsosow syntetycznych i zaprponowalam jej monofibry. poniewaz mam dostep do nich zaproponowalm sprzedaz. nie prowadze sklepu z wlosami i nie chcialam zarobic...ale okey. ogranicze sie tylko do przekazywania wiadmosci i brania udzialu w dyskusji.
dziekuje za wsparcie dziewczyn, ale moze faktycznie wyszlo to głupio z mojej strony. bede sie pilnowac zanim cos zaproponuje .
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 12:37   #420
Cczarnula19
Raczkowanie
 
Avatar Cczarnula19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 202
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Prosze was bardzo dziewczyny!!doradzcie mi ..Mam zadkie razcejk wlosy chce sobie zakupic wlosy i mam problem kupic na tasmie 70cm i dlugosc 60cm wlosow naturalne.czy kupic synteyczne profibre latrend???bo monofibre nigdzie nie moge znalesc a nie chce wiecej niz 150zl przeznaczac na ten zakup-bo cienko narazie u mnie z kasadoradzcie proszeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ee

Boje sie ze te syntetyki zaraz beda wygladac jak siano..Znacie te profibre latrend?
Cczarnula19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:10.