przedłużanie włosów- część II - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-12, 18:49   #841
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie i zagęszczanie - cienki włos, i jak to jest z Mandaryną???

Cytat:
Napisane przez Xenia Pokaż wiadomość
Mnie sie te wlosy strasznie podobaja. Sama mam proste i dotychczas przedluzalam falowanymi ,wbrew pozorom zlalo sie to w calosc i nie odstraszalo.Raz mialam prawie loczki , ktore zrobily sie prawie proste.
Te natomiast co pokazujesz jesli sa wlosami naturalnymi to chcac nie chcac i tak sie troche ( jesli nie duzo) rozprostuja.
Na syntetykach sie nie znam , byc moze zostana takie same jak w dniu zalozenia .
Mi sie niestety na głowie to nie podoba proste+mocno falowane. Kojarzy mi sie z trwałą mojej babci Ale o gustach sie nie dyskutuje.
Ja mam na górze wlosy jak Jess S., tylko na dole mi brakuje
Vanessacrazy wysłała mi z allegro super aukcje z syntetykami na taśmie, duze loki. Napisalam wasnie do dziewczyny z allegro, ktora sprzedaje. Jak bedzie miała interesujacy mnie kolor... KUPUJE! Niech fryzjerka moje włosy dofarbuje do syntetyków
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 13:38   #842
Gwiazdeczka90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 176
GG do Gwiazdeczka90 Send a message via Skype™ to Gwiazdeczka90
Dot.: przedłużanie włosów- część II

kami828- 60 pasemek hmm wątpię bo na tej aukcji jak widzę włosy mają 0.5 grama. powiem Ci ze ja mam włosy rozjasniane i w ogole cienkie a na głowe mi weszło rok temu 160 pasemek! suuper to wyglądało mówie Ci więc lepiej troche wiecej zapłacic i miec geste wlosy . obecnie mam 100 pasemek i wygląda juz troche gorzej , bynajmniej dla mnie Wczoraj zdjełam 50 pasemek czarnych bo znudzily mi sie i zostalo mi 50 blondów.. i powiem ci ze wyglądam strasznie włosy nadają się do spięcia w kok bo w kitce to wygląda okropnie taka wychudzona a o rozpuszczonych to juz nie wspominam hah;p nie no teraz po prostu musze tydzien sie przemęczyc w koczku bo zamowilam na próbe włosy u d_o_n_a i jak beda kolorem sie zgadzaly to doczepiam jeszcze 100 pasemek bo wczesniej wlosy zamawiałam u angela_2013 (włoski są super!) ale teraz nie mam tyle kasy.. wtedy zapłaciłam 600zł za 75 pasemek!nie żałuję trzymają sie super . zrezygnowałam z microringów przerzuciłam się na tulejki z sylikonem sa o niebo lepsze. i sie nie zsuwają. Ale co do ilosci pasemek kochana naprawdę min 100 pasemek to norma, nie bedziesz żałować i polecam Ci tulejki to jest moje skromne zdanie
Gwiazdeczka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 16:59   #843
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Vanessacrazy wrzuć fotki swoich syntetyków
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 21:01   #844
vanessacrazy
Raczkowanie
 
Avatar vanessacrazy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 130
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Chyba udalo mi sie wstawic fotki-nie patrzecie na te jasne wlosy-bo je nosilam dlatego ze musialam,ale one nie pasowaly-wiem.....(....)

Natomiast ciemne to syntetyki-dwie potrojne tasmy-te syntetyki ktore nosilam mialy tez fajna ceche-bardzo cienka tasme dlatego mozna bylo zrobic ja nawet potrojna.....

Aczkolwiek te fotki sa robione jak juz owe wloski mialam ciut ''przenoszone''-na poczatku byly jeszcze ladniejsze-tez wstawie focie.....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dzbanuszek do herbatki;).jpg (50,8 KB, 149 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg śpioszki;).jpg (22,8 KB, 131 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg seks na scianie;).jpg (110,6 KB, 148 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg krasnalik;).jpg (40,6 KB, 153 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hh.JPG (70,9 KB, 125 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jj.JPG (58,4 KB, 168 załadowań)
vanessacrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 09:41   #845
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: przedłużanie włosów- część II

vanessa a ile nosilas te sytetyki?? wygladaja niezle jak na wloski syntetyczne ja mam europejskie niby dobre wlosy jakosciowo ale po 3 miesiacach juc hcyba musze je podciac bo sie koncowki takie szsorstkie zrobily macie na to moze jakis sposob???Ja tez mam wloski na tasme przyszyta do warkczyka ciemno brazowe (prawie czarne)zamowilam sobie pasemka 613 i czerwone - pare sztuk i chce urozmaicic moja fryzurke zobaczymy jak wyjdzie
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 09:59   #846
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Smile Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez vanessacrazy Pokaż wiadomość
Chyba udalo mi sie wstawic fotki-nie patrzecie na te jasne wlosy-bo je nosilam dlatego ze musialam,ale one nie pasowaly-wiem.....(....)

Natomiast ciemne to syntetyki-dwie potrojne tasmy-te syntetyki ktore nosilam mialy tez fajna ceche-bardzo cienka tasme dlatego mozna bylo zrobic ja nawet potrojna.....

Aczkolwiek te fotki sa robione jak juz owe wloski mialam ciut ''przenoszone''-na poczatku byly jeszcze ladniejsze-tez wstawie focie.....


Podoba mi się ten typ skrętu, włosy wyglądają bardzo naturalnie
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 10:41   #847
vanessacrazy
Raczkowanie
 
Avatar vanessacrazy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 130
To sa fotki jak one juz byly ''stare'' i troche ''rozkrecone'' Na poczatku krecily sie mocniej.

Fakt-naturalnie wygladaja i pieknie sie swieca....tak zdrowo-wcale nie sztucznie....a wlasne wlosy o ile ktos ma matowe zawsze mozna potraktowac nablyszczaczem

Kolezanki z uczelni pytaly mi sie co zrobilam ze tak mi wlosy odzylyJak nosilam naturalne nie bylo takiego blasku.

ps. odezwala sie do Ciebie ta babka z allegro? wyslalam jej maila 2 dni temu i nic....a ciekawe czy bedzie miala tez jasniejsze blondy niz 27.............?

Cytat:
Napisane przez Monisia_666 Pokaż wiadomość
vanessa a ile nosilas te sytetyki?? wygladaja niezle jak na wloski syntetyczne ja mam europejskie niby dobre wlosy jakosciowo ale po 3 miesiacach juc hcyba musze je podciac bo sie koncowki takie szsorstkie zrobily macie na to moze jakis sposob???Ja tez mam wloski na tasme przyszyta do warkczyka ciemno brazowe (prawie czarne)zamowilam sobie pasemka 613 i czerwone - pare sztuk i chce urozmaicic moja fryzurke zobaczymy jak wyjdzie


Nosilam 2 miesiace tylko,ale przyznam,ze za bardzo o nie nie dbalam-moze jakbym dbala posluzylyby mi dluzej.....Spalam w nich,nie rozczesywalam palcami,pierwszy raz umylam dopiero po miesiacu....

Lecz musze przyznac,ze dobrej jakosci syntetyki sa lepsze - tzn. lepiej wygladaja i lepiej sie nosza , sa milsze w dotyku i nie czuc ze ''sztuczne'' - nie sa szorstkie...........sa mniej klopotliwe w utrzymaniu i NIE PLACZA SIE tak jak naturalne. To platanie bylo w naturalnych najgorsze.

Nie chce juz naturalnych-wole sto razy syntetyki....no-ale niestety ich wada jest to,ze maja krotszy okres zywotnosci. Jak dostane nowe bede o nie dbac i zdam relacje ile max mozna w nich chodzic przy dobrej pielegnacji.

Oczywiscie to moje subiektywne zdanie,bo pewnie nic sie nie rowna ze slowianami

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2008-02-14 o 17:15 Powód: post pod postem, prosze korzystac z opcji edytowania i multicytowania
vanessacrazy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-14, 16:56   #848
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez vanessacrazy Pokaż wiadomość
To sa fotki jak one juz byly ''stare'' i troche ''rozkrecone'' Na poczatku krecily sie mocniej.

Fakt-naturalnie wygladaja i pieknie sie swieca....tak zdrowo-wcale nie sztucznie....a wlasne wlosy o ile ktos ma matowe zawsze mozna potraktowac nablyszczaczem

Kolezanki z uczelni pytaly mi sie co zrobilam ze tak mi wlosy odzylyJak nosilam naturalne nie bylo takiego blasku.

ps. odezwala sie do Ciebie ta babka z allegro? wyslalam jej maila 2 dni temu i nic....a ciekawe czy bedzie miala tez jasniejsze blondy niz 27.............?
nie odezwala sie, musze zobaczyc, czy ma podany nr telefonu... Ale wlosy ma fajne, na górze prostsze, na dole bardziej kręcone...
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-15, 12:35   #849
iliaaa22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 17
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Mam takie pytanie jakie są włosy po sciagnieciu przedluzonych? Mam przedluzone metoda na kreatyne czy cos takiego (zgrzewy). Nosze je juz 5 miesiecy. Chce je zdjac. Czy moje wlosy beda w krytycznym stanie ????????????????????????? ??

Ps: czy moge sama kupic jakis plyn specjalny lub zel i sama je sciagnac??????
jesli tak to prosze o podanie jego nazwy.


Z gory dziekuje wszystkim,
Alka
iliaaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-15, 14:32   #850
Cczarnula19
Raczkowanie
 
Avatar Cczarnula19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 202
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Mozesz sama sciagnac,na stronie www.wlosy-sklep.pl sa neutralizatory do keratyny zobacz sama.Badz na llegro jest tego pelno.

Wiecie co chcialam sobie zrobic zageszczenie wlosow tulejkami mam wlosy na tasmie da sie to jakos przerobic z,zeby to mialo rece i nogi :P?
Cczarnula19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-15, 14:46   #851
Gwiazdeczka90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 176
GG do Gwiazdeczka90 Send a message via Skype™ to Gwiazdeczka90
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cczarnula19- masz włosy na taśmie? hmm masz dwa wyjścia albo zrobić to sama albo dac komuś do zrobienia ja osobiscie polecam dac to w dobre rece kto bedzie umiał to przerobic na pasemka z koncówką pod ringa albo tulejke. Kiedys sama próbowałam przerobic pasemka z koncówka pod keratyne na koncówke pod ringa daj spokoj tyle paprania i w ogole trzeba kupic pistolet itp. więc osobiscie nie polecam Ci tego Jak nie wiesz jak to zrobic tak jak ja:P
Gwiazdeczka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-15, 17:46   #852
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: przedłużanie włosów- część II

a po co przerabiać-dziewczyny taśmy pociąć i doszyć spinki -można kupić na allegro.te grzebyczki doszywacie i możecie nosi dośmierci.oczywiscie jest roboty,bo to nie na stałe,ale nie niszczycie włosów swoich i tych dopinanych.ja tak zrobiłam i efekt jest super.zeby było szybciej wlosy na tasmie podzieliłam na trzy roznej długosci w zależnośći od obietości głowy.środkowy pas mam od ucha do ucha.przy uszach mam pojedyńcze pasemka i na góre też.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-15, 21:11   #853
Shakira_19
Raczkowanie
 
Avatar Shakira_19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 440
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Tmargo --a jakiej długości masz pociętą tą taśmę? masz jedną warstwę??

masz może fotki?

Cinderella Girl ---u kogo kupowałaś włosy? jakiej długości masz taśmę?
Shakira_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-15, 21:17   #854
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: przedłużanie włosów- część II

dolna jest od -do linii włosów ,ale dałam podwójną warstwę(bo mam gęste włosy),środek od ucha do ucha,a górna sięga za ucho-do skroni.na dole mam trzy grzebyczki,środekcztery a u góry pięć,do tego kilka pojedyńczych na pejsy i gdzie chcecie np.grzywka

włosy kupiłam od gościa,który wysłał mi reklamę pasm naturalnych na adres firmy(ja zajmuję się sprzedarzą sztucznych włosów)można je znaleźć na allegro.a taśma była w całości,ale naturalne włosy sprzedaje się na wagę.dziś nie pamiętam dokładnie ,ale chyba coś koło 30 dkg.pytała się,czy starczą na całą głowę i jeszcze mi zostało trochę pojedyńczych bo ja noszę krótką grzywkę.jeśli macie doczynienia z profesjonalistą on wam wszystko powie.ja płaciłam koło 400 zł+50 zł spinki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie007.jpg (19,4 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1112.jpg (13,8 KB, 66 załadowań)
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-15, 22:12   #855
Cczarnula19
Raczkowanie
 
Avatar Cczarnula19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 202
Dot.: przedłużanie włosów- część II

TmargoT ale ja juz nie chce miec wlosw na clipy,mam dosc ciagle je przypinac i odpinac.Zreszta ostatnio bylam na randce i taka siare z tymi spinkami przezylam,ze szok hihi!kupie sobie chyba te tulejki i zaloze cale na tasmie.
Cczarnula19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-16, 11:45   #856
Shakira_19
Raczkowanie
 
Avatar Shakira_19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 440
Dot.: przedłużanie włosów- część II

To mniej więcej jak długą potrzebuję taśmę???
Shakira_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-16, 12:19   #857
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: przedłużanie włosów- część II

pisałam już wyżej . to jest jedna długość i9 sama ją tniesz a przy zamawianiu podajesz wagę włosów.tulejki są praktyczne,ale tylko na raz.ja przerobiłam już wszystkie mozliwosci.zależy także od jakości spinek-muszą być podklejone gumą,bo nie ześlizgują się z włosów
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-18, 10:03   #858
iliaaa22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 17
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Ja mam takie pytanie: w jakiej formie sa włosy po przedłużeniu na kreatynę ????????
Mam je przedłużone tak 5 miesięcy. Jutro idę na szczęście to wszystko ściągać.
Czy nie wystrasze się samej siebie bo np. stracę pół swoich włosów przy ściąganiu ??????
Wiem, że jest jakiś żel czy płyn do ściągania tego. Jakie są wasze doświadczenia??????
iliaaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-18, 10:09   #859
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez iliaaa22 Pokaż wiadomość
Ja mam takie pytanie: w jakiej formie sa włosy po przedłużeniu na kreatynę ????????
Mam je przedłużone tak 5 miesięcy. Jutro idę na szczęście to wszystko ściągać.
Czy nie wystrasze się samej siebie bo np. stracę pół swoich włosów przy ściąganiu ??????
Wiem, że jest jakiś żel czy płyn do ściągania tego. Jakie są wasze doświadczenia??????
jak w każdej ingerencji części włosa się pozbędziesz,częśc bedzie osłabiona.nie bój się jeśli zobaczysz dużo włosów,bo oprzez ten okres dużo ich wypadło w naturalny sposób,a były sklejone z resztą.UWAŻAJ na płyn,którym ci fryzjer siągnie,bo można to robić zwykłym zmywaczem do paznokci z acetonem (wychodzi taniej i można zaoszczędzić na klientach) a wiem to z autopsji.nie bedzie tak źle,to zależy od twoich włosów.musisz je teraz dobrze pielęgnowaći starać się nie farbować.miejsce zgrzewu jest osłabione.gorszy efekt będzie wizualny hi,hi duuuże braki .sądząc po tym ,że nosiłaś aż pięć miesięcy(ja tylko 2 i pół mis) trudno ci zapuścić włosy i albo nowe pasma,albo krótkie włosy
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-18, 10:13   #860
iliaaa22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 17
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
jak w każdej ingerencji części włosa się pozbędziesz,częśc bedzie osłabiona.nie bój się jeśli zobaczysz dużo włosów,bo oprzez ten okres dużo ich wypadło w naturalny sposób,a były sklejone z resztą.UWAŻAJ na płyn,którym ci fryzjer siągnie,bo można to robić zwykłym zmywaczem do paznokci z acetonem (wychodzi taniej i można zaoszczędzić na klientach) a wiem to z autopsji.nie bedzie tak źle,to zależy od twoich włosów.musisz je teraz dobrze pielęgnowaći starać się nie farbować.miejsce zgrzewu jest osłabione.gorszy efekt będzie wizualny hi,hi duuuże braki .sądząc po tym ,że nosiłaś aż pięć miesięcy(ja tylko 2 i pół mis) trudno ci zapuścić włosy i albo nowe pasma,albo krótkie włosy
A moze znasz nazwe jakiegos takiegp plynu????? albo jak on np. wyglada ?????
Oczywiscie, ze jak sie zapytam fryzjerki, czy jest on w 100% pewny to powie, ze TAK ;(
A ile placilas za sciagniecie???? ile pasemek mialas ????

U mnie ok. 80 pasemek i jedna chce 80 zł (1 zl za pasmo) a inna 50 zł za calosc.
iliaaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-18, 12:23   #861
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez iliaaa22 Pokaż wiadomość
A moze znasz nazwe jakiegos takiegp plynu????? albo jak on np. wyglada ?????
Oczywiscie, ze jak sie zapytam fryzjerki, czy jest on w 100% pewny to powie, ze TAK ;(
A ile placilas za sciagniecie???? ile pasemek mialas ????

U mnie ok. 80 pasemek i jedna chce 80 zł (1 zl za pasmo) a inna 50 zł za calosc.
ja maiałm 112 pasemek,ale wtedy nie miałam dostępu do włosów naturalnych(sztuczny włos dobrze spreparowany z możliwościa prostowania i kęcenia,ale nie farbowania).jakiś czas temu sprowadzałam te włosy i maszynki do sprzedarzy. moja szwagirka fryzjerka uczuła się na mnie więc robocizna była za darmo hi,hi.płyn -juz nie pamiętam nazwy,bo to było dwa lata temu,wiem o zmywaczu od szwagierki.a poznasz po zapachu.dziś już się tym nie bawię,bo konkurencja duża, a mały zarobek .dziś bawię się całymi fryzurami.przez dziesięć lat przez moje ręce przeszło dużo nowości,które sama na sobie testowałam.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-18, 13:21   #862
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
witam
dawno mnie tu nie było! Ciekawa jestem jak tam losy a raczej włosy wizazanek po przedłuzeniu O ile ktos pamieta ja mialam clip-on od jesieni. czyli zakladane rano, na noc zdjemowane, prane rzadko bo sie w nich nie spi, same zalety, nawet przy facecie mozna je miec bo wystarczy spiac je w kucyk zanim jego dłon powedruje w nasze bujne loki
bede wierna tej metodzie bo wogole nie niszczy wlosow, a wrecz dziala na nie zbawiennie, a to dlatego ze aby moje wlosy zrobiły sie takie proste i piekne jak te kupione (edit , link: http://www.wlosyonline.pl/product_in...products_id=88) musze pakowac w nie tony odzywek, kiedys mi sie nie chcialo Teraz znajome pytaja ciagle jakie mam odzywki (glownie serical late kokosowa z allegro - 20 zł, szampon nivea prostujacy wlosy, spray do prostowania wlosow babyliss w czerwonej butelce na mokre (!) wlosy przed suszeniem, Jedwab nie bo wlosy szybko sie przetluszczaja i lapią kurz i pare innych rzeczy by sie znlazla ale te to takie niezbedniki). polecam nadal clip ona. jak widac mam wlosy juz pół roku a sa jak nowe bo rzadko je piore. Teraz zastanawiam sie nad slowianami na clipp on. aczkolwiek te co mam ze skelpu internetowego 9podawalm linka kiedys) sa super,mimo ze azjatyckie o formule euro. Pozdrawiam gorąco

Cytat:
Napisane przez kokuryu Pokaż wiadomość
aksamitnaaa ---> Masz szczęście. Powiedz jakie masz naturalne włosy.
U mnie clip-in całkowicie się nie spisało. Po pierwsze nie mam możliwości dobrania włosów tak, aby nie różniły się znacząco od moich, po drugie niezależnie kto i jak wepnie mi dopinkę, spinki pozostają widoczne (już sam fryzjer nie mógł sobie z tym poradzić, choć włosy mam bardzo gęste)

Faktycznie, same spinki trzymają się mocno, a więc wiatr czy szarpnięcie ich nie odczepi.

Cinderella Girl ---> Wspaniały efekt! Wyglądają niezwykle naturalnie.
kurcze no... nie wiem jak moze byc widac spinki u kogokolwiek, toż to malenstwa sa. moze cos masz zle np:
- spinki duze (muszą byc S silikonowe- ciezko znalesc ale ja bez silikonu sobie nie wyobrazam...)
- za grubo zszyte wlosy na tasmie,
- za dluga tasma (ja mam 2 x na tył po ok.20 cm i 1 x na boki po ok 10 cm)

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2008-02-19 o 16:09 Powód: post pod postem
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-18, 18:18   #863
Ktulu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 19
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Jak duże są koszty za doczepianie włosów?
Pytam, bo ja cały czas mam we włosach przedłużki na całej głowie i sama sobie zakładam, jest to trochę męczące, więc jestem ciekawa
Ktulu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-18, 20:59   #864
magdulaa
Raczkowanie
 
Avatar magdulaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 124
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Na wstępie chciałam się przywitać a teraz przechodzę do konkretów otóż znalazłam na allegro takie oto włoski http://www.allegro.pl/item312821212_...d_okazja_.html
i zastanawiam sie czy warto je zamówić, może któraś z Was je zamawiała . Będę wdzięczna jeśli zerkniecie i doradzicie. Dodam że włosy chciałabym przedłużyć metodą warkoczykową i zależy mi na tym aby naturalnie wyglądały.
magdulaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-18, 21:19   #865
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez magdulaa Pokaż wiadomość
Na wstępie chciałam się przywitać a teraz przechodzę do konkretów otóż znalazłam na allegro takie oto włoski http://www.allegro.pl/item312821212_...d_okazja_.html
i zastanawiam sie czy warto je zamówić, może któraś z Was je zamawiała . Będę wdzięczna jeśli zerkniecie i doradzicie. Dodam że włosy chciałabym przedłużyć metodą warkoczykową i zależy mi na tym aby naturalnie wyglądały.
jak na pierwszy rzut oka starsznie za bardzo sie blyszcza cos, ale i tak nie oto chodzi. One beda fajne do pierwszego mycia, pozniej sianoo. Lepiej dolozyc kase i kupic naturalne i tu i tak trzeba znalezc dobre, bo te z allegro czesto po myciu sa jak siano (sama kupowalam kiedys pasemka zeby sprawdzic), wogole z allegro najlepiej nie kupowac... chyba ze cos sie zmienilo od pol roku i jest jakis 100% zaufany sprzedawca...
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-18, 21:24   #866
blonndee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 2 583
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
jak w każdej ingerencji części włosa się pozbędziesz,częśc bedzie osłabiona.nie bój się jeśli zobaczysz dużo włosów,bo oprzez ten okres dużo ich wypadło w naturalny sposób,a były sklejone z resztą.UWAŻAJ na płyn,którym ci fryzjer siągnie,bo można to robić zwykłym zmywaczem do paznokci z acetonem (wychodzi taniej i można zaoszczędzić na klientach) a wiem to z autopsji.nie bedzie tak źle,to zależy od twoich włosów.musisz je teraz dobrze pielęgnowaći starać się nie farbować.miejsce zgrzewu jest osłabione.gorszy efekt będzie wizualny hi,hi duuuże braki .sądząc po tym ,że nosiłaś aż pięć miesięcy(ja tylko 2 i pół mis) trudno ci zapuścić włosy i albo nowe pasma,albo krótkie włosy
dajcie spokoj, zmywacz czy co tam innego z acetonem to zabojstwo! przeciez to wlasnie oslabia i wysusza wlosy! ja zdejmowalam wczoraj pasemka na keratyne nafta kosmetyczna [polewasz, rozdrabniasz palcami i sciagasz] tak, jak polecala mi dziewczyna co mi to zakladala. nafta kosmetyczna nie dosc ze nie wplywa zle na wlosy to jeszcze je wzmacnia! a keratyne sciaga w miare bez problemowo. ja poprosilam o pomoc chlopaka. zdejmowanie ok 80 pasemek zajelo nam jakas godzine.
dajcie spokoj, nie dajcie sie nabrac na sciaganie tego u fryzjera, szkoda kasy i wlosow [na pochodne lub czysty aceton].
__________________
-Sometimes I think you talk just to make sounds.
-Well, sometimes I do...
blonndee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-18, 21:27   #867
blonndee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 2 583
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez iliaaa22 Pokaż wiadomość
A moze znasz nazwe jakiegos takiegp plynu????? albo jak on np. wyglada ?????
Oczywiscie, ze jak sie zapytam fryzjerki, czy jest on w 100% pewny to powie, ze TAK ;(
A ile placilas za sciagniecie???? ile pasemek mialas ????

U mnie ok. 80 pasemek i jedna chce 80 zł (1 zl za pasmo) a inna 50 zł za calosc.
ja ci to moge za darmo zrobic
__________________
-Sometimes I think you talk just to make sounds.
-Well, sometimes I do...
blonndee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-18, 22:11   #868
dzana8
Raczkowanie
 
Avatar dzana8
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 58
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Cczarnula19 Pokaż wiadomość
Mozesz sama sciagnac,na stronie www.wlosy-sklep.pl sa neutralizatory do keratyny zobacz sama.Badz na llegro jest tego pelno.

Wiecie co chcialam sobie zrobic zageszczenie wlosow tulejkami mam wlosy na tasmie da sie to jakos przerobic z,zeby to mialo rece i nogi :P?
Taśmy można założyc na tulejki nie przerabiając ich i muszę powieedzic że dają zajefajny efekt
Sama mam od ok miesiąca i jestem bardzo zadowolona:
po 1) bo tulejki są super malutkie i płściutkie po zaciśnięciu specjalnymi obcęgami
po 2) sama taśma jest super płaska i nie uwiera
po 3) włosy na taśmie są tak rozłożone że się w ogóle nie pasemkują
po 4) nie ma wpaki pod tytułem "ktoś zobaczy że masz doczepione włosy" lub "coś Ci odpada"
Włoski tworzą jedną całośc, i jak troche odrosną możesz je spowrotem zdjąc i podczepic na nowych tulejkach bliżej skóry.
Najfajniesze jest to że same tulejki są tak zakładane że praktycznie są zakrywane włosami z tasmy i trudno się dopatrzec, że to nie nasze włoski - polecam w przeciwnosci do grzebyków które spełniają tylko rolę efektu na wieczór
dzana8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-18, 22:27   #869
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez dzana8 Pokaż wiadomość
Taśmy można założyc na tulejki nie przerabiając ich i muszę powieedzic że dają zajefajny efekt
Sama mam od ok miesiąca i jestem bardzo zadowolona:
po 1) bo tulejki są super malutkie i płściutkie po zaciśnięciu specjalnymi obcęgami
po 2) sama taśma jest super płaska i nie uwiera
po 3) włosy na taśmie są tak rozłożone że się w ogóle nie pasemkują
po 4) nie ma wpaki pod tytułem "ktoś zobaczy że masz doczepione włosy" lub "coś Ci odpada"
Włoski tworzą jedną całośc, i jak troche odrosną możesz je spowrotem zdjąc i podczepic na nowych tulejkach bliżej skóry.
Najfajniesze jest to że same tulejki są tak zakładane że praktycznie są zakrywane włosami z tasmy i trudno się dopatrzec, że to nie nasze włoski - polecam w przeciwnosci do grzebyków które spełniają tylko rolę efektu na wieczór
TE TULEJKI SĄ METALOWE,bo myślałam ,że to plastik i zgrzewa się na gorąco pistoletem
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-18, 22:29   #870
dzana8
Raczkowanie
 
Avatar dzana8
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 58
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość
dajcie spokoj, zmywacz czy co tam innego z acetonem to zabojstwo! przeciez to wlasnie oslabia i wysusza wlosy! ja zdejmowalam wczoraj pasemka na keratyne nafta kosmetyczna [polewasz, rozdrabniasz palcami i sciagasz] tak, jak polecala mi dziewczyna co mi to zakladala. nafta kosmetyczna nie dosc ze nie wplywa zle na wlosy to jeszcze je wzmacnia! a keratyne sciaga w miare bez problemowo. ja poprosilam o pomoc chlopaka. zdejmowanie ok 80 pasemek zajelo nam jakas godzine.
dajcie spokoj, nie dajcie sie nabrac na sciaganie tego u fryzjera, szkoda kasy i wlosow [na pochodne lub czysty aceton].
w większości płynów do zdejmowania włosów ( nawet tych renomownych bardzo drogich firm) jest oparte na bazie alkoholu, który co najwyżej odtuszcza włos, znacznie większe szkody wyrządzają:
- codzienne stosowanie prostownicy
- rozjaśnianie włosów... itp
Wiekszośc problemów z zakładaniem i zdejmowaniem powstaje w wyniku braku doswiadczenia i umiejętności w zakładniu, zdejmowaniu i pielęgnacji podczas noszenia włosków.
dzana8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:43.