przedłużanie włosów- część II - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-02, 11:00   #181
iliaaa22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 17
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Chce nazwet zrezygnowac z uzytkowanika na tym forum. Jak to zrobic mam????? Mozesz usunac mojego uzytkowanika. Dzieki
iliaaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 11:02   #182
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
widze ze jesteś adwokatem Pani Reni

chciałam uzyskać tyklko odp na moje pytanie,jednak ciagle jest pomijane
Nie jestem niczyim adwokatem ...
Jednak nie lubie jak ktos szuka dziury w calym.

iliaaa22 niestety , zeby ladnie wygladac czasem trzeba sie poswiecic.
My decydujac sie na przedluzanie wlosow zazwyczaj jestesmy tego pewne , decyzja jest przemyslana i jestesmy swiadome tego , ze pierwsza noc jest niewygodna , wlosy moga byc ciezkie lub beda sie platac.
Jesli jestes niezadowolona to zdejmij .Nie czekaj az stana sie zaniedbane , bo potem czeka cie rozczesywanie.
Keratyne zdejmuje fryzjerka lub jak dasz rade to samodzielnie z pomoca mamy.
Jednak nie radze , bo potem jak powyrywasz wlosy to juz wiem co tutaj napiszesz i jak wszystkich zniechecisz...
Zgrzewy polewa sie specjalnym plynem , czeka az zmiekna ,delikatnie pogniecie sie je cazkami i odpowiednio trzymajac pasemka zsuwa to doczepione.
Mi zdejmuje maz i aby bylo latwiej najpierw podgrzewa zgrzewy zgrzewarka a jak te sa miekkie , wtedy latwiej schodza.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 13:27   #183
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
iliaaa22 proszę wstawic zdjecia, ktore skasowalas

jezeli nie wroca do jutra, dostaniesz bana zgodnie z regulaminem forum

nie można własnych zdjec skasować?
czyli jak raz cos wstawie to juz cale zycie ma tam zostac?
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 13:37   #184
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Niszczenie zawartości forum dyskusyjnego poprzez edycję lub usuwanie treści postów/zdjęć jest u nas stanowczo zakazane.
Edycja powinna służyć naszym Wizażankom tylko i wyłącznie do korekt lub uzupełniania treści postu.
Jeśli mimo to moderator stwierdzi fakt niszczenia wątku, jego jedyną reakcją będzie zablokowanie konta użytkownika (ban) na 7 dni. Kary się sumują i jeśli zniszczone będą np. dwa wątki w przeciągu 7 dni - oznacza to dożywotnie zawieszenie konta użytkownika.

Co rozumiemy jako "niszczenie zawartości forum"
Jeżeli usunięcie/edycja zdjęć i/lub treści postu powoduje brak logiki wypowiedzi innych użytkowników, traktujemy to jako zniszczenie treści forum.


Nawiązując do kwestii praw intelektualnych do treści postu lub załączonych zdjęć, chcielibyśmy przybliżyć nasze stanowisko w tej sprawie:

Użytkownik forum decydując się na upublicznienie treści (w tym zdjęć) na forum publicznym udostępnia swoje prawa intelektualne innym użytkownikom forum Wizaż.pl. Cofnięcie takiej decyzji jest niemożliwe, ponieważ forum w momencie wysłania treści rozpoczyna ich dystrybucję.

Szanujemy Wasze prawa intelektualne, ale chroniąc prawa wszystkich użytkowników forum osoby niszczące zawartość forum będą ponosić od momentu publikacji tego ogłoszenia pełną odpowiedzialność za poczynione zniszczenia.
jak same rozumiecie, taki watek traci sens, bo w swoich odpowiedziach odnosicie sie do danego zdjecia, pozniej ktos odgrzebie watek, gdzie zdjecie zostalo skasowane i ma metlik w glowie

zanim wgracie jakas fotke, to sie zastanowcie dobrze

ja prosilam, aby wstawila ja spowrotem, ale skoro ktos tak stawia sprawe
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 13:42   #185
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: przedłużanie włosów- część II

na innych forach raczej tego sie nie robi z tego co zauważyłam....
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 16:23   #186
fastcat
Przyczajenie
 
Avatar fastcat
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 17
GG do fastcat
Question Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
no to jak bede ukladala grafik pod warszawe do ci dam znac. prwdopodobnie bede po 20 tym listopada. nawet napewno. zalezy tylko kiedy szkolenie bede miala. odezwe sie umowimy sie konkretnie.

co do kosmetyków to polecam:kosmetyki racoon, goldwell dla włosów extremalnie suchych( kerasilk), kerastate z cementem ale maske lub odzywke( szamponu nie stosowac), oraz kadus dla włosów zniszczonych.ponadto szampon creme of nature oraz odzywke z tej serii.
Dzień dobry wszystkim
Reniu, mam jeszcze takie pytanko: zajrzałam przedwczoraj do salonu w Sopocie, w którym robią racoona (chyba niezbyt często ). Zgrzewy rzeczywiscie sa b. ładne, ale: 1)babka, która wykonuje przedłużanie powiedziała, że ściąga się je ACETONEM (??!!) 2)powiedziała, że nie ma mozliwości, aby nie osłabić przy tym włosów. I co Ty o tym myślisz?
Poza tym pokazała mi próbnik z włosami "słowiańskimi" które w dotyku były jak strzecha - w porównaniu z nimi "la trendy" którymi poprzednio przedłużałam były gładkie i delikatne. O co chodzi z tym racoonem?
Szukałam też informacji o greatlenghts, ale nie do końca rozumiem, na czym polega specyfika tej metody. Dlaczego ona jest lepsza od innych?

A jak tam grafik?) Pozdr.
fastcat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 17:08   #187
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Cytat:
Napisane przez fastcat Pokaż wiadomość
Dzień dobry wszystkim
Reniu, mam jeszcze takie pytanko: zajrzałam przedwczoraj do salonu w Sopocie, w którym robią racoona (chyba niezbyt często ). Zgrzewy rzeczywiscie sa b. ładne, ale: 1)babka, która wykonuje przedłużanie powiedziała, że ściąga się je ACETONEM (??!!) 2)powiedziała, że nie ma mozliwości, aby nie osłabić przy tym włosów. I co Ty o tym myślisz?
Poza tym pokazała mi próbnik z włosami "słowiańskimi" które w dotyku były jak strzecha - w porównaniu z nimi "la trendy" którymi poprzednio przedłużałam były gładkie i delikatne. O co chodzi z tym racoonem?
Szukałam też informacji o greatlenghts, ale nie do końca rozumiem, na czym polega specyfika tej metody. Dlaczego ona jest lepsza od innych?

A jak tam grafik?) Pozdr.
owszem, racoon sciaga sie acetonem , ale czy oslabia włosy? moze gdybysmy codziennie polewaly je to mogly by sie wysuszyc, ale jesli nasączymy zgrzew i go zgniatamy to gdzie to uszkodzenie????nie przesadzajmy , jak paznokcie codziennie malujemy i zmywamy to moze byc, ale jak uzyjemy na kawalek włosa 1x na 3 miesiace to nic sie nie stanie.Pani chyba jest poważnie przewrażliwionaco do włosów , a wlasciwie jego próbnika..ja tez go mam .faktycznie włosy sa jak szczecina nieco ale do probek wykorzystuje sie zawsze nagorszy sort(moze nawet są poodwracane?)nie wiem,rzadko zamawiam słowiany od nich.jak do tej pory na te co zamowilam nie byłoreklamacji , ale wole pracowac na swoich zdobytych w ciemnym tunelu

żartowałam

Cytat:
Napisane przez iliaaa22 Pokaż wiadomość
Chce nazwet zrezygnowac z uzytkowanika na tym forum. Jak to zrobic mam????? Mozesz usunac mojego uzytkowanika. Dzieki
to troche tak..jakby miec pretensje do garbatego ze proste dzieci ma..

Cytat:
Napisane przez vanessacrazy Pokaż wiadomość
DO RENIHAIR

Reniu kochana-mam taka prosbe-czy moglabys mi zamowic wloski-takie same(albo lepsze jeszcze) jak te pierwsze ktore mi zakladalas. O tej mniej wiecej dlugosci i kreconej strukturze....? Oczywiscie na tasmie, kolor blond i ciemny braz? Ja bym wtedy Cie zlapala w Wawce tylko koniecznie po 11.11,bo po tym terminie bede miec wreszcie kaseoddalabym dlug i zakupila te wloski.....
nietstey nie mam kontaktu juz z tym anglikiem. ślad po nim zaginął

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
tzn ze robi sie to tak jak na tulejki tylko ze nie sklada sie na ksiażeczke?
co w takim razie dzieje sie z ta gruba koncowka?-ja nazywam ja sznurowadłem

widze ze Pani Renata odpowiada i radzi tylko swoim klientkom
tulejke mozna założyc na 2 sposoby. prosto i na ksiazeczke. jesli pasemko zakonczone jest dosc duzym spoiwem to raczej zlozenie tulejki na 2 x bedzie niemozliwe.jesli apsemko bedzie cienutkie a koncowka np. polimerowa to tulejke mozan złozyc na 2. ring sie tylko zaciska. metal jest zbyt gruby aby mzoan bylo go zlozyc. sa tulejki z silikonem, ktore rowniez mozan złozyc na 2 sposoby opisne wczesniej. tulejka z silikonem trzyma tak samo jak bez i dlatego dla mnie to troche nienoramalne ze go tam wsadzili. to sliskie i to sliskie. tulejka zlozona na 2 x trzyma bardzo mocno ale sciaganie to nie taka prosta sprawa.ringi z gwintem trzymaja bardzo mocno, bez gwinta spadaja a z silikonem jesli sa mozno zalozone tez nie spadaja. tulejka wykonana jest z brązu i nie uczula a ring z niklu i powoduje reakcje alergiczna. tueljka z silikonem rozni sie tym od długiego mikroingu te ta pierwsza wykonana jest z brazu jak wspomnialam a mikroing ZAWSZE wykonany jest z niklu.pislam juz o tym chyba ze 2x.ten był ostatni.

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-11-02 o 22:11 Powód: post pod postem
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-02, 19:49   #188
kinga8888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 85
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Pani Reniu czy ja też mogłabym załapać się na przedłużenie włosków w Poznaniu?!
kinga8888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 22:10   #189
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: przedłużanie włosów- część II

tulejke mozna założyc na 2 sposoby. prosto i na ksiazeczke. jesli pasemko zakonczone jest dosc duzym spoiwem to raczej zlozenie tulejki na 2 x bedzie niemozliwe.jesli apsemko bedzie cienutkie a koncowka np. polimerowa to tulejke mozan złozyc na 2. ring sie tylko zaciska. metal jest zbyt gruby aby mzoan bylo go zlozyc. sa tulejki z silikonem, ktore rowniez mozan złozyc na 2 sposoby opisne wczesniej. tulejka z silikonem trzyma tak samo jak bez i dlatego dla mnie to troche nienoramalne ze go tam wsadzili. to sliskie i to sliskie. tulejka zlozona na 2 x trzyma bardzo mocno ale sciaganie to nie taka prosta sprawa.ringi z gwintem trzymaja bardzo mocno, bez gwinta spadaja a z silikonem jesli sa mozno zalozone tez nie spadaja. tulejka wykonana jest z brązu i nie uczula a ring z niklu i powoduje reakcje alergiczna. tueljka z silikonem rozni sie tym od długiego mikroingu te ta pierwsza wykonana jest z brazu jak wspomnialam a mikroing ZAWSZE wykonany jest z niklu.pislam juz o tym chyba ze 2x.ten był ostatni.[/quote]


pytałam o to JAK zakładamy ringa,chodziło mi raczej o to co dzieje sie z ta koncowka grubą od pasma...
w metodzie tulejkowej ja odcięłam,słuzyłam mi tylko do tego ze trzymała włosy w ,,kupie" aby mozna było je przełozyc przez tulejke,tak samo jest z ringiem?
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 22:59   #190
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
tulejke mozna założyc na 2 sposoby. prosto i na ksiazeczke. jesli pasemko zakonczone jest dosc duzym spoiwem to raczej zlozenie tulejki na 2 x bedzie niemozliwe.jesli apsemko bedzie cienutkie a koncowka np. polimerowa to tulejke mozan złozyc na 2. ring sie tylko zaciska. metal jest zbyt gruby aby mzoan bylo go zlozyc. sa tulejki z silikonem, ktore rowniez mozan złozyc na 2 sposoby opisne wczesniej. tulejka z silikonem trzyma tak samo jak bez i dlatego dla mnie to troche nienoramalne ze go tam wsadzili. to sliskie i to sliskie. tulejka zlozona na 2 x trzyma bardzo mocno ale sciaganie to nie taka prosta sprawa.ringi z gwintem trzymaja bardzo mocno, bez gwinta spadaja a z silikonem jesli sa mozno zalozone tez nie spadaja. tulejka wykonana jest z brązu i nie uczula a ring z niklu i powoduje reakcje alergiczna. tueljka z silikonem rozni sie tym od długiego mikroingu te ta pierwsza wykonana jest z brazu jak wspomnialam a mikroing ZAWSZE wykonany jest z niklu.pislam juz o tym chyba ze 2x.ten był ostatni.

pytałam o to JAK zakładamy ringa,chodziło mi raczej o to co dzieje sie z ta koncowka grubą od pasma...
w metodzie tulejkowej ja odcięłam,słuzyłam mi tylko do tego ze trzymała włosy w ,,kupie" aby mozna było je przełozyc przez tulejke,tak samo jest z ringiem?[/quote]


Przecież już Ci pisałam, że w ringach nie odcina się tej końcówki. Zresztą wydaje mi się, że Pani Renia też już na to pytanie odpowiadała.
Poza tym zdziwiłabym się gdyby Pani Renia podała Ci tu instrukcję zakładania włosów, bo nie po to płaciła za kursy, żeby potem nie miała komu ich zakładać
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 07:45   #191
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez kaja_1985r Pokaż wiadomość
pytałam o to JAK zakładamy ringa,chodziło mi raczej o to co dzieje sie z ta koncowka grubą od pasma...
w metodzie tulejkowej ja odcięłam,słuzyłam mi tylko do tego ze trzymała włosy w ,,kupie" aby mozna było je przełozyc przez tulejke,tak samo jest z ringiem?

Przecież już Ci pisałam, że w ringach nie odcina się tej końcówki. Zresztą wydaje mi się, że Pani Renia też już na to pytanie odpowiadała.
Poza tym zdziwiłabym się gdyby Pani Renia podała Ci tu instrukcję zakładania włosów, bo nie po to płaciła za kursy, żeby potem nie miała komu ich zakładać[/quote]


wiem ze jestem upierdliwa,jednak nie potrafie sobie tego inaczej wyobrazic.Jeżli ring byłby załozony na ta gruba koncówke to chyba spadłby szybko,poza tym ta końcówka jest dość długa(3-4 razy jak ring ) wiec wyglądałoby to nieestetycznie.
Mamm instrukcje zakładania włosów na tulejki z fotkami,jednak tam nie moge sie dopatrzeć tej końcówki...
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-03, 08:54   #192
fastcat
Przyczajenie
 
Avatar fastcat
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 17
GG do fastcat
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
owszem, racoon sciaga sie acetonem , ale czy oslabia włosy? moze gdybysmy codziennie polewaly je to mogly by sie wysuszyc, ale jesli nasączymy zgrzew i go zgniatamy to gdzie to uszkodzenie????nie przesadzajmy , jak paznokcie codziennie malujemy i zmywamy to moze byc, ale jak uzyjemy na kawalek włosa 1x na 3 miesiace to nic sie nie stanie.Pani chyba jest poważnie przewrażliwionaco do włosów , a wlasciwie jego próbnika..ja tez go mam .faktycznie włosy sa jak szczecina nieco ale do probek wykorzystuje sie zawsze nagorszy sort(moze nawet są poodwracane?)nie wiem,rzadko zamawiam słowiany od nich.jak do tej pory na te co zamowilam nie byłoreklamacji , ale wole pracowac na swoich zdobytych w ciemnym tunelu

żartowałam
Hehe...jasne. Jak dla mnie włosy nie muszą mieć "metki" racoon - ważne, żeby były dobre (a takie na pewno będą). Przewrażliwiona jestem jak jasna cholera - kurczę, co ja poradzę?! Matka natura nie popisała sie w kwestii obdarzenia mnie nadzwyczajnym owłosieniem, więc trzęsę się nad tym, które mam. Ale bez obaw - nie jestem typem marudnego klienta - lubię po prostu wiedzieć co i jak).
fastcat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 09:13   #193
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Cytat:
Napisane przez fastcat Pokaż wiadomość
Hehe...jasne. Jak dla mnie włosy nie muszą mieć "metki" racoon - ważne, żeby były dobre (a takie na pewno będą). Przewrażliwiona jestem jak jasna cholera - kurczę, co ja poradzę?! Matka natura nie popisała sie w kwestii obdarzenia mnie nadzwyczajnym owłosieniem, więc trzęsę się nad tym, które mam. Ale bez obaw - nie jestem typem marudnego klienta - lubię po prostu wiedzieć co i jak).
pisząc ze" pani jest powaznie przewrazliwiona" mialam na mysli fryzjerkę.rzecz jasna , ze trzeba dowiedziec sie wszytskiego zanim powierzy sie komus swoje włosy.ja to rozumiem i popieram.

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
Przecież już Ci pisałam, że w ringach nie odcina się tej końcówki. Zresztą wydaje mi się, że Pani Renia też już na to pytanie odpowiadała.
Poza tym zdziwiłabym się gdyby Pani Renia podała Ci tu instrukcję zakładania włosów, bo nie po to płaciła za kursy, żeby potem nie miała komu ich zakładać

wiem ze jestem upierdliwa,jednak nie potrafie sobie tego inaczej wyobrazic.Jeżli ring byłby załozony na ta gruba koncówke to chyba spadłby szybko,poza tym ta końcówka jest dość długa(3-4 razy jak ring ) wiec wyglądałoby to nieestetycznie.
Mamm instrukcje zakładania włosów na tulejki z fotkami,jednak tam nie moge sie dopatrzeć tej końcówki...[/quote]

końcówke(jesli jest za długa) powinno sie obciąc po to zeby
1)nie kłuła nas w głowe
2)środki pielęgnacyjne beda rozpuszczac keratyne z tej wystajacej końcówki , zrobi sie pędzel i włosy zaczna sie wyczesuwac.

lepiej zatem obciąc jakies 3 mm nad ringiem.

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-11-03 o 09:26 Powód: post pod postem
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 10:43   #194
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
pisząc ze" pani jest powaznie przewrazliwiona" mialam na mysli fryzjerkę.rzecz jasna , ze trzeba dowiedziec sie wszytskiego zanim powierzy sie komus swoje włosy.ja to rozumiem i popieram.




wiem ze jestem upierdliwa,jednak nie potrafie sobie tego inaczej wyobrazic.Jeżli ring byłby załozony na ta gruba koncówke to chyba spadłby szybko,poza tym ta końcówka jest dość długa(3-4 razy jak ring ) wiec wyglądałoby to nieestetycznie.
Mamm instrukcje zakładania włosów na tulejki z fotkami,jednak tam nie moge sie dopatrzeć tej końcówki...
końcówke(jesli jest za długa) powinno sie obciąc po to zeby
1)nie kłuła nas w głowe
2)środki pielęgnacyjne beda rozpuszczac keratyne z tej wystajacej końcówki , zrobi sie pędzel i włosy zaczna sie wyczesuwac.

lepiej zatem obciąc jakies 3 mm nad ringiem.[/quote]


o to mi właśnie chodziło
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 17:37   #195
fastcat
Przyczajenie
 
Avatar fastcat
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 17
GG do fastcat
Cool Dot.: przedłużanie włosów- część II

Reniu, chwała Ci zatem za cierpliwość i tolerancję).
Wspominałaś coś o szkoleniu z greatlenghts? Będziesz takowe odbywać?? Bo może jeśli nie tym, to następnym razem się skuszę.
Poza tym - jako, że wciąż jestem na etapie studiowania starego forum - zainteresowała mnie metoda "warkoczyk + taśma". Wszystkie dziewczyny, które ją miały - były zachwycone. Naprawdę taka świetna?? Kurczę, za dużo do wyboru...
Żałuję bardzo, ze nie możemy wcześniej spotkać się na jakąś konsultację. Do 20-go jeszcze kawał czasu, a ja już nie mogę się doczekać.
fastcat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 18:53   #196
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Cytat:
Napisane przez kinga8888 Pokaż wiadomość
Pani Reniu czy ja też mogłabym załapać się na przedłużenie włosków w Poznaniu?!
mysle ze tak.skoro juz tu jestem....znaczy..bede:ro lleyes:

Cytat:
Napisane przez fastcat Pokaż wiadomość
Reniu, chwała Ci zatem za cierpliwość i tolerancję).
Wspominałaś coś o szkoleniu z greatlenghts? Będziesz takowe odbywać?? Bo może jeśli nie tym, to następnym razem się skuszę.
Poza tym - jako, że wciąż jestem na etapie studiowania starego forum - zainteresowała mnie metoda "warkoczyk + taśma". Wszystkie dziewczyny, które ją miały - były zachwycone. Naprawdę taka świetna?? Kurczę, za dużo do wyboru...
Żałuję bardzo, ze nie możemy wcześniej spotkać się na jakąś konsultację. Do 20-go jeszcze kawał czasu, a ja już nie mogę się doczekać.
bede własnie na szkoleniu greatlenghts. zobacze jednaj wpierw na targach jak to sie nosi. poprosze o kilka pasemek i wam napisze. moze nawet fotke zrobie? sama jestem ciekawa. jak do tej pory to ponoc najmniej widoczna metoda

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-11-03 o 22:15 Powód: post pod postem
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 19:03   #197
sooonieczka
Raczkowanie
 
Avatar sooonieczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 52
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
bede własnie na szkoleniu greatlenghts. zobacze jednaj wpierw na targach jak to sie nosi. poprosze o kilka pasemek i wam napisze. moze nawet fotke zrobie? sama jestem ciekawa. jak do tej pory to ponoc najmniej widoczna metoda
Reniu byłabym zainteresowana przedłużaniem u Ciebie.. dużo o Tobie słyszałam Tylko chciałabym wiedzieć gdzie przedłużasz ? Mam nadzieje, że na Śląsku wybacz jeśli już gdzieś to pisałaś.. ale nie dam rady calych wątków przejżeć i chciałabym wiedzieć za ile przedłużasz.. a co do metody.. to niewiem.. może Ty coś polecisz? Chodź chętnie bym skusiła się na tą nową bo brzmi zachęcająco Pozdrawiam
sooonieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 19:24   #198
slim261
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Witam.
Już długo ślędzę ten wątek i choc mam mieszane uczucia, to jednak więcej przemawia za niż przeciew.

Pani Reniu, bo do Pani się zwrócę, ja jestem z Pszczyny więc do Mikołowa mam rzut kamieniem, napisałam do Pani maila z zapytaniem o termin spotkania. Mam nadzieję, że niebawem się Pani odezwie.

Co do metody, to nie wiem jeszcze dokładnie i chyba jednak wolałabym skonsultować to z Panią, bo tych metod jest tyle,że niewiadomo którą wybrać.
Czekam zatem na kontakt mailowy z Pani strony i oczywiście na termin.

Pozdrawiam.
slim261 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 19:41   #199
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez sooonieczka Pokaż wiadomość
Reniu byłabym zainteresowana przedłużaniem u Ciebie.. dużo o Tobie słyszałam Tylko chciałabym wiedzieć gdzie przedłużasz ? Mam nadzieje, że na Śląsku wybacz jeśli już gdzieś to pisałaś.. ale nie dam rady calych wątków przejżeć i chciałabym wiedzieć za ile przedłużasz.. a co do metody.. to niewiem.. może Ty coś polecisz? Chodź chętnie bym skusiła się na tą nową bo brzmi zachęcająco Pozdrawiam
przedłuzam na ślasku niedaleko katowic( Mikołów)jesli chcesz wiedziec wiecej to poszukaj mnie na allegro pod nickiem :renicha lub wpisz w wyszukiwarke renihair i tam dowiesz sie wsyztskiego. metoda..brzmi dobrze ale zobaczymy w praktycejestem dobrej myśli..
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-03, 21:58   #200
fastcat
Przyczajenie
 
Avatar fastcat
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 17
GG do fastcat
Cool Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
bede własnie na szkoleniu greatlenghts. zobacze jednaj wpierw na targach jak to sie nosi. poprosze o kilka pasemek i wam napisze. moze nawet fotke zrobie? sama jestem ciekawa. jak do tej pory to ponoc najmniej widoczna metoda
No to czekam na wrażenia - jestem bardzo ciekawa. Wyszperałam jedno miejsce w trójmieście, gdzie pracują tą metodą - jeżeli zdążę przed wyjazdem, to zajrzę do nich i podpytam co i jak. Mam nadzieję, ze uchylą rąbka tajemnicy.... Podpisano: SZPIEG!!!

Hej...znalazłam na "starym" forum (I cz. wątku) fotki łączeń metodą racoon, zrobionych przez RENIHAIR. Reniu - gratuluję - piękna robota!!! Zwłaszcza ten plaster miodu wygląda intrygujaco. Ja mam dosyć cienkie włosy i tak sobie myslę, ze to by dobrze wyglądało.
Jak ktoś chce rzucić okiem to odsyłam na str. 61. Pozdrowienia!!!

Edytowane przez fastcat
Czas edycji: 2007-11-04 o 17:29
fastcat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 10:49   #201
Szarvas
Przyczajenie
 
Avatar Szarvas
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2
GG do Szarvas
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Jest to moj pierwszy post- wiec jesli nie w tym miejscu umiescilam pytanie- przepraszam, ale licze na odpowiedz.
Chcialam sie dowiedziec, ktore wlosy sa lepsze- azjatyckie, czy indyjskie?? jakie sa roznice miecy nimi i jak sie roznia cenowo?? jak je mozna odroznic od siebie, aby nie kupic "bubla"?
Dzieki wielkie
__________________
Dzastka
Szarvas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 13:36   #202
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez fastcat Pokaż wiadomość
przepraszam moderatora - cuś mi nie wyszło
ja tez walcze z edycją

Cytat:
Napisane przez Szarvas Pokaż wiadomość
Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Jest to moj pierwszy post- wiec jesli nie w tym miejscu umiescilam pytanie- przepraszam, ale licze na odpowiedz.
Chcialam sie dowiedziec, ktore wlosy sa lepsze- azjatyckie, czy indyjskie?? jakie sa roznice miecy nimi i jak sie roznia cenowo?? jak je mozna odroznic od siebie, aby nie kupic "bubla"?
Dzieki wielkie
wlosy indyjskie sa grubsze nieco, chociaż cięzko stwierdzic na pierwszy rzut oka. te i te sa robione na kształt włosa europejskiego wiec trudno żywym okiem zobaczyc. generalnie indyjskie sa trwalsze. niesttey nir dotyczy to blondów. .ten kolor jest ciżki w utrzymaniu i niewazne czy to azjaty czy indyjskie. tu juz trzeba siegac po włosy ze znanych , dobrych firm. wim napewno ze sprawzdaja sie świetnie blondy z firmy "sansatiel"z kolekcji "goddies".rzeczywisci e ładnie sie je nosi. cena ok 400 zl za 100 gram.niestety na allgero raczej nie znajdziesz tych włosów. jesli jednak masz ciemne włoski to myśle ze spokojnie mozesz ryzykowac. te z reguły sa dużo lepsze.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 19:51   #203
aneta_polish
Raczkowanie
 
Avatar aneta_polish
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Pobiedziska
Wiadomości: 104
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez aneta_polish Pokaż wiadomość
Jesli jednak znalazła by Pani czas to ja juz dzis chetnie sie zapisujemoze byc tak jak Pani pisze-te malutkie tulejki na 1x zaciskanawloski napewno słowiańskie-kolorek -najciemnieszy braz))to jak Pani Reniu bedzie??podratuje mnie Pani??))
Pani Reniu))otóz do tego czasu farbne sie na baaardzo ciemny braz-wrecz czarny-odpowiednik 1b.bo teraz nosze gorzką czekolade-choc tez nie jest jasna.ja na poczatku stycznia mam ślub takze musze miec włoski ładnie zrobione.A jak Pani mysli-lepiej micro czy tulejki??inne w gre nie wchodząpozdrawiam
__________________
A.
aneta_polish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 21:12   #204
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: przedłużanie włosów- część II

kurde,postanowiłam sobie wczoraj zrobić skunksika i nałożyłam rozjaśniacz na przedłużone czarne włosy (naturalne) i prawie nic sie nie rozjasniły nie wiem o co biega ale trzymałam roznaśniacz bardzo długo bo przysnęłam i zapomniałam o tym,patrze a tu leciutko rozjaśnione,dlaczego?
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 22:05   #205
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez aneta_polish Pokaż wiadomość
Pani Reniu))otóz do tego czasu farbne sie na baaardzo ciemny braz-wrecz czarny-odpowiednik 1b.bo teraz nosze gorzką czekolade-choc tez nie jest jasna.ja na poczatku stycznia mam ślub takze musze miec włoski ładnie zrobione.A jak Pani mysli-lepiej micro czy tulejki??inne w gre nie wchodząpozdrawiam
okey. teraz juz wiem wszytsko.

Cytat:
Napisane przez kami828 Pokaż wiadomość
kurde,postanowiłam sobie wczoraj zrobić skunksika i nałożyłam rozjaśniacz na przedłużone czarne włosy (naturalne) i prawie nic sie nie rozjasniły nie wiem o co biega ale trzymałam roznaśniacz bardzo długo bo przysnęłam i zapomniałam o tym,patrze a tu leciutko rozjaśnione,dlaczego?
przeciez włosów doczepianych NIE ROZJASNIAMY!!! można farbowac ale nie używa sie rozjasniacza. cud że nie odpadły.rozjaśniać mozna tylko włosy słowiańskie i to te dziewicze.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-06, 06:59   #206
Szarvas
Przyczajenie
 
Avatar Szarvas
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2
GG do Szarvas
Question Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
ja tez walcze z edycją



wlosy indyjskie sa grubsze nieco, chociaż cięzko stwierdzic na pierwszy rzut oka. te i te sa robione na kształt włosa europejskiego wiec trudno żywym okiem zobaczyc. generalnie indyjskie sa trwalsze. niesttey nir dotyczy to blondów. .ten kolor jest ciżki w utrzymaniu i niewazne czy to azjaty czy indyjskie. tu juz trzeba siegac po włosy ze znanych , dobrych firm. wim napewno ze sprawzdaja sie świetnie blondy z firmy "sansatiel"z kolekcji "goddies".rzeczywisci e ładnie sie je nosi. cena ok 400 zl za 100 gram.niestety na allgero raczej nie znajdziesz tych włosów. jesli jednak masz ciemne włoski to myśle ze spokojnie mozesz ryzykowac. te z reguły sa dużo lepsze.

Bardzo Pani dziekuje za odpowiedz. Moje wlosy to blond (pasemka- rozjasniane).
Tyle, ze ja jeszcze znalazlam inne rodzaje wlosow (albo po prostu nie rozumiem ). Z tego co sie orientuje sa Slowianskie (najlepsze, ale i najdrozsze), azjatyckie, indyjskie i... europejskie?? co to znaczy "europejskie"?? czy to sa te slowianskie?
Pozdrawiam bardzo serdecznie
__________________
Dzastka
Szarvas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 11:57   #207
Anika-na
Raczkowanie
 
Avatar Anika-na
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Opole-Chester
Wiadomości: 112
Dot.: przedłużanie włosów- część II

No i ja już po urlopie
Reniu dostałam Twoje wloski dziekuję ogromnie Ale kurcze teraz dotykając tych nowych czuje lekka roznice, powtarzam lekka tylko. Po tej slonej wodzie i temperaturze sie troszke podsuszyly i cos mi sie wydaje,ze zdzialal tutaj ten spray do wlosow z filtrami.Bo jakis dziwny byl. Zaraz biegne na regeneracje.Jakas odzywke zaloze sobieAha dodam tez bo wazne ze moje wlosy sa kompletnie w tragicznym stanie.... wloski slowoanskie sa pioekne w porownianiu z moimi. I zgrzewy sie troszke popsuly boje sie ,ze nie wytrzymają do grudnia..., codziennie rano rano rozrywam je bo sie dredowac chcą mi no. No w koncu juz czas ... juz jakis mkawalek czasu je mam, wiec teraz akurat by na podciągniecie pasowalo isc. Kurde trzeba bedzie je spinac a ja nie chce(( leee... to nie fair
A mialam ubaw dorwala mnie jakas murzynka i chciala warkoczyki na calej glowie robic... dalam sie tylko na jedno pasemko...dzisis myslalam,ze mi je wyrwie tak malpa ciagneła...

ps. Reniu dostalas pieniazki na konto? i mam nadzieje,ze trzymasz mnie tam jakis termin przed swietami? bo wiesz ja tylko na tydzien bede i prawdopodobnie dzien przed wigilią...nie bedzie problemu jakbym zlotniska wskoczyla? bo wiesz dzien przed wigilia roboty troche jest wiec zastanow sie kiedy czy ewentualnie zaraz po swietach.
__________________
Facet ma pasować do butów
Anika-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 15:03   #208
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Anika-na Pokaż wiadomość
No i ja już po urlopie
Reniu dostałam Twoje wloski dziekuję ogromnie Ale kurcze teraz dotykając tych nowych czuje lekka roznice, powtarzam lekka tylko. Po tej slonej wodzie i temperaturze sie troszke podsuszyly i cos mi sie wydaje,ze zdzialal tutaj ten spray do wlosow z filtrami.Bo jakis dziwny byl. Zaraz biegne na regeneracje.Jakas odzywke zaloze sobieAha dodam tez bo wazne ze moje wlosy sa kompletnie w tragicznym stanie.... wloski slowoanskie sa pioekne w porownianiu z moimi. I zgrzewy sie troszke popsuly boje sie ,ze nie wytrzymają do grudnia..., codziennie rano rano rozrywam je bo sie dredowac chcą mi no. No w koncu juz czas ... juz jakis mkawalek czasu je mam, wiec teraz akurat by na podciągniecie pasowalo isc. Kurde trzeba bedzie je spinac a ja nie chce(( leee... to nie fair
A mialam ubaw dorwala mnie jakas murzynka i chciala warkoczyki na calej glowie robic... dalam sie tylko na jedno pasemko...dzisis myslalam,ze mi je wyrwie tak malpa ciagneła...

ps. Reniu dostalas pieniazki na konto? i mam nadzieje,ze trzymasz mnie tam jakis termin przed swietami? bo wiesz ja tylko na tydzien bede i prawdopodobnie dzien przed wigilią...nie bedzie problemu jakbym zlotniska wskoczyla? bo wiesz dzien przed wigilia roboty troche jest wiec zastanow sie kiedy czy ewentualnie zaraz po swietach.
znajde czas dla ciebie rzecz jasna. powiesz kiedy i sie widzimy. co mialo dotrzec dotralo.dzieki
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 21:13   #209
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: przedłużanie włosów- część II

http://www.4great-hair.com/info_pages.php?pages_id=5

na tej stronce krok po kroku do kazdej metody
moze sie komus przyda
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 23:22   #210
CandyZG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Przedluzylam wloski metoda tulejkowa. Dzis mylam je drugi raz i jestem w szoku... splywala czarna woda(!). Na gorze mam blond a na dole czarne... Co sie dzieje? Tak jak sie dowiedzialam mam wlosy europejskie.. ale tych moich robi sie szopa i w ogole( moze zle je nawilzam? codziennie stosuje jedwab do wlosow, po myciu odzywka+maska. Niech mnie ktos ratuje...((
CandyZG jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:21.