zbrodnie na modzie... ?? - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-10, 15:25   #241
luizinha
Rozeznanie
 
Avatar luizinha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 526
Dot.: zbrodnie na modzie... ??

Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
kopyta phi..jakbym chciala upodobnic sie do klaczy to bym sie osiodłala

a tak powaznie..zrodnie na modzie? hm niech pomysle...


- zdecydowany nr.1 bryczesy i spodnie pompy..jak mozna wogole w tym dobrze wygladac????

- polecam słynna Prada
- a to to juz szczyt wszystkiego

- aha jeszcze chodzenie w tzw gumiaczkach..niskich i wysokich z kwiatuszkami...i motylkami itp. żenada
mozna prosze bardzo bryczesy by karla - zaraz wyjdzie za mam na jej punkcie jakas obsesje..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg t7.jpg (25,9 KB, 334 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg x5.jpg (39,4 KB, 145 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg forever6-1.jpg (48,5 KB, 311 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ne1.jpg (32,4 KB, 190 załadowań)
luizinha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 15:28   #242
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: zbrodnie na modzie... ??

Cytat:
Napisane przez luizinha Pokaż wiadomość
mozna prosze bardzo bryczesy by karla - zaraz wyjdzie za mam na jej punkcie jakas obsesje..
kochana to nie sa typowe bryczesy my zwyklysmy nazywac tak wszystko co obcisle..pierwotne bryczesy maja wstawki w biodrach
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 15:34   #243
luizinha
Rozeznanie
 
Avatar luizinha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 526
Dot.: zbrodnie na modzie... ??

Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
kochana to nie sa typowe bryczesy my zwyklysmy nazywac tak wszystko co obcisle..pierwotne bryczesy maja wstawki w biodrach
wstawki? nigdy nie widzialam na ulicy nikogo w autentycznych bryczesach do jazdy konnej, tylko w wersjach inspirowanych..

chociaz rozumiem, zakladanie ubran przeznaczonych do uprawiania sportu, np spodni narciarskich na codzien to nieporozumienie.
luizinha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 15:37   #244
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: zbrodnie na modzie... ??

Cytat:
Napisane przez luizinha Pokaż wiadomość
wstawki? nigdy nie widzialam na ulicy nikogo w autentycznych bryczesach do jazdy konnej, tylko w wersjach inspirowanych..

chociaz rozumiem, zakladanie ubran przeznaczonych do uprawiania sportu, np spodni narciarskich na codzien to nieporozumienie.
wiec obejrzyj sobie pokaz mody na Fashion Tv badz innym programie..bo to ze ktos na codzien lata w sportowych waciorach to znaczy ze nie ma gustu...mi natomiast chodzi o zbrodnie na modzie popelniane przez jej kreatorow nie ludzi na ulicy
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 16:02   #245
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: zbrodnie na modzie... ??

te bryczesy ze zdjec to nie sa czasem zwykle rurki?
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 16:14   #246
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: zbrodnie na modzie... ??

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
te bryczesy ze zdjec to nie sa czasem zwykle rurki?
mi też to wygląda na najzwyklejsze rurki

no może te jasne mają przeszycia z przodu ale nie mgoę sie dokładnie dopatrzeć

- btw czy Karla we wszystkim wyglada dobrze ?? ( apropo rurek ;D )
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 16:37   #247
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: zbrodnie na modzie... ??

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1234279488
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1234279488
na tych 2 strasznie kojarzy mi sie z izzym stradlinem (chudy w rurkach i wiecznie za duzych marynarkach badz kamizelkach, obowiazkowo biala koszula) brakuej tlyko czapki w stylu ac/dc i apaszki

Edytowane przez 201704051255
Czas edycji: 2009-02-10 o 16:42
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-10, 16:43   #248
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: zbrodnie na modzie... ??

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1234279488
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1234279488
na tych 2 strasznie kojarzy mi sie z izzym stradlinem (chudy w rurkach i wiecznie za duzych marynarkach badz kamizelkach, obowiazkowo biala koszula) brakuej tlyko czapki w stylu ac/dc

jakby wsadzic dawna gejsze bez palcow do butow na obcasie to wygladalaby podobnie jak na zdj. nr 1
jakos tak mi sie kojarzy
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 16:50   #249
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: zbrodnie na modzie... ??

ile Karla ma wzrostu? ;P
widać, że niziutka i ciągle w oczy rzucają mi się wysokie obcasy
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 16:52   #250
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: zbrodnie na modzie... ??

.. dzisiaj wybrałam się na rynek na małe zakupy, jadąc przypomniał mi się ten wątek i postanowiłam nieco poobserwować każdą dziewczynę która obok mnie się znajdzie..

tak więc na całe miasto widziałam 1 dziewczynę nieco inaczej ubraną od pozostałych, mianowicie miała jakieś brązowe botki, granatowe długie pumpy, białą kurtkę, jakąś czapkę z szalikiem i torbę.. - ubiór - nie krytykuję nie pochwalę, ot tak wyglądała (przynajmniej inaczej), ale wrażenie jej wyglądu nie było negatywne (tu też kwestia co się komu podoba) lecz pozytywne, zaciekawiła mnie swoim ubiorem

natomiast reszta dziewczyn wyglądała identycznie.. wysokie kozaczki, wsadzone do nich rurki, kurtka po pępek z kapturem z futerkiem, wystająca z niej tunika i torebka worek (taka szkolna), obowiązkowo innego koloru niż reszta

cóż..
a takie małe nieco ironiczne podsumowanie.. ale każda z tych wszystkich dziewczyn wyglądając tak samo przecież ma swój styl
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 17:05   #251
nutka22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Pół-noc
Wiadomości: 554
Dot.: zbrodnie na modzie... ??

A dla mnie zbrodnią jest tak głupi wątek :P Ale każdy ma swój rozum i może się wypowiadać wszędzie.
nutka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-10, 17:11   #252
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: zbrodnie na modzie... ??

Cytat:
Napisane przez nutka22 Pokaż wiadomość
A dla mnie zbrodnią jest tak głupi wątek :P Ale każdy ma swój rozum i może się wypowiadać wszędzie.
pozwolę sobie wtrącić, że dla nie bynajmniej głupi nie jest a dobry (ewentualnie trochę bezsensowny), ale pokazuje czy wizażanki potrafią dyskutować i wyrazić swoje własne zdanie
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 17:23   #253
nutka22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Pół-noc
Wiadomości: 554
Dot.: zbrodnie na modzie... ??

No to jeśli wizażanki mają tak wiele do powiedzenia w innych dziedzinach niż "obgadywanie" ubrań to zwracam honor.
nutka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 17:28   #254
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: zbrodnie na modzie... ??

nie nazwałabym tego odgadywaniem lecz wyrażeniem swojej opinii - chyba w każdym wątku tak jest

honor przyjęty


kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 17:28   #255
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: zbrodnie na modzie... ??

Cytat:
Napisane przez nutka22 Pokaż wiadomość
No to jeśli wizażanki mają tak wiele do powiedzenia w innych dziedzinach niż "obgadywanie" ubrań to zwracam honor.

EOT
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 17:29   #256
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: zbrodnie na modzie... ??

Cytat:
Napisane przez nutka22 Pokaż wiadomość
A dla mnie zbrodnią jest tak głupi wątek :P Ale każdy ma swój rozum i może się wypowiadać wszędzie.
jak mamy to interpretowac?
masz swoj rozum, wiec sie tu wypowiedzialas
masz swoj rozum, wiec nie zamierasza sie tu wypowiadac (tego cytatu wyzej nie ma)
my nie mamy swojego rozumu, wiec sie tu wypowiadamy (ewentualnie mamy swoj bardzo maly rozumek)
my nie mamy swojego rozumu, dlatego nie powinnysmy sie tu wypowiadac

i ostatnia, wolna - niech glupi robia co chca , ale msuze podkreslic, ze ja jestem ponad to - piszac razem z nimi

Edytowane przez 201704051255
Czas edycji: 2009-02-10 o 17:31
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 18:22   #257
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: zbrodnie na modzie... ??

Cytat:
Napisane przez nutka22 Pokaż wiadomość
A dla mnie zbrodnią jest tak głupi wątek :P Ale każdy ma swój rozum i może się wypowiadać wszędzie.
Wątek służy dyskusji nt. wypałów/niewypałów w kwestii mody, czyli tylko i wyłącznie (!) ubrań. Jednak niektóre osoby biorą to zbyt emocjonalnie do siebie, a wątek traktują jako atak na własną osobę [nie, już nawet nie atak na styl, ale na własną osobowość].
Ale każdy ma swój rozum i interpretuje na swój sposób, trzeba jak widać uszanować

często też był przytaczany argument - moda -> sztuką.
Ale czy na temat sztuki również nie powstaje tysiące tematów [nie chodzi mi już o forum wizażu] ? I jeśli jednej osobie podoba się twórczość Salvadora Dali, a drugiej nie, bo nie lubi surrealizmu - czy taką osobę można nazwać nieczułą na sztukę? ;P


Cytat:
Napisane przez kolezankaa Pokaż wiadomość
.. dzisiaj wybrałam się na rynek na małe zakupy, jadąc przypomniał mi się ten wątek i postanowiłam nieco poobserwować każdą dziewczynę która obok mnie się znajdzie..

tak więc na całe miasto widziałam 1 dziewczynę nieco inaczej ubraną od pozostałych, mianowicie miała jakieś brązowe botki, granatowe długie pumpy, białą kurtkę, jakąś czapkę z szalikiem i torbę.. - ubiór - nie krytykuję nie pochwalę, ot tak wyglądała (przynajmniej inaczej), ale wrażenie jej wyglądu nie było negatywne (tu też kwestia co się komu podoba) lecz pozytywne, zaciekawiła mnie swoim ubiorem

natomiast reszta dziewczyn wyglądała identycznie.. wysokie kozaczki, wsadzone do nich rurki, kurtka po pępek z kapturem z futerkiem, wystająca z niej tunika i torebka worek (taka szkolna), obowiązkowo innego koloru niż reszta

cóż..
a takie małe nieco ironiczne podsumowanie.. ale każda z tych wszystkich dziewczyn wyglądając tak samo przecież ma swój styl
hm, ja widząc 'inaczej' [nie znaczy źle] ubraną osobę w swoim mieście od razu mam pewność, że to turystka/turysta.
zresztą, wg wszelkich street fashion itepe Japonia w kwestii mody wydaje się najbardziej wyzwolona, i pewnie tak tam jest, ale ja ilekroć widzę japońskie wycieczki, to i również zauważam, że specjalnie strojem się nie wyróżniają, a i często mają ciuchy zbliżone do Polek ;> no dobra, nigdy nie widziałam Japonki ubranej w białe kozaczki z cekinami, napompowaną kurtkę nad pępek i przecierane jeansy
jedynie ich czarne włosy kocham, bo proste z natury to i ja mam ;P

raz jedynie widziałam grupkę, o ile mnie pamięć nie myli - Norwegów, wyglądali tak ... 'bajkowo'
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 19:15   #258
Drift
Wtajemniczenie
 
Avatar Drift
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 221
Dot.: zbrodnie na modzie... ??

..a dziś wracając z miasta widziałam dziewczynę z jednym butem białym, drugim czarnym...
__________________
Moje idee to gwiazdy, których nie potrafię ułożyć w konstelacje
Mt 7, 7-8
Drift jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 19:40   #259
lisa009
Zakorzenienie
 
Avatar lisa009
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 3 448
Dot.: zbrodnie na modzie... ??

sama mialam zamiar zalozyc dwa rozne trampki :P kiedys po szkole tak chodzilam
__________________
Vegetarian
lisa009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-10, 19:48   #260
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: zbrodnie na modzie... ??

mnei sie zdarzalo, bo mam kilka kolorow adidasow tego samego modelu
takie tam szkolne lata 80/90
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 19:54   #261
rare bird
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 265
Dot.: zbrodnie na modzie... ??

Cytat:
Napisane przez lisa009 Pokaż wiadomość
sama mialam zamiar zalozyc dwa rozne trampki :P kiedys po szkole tak chodzilam
lol a po co tak?
__________________
rare bird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 20:51   #262
lisa009
Zakorzenienie
 
Avatar lisa009
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 3 448
Dot.: zbrodnie na modzie... ??

a zeby bylo smiesznie ale sie gapili w szkole, bo to z przyjaciolką : ona jednego mojego trampka ja jej jednego
__________________
Vegetarian
lisa009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 20:51   #263
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: zbrodnie na modzie... ??

zbrodnie na modzie:
spodnie z opuszczonym krokiem u kobiet
mega bufiaste bluzki-bluzki worki
spódnice bombki
buty na koturnie z dziura w środku
a reszta jak kto lubi a co do blogu tej karli to mam zastrzeżenie za duża marynarka -może to bawienie się stylem i wprowadzanie męskości w kobiecą modę ale do mnie nie przemawia pomimo ze ona jest bardzo kobieca.
o takie cos
http://images.google.pl/imgres?imgur...lr%3D%26sa%3DN
http://republika.pl/blog_kq_4007887/5354696/tr/but.jpg

Edytowane przez Agula 88
Czas edycji: 2009-02-10 o 20:54
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 20:56   #264
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: zbrodnie na modzie... ??

chyba sie z choinki urwalam co z ta karlą?
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 21:17   #265
verzara
Wtajemniczenie
 
Avatar verzara
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 438
Dot.: zbrodnie na modzie... ??

Nie czytałam całego wątku ale w sumie troche racji jest w nim . Nie wiem czy ludziom zawsze podoba se to co jest modne czy udaja ze tak jest . Nie rozumie wgole jak mozna niektore reczy ubrac . Chocby te okulary ... przeciez ona szpecą twarz .. Ne mowiac o tym ze uwazam iz kazdy kto je ma na sile chce byc modny zaklada je nie dlatego ze ladnie w nich ygada tylko dlatego ze są wlasnie modne . ( nie widzialam jeszcze zadnej osoby ktorej by psowały )

Wejdzmy tez na wątek My style diary - tam to jest wogole masakra . DZiwcyzny ( z malymi wyjatkami ) ubieraja sie jednakowo . W jakies koszmarne sukienki , czarne rajsopy do wszystkiego !! Bo taka jest moda . Wszyscy sie zachwycaja tam jakie piekne zestawy i tu jet wlasnie moje zdziwienie .. Wiekszosc zestawow rozn sie tylko np kolorem sweterka czy czyms tam . A kazda z dziewcyzn uwaza sie za super znajaca sie na modzie i wogole . Dla mnie ta moda terazniejsza ( oxfordy itp ) to okropność .
verzara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 22:36   #266
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: zbrodnie na modzie... ??

Cytat:
Napisane przez verzara Pokaż wiadomość
Nie czytałam całego wątku ale w sumie troche racji jest w nim . Nie wiem czy ludziom zawsze podoba se to co jest modne czy udaja ze tak jest . Nie rozumie wgole jak mozna niektore reczy ubrac . Chocby te okulary ... przeciez ona szpecą twarz .. Ne mowiac o tym ze uwazam iz kazdy kto je ma na sile chce byc modny zaklada je nie dlatego ze ladnie w nich ygada tylko dlatego ze są wlasnie modne . ( nie widzialam jeszcze zadnej osoby ktorej by psowały )

Wejdzmy tez na wątek My style diary - tam to jest wogole masakra . DZiwcyzny ( z malymi wyjatkami ) ubieraja sie jednakowo . W jakies koszmarne sukienki , czarne rajsopy do wszystkiego !! Bo taka jest moda . Wszyscy sie zachwycaja tam jakie piekne zestawy i tu jet wlasnie moje zdziwienie .. Wiekszosc zestawow rozn sie tylko np kolorem sweterka czy czyms tam . A kazda z dziewcyzn uwaza sie za super znajaca sie na modzie i wogole . Dla mnie ta moda terazniejsza ( oxfordy itp ) to okropność .
dla mnie na MSD nie jest problemem "styl" - fakt a niech się ubierają jak chcą

ale taka jakiś sztuczna obłuda.. matko wyskakuje dziewczyna z większym brzuszkiem w mega obcisłej sukince a one wszystkie jak jeden brat że ślicznie, słowa nie powiedza, że sukienka ze dwa rozmiary za mała bo nie wypada... fajnie, ze jest miło ale komu to ma służyć to nie wiem - gdyby ta sama dziewczyn dała sukienkę do oceny normlanie na modzie to by usłyszała że to fason nie dla niej i ktoś by jej doradził odpowiedniejszy w którym wyglądałaby pięknie.. no ale po co ? Lepiej sobie słodzić... Kolejna ubierze się w kiecunie z dekoldem w którym jej biust wygląda jak biust Czarnej Mamby w już słynnej stylizacji i też wszystkie, że sexy...
A sprawa klończy się tym - czemu te cuda wianki tam trafiają ? A no własnie ze względu na słodzenie.. bo to takie bezpieczen dać tam foteczke i słówka krytki nie usłyszec.. co z tego, że czasem będzie się wyglądac pięknie a czasem tak, że aż wstyd z domu wyjśc.. no ale ważne, że na MSD pochwalili..
no i ta heh... jedno słowa na MSD złego gdziekolwiek to się zbiegną jak sępy i burze zorbią.. o co ? Nikt tego nie wiem.. ale idea słodzenia przetrwać musi ;D
Matko chroń mnie od takich przyjaciół i znajomych ;D



A co do okularów - jak dla mnie super plastyczny element do zdjęć, sesji - ale na ulice niestety odpada... jak dla mnie

naprawde wiele rzeczy powinno zostac tam gdzie ich miejsce czyli w kjategoriach sztuki zamiast mieszac sie do zycia codziennego.. coz wartosc sztuki mocno spada kiedy staje sie szeroko dostepna
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 00:22   #267
verzara
Wtajemniczenie
 
Avatar verzara
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 438
Dot.: zbrodnie na modzie... ??

Dokladnie tez widze ze dziewczyny jak jedna skrytykuje to reszta tez krytykuje . Jak jedna powie ze slicnie to reszta tez . Chociaz zadko wlasnie sie zdaze zeby ktos zwrócił uwage ze cos jest nie tak . A jesli juz to potem dziewcyny uwazaja sie za niewiaomo jakiego znawce . Pozatym na MSD wszystko jest i tak na jedno kopyto . Zaczeły byc modne okfordy to 3/4 dzewczyn je ma , zaczeły byc modne czarne rajstopy do wszystkiego to wszystkie je maja , zaczeły byc modne kolory szary czarny to wszystkie sie tak ubieraja . Poza dwoma wyjatkami nie zauwazyłam tam ani jednej osoby mającej swoj inywidualny styl . Wiadomo nie chodzi o ubieranie się całkiem inaczej niz wszyscy . Ale kazdego kto ma styl charakteryzuja drobnostki takie jak nie wiem ulubiony wzor czy dodatki w jakims tam stylu . Wogole przestalam juz tam wchodzic bo sie załamałam . Sama moze nie ubieram sie jakos suuuper bo poprstu nie mam na to teraz czasu . Kiedys owszem bardzo lubilam przebierank itd ale z tego wyroslam troche i inne rzeczy są wazniejsze . Ale moge powiedziec ze mam swoj styl ..


Wogole to moze byc ten post malo skladny bo juz pozno i teraz tak sobie mysle hmm o czym ja wlasciwie pisalam ;p
verzara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 01:15   #268
traskat
Raczkowanie
 
Avatar traskat
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 166
Dot.: zbrodnie na modzie... ??

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
dla mnie na MSD nie jest problemem "styl" - fakt a niech się ubierają jak chcą

ale taka jakiś sztuczna obłuda.. matko wyskakuje dziewczyna z większym brzuszkiem w mega obcisłej sukince a one wszystkie jak jeden brat że ślicznie, słowa nie powiedza, że sukienka ze dwa rozmiary za mała bo nie wypada... fajnie, ze jest miło ale komu to ma służyć to nie wiem - gdyby ta sama dziewczyn dała sukienkę do oceny normlanie na modzie to by usłyszała że to fason nie dla niej i ktoś by jej doradził odpowiedniejszy w którym wyglądałaby pięknie.. no ale po co ? Lepiej sobie słodzić... Kolejna ubierze się w kiecunie z dekoldem w którym jej biust wygląda jak biust Czarnej Mamby w już słynnej stylizacji i też wszystkie, że sexy...
A sprawa klończy się tym - czemu te cuda wianki tam trafiają ? A no własnie ze względu na słodzenie.. bo to takie bezpieczen dać tam foteczke i słówka krytki nie usłyszec.. co z tego, że czasem będzie się wyglądac pięknie a czasem tak, że aż wstyd z domu wyjśc.. no ale ważne, że na MSD pochwalili..
no i ta heh... jedno słowa na MSD złego gdziekolwiek to się zbiegną jak sępy i burze zorbią.. o co ? Nikt tego nie wiem.. ale idea słodzenia przetrwać musi ;D
Matko chroń mnie od takich przyjaciół i znajomych ;D



A co do okularów - jak dla mnie super plastyczny element do zdjęć, sesji - ale na ulice niestety odpada... jak dla mnie

naprawde wiele rzeczy powinno zostac tam gdzie ich miejsce czyli w kjategoriach sztuki zamiast mieszac sie do zycia codziennego.. coz wartosc sztuki mocno spada kiedy staje sie szeroko dostepna
wspaniale opisałaś MSD
traskat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 07:08   #269
lisa009
Zakorzenienie
 
Avatar lisa009
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 3 448
Dot.: zbrodnie na modzie... ??

a czy uwazacie, ze ta dziewczyna też źle wygląda w nerdach?
http://www.photoblog.pl/maddengirl69/

moim zdaniem jest jej w nich ślicznie
__________________
Vegetarian
lisa009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 08:08   #270
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: zbrodnie na modzie... ??

Cytat:
Napisane przez lisa009 Pokaż wiadomość
a czy uwazacie, ze ta dziewczyna też źle wygląda w nerdach?
http://www.photoblog.pl/maddengirl69/

moim zdaniem jest jej w nich ślicznie
pytasz czy jest jej ślicznie na zdjęciu czy powinna wyjść tak na maisto

bo zdjecie naprawde ładniutkie, takie na jeden raz i żegnajcie nerdki ale na ulice to nie powinna tak wychodzić

zresztą poczekam aż sie bodypainting zrobi modny na uliacach ;D...
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:07.