10 kg w dół - od poniedziałku 06.04 - silna determinacja - znajda sie chetne? :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-04, 00:12   #1
magd00sinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 501

10 kg w dół - od poniedziałku 06.04 - silna determinacja - znajda sie chetne? :)


Witam drogie wizazanki

Jak wszyscy tutaj, bardzo chcialabym schudnac. Postanowilam zaczac od przyszlego poniedzialku, a watek zakladam juz zeby sie przygotowac psychicznie bo ja np. nie potrafie przejsc na diete tak spontanicznie, z dnia na dzien.

Zapraszam do wspolnego zrzucania dziewczyny chcace sie pozbyc mniej wiecej 10 kg, silnie zdeterminowane, ktore sa gotowe na wszystko aby za kilka miesiecy cieszyc sie wymarzonym wygladem


Proponuje zebyscie tradycyjnie zglaszaly swoj wzrost, wage, wymiary, obszary ciala ktore najbardziej chcialybyscie zmienic, zamierzony plan dzialania - sposob odzywiania, cwiczenia itd. a takze motywacje do uzyskania ladnej sylwetki.



Jesli chodzi o mnie...

Osobiscie swej wagi na razie nie znam bo po prostu boje sie tego co moge zobaczyc ale mysle ze jest to ok. 60 kg przy 160 cm wzrostu. Moim najwiekszym problemem sa wielgachne boczki, a takze bryczesy, otluszczone plecy i grube ramiona (w sumie to chyba najgorsze - robi sie coraz cieplej a tu nie ma mowy o zalozeniu bluzki z krotkim rekawem :O)

Nie zamierzam trzymac sie zadnej konkretnej diety, ani nawet liczyc kalorii (w sensie skrupulatnie, bo tak ogolnie pamietam mniej wiecej co ile ma kcal). Glowne zalozenia mojego nowego sposobu odzywania to jedzenie 5 posilkow dziennie w regularnych odstepach czasu, spozywanie solidnych sniadan, rezygnacja ze slodyczy i jedzenia na miescie - z tym bedzie najtrudniej, poniewaz mieszkam w akademiku a wiekszosc dnia spedzam na uczelni w centrum miasta, wiec zywie sie glownie pizza i innymi kebabami, zagryzajac je ciastkami i zelkami. A najwazniejsze w moim przypadku to zaczac jesc owoce i warzywa - nie jem ich praktycznie wcale, za to jem wszystko co niezdrowe i pozbawione witamin, a tym sposobem moge sobie zdrowie zrujnowac.

Jesli chodzi o aktywnosc fizyczna, planuje jezdzic na rolkach, moze tez biegac, oraz cwiczyc filmiki z internetu, glownie tae bo poniewaz bardzo je lubie. A procz tego pompki na moje spasione ramiona.


Moja mobilizacja byla niestety bardzo niemila, lecz mam nadzieje ze skuteczna. Wiecie jak to jest - niby wiem ze mam za duzo tu i owdzie, ale staram sie maskowac to odpowiednimi ubraniami i mam nadzieje ze udaje mi sie oszukiwac otoczenie Lecz kilka dni temu zostalam przez kogos bolesnie uswiadomiona, ze 'nie jestem pierwszej zgrabnosci, a przez te za duze ubrania wygladam jeszcze grubiej' itd.- oczywiscie autor tych slow jest chamem i prostakiem bo wcale o opinie nie prosilam, no ale powiedzial to co mysli, co widzi i co zapewne widza wszyscy wokol.

A ja nie chce byc gruba, chce byc zgrabna, tak swietnie czulam sie w swoim szczuplym ciele ok. rok temu, wazac jakies 10 kg mniej... Dlatego uznalam ze naprawde musze skonczyc z obzarstwem, bo nie moge juz wytrzymac we wlasnej skorze - od dawna nie ubieram sie w to co bym chciala, tylko to co nie podkresli moich boczkow/grubych ud/duzego tylka/pulchnych ramion/tlustych plecow... Tym sposobem spedzam w szafie i przed lustrem z godzine dziennie zanim cos na siebie naloze, a i tak wiem ze wygladam niezgrabnie i czuje sie paskudnie.
__________________
mój wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1167361

Edytowane przez magd00sinek
Czas edycji: 2009-04-04 o 00:18
magd00sinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 08:31   #2
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: 10 kg w dół - od poniedziałku 06.04 - silna determinacja - znajda sie chetne? :

A nie lepiej od dziś?
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 10:56   #3
tetliczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Dot.: 10 kg w dół - od poniedziałku 06.04 - silna determinacja - znajda sie chetne? :

Cześć dziewczyny,

jestem tu nowa, więc błagam pomóżcie.

Od jakiegoś czasu próbuje schudnąć tyle że brak mi silnej woli, może z Wami razem mi się uda. Liczę na Wasze wsparcie , trzymam kciuki za wszystkich. Nie lubie swojego ciala mam duzy tylek i wielki brzuch

Co do mnie.. 165cm 70kg, duzo za duzy brzuch niestety nie mam cm wiec nie dam rady podac wymiarow.

Mam okropna sklonnosc do jedzenia slodyczy i to jest najgorsze. Oprocz tego jestem miesozerna.

Zaczynam chodzic na basen mysle o jakims aerobicu i zmusze sie do biegania choc tego nie lubie.

Co robic zeby dac rade i osiagnac nasz cel?
tetliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 11:31   #4
ines85
Zadomowienie
 
Avatar ines85
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 958
Dot.: 10 kg w dół - od poniedziałku 06.04 - silna determinacja - znajda sie chetne? :

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
A nie lepiej od dziś?
też tak sądze czemu nie chcesz zacząc już od dziś?? nawet jeśli już dziś bardzo nagrzeszyłas, to nic nie stoi na przeszkodzie żeby np wieczorem sie już nie objadac !!!!!
Cytat:
Napisane przez tetliczek Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,

jestem tu nowa, więc błagam pomóżcie.

Od jakiegoś czasu próbuje schudnąć tyle że brak mi silnej woli, może z Wami razem mi się uda. Liczę na Wasze wsparcie , trzymam kciuki za wszystkich. Nie lubie swojego ciala mam duzy tylek i wielki brzuch

Co do mnie.. 165cm 70kg, duzo za duzy brzuch niestety nie mam cm wiec nie dam rady podac wymiarow.

Mam okropna sklonnosc do jedzenia slodyczy i to jest najgorsze. Oprocz tego jestem miesozerna.

Zaczynam chodzic na basen mysle o jakims aerobicu i zmusze sie do biegania choc tego nie lubie.

Co robic zeby dac rade i osiagnac nasz cel?
jak to co zrobic ?
potrzeba baardzo dużo silnej woli ,.,,,ale przede wszystkim wiary w siebie, że sie uda !!!!!! ale z tym czasem już gorzej musisz sie poztytwnie nastawic i powiedziec sobie ze dieta nie jest karą dla Ciebie tylko możliwością na lepsze jutro !!!!!!poza tym juz wielokrotnie ktoś pisal na innych forach, że dieta nie jest głodówka tylko trzeba jeśc z głową i wybierac odpowiednie produkty a innych po prostu unkikac,.,,,w tym tkwi cały sekret ....niby takie bajecznie proste prawda???? a przeciez ile osób z tym walczy .....
ale wierze że i Tobie sie uda i życze powodzenia !!!
__________________
Wszystko na co mam ochotę jest niemoralne, nielegalne albo tuczące....
ines85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 11:51   #5
tetliczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Dot.: 10 kg w dół - od poniedziałku 06.04 - silna determinacja - znajda sie chetne? :

w zasadzie to masz całkowitą rację muszę zacząć myśleć,że to coś fajnego i dobrego a potem to już w ogóle będzie "elegancko" jak będę mogła sobie kupić takie spodnie jak chce a nie takie jakie są w moim rozmiarze. no to dziewczyny kiedy w końcu zaczynamy?
tetliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 12:07   #6
magd00sinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 501
Dot.: 10 kg w dół - od poniedziałku 06.04 - silna determinacja - znajda sie chetne? :

Nie, nie lepiej od dzis, przynajmniej w moim wypadku. Ja sie musze psychicznie nastawic na odchudzanie, obmyslic plan dzialania itd. dla mnie to sprawdzona metoda :P
__________________
mój wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1167361
magd00sinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 12:41   #7
tetliczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Dot.: 10 kg w dół - od poniedziałku 06.04 - silna determinacja - znajda sie chetne? :

mam pytanie a jak to jest z solą? bo widziałam, że wiele osób przestaje używać soli podczas odchudzania, o co w tym chodzi?
tetliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-04, 13:22   #8
czarnulaa3
Raczkowanie
 
Avatar czarnulaa3
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 73
Dot.: 10 kg w dół - od poniedziałku 06.04 - silna determinacja - znajda sie chetne? :

Cytat:
Napisane przez magd00sinek Pokaż wiadomość
Nie, nie lepiej od dzis, przynajmniej w moim wypadku. Ja sie musze psychicznie nastawic na odchudzanie, obmyslic plan dzialania itd. dla mnie to sprawdzona metoda :P
Witaj
myslę że masz rację do tego trzeba dojrzeć psychicznie i wtedy gdy jest to całkiem przemyślane jako plan zmiany nawyków żywieniowych a nie dieta cud na 10 dni na pewno się uda
tym bardziej ze ta boska pogoda i zrzucenie wielgachnych kurtał sprzyja nowym wyzwaniom.....powodzenia Ci życzę i trzymam kciuki!!!!!!
dasz rade
__________________
ROZPĘDZA MNIE ŻYCIE, NAKRĘCA WŁASNY PLAN......
czarnulaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 14:09   #9
ines85
Zadomowienie
 
Avatar ines85
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 958
Dot.: 10 kg w dół - od poniedziałku 06.04 - silna determinacja - znajda sie chetne? :

Cytat:
Napisane przez tetliczek Pokaż wiadomość
w zasadzie to masz całkowitą rację muszę zacząć myśleć,że to coś fajnego i dobrego a potem to już w ogóle będzie "elegancko" jak będę mogła sobie kupić takie spodnie jak chce a nie takie jakie są w moim rozmiarze. no to dziewczyny kiedy w końcu zaczynamy?
Widzisz już widzę w Twojej wypowiedzi wiecej optymizmu pozatym zaglądajcie tu cześciej to pomaga na serio

Cytat:
Napisane przez magd00sinek Pokaż wiadomość
Nie, nie lepiej od dzis, przynajmniej w moim wypadku. Ja sie musze psychicznie nastawic na odchudzanie, obmyslic plan dzialania itd. dla mnie to sprawdzona metoda :P
no ok skoro masz taką taktyke to przemyśł to i poukładaj sobie w swojej głowie ... aczkolwiek juz dziś przecież możesz iśc na dłuuugi spacer bądź wiecej sie poruszac tym bardziej że za oknem pogoda cuuuudna
trzymam kciuki
__________________
Wszystko na co mam ochotę jest niemoralne, nielegalne albo tuczące....
ines85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 14:18   #10
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: 10 kg w dół - od poniedziałku 06.04 - silna determinacja - znajda sie chetne? :

Cytat:
Napisane przez tetliczek Pokaż wiadomość
mam pytanie a jak to jest z solą? bo widziałam, że wiele osób przestaje używać soli podczas odchudzania, o co w tym chodzi?
Zatrzymuje wode w organizmie.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 15:21   #11
giovinezza
Zadomowienie
 
Avatar giovinezza
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 107
GG do giovinezza
Dot.: 10 kg w dół - od poniedziałku 06.04 - silna determinacja - znajda sie chetne? :

No to dziewczyny powodzenia, wytrwałości, silnej woli i samozaparcia życzę Już udzielam się na innym wątku więc będę Was tylko podglądać i dopingować
__________________
!



giovinezza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-04, 19:24   #12
Ewik86
Zakorzenienie
 
Avatar Ewik86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 6 051
Dot.: 10 kg w dół - od poniedziałku 06.04 - silna determinacja - znajda sie chetne? :

Również życzę Wam powodzenia i wytrwałości Ja mam do schudnięcia ok 7 kg. Zaczęłam ponad miesiąc temu... Trzymam kciuki
__________________
Niebo czuwa nad tymi, którzy odeszli.





Dominika

Alicja
Ewik86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 20:18   #13
Carolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 178
Dot.: 10 kg w dół - od poniedziałku 06.04 - silna determinacja - znajda sie chetne? :

Moim najwiekszym problemem sa wielgachne boczki, a takze bryczesy, otluszczone plecy i grube ramiona (w sumie to chyba najgorsze - robi sie coraz cieplej a tu nie ma mowy o zalozeniu bluzki z krotkim rekawem :O)

Nie zamierzam trzymac sie zadnej konkretnej diety, ani nawet liczyc kalorii (w sensie skrupulatnie, bo tak ogolnie pamietam mniej wiecej co ile ma kcal). Glowne zalozenia mojego nowego sposobu odzywania to jedzenie 5 posilkow dziennie w regularnych odstepach czasu, spozywanie solidnych sniadan, rezygnacja ze slodyczy i jedzenia na miescie - z tym bedzie najtrudniej, poniewaz mieszkam w akademiku a wiekszosc dnia spedzam na uczelni w centrum miasta, wiec zywie sie glownie pizza i innymi kebabami, zagryzajac je ciastkami i zelkami. A najwazniejsze w moim przypadku to zaczac jesc owoce i warzywa - nie jem ich praktycznie wcale, za to jem wszystko co niezdrowe i pozbawione witamin, a tym sposobem moge sobie zdrowie zrujnowac.



Ja mam ten sam problem co ty nie jestesmy same
W sumie udzielam sie tez własnie w innym wątku ale tu tz moge dołaczyć bedzie lepssza motywacja
__________________
Zdrowsze odżywianie:25.04.2009

waga:6766 65 64 63 62-juz za mną 61 60 59 58 57
ważenie:14.o7.2009
Carolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 20:45   #14
bekii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 692
Dot.: 10 kg w dół - od poniedziałku 06.04 - silna determinacja - znajda sie chetne? :

A ja się pochwalę,że już zrzuciłam 10 kg,ale chciałabym jeszcze co najmniej 10 kg zrzucić,bo mam dużą nadwagę
__________________

Moje cuda na szydełku:
http://mojeciuchy.pl
(login: szydelkowakraina)





bekii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 21:08   #15
m4dziia
Raczkowanie
 
Avatar m4dziia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 408
Dot.: 10 kg w dół - od poniedziałku 06.04 - silna determinacja - znajda sie chetne? :

ja również się dołączam, bo szczerze to ostatnio odpuściłam i przytyło mi sie od czerwca duuuużo

mam 172cm wzrostu i waże.. hmm w tym momencie pewnie ok. 70kg
najgorszym problem u mnie są boczki i przede wszystkim nogiii bo o ile brzuszek mi urósł ostatnio to nie mam większych problemów i zawsze znikał po odrobinie ćwiczeń

jeśli chodzi o aktywność fizyczną to właśnie tu będzie problem bo nie mam za dużo czasu więc jedynie w gre wchodzi jakieś 30 minut dziennie na rowerku stacjonarnym i ewentualnie 10 minut innych ćwiczeń

i mam do Was pytanie czy są jakieś szczególne ćwiczenia jeszcze na nogi tzn chodzi mi i o łydki i o uda bo mam okropne no i co robicie aby pupa była mniejsza

mam nadzieje że uda nam się wytrwać i proponuje aby postępami chwalić się na bieżąco bo z doświadczenia wiem, że to motywuje (jak kiedys udzielałam się na takim forum to schudłam 12kg i nawet niewiedziałam kiedy)

trzymajcie się dziewczynki
__________________
23.09.2012
08.08.2015
m4dziia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 21:17   #16
Slodka_Marzycielka
Zakorzenienie
 
Avatar Slodka_Marzycielka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: tam gdzie nie ma jutra...
Wiadomości: 3 071
Dot.: 10 kg w dół - od poniedziałku 06.04 - silna determinacja - znajda sie chetne? :

To ja się dołączam

Może aż 10 kg nie chce schudnąć ale z 5 by się przydało
Chciała bym by spadł mi trochę brzuszek, uda i by moja twarz się wysmukliła. Chce robić jakieś ćwiczenia ponieważ do biegania nie jeste stworzona a rower popsuty i nie ma kto naprawić.. do tego na wf nie ćwiczę
Mam także problem z regularnymi posiłkami gdyż opierają się one tylko na obiedzie :/ ograniczam słodycze a może nawet nie jem i przestaje jeść po 18 To na tyle

Mam nadzieję że tu znajdę wsparcie
__________________
Najpiękniejszym prezentem, jaki mozemy dostać, jest człowiek, który jest.
Który daje obecność.
Który odbiera telefony.
Który dotrzymuje słowa.
Każda miłość zaczyna się od obecności i do obecności się sprowadza.
Slodka_Marzycielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 22:39   #17
Kissulka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kissulka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 295
Dot.: 10 kg w dół - od poniedziałku 06.04 - silna determinacja - znajda sie chetne? :

hmm, ja bym chciała może nie 10 , ale prawie.. tylko że mam problem, ponieważ ostatnio waga ani drgnie, a od miesiąca:
-nie jem słodyczy
-od stycznia nie piję gazowanych napojów ani nie jem innym 'śmieci'
-nie jem mięsa od miesiąca
-na śniadanie jem owsiankę

problem jest jeszcze w tym, że czasem po 21 potrafię zjesc drugą kolację... ;/

mam 172cm wzrostu i 62kg wagi... jeszcze jesienią ważyłam 58/59kg.. a wszystko mi się odłożyło na pupie, udach i (niestety) brzuchu.. ;/ próbuję schudnąć, ale ost bezskutecznie.

pomóżcie dziewczyny...
Kissulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 00:31   #18
magd00sinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 501
Dot.: 10 kg w dół - od poniedziałku 06.04 - silna determinacja - znajda sie chetne? :

Ciesze sie, ze jest nas juz wiecej Mam nadzieje, ze takie wspolne odchudzanie bedzie dla nas dobra motywacja. Dziekuje za wszystkie slowa wsparcia, i wam rowniez zycze powodzenia!


Tak sobie mysle, ze najwiekszy problem bedzie nawet nie z silna wola, ale z warunkami utrudniajacymi jedzenie w malych ilosciach co ok. 3 godziny... No nie wyobrazam sobie tego, powiedzmy ze przede mna taki dzien: wstaje np. o 12 (wiem, wstyd, ale tak mam) jem sniadanie, wychodze na uczelnie, i wracam do akademika o 22. Pytanie - jak tu zjesc 5 rozsadnych, niewielkich i zdrowych posilkow? Na akademie moge zabrac ze soba kanapki, serek wiejski, owoce, ew. jakas salatke, ale juz obiadu normalnego nie, bo nie bede raczej jadla filetow rybnych na zimno itd. Wiec co zrobic, zjesc ten obiad o 22 (chodze spac w srodku nocy wiec mysle ze spokojnie moge jesc o takich porach)? Ale co w takim razie wczesniej, przez caly dzien kanapki wcinac, przeciez pieczywo trzeba ograniczyc... Wiec zjesc cos na miescie? Ale ciezko o cos niskokalorycznego i zdrowego na miescie, ze juz nie wspomne o tym ze porcja salatki kosztuje kilkanascie zl w restauracji.


Ech, studentki napiszcie prosze jak sobie z tym radzicie, bo naprawde nie mam pomyslu jak pogodzic taki tryb zycia z prawidlowym odzywianiem
__________________
mój wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1167361
magd00sinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 07:37   #19
Slodka_Marzycielka
Zakorzenienie
 
Avatar Slodka_Marzycielka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: tam gdzie nie ma jutra...
Wiadomości: 3 071
Dot.: 10 kg w dół - od poniedziałku 06.04 - silna determinacja - znajda sie chetne? :

A ja nie wiem czy zacząć stosować jakąś dietę czy odstawić kilka rzeczy niezdrowych
__________________
Najpiękniejszym prezentem, jaki mozemy dostać, jest człowiek, który jest.
Który daje obecność.
Który odbiera telefony.
Który dotrzymuje słowa.
Każda miłość zaczyna się od obecności i do obecności się sprowadza.
Slodka_Marzycielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-05, 10:35   #20
natalia2907
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2
Dot.: 10 kg w dół - od poniedziałku 06.04 - silna determinacja - znajda sie chetne? :

Hej dziewczyny ja bardzo chętnie się przyłączę, na diecie jestem od 2 tygodni, ale moja silna wola zamiast słabnąć na szczęście się wzmacnia, nie korcą już tak słodkości itp.
Tak więc przyłączam się do Was i trzymam kciuki żebyście wytrwały pierwsze dni później jest troszke łatwiej
natalia2907 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 11:06   #21
Ewik86
Zakorzenienie
 
Avatar Ewik86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 6 051
Dot.: 10 kg w dół - od poniedziałku 06.04 - silna determinacja - znajda sie chetne? :

Cytat:
Napisane przez Kissulka Pokaż wiadomość
hmm, ja bym chciała może nie 10 , ale prawie.. tylko że mam problem, ponieważ ostatnio waga ani drgnie, a od miesiąca:
-nie jem słodyczy
-od stycznia nie piję gazowanych napojów ani nie jem innym 'śmieci'
-nie jem mięsa od miesiąca
-na śniadanie jem owsiankę

problem jest jeszcze w tym, że czasem po 21 potrafię zjesc drugą kolację... ;/

mam 172cm wzrostu i 62kg wagi... jeszcze jesienią ważyłam 58/59kg.. a wszystko mi się odłożyło na pupie, udach i (niestety) brzuchu.. ;/ próbuję schudnąć, ale ost bezskutecznie.

pomóżcie dziewczyny...
A ćwiczysz coś? bo myślę, że sama dieta nie wystarczy. Ja od ponad miesiąca próbuję coś zrzucić. Oprócz diety ćwiczę 5-6 dni w tygodniu. Jak narazie efektów na wadze brak, ale ciało jest trochę inne Dlatego uważam, że powinnać włączyc cwiczenia
__________________
Niebo czuwa nad tymi, którzy odeszli.





Dominika

Alicja
Ewik86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 11:27   #22
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: 10 kg w dół - od poniedziałku 06.04 - silna determinacja - znajda sie chetne? :

ja do szkoly sobie omlety smaze bo tez ograniczm chlebek
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 11:40   #23
arkadia1616
Zakorzenienie
 
Avatar arkadia1616
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 014
GG do arkadia1616
Dot.: 10 kg w dół - od poniedziałku 06.04 - silna determinacja - znajda sie chetne? :

No to dziewczyny zaczynamy!

Mój plan:
1. ZERO chipsów
2. ZERO słodyczy & napojów gazowanych ( jedyne odstępstwo w postaci Berliso ale to zaliczam jako jogurt )
3. 3 razy w tygodniu 1,5 h na rowerku stacjonarnym
4. Co wieczór skomponowana przeze mnie seria ćwiczeń na brzuch, pośladki, biodra i uda.
5. Co dwa tygodnie zwiększam ilość powtórzeń + dodaje nowe ćwiczenie.
6. Ostatni posiłek przed 18:00.

Dam radę?
__________________
Nie pozwólcie, aby ktokolwiek wmówił wam, że trzeba być zadowolonym z tego, co się ma. Zawsze jest więcej do zdobycia.

Szczęśliwa dziewczyna od 09.2014

~dbam o włosy
~100 dni bez chipsów dzień: 88/100
~ćwiczę! Insanity Max30 dzień 56/56
arkadia1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 14:16   #24
sereniti
Zakorzenienie
 
Avatar sereniti
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: zewszad
Wiadomości: 3 365
Dot.: 10 kg w dół - od poniedziałku 06.04 - silna determinacja - znajda sie chetne? :

oczywiście że dasz rade!!!
ja również zamierzam trochę zrzucić na wiosnę ( który to już raz...) chciałabym sprawić sobie prezent na urodziny wbijając się w choć jedną z licznych ciuchów które z uporem maniaka kupuję w rozmiarze 36 wierząc że kiedyś je założę tak więc mam około 57 kilo żywej waga - nie wiem dokładnie w akademiku nie ma wagi (na szczęście), sa za to lustra - niestety poza tym 170 cm wzrostu. moim głównym problemem jest nieproporcjonalność - mam za długie nogi, długie chude ręce ale wielki brzuch uda i szerokie biodra. wyglądam jak genetycznie modyfikowana gruszka w każdym razie dziś wieczorem idę biegać na krakowskie błonia - mieszkam blisko więc tylko deszcz/tsunami/pożar może mnie powstrzymać!!!!
sereniti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 14:22   #25
arkadia1616
Zakorzenienie
 
Avatar arkadia1616
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 014
GG do arkadia1616
Dot.: 10 kg w dół - od poniedziałku 06.04 - silna determinacja - znajda sie chetne? :

Cytat:
Napisane przez sereniti Pokaż wiadomość
oczywiście że dasz rade!!!
ja również zamierzam trochę zrzucić na wiosnę ( który to już raz...) chciałabym sprawić sobie prezent na urodziny wbijając się w choć jedną z licznych ciuchów które z uporem maniaka kupuję w rozmiarze 36 wierząc że kiedyś je założę tak więc mam około 57 kilo żywej waga - nie wiem dokładnie w akademiku nie ma wagi (na szczęście), sa za to lustra - niestety poza tym 170 cm wzrostu. moim głównym problemem jest nieproporcjonalność - mam za długie nogi, długie chude ręce ale wielki brzuch uda i szerokie biodra. wyglądam jak genetycznie modyfikowana gruszka w każdym razie dziś wieczorem idę biegać na krakowskie błonia - mieszkam blisko więc tylko deszcz/tsunami/pożar może mnie powstrzymać!!!!

Zazdroszczę mieszkania w Krakowie i tego że możesz biegać. Też chciałam ale rozwaliłam sobie dzisiaj kolano
No to będziemy 3mać za siebie kciuki
__________________
Nie pozwólcie, aby ktokolwiek wmówił wam, że trzeba być zadowolonym z tego, co się ma. Zawsze jest więcej do zdobycia.

Szczęśliwa dziewczyna od 09.2014

~dbam o włosy
~100 dni bez chipsów dzień: 88/100
~ćwiczę! Insanity Max30 dzień 56/56
arkadia1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 14:29   #26
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: 10 kg w dół - od poniedziałku 06.04 - silna determinacja - znajda sie chetne? :

No dobrze, jestem skłonna się przyłączyć... Od tygodnia staram się nawet ćwiczyć, ale wczoraj zrobiłam sobie Dzień Dziecka Dziś czeka mnie ważenie...aż się boję Oby tylko wytrwać...
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 14:44   #27
oOLadyAOo
Raczkowanie
 
Avatar oOLadyAOo
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 65
Dot.: 10 kg w dół - od poniedziałku 06.04 - silna determinacja - znajda sie chetne? :

Moim celem tam jest to co w podpisie ;P
A najbardziej sie obawiam tych świąt ( Jejjku, tyle dobrego, tyle kalorii ...
Chyba bede wybierac żółtko z jajka, jak dotychczas hah xD
Ogólnie staram sie jeść dziennie nie wiecj niz 1300 kcal. Hm, dość trudne ale jakos daje rade
A jak jest za dużo, to 1h pływania bez przerwy i 500 kcal w dół ;PP
__________________
odchudzam się. krótkoterminowo.
trenuję taniec.

Edytowane przez oOLadyAOo
Czas edycji: 2009-04-05 o 14:46
oOLadyAOo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 16:08   #28
88niezapominajka88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88niezapominajka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 389
GG do 88niezapominajka88
Dot.: 10 kg w dół - od poniedziałku 06.04 - silna determinacja - znajda sie chetne? :

witam,ja się również przyłączę

ważę ostatnio tak 69-71 kg, rok temu w czerwcu ważyłam 58-59, od czerwca do stycznia przytyło mi się 12 kg, z czego 5 ostatnich to z powietrza chyba, bo nawet,jak się staram, ograniczam jedzenie itp, to waga idzie w górę,nie wiem już, co mam robić, bo nic nie pomaga, a tu oczywiście nie ma wiosny,tylko lato od razu,a ja kompletnie nie mam się w co ubrać,bo o ubraniach z ubiegłego roku mogę pomarzyć jedynie...najgorsze jest to, że ja się cały czas odżywiam zdrowo i nie jem słodyczy, fastfoodów itp, więc zwykła zmiana śmieciowego jedzenia na zdrowe nie zmieni niczego. kiedyś na takim jedzeniu,jak ostatnio, schudłabym spokojnie 6 kg w miesiąc, teraz niestety bezskutecznie,bo nawet 1 kg na trwałe się pozbyć nie mogę czy któraś z Was ma może problem z puchnięciem i zatrzymywaniem wody??
__________________
zapuszczam włosy:
jest 48 -> 52 cm -> 54 cm -> 58 cm
będzie 65-70

odchudzam się!
cel I - 64kg (do lutego)
cel II - 62 kg (do kwietnia)
cel III - 60 kg (do lipca)
cel IV - 58 kg (do września)


88niezapominajka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 16:14   #29
imy
Zadomowienie
 
Avatar imy
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: małopolska/ Łódź
Wiadomości: 1 491
Dot.: 10 kg w dół - od poniedziałku 06.04 - silna determinacja - znajda sie chetne? :

Witajcie chętnie się przyłącze
__________________
http://kurmanuel.blogspot.com
blog kulinarny- zapraszam
Koktajl awokado
Zupa krem z dyni
Kurczak curry z ananasem i kukurydzą












imy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 16:40   #30
Kissulka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kissulka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 295
Dot.: 10 kg w dół - od poniedziałku 06.04 - silna determinacja - znajda sie chetne? :

Cytat:
Napisane przez Ewik86 Pokaż wiadomość
A ćwiczysz coś? bo myślę, że sama dieta nie wystarczy. Ja od ponad miesiąca próbuję coś zrzucić. Oprócz diety ćwiczę 5-6 dni w tygodniu. Jak narazie efektów na wadze brak, ale ciało jest trochę inne Dlatego uważam, że powinnać włączyc cwiczenia
właśnie z cwiczeniami jest tak, że raz są, raz ich nie ma.. nieregularnie.. czasem rower (bo przecież juz ciepło) a czasem 8 minutówki lub skakanka.. ale czasem, i nigdy nie moge sie zdobyc, żeby zaczac regularnie sie 'usportawiac'
Kissulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:47.