Mam pewną prośbe :) "Film " ze Ślubu..... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-25, 15:29   #1
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936

Mam pewną prośbe :) "Film " ze Ślubu.....


Hej. niedługo ide własnie na wesele i bardzo bym chciała sobie obejżec teraz. Ma może któraś z was jakies wesele,ślub na kompie? Nie koniecznie musi byc całe. Wiec jak tak to fajnie by było wysłac na poczte albo serwerek i wtedy link prywatna wiadomoscia bo po co maja wszyscy ogladac. Wiec ja aby tak mówie, nie musze miec ale bardzo bym sie cieszyła jakby któras sie podzieliła pozdrawiam cieplutko
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 16:17   #2
Doni79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: piekna okolica blisko Stuttgartu
Wiadomości: 490
Dot.: Mam pewną prośbe :) "Film " ze Ślubu.....

Witaj! Filmu nie mam, ale zdjecia tak. Poniewaz mielismy reportaz z wesela zdjecia sa od samego poczatku czyli odkad sie ubieralam az do 2.00 nad ranem. Zdjec jest 932 wiec wlasciwie wszystko jest ujete Jesli mialabys ochote na zerkniecie to zapraszam na moja stronke, tam pod linkiem "pictures" zdjecia sa w dziale "Wedding Poland".

Przyjemnego weekendu!!
Doni79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 18:55   #3
akira
Raczkowanie
 
Avatar akira
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 403
Dot.: Mam pewną prośbe :) "Film " ze Ślubu.....

nie jestem wprawdzie informatykiem ale taki film troszkę miejsca zajmuje..nie wiem czy ktoś udostępnia tyle miejsca na serwerze by osoba prywatna mogła taki 3-4 godzinny film na nim zamieścić nie mówiąc już o tym że sam przekaz danych na serwer trwałby ładnych parę godzin jak nie dni..pewnie trzeba by było skorzystać z jakiegoś programu p2p..skrzynka pocztowa ma małą pojemność i raczej tą drogą filmu nie da się ściągnąć..ale na ten temat niech się wypowiedzą profesjonaliści nie moja dziedzina
Widziałam natomiast na obcojęzycznych stronach netowych weselne video clipy..nie wiem czy polskie firmy zajmujące się kamerowaniem uroczystości weselnych taką opcje w swych usługach mają..fajna sprawa zwłaszcza jak mamy kogoś bliskiego z kim kontakt z różnych powodów jest ograniczony do netu
http://www.seeyourmemories.com/wedding_videos.htm
http://www.bernardomahoney.com/wedvideoc.shtml
http://www.vimeo.com/tag=wedding
akira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 12:03   #4
Doni79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: piekna okolica blisko Stuttgartu
Wiadomości: 490
Dot.: Mam pewną prośbe :) "Film " ze Ślubu.....

O wlasnie, przypomnialo mi sie, ze my rowniez mamy klip z wesela!! Jest na stronce: http://bruiloft.mrdevries.nl/Filmpje/

Pozdrawiam!
Doni79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 15:49   #5
Agniesia~
Raczkowanie
 
Avatar Agniesia~
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 414
Dot.: Mam pewną prośbe :) "Film " ze Ślubu.....

Obejrzalam Wasz teledysk ze slubu. Wzruszylam sie strasznie i nadal mam lezki w oczach. Przeslicznie wygladaliscie, szczegolnie Panna Mloda Sesje mieliscie zaraz przed slubem? My tak planujemy i teraz gdy ogladalam ten filmik widze, ze mozna wygladac bardzo naturalnie w czasie zdjec, bo mnie kamera bardzo stresuje i zwykle jej unikalam. Musze sie jakos psychicznie nastawic.
Niedlugo moj slub i bardzo to przezywam. Nie moge sie doczekac!
__________________
Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem,
a okazuje się,że czekali na siebie całe życie.
Agniesia~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 15:50   #6
Agniesia~
Raczkowanie
 
Avatar Agniesia~
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 414
Dot.: Mam pewną prośbe :) "Film " ze Ślubu.....

Doni79
Gratulacje!! Piekny Slub!!!
__________________
Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem,
a okazuje się,że czekali na siebie całe życie.
Agniesia~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 16:30   #7
kośka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 54
Dot.: Mam pewną prośbe :) "Film " ze Ślubu.....

Doni przepiekny filmik. Też mi się łezka zakręciła w oku Nie ma to jak krajobraz Parku Kasprowicza (jeżeli się nie mylę) i oczywiście śliczna panna młoda
__________________
Kośka
kośka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-26, 17:03   #8
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Mam pewną prośbe :) "Film " ze Ślubu.....

Cytat:
Napisane przez Doni79
O wlasnie, przypomnialo mi sie, ze my rowniez mamy klip z wesela!! Jest na stronce: http://bruiloft.mrdevries.nl/Filmpje/

Pozdrawiam!
Madziu aż się wzruszyłam, śliczny filmik. Powiedz mi tylko, czy to Jasne Błonia i Zamek, napisz mi myle się czy nie?? Na Jasne Błonia czesto na spacerki chodze a na Zamkowej miałam studniówke
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 17:35   #9
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Mam pewną prośbe :) "Film " ze Ślubu.....

Heh, Naszej wspanialej Katedry nie da sie pomylic z zadna inna!!! Kochana Szczecinianko, mialas cudowny slub! Gratuluje!!!! A tak z innej beczki, w spr. koscielnego, czy formalnosci rowniez regulowane byly w Kurii?? Jak wygladala ta cala "papierkowa robota" My date mamy na 12.08 ale z dok. jestesmy jeszcze w polu a wynika to z faktu, iz moj przyszly maz jest Ewangelista i troche kreca nosem, nie wspomne juz ze z mojej parafii wywalil mnie ksiadz i musialam szukac innego_"normalnego"...
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 18:21   #10
Doni79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: piekna okolica blisko Stuttgartu
Wiadomości: 490
Dot.: Mam pewną prośbe :) "Film " ze Ślubu.....

Dziekuje bardzo dziewczyny Klip faktycznie bardzo fajnie sie udal, zdjecia takze, ale przede wszystkim jest to zasluga studia foto, ktore mielismy. Naprawde rewelacyjni ludzie (malzenstwo) i wspaniali profesjonalisci!!!

Widze, ze moje kochane Szczecinanki rozpoznaja bez problemu okolice W Parku Kasprowicza i na Jasnych Bloniach faktycznie mielismy zdjecia, slub w katedrze, a wesele w Zamku. Ech, co to byl za dzien...az sie ryjek cieszy na sama mysl o tym
Doni79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 18:27   #11
Doni79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: piekna okolica blisko Stuttgartu
Wiadomości: 490
Dot.: Mam pewną prośbe :) "Film " ze Ślubu.....

Cytat:
Napisane przez Agniesia~
... Sesje mieliscie zaraz przed slubem? My tak planujemy i teraz gdy ogladalam ten filmik widze, ze mozna wygladac bardzo naturalnie w czasie zdjec, bo mnie kamera bardzo stresuje i zwykle jej unikalam. Musze sie jakos psychicznie nastawic.
Niedlugo moj slub i bardzo to przezywam. Nie moge sie doczekac!
Oj wierze, ze nie mozesz sie doczekac!! U mnie bylo to samo.

Tak, sesje mielismy przed slubem. Mnie tez kamera czy aparat oniesmiela, ale w ten dzien bylismy tak wyluzowani i po prostu szczesliwi, ze nawet nie zwracalismy na nic uwagi. Plener to byl w ogole jeden wielki smiech Do tego doszedl jeszcze szampan Ja mysle, ze najlepiej po prostu nie zwracac ani na kamere ani na apart uwagi (tzn. ogolnie, bo czasem trzeba np. wlasnie w plenerze ), zyc i cieszyc sie chwila obecna, szczesciem, ktore stoi obok nas , miloscia i calym tym pieknym dniem. Na pewno bedzie wszystko bedzie pieknie, zobaczysz!!
Doni79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-26, 18:44   #12
Doni79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: piekna okolica blisko Stuttgartu
Wiadomości: 490
Dot.: Mam pewną prośbe :) "Film " ze Ślubu.....

Cytat:
Napisane przez emurulez77
...A tak z innej beczki, w spr. koscielnego, czy formalnosci rowniez regulowane byly w Kurii?? Jak wygladala ta cala "papierkowa robota" My date mamy na 12.08 ale z dok. jestesmy jeszcze w polu a wynika to z faktu, iz moj przyszly maz jest Ewangelista i troche kreca nosem, nie wspomne juz ze z mojej parafii wywalil mnie ksiadz i musialam szukac innego_"normalnego"...
Kurcze, no wlasnie ten nasz kosciol katolicki taki strasznie skostnialy jest i malo otwary na inne religie. U nas troche niestety bylo tej papierkowej roboty ze wzgladu wlasnie na to, ze moj R. to protestant. Musielismy zaniesc wszystkie "normalne" papierki do proboszcza w katedrze (normalne czyli te wszystkie tradycyjne co sie powinno skladac). Do tego musielismy z mojej holenderskiej parafii poprosic o pozwolenie na slub, gdy to uzyskalam, R. musial ze swojego holenderskiego kosciola uzyskac pozwolenie na slub i ostatnia rzecz, tu bylo najwiecej ceregieli: R. musial wystapic do holenderskiego arcybiskupa (czyli kurii holenderskiej) (a. katolickiego, bo nawet nie wiem czy protestancki istnieje) o pozwolenie jemu, protestantowi na slub z katoliczka w Polsce. Gdy mieslismy te wszystkie papiery zalatwione, zlozylismy je do proboszcza w katedrze i on przekazal je do kurii polskiej i z kolei ta kuria wydala nam pozwolenie na zawarcie slubu. Troche to skomplikowane i przede wszystkim czasochlonne, ale do zalatwienia Dodam tylko od siebie, tak na marginesie, ze nasz szczecinski proboszcz katedry to strasznie niemily czlowiek :/ Ma starsznie "olewajacy" i jakis taki wywzszajacy sie stosunek do ludzi, nie mowiac juz o tym, ze gdy dalam mu koperte to sie spytal "ILE??"!!!!!! Na co ja zrobilam oczy jak mlynskie kola i spytalam sie "Slucham?" wiec on chcial sam odrazu sprawdzic, ale ja nie wiem nawet czemu przed wejscie do kancelarii jakos odruchowo skleilam koprte wiec sie nie dowiedzial od razu przy mnie i zmienil calkiem temat...:/ Na szczescie slubu udziel nam ks. Piotr i dzieki Bogu, bo jest to super wspanialy czlowiek i do dzis ciesze sie, ze on udzielal nam slubu i prowadzil nasza msze.

W kazdym razie wszystko jest do zalatwienia i bedzie oki tylko faktycznie musicie sie za to zabrac tak z przynajmniej pol roku na przod.
Doni79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 09:18   #13
Agaw'a
Zakorzenienie
 
Avatar Agaw'a
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: opolszczyzna
Wiadomości: 4 992
Dot.: Mam pewną prośbe :) "Film " ze Ślubu.....

Doni79 alez sie wzruszylam ogladajac klip. Wspaniale wygladaliscie ...brak mi slow.
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

-1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 -10 -11 -12 -13 -14 -15
Agaw'a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 09:47   #14
Agniesia~
Raczkowanie
 
Avatar Agniesia~
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 414
Dot.: Mam pewną prośbe :) "Film " ze Ślubu.....

Cytat:
Napisane przez Doni79
Oj wierze, ze nie mozesz sie doczekac!! U mnie bylo to samo.

Tak, sesje mielismy przed slubem. Mnie tez kamera czy aparat oniesmiela, ale w ten dzien bylismy tak wyluzowani i po prostu szczesliwi, ze nawet nie zwracalismy na nic uwagi. Plener to byl w ogole jeden wielki smiech Do tego doszedl jeszcze szampan Ja mysle, ze najlepiej po prostu nie zwracac ani na kamere ani na apart uwagi (tzn. ogolnie, bo czasem trzeba np. wlasnie w plenerze ), zyc i cieszyc sie chwila obecna, szczesciem, ktore stoi obok nas , miloscia i calym tym pieknym dniem. Na pewno bedzie wszystko bedzie pieknie, zobaczysz!!
Dziekuje Doni za dodanie otuchy
Pozdrawiam serdecznie!!!
__________________
Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem,
a okazuje się,że czekali na siebie całe życie.
Agniesia~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 14:55   #15
natka294
Rozeznanie
 
Avatar natka294
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zakątek :P
Wiadomości: 536
Dot.: Mam pewną prośbe :) "Film " ze Ślubu.....

doni rzeczywiscie piekny ten klip ,moej poprzedniczki maja racje teak sliczie wyszlas i tak naturalnie.ehh przedemna jeszcze troche czasu kiedy nadaejdzie tak piekny dzien.ale nie moge sie doczekac hehe. mile wspomnienia i strasznie wzsuszajace.pozdrwaiam
natka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 20:31   #16
martynek
Raczkowanie
 
Avatar martynek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 320
Dot.: Mam pewną prośbe :) "Film " ze Ślubu.....

coś pięknego nigdy tak się nie wzruszyłam..Gratuluję!!!
..i pozdrawiam baaaaardzo mocno!
martynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 21:38   #17
Doni79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: piekna okolica blisko Stuttgartu
Wiadomości: 490
Dot.: Mam pewną prośbe :) "Film " ze Ślubu.....

Jejku, bardzo dziekuje dziewczyny Strasznie milo poczytac takie mile slowa
Doni79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 21:54   #18
Paris Paris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bydgoszcz / os. 6 Planet
Wiadomości: 1 860
GG do Paris Paris
Dot.: Mam pewną prośbe :) "Film " ze Ślubu.....

mi też się łezka zakręciła

piekny ślub, a Ty Doni, taka szczęśliwa...

Martynko dzięki za linka
Paris Paris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 11:19   #19
natka294
Rozeznanie
 
Avatar natka294
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zakątek :P
Wiadomości: 536
Dot.: Mam pewną prośbe :) "Film " ze Ślubu.....

doni a ja chcialam zapytac co to była za pioseneczka w tel na waszym klipie,bo była taka piękna i wzruszająca ;( tez bym chciala takie wspomnienia.pokarze ten klip mojemu skrabeczkowi dzisiaj ciekawe co powie
natka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-02, 18:02   #20
Doni79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: piekna okolica blisko Stuttgartu
Wiadomości: 490
Dot.: Mam pewną prośbe :) "Film " ze Ślubu.....

Natka, to byla piosenka "Forever love" Gary Barlow (tego blondaska z bylego - chociaz podobno sie reaktywuja - Take That )
Doni79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 18:32   #21
gosiah
Rozeznanie
 
Avatar gosiah
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 713
GG do gosiah
Dot.: Mam pewną prośbe :) "Film " ze Ślubu.....

Świetny ten Wasz filmik. Nie chciałam wideofilmowania na ślubie i weselu, bo jestem przeciwniczką gołąbków, latających serduszek i czterech godzin wesela na filmie. Wasz klip ma wszystko to, co trzeba. Teraz muszę sie zastanowić , czy jednak nie dać sobie zmajstrować czegoś podobnego. Cudny.
gosiah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 18:56   #22
natka294
Rozeznanie
 
Avatar natka294
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zakątek :P
Wiadomości: 536
Dot.: Mam pewną prośbe :) "Film " ze Ślubu.....

dzieki doni musze sobie ściagnąc tą pioseneczke bo poprostu jest boska jeszcz z tymi waszymi wesolymi buxkami i wogóle to full wypass.napewno jak bede jj sluchala bede miala przed oczkami was usmiechnietych
natka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 16:24   #23
joasiunial
Zadomowienie
 
Avatar joasiunial
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tu i tam....
Wiadomości: 1 387
Dot.: Mam pewną prośbe :) "Film " ze Ślubu.....

Madziu...namąciłaś mi troszkę w główce tym wspaniałym nagraniem.... ja, podobnie jak gosiah, nie chciałam filmu ze ślubu, ale po obejrzeniu Waszego klipu też zapragnęłam mieć w ten sposób uwiecznione wspomnienie tego wyjątkowego dnia po prostu cudownie wyglądaliście...a i podkład muzyczny daje niezwykły klimat! teraz to już zupełnie nie mogę się doczekać własnego ślubu, a do września jeszcze tyle czasu.... Pozdrawiam serdecznie
joasiunial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 17:08   #24
katrina
Rozeznanie
 
Avatar katrina
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 707
GG do katrina
Dot.: Mam pewną prośbe :) "Film " ze Ślubu.....

mnie się ta strona nie otwiera, a też chcialabym zobaczyć ten klip!!!
katrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 07:54   #25
yuk-ka
Raczkowanie
 
Avatar yuk-ka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: w okolicy stolicy
Wiadomości: 219
Dot.: Mam pewną prośbe :) "Film " ze Ślubu.....

Doni, naprawdę rewelacyjny klip! Gratuluję
My na koniec naszego filmu z wesela mieliśmy też taki teledysk - taki skrót wszystkiego. Wyszło naprawdę super.
A jako podklad do tego klipu wybralam piosenkę Szymona Wydry "Życie jak poemat". Super piosenka, uwielbiam ją!
__________________
Yuk-ka
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Bo ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy
yuk-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 12:22   #26
agi_kn
Rozeznanie
 
Avatar agi_kn
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Konin/ Londyn
Wiadomości: 921
Dot.: Mam pewną prośbe :) "Film " ze Ślubu.....

Cytat:
Napisane przez Agniesia~
Obejrzalam Wasz teledysk ze slubu. Wzruszylam sie strasznie i nadal mam lezki w oczach. Przeslicznie wygladaliscie, szczegolnie Panna Mloda Sesje mieliscie zaraz przed slubem? My tak planujemy i teraz gdy ogladalam ten filmik widze, ze mozna wygladac bardzo naturalnie w czasie zdjec, bo mnie kamera bardzo stresuje i zwykle jej unikalam.
Pod wszystkim sie podpisuje kurcze mnie tez stresuje kamera mam wrazenie ze robie nienaturalne miny i potem nie moge sie ogladac a Wy wygladaliscie swietnie
agi_kn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 13:06   #27
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936
Dot.: Mam pewną prośbe :) "Film " ze Ślubu.....

Hej
Ja sama polecam piosenke na podkład Roberta Jansona- Małe szczęścia. Brat miał i suuuper
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 18:57   #28
katrina
Rozeznanie
 
Avatar katrina
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 707
GG do katrina
Dot.: Mam pewną prośbe :) "Film " ze Ślubu.....

Dzisiaj już mi stronka działa... popłakałam się, naprawdę.
katrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 08:27   #29
Doni79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: piekna okolica blisko Stuttgartu
Wiadomości: 490
Dot.: Mam pewną prośbe :) "Film " ze Ślubu.....

Dziewczynki kochane, ktore ten piekny dzien macie jeszcze przed soba: Naprawde goraco polecam taki teledysk! Dziwna sprawa, ale robi on na mnie wrazenie za kazdym razem jak go ogladam, choc widzialam i slyszalam go juz milion razy Za kazdym razem jednak wracaja wspomnienia danego momentu, wiem, co wtedy czulam, przypominaja mi oczy pelne milosci mojego kochanego R. skierowane wlasnie na mnie...ech mowie wam, cala ta oprawa, kazda sekunda wracaja i wewnetrznie za kazdym razem przezywam to co wtedy.

Pioseneczke mozna zawsze wybrac taka, ktora nam z czyms sie kojarzy, ktora kochamy i np. mamy z nia romantyczne wspomnienia My na poczatku chcielisme piosenke Sade "No ordinary love", ale jednak wybor padl na Garego Barlowa.

Wszystkim tegorocznym Pannom Mlodym zycze przepieknego dnia slubu, cudownej pogody, niezapomnianych wrazen i aby wszystko wyszlo tak, jak sobie wymarzylyscie!!
Doni79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 08:56   #30
Jota
Raczkowanie
 
Avatar Jota
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 449
Dot.: Mam pewną prośbe :) "Film " ze Ślubu.....

Ależ pięknie... Doni śliczna z Ciebie kobieta . Podobało mi się płonące serce na końcu filmku i chciałam zapytać, gdzie to zrobiliście, na sali? Piosenka też bardzo ładna, przyznam, że nie znałam jej wcześniej. Co tu będę mówić, tak mi sie podobało, że napisałam pierwszy post
Życzę Wam dużo szczęścia.
Jota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:40.