Poznań- Siłownia i Fitness - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-22, 14:45   #1
rzodkiew
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Jelenia Góra/Poznań-studia:)
Wiadomości: 1
GG do rzodkiew

Siłownia, klub fitness w Poznaniu


Witam. Od października zaczynam studia w Poznaniu i w związku z tym szukam dobrej siłowni/klubu fitness w tym mieście. Możecie mi coś polecić? Zastanawiałam się nad klubem NIKU, ale tam jest dość drogo, a karnet dla studentów jest ważny tylko w godz. 7-15. Spodobała mi się natomiast oferta Centrum Fitness Olymp na Smoluchowskiego. Co o tym myślicie? Podawajcie swoje typy
Za każdą radę z góry dziękuję
__________________
I can resist everything except volleyball and fitness
rzodkiew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-28, 07:27   #2
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Siłownia, klub fitness w Poznaniu

a jakie są ceny w NIKU, bo myślałam że Olymp trudno "przebic?"
jak dla mnie cena nieadekwatna do oferty
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-28, 16:16   #3
baskaaa
Raczkowanie
 
Avatar baskaaa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Komorniki
Wiadomości: 57
Dot.: Siłownia, klub fitness w Poznaniu

Super ofertę zajęć mają jak dla mnie w Remplusie, ale cena nie dla mnie, studencki karnet miesięczny 220zł :| Tak więc podłączam się do pytania. Szczególnie mi zależy o jakiś zajęciach typu Aerobox lub jakiś na intensywne spalanie tkanki tłuszczowej. Niestety na razie co patrzę to godziny nie pasują
__________________
Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności, a daje znacznie więcej światła.
baskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 21:38   #4
gonaa89
Raczkowanie
 
Avatar gonaa89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 58
Dot.: Siłownia, klub fitness w Poznaniu

up
gonaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 08:26   #5
niunia-sfd
Raczkowanie
 
Avatar niunia-sfd
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: poznan
Wiadomości: 217
Dot.: Siłownia, klub fitness w Poznaniu

silownia platinium piekney sprzet i karnet 115 i chodzisz ile chcesz , poznania czy jakos tak 24h otwarta karnet 120zl ale w jego ramach rowniez spining aerobik itp
__________________
niunia-sfd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 09:42   #6
slodkaCytryna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2
Kluby fitness w Poznaniu

Cześć!
Jestem z Poznania i chciałam zacząć treningi (pora trochę popracować nad sobą, lato niedługo).

Czy któraś z Was, która mieszka w Poznaniu, może mi polecić jakieś kluby fitness? Gdzie warto ćwiczyć? Gdzie są najlepsze warunki?
slodkaCytryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 10:43   #7
thecla
Raczkowanie
 
Avatar thecla
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 320
Dot.: Kluby fitness w Poznaniu

Witam,

Koleżanka chodzi na fitness do klubu który działa na KS Poznania ul Słowiańska, a druga gdzieś na Wildzie. Obie sobie chwaliły.
__________________
Kochaj i rób co chcesz. (św. Augustyn)


thecla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-19, 14:02   #8
encore1fois
Zakorzenienie
 
Avatar encore1fois
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 045
Dot.: Kluby fitness w Poznaniu

ja chodziłam do Niku na Piątkowskiej i byłam bardzo zadowolona - dobrze wyposażona siłownia, duży wybór zajęć (od jogi po latin aerobic) i do dyspozycji sauna i łaźnia parowa, minusem niestety są dość wysokie ceny...
__________________
Grudniowa mini-wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post68381251
encore1fois jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 14:36   #9
slodkaCytryna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2
Dot.: Kluby fitness w Poznaniu

Muszę faktycznie pochodzić trochę po klubach i rozejrzeć się, póki mam zapał do ćwiczeń. Zapisanie się do klubu na pewno mnie zmotywuje bardziej do ćwiczeń

Fajnie wygląda klub Platinum na zdjęciach, czysto i miło, ale muszę się wybrać osobiście...

Dzięki
slodkaCytryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 13:07   #10
Shakira_19
Raczkowanie
 
Avatar Shakira_19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 440
Jaki klub fitness polecacie -Poznań

Stoję przed wyborem klubu fitness i niestety nie wiem na jaki się zdecydować czy lepiej wielki kompleks jak Nautilius, Gymnasion czy Niku czy lepiej coś mniejszego jak Studio forma, Olymic, Studio25

proszę o radę

Chodziłoby mi by była siłownia, aerobick i najlepiej jeszcze spinning
Shakira_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 20:13   #11
sadgatii
Rozeznanie
 
Avatar sadgatii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z daleeeekaaa :D
Wiadomości: 595
GG do sadgatii
Dot.: Jaki klub fitness polecacie -Poznań

podpinam się pod pytanie Jakie macie doświadczenia z klubami z pzn? pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
sadgatii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-07, 21:52   #12
zico
Raczkowanie
 
Avatar zico
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 287
Dot.: Jaki klub fitness polecacie -Poznań

Wg mnie ta powala z nóg:

http://www.remplus.pl/index_pl.html
__________________
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski

profesjonaliści we wrotkarstwie (jazda na rolkach):
http://www.wrotkarstwo.pl

zico jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 11:50   #13
linda20
Przyczajenie
 
Avatar linda20
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 22
Send a message via Skype™ to linda20
Dot.: Jaki klub fitness polecacie -Poznań

.

Edytowane przez linda20
Czas edycji: 2011-05-09 o 21:26
linda20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 14:41   #14
lorane
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 891
GG do lorane
Dot.: Jaki klub fitness polecacie -Poznań

Cytat:
Napisane przez linda20 Pokaż wiadomość
Polecam wszystkim klub Gimnasion, fajna atmosfera, fachowi trenerzy. Odradzam wszystkim "Klub Rozwoju Osobistego PASJA". Słabi trenerzy, niemiła obsługa, szkoda pieniędzy lepiej poćwiczyć w domu niż tak iść ))
A czy moglabys przyblizyc ceny w gymasion? chodzi mi glownie o karnet miesieczny lub ten do 16 i ewentualne znizki dla studentow

Edytowane przez lorane
Czas edycji: 2010-02-15 o 15:57
lorane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 20:03   #15
to ja magda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 327
Dot.: Jaki klub fitness polecacie -Poznań

Od kilku miesięcy chodzę do niku i jestem bardzo zadowolona. Płacę 150 zl miesięcznie, tzw. taryfa dzienna, czyli wejscie do godz. 15-tej, a w weekendy w godzinach otwarcia. Taryfa całodzienna to chyba 180 zl.
W tej cenie mam mozliwość korzystania z silowni, zajęć aerobiku oraz spinningu.
Istruktorzy bardzo w porządku - pokażą, wytłumacza i pomogą. Po wpłaceniu oplaty członkowskiej (100zł chyba) umawiasz się na pierwszy trening, po którym dostajesz program cwiczeń.
Zresztą jak pójdziesz to ktos Cię po klubie oprowadzi, pokaże i wyjaśni co i jak.
Do tego wygodne szatnie z szafkami, mozliwość skorzystania z sauny (w ramach karnetu), prysznice i czyste łazienki.
to ja magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 11:17   #16
lorane
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 891
GG do lorane
Dot.: Jaki klub fitness polecacie -Poznań

Jak przed rokiem pytalam w niku o ceny to 150zl + 100zl wpisowego kosztowal karnet studencki - wlasnie ten do 15 , normalny calodzienny 250 +200zl wpisowego
lorane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 20:31   #17
michalSz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki klub fitness polecacie -Poznań

.

Edytowane przez michalSz
Czas edycji: 2010-03-01 o 08:24
michalSz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 09:23   #18
linda20
Przyczajenie
 
Avatar linda20
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 22
Send a message via Skype™ to linda20
Dot.: Jaki klub fitness polecacie -Poznań

Cytat:
Napisane przez michalSz Pokaż wiadomość
a dlaczego odradzasz KRO Pasja ? jest to klub kameralny i obsługa jest bardzo miła. nie rozumiem skąd takie zdanie ? uważam że Twój zarzut jest bezpodstawny i domyślam się że nie korzystałaś nawet z usług KRO Pasja w dobie internetu można bardzo łatwo rozszerzać negatywną reklamę - znam osobiście wszystkie osoby z KRO Pasja i ostatnie co mogę o nich powiedzieć to to że są obrażone a tym bardziej że są niekompetentne... w CV każdemu zaglądałaś ? do tego gdybyś tak dobrze znała klub pasja wiedziałabyś że tam zajęć fitnes nie ma ! są tylko zajęcia z Pilatesa jeśli masz jeszcze coś do powiedzenia to zapraszam do konwersacji - Michał Szczepaniak 796 851 002 michal.m.szczepaniak@gmai l.com - masz odwagę skonfrontować swoją opinię ?
Śmieszy mnie trochę ten post bo to żałosna próba odbudowania wizerunku firmy przez właścicieli...) hehe. Korzystał Pan kiedys z usług czy tylko jest kolegą właścicielki?
Wizerunek firmy buduje się przez traktowanie klientów z szacunkiem, prowadzenie zajęć w miłej atmosferze i umiejętność odpowiadania na pytania odnośnie Państwa usług. Odsyłam do jakiejkolwiek lektury z dziedzin marketingu...1 niezadowolony klient przekaże swoją opinię ok. 9 osobom przy czym zadowolony tylko ok. 3...proszę wyciągnąć wnioski !
Byłam w PASJI na Pilatesie, którego poziom pozostawia wiele do życzenia...niestety taka jest prawda! Do typowy osiedlowy pseudo klub. Odwolują zajęcia nie informująć nawet o tym wcześniej...nie mówiąc o tym ,że przy próbie uzyskania informacji telefonicznie zostałam potraktowana niegrzecznie i nie potrafiono nawet odpowiedzieć na podstawowe pytania o grafik. W poważnie podchodzącym klubie grafik powinien być ustalony a tym bardziej znany pracownikom )) :P. Jak pracownicy nie znają godzin zajęć to jak ludzie mają na nie chodzić? ))
Teraz chodzę do NIKU i jestem bardzo zadowolona Godziny zajęć są jasno określone, trenerzy profesjonalnie prowadza zajęcia i szanują klientów )) POLECAM NIKU! )) Ania L.
linda20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 14:08   #19
sinsinsin
Rozeznanie
 
Avatar sinsinsin
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 942
Dot.: Jaki klub fitness polecacie -Poznań

Linda to w koncu Niku czy Gymnasion?
Tez jestem na etapie wyboru klubu i zastanawiam sie meidzy Gymnasionem w Pestce a Niku na piatkowie.. Zalezy mi na opinii, bo chcialabym sie czuc swobodnie, szczegolnie z racji tego,ze nigdy na silownie nie chodzilam i nei mam wlasciwie zadnego doswiadczenia i przyznam szczerze,ze troche mnei to krępuje? Jacy ludzie tam przychodza? i jak nastawieni są trenerzy?
sinsinsin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-25, 18:44   #20
to ja magda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 327
Dot.: Jaki klub fitness polecacie -Poznań

Cytat:
Napisane przez sinsinsin Pokaż wiadomość
Linda to w koncu Niku czy Gymnasion?
Tez jestem na etapie wyboru klubu i zastanawiam sie meidzy Gymnasionem w Pestce a Niku na piatkowie.. Zalezy mi na opinii, bo chcialabym sie czuc swobodnie, szczegolnie z racji tego,ze nigdy na silownie nie chodzilam i nei mam wlasciwie zadnego doswiadczenia i przyznam szczerze,ze troche mnei to krępuje? Jacy ludzie tam przychodza? i jak nastawieni są trenerzy?
Jeżeli chodzi o Twój brak doświadczenia, to obaw mieć nie musisz. Trenerzy w niku sa bardzo w porządku. Sama kilka miesiecy temu zaczynałam przygodę z silownią kompletnie od podstaw i zawsze mogłam liczyć na pomoc. Instruktorzy chodza po sali, pomagają, podpowiadają, korygują w razie potrzeby.
A jacy ludzie przychodzą? Normalni Panowie w róznym wieku, panie zarówno po 40-tce (np. ja), jak i młodsze i starsze. Wysokie, niskie, szczupłe i mniej szczupłe.
Koleżanka chodzi do gymnasionu i również jest bardzo zadowolona. Wydaje się, że oba te kluby trzymają dobry poziom.
to ja magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 01:00   #21
michalSz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki klub fitness polecacie -Poznań

.

Edytowane przez michalSz
Czas edycji: 2010-03-01 o 08:24
michalSz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 08:18   #22
michalSz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki klub fitness polecacie -Poznań

.

Edytowane przez michalSz
Czas edycji: 2010-03-01 o 08:24
michalSz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 13:27   #23
sinsinsin
Rozeznanie
 
Avatar sinsinsin
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 942
Dot.: Jaki klub fitness polecacie -Poznań

O to mialabym jeszcze jedno pytanie jesli mozna... Czy w Niku trenerzy na pierwszyzm spotkaniu ukladaja plan cwiczen i pokazuja co do czego itd? A w Gymnasionie;>?
sinsinsin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 17:33   #24
to ja magda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 327
Dot.: Jaki klub fitness polecacie -Poznań

Cytat:
Napisane przez sinsinsin Pokaż wiadomość
O to mialabym jeszcze jedno pytanie jesli mozna... Czy w Niku trenerzy na pierwszyzm spotkaniu ukladaja plan cwiczen i pokazuja co do czego itd? A w Gymnasionie;>?
U mnie wyglądalo to tak: zapisując sie do klubu umówiłam się na konkretną godzinę z instruktorem na pierwszy trening. Wypelniłam ankietę dotyczącą wieku, stanu zdrowia, dotychczasowej aktywnosci itd. Potem chodzilam z instruktorem od maszyny do maszyny, gdzie miałam dobierane obciążenie na poszczególne partie mięśni. Wszystko to zostało zapisane w tabeli, którą potem w charakterze "ściągi" miałam przy sobie.
to ja magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 17:15   #25
linda20
Przyczajenie
 
Avatar linda20
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 22
Send a message via Skype™ to linda20
Dot.: Jaki klub fitness polecacie -Poznań

.

Edytowane przez linda20
Czas edycji: 2011-05-09 o 21:28
linda20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 07:57   #26
tuturutu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 172
Poznań- Siłownia i Fitness

Drogie wizażanki, wpisywałam już na wiele sposobów Fintess Poznań, Siłownie w Poznaniu itd. w naszą wyszukiwarkę, jednak nic takowego się nie znalazło [ przy okazji nie funkcjonują polskie znaki, co wyjątkowo utrudnia pracę ] . Postanowiłam założyć nowy wątek, bo .. Poszukuję kobietek które, są z Poznania, lub dojeżdżają do niego na siłownię, bądź do fitness klubów Jak wrażenia ? Które polecacie ? Jakiś czas temu miałam zapewniony darmowy wstęp do CityZen przy Drodze Dębińskiej i muszę przyznać, że było tam świetnie, aczkolwiek zdarzał się czasem tłum. Karnety i wejścia są tam dość drogie, więc raczej nie skorzystam więcej, chyba, że w ostateczności .. Teraz myślę o stosunkowo nowym RedFitness, czy ktoś już tam był ? Zastanawiałam się również nad Hulkiem, ale niestety jest to siłownia stawiająca bardziej na mięśniaków, niż na kobietki, które pragną trochę schudnąć i wyrzeźbić swoje ciałko, przy okazji odreagowując trochę stresu
tuturutu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 12:38   #27
Julia84
Raczkowanie
 
Avatar Julia84
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 62
Dot.: Siłownie w Poznaniu

Red Fitness jest siłownią naprawdę z profesjonalnym sprzętem. Do tego oprócz samej siłowni z tego co pamiętam karnet obowiązuję też na wiele różnych zajęć aerobowych. Myślę, że warto spróbować

Znam również siłownię Platinum, jest ok, ale Red Fitness to jednak wyższa półka... zresztą sama miałam do RF chodzić więc zrobiłam wcześniej mały wywiad
Julia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 12:55   #28
lorane
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 891
GG do lorane
Dot.: Siłownie w Poznaniu

Ja jeszcze moge polecic Studio Pieknego Ciala na Wojciechowskiego(piatkowo ).
Cena karnetu open 169zl, studenci 139 (silownia, zajecia aerobiku, studio kardio)
Mozliwosc treningow indywidualnych - 50zl(im wiecej, tym taniej wychodzi)

Tylko dla kobiet bardzo mila atmosfera, tłumow raczej nie ma zdecydowana wiekszosc osob przychodzi wieczorami, jesli ma sie mozliwosc trenowania rano - praktycznie cala silownia do Twojej dyspozycji
lorane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 13:54   #29
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Siłownie w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez lorane Pokaż wiadomość
Ja jeszcze moge polecic Studio Pieknego Ciala na Wojciechowskiego(piatkowo ).
Cena karnetu open 169zl, studenci 139 (silownia, zajecia aerobiku, studio kardio)
Mozliwosc treningow indywidualnych - 50zl(im wiecej, tym taniej wychodzi)

Tylko dla kobiet bardzo mila atmosfera, tłumow raczej nie ma zdecydowana wiekszosc osob przychodzi wieczorami, jesli ma sie mozliwosc trenowania rano - praktycznie cala silownia do Twojej dyspozycji

ooo tylko dla kobiet czyli cos co mnie interesuje i dosyc blisko mnie

a czy ktoś coś wie o siłowni Altantis na Słowiańskiej?nie ma to jak czyjas opinia bo jak dla mnie najwieksza zaleta jest silowni jest to, ze jest czynna non stop :d

Edytowane przez 69love69
Czas edycji: 2010-05-02 o 13:57
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 15:52   #30
tuturutu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 172
Dot.: Siłownie w Poznaniu

Po pierwsze - jak się cieszę, że wreszcie znalazły się jakieś ćwiczące Poznanianki !
Czyli RF wygląda profesjonalnie .. W takim razie na razie zostanę przy tym, aczkolwiek Podolany trochę daleko .
Cytat:
Napisane przez 69love69 Pokaż wiadomość
ooo tylko dla kobiet czyli cos co mnie interesuje i dosyc blisko mnie

a czy ktoś coś wie o siłowni Altantis na Słowiańskiej?nie ma to jak czyjas opinia bo jak dla mnie najwieksza zaleta jest silowni jest to, ze jest czynna non stop :d
Też o tym myślałam i wygląda to całkiem nieźle na ich stronie. Można by się tam przejechać i zobaczyć na żywo jak to wszystko tam jest
zależy Ci głównie na poprawieniu kondycji, czy raczej na wyglądzie ?
tuturutu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-30 12:13:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:29.