DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-11-10, 18:37   #511
ania*aneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar ania*aneczka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 184
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

WARSZAWA


dr A.Hoffman-ja rowniez polecam pania doktor. Bylam dzisiaj na wizycie i mam mile odczucia-mimo ogolnego charakteru wizyt u ginekologa Dr bardzo sympatyczna, milo sie nam gadalo. Absolutnie nie naciaga na koszty, jest delikatna przy badaniu i ogolnie komfortowa atmosfera.
Polecam.
__________________
"Umrzeć przyjdzie,gdy się kochało wielkie sprawy głupią
miłością
..."
ania*aneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-14, 10:48   #512
wieraaa
Raczkowanie
 
Avatar wieraaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 33
GG do wieraaa
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Szczecin-probuje nieskutecznie:-((((zajsc w ciaze i chce jakiegosdobrego nienaciagajacego ginekologa ktory zleci komplet badan kto zna??
pozdro dla wszystkich
wieraaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-14, 14:15   #513
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez Dziewczyna z perłą Pokaż wiadomość
KRAKÓW

pani Barbara Dobek_Jakubczyk
Prywatny Gabinet Lekarski
30-037Kraków,Al.Słowackiego 4/6
tel. (012)633 10 68 kom. 0600803953

Jakies dwa lata temu chciałam zacząć brac tabletki antykoncepcyjne.jako,ze nie moglam o tym pogadac ani z mama ,ani z siostra, bylam zupelnie zdezorientowana.Zanim trafilam do Pani Dobek bylam u paru roznych 'specjalistow': przeszlam przez wizyte w przychodni panstwowej , u lekarki -naturystki z nieogolonymi nogami, pachami i czarniawym wasem. Mamy XXI wiek, nie bylam wtedy jakas bezmyslna nastolatka, jednak tabletek niedostalam- gdyz to nie jest w duchu religii chrzescijanskiej-jedyne co, to rozpiske kalendarzyka. Na badanie*( slyszac o wielkiej 'delikatnosci' tej pani) juz sie nie skusilam.Wyszlam czym predzej- a w nastepna w kolejce stala zaplakana 15nastolatka z duzym brzuszkiem-jej tez pani ginekolog zapisala ( w duchu religii oczywiscie! ) kalendarzyk.SZOK. Nastepnie przewinal sie zboczony pan ginekolog strzelajacy roznymi dowcipami przy badaniu, dobry pan doktor ze szpitala na Rydygiera (ale to za daleko dla mnie, wiec zrezygnowalam ze stalych wizyt), jakas roztargniona i niezbyt zainteresowana pani doktor. W koncu wracajac al. slowackiego zobaczylam szyld pani Dobek. Postanowilam sprobowac- i bardzo sie z tego ciesze. Gabinet miesci sie w mieszkaniu w kamienicy na alejach, pani Dobek jest bardzo spokojna, mila i delikatna lekarka.Poswieca pacjentkom duzo czasu,jest wyrozumiala i zna sie na rzeczy. To ona przepisala mi pierwsze tabletki- z ktorych jestem bardzo zadowolona( 0 efektow ubocznych-naprawde ),a w razie klopotow mozna do niej zadzwonic i zapytac co i jak.Ceny nie sa niskie, ale zazwyczaj chodze do niej 2-3 razy na rok, wiec nie jest tak zle. No i na zdrowiu sie nie oszczedza
Czy możesz napisać ile kosztuje wizyta
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-14, 15:12   #514
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Polecam dr Godwina Kanu.
Przyjmuje w Bielawie ul. Konopnickiej 38
nr tel(074)8338940



Bardzo profesjonalny, traktuje człowieka z szacunkeim. Poza tym przyjmuje zarowno prywatnie jak i ma podpisaną umowe z NFZ.
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-15, 17:12   #515
heyyou
Raczkowanie
 
Avatar heyyou
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 163
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

WARSZAWA

Ja szczerze polecam ginekologa, którego poleciła mi znajoma rodziców - również ginekolog, ale z Płocka. Pan Doktor nazywa się Zbigniew Słodki i przyjmuje w Enel-medzie. Wizyta kosztuje 80zl i naturalnie w gabinecie jest full equipment do USG (dla mnie to ważne, bo ja jak już raz się rozbieram to chciałabym wszystko mieć z głowy ).

Jestem szczęśliwa, że do niego trafiłam, po wielu średnio przyjemnych (czasem rozgrywanych na różnym poziomie abstrakcji i niedoinformowania...) wizytach u innych lekarzy...

Aha a trafiłam z torbielami na obu jajnikach i w ataku babskiej paniki... - bardzo rzeczowy, bardzo sympatyczny Pan Doktor a przy tym profesjonalista
__________________
You walk before me and I don't think I can follow
You walk behind me but I don't think I can lead
You walk around me...
#$%+&* don't walk around me, you make me dizzy!
heyyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-17, 11:04   #516
Ewciaak
Raczkowanie
 
Avatar Ewciaak
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 282
Wink Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Czeladz
Dr Domider dba o pacjentki w 100% jest bardzo dokladny. Prowadzil moje 2 ciaze. Niestety minusem jest to ze dlugo sie czeka na wizyte i spoznienia pana doktora - ALE TO PEWNIE PRZEZ TA DOKLADNOSC!!!
Mimo tego POLECAM
Ewciaak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-18, 07:37   #517
blackmagicone
Rozeznanie
 
Avatar blackmagicone
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 764
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Zgierz.
Dr Paduszyński, przyjmuje panstwowo, w przychodni rejonowej na ulicy szczawinskiej. Bardzo, bardzo kompetentny, mily, sympatyczny, robi bez problemowo wszystkie badania.
blackmagicone jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-19, 22:25   #518
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Gorzów Wlkp

Bożena Lech - wspaniała delikatna kobieta, zajmuje się moją mamą, pomogła przyjsć na świat mojej siostrzyczce a teraz i ja jestem jej pacjentką.
Przyjmuje prywatnie (kolo apteki Cito's) lub w przychodni na ul. Dworcowej.
Mialam u niej robiona nadzerke, dobrze leczy. POLECAM!!!
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-20, 15:52   #519
Ewelina Matylda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

KRAKÓW
z cała stanowczoscia odradzam ginekologów na ul. Stolarskiej, szczególnie dr Glanowską!!!! nie ma co sie sugerować ceną, jest niekompetntna i niedouczona.słyszałam o jej pacjentce, ktorej przez ignoracje w/w pani dr zostal wyciety jajnik.zbywa pacjentki, idzie na ilość a nie na jakosć usług!!! OSTRZEGAM.pozostali lekarze w w/w klinice też nie sa lepsi
Ewelina Matylda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-20, 16:15   #520
Ewelina Matylda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Odradzam Dr Glanowska!!!!niekompetenc ja Połączona Z Ignorancją Nastowaiona Na Wyzysk.b Czesto Wyslyła Na Badania Usg Do Swojego Syna, 2 Drzwi Dalej
Ewelina Matylda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-22, 19:37   #521
lilka_28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Dot.: Dobry ginekolog - kogo polecamy

WARSZAWA - dr Rober Kulik - polecam, bo jest b. konkretny, życzliwy, delikatny, wizyta trwa zawsze tyle, ile potrzebujesz, żeby omówić wszystkie sprawy, można też w jego gabinecie zrobić wszystkie badania krwi, ma USG, aparat do elektrokoagulacji, aparat do wymrażania. Tel. 022 826-08-25.
lilka_28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-22, 21:33   #522
palema
Zadomowienie
 
Avatar palema
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 217
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez lilka_28 Pokaż wiadomość
Dot.: Dobry ginekolog - kogo polecamy

WARSZAWA - dr Rober Kulik - polecam, bo jest b. konkretny, życzliwy, delikatny, wizyta trwa zawsze tyle, ile potrzebujesz, żeby omówić wszystkie sprawy, można też w jego gabinecie zrobić wszystkie badania krwi, ma USG, aparat do elektrokoagulacji, aparat do wymrażania. Tel. 022 826-08-25.
ile kosztuje taka wizyta? i gdzie przyjmuje?
__________________

...you will learn how to not quit
when things get hard in your life...




l o o k i n g f o r a n i n s p i r a t i o n
palema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-23, 13:24   #523
lilu_lu
Przyczajenie
 
Avatar lilu_lu
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 12
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Jeżeli szukacie dobrego ginegologa w Krakowie to polecam wam Marcina Opławskiego przyjmuje u siebie w prywatnym gabinecie na ul. Floriańskiej zresztą ma swoją strone www.ginekolog-krakow.pl
lilu_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-24, 23:40   #524
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

A może któraś zna dobrego ginekologa-endokrynologa w Warszawie? Najlepiej z NFZ, ale niekoniecznie.
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-25, 15:06   #525
Nixie
Rozeznanie
 
Avatar Nixie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 986
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Polecam dr Bożenę Labochę-Supernak. Przyjmuje prywatnie w Rudzie Sląskiej 6 na ul. 1-go maja, w kamienicy. Wizyta kosztuje 50 zł. Doktor jest przewspaniała, można z nia o wszystkim pogadać, jest konkretna i fachowa, polecam.
Nixie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-25, 15:17   #526
Monicoor
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 496
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

KRAKOW

Szukam Ginekologa, dobrego w miare taniego, raczej w centrum miasta i takiego ktory bedzie przyjmowal tez w soboty, i nie bedzie trudnosci z dostepem do niego.
Chodzilam do Glanowskiej, ale jej godziny pracy mi nie odpowiadaja:/
__________________
największa jędza w tym kurniku !!!
Monicoor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-25, 18:33   #527
kociulek
Zakorzenienie
 
Avatar kociulek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 3 535
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Biała Podlaska

Dariusz Daniluk, świetny, kompetentny lekarz, z poczuciem humoru Prowadził moją ciążę. Jestem z niego naprawdę zadowolona.
__________________



My + A + K +
kociulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-26, 10:15   #528
Aliszja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Szczecin
Polecam dr Świderskiego przyjmuje przy ul. Felczaka 7B Jeśli jesteś ubezpieczona to wizyta jest bezpłatna. Jest miły, spokojny i delikatny.
Aliszja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-28, 09:51   #529
Mysz_ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 193
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Polecam Jarosława Czechmanowskiego - szpital w Pleszewie (woj. wielkopolskie). Przyjmuje tez w Ostrowie Wlkp. To lekarz z prawdziwego zdarzenia. Mozna Mu bezgranicznie zaufac.
Mysz_ka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-28, 16:53   #530
Mroofcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 610
Smile Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

.
__________________
PROFIL ZAMKNIĘTY

Edytowane przez Mroofcia
Czas edycji: 2009-01-29 o 16:08
Mroofcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-28, 19:18   #531
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Smile Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Katowice przyjmuje równiez w Olkuszu. Polecam dr nauk med. Spec. ginekolog położnik Danuta Piecuch-Gelner
__________________
moje skarby

Edytowane przez adatka
Czas edycji: 2006-11-28 o 19:50
adatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-28, 20:24   #532
naiyah
Raczkowanie
 
Avatar naiyah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolice Łodzi
Wiadomości: 370
GG do naiyah
Exclamation Zapalenie przydatków

Dziś byłam u ginekologa (pierwszy raz w moim życiu!). Najprawdopodobniej mam zapalenie przydatków. Zapisano mnie na usg więc mam pytania.Będzie to usg dopochwowe czy normalnie przez brzuch (bo tylko powiedziala ze usg). Czy przy takim przez brzuch musze sie cala rozebrac od pasa w dol czy wystarczy obnizyc majtki? Pytam bo pewnie w tym dniu będę miala okres i tak troche mi głupio...
__________________
A6W - 42 dzień <- 13.04.08 !! i 18.04.11 !!



naiyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-28, 20:36   #533
naiyah
Raczkowanie
 
Avatar naiyah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolice Łodzi
Wiadomości: 370
GG do naiyah
Dot.: Zapalenie przydatków

kurcze przepraszam ze napisalam nie do tematu... chcialam zalozyc nowy wątek a mi sie wklepalo tutaj
__________________
A6W - 42 dzień <- 13.04.08 !! i 18.04.11 !!



naiyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-28, 21:48   #534
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Zapalenie przydatków

Cytat:
Napisane przez naiyah Pokaż wiadomość
Dziś byłam u ginekologa (pierwszy raz w moim życiu!). Najprawdopodobniej mam zapalenie przydatków. Zapisano mnie na usg więc mam pytania.Będzie to usg dopochwowe czy normalnie przez brzuch (bo tylko powiedziala ze usg). Czy przy takim przez brzuch musze sie cala rozebrac od pasa w dol czy wystarczy obnizyc majtki? Pytam bo pewnie w tym dniu będę miala okres i tak troche mi głupio...
USG dopochwowe (jak sama nazwa wskazuje) robi się dopochwowo (wewnątrz). Jeśli chodzi o USG przez brzuch to oczywiście będziesz musiała obniżyć nieco bieliznę, żeby lekarz dokładnie bógł obejrzeć na monitorze macicę czy jajniki. ps. Aż głupio się czuje odpowiadając na Twój post, ale powiedzmy, że możesz faktycznie nie wiedzieć tak oczywistych zdawałoby się rzeczy bo to Twoja pierwsza wizyta u ginekologa i pierwsze tego typu badanie USG.
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-30, 16:58   #535
malina3891
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 22
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Lublin

Proll Halina, fajna babka znająca sie na tym co robi, czasami mam wrazenie, ze przychodze do kolezanki a nie do ginekologa.....
Chodze do niej od 1,5 roku i jak narazie nie planuje nic zmieniac..
malina3891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-30, 17:57   #536
czeremchowa
Zadomowienie
 
Avatar czeremchowa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 222
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez malina3891 Pokaż wiadomość
Lublin

Proll Halina, fajna babka znająca sie na tym co robi, czasami mam wrazenie, ze przychodze do kolezanki a nie do ginekologa.....
Chodze do niej od 1,5 roku i jak narazie nie planuje nic zmieniac..
A gdzie przyjmuje? I ile bierze za wizytę bo pewnie prywatnie.
Z góry dzięki za odpowiedź
czeremchowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-30, 18:41   #537
nowaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez Dziewczyna z perłą Pokaż wiadomość
KRAKÓW

pani Barbara Dobek_Jakubczyk
Prywatny Gabinet Lekarski
30-037Kraków,Al.Słowackiego 4/6
tel. (012)633 10 68 kom. 0600803953

Jakies dwa lata temu chciałam zacząć brac tabletki antykoncepcyjne.jako,ze nie moglam o tym pogadac ani z mama ,ani z siostra, bylam zupelnie zdezorientowana.Zanim trafilam do Pani Dobek bylam u paru roznych 'specjalistow': przeszlam przez wizyte w przychodni panstwowej , u lekarki -naturystki z nieogolonymi nogami, pachami i czarniawym wasem. Mamy XXI wiek, nie bylam wtedy jakas bezmyslna nastolatka, jednak tabletek niedostalam- gdyz to nie jest w duchu religii chrzescijanskiej-jedyne co, to rozpiske kalendarzyka. Na badanie*( slyszac o wielkiej 'delikatnosci' tej pani) juz sie nie skusilam.Wyszlam czym predzej- a w nastepna w kolejce stala zaplakana 15nastolatka z duzym brzuszkiem-jej tez pani ginekolog zapisala ( w duchu religii oczywiscie! ) kalendarzyk.SZOK. Nastepnie przewinal sie zboczony pan ginekolog strzelajacy roznymi dowcipami przy badaniu, dobry pan doktor ze szpitala na Rydygiera (ale to za daleko dla mnie, wiec zrezygnowalam ze stalych wizyt), jakas roztargniona i niezbyt zainteresowana pani doktor. W koncu wracajac al. slowackiego zobaczylam szyld pani Dobek. Postanowilam sprobowac- i bardzo sie z tego ciesze. Gabinet miesci sie w mieszkaniu w kamienicy na alejach, pani Dobek jest bardzo spokojna, mila i delikatna lekarka.Poswieca pacjentkom duzo czasu,jest wyrozumiala i zna sie na rzeczy. To ona przepisala mi pierwsze tabletki- z ktorych jestem bardzo zadowolona( 0 efektow ubocznych-naprawde ),a w razie klopotow mozna do niej zadzwonic i zapytac co i jak.Ceny nie sa niskie, ale zazwyczaj chodze do niej 2-3 razy na rok, wiec nie jest tak zle. No i na zdrowiu sie nie oszczedza

A ja dzis dzwonilam zeby sie umowic na wizyte. Odebrala jakas niemila kobieta, ktora na moje pytanie o cene wizyty wyleciala na mnie - przepraszam za dosadnosc - z morda i wielkimi pretensjami jak wogole smiem o to pytac. Potem zaczela na mnie wrzeszczec ze na pewno chce przyjsc po recepte.
Wiec pomimo najlepszych checi z mojej strony, daruje sobie te wizyte.
nowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-30, 18:42   #538
Ashanti83r
Przyczajenie
 
Avatar Ashanti83r
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 16
Thumbs up Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy (a kogo nie ;) )

Warszawa- Ordynator Ginekologii i Polożnictwa na Czerniakowskiej ANDRZEJ BRYNCZAK. Jest świetnym lekarzem,nie tylko milym i indywidualnie traktującym swoje pacjentki ale przede wszystkim posiada wieloletnią praktykę (nie byłby przecież ordynatorem)Chodzę do niego parę lat,moja rodzina i koleżanki rownież.Operowal mnie tak więc to jedyny lekarz,któremu ufam!Pozdrawiam
Ashanti83r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-01, 09:20   #539
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez czeremchowa Pokaż wiadomość
A gdzie przyjmuje? I ile bierze za wizytę bo pewnie prywatnie.
Z góry dzięki za odpowiedź

no wlasnie ?? gdzie przymuje ?? no i ile kosztuje wizyta ?? chodzi ktos jeszcze moze do niej ???
(P.S.Chodzi mi o Pania Haline Proll)
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-01, 10:04   #540
KasikB
Rozeznanie
 
Avatar KasikB
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 890
GG do KasikB
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez adatka Pokaż wiadomość
Katowice przyjmuje równiez w Olkuszu. Polecam dr nauk med. Spec. ginekolog położnik Danuta Piecuch-Gelner
Ja mam akurat złe doświadczenia jeżeli chodzi o tą panią. Byłam u niej raz na konsultacji przed operacją i muszę powiedzieć, ze nigdy nie spotkałam się z lekarzem, którego nie obchodziło co zrobię i czy kiedykolwiek będę miała dzieci. A znaczące spojrzenie na zegarek też do miłych nie należało. Dodam jeszcze, że byłam u niej prywatnie a wizyta tania nie była (150 zł).
__________________
Dziecko to taki sympatyczny początek człowieka.
Don Herold

http://www.suwaczek.pl/cache/090aadb4fe.png
KasikB jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-19 19:10:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:07.