Te kilogramy są przerażające... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-05, 10:33   #1
Mysz_ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 193

Te kilogramy są przerażające...


Jestem w 17tc. Kilogramy przybywaja dosc szybko... Mam juz 6 kg na plusie. Wpędza mnie to w straszną depresję :-( martwię się czy zrzucę poźniej wszystkie kg. I jak patrzę w lusterko to też mi smutno, że robię się taka wielka :-(
Mysz_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 11:06   #2
MISIA186
Raczkowanie
 
Avatar MISIA186
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 57
Dot.: Te kilogramy są przerażające...

Niemartw sie napewno zgubimy te kilogramy! Ja mam termin na 14 stycznia ( juz niedługo ) i przytylam 16kg ale przed ciaza tez troche wazylam wiec teraz dochodze setki Tak szczerze to wcale sie nie przejmuje ze tyle waze ale mam nadzieje ze po paru miesiacach wejde w stare spodnie
MISIA186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 11:42   #3
baska201
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 081
GG do baska201
Dot.: Te kilogramy są przerażające...

Nie przejmuj sie naprawde wszytski kobiety w ciazy przez to przechodza.. widac tak musi byc.. jedne tyja malo a drugie duzo i nic na to nie poradzimy.. wiec glowa do gory i pamietaj \, ze nie tyjesz dla siebie tylko dla maluszka widocznie on tyle tego potrzebuje ja jestem w 26 tc i mam juz 9 kg na + a jem normlanie nie obzeram sie wiec tak musi byc niestety..
baska201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 13:52   #4
sasanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 265
GG do sasanka
Dot.: Te kilogramy są przerażające...

Cześć dziewczyny
Ja jutro zaczynam 22 tydzień. Nigdy się nie martwiłam, ze przytyję nadmiernie bo uważam ze wszystko jest do zrzucenia, a teraz dzidzia jest najważniejsza. Jem więc tyle ile mi potrzeba - to na co mam ochote i kiedy mam ochote, a w 21 tygodniu miałam na plusie 4 kilogramy. Koleżanki mówię, że w sam raz, ale jakoś czytając ile inne dziewczyny przybieraja zastanawiam się czy to aby nie za mało No ale nic - teraz jem trochę więcej niz mi się chce
Nie martwcie się - pewnie jedne z nas nabieraja wagi wcześniej, a inne później, co nie oznacza że nie nadgonią na finiszu Każda ciąża ma swoja urodę
Pozdrawiam ciepło
sasanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 15:58   #5
Mysz_ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 193
Dot.: Te kilogramy są przerażające...

Dziękuje dziewczyny za pocieszające słowa. Przed ciążą ważyłam 66 kg przy 166cm. Więc to już nie było mało. Teraz mam 72-73 kg a to dopiero 18 tc. Biore masaże u kosmetyczki zeby to ciałko było choć fajne Mój TŻ powtarza, że super wyglądam a po porodzie na pewno zrzucę. Kiedy byłam nastolatką chorowałam na bulimię... A ta choroba w psychice zawsze zostaje i pewnie dlatego jest mi tak ciężko psychicznie teraz.... Dziękuję Wam za zrozumienie...
Mysz_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 16:18   #6
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Te kilogramy są przerażające...

witam ja przed porodem wazyłam 40kg przy wzroscie 150cm, przytyłam cos koło 16kg, synek urodził sie przez cesarke bo był za duzy 4230 58cm, po ciazy wrociłam do wagi 46kg mi zostało, trzymała taka wage jak brałam tabsy od grudnia 2005 nie biore i niestety przytyłam i waze teraz 54kg.:-(
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 18:11   #7
m@gd@len@
Zadomowienie
 
Avatar m@gd@len@
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 268
GG do m@gd@len@ Send a message via Skype™ to m@gd@len@
Dot.: Te kilogramy są przerażające...

Nikita ja mam niedyskrete pytanie : czy miałaś problem z zajściem w ciążę??
ja jestem bardzo szczupła i zastanawiam się czy to nie jest przyczyną braku fasolki
__________________
nie zatrzyma mnie tylko tyle, że jest cieżko
m@gd@len@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-05, 18:37   #8
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Te kilogramy są przerażające...

Cytat:
Napisane przez m@gd@len@ Pokaż wiadomość
Nikita ja mam niedyskrete pytanie : czy miałaś problem z zajściem w ciążę??
ja jestem bardzo szczupła i zastanawiam się czy to nie jest przyczyną braku fasolki
w ciąże zaszłam jako 17-latka i była to raczej wpadka , a teraz mam 25 lat i staram sie o dugie dziecko i mam problemy, podejrzewam ze po długim okresie brania tabsów 7 lat bez robienia przerwy. Staram sie od lipca 2006 narazie bez skutku. Tobie na pewno sie uda zreszą resztcie staraczek na pewno też. rok 2007 będzie owocny w fasolki wierze w to.
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 10:04   #9
m@gd@len@
Zadomowienie
 
Avatar m@gd@len@
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 268
GG do m@gd@len@ Send a message via Skype™ to m@gd@len@
Dot.: Te kilogramy są przerażające...

Nikita dzięki za odpowiedź.
ja staram się od stycznia 2006. zastanowiła mnie wtedy waga moja: waże 47 kg przy wzroście 165cm, wiem że rzutem na taśmę mieszczę się w normie. od kiedy zaczęłam się starać kontroluję swoją wagę. 19 każdego mca waże się i pomiar wskazuje zawsze 47 kg, ani grama więcej ani mniej. więc raczej jest w porządku.
no mam nadzieję że 2007 rok bęzie urodzajny i niedługo utworzymy wątek ciążowy
__________________
nie zatrzyma mnie tylko tyle, że jest cieżko
m@gd@len@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 10:10   #10
Meme
Zadomowienie
 
Avatar Meme
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: bielsko- biała
Wiadomości: 1 030
GG do Meme
Dot.: Te kilogramy są przerażające...

Cytat:
Napisane przez Mysz_ka Pokaż wiadomość
Dziękuje dziewczyny za pocieszające słowa. Przed ciążą ważyłam 66 kg przy 166cm. Więc to już nie było mało. Teraz mam 72-73 kg a to dopiero 18 tc. Biore masaże u kosmetyczki zeby to ciałko było choć fajne Mój TŻ powtarza, że super wyglądam a po porodzie na pewno zrzucę. Kiedy byłam nastolatką chorowałam na bulimię... A ta choroba w psychice zawsze zostaje i pewnie dlatego jest mi tak ciężko psychicznie teraz.... Dziękuję Wam za zrozumienie...
Kochana twój tż, przynajmniej ci mówi ,że super wyglądasz! I chwała mu za to! Mój nic nie mówi, mimo, ze ważę 58 kg i pzrytyłam jak na razie 4 kg....jak ważyłam 54 kg przed ciażą, to się skarżył, ze jestem za chuda. TEraz tylko podobaja mu się moje piersi a ja cały czas panikuję, żeby nie pzrytyc za dużo,bo wtedy to już chyba żadnego komplementu nie usłyszę. Ale se po nim pojechałam, strasznie mnie wczoraj wkurzył, to dlatego, normalnie super z niego maż. Ale pzregiął.
__________________
Kategorycznie odmawiam dalszego rozmnażania

FILIPEK
http://tickers.baby-gaga.com/t/squsq...pek+ma+już.png

MADZIA
http://tickers.baby-gaga.com/t/bunbu...+Madzia+ma.png
Meme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 10:26   #11
Mysz_ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 193
Dot.: Te kilogramy są przerażające...

Czasem trzeba nimi wstrzasnac troche. U mnie raczej wstrzasa mna maz bardzo boi sie, zeby choroba nie powrocila w ciazy. Bo to byloby zagrozenie i dla mnie i dziecka. Moja droga... Czytajac jaka masz wage to nadal masz idealna figurke. Takze nie martw sie niczym. Ja komplementy tez iwele razy musze wyciagac
Mysz_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-19, 10:32   #12
olkao
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 341
Dot.: Te kilogramy są przerażające...

Cytat:
Napisane przez m@gd@len@ Pokaż wiadomość
Nikita dzięki za odpowiedź.
ja staram się od stycznia 2006. zastanowiła mnie wtedy waga moja: waże 47 kg przy wzroście 165cm, wiem że rzutem na taśmę mieszczę się w normie. od kiedy zaczęłam się starać kontroluję swoją wagę. 19 każdego mca waże się i pomiar wskazuje zawsze 47 kg, ani grama więcej ani mniej. więc raczej jest w porządku.
no mam nadzieję że 2007 rok bęzie urodzajny i niedługo utworzymy wątek ciążowy
ja ważyłam przed ciązą 45 ale mierzę 160 więc troche relatywnie więcej niz ty ale moja siostra przy 162 waży 42 kg i ma już trzecią córeczkę, tyje w ciązy zawsze 20 kg a potem w 3 mce po porodzie znowu jest chuda jak szkapa więc jesi tylko twoja chudośc nie wynika z neijedzenia a z natury nie masz się co martwi wagą

Mysz_ko ty się nie martw o tycie najwazniejsze żeby dziecko prawidłowow się rozwijało nie wolno kosztem tego maleństwa dbac ani w ciązy o szczupłośc ani podczas karmienia na to przyjdzie jeszcze pora...
olkao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 11:13   #13
bebe97
Wtajemniczenie
 
Avatar bebe97
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 192
Dot.: Te kilogramy są przerażające...

Ej dziewczyny, bez paniki!
Jak każdy organizm inaczej reaguje na leki, tak każda kobieta inaczej przybiera w ciąży. I nie ma co porównywać wagi do tygodnia ciąży, bo to się dopiero można zestresować przecież każda z nas ma inny wzrost, budowę ciała, różnie ważyłyśmy przed ciążą, inaczej przechodziłyśmy pierwszy trymestr- jedne wymiotowały i traciły wagę, inne dobry apetyt a z kolei jeszcze inne miały np. wstręt do określonych potraw i smaków, co powodowało różny przyrost masy u każdej. Ja niedawno zaczęłam 7 miesiąc, tydzień temu waga wskazywała 10kg+ i chociaż wagowo brzmi troszkę dołująco, to jakoś się nie przejmuję. Przypuszczam, że będzie dużo więcej nim urodzę, trudno. Ale miałam to szczęście, że nie wymiotowałam i jestem zdrowa
bebe97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 11:38   #14
Meme
Zadomowienie
 
Avatar Meme
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: bielsko- biała
Wiadomości: 1 030
GG do Meme
Dot.: Te kilogramy są przerażające...

Cytat:
Napisane przez bebe97 Pokaż wiadomość
Ej dziewczyny, bez paniki!
Jak każdy organizm inaczej reaguje na leki, tak każda kobieta inaczej przybiera w ciąży. I nie ma co porównywać wagi do tygodnia ciąży, bo to się dopiero można zestresować przecież każda z nas ma inny wzrost, budowę ciała, różnie ważyłyśmy przed ciążą, inaczej przechodziłyśmy pierwszy trymestr- jedne wymiotowały i traciły wagę, inne dobry apetyt a z kolei jeszcze inne miały np. wstręt do określonych potraw i smaków, co powodowało różny przyrost masy u każdej. Ja niedawno zaczęłam 7 miesiąc, tydzień temu waga wskazywała 10kg+ i chociaż wagowo brzmi troszkę dołująco, to jakoś się nie przejmuję. Przypuszczam, że będzie dużo więcej nim urodzę, trudno. Ale miałam to szczęście, że nie wymiotowałam i jestem zdrowa
eee...tam. zaczniesz kamrić i nawet się nie połapiesz gdzie te klogramy. Ja zachodząć w ciażę 1sza wazyłam 59 kg. Pzrytyłam 8-9 kg, po ciazy zrzuciałm 15 kg. Teraz startowałam z wagi 54-55 kg. w 1szej ciaży kilogramy wolno mi pzrychodziły, bo miałam zapasiki, teraz byłam po porstu chuda, wiec 2kg wskoczyło momentalnie. Top rawda, zalezy ile sie wazy pzred ciażą i jaka się ma budowę, ale prwda jest też taka, ze karmienie jest zbawienne dla figury!!!
__________________
Kategorycznie odmawiam dalszego rozmnażania

FILIPEK
http://tickers.baby-gaga.com/t/squsq...pek+ma+już.png

MADZIA
http://tickers.baby-gaga.com/t/bunbu...+Madzia+ma.png
Meme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 12:46   #15
bebe97
Wtajemniczenie
 
Avatar bebe97
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 192
Dot.: Te kilogramy są przerażające...

Cytat:
Napisane przez Meme Pokaż wiadomość
eee...tam. zaczniesz kamrić i nawet się nie połapiesz gdzie te klogramy. Ja zachodząć w ciażę 1sza wazyłam 59 kg. Pzrytyłam 8-9 kg, po ciazy zrzuciałm 15 kg. Teraz startowałam z wagi 54-55 kg. w 1szej ciaży kilogramy wolno mi pzrychodziły, bo miałam zapasiki, teraz byłam po porstu chuda, wiec 2kg wskoczyło momentalnie. Top rawda, zalezy ile sie wazy pzred ciażą i jaka się ma budowę, ale prwda jest też taka, ze karmienie jest zbawienne dla figury!!!

To jeszcze lepiej!!! Nie ma co się przejmować kilogramami, bo dzidziuś najpierw je wyciągnie karmieniem, potem będziemy chodzić z wózkami na spacerki, a w końcu ganiać za naszymi pociechami i schudniemy jeszcze bardziej- jak Meme Tak więc kochane przyszłe mamusie cieszmy się naszym słodkim ciężarkiem, czekajmy na to maluśkie-ogromne szczęście które niebawem nadejdzie i wyrzućmy nasze wagi przez okno!!
bebe97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 23:15   #16
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Te kilogramy są przerażające...

ja przytylam 2 kg i wydaje mi sie ze wiekszosc poszlo w piersi.. :/ spac trudno.. najgorzej ze ja lubie na brzuchu..
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 11:56   #17
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Te kilogramy są przerażające...

Myszka nie martw sie. Na koncu ciazy ok 10 kg to waga samego dzidziusia, macicy, ekstra wody w organizmie, itp ktore znikna zaraz poporodzie. Reszta to tluszczyk, ale przeciez samporod na pewno spala wiele kalori !!! A wiec po tym wszystkim zostanie dosyc malo kilogramow do zrzucenia.
Ja przytylam 13 kg, i wygladam jak hipopotam, ale czuje sie niezle...
Jesli rozumiesz angielski, zajrzyj na stronke http://unassistedchildbirth.com
a nawet jesli nie rozumiesz, to popatrz na zdiecia... zobaczysz ze i duze kobiety w ciazy sa piekne... bardzo piekne...
Jedz zdrowo, raczej duzo swiezych owocow i warzyw i malo tluszczow. Jedz co kilka godzin, bo jak jesz rzadko to organizm zaczyna sie obawiac ze niedlugo nie bedzie jedzenia i zaczyna robic zapasy.


Wg mnie zrzucic kilogramy to nie tak trudno przy wlasciwej diecie i karmieniu piersia. Gorzej jest z sylwetka. Kolezanka po ciazy wyglada super,ale brzuszek jej wisi... ja tak nie chce !
Czy ktos wie czy majteczki sciagajace pomagaja ?
No i martwie sie o biust ktory juz wisi... a jestem na poczatku 8-ego miesiaca...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pregnantnude1.jpg (20,3 KB, 146 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg summer2.jpg (16,4 KB, 154 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg beabelly.jpg (8,2 KB, 237 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dizdar3.jpg (25,6 KB, 171 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Liana3.jpg (26,4 KB, 200 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg anita.jpg (37,3 KB, 163 załadowań)
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 20:28   #18
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Te kilogramy są przerażające...

eternaswietne fotki.. wrzucaj na brzuszkowe
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 21:54   #19
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Te kilogramy są przerażające...

zdjęcia rewelacyjne
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-27, 08:35   #20
ajanna
Wtajemniczenie
 
Avatar ajanna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Barcelona
Wiadomości: 2 037
Dot.: Te kilogramy są przerażające...

dziewczyny, nie martwcie się. moja waga to 48 kg na 170 cm. w pierwszej ciąży przytyłam 25 kg (chociaż zaczęłam tyć dopiero w 5 msc-u) potem karmiąc wyłącznie piersią przez 5 msc-y zrzuciłam wszystko co do kilograma - po 3 msc-ach od porodu już mieściłam się we wszystkie ciuchy sprzed bez żadnych ćwiczeń, bo nie lubię. jedyne co mi zostało to trochę rozstępów, ale to dlatego, że zrobiłam sobie przerwę w smarowaniu fissanem teraz jestem w podwójnej ciąży i już przytyłam 8 kg (18 tc), a tyć zaczęłam w 2. msc-u. obwód brzucha mam już większy niż bioder ale nie martwię się, bo liczę, że karmiąc 2 szybko wszystko zrzucę, no i pchając bliźniaczy wózek
ajanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 13:07   #21
Meme
Zadomowienie
 
Avatar Meme
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: bielsko- biała
Wiadomości: 1 030
GG do Meme
Dot.: Te kilogramy są przerażające...

Cytat:
Napisane przez ajanna Pokaż wiadomość
dziewczyny, nie martwcie się. moja waga to 48 kg na 170 cm. w pierwszej ciąży przytyłam 25 kg (chociaż zaczęłam tyć dopiero w 5 msc-u) potem karmiąc wyłącznie piersią przez 5 msc-y zrzuciłam wszystko co do kilograma - po 3 msc-ach od porodu już mieściłam się we wszystkie ciuchy sprzed bez żadnych ćwiczeń, bo nie lubię. jedyne co mi zostało to trochę rozstępów, ale to dlatego, że zrobiłam sobie przerwę w smarowaniu fissanem teraz jestem w podwójnej ciąży i już przytyłam 8 kg (18 tc), a tyć zaczęłam w 2. msc-u. obwód brzucha mam już większy niż bioder ale nie martwię się, bo liczę, że karmiąc 2 szybko wszystko zrzucę, no i pchając bliźniaczy wózek
łoł...bliźniaki! Tym bardzije nie masz sie co kochana pzrejmować wagą! CZytałąm ,ze jak siejest z bliźniakami to 20kg to norma! A jaka różnica bedzie miedzy twoimi dziecmi - tym starszym i bliźniakami? Pewnie nie wiecsz jeszcze czy to będą dziewczynki czy chłoppcy?
__________________
Kategorycznie odmawiam dalszego rozmnażania

FILIPEK
http://tickers.baby-gaga.com/t/squsq...pek+ma+już.png

MADZIA
http://tickers.baby-gaga.com/t/bunbu...+Madzia+ma.png
Meme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 08:17   #22
ajanna
Wtajemniczenie
 
Avatar ajanna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Barcelona
Wiadomości: 2 037
Dot.: Te kilogramy są przerażające...

meme: u mnie różnica będzie naprawdę duża (tak wyszło, bo mam córkę z pierwszego małżeństwa, a bliźniaki z drugiego) - 14 lat! więc moja córka jest już właściwie odchowaną jedynaczką , na szczęście niezbyt rozpieszczoną. płci maluchów jeszcze nie znam, ale oczywiście marzy mi się parka
ajanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 10:52   #23
Meme
Zadomowienie
 
Avatar Meme
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: bielsko- biała
Wiadomości: 1 030
GG do Meme
Dot.: Te kilogramy są przerażające...

a ja będę miała Córke!!!!!!!!!!! Ale się cieszę!!!!!!!
__________________
Kategorycznie odmawiam dalszego rozmnażania

FILIPEK
http://tickers.baby-gaga.com/t/squsq...pek+ma+już.png

MADZIA
http://tickers.baby-gaga.com/t/bunbu...+Madzia+ma.png
Meme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 12:23   #24
ajanna
Wtajemniczenie
 
Avatar ajanna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Barcelona
Wiadomości: 2 037
Dot.: Te kilogramy są przerażające...

meme: gratuluję córeczki córeczki są super!
ajanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 12:49   #25
karinaaa
Zadomowienie
 
Avatar karinaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Augustów
Wiadomości: 1 260
Dot.: Te kilogramy są przerażające...

ja przed ciaza wazylam ok 60-62 kg przy wzroscie 175 cm ,teraz jestem w 33 tc i na plsuie mam 20 kg, czasem mam momenty ze bardzo mnie to przeraza jak ja to zgubie po porodzie ale wiem ze niema co sie martic najwazniejsze aby dzidzia byla zdrowa a jak wykonywalam usg w 30 tyd to moj maluszek wazyl prawie 1800 g a lekarz mowil ze na ten tydz to powinien 1300-1500 ,wiec widocznie bedzie duzym bobaskiem a moje tycie moze byc tez tym spowodowane tym ze od 6 miesiaca mam zalecony spoczynkowy tryb czyli praktycznie nic nie robie ,zadnych spacerkow wiekszych porzadkow itp
karinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 14:51   #26
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Te kilogramy są przerażające...

Cytat:
Napisane przez m@gd@len@ Pokaż wiadomość
Nikita dzięki za odpowiedź.
ja staram się od stycznia 2006. zastanowiła mnie wtedy waga moja: waże 47 kg przy wzroście 165cm, wiem że rzutem na taśmę mieszczę się w normie. od kiedy zaczęłam się starać kontroluję swoją wagę. 19 każdego mca waże się i pomiar wskazuje zawsze 47 kg, ani grama więcej ani mniej. więc raczej jest w porządku.
no mam nadzieję że 2007 rok bęzie urodzajny i niedługo utworzymy wątek ciążowy
M@gd@len@ ja mam 150cm i ważyłam przed ciążą 39-40kg i udało sie wiec mysle ze to chyba nie ma znaczenia że jestes taka szczupła
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 19:06   #27
ninamamma
Raczkowanie
 
Avatar ninamamma
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Sycylia
Wiadomości: 95
GG do ninamamma
Dot.: Te kilogramy są przerażające...

Meme gratuluje!!!
Moj ginekolog prowadzacy moja ciaze,wyliczyl ze moge zgrubnac ok.12 kg.Wypisal co jesc moge a co nie.
Do porodu szlam z 17 kg wiecej niz przed ciaza.Porod byl latwy,szybki powtot do formy psychicznej i fizycznej.
6 miesiecy po porodzie doszlam do wagi sprzed(karmilam tylko 3 miesiace piersia,ale dbalam o siebie-dieta,fizyczny ruch).
Ja sie nie przejmowalam dodatkowymi kilogramami,uwazalam tylko by jesc zdrowo(czasem sie skusilam).
Teraz biegam za moja roczna corka wiec nawet darmowy areobik mam:ha ha
__________________
Oby kazdy dzien byl dniem wyjatkomym...
www.rozowe.pl
ninamamma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-09, 11:30   #28
ebena
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Eldorado południowo-wschodnie
Wiadomości: 1 487
Dot.: Te kilogramy są przerażające...

Jestem w 14 t.c i przytyłam 3,5 kilo-jestm przerażona. Z tego 3 kg to na samym początku ciąży (do 8tc). Poźniej zaczęłam się więcej ruszać, mniej obżerać i waga staneła. Przed ciążą ważyłam 43kg/160cm-chyba dlatego że jestem szczupła tak dużo przytyłam (tylko na brzuchu no i piersi to chyba pnad 0,5 kg przybrały na wadze ale teraz są piękne).
ebena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-09, 12:57   #29
Meme
Zadomowienie
 
Avatar Meme
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: bielsko- biała
Wiadomości: 1 030
GG do Meme
Dot.: Te kilogramy są przerażające...

ja też pzred tą ciażą byłam raczje szczupła - wg niektórych nawet chuda - ważyłam 54kg na 166cm i tez bardzo szybko zaczęly mi wskakiwać kg. Teraz mam ich 7.5 na+a pzrede mna jeszcze jakieś 2 mies. W 1szej ciaży ważyłam 60kg jak w nia zaszłam i chyba z tego powdu nei pzrytyłam za wiele, bo tylko 9 kg, dlatego wydje mi się,że im mniej sie waży pzred ciażą tym wiecej sie w nije tyje, bo organizm musi zrobic zapasy na okres karmienia.
__________________
Kategorycznie odmawiam dalszego rozmnażania

FILIPEK
http://tickers.baby-gaga.com/t/squsq...pek+ma+już.png

MADZIA
http://tickers.baby-gaga.com/t/bunbu...+Madzia+ma.png
Meme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-11, 17:07   #30
ajanna
Wtajemniczenie
 
Avatar ajanna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Barcelona
Wiadomości: 2 037
Dot.: Te kilogramy są przerażające...

ninamamma: czy mogłabyś zdradzić, jaka była ta dieta zalecona Ci przez ginekologa? bo ja (mimo, że jestem weganką i jem mało słodyczy) przytyłam już ok. 13 kg, a to dopiero 25 tc
ajanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:59.