Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-15, 08:34   #4441
Mysz_ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 193
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy

Kancia lo matko jaki komplement ja przed ciaza wazylam 68 kg. W ciazy na plusie 26 kg!!! i zostalo mi 8 do zrzucenia teraz waze 76 kg kurde i nie moge zrzucic bo zasrane slodycze istnieja na swiecie

Ale Kancia dzieki wielkie. Ty to jestes sliczna laska!! A Twoje malenstwo to slodziak normalnie do schrupania!
Mysz_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 08:39   #4442
barwa
Rozeznanie
 
Avatar barwa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 781
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy

Joanna16 - trzymamy z Tymkiem kciuki a dobry wynik posiewu. mamy nadzieję, że kłopoty z ulewanie, to juz przeszłość.

Mysz_ka - witaj na naszym forum

Kancia - buziaki dla Apusia

i ja poproszę na priva Wasze dane do naszej- klasy


dziewczyny jak to jest z napięciem mięśniowym, bo chyba zaczynam świrować. Tymek lubi przekrzywiać główkę na prawą stronę, czasem kładzie też na lewą, ale częściej wygina się w prawo. trochę się boję, że coś jest nie tak.
__________________
Barwa i Tymek
barwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 08:42   #4443
Mysz_ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 193
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy

barwa dzieki za przywitanie
co do napiecia. My mielismy ten problem jak Oskar mial ok 3 miesiecy. Pediatra poradzila, aby klasc tak malego, zeby wymuszac obracanie sie na lewy boczek. I odwrotnie kladziemy go w lozeczku, od drugiej strony podchodzimy w pokoju od drugiej strony jest TV. I wiesz... pomoglo juz teraz ma 5,5 i spokojnie na 2 strony idzie.
Mysz_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 08:43   #4444
Mysz_ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 193
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy

dziewczyny a jestescie jeszcze w domku z malenstwami czy juz pracujecie?
Mysz_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 08:48   #4445
Anula123
Zakorzenienie
 
Avatar Anula123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brwinów
Wiadomości: 8 556
GG do Anula123
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy

dyta dlaczego ostatnio nic nie piszesz?
__________________
"In running, it doesn't matter whether you come in first, in the middle of the pack, or last. You can say, 'I have finished.' There is a lot of satisfaction in that."
-Fred Lebow, New York City Marathon co-founder
Anula123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 08:52   #4446
Mysz_ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 193
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy

Barwa ale piekne zdjecia!! No, ze Ty piekna to nie musze dodawac
Mysz_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 09:21   #4447
kasia_mw
Zadomowienie
 
Avatar kasia_mw
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 758
GG do kasia_mw Send a message via Skype™ to kasia_mw
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy

Kanciu buziaki dla Apusia ode mnie , a Krzyś mu grabę poda, bo chłopaki nie będą nam się tu na wątku całować .

Myszka witaj z nami. Jest nas tutaj troszkę, ale udzielają się ciągle te same osoby . Mam nadzieję, że ty będziesz z tych udzielających się. Ale masz dużego chłopaka. Moja koleżanka ma rocznego z tą wagą.

Krzyś dzisiaj zaczął mi się kręcić w nocy, myślałam, że to już 6, bo cycki mi buzowały, a to była 3. Może i smok by go zadowolił, ale wolałam opróżnić banieczki, bo bym miała kąpiel mleczną (już się zaczynało). A może moje cycki wysłały sygnał do ich użytkownika? Mało mam mleka, ale jak Krzyś długo śpi, a ja jeszcze np. na noc dam mu kleik, a nie cyca to się wylewa, bo skóra nie rozciągnięta.

Patrilla mój syn to tylko ładnie noce przesypia, ale w dzień też jest tragedia. Mi kuzynka powiedziała, że gdzieś wyczytała, że dzieci, które mało śpią są w przyszłości mądrzejsze od rówieśników . Przynajmniej tak to sobie teraz tłumaczę .
__________________
kasia_mw jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-15, 09:23   #4448
dyta19
Raczkowanie
 
Avatar dyta19
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 450
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy

Cześć dziewczyny.

Oj dziewczyny u mnie ostatnio bardzo dużo stresu było. Aż wstyd się przyznać, ale pękło nam zabezpieczenie ok. 2,5 tyg., temu i strasznie się stresowałam i zrobiłam test dzisiaj i naszczęście tylko jedna kreska.

A tak jeszcze na dokładkę, to Oliwka już umiała sama zasypiać i od 3 dni (jak już ja wszystkim pochwaliłam) znów płacze tylko odrywam ją od moich ramion i zbliżam się do łóżeczka. Jestem wyczerpana i wyprowadzona z Równowagi i strasznie się denerwuje i czuję się ja jakąś zła matka. I mąż jeszcze mi wczoraj powiedział, ze to moja wina, ze ona się tak zachowuje, bo ja jej nie rozumiem…..

A na koniec to Oliwka dostała jakiś suchych różowych strupów na łokciach, kolanach, na ramionach i lekarz wypisał nam maść sterydową i mamy ją smarować wieczorami.
Lekarz nie wie, od czego, a że przypadkiem zaczęłam jej tydzień temu zupki wprowadzać to mówie, ze to może alergia na pokarm.

No i tak wyszło, nie chciałam już pisać i zanudzać jak się boję ze w ciąży jestem, jak mnie mąż wkurza i córka niestety też.
dyta19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 09:26   #4449
dyta19
Raczkowanie
 
Avatar dyta19
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 450
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy

kurcze znikły mi zakładki w komputerze, możecie podac stronke ze zdjęciami naszych pociech
dyta19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 09:28   #4450
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy

Myszka nie zawstydzaj
barwa no my własnie mamy zbyt duze napięcie. Zwróć uwagę czy Tymuś układa się w literę C leżac na pleckach zbliża nózki do głowki. Czy masz może z nim problemy z ubieraniem? Pręży się albo przeciwnie jest bardzo wiotki jak go bierzesz na ręce??
Czy odgina głowkę do tyłu tak jakby za nim było duzo ciekawszych rzeczy niz przed jego noskiem.
Ja już troche sie nasłuchałam i naczytałam o objawach więc jak coś to moge pomóc więc pytaj Na razie poobserwuj maluszka pod kątem tego co napisałam

dyta jezu ja bym chyba zeszła w takiej sytuacji pomimo tego, ze biore tablety to mam mega stresa

Dziekujemy za życzonka
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 09:42   #4451
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy

Kanciu i Apusiu sto lat dla WAS
Oj Barwa pewnie wymyślasz jakby powiedziała moja babcia ale znam to z autopsji ale Pola tak ma ze np jednej nocy kładzie tylko główkę w lewo a drugiej tylko w prawo
dziś gehenna mała nei chce spać czekam spaceru jak zbawienia oby znów nie zaczeło padac ... niby spałam 6-7 h ale zmęczona jestem jakoś
Pola wyła 25 min dosłownie i w końcu zasnęła sama w łóżeczko i po radosnych 30 min sie obudziła chyba sie uduszę własną dłonią

Myszko witaj, ale śliczny klocuszek ci rośnie

dyta19
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-15, 10:04   #4452
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy

Juleczka znalazłam taki artykuł może Ci sie przyda

spokojna kąpiel

oj to chyba dla starszych dzieci

a może spróbujcie wykąpać małego razem z Wami np z tatą
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 10:12   #4453
kasia_mw
Zadomowienie
 
Avatar kasia_mw
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 758
GG do kasia_mw Send a message via Skype™ to kasia_mw
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy

dyta żal się ile wlezie, przecież od tego tu jesteśmy. A co do zrozumienia Oliwki to może jej ząbki rosną i to wcale nie twoja wina. Jesteś najlepszą matką dla swojego dziecka, na pewno innej by nie chciało. A co do intymnego pożycia to u nas strasznie kuleje, mamy zaległości i braki . Mąż zabiegany,praca, budowa, ja zajęta dzieckiem, oboje często zmęczeni. Mąż zasypia na kanapie, a ja nawet jak chcę go zbałamucić to rożnie to bywa. Chodzi do pracy na 6 (za to wraca o 14, bo 8 godz.), a później załatwia sprawy związane z budową.

kropka co do wysypki Krzysia to widzę poprawę. Mam nadzieję, że to ten seler, więc odpuść sobie go początkowo. A jak Adi już je zupki? Jak mu to idzie?

Co do odwracania główki, to dzieci często wolą jedną stronę. Tak jak dorośli lubią spać na którymś z boków bardziej niż na drugim. A co do wyginania główki do tyłu, to Krzyś tak ma jak jest zmęczony i nie może zasnąć sam. Wtedy pręży się u mnie na rękach.

A co do kąpieli to niedawno zaczęliśmy Krzysia na brzuszek przewracać i bardzo to lubi. Łepek trzyma w górze, brzuszek na dole wanienki i nam jest wygodniej trzymać, bo tak zwyczajnie to główkę podciąga do siadania i taki jest skrzywiony.
__________________
kasia_mw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 10:41   #4454
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy

barwa zdjęcia ( na naszej klasie ) w kapeluszu i w sukni zauroczyło mnie normalnie jak z jakiejs rozkładówki

minisiu Ty młoda laska jestes a myslałam, ze jestes starsza ode mnie to przez te wypowiedzi na forum bije od Ciebie dojrzałosc
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 10:55   #4455
dyta19
Raczkowanie
 
Avatar dyta19
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 450
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy

dziękuje dziewczyny za słowa otuchy

kanciu wszystkiego naj dla Apusia, super przystojniak tobie wyrasta

Co do antykoncepcji, to ja jeszcze @ nie dosstałam, chciałam wkładkę sobie zainstalować ale boję sie bólu, a tablety odpadają bo mam juz zylaki (dostałam w spadku).

Moje dziecko też uwielbia jedna stronę- lewą, i ostatnio zaczeła mi sie wyginać do tyłu i odwracac głowe do tyłu.
A i Oliwka już pełza do przodu i na boki Wygląda przy tym jak robak.


Zmykam dziewczyny na spacer...
dyta19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 11:04   #4456
Mysz_ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 193
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy

Patrilla, kasia_mw dzieki dziewczyny. Niestety Osa wzywa wiec wlece do Was pozniej
Mysz_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 11:04   #4457
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy

dziekujemy

negri wszystkiego najlepszego w dniu urodzin !!!

Myszka a czemu Osa ??
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 11:25   #4458
kasia_mw
Zadomowienie
 
Avatar kasia_mw
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 758
GG do kasia_mw Send a message via Skype™ to kasia_mw
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy

Ja też nie dostałam jeszcze @ i bardzo się z tego cieszę. A o wkładce to nawet nie myślę, bo ja się również boję. Znajoma mojej mamy mając wkładkę zaszła w ciążę . Mi gin powiedziała, że jak po 5 mies. nie dostanę okresu to mam przyjść i będziemy wywoływać, ale nawet nie mam zamiaru , dobrze się czuję i tak jest OK.

Kanciu myślę, że Osa, bo Oskar.
__________________
kasia_mw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 11:33   #4459
katia21
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 928
GG do katia21 Send a message via Skype™ to katia21
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy

Mysz_ka - witaj w naszym gronie. znowu o jedna nas wiecej

Kanciu - najlepsze zyczonka i ucalowanka dla Apusia.

Negri - stooo lat i spelnienia wszelkich marzen.

Wczoraj byliśmy u pediatry prywatnie, bo przynajmniej z nia moge normalnie pogadac. Kacper ma znowu katar i wydzielina mu splywa do gardla i dlatego kaszle i ta wydzielina tez jest w kupce. Dostal na kaszel stodal i biostymine. Na jaderku ma malego wodniaka, ktory powinien sam zniknac. Moge juz zaczac wprowadzac kaszki i deserki. Dzisiaj mu dalam 50 ml kleiku ryzowego na moim mleczku i dawalam lyzeczka bo oczywiscie z butli dalej nie chce pic. Nawet mu smakowalo. Ta kaszke mial taka lejaca. A jak wy dawaliscie na poczatku?? Jaka konsystencje mialy te kaszki?? Jak dlugo mam czekac zeby sprawdzic czy go nie zatwardzila??
katia21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-15, 11:38   #4460
ajanna
Wtajemniczenie
 
Avatar ajanna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Barcelona
Wiadomości: 2 037
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy

Dyta: nie stosuj tej maści ze sterydami . ja miałam taką historię, że na jakieś niewielkie łuszczenie się skóry na głowie dostałam właśnie maść ze sterydami od dermatologa, odstawiłam ją b. szybko, bo zaszłam w ciążę i ginekolog zabronił mi jej stosować, ale i tak skończyło się to dramatycznie - choć dawno ją odstawiłam, miałam żywe rany i włosy wypadały mi garściami . ok 5 lat dochodziłam do siebie. a byłam wtedy po 20 więc skórę miałam dużo grubszą niż niemowlak. może uznasz, że Cię straszę, ale od tamtej pory wszystkich ostrzegam z tego co piszesz o tych strupkach, to prawie na 100% alergia pokarmowa. napisz może co dokładnie wprowadziłaś do menu? i radzę zmienić lekarza, bo alergii nie leczy się sterydami - to tylko leczenie objawowe

Myszka: witaj teraz moje chłopaki nie będą już najstarsze na wątku urodzone tego samego dnia, a ważą jakieś 6-7 kg na oko, bo dawno nie ważyłam. Twój to przy nich gigant i poważniej wygląda

mamy, które narzekają na noce może pocieszę u nas od kilku dni Olafek zasypia, jak bóg przykazał o 23, budzi się ok. 3-4 na cycusia, potem ok. 7-8 i wstaje 9-10 . Igorek natomiast chodzi spać ok. 1:30 je ok. 7-8 butlę w półśnie, a potem śpi do 10-10:30. wczoraj dał mega popis - poszedł spać o 2:30

Apuś:
ajanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 11:46   #4461
katia21
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 928
GG do katia21 Send a message via Skype™ to katia21
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy

Wlasnie wyslalam zdjecia do galerii. Prosze mnie juz nie bo mnie juz wszystko boli.

Od wtorku przychodzi do Kacperka niania, zeby sie juz przyzwyczajali do siebie. Prawdopodobnie bedzie nia kolezanka siostry. Ma dopiero 20 lat, ale juz sie zajmowala kilkoma dziecmi i swoja bratanica. Mam nadzieje ze sie sprawdzi, ale widac ze lubi dzieci. A mam takie pytanie: ile placicie swoim nianiom??

Dyta - ja tez slyszalam, ze ta masc sterydowa jest niedobra.
katia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 13:34   #4462
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy

dyta maść sterydowa nie stosuj ona fakt daje rewelacyjna poprawę ale na krótką metę! a może spowodować np później alergie na promienie słoneczne jest sporo innych środków chociażby alantan maść i krem oraz preparaty z z serii emolium
co do wkładki mój pan gin nie widzi przeciwwskazań i dobra wkładka dobrze założona i o ciaze sie martwic nie musisz ja tabsów nie mogę gumek jak sie ostatnio okazało też nie bardzo ...
ajanna matko a co ten twój maluszek robi do tej 2 a w dzień sypia ??
katia21 to prawda pediatra prywatnie to wielkaaa różnica nie
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 13:43   #4463
kasia_mw
Zadomowienie
 
Avatar kasia_mw
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 758
GG do kasia_mw Send a message via Skype™ to kasia_mw
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy

No i przysłali nam zamówioną terakotę. Ale jest kur.. inna niż na próbkach. Takie maziaje jak ta po 60 zł Polska, a podobno Hiszpańska. Niech se ją w d... wsadzą . Najgorsze, że majster miał od jutra zaczynać, a nam nic się nie podoba. pochlastać się można.

Ja ostatnio też mam problemy z gumkami. Dawno ich nie używaliśmy, a w dodatku i tak ich nie lubię.
__________________
kasia_mw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 14:40   #4464
dyta19
Raczkowanie
 
Avatar dyta19
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 450
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy

Zupkę dla Oliwki robiłam z ziemniaka, marchewki, pietruszki, i dodałam łyżeczke kaszy manny i masło - oczywiwscie gotowałam

Co do maści to Lekarz nic mi nie powiedział, ze ta maśc to sterydowa, tylko laska w aptece mnie poinformowała. W skaładzie masci tez nic o żadnych sterydach nie ma. A nazwa tej maści to elsone.


Chyba macie rację, jutro przepisuje Oliwkę i siebię do mojego starej doktor, zawsze byłam z niej zadowolona. A przepisałam się do tej przychodni przez to ,że jest 300m od mojego bloku

A gymki to nam pierwszy ram od paru lat pękły. Zawsze smiałam się mojej koleżanki, której sie to często zdaża i mam za swoje.

Właśnie miałam powtórkę z usypiania mego dziecka
dyta19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 14:43   #4465
dyta19
Raczkowanie
 
Avatar dyta19
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 450
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy

Dziewczyny Proszę o adres e-mail do albumu naszych dzieci

Ojeju co ja napisałam o adres strony mi chodzi .

Dobra nie było tego pytania . Juz mi sie przypomniało ,ze adres jest na pierwszej stronie

Edytowane przez dyta19
Czas edycji: 2007-11-15 o 15:04
dyta19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 14:43   #4466
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy

myszka, witaj ponownie, Duży urwis z Oskara!!

Wszystkiego najlepszego dla Apusia!! Przesyłam całuski, słodkości, uściski.


Al znów nakryklałyście! Dopiero skończyłam czytać, i nie pamiętam już, co czytałam, tyle tematów, tyle osób.

My po szczepieniu. Po dwóch pierwszych kłuciach tylko troszkę płakał, ale po trzecim chyba stwierdził, że co za dużo, to ie zdrowo i tak mocno płakał. Tak mi go żal było. Kolejne kłucia 27 grudnia.

Nasz urwis waży równe 7kg. i mierzy 67cm.

Na temat zupek i innych nowych pokarmów nasz pediatra się nie wypowiada, bo an słoiczkach wszystko pisze. Więc będę robić po swojemu, pierwszy posiłek w pierwszych dniach grudnia.

Po szczepieniu byliśmy na urodzinkach u synka przyjaciółki- ma dzisiaj roczek. Sprezentowałam mu książeczkę, i autko- wóz strażacki, - bardzo mu przypadł do gustu.
Maksymilian natomiast dostał kilka zabawek po nim- takie pluszowe grzechotki, interaktywny motylek, itp.

ps. puściłam dziś multilotka, pierwszy raz w życiu.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 15:28   #4467
Anula123
Zakorzenienie
 
Avatar Anula123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brwinów
Wiadomości: 8 556
GG do Anula123
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy

lea życzę żeby był szczęśliwy.

kasiu wyobrażam sobie jaka jesteś wściekła.

A ja zamówiłam dziś meble do salonu. Mamy takiego stolarza, który zrobi co tylko się chce. Zamówiłam 2 witrynki, komodę, ławę, stół i krzesła. Rozrysowaliśmy sobie wszystko, podaliśmy wymiary jakie nam pasują i za ok 3 tyg będziemy już mieć mebelki. Kolor wybrałam orzech
__________________
"In running, it doesn't matter whether you come in first, in the middle of the pack, or last. You can say, 'I have finished.' There is a lot of satisfaction in that."
-Fred Lebow, New York City Marathon co-founder
Anula123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 15:30   #4468
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy

dzięki dziewczyny za pocieszenie
mam nadzieje ze juz sie to jej nie powtorzy,jak ją karmie to jest nie spokojna nie wiem czyme czy jej mleko nie smakuje czy to taki jej kaprys
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 15:33   #4469
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy

Fotki mojego urwiska i dzisiejszego solenizanta- rocznego Olivera.
oraz Maksymilian i jedna z jego nowych zabawek- motylek.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 16:28   #4470
ajanna
Wtajemniczenie
 
Avatar ajanna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Barcelona
Wiadomości: 2 037
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy

Dyta: czy ta masc zawiera hydrocortizon? bo to najczesciej chyba stosowany steryd co do zupki, to powinno sie wprowadzac pokarmy pojedynczo, zeby przyzwyczaic dziecko i obserwowac pod katem alergii wlasnie. moim zdaniem wyrzuc z niej maslo i manne. poobserwuj 5-7 dni jak będzie poprawa, zastąp je oliwą z oliwek (lub olejem tłoczonym na zimno) i kleikiem/płatkami ryżowymi albo kaszką kukurydzianą lub jaglaną (bardzo zdrowa)

Patrilla: Igorek ucina sobie drzemkę ok 22 - próbowaliśmy mu nie pozwalać ale śpi na stojąco. budzi się 23-23:30 i chce się bawić, jak próbujemy usypiać to się wkurza i płacze
ajanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:46.