Czy jestem normalny? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-06, 20:47   #1
vrrerran
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 41
Smile

Czy jestem normalny?


Jestem chłopakiem i uwielbiam nosić mega obcisłe damskie jeansy, nie noszę męskich obcisłych bo jak dla mnie są za luźne. Po prostu jestem uzależniony od ścisku. Tylko w takich spodniach jest mi wygodnie i się w nich dobrze czuję. Czy ze mną jest wszystko w porządku.Czy jestem normalny? Czy taki styl ma szansę na akceptację w społeczeństwie? Proszę o jak najwięcej opinii.



Pytania do dziewczyn: Czy chodziłybyście z kimś kto ma taki styl jak ja? Czy podoba się wam taki styl u chłopaka. Co wy na to? Proszę o jak
najwięcej odpowiedzi. interesuje mnie każda opinia nawet ta negatywna.
vrrerran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 20:57   #2
to ja magda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 327
Dot.: Czy jestem normalny?

Wiesz, jakos nie czuję się kompetentna żeby oceniac Twoją normalność. Na temat akceptacji społecznej też się nie wypowiem. Natomiast obawiam się, że swoim zamiłowaniem do bardzo ciasnych spodni robisz sobie krzywdę. Nie wiem, czy w przyszłości planujesz dzieci, ale zbyt ciasne spodnie to jedna z przyczyn przegrzewania się jąder, a skutki tego moga byc opłakane. Jesteś tego świadomy?
to ja magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 20:59   #3
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Czy jestem normalny?

hehe nie wiem czy to zart, czy prowokacja... ale..odpowiadam..:

sam styl, jak i Twoje upodobania uwazam osobiscie jak najbardziej za normalne, nie z takimi rzeczami sie spotykałam- różni ludzie- rózne rzeczy lubią. Najważniejsze, abyś dobrze czuł sie w tym, co masz na sobie. A z akcepracją czy brakiem akceptacji społeczeństwa każdy się zmaga w wiekszym lub mniejszym stopniu.

Osobiscie taki styl do mnie nie przemawia, wrecz mnie delikatnie odpycha, no...nie podobaja mi sie tacy meżczyźni, jak dla mnie są mało męscy- i przepraszam, jesli kogokolwiek tym stwierdzeniem uraziłam.
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 21:00   #4
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Czy jestem normalny?

Masz zdjecia???bo jakos trudno mi uwierzyc ze obcisle spodnie sa takie dziwne


(podobno to niezbyt zdrowe dla mezczyzny)
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 21:02   #5
vrrerran
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 41
Dot.: Czy jestem normalny?

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
hehe nie wiem czy to zart, czy prowokacja... ale..odpowiadam..:

To nie jest żart a tym bardziej prowokacja, tylko prawda.
vrrerran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 21:16   #6
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Czy jestem normalny?

Nie podoba mi się taki styl i nie chodziłam z kimś takim. Powiem więcej - damske spodnie sugerują pewne wątpliwości natury orientacyjnej...
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 21:17   #7
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Czy jestem normalny?

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
(podobno to niezbyt zdrowe dla mezczyzny)
Z pewnoscia niezby, moze negatywnie wplynac na prace narzadow plciowych.

Normalnosc to, hm... rzecz wzgledna. Na pewno nic takiego za co kogos mozna ganic, ale troche nie rozumiem, cytuje "uzaleznienia od scisku".
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-06, 21:23   #8
vrrerran
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 41
Dot.: Czy jestem normalny?

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Z pewnoscia niezby, moze negatywnie wplynac na prace narzadow plciowych.

Normalnosc to, hm... rzecz wzgledna. Na pewno nic takiego za co kogos mozna ganic, ale troche nie rozumiem, cytuje "uzaleznienia od scisku".

Po prostu jak mam na sobie luźne spodnie to mnie cholera bierze. Jak dla mnie jeansy muszą być mocno obcisłe. A co robią obcisłe spodnie? już odpowiadam uciskają, ściskają, więc masz odpowiedź na to czego nie rozumiesz.
vrrerran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 21:27   #9
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Czy jestem normalny?

Cytat:
Napisane przez vrrerran Pokaż wiadomość
Po prostu jak mam na sobie luźne spodnie to mnie cholera bierze. Jak dla mnie jeansy muszą być mocno obcisłe. A co robią obcisłe spodnie? już odpowiadam uciskają, ściskają, więc masz odpowiedź na to czego nie rozumiesz.
i cos jeszcze??

pewnie ma to jakies podloze ale po co robic analize

Nie rozumiem tego watku,to jest dziwne??Ciebie samego to bulwersuje??
Mnie nie

ps kiedys faceci chodzili w spodniach tzw gumkach i nikt sie nie bulwersowal

Pasuja Ci te spodnie do figury??
bo np do grubych krótkich nóg nie pasuja,do zbyt szczuplych tez raczej nie
Trzeba miec naprawde ladna sylwetke i reszte ubioru tez dopasowac
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 21:31   #10
vrrerran
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 41
Dot.: Czy jestem normalny?

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
i cos jeszcze??

pewnie ma to jakies podloze ale po co robic analize

Nie rozumiem tego watku,to jest dziwne??Ciebie samego to bulwersuje??
Mnie nie

ps kiedys faceci chodzili w spodniach tzw gumkach i nikt sie nie bulwersowal

Pasuja Ci te spodnie do figury??
bo np do grubych krótkich nóg nie pasuja,do zbyt szczuplych tez raczej nie
Trzeba miec naprawde ladna sylwetke i reszte ubioru tez dopasowac
Nawet dobrze w nich wyglądam - opinia koleżanki. Wrzuciłbym fotkę ale w tej chwili nie mam dostępu do aparatu. Wydaje ci się że mnie to bulwersuje.
vrrerran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 21:37   #11
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Czy jestem normalny?

Cytat:
Napisane przez vrrerran Pokaż wiadomość
Nawet dobrze w nich wyglądam - opinia koleżanki. Wrzuciłbym fotkę ale w tej chwili nie mam dostępu do aparatu. Wydaje ci się że mnie to bulwersuje.
ok ale masz z tym jakis problem czy tak sobie pytasz?
Rozumiem jakbys np nosil rajstopy na spodnie to mozna sie pytac czy to zyska aprobate w spoleczenstwie
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-06, 21:41   #12
vrrerran
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 41
Dot.: Czy jestem normalny?

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
ok ale masz z tym jakis problem czy tak sobie pytasz?
Rozumiem jakbys np nosil rajstopy na spodnie to mozna sie pytac czy to zyska aprobate w spoleczenstwie

Chcę po prostu poznać opinie innych obcych ludzi ,którzy mnie nie znają a nie opinie znajomych.
vrrerran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 21:45   #13
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Czy jestem normalny?

Cytat:
Napisane przez vrrerran Pokaż wiadomość
Po prostu jak mam na sobie luźne spodnie to mnie cholera bierze. Jak dla mnie jeansy muszą być mocno obcisłe. A co robią obcisłe spodnie? już odpowiadam uciskają, ściskają, więc masz odpowiedź na to czego nie rozumiesz.
Chlopie, tyle to ja zrozumialem pytam sie wlasnie dlaczego gdy masz luzne spodnie Cie cholera bierze (wiem ze to pytanie o abstrakcyjne odczucie, ale jakos nie ogarniam)?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 21:47   #14
onemi
Rozeznanie
 
Avatar onemi
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 723
Dot.: Czy jestem normalny?

No coz ja nie zwrocilabym uwagi na faceta chodzacego w damskich spodniach...
Poza tym uwazaj bo to bardzo niezdrowe dla Twoich "klejnotow"..
__________________
"Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek"


Od 5.01.2010 :
66,7kg wrrrr 65..64..63..62..61..60..59..58..57.. i -->
onemi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 21:48   #15
vrrerran
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 41
Dot.: Czy jestem normalny?

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Chlopie, tyle to ja zrozumialem pytam sie wlasnie dlaczego gdy masz luzne spodnie Cie cholera bierze (wiem ze to pytanie o abstrakcyjne odczucie, ale jakos nie ogarniam)?


Po prostu lubię czuć to co mam na sobie.
vrrerran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 23:04   #16
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Czy jestem normalny?

Ja też w życiu bym nie chodziła z facetem w damskich spodniach, ale na pewno oglądnełabym się za toba na ulicy, bo dziwnie musi to wyglądać. Radziłabym raczej kupić jakieś ciaśniajsze ale jednak męskie spodnie i może stopiowo się przyzwyczajać do jakich luźniejszych, bo ciasnymi sobie tylko zaszkodzisz.
black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 23:22   #17
kosheen
Rozeznanie
 
Avatar kosheen
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 650
Dot.: Czy jestem normalny?

Nie na raczej bym nie byla z takim facetem, a jezeli juz ujal by mnie czyms innym to pewnie kazalabym mu zmienic styl. Wybacz, ale jak dla mnie facet, ktory lubi damskie spodnie jest z lekka "spedalony", nie lubie takich chlopakow i nie chcialabym z takim byc. Nie rozumiem, co dla faceta jest przyjemnego w tym, ze spodnie go uciskaja tu i owdzie.... Wybacz, ale co dla kobiet to dla kobiiet, co dla mezczyzn to dla mezczyzn. Sadze, ze gdybym nalozyla meskie spodnie, "bo mi tak wygodnie" to rowniez zaden facet by sie mna nie zainteresowal. Sory za szczerosc
kosheen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 01:07   #18
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Czy jestem normalny?

Ciekawe masz pomysły. Założyłeś ten wątek tak o dla zabawy?

Ale odpowiem:
Facet powinien być facetem i ja bym z takim nie chodziła
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 01:50   #19
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: Czy jestem normalny?

jak kto lubi ale to jakos do mnie nie przemawia.. facet w obcisłych spodniach i to w dodatku damskich? ... Po pierwsze - niezdrowe (mówisz,ze lubisz jak uciskaja i ściskają,to nie wpływa korzystnie na "klejnoty" jak juz ktoś zdążył zauważyć,poza tym,jak cos uciska to staję sie to wrecz niewygodne,nie wiem jak mozna to lubic ale... kwestia indywidualnego upodobania) i po drugie - to niemęskie... jak dla mnie.
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-07, 01:51   #20
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Czy jestem normalny?

estetyka estetyką i o gustach się nie rozmawia.
osobiście jestem zdania, że rurki dla facetów nie są (znaczna część babskiej populacji również powinna krytyczniej na siebie spojrzeć nim w nich wyskoczy publicznie, ale mniejsza), bo ich biodra są tak zbudowane, że wygląda to niefajnie.

natomiast totalnie nie rozumiem po co sobie upychać interes w babskich spodniach. męskie również można kupić w wersjach dopasowanych i obcisłych, natomiast w przeciwieństwie do damskich, uszyte są tak by panowie mogli nosić swoje potomstwo bez ugniatania go. a trochę luzu w tamtych okolicach jest wskazane, choćby i ze względów higienicznych.
może lepszym wyjściem byłaby zmiana bielizny na taką bliżej ciała?
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 07:17   #21
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Czy jestem normalny?

Cytat:
Napisane przez vrrerran Pokaż wiadomość
Chcę po prostu poznać opinie innych obcych ludzi ,którzy mnie nie znają a nie opinie znajomych.
Dla mnie to normalne i całkiem OK. Zależy jeszcze co do tego nosisz. Mój kumpel nosi dosyć obcisłe spodnie, do tego fajne koszule, dodatki - jest "modny" i bardzo fajnie to wygląda. Ludźmi się nie przejmuj, bo - w większości - nic, co jest chociażby nieco inne im nie odpowiada. Na pewno obcisłe jeansy są 100 razy lepsze, niż przykrótkie (że aż skarpetki widać, fuj), czy obwisające w kroku, jak u niektórych (jakby ktoś nosił tam pieluchę, albo gorzej...). Bądź sobą i lej na innych.

Uważaj tylko, abyś nie przegrzewał jąder, bo to może się niemiło skończyć.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 09:07   #22
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Czy jestem normalny?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
czy obwisające w kroku, jak u niektórych
A ja uwielbiam takie

Osobiscie nie cierpię spodni typu rurki, moze dlatego ze teraz panuje na nie moda i wszyscy je noszą, a mało kto wyglada w nich korzystnie, trzeba miec odpowiednia figure, ale jeśli ktoś wygląda w nich dobrze to wcale mi to nie przeszkadza

P.S. Też z chęcią zobaczyłabym zdjęcie
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 10:18   #23
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Czy jestem normalny?

Osobiście za tego rodzaju stylem nie przepadam...
Ale jeśli Ty się tak czujesz dobrze,to to chyba jest najważniejsze.
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 10:47   #24
Indali
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 299
Dot.: Czy jestem normalny?

Jeśli Ci powiemy, że nie jesteś normalny to przestaniesz je nosić i będziesz cierpiał z powodu dyndających nogawek ?
__________________
Czego się nie rozumie, to się podziwia.
Indali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 12:09   #25
xxzxczx me
Raczkowanie
 
Avatar xxzxczx me
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 265
Dot.: Czy jestem normalny?

Znam, chociaż może nie na zasadzie wielkiej przyjaźni, wielu facetów, którzy chodzą tylko i wyłącznie w obcisłych spodniach, a dodatkowo opuszczają je nisko na biodra, deformując przy tym, zwykle mały, tyłeczek. Dodam, że każdy z nich ma nóżki, jak patyczki. Jest to bardzo popularny styl, a inni - ci bardziej "męscy" - uważają go właśnie za spedalony itd. Każdy inaczej interpretuje modę, jak już ktoś wspomniał - o gustach się nie rozmawia.

Do Autora - nie powinieneś się przejmować opinią ludzi, bo przecież nie spodnie tworzą charakter (nie ten wizualny). Twój styl będzie odbierany różnie, bo jest po prostu mniej spotykany wśród panów i musisz się liczyć także z negatywnymi opiniami, może nawet w przeważającej większości, co widać po wypowiedziach wyżej.
Od Ciebie zależy, co z tym zrobisz. Jeśli działają na Ciebie frustrująco i wolisz uniknąć ciętych słów, to dostosujesz się do oczekiwań innych.

A jeśli chodzi o moje zdanie na ten temat, to powiem Ci, że rzucenie zdania: lubię nosić damskie rurki, co o tym sądzicie? zawiera za mało treści, bo po pierwsze nie wiem, jaką masz figurę, po drugie, co do tych spodni zakładasz. Jest wiele czynników, które wpływają na ogólne wrażenie. Wiadomo, że jeśli wyglądasz, jakbyś się urwał z cyrku, to cała moja wypowiedź nie będzie miała sensu, ale podejrzewam, że nie jest tak źle
xxzxczx me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 13:49   #26
shonya
Raczkowanie
 
Avatar shonya
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 374
Dot.: Czy jestem normalny?

a ja się zastanawiam, gdzie Ty je kupujesz... nie wstydzisz się podejść do ekspedientki i poprosić 'o te jasne jeansy, ale rozmiar mniejsze - nie dla mojej dziewczyny, dla mnie."
ja bym się chyba nie odważyła na Twoim miesjcu

a co do 'normalności' - nie spotkałam nigdy faceta w damskich spodniach, ale podejrzewam, że poprawiłby mi humor
shonya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 14:39   #27
Maalwaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 741
Dot.: Czy jestem normalny?

Cytat:
Napisane przez vrrerran Pokaż wiadomość
Jestem chłopakiem i uwielbiam nosić mega obcisłe damskie jeansy, nie noszę męskich obcisłych bo jak dla mnie są za luźne. Po prostu jestem uzależniony od ścisku. Tylko w takich spodniach jest mi wygodnie i się w nich dobrze czuję. Czy ze mną jest wszystko w porządku.Czy jestem normalny? Czy taki styl ma szansę na akceptację w społeczeństwie? Proszę o jak najwięcej opinii.



Pytania do dziewczyn: Czy chodziłybyście z kimś kto ma taki styl jak ja? Czy podoba się wam taki styl u chłopaka. Co wy na to? Proszę o jak
najwięcej odpowiedzi. interesuje mnie każda opinia nawet ta negatywna.
Ok, ja jestem dziewczyna (sorki ze bez znakow ale pisze z uczelni ) i rowniez kocham nosic obcisle rzeczy. I tylko takie spodnie kupuje. Tak jest styl, ze faceci teraz chodza w obcislych spodniach, dla mnie sa strasznie zniewiesciali. I glownie sa bardzo chudzi. Dla mnie facet nie moze byc chudszy odemnie Problem w tym ze ty chcesz kupowac damskie spodnie, dl amnie to przegiecie. Na pewno nie znajdzie to akceptaji. Ku[uj taki espodnie ale moze meskie. No i nie bedziesz w tych meskich ugniatal sobi eno wiesz Aha i serio pisze uwazaj jak idziesz na miasto w damskich spodniach burako wni ebrakuje ktorzy potrafi apobic o takie cos ;/
__________________
_________Po burzy zawsze wychodzi słońce_________

Maalwaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 14:44   #28
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: Czy jestem normalny?

Mi sie osobiscie ,to nie podoba ,ale pewnie sa kobiety ,ktore ,lubia u mężczyzn obcisle spodnie ,czy tam damskie ,choc przyznam ,ze to troche dziwne..
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 14:51   #29
isiaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar isiaczekk
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: gdzieś tam........
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy jestem normalny?

Widziałam kiedyś faceta w takich mega obcisłych spodniach........ Nie zebym była nietolerancyjna. ale obrzydził mnie widok odciskajacych się klejnotów tego pana
__________________
isiaczekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 15:02   #30
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Czy jestem normalny?

Cytat:
Napisane przez Maalwaaa Pokaż wiadomość
Ok, ja jestem dziewczyna (sorki ze bez znakow ale pisze z uczelni ) i rowniez kocham nosic obcisle rzeczy. I tylko takie spodnie kupuje. Tak jest styl, ze faceci teraz chodza w obcislych spodniach, dla mnie sa strasznie zniewiesciali. I glownie sa bardzo chudzi. Dla mnie facet nie moze byc chudszy odemnie Problem w tym ze ty chcesz kupowac damskie spodnie, dl amnie to przegiecie. Na pewno nie znajdzie to akceptaji. Ku[uj taki espodnie ale moze meskie. No i nie bedziesz w tych meskich ugniatal sobi eno wiesz Aha i serio pisze uwazaj jak idziesz na miasto w damskich spodniach burako wni ebrakuje ktorzy potrafi apobic o takie cos ;/
myslisz,ze buraki sa w stanie zauwazyc takie niuanse?Nie wydaje mi sie
Zawsze mozna sobie przetlumaczyc ze to unisex,a skoro na niego meskie fasony sa za luzne czy jakies tam,a damskie pasuja w sam raz to czemu nie?
Ciekawa jestem tych zdjec
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-12-29 10:50:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:22.