Facebook - blokowanie - savoir vivre - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-15, 16:31   #1
jestem agnieszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 24

Facebook - blokowanie - savoir vivre


Chcę skasować kolegę z facebooka.

To facet, z którym współpracowałam przy projekcie: ja z jednej organizacji, on z innej, wczoraj projekt się skończył. Mieliśmy przy tym projekcie trochę nieporozumień, nic strasznie ważnego, ale cieszę się, że to koniec.

Ale skasować chcę go nie z powodu nieporozumień, tylko dlatego, że mimo nich dosyć na mnie działa a wiem, że ma dziewczynę. Ale nawet jeśli by nie miał to między nami nie miałoby szansy, szukam czegoś innego. On też gapił się na mnie w sposób raczej jednoznaczny, chociaż nie zrobił ani nie powiedział niczego wychodzącego poza ramy współpracy. Kręci mnie potwornie i pewnie gdyby był singlem wylądowalibyśmy w łóżku. Nie jest i nie wylądujemy, ale mimo to tracę czas stalkingując jego profil. Wczoraj na sam koniec wytłumaczyłam mu jak ma mi przysłać rachunek, chciałam już iść a on się do mnie na pożegnanie mocno przytulił i znowu mnie naszło, a już go nie lubiłam. Poza tym, na fb akceptuję tylko bardzo dobrych znajomych, on nim nie jest.

Pytanie: Jak go skasuję to pewnie kiedyś to zauważy. Dostawałam już wcześniej maile w stylu "jak mogłaś mnie wyrzucić???". Jak mu ewentualnie wytłumaczyć, że wszystko super, nie jestem zła ani nic, ale nie chcę go widzieć? Nie chcę, żeby sądził, że jestem na niego zła. Ewentualnie już teraz napisać, że restrukturyzuję listę przyjaciół i zachowuję tylko tych naj naj? Być może będziemy jeszcze kiedyś pracować razem, chociaż to mało prawdopodobne.

Edytowane przez jestem agnieszka
Czas edycji: 2013-06-15 o 16:55
jestem agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 16:37   #2
AFX
Raczkowanie
 
Avatar AFX
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: z pierwszego piętra :)
Wiadomości: 43
Dot.: Facebook - blokowanie - savoir vivre

Cytat:
Napisane przez jestem agnieszka Pokaż wiadomość
Chcę skasować kolegę z facebooka.

To facet, z którym współpracowałam przy projekcie: ja z jednej organizacji, on z innej, wczoraj projekt się skończył. Mieliśmy przy tym projekcie trochę nieporozumień, słabo się z nim ostatnio pracowało i cieszę się, że to koniec.

Ale skasować chcę go nie z powodu nieporozumień, tylko dlatego, że mimo nich dosyć na mnie działa a wiem, że ma dziewczynę. Ale nawet jeśli by nie miał to między nami nie miałoby szansy, szukam czegoś innego. Mimo wszystko, kręci mnie a nie chcę tracić czasu stalkingując jego profil. Wczoraj na sam koniec wytłumaczyłam mu jak ma mi przysłać rachunek, chciałam już iść a on się do mnie na pożegnanie mocno przytulił i znowu mnie naszło, a już go nie lubiłam. Poza tym, na fb akceptuję tylko bardzo dobrych znajomych, on nim nie jest.

Pytanie: Jak go skasuję to pewnie kiedyś to zauważy. Dostawałam już wcześniej maile w stylu "jak mogłaś mnie wyrzucić???". Jak mu ewentualnie wytłumaczyć, że wszystko super, nie jestem zła ani nic, ale nie chcę go widzieć? Nie chcę, żeby sądził, że jestem na niego zła. Ewentualnie już teraz napisać, że restrukturyzuję listę przyjaciół i zachowuję tylko tych naj naj? Być może będziemy jeszcze kiedyś pracować razem, chociaż to mało prawdopodobne.
a czy kiedykolwiek w życiu się jeszcze spotkacie ?

Zawsze możesz przyblokować jego aktywności
Ewentualnie możesz czasowo zdezaktywować profil na facebooku, wcześniej zmienić hasło i oddać je dobrej koleżance na przetrzymanie

Jak się wyleczysz to ponownie powrócisz
__________________
AFX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 16:40   #3
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Facebook - blokowanie - savoir vivre

Cytat:
Napisane przez jestem agnieszka Pokaż wiadomość
Chcę skasować kolegę z facebooka.

To facet, z którym współpracowałam przy projekcie: ja z jednej organizacji, on z innej, wczoraj projekt się skończył. Mieliśmy przy tym projekcie trochę nieporozumień, słabo się z nim ostatnio pracowało i cieszę się, że to koniec.

Ale skasować chcę go nie z powodu nieporozumień, tylko dlatego, że mimo nich dosyć na mnie działa a wiem, że ma dziewczynę. Ale nawet jeśli by nie miał to między nami nie miałoby szansy, szukam czegoś innego. Mimo wszystko, kręci mnie a nie chcę tracić czasu stalkingując jego profil. Wczoraj na sam koniec wytłumaczyłam mu jak ma mi przysłać rachunek, chciałam już iść a on się do mnie na pożegnanie mocno przytulił i znowu mnie naszło, a już go nie lubiłam. Poza tym, na fb akceptuję tylko bardzo dobrych znajomych, on nim nie jest.

Pytanie: Jak go skasuję to pewnie kiedyś to zauważy. Dostawałam już wcześniej maile w stylu "jak mogłaś mnie wyrzucić???". Jak mu ewentualnie wytłumaczyć, że wszystko super, nie jestem zła ani nic, ale nie chcę go widzieć? Nie chcę, żeby sądził, że jestem na niego zła. Ewentualnie już teraz napisać, że restrukturyzuję listę przyjaciół i zachowuję tylko tych naj naj? Być może będziemy jeszcze kiedyś pracować razem, chociaż to mało prawdopodobne.
myślę, że jeżeli to zauważy to i tak będzie miał w tyłku. nie chodzicie chyba do gimnazjum...?
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 16:42   #4
jestem agnieszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 24
Dot.: Facebook - blokowanie - savoir vivre

Cytat:
Napisane przez AFX Pokaż wiadomość
a czy kiedykolwiek w życiu się jeszcze spotkacie ?

Zawsze możesz przyblokować jego aktywności
Ewentualnie możesz czasowo zdezaktywować profil na facebooku, wcześniej zmienić hasło i oddać je dobrej koleżance na przetrzymanie

Jak się wyleczysz to ponownie powrócisz
Jego aktywności już teraz nie widzę, ale dostęp do profilu mam.
Zdezaktywować konta nie mogę - administruję kilkoma fanpagami i muszę mieć dostęp.
jestem agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 16:44   #5
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Facebook - blokowanie - savoir vivre

Usuń go po prosu ze znajomych, nie przejmuj się że zauważy. To tylko facebook.
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 16:46   #6
AFX
Raczkowanie
 
Avatar AFX
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: z pierwszego piętra :)
Wiadomości: 43
Dot.: Facebook - blokowanie - savoir vivre

Cytat:
Napisane przez jestem agnieszka Pokaż wiadomość
Jego aktywności już teraz nie widzę, ale dostęp do profilu mam.
Zdezaktywować konta nie mogę - administruję kilkoma fanpagami i muszę mieć dostęp.
Jeśli naprawdę przeszkadza Ci, że masz go w swoich znajomych to po prostu go usuń
__________________
AFX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 17:00   #7
jestem agnieszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 24
Dot.: Facebook - blokowanie - savoir vivre

Cytat:
Napisane przez AFX Pokaż wiadomość
Jeśli naprawdę przeszkadza Ci, że masz go w swoich znajomych to po prostu go usuń
I co odpowiedzieć jak napisze na maila dlaczego go usunęłam? Zdarzało mi się to często.

W tym przypadku będzie to bym bardziej oczywiste, że widzi w swoim feedzie strony, które wie, że ja administruję. Więc będzie widział posty pisane przeze mnie na stronach ale nie będzie mnie widział jako fb przyjaciela.

Edytowane przez jestem agnieszka
Czas edycji: 2013-06-15 o 17:10
jestem agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-15, 17:26   #8
Amitri
Zadomowienie
 
Avatar Amitri
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 002
Dot.: Facebook - blokowanie - savoir vivre

Cytat:
Napisane przez jestem agnieszka Pokaż wiadomość
I co odpowiedzieć jak napisze na maila dlaczego go usunęłam? Zdarzało mi się to często.
Np. że na fb masz tylko grono najlepszych przyjaciół, więc automatycznie po zakończonej współpracy usunęłaś jego profil. Przecież dalej nie będzie dociekał, a jeśli tak to olej.

Ja mam u siebie ograniczony widok do głównego profilu i bardzo starannie wybieram osoby, które dodaję, gdyż nigdy nie wiadomo kto stalkinguje Twój profil Zrobiłam to po tym jak jakaś daleka znajoma mojego Tż dzwoniła do niego z gratulacjami w sprawie zaręczyn, bo takie coś uwidziało jej się na moim profilu (oczywiście żadnych zaręczyn nie było) - a co najlepsze nasze profile w żaden sposób nie są połączone Także to trochę przerażające.
__________________
Ciekawostka na dziś
Amitri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 17:29   #9
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: Facebook - blokowanie - savoir vivre

A po co sobie tym tyłek zawracasz?
przyjelas no to przyjelas i juz
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 17:32   #10
201701300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 327
Dot.: Facebook - blokowanie - savoir vivre

Cytat:
Napisane przez jestem agnieszka Pokaż wiadomość
I co odpowiedzieć jak napisze na maila dlaczego go usunęłam? Zdarzało mi się to często.

W tym przypadku będzie to bym bardziej oczywiste, że widzi w swoim feedzie strony, które wie, że ja administruję. Więc będzie widział posty pisane przeze mnie na stronach ale nie będzie mnie widział jako fb przyjaciela.
Nie musisz się tłumaczyć ze swoich wyborów. Bo w końcu kim on dla Ciebie jest? Tylko znajomym.

Powiesz mu wtedy ewentualnie, że zostawiłaś w znajomych tylko najbliższe osoby i tyle.
201701300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 18:05   #11
jestem agnieszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 24
Dot.: Facebook - blokowanie - savoir vivre

Cytat:
Napisane przez jestem agnieszka Pokaż wiadomość
I co odpowiedzieć jak napisze na maila dlaczego go usunęłam? Zdarzało mi się to często.

W tym przypadku będzie to bym bardziej oczywiste, że widzi w swoim feedzie strony, które wie, że ja administruję. Więc będzie widział posty pisane przeze mnie na stronach ale nie będzie mnie widział jako fb przyjaciela.
Cytat:
Napisane przez Amitri Pokaż wiadomość
Np. że na fb masz tylko grono najlepszych przyjaciół, więc automatycznie po zakończonej współpracy usunęłaś jego profil. Przecież dalej nie będzie dociekał, a jeśli tak to olej.

Ja mam u siebie ograniczony widok do głównego profilu i bardzo starannie wybieram osoby, które dodaję, gdyż nigdy nie wiadomo kto stalkinguje Twój profil Zrobiłam to po tym jak jakaś daleka znajoma mojego Tż dzwoniła do niego z gratulacjami w sprawie zaręczyn, bo takie coś uwidziało jej się na moim profilu (oczywiście żadnych zaręczyn nie było) - a co najlepsze nasze profile w żaden sposób nie są połączone Także to trochę przerażające.
Ok, zrobione, dzięki za radę. Jednak głupio się czuję, że musiałam go skasować, żeby przestać się nakręcać. Jak jakiś gimbus. Ale lepsze to niż zmarnować kolejne dni na myślenie o nim, a kasowanie osób jest w moim przypadku bardzo skuteczne: co z fb to z serca
jestem agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-15, 18:25   #12
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Facebook - blokowanie - savoir vivre

No to go zablokuj, wtedy nie będzie widział Twojego profilu i nawet nie zauważy, że go usunęłaś. Jakby się pytał to zawsze możesz odpowiedzieć, że całkowicie usunęłaś FB i po kłopocie.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 19:41   #13
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Facebook - blokowanie - savoir vivre

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
No to go zablokuj, wtedy nie będzie widział Twojego profilu i nawet nie zauważy, że go usunęłaś. Jakby się pytał to zawsze możesz odpowiedzieć, że całkowicie usunęłaś FB i po kłopocie.
dokladnie dodaj go do listy zablokowanych wtedy on nie bedzie mogl ciebie znalesc na facebooku nawet jesli macie wspolnych znajomych nie bedzie widzial nic co do nich piszesz nawet twoich komentarzy poprostu bedziesz nie widoczna dla niego(on dla ciebie tez-rowniez nie bedziesz widziala jego poczynan na facebooku).
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 13:50   #14
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Facebook - blokowanie - savoir vivre

a jak go zablokuje to nie bedzie widzial tez jej fanpegów ktore prowadzi- i posty w nich pisze- jak ma np jakis fanpage w ulubionych?
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:24.