Kosmetyki M.A.C cz. 3 - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-28, 19:30   #2701
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
moje obiecane ostatnie MACzki

pędzel 131, Chromographic Pencil NC15 / NW20,
róże - Hipness i Get Away Bronze, Creme Bronzer - Beach Bronze, Marine Life, Shell Pearl (drugi dosłany z MACa, bo pierwszy dostałam w wersji sypkiej ), róż Prim & Proper, błyszczyki - Frankly Fresh i Easy Lounger, pomady - Lazy Day, Beachbound i Pervette

Paint Poty - Bare Study i Coral Crepe, róże - Garb i Instant Chick,
cienie - Tissueweight, Cut To Fit, Memorabilia, Gazette Grey, Hey, Club
Marti!!! jak Ty możesz mi to robić?! tak mnie wyprowadzać z równowagi, kiedy już mi sie wydaje, że poza kilkoma rzeczami nie chcę już nic nowego mogłabyś mi coś napisać (albo rzucić swatcha ) o Pervette? bo mimo, że Angel mnie moooocno kusi, to jednak boję się, że dla mnie zbyt mocno różowy i jakos rozglądam sie za czymś w podobnej kolorystyce, ale mającego mniej niebieskich tonów...róże i cienie
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 13:00   #2702
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
ale punktem wyjscia do tej rozmowy nie było PP tylko tłuste sztyfty z filmiku, i one nawet na bazie nie dadzą rady, bo to sztyfty do sesji czy charakteryzacji dlatego sa w PRO
Tak zgadza się Ja nawiązałam nie do punktu wyjścia tej rozmowy tylko do jej dalszej cześci czyli PP, nad którymi Kasia się zastanawiała jako samodzielną bazą pod cienie Sticki są fajne ale jak sam zauważyłeś jest to gadżet sesyjny a nie codzienny kosmetyk.
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 21:20   #2703
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Dlatego ja PP zawsze kładę na UDPP lub Artdeco i nic mi się nie roluje. PP wysycha wprawdzie ale dość łatwo się ściera jak położy się go samego na powiekę ( Kasiu przetestowałam osobiście )
A z tym, że ja nie mam cierpliwości czekać aż baza wyschnie i kładę PP właściwie od razu, po aplikacji bazy.
aaa czyli samego stosowałaś... no to ja na bazę raczej bez bazy nie daje rady chooociaż to czasem zależy od dnia ja czekam az każda warstwa wyschnie, chwilę


Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
wow, pięknie

ja niestety też wpadłam w MACzkowanie a tak się broniłam... w przyszłym tygodniu wkleję mój skromny zbiorek
a błyszczyka w końcu wybrałaś?

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Heloł To i ja się pochwalę moim malutkim MACowym zbiorem - na razie mam tylko pigmenty Dokładne swatche umieściłam na moim blogu, jak ktoś chce popatrzeć to link jest w podpisie Btw, przy okazji poznajcie mojego choma - wciął się w zdjęcie

od lewej po prawej:
górny rząd: Subtle, Deckchair, Smoke Signal, Teal
środkowy rząd: Golden Oliv, Pink Pearl, Entremauve, Mauvement
dolny rząd: Melon, Deep Blue Green, Night Light, Deep Purple, Chartreuse
ładniusia kolekcja Yenn, Ty to i tak ze wszystkiego cuda potrafisz wyczarować, ale MACzkami się chyba wygodnie pracuje?
masz Subtle... ehhh kolejny nieosiągalny już niestety... :/
Chom świetny!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 21:26   #2704
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Heloł To i ja się pochwalę moim malutkim MACowym zbiorem - na razie mam tylko pigmenty Dokładne swatche umieściłam na moim blogu, jak ktoś chce popatrzeć to link jest w podpisie Btw, przy okazji poznajcie mojego choma - wciął się w zdjęcie

od lewej po prawej:
górny rząd: Subtle, Deckchair, Smoke Signal, Teal
środkowy rząd: Golden Oliv, Pink Pearl, Entremauve, Mauvement
dolny rząd: Melon, Deep Blue Green, Night Light, Deep Purple, Chartreuse
YenneferD, milusi zbiór
A chomiczek w jakiej kolekcji był dostępny ?? Bo chętnie bym takiego drogą kupna nabyła
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 23:45   #2705
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
aaa czyli samego stosowałaś... no to ja na bazę raczej bez bazy nie daje rady chooociaż to czasem zależy od dnia ja czekam az każda warstwa wyschnie, chwilę
I samego i na bazę

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Dlatego ja PP zawsze kładę na UDPP lub Artdeco i nic mi się nie roluje. PP wysycha wprawdzie ale dość łatwo się ściera jak położy się go samego na powiekę ( Kasiu przetestowałam osobiście )
A z tym, że ja nie mam cierpliwości czekać aż baza wyschnie i kładę PP właściwie od razu, po aplikacji bazy.
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 00:44   #2706
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Nola_ Pokaż wiadomość
Tez ostatnio, przy składaniu Mamie paletki, wypatrzyłam w Inglocie cień, który wydawał mi się zamiennikiem SO, była też zieleń podobna do Humida

A może np. Greensmoke? Też się lubuję głównie w brązach na codzień, Greensmoke mam i używam często, także w połączeniu z brązami, ale jednak to jakaś odmiana
Greensmoke straaaasznie mi sie podobal,wlasnie tymi dwoma mnie pomalowal MUA ale doradzil jednak zeby kupic Sumptuous Olive lol

Hmm nie wiem sama,pewnie skoncze na brazach tak czy siak Jakie polecasz na codzien? Embark uwielbiam bo to taki gleboki lekki hmm bordowy ciemny braz. Myslalam nad Cork albo Wedge ale sama nie wiem...
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 09:32   #2707
asuku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 31
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Jakie są sklepowe ceny szminek Gagi i Cyndi?
asuku jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-30, 09:59   #2708
Nola_
Zakorzenienie
 
Avatar Nola_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6 515
Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
Greensmoke straaaasznie mi sie podobal,wlasnie tymi dwoma mnie pomalowal MUA ale doradzil jednak zeby kupic Sumptuous Olive lol

Hmm nie wiem sama,pewnie skoncze na brazach tak czy siak Jakie polecasz na codzien? Embark uwielbiam bo to taki gleboki lekki hmm bordowy ciemny braz. Myslalam nad Cork albo Wedge ale sama nie wiem...
To bierz Greensmoke, będziesz zadowolona
Ja na codzień zwykle używam Shrrom + Patina (bardzo polecam, uniwersalny kolor do mieszania z wieloma innymi) + Greensmoke/Satin Taupe/Mulch/Twinks, często też matowy Charcoal Brown. Ostatnio trafiłam na Buckwheat - pięękny brąz ze złotymi drobinkami. Leci do mnie też kilka innych brązów Ani Cork, ani Wedge nie mam, ale myślę, że do codziennego makijażu się sprawdzą

Tutaj moja paletka: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1274613582 (przygotowująca się do rozrostu ), może się czymś zainspirujesz
__________________
Wymienię
Nola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 14:53   #2709
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Kochani, mam ogromną prośbę czy może ktoś zrobić swatcha Memorabilii i porównać ją np z Purple Haze i Vibrant Grape ?
PLIZZZZZ
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 16:55   #2710
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ładniusia kolekcja Yenn, Ty to i tak ze wszystkiego cuda potrafisz wyczarować, ale MACzkami się chyba wygodnie pracuje?
masz Subtle... ehhh kolejny nieosiągalny już niestety... :/
Chom świetny!

Subtle fajny, ale ja najbardziej jestem chyba w Smoke Signal zakochana. Przepiekny kolor A co do samych pigmentów to są wygodne, chociaż z różem miałam raz problemy - nie chciał się porządnie nałozyć, jakby plamy sie robiły z niewiadomych powodów I spodziewałam sie, ze będzie bardziej zarówiasty Dzisiaj wstawię na bloga makijaże MACowe, już zreszta na MM swego czasu pokazywane Ale jakby minerałki nie wyczyściły mi portfela, to bym się pewnie skusiła na odsypki nowych odcieni
Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
YenneferD, milusi zbiór
A chomiczek w jakiej kolekcji był dostępny ?? Bo chętnie bym takiego drogą kupna nabyła
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 19:27   #2711
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

przepraszam, jeśli juz ktoś to wklejał:
http://www.zeberka.pl/art.php?id=8788
o trzech wersjach kolorystycznych pigmentu Naked
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-30, 20:57   #2712
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Nola i Yenn super zbiory i witajcie

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
przepraszam, jeśli juz ktoś to wklejał:
http://www.zeberka.pl/art.php?id=8788
o trzech wersjach kolorystycznych pigmentu Naked
Nie było, a przynajmniej ja nie widziałam tego. Kurczaki ciemne mocno wydają się te pigmacze,dodatkowo Naked Dark może zalatywac rudością, muszę obmacac

Ktoś tu pytał o chromagraphic pencil. Mam ciemniejszy nw25/nc30 i jest świetny. Wygląda naturalniej niż biała kredka, odświeża spojrzenie co dla mnie jest ważne,bo jestem alergikiem i często mam zaczerwienione oczy . Jest małe ale - to niestety nie wiadomo kiedy zejdzie, raz się trzyma 3-4h a raz po godzinie znika. Szkoda.

Kasiu czaiłam się na Subtle kiedyś, tam gdzie kupowałam, akurat się skończył i zamiast niego zamówiłam Sienkę I nie żałuję. Subtle przy sience wypada bardzo blado, taki nijaki buras, zupełnie mnie rozczarował ( mam nadzieję, że nikomu sie nie naraziłam ).

Poszukuję pigmentu Provance jakby ktoś miał i chciał się podzielic było by super
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 15:23   #2713
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Nola i Yenn super zbiory i witajcie

Kasiu czaiłam się na Subtle kiedyś, tam gdzie kupowałam, akurat się skończył i zamiast niego zamówiłam Sienkę I nie żałuję. Subtle przy sience wypada bardzo blado, taki nijaki buras, zupełnie mnie rozczarował ( mam nadzieję, że nikomu sie nie naraziłam ).

Poszukuję pigmentu Provance jakby ktoś miał i chciał się podzielic było by super
Dokładnie takie same odczucia miałam co do Subtle. Nie mogłam zdobyć upragnionej Sienki, to dostałam odsypkę Subtle i myślałam, że to będzie dobry zamiennik koloru i brak mi było w nim jakieś ...głębi, którą znajduję w Siennie.Kolor jest płaski i dla mnie też jakiś bury, a przynajmneij u mnie tak sie prezentuje.
Provance niestety nie mam, choć bym chętnie przygarnęła
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 19:04   #2714
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

A to moja kolekcja MACzkow
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 19:10   #2715
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość

Kasiu czaiłam się na Subtle kiedyś, tam gdzie kupowałam, akurat się skończył i zamiast niego zamówiłam Sienkę I nie żałuję. Subtle przy sience wypada bardzo blado, taki nijaki buras, zupełnie mnie rozczarował ( mam nadzieję, że nikomu sie nie naraziłam ).

Poszukuję pigmentu Provance jakby ktoś miał i chciał się podzielic było by super
ooo czyli ten Subtle tak średnio...
a ja właśnie dzięki Karoli weszłam w posiadanie połowy Sienki zapas do końca życia zrobiony ufff mogę spać spokojnie
Aniu, ja mam ale odsypeczkę. :/ nie poratuję Cię niestety...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 19:46   #2716
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a ja właśnie dzięki Karoli weszłam w posiadanie połowy Sienki zapas do końca życia zrobiony ufff mogę spać spokojnie
a przepraszam kto ją kupił, negocjował warunki wysyłki, zapłacił za nią, oczekiwał na wysyłkę, przywiózł bezpiecznie do PL i potem wysłał do Karoli czuję się niedoceniona.. phi..
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 19:55   #2717
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
a przepraszam kto ją kupił, negocjował warunki wysyłki, zapłacił za nią, oczekiwał na wysyłkę, przywiózł bezpiecznie do PL i potem wysłał do Karoli czuję się niedoceniona.. phi..
kogo jak kogo, ale Ciebie cenimy, szanujemy, uwielbiamy
czy w Poznaniu jest MAC? bom do tej pory myślała, że tylko Warszawa,Kraków i Wrocław dostąpiły tego szczęścia, a pod tym artykułem (wklejam link: http://www.zeberka.pl/art.php?id=8811 o rekordzie Gagi) laska twierdzi, że tam pracuje...
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 20:02   #2718
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
czy w Poznaniu jest MAC? bom do tej pory myślała, że tylko Warszawa,Kraków i Wrocław dostąpiły tego szczęścia, a pod tym artykułem (wklejam link: http://www.zeberka.pl/art.php?id=8811 o rekordzie Gagi) laska twierdzi, że tam pracuje...
Nie ma......laska chyba się przechwala hahaha
Ale poznanianki bardzo ubolewają.....MACu otwórz sie u nas
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 20:31   #2719
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
a przepraszam kto ją kupił, negocjował warunki wysyłki, zapłacił za nią, oczekiwał na wysyłkę, przywiózł bezpiecznie do PL i potem wysłał do Karoli czuję się niedoceniona.. phi..
o jak rany ale wtopa!!!
oczywiście Kochanie dobry duszku ty nasz!!!!!

Marti kupiła, negocjowała, zapłaciła, odebrała wysyłkę, BARDZO BESPIECZNIE przywiozła do Polski i jeszcze bezpieczniej wysłała do Karoli
a także cudowna kupiła mi cudownego Shell Pearla którym jestem permanentnie zachwycona.
Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
kogo jak kogo, ale Ciebie cenimy, szanujemy, uwielbiamy
czy w Poznaniu jest MAC? bom do tej pory myślała, że tylko Warszawa,Kraków i Wrocław dostąpiły tego szczęścia, a pod tym artykułem (wklejam link: http://www.zeberka.pl/art.php?id=8811 o rekordzie Gagi) laska twierdzi, że tam pracuje...
heh no to dobrze myślałaś!
ktoś tu jest mitomanem hihi
Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Nie ma......laska chyba się przechwala hahaha
Ale poznanianki bardzo ubolewają.....MACu otwórz sie u nas
jak ja bym chciała MACa w Poznaniu... ehhh
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-31, 21:11   #2720
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
o jak rany ale wtopa!!!
oczywiście Kochanie dobry duszku ty nasz!!!!!

Marti kupiła, negocjowała, zapłaciła, odebrała wysyłkę, BARDZO BESPIECZNIE przywiozła do Polski i jeszcze bezpieczniej wysłała do Karoli
a także cudowna kupiła mi cudownego Shell Pearla którym jestem permanentnie zachwycona.
nooo hihi
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 21:17   #2721
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
nooo hihi
nooo
jak tam Babeczko przygotowania?
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 22:44   #2722
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
nooo
jak tam Babeczko przygotowania?
sama nie wiem za 3 godziny jedziemy do Dublina i lecę do PL i będę ostatecznie działać.. jejciu, za niecałe 2 tygodnie będę żoną.. nie mogę w to uwierzyć

żegnam się drogie Panie i Panowie postaram się czasem odezwać na tyle na ile czas pozwoli.. do 'zobaczenia' za 3 tygodnie
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 01:24   #2723
Amirek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
Kochanie, ja nie mialam zamiaru Cie zarazic moim pechem. Przykro mi powaznie zreszta ja dobrzewiem jakie to uczucie, bo mi 2 razy cala chalupe ogolocili.
Ale nie ma to jak sie pocieszyc MACzkami. Wiec nie chcesz Inka? ok
- jak was sie czyta, to sie rzygac po prostu chce, ot co !
Amirek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 01:36   #2724
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Amirek Pokaż wiadomość
- jak was sie czyta, to sie rzygac po prostu chce, ot co !
Ze co prosze? A nie czytaj jak sie nie podoba. I troche kultury tez by sie przydalo ....
__________________

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 02:08   #2725
Amirek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7
Angry Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

[QUOTE=dejona;17784268]
Łapy takim powinni poobcinać Mój synek do dzisiaj (a minęły już dwa lat jak mi drzwi wyważyli i dom przekopali ) boi sie zostać sam w pokoju kuchni czy łazience nie mówiąc o tym aby zejść samemu do garażu czy pralni podzielam twoją wściekłość .




Świetnie i gratuluję pokazałaś że o swoje trzeba walczyć a swoją drogą fajnie że można jeszcze wierzyć w uczciwość i dobrą wolę ludzką

- jak was sie czyta, to sie rzygac chce, eh !
Mialam ochote na te kosmetyki, ale jak "patrze" kto je kupuje...to...to mi przeszlo, na zawsze

---------- Dopisano o 03:01 ---------- Poprzedni post napisano o 02:51 ----------

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
Ze co prosze? A nie czytaj jak sie nie podoba. I troche kultury tez by sie przydalo ....
- kultury ? jasne, ale jak tak na was patrze....puste kobiety, zero wartosci - gadzety tylko i sztuczny blichtr....straszne !

---------- Dopisano o 03:08 ---------- Poprzedni post napisano o 03:01 ----------

[QUOTE=Amirek;19709629]
Cytat:
Napisane przez dejona Pokaż wiadomość

Łapy takim powinni poobcinać Mój synek do dzisiaj (a minęły już dwa lat jak mi drzwi wyważyli i dom przekopali ) boi sie zostać sam w pokoju kuchni czy łazience nie mówiąc o tym aby zejść samemu do garażu czy pralni podzielam twoją wściekłość .




Świetnie i gratuluję pokazałaś że o swoje trzeba walczyć a swoją drogą fajnie że można jeszcze wierzyć w uczciwość i dobrą wolę ludzką

- jak was sie czyta, to sie rzygac chce, eh !
Mialam ochote na te kosmetyki, ale jak "patrze" kto je kupuje...to...to mi przeszlo, na zawsze

---------- Dopisano o 03:01 ---------- Poprzedni post napisano o 02:51 ----------



- kultury ? jasne, ale jak tak na was patrze....puste kobiety, zero wartosci - gadzety tylko i sztuczny blichtr....straszne !
- Mlode kobiety, a jakies takie puste, ze az strach
Amirek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 09:35   #2726
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

troll = ban
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 09:36   #2727
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
troll = ban

Dzięki
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 09:53   #2728
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Mam prośbę: nie komentujmy żeby sobie nerwów nie szarpać. zresztą nie ma po co, takie rzeczy chyba specjalnie są pisane, by wywołać aferę. Zresztą kim trzeba być, żeby ludzi oceniac tylko na podstawie kilku postów na forum kosmetycznym?! Hmmm...jestesmy puste, bo piszemy tylko o kosmetykach?? No chyba o sytuacji politycznej lub ekonomicznej Nepalu nie będziemy dyskutować w wątku Kosmetyki MAC??? A zresztą, jak napisała She Wolf, nie czytaj, a ja dodam od siebie: nie kupuj-będzie więcej dla nas
Złośliwcu- dzięki za szybką i chyba jedyną możliwą reakcję
Marti- oby wszystko wyszło idealnie
A ja mam prośbę od siebie-trzymajcie jutro mocno za mnie kciuki, bo zdaję ważny egzamin, na którym zdawalnośc w ciągu ostatnich dwóch dni była marna, tak jak moja wiedza w tej chwili
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 10:10   #2729
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
troll = ban
dzięki

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
Mam prośbę: nie komentujmy żeby sobie nerwów nie szarpać. zresztą nie ma po co, takie rzeczy chyba specjalnie są pisane, by wywołać aferę. Zresztą kim trzeba być, żeby ludzi oceniac tylko na podstawie kilku postów na forum kosmetycznym?! Hmmm...jestesmy puste, bo piszemy tylko o kosmetykach?? No chyba o sytuacji politycznej lub ekonomicznej Nepalu nie będziemy dyskutować w wątku Kosmetyki MAC??? A zresztą, jak napisała She Wolf, nie czytaj, a ja dodam od siebie: nie kupuj-będzie więcej dla nas
Złośliwcu- dzięki za szybką i chyba jedyną możliwą reakcję
Marti- oby wszystko wyszło idealnie
A ja mam prośbę od siebie-trzymajcie jutro mocno za mnie kciuki, bo zdaję ważny egzamin, na którym zdawalnośc w ciągu ostatnich dwóch dni była marna, tak jak moja wiedza w tej chwili
Trzymam mooocno kciuki

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
sama nie wiem za 3 godziny jedziemy do Dublina i lecę do PL i będę ostatecznie działać.. jejciu, za niecałe 2 tygodnie będę żoną.. nie mogę w to uwierzyć

żegnam się drogie Panie i Panowie postaram się czasem odezwać na tyle na ile czas pozwoli.. do 'zobaczenia' za 3 tygodnie
Marti się nigdy nie wypłacimy Sienka rzeczywiście jest wszechstronna i suuper
Kochana trzymam kciukasy za podróż! Za ceremonie też, nic się nie bój będzie dobrze!
Buziaki i do Miłego
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 15:15   #2730
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Sa juz przecieki z jesiennej kolekcji


http://www.temptalia.com/mac-a-tarta...on-for-holiday
__________________

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:21.