Jestem w pułapce - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-07-05, 17:27   #91
dori7
Zadomowienie
 
Avatar dori7
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 505
Dot.: Jestem w pułapce

[1=faf3d67d51656f0b2bcdb9f 98a45434bc3aa12e6;8461997 6]Ekspertem oczywiście, że nie ale wypowiedzieć się może

Przecież ja dziewczyny nie obrażałam, jestem oburzona jedynie jej lekkomyślnością i okrucieństwem które okazuje wobec bezbronnych istot. Według akurat dla tych kwestii nie ma usprawiedliwienia, bo ani pies ani dziecko nie są niczemu winne.[/QUOTE]

Ja się zgadzam z Tobą. Stosunek Autorki do istot od niej zależnych jest przerażający.

A przy tym wszystkim całkowity brak logiki, już dziewczyny wyżej wyliczyły, że nie ma szans przy tych dochodach i braku opłat za kredyt czy wynajem, żeby nie ogarnąć z kartką i kalkulatorem budżetu. Kwestia chcenia. Jedyny pomysł Autorki na rozwiązanie problemu to wpakować się na głowę teściowej, zamiast ogarnąć to, co jest.

I nie jest to na pewno tylko kwestia poporodowa, bo jeśli ktoś decyduje się dwa miesiące nie pracować, tylko beztrosko ogarniać wesele, to sorry, o czymś to świadczy. Dwa miesiące zawieszki na wódkę trzeba było wiązać czy jak??
__________________
Ludzi dzielimy na potrafiących cieszyć się życiem i takich, którzy je marnują - Phil Bosmans
dori7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-05, 18:11   #92
KiszkaPasztetowa
Raczkowanie
 
Avatar KiszkaPasztetowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 333
Dot.: Jestem w pułapce

Trzeba bylo myslec jak sie dziecko na bezrobociu robilo a nie teraz miec pretensje do calego swiata i przyjmowac pozycje roszczeniowa bo nikt nie ma zamiaru nianczyc Twojego dzieciaka...sorry "terrorysty"
KiszkaPasztetowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-06, 08:50   #93
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Jestem w pułapce

Niestety, sama chorowalam na depresje poporodowa przez ponad rok, leczylam sie farmakologicznie i uczeszczalam na psychoterapie. Depresja powoduje czasem takie mysli, ze czuje sie obrzydzenie do samego siebie i przytlaczajace poczucie winy. Terapia pozwala oddzielic mysli "chorobowe" od "wlasnych".

Dlatego uwazam, ze to okrucienstwo nie wynika z charakteru autorki, a z przebiegu choroby, gdzie naprawde chce sie zrobic wszystko aby przestac cierpiec i nie jest sie w stanie obiektywnie i zdrowo ocenic tych rozwiazan.
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-06 09:50:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:00.