Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-03, 20:56   #2791
muminek82
Wtajemniczenie
 
Avatar muminek82
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 192
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

phdwao dzięki
agunia superfajnie że nad tym zapanujesz
Soleilka też kupiłam te gazetki
muminek82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 21:09   #2792
nicki86
Zadomowienie
 
Avatar nicki86
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Giżycko
Wiadomości: 1 713
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

A mi w końcu udało się z pierwszą stroną :P musiałam Cię Agunia cytować i wtedy wyszło cacy

A ja jeszcze raz z apelem że jak kogś brak na liście to walić do mnie na priv i te dziewczyny, które są ale bez tp to też możecie mi podać to uzupełnie
nicki86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 21:15   #2793
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Nicki no to dobrze, że się udało

Ja uciekam spać, dobranoc
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 21:16   #2794
muminek82
Wtajemniczenie
 
Avatar muminek82
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 192
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

nicki super ta nasza pierwsza stronka

Dobranoc Mamusie ja też uciekam!
muminek82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 21:34   #2795
Soleilka
Zakorzenienie
 
Avatar Soleilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tarnobrzeg, woj. podkarpackie
Wiadomości: 15 098
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Pokaż wiadomość
a mam takie pytanie do dziewczyn ktore sa w moim wieku tak 20 -21 lat
czy tez macie wrazenie ze ludzie sie dziwnie na was patrza i tak jakby to byla jakas sensacja ze w tym wieku jestescie w ciazy
U mnie nic takiego jeszcze nie ma. Za to koleżanki w moim wieku patrzą na mój brzuch i ciągle go głaszczą
Cytat:
Napisane przez ryfkaka Pokaż wiadomość
Witajcie ,
poczytuję Was od jakiegoś czasu i chciałabym dołączyć. Nikt nie zrozumie tak dobrze kobiety w ciąży jak kobieta w ciąży... Dziś zaczynam 11 tc
Hej Gratulacje
Cytat:
Napisane przez muminek82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiem że jest jeszcze czas,ale czy myślałyście o tym,albo rozmawiałyście już ze swoimi mężczyznami czy będą z Wami przy porodzie?
Mój chce być przy porodzie, dlatego będziemy musieli poszukać szkoły rodzenia. Problem w tym, że takowej w moim mieście nie ma
Cytat:
Napisane przez muminek82 Pokaż wiadomość
Balbinka teraz chyba wszystkim przed porodem robią lewatywe,tak czytałam,jak mój małż by się zgodził to stałby za głową z daleka od krocza
Ja słyszałam, że można nie wyrazić zgody lub zrobić samej sobie w domu. Tak samo z goleniem krocza.

Ja jestem pewna, że nie zgodzę się na nacinanie krocza
Cytat:
Napisane przez blueberry88 Pokaż wiadomość
Świetny ten wózek, naprawdę
tylko z tego co zauważyłam przy gondoli jest ograniczony dostęp do tej całej siaty na zakupy No i nie wiadomo czy ma blokadę budy. Ale cenowo + wygląd, rewelacja No i jest lekki
Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Pokaż wiadomość
http://www.familie.pl/chlopiec-czy-dziewczynka

zrobilam sobie tak dla zabawy to i tez wyszlo ze chlopiec
Mi wychodzi dziewczynka

Cytat:
Napisane przez 1MONIKA8 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny chcę do was dołączyć termin mamy na 06.07
Hej Gratulacje
Cytat:
Napisane przez muminek82 Pokaż wiadomość
Soleilka też kupiłam te gazetki
Ja już 2 mniej więcej przejrzałam Coś tam przydatnego można się dowiedzieć





Tak w ogóle macie śliczne brzuszki I przy Waszych, to ja jeszcze w ogóle nie mam
__________________
Mężczyzna mojego życia

Bloguję
Soleilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 21:38   #2796
Balbinka1983
Rozeznanie
 
Avatar Balbinka1983
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 644
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny klub już założyłam, część z Was dostało już zaproszenia, ale nie wiem, czy wszystkie ogarnę. Proszę o sugestie na PW kogo jeszcze należy zaprosić
Mnie zaproś)) plisssss, plisss, pliss
Balbinka1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 21:40   #2797
Soleilka
Zakorzenienie
 
Avatar Soleilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tarnobrzeg, woj. podkarpackie
Wiadomości: 15 098
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

To ja też poproszę o zaproszenie do klubu
__________________
Mężczyzna mojego życia

Bloguję
Soleilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-03, 22:14   #2798
Norniczka
Rozeznanie
 
Avatar Norniczka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 553
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Dziewczyny, ale pędzicie, wróciłam z pracy i do nadrobienia miałam 8 stron!!!! I jak tu się udzielać jak 2 h zeszło mi nadrobienie .
Ja mam wielki dylemat z imionami dla chłopca a czuje że chłopak bedzie. Smiałam się dzisiaj do męża ze Orzeszek pozostanie Orzeszkiem i tyle .
Chyba też muszę zrobić sobie zdjecie brzuszka, mąż póki co twierdzi uparcie że to tylko wzdęcia i to niemozliwe żeby brzuszek już było widać, ale mu pokazałam parę Waszych (mam nadzieje że nie macie nic przeciwko) i już chyba zaczyna do niego docierać że to dzidzia .
Ja już napisałam w sprawie wózka do jednego sprzedającego, zobaczę co odpisze. Mam dwa typy: Mutsy Rider Next i właśnie Maxi Mura 4, ale pierwszy bardziej mi się podoba . Co to jeszcze miałam pisać?? Jestem w 12t3d a dalej mnie nudności męczą i ciągnie na wymioty... No i już bliżej niż dalej do mojego pierwszego skanu...
__________________
14 kwiecień 2011
AMELIA
Norniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 22:54   #2799
chce_byc_mama
Zakorzenienie
 
Avatar chce_byc_mama
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Preston UK
Wiadomości: 8 977
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Cytat:
Napisane przez nitka_88 Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nie orientowałam się odnośnie benefitów, ale wydaje mi się że nie będą się nam należeć. Wiesz może, od jakich dochodów są one przyznawane?
nie mam pojecia :/
__________________
Szczescie sie do mnie usmiechnelo

Amelcia
chce_byc_mama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 23:00   #2800
Soleilka
Zakorzenienie
 
Avatar Soleilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tarnobrzeg, woj. podkarpackie
Wiadomości: 15 098
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Ja koniecznie muszę zapytać o to becikowe ginekologa. W tych dzisiaj kupionych gazetach pisze mi "Do otrzymania becikowego wymagane jest przedstawienie zaświadczenia lekarskiego o pozostawaniu pod opieką medyczną przez okres co najmniej od 10 tygodnia ciąży do porodu" i "jednorazowa zapomoga z tytułu urodzenia dziecka przysługuje wszystkim". No i nie wiem czy teraz przysługuje czy nie
__________________
Mężczyzna mojego życia

Bloguję
Soleilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 23:11   #2801
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

nitka_88 i w ogóle dziewczyny z UK: na każde dziecko (aż do 16. roku życia) dostaje się tu 81,20 f miesięcznie (lub ok. 20f tygodniowo) Child Benefit. Jak urodziłam córkę, to dostałam dokumenty do wypełnienia w szpitalu. Trochę jest tego wypełniania i trzeba swoje odczekać, bo Revenue sprawdza, czy nie pobiera się na to dziecko jakiejś kasy w Polsce. Ale potem wszystko wyrównują-my dostaliśmy kasę po pół roku. To takie jakby "rodzinne".
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-04, 07:10   #2802
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Cytat:
Napisane przez nicki86 Pokaż wiadomość

prince_polo, nie jedz za dużo pasztetu, bo możesz przedobrzyć z wit. A ale bez paniki

)
dzięki za info, tragedia dla mnie bo kocham pasztet

zaraz wstaje z lozka(narazie leze z luteiną) i cykne aktualne foto brzuszka
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 07:24   #2803
mlodaj
Rozeznanie
 
Avatar mlodaj
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ostr/ krk
Wiadomości: 613
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Cytat:
Napisane przez Soleilka Pokaż wiadomość
Hej

Ja dzisiaj troszkę się poobijałam. Byłam z TŻ na pizzy I kupiłam sobie 3 gazety dla mamusiek w cenie jednej.

Zabieram się do czytania, bo trochę stron napisałyście
Co to za gazety jeśli można wiedzieć?? Bo ja ostatnio nie ruszam się nigdzie, tylko z pracy do domu bo wieczorami jestem nieżywa, a przydałaby mi się jakaś lektura bo widzę, że wy jesteście we wszystkim bardzo obeznane.

Cytat:
Napisane przez Soleilka Pokaż wiadomość

Ja jestem pewna, że nie zgodzę się na nacinanie krocza
Słyszałam, że podobno lepiej jak nacinają niż jakby miało samo pęknąć bo wtedy dużo gorzej się rana goi.

Ja o porodzie nawet na razie nie myślałam, u mnie w mieście oddali niedawno porodówkę po remoncie i podobno bardzo fajne teraz warunki są. A wózki to narazie dla mnie abstrakcja, pewnie jak pójdę na zwolnienie to dopiero będę o takich rzeczach myśleć.
W przyszłym tygodniu idę na wizytę do gina i już się nie mogę doczekać aż zobaczę małego.
A wczoraj mój tż umuzykalniał dzidzię i puszczał mu muzykę przez słuchawki
__________________

mlodaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 07:41   #2804
ancys_krakow
Zadomowienie
 
Avatar ancys_krakow
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków / Włosań
Wiadomości: 1 099
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Cytat:
Napisane przez nicki86 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy tak macie ale jak ja coś zjem to potrafi mi sie tym odbijać cały dzień... tylko owoce i warzywa są dla mnie życzliwe...

Ja mam teraz usg 10stycznia i chyba po raz pierwszy raz zabiore ze sobą męża, żeby zobaczył co spłodził
No ja mam 5tak samo prawie po wszystkim mi się odbija.. i beka..
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/ckaigox17w6sv7ks.png

Aniołek 8t[*] 13.01.2012

Powietrze pachniało jak malinowa mamba..
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110625030213.html
ancys_krakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 07:42   #2805
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

z emna tez tz jedzie na usg i mam zmaiar tez by wszedl ale moja kolezanka mowila ze jak jej robi i genetyczne jeszcze dowcipnie to lekarz niepozwolił jej męzowi wejsc. Jednak pozniej zrobil specjalnie przez brzuch jeszcze zbey on mogl zobaczyc.
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 07:43   #2806
ancys_krakow
Zadomowienie
 
Avatar ancys_krakow
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków / Włosań
Wiadomości: 1 099
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Pokaż wiadomość
dziewczyny a wy macie juz w planach jakies imiona ?

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

a ja mam wozek i dobrze bo to dosc duzy wydatek
U nas jeszcze za wcześnie żeby wybierać imiona ale typy już mamy:

Dla Dziewczynki: Maja, Zosia, Hania
Dla Chłopca: Franek, Kacper, Antoś

Ale i to się jeszcze może zmienić
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/ckaigox17w6sv7ks.png

Aniołek 8t[*] 13.01.2012

Powietrze pachniało jak malinowa mamba..
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110625030213.html
ancys_krakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 07:43   #2807
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
z emna tez tz jedzie na usg i mam zmaiar tez by wszedl ale moja kolezanka mowila ze jak jej robi i genetyczne jeszcze dowcipnie to lekarz niepozwolił jej męzowi wejsc. Jednak pozniej zrobil specjalnie przez brzuch jeszcze zbey on mogl zobaczyc.
hmm dziwne, u mnie mąż bez problemu mógł być, i jakby lekarz tego zabronił to bym zmieniła na innego
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 07:53   #2808
Balbinka1983
Rozeznanie
 
Avatar Balbinka1983
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 644
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
hmm dziwne, u mnie mąż bez problemu mógł być, i jakby lekarz tego zabronił to bym zmieniła na innego
No właśnie przecież chyba wcześniej już wszystko widział, więc nie rozumiem tej pruderii ze strony lekarza
Balbinka1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 07:55   #2809
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
hmm dziwne, u mnie mąż bez problemu mógł być, i jakby lekarz tego zabronił to bym zmieniła na innego
no ona mi tak mowila.
Ale jej robił lekarz nie prywatnie. Moze dlatego? ja jade normalnie prywatnie. Wiec skoro płace to chyba wymagam nie???

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------

kochana wchodze na twojego skarbka w podpisie jak Ty to zrobilas? ja keidys próbowałam i nie mogłam, nie udawąło mi sie....... tez bym chciała taki podpis
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-04, 07:56   #2810
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
no ona mi tak mowila.
Ale jej robił lekarz nie prywatnie. Moze dlatego? ja jade normalnie prywatnie. Wiec skoro płace to chyba wymagam nie???
ale co to za różnica prywatnie czy nie? Przecież to nie operacja, więc mąż ma prawo być przy tym. Lekarz jakiś nieludzki moim zdaniem i tyle.
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 07:58   #2811
Balbinka1983
Rozeznanie
 
Avatar Balbinka1983
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 644
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Cytat:
Napisane przez Norniczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale pędzicie, wróciłam z pracy i do nadrobienia miałam 8 stron!!!! I jak tu się udzielać jak 2 h zeszło mi nadrobienie .
Ja mam wielki dylemat z imionami dla chłopca a czuje że chłopak bedzie. Smiałam się dzisiaj do męża ze Orzeszek pozostanie Orzeszkiem i tyle .
Chyba też muszę zrobić sobie zdjecie brzuszka, mąż póki co twierdzi uparcie że to tylko wzdęcia i to niemozliwe żeby brzuszek już było widać, ale mu pokazałam parę Waszych (mam nadzieje że nie macie nic przeciwko) i już chyba zaczyna do niego docierać że to dzidzia .
Ja już napisałam w sprawie wózka do jednego sprzedającego, zobaczę co odpisze. Mam dwa typy: Mutsy Rider Next i właśnie Maxi Mura 4, ale pierwszy bardziej mi się podoba . Co to jeszcze miałam pisać?? Jestem w 12t3d a dalej mnie nudności męczą i ciągnie na wymioty... No i już bliżej niż dalej do mojego pierwszego skanu...
ŁaŁ szacun dla Ciebie, że tyle wytrzymałaś bez usg, naprawdę ja bym nie dała rady nieważne, że na pierwszym w jakimś 6 tygodniu widziałam tylko 2 kuleczki (Bejbika i pęcherzyk...) - wrażenie niezapomniane. No ale jak pójdziesz teraz to od razu zobaczysz już małego człowieczka
Balbinka1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 08:01   #2812
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
ale co to za różnica prywatnie czy nie? Przecież to nie operacja, więc mąż ma prawo być przy tym. Lekarz jakiś nieludzki moim zdaniem i tyle.
mozliwe nie wnikam, mowie co mi mówiła

pytanie w poprzednim poscie zadałam Tobie
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 08:07   #2813
Balbinka1983
Rozeznanie
 
Avatar Balbinka1983
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 644
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Cytat:
Napisane przez Norniczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale pędzicie, wróciłam z pracy i do nadrobienia miałam 8 stron!!!! I jak tu się udzielać jak 2 h zeszło mi nadrobienie .
Ja mam wielki dylemat z imionami dla chłopca a czuje że chłopak bedzie. Smiałam się dzisiaj do męża ze Orzeszek pozostanie Orzeszkiem i tyle .
Chyba też muszę zrobić sobie zdjecie brzuszka, mąż póki co twierdzi uparcie że to tylko wzdęcia i to niemozliwe żeby brzuszek już było widać, ale mu pokazałam parę Waszych (mam nadzieje że nie macie nic przeciwko) i już chyba zaczyna do niego docierać że to dzidzia .
Ja już napisałam w sprawie wózka do jednego sprzedającego, zobaczę co odpisze. Mam dwa typy: Mutsy Rider Next i właśnie Maxi Mura 4, ale pierwszy bardziej mi się podoba . Co to jeszcze miałam pisać?? Jestem w 12t3d a dalej mnie nudności męczą i ciągnie na wymioty... No i już bliżej niż dalej do mojego pierwszego skanu...
Wczoraj oglądałam wóżki i bardzo spodobał mi się Mutrsy Transporter ale... weszłam na stronę musty i zdaje się, że oni wśród akcesoriów NIE MAJĄ moskitier trochę słabo
Balbinka1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 08:07   #2814
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość



kochana wchodze na twojego skarbka w podpisie jak Ty to zrobilas? ja keidys próbowałam i nie mogłam, nie udawąło mi sie....... tez bym chciała taki podpis

Podpis? trzeba kliknąć "wstaw link" (taka ikonka z kulą ziemską), potem z tego linka http://babystrology.com/baby-tools/baby-tickers/ wygeneruj kod html (po tym jak wpiszesz co trzeba w te pola z imieniem, ilością dzieci, datą miesiączki, to się pojawi pod "copy and paste..., wstaw go w to miejsce co się pojawi po kliknięciu ikony (tylko uwaga, kod kopiujesz od "http" do "babycount=1", to co jest przed tym i po tym musisz usunąć, bo nie zadziała!) A potem możesz zaznaczyć link w polu edycji i napisać zamiast niego cokolwiek.

Jak byś miała problem to podaj mi dane tylko (imię, data ostatniej miesiączki), a podam Ci gotowy kod
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 08:12   #2815
gooha3
Zadomowienie
 
Avatar gooha3
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 193
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

...ale pędzicie....
zaglądam tu tylko w godzinach pracy i cięzko nadrobić.
-------------
Mam przynajmniej spokój z wózkiem.
Strasznie długo szukałam i mam coś takiego
http://dadaparadisogroup.com/produkt...ck%20%28new%29

ten wózek w cenie 900zł

Fajny zestawik bo dużo czesci, przydatny fotelik samochodowy który można dac na stelaż. jak sama jeżdziłam na zakupy z małym bardzo przydatna funkcja. Gondola ok tylko przydała się ok 6 miesięcy. W gondoli dźwigany zagłówek tak że dziecko może sobie siąść.
W zestawie tez praktyczna torba, cieplutki śpiworek pasujący do gondoli i spacerówki, moskitiera przydatna w lecie gdy dziecko śpi na zewnątrz, folia ochronna na deszcz.
skretne kółka, mozliwość przekładania kierunków jazdy, regulowana rączka, łatwo zdejmowalne koła- to wszystkie funkcje które mi się bardzo przydały.

niestety minusem jest cięzar (ale w takim zestawie chyba nie ma lżejszych wózków) i troszkę słaba konstrukcja - kilka razy już poprawiana bo się rozłaziła.

Gdybym miała kupowac jeszcze raz pewnie kupiłabym tańszy wózek- gondole z możliwością osadzania fotelika samochodowego i po ok 8 miesiącach jakąś lekką spacerówkę.

Teraz na wiosnę Markowi kupimy spacerówkę, a dzidzius odziedziczy wózek.

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio miewam dość silne bóle w okolicy nerek, ale z dzidziolem wszystko ok jest
robiłaś badania moczu??
u mnie takie bóle często oznaczają zapalenie dróg moczowych, a w ciązy o to nie trudno.

-----------
brzucholki macie śliczne i coraz okrąglejsze
ja wczoraj zrobiłam foteczki, ale oczywiście zapomniałam wziąść
__________________
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008050301801830.png
http://www.suwaczek.pl/cache/2f1fe0a70f.png


Mareczek 24 II 2010r

Karolinka 23 VIII 2012
gooha3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 08:14   #2816
nel_a
Zakorzenienie
 
Avatar nel_a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 6 725
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Nieśmiało zapytowywuję czy mogę dołączyć do Was?

Mam 25lat, jestem mężatką od 4 lat.
W wigilię test pokazał 2 kreski ))) W zasadzie to nie staraliśmy się, tak jakoś wyszło radość niesamowita
Wczoraj miałam 1 wizytę u gina. Pęcherzyk jest na swoim miejscu, ma 5mm. Na serduszko jeszcze za wcześnie. Następna wizyta za 2-3 tyg.
Według kalkulatorów internetowych termin mam na 30.08 a więc mam nadzieję że mnie przygarniecie
__________________
Emilowe całusy

nel_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 08:15   #2817
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomości: 720
GG do Jessiczka
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Witam przyszłe szczesliwe lipcowo/sierpniowe mamuski jest szansa by sie przylączyc hm ??

Jestem w 11 tygodniu jak sobie to obliczyłam i termin na 23 lipiec

Soleilka jesli moge nakreslic info odnosnie becikowego bo mowili niedawno w tv ze owszem beda wyplacac ale faktycznie jesli masz prowadzona ciążę,zrobione badanie wczesniej niż 10 tydzien a martwisz sie że mozesz sie nie załapać ?

ivoncia16 rowniez skorzystalam z kalendarza i wyszedł mi chłopczyk ciekawe czy sie sprawdzi

co to za tajemniczy klub hmm ide poczytac
__________________
...KtÓż Z NaS kOcHa NiE gŁuPiEjĄc PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 08:16   #2818
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Podpis? trzeba kliknąć "wstaw link" (taka ikonka z kulą ziemską), potem z tego linka http://babystrology.com/baby-tools/baby-tickers/ wygeneruj kod html (po tym jak wpiszesz co trzeba w te pola z imieniem, ilością dzieci, datą miesiączki, to się pojawi pod "copy and paste..., wstaw go w to miejsce co się pojawi po kliknięciu ikony (tylko uwaga, kod kopiujesz od "http" do "babycount=1", to co jest przed tym i po tym musisz usunąć, bo nie zadziała!) A potem możesz zaznaczyć link w polu edycji i napisać zamiast niego cokolwiek.

Jak byś miała problem to podaj mi dane tylko (imię, data ostatniej miesiączki), a podam Ci gotowy kod
tak o to mi chodzilo. Tylko ja juz to robiłamw poprzedniej ciązy i mi nie wychodziło, nie chcialo wskoczyc w ogole....... niewiem spróbuje jeszcze raz chwila, a jak cos podam Ci dane
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 08:17   #2819
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Cytat:
Napisane przez gooha3 Pokaż wiadomość
.
robiłaś badania moczu??
u mnie takie bóle często oznaczają zapalenie dróg moczowych, a w ciązy o to nie trudno.
mam zlecone i muszę zrobić, ale to raczej nie to, bo w sumie zauważyłam, że te bóle są najsilniejsze przy zaparciach (tak jakby mnie wtedy od środka chciało rozsadzić, bóle z przodu brzucha przy jelitach i te w okolicach nerek właśnie), tak to ich nie ma. No i przy obu nerkach symetrycznie, a tak chyba nie ma przy zapaleniu

Nel_a, Jessiczka witajcie
__________________




Edytowane przez agunia82
Czas edycji: 2012-01-04 o 08:19
agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 08:21   #2820
Balbinka1983
Rozeznanie
 
Avatar Balbinka1983
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 644
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Cytat:
Napisane przez gooha3 Pokaż wiadomość
...ale pędzicie....
zaglądam tu tylko w godzinach pracy i cięzko nadrobić.
-------------
Mam przynajmniej spokój z wózkiem.
Strasznie długo szukałam i mam coś takiego
http://dadaparadisogroup.com/produkt...ck%20%28new%29
Wizualnie widzę, że jest bardzo ładny - podoba mi się Ale mówisz, że nietrwały?
Balbinka1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:20.