Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23 - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-30, 13:53   #4531
fasolinno
Rozeznanie
 
Avatar fasolinno
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 923
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

a więc postanowione ! ja też dziś robię "kaśkowe:" drożdżówki , bo męzowi robię pycha ciasto takie dwa różne na jednej blaszce więc i mi się coś należy , robię drożdzówy i tyle, Kaśka jak nie wyjdą takie extra ja kna twoich fotkach to cię znajde :P

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

dziewczyny a jak to jest z oliwkami ? pewnie nie możemy .......?
__________________
było 71..... - zmierzałam do 62 osiągnęłam 60 a teraz bywa różnie ...
jestem stworzona do bycia szczupłą
walczę dalej ...
fasolinno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 14:26   #4532
beautystyleandme
Zadomowienie
 
Avatar beautystyleandme
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 108
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez katia84 Pokaż wiadomość
gratuluję 2 tygodni

ja wpadłam w przyzwyczajenie, że po przyjściu do pracy musi być coś słodkiego, także walczę ze sobą już od rana

na szczęście dzisiaj w pracy jak dobrze pójdzie siedzę tylko do 12stej
znam to.. ale po kilku dniach organizm się przyzwyczaja do braku słodkiego. Najważniejsze przetrwać ten szok dla organizmu i najlepiej przez ten czas odstawić słodziki i itp.

Cytat:
Napisane przez fasolinno Pokaż wiadomość

dziewczyny a jak to jest z oliwkami ? pewnie nie możemy .......?
oj niee nie...
beautystyleandme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 14:49   #4533
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez fasolinno Pokaż wiadomość
a więc postanowione ! ja też dziś robię "kaśkowe:" drożdżówki , bo męzowi robię pycha ciasto takie dwa różne na jednej blaszce więc i mi się coś należy , robię drożdzówy i tyle, Kaśka jak nie wyjdą takie extra ja kna twoich fotkach to cię znajde :P

ooo.. dopiero teraz je znalazłam, wyglądają smakoowicie!
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 15:57   #4534
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez certina4 Pokaż wiadomość
hej, dziewczyny wspólnie damy radę

u mnie w tydzień spadło tylko 0,7, trochę mało, jadłam mniej niż powinnam bo nie chciało mi się jeść, no i siłownia w tym tygodniu 2 razy była. Ale jeszcze idę dzisiaj, bo zapisałam się na ćwiczenia na bieżni w kapsule z podciśnieniem. Po 30 min i zamierzam chodzić 2-3 razy w tygodniu zamiast siłowni w grudniu, zobaczymy

dziewczyny na tych zbliżających się Andrzejkach życzę wszystkim wytrwałości

u mnie dzisiaj na obiad będzie to:
http://pysznieidietetycznie.blogspot...cevapcici.html

albo to:

http://pysznieidietetycznie.blogspot...o-szkocku.html

bo mam odtłuszczone mięsko wołowe

a na śniadanie zapewne owsianka
ale świetny blog

Cytat:
Napisane przez agaczini Pokaż wiadomość
to poimprezujemy sobie tez mielismy isc do klubu i nawet kupiłam sobie meeega fajnąbluzeczkę a właściwie body, takie http://www.bershka.com/webapp/wcs/st...ucznej%2Bskory seksi seksi ;p ale plany sie zmienily, i idziemy nadomowke aleee...jak sie wkurze to i tak ją nałożę a co, w końcu to andrzejki! ;D
wow sexy

Cytat:
Napisane przez Luzia Pokaż wiadomość
PW
Właśnie wróciłam ze sklepu i jest pomysł! zaraz biore sie za robienie kurczaka w brokule z jajkiem sadzonym, a potem zrobię jeszcze pieczarki faszerowane mięsem mielonym

z czym jecie dukanowe naleśniki?
ja z twarogiem do tego słodzik + cynamon + łycha serka homo, żeby był bardziej kremowy ten twaróg a nie sypki
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 18:14   #4535
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

i co robiła któraś drożdżówki??

Moje jeszcze ciepłe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PB300036.jpg (63,1 KB, 22 załadowań)
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 18:25   #4536
fasolinno
Rozeznanie
 
Avatar fasolinno
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 923
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Kasia ale super wyglądają już czuję ten smak :p
ja biorę się potem za pieczenie - jak junior pójdzie spac, póki co ciacho dla męze gotowe :kruche z brzoskwiniami jablkami i kruszonkom, pachnie w całym domu
ja czekam na swoje drodżówki
__________________
było 71..... - zmierzałam do 62 osiągnęłam 60 a teraz bywa różnie ...
jestem stworzona do bycia szczupłą
walczę dalej ...
fasolinno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 22:52   #4537
fasolinno
Rozeznanie
 
Avatar fasolinno
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 923
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

pieka się ;D wyglądają cudnie w piekarniku , mam nadzię że tak tez smakują

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

przepieprzyłam bigos tyle się narobiłam i do dupy mozna to jakoś uratować jeszcze ?

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

co za fatalny wieczór, drożdzówki tak sie przeczepiły do papieru z blaszki że nie jestem wstanie go ściągnąć ..........no i muszę jeść razem z nim na dodatek strasznie kwasne no i szału nei ma , może coś spieprzyłam, ale ciasto strasznie w smaku drożdżami daje , nie wiem czy dam rade je zjeść
Kasia a ty na czym pieczesz ?

---------- Dopisano o 23:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

Kasia teraz doczytałam na kocim że ona daje drożdży 2 łyżeczki a ja zrobiłam z przepisu na twoim blogu i ty masz 2 opakowania, i tyle też dałam, niestety strasznie kwaśne od tych drożdży tak się na te bułki nakręciłam a teraz mi nie smakują , nie wiem czy jeszcze zrobie do nich podejscie
__________________
było 71..... - zmierzałam do 62 osiągnęłam 60 a teraz bywa różnie ...
jestem stworzona do bycia szczupłą
walczę dalej ...
fasolinno jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-01, 00:35   #4538
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez fasolinno Pokaż wiadomość
pieka się ;D wyglądają cudnie w piekarniku , mam nadzię że tak tez smakują

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

przepieprzyłam bigos tyle się narobiłam i do dupy mozna to jakoś uratować jeszcze ?

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

co za fatalny wieczór, drożdzówki tak sie przeczepiły do papieru z blaszki że nie jestem wstanie go ściągnąć ..........no i muszę jeść razem z nim na dodatek strasznie kwasne no i szału nei ma , może coś spieprzyłam, ale ciasto strasznie w smaku drożdżami daje , nie wiem czy dam rade je zjeść
Kasia a ty na czym pieczesz ?

---------- Dopisano o 23:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

Kasia teraz doczytałam na kocim że ona daje drożdży 2 łyżeczki a ja zrobiłam z przepisu na twoim blogu i ty masz 2 opakowania, i tyle też dałam, niestety strasznie kwaśne od tych drożdży tak się na te bułki nakręciłam a teraz mi nie smakują , nie wiem czy jeszcze zrobie do nich podejscie
oj szkoda że Ci nie wyszły ja dodałam dzisiaj 1 opakowanie i wyszły takie jak zawsze... PYSZNE została tylko 1 szt. na jutro
spróbuj! mi kiedyś też nie wyszły i długo nie robiłam, aż się przemogłam i wyszły cudaśne. A piekę je na blaszce wysypaną mąką bo jednak do papieru mi się za I razem też przykleiły
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-01, 09:17   #4539
certina4
Wtajemniczenie
 
Avatar certina4
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: gdzieś na końcu świata
Wiadomości: 2 930
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez katia84 Pokaż wiadomość
ale świetny blog


wow sexy


ja z twarogiem do tego słodzik + cynamon + łycha serka homo, żeby był bardziej kremowy ten twaróg a nie sypki
super przepisy, chociaż robiłam wczoraj te jajka szkockie i to jajko owinięte w wołowinę jakoś średnio mi podpasowało, no ale kto co lubi

Cytat:
Napisane przez katia84 Pokaż wiadomość
i co robiła któraś drożdżówki??

Moje jeszcze ciepłe
a z jakiego Wy przepisu to robicie?


a u mnie dzisiaj 0,5 kg mniej po wczorajszej bieżni z podciśnieniem i braku kolacji ( na obiad tak się najadłam, że do 22 nie chciało mi się jeść, a później już po prostu było za późno), ale nie cieszę się tak bardzo, bo wieczorem idziemy do baru a potem do klubu i nie wiem jak to będzie
__________________


Apel Rumburaka
Uszy przedłużeniem duszy
certina4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-01, 10:10   #4540
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez certina4 Pokaż wiadomość
super przepisy, chociaż robiłam wczoraj te jajka szkockie i to jajko owinięte w wołowinę jakoś średnio mi podpasowało, no ale kto co lubi



a z jakiego Wy przepisu to robicie?


a u mnie dzisiaj 0,5 kg mniej po wczorajszej bieżni z podciśnieniem i braku kolacji ( na obiad tak się najadłam, że do 22 nie chciało mi się jeść, a później już po prostu było za późno), ale nie cieszę się tak bardzo, bo wieczorem idziemy do baru a potem do klubu i nie wiem jak to będzie
ja robię z tego: http://kasiulkowy.blogspot.com/2012/...rozdzowki.html

gratuluję spadku mi po wczorajszym NIC nie spadło

ale dzisiaj mam zamiar ostro ćwiczyć bo idę na maraton Zumby
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-01, 10:19   #4541
agaczini
Zadomowienie
 
Avatar agaczini
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 148
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

czesc dziewuszki po wczorajszym dniu P poł kilo za mną jeeee heheh na imprezie nie zrobilam zadnego jedzeniowego grzeszku, wogole malo zjadlam odrobine tatara, i pol kabanoska drobiowego wlasnie sie wykapalam ,wloski wypieknilam i ide na moje ulubione szlafrokowe leniwe sniadanko dzis pw to zaszaleje z warzywkami heheh milego dnia!!
__________________
dieta reducyjna i zdrowe odżywianie
agaczini jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-01, 15:10   #4542
certina4
Wtajemniczenie
 
Avatar certina4
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: gdzieś na końcu świata
Wiadomości: 2 930
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez katia84 Pokaż wiadomość
ja robię z tego: http://kasiulkowy.blogspot.com/2012/...rozdzowki.html

gratuluję spadku mi po wczorajszym NIC nie spadło

ale dzisiaj mam zamiar ostro ćwiczyć bo idę na maraton Zumby
dzięki nie ma co się martwić, u mnie przez prawie tydzień nie spadało nic, aż zrezygnowałam z dwóch kolacji i nagle waga zaczęła spadać, no i w tym tygodniu 3 razy siłownia i dzisiaj spacerek - 3 km
Cytat:
Napisane przez agaczini Pokaż wiadomość
czesc dziewuszki po wczorajszym dniu P poł kilo za mną jeeee heheh na imprezie nie zrobilam zadnego jedzeniowego grzeszku, wogole malo zjadlam odrobine tatara, i pol kabanoska drobiowego wlasnie sie wykapalam ,wloski wypieknilam i ide na moje ulubione szlafrokowe leniwe sniadanko dzis pw to zaszaleje z warzywkami heheh milego dnia!!
no to brawo za silną wolę i za spadki
__________________


Apel Rumburaka
Uszy przedłużeniem duszy
certina4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-01, 22:10   #4543
agaczini
Zadomowienie
 
Avatar agaczini
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 148
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

dzis pierwszy raz robiłam pizze dukana na ciescie z przepisu " z kotem w kuchni" ze skrobią otrębami twarogiem i jajkami załączam fotki, uznaję pizze za sukces, moj TŻ kochany powiedzial ze smakuje jak prawdziwa pizza ))))))))
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2012-12-01 20.38.37.jpg (112,5 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-12-01 20.38.33.jpg (121,6 KB, 20 załadowań)
__________________
dieta reducyjna i zdrowe odżywianie

Edytowane przez agaczini
Czas edycji: 2012-12-01 o 22:12
agaczini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 07:58   #4544
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez agaczini Pokaż wiadomość
dzis pierwszy raz robiłam pizze dukana na ciescie z przepisu " z kotem w kuchni" ze skrobią otrębami twarogiem i jajkami załączam fotki, uznaję pizze za sukces, moj TŻ kochany powiedzial ze smakuje jak prawdziwa pizza ))))))))
świetnie wygląda, może sobie dzisiaj zrobię ))

u mnie spadek o 0,5kg - w końcu
Ale nie cieszę się zbytnio bo to po wczorajszym maratonie Zumby
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 16:45   #4545
fasolinno
Rozeznanie
 
Avatar fasolinno
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 923
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez katia84 Pokaż wiadomość
oj szkoda że Ci nie wyszły ja dodałam dzisiaj 1 opakowanie i wyszły takie jak zawsze... PYSZNE została tylko 1 szt. na jutro
spróbuj! mi kiedyś też nie wyszły i długo nie robiłam, aż się przemogłam i wyszły cudaśne. A piekę je na blaszce wysypaną mąką bo jednak do papieru mi się za I razem też przykleiły
no to mnie zachęciłaś i dziś mnie tak na slodkei wzięło że bałam się że się rzucę najakieś niedozwolone rzeczy i szybko zrobiłam drożdżówy i do piekarnika i wyszły dziś EXTRA dałam 2 łyżeczki sypkich drożdży i 1proszku do pieczenia , wyszło 11 pysznych bułek , a serowe nadzienie zrobiłam z cynamonem no mówię wam za☠☠☠iste

---------- Dopisano o 17:41 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

zazdroszczę wam tych 0,5 spadków i gratuluje

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------

Cytat:
Napisane przez agaczini Pokaż wiadomość
dzis pierwszy raz robiłam pizze dukana na ciescie z przepisu " z kotem w kuchni" ze skrobią otrębami twarogiem i jajkami załączam fotki, uznaję pizze za sukces, moj TŻ kochany powiedzial ze smakuje jak prawdziwa pizza ))))))))

no pizza wygląda wypasnie - chetnie sie przylacze

kasia a maraton zumbowy ile trwał?

po tych drozdzówkach znowu wygladam jak w 5 mcu ana obiad był bigos wiec juz wogóle czuje sie jak balon
na jutro i kolejne dni przygotowałam uda kuraka w tartej marchwi selerze i pietruszce , pysznie sie zapowiada, chyba do czwartku mam co jesc - to daje poczucie bezpieczeństwa, a drożdzówki to beda u mnie czesto
__________________
było 71..... - zmierzałam do 62 osiągnęłam 60 a teraz bywa różnie ...
jestem stworzona do bycia szczupłą
walczę dalej ...
fasolinno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 18:57   #4546
Lorenai
Raczkowanie
 
Avatar Lorenai
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 198
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez frida99 Pokaż wiadomość
A co powiecie na ten: http://ezakupy.tesco.pl/pl-PL/Produc.../2003010336266
co prawda zawiera sporo tłuszczu, ale 0 węgli, czyli zasada B>W+T zachowana a Dukan pisał w książce, że z dwojga złego lepiej zjeść tłuszcz niz cukier (podał przykład, że jak gdzieś będziesz u kogoś i musisz cos zjeść to lepiej wędlinę, kiełbaskę, coś z mięsa nawet tłustego niż węglowodany).
Zjedzenie go traktowałabym raczej jak nasz "grzech" dietowy. Na takiej samej zasadzie można by traktować np. wieprzowinę, oleje. Mamy listę produktów dozwolonych i tego się trzymajmy, nie ma co pozwalać sobie na odstępstwa. Pewnie, jak jesteśmy w gościnie, jemy rzeczy najbardziej zbliżone do naszych, jednak nie sądzę, żeby ktoś podawał ser light, chyba, że sam się odchudza.

Cytat:
Napisane przez xxkarolina93xx Pokaż wiadomość
co myslicie o stosowaniu ACAI BERRY na DUKANIE na IIfazie?
Acai to owoce, nie spożywamy w fazie II. Zanim ktoś wspomni, że owocami są pomidory, ogórki, itd, trzeba zwrócić uwagę na zawartość w nich węglowodanów. Acai mają prawie 40g/100g masy.

Cytat:
Napisane przez Luzia Pokaż wiadomość
Z czystej ciekawości zapytam.. czy na III fazie też się chudnie? niby to faza utrzymania ale jedzenie wciąż tam nie jest kaloryczne?
Niektórzy chudną, ja przeszłam na III zanim uzyskałam wagę testową i spadłam do niej po paru tygodniach.

Cytat:
Napisane przez EMNE Pokaż wiadomość
Dziś będę piekła pieczeń rzymską
Według jakiegoś konkretnego przepisu?
Cytat:
Napisane przez certina4 Pokaż wiadomość
e tam kawałeczek sernika jeszcze nikomu nie zaszkodził ja tam rozumiem czasowe malutkie odstępstwa od diety, jak ktoś ma przewidzianą na rok, to nie sposób nie zgrzeszyć ani razu.
(ciach)
U mnie na obiad wczoraj był łosoś z bakłażanem z piekarnika, jeju nigdy mi tak dobra ryba nie wyszła
Lepiej nastawiać się bardziej pozytywnie - myśleć, że właśnie dam radę wytrwać, nie zakładać z góry ulegania pokusom. Oczywiście jestem realistką, każdemu może się zdarzyć, ale lepiej nie dawać sobie przyzwolenia na słabość.
Cytat:
Napisane przez fasolinno Pokaż wiadomość
chyba do czwartku mam co jesc - to daje poczucie bezpieczeństwa, a drożdzówki to beda u mnie czesto
No tak, ja też muszę mieć przynajmniej pomysł na obiad, bo jak mnie po południu dopada głód to już jest za późno. Najlepiej jak mam już gotowe, ale ostatnio jakieś takie porcje gotuję, że na jeden dzień tylko wystarcza. Dla mnie to jest postęp, bo przed dietą gotowałam jak dla wojska i zamiast dzielić na kilka porcji, pochłanialiśmy z dokładką w jeden dzień.
__________________

Lorenai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 19:06   #4547
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomości: 720
GG do Jessiczka
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

u mnie drozdzowek niebylo ;] zrobilam sobie ptasie mleczko a drozdzówy dopiero jutro rano bede robic bo wtedy mąz zjadl mi twarog ;/;] he ale wygladaja pysznie ;]
__________________
...KtÓż Z NaS kOcHa NiE gŁuPiEjĄc PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 20:09   #4548
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Fasolinek super, ze drożdżówy w końcu wyszły

mi przyszedł rachunek za prąd i niestety zauważyłam pewną zależność pomiędzy jego wysokością a tym, że faktycznie biorę się za dietę. Bo jak biorę się za dietę to przeważnie sporo piekę i rachunek mam ok. 30% wyższy

Dlatego dzisiaj za jednym razem piekę pizzę, muffiny, drożdżówy i w między czasie były kanapki otrębowe

a Maraton trwał 3h z krótką przerwą wypompowałam się totalnie i zamiast weekend upłynąć ćwiczeniowo było bardziej labowo
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 07:05   #4549
fasolinno
Rozeznanie
 
Avatar fasolinno
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 923
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez katia84 Pokaż wiadomość
Fasolinek super, ze drożdżówy w końcu wyszły

mi przyszedł rachunek za prąd i niestety zauważyłam pewną zależność pomiędzy jego wysokością a tym, że faktycznie biorę się za dietę. Bo jak biorę się za dietę to przeważnie sporo piekę i rachunek mam ok. 30% wyższy

Dlatego dzisiaj za jednym razem piekę pizzę, muffiny, drożdżówy i w między czasie były kanapki otrębowe

a Maraton trwał 3h z krótką przerwą wypompowałam się totalnie i zamiast weekend upłynąć ćwiczeniowo było bardziej labowo

Kasia a te muffiny pizzadrożdżówy itp to w jakim czasie masz zamiar zjeśc ??? bo wszystko pewnie z otrębami więc chyba na kilka dni zapasy masz
__________________
było 71..... - zmierzałam do 62 osiągnęłam 60 a teraz bywa różnie ...
jestem stworzona do bycia szczupłą
walczę dalej ...
fasolinno jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-03, 08:09   #4550
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez fasolinno Pokaż wiadomość
Kasia a te muffiny pizzadrożdżówy itp to w jakim czasie masz zamiar zjeśc ??? bo wszystko pewnie z otrębami więc chyba na kilka dni zapasy masz
no mam nadziej, że nie zjem wszytskiego w jeden dzien

pizza pewnie na 3-4 dni, ale wyglądała wczoraj obłędnie! W końcu kupiłam piórko!
Drożdżówy tak samo, kanapki to 1 szt dziennie, generalnie w przepisach obcięłam ilość otrąb do 2 łyżek na każdy przepis, także jakoś masakrycznie źle nie będzie

Edytowane przez katia84
Czas edycji: 2012-12-03 o 08:10
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 08:15   #4551
mama_kacperka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 22
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

witam Dukające
mam na imie Ola,jestem na Dukanie od 3 września razem z męzem.
niestety nie dam rady przeczytac całego wątku bo synek mi na tyle czasu nie pozwoli posiedzieć przed komputerem.
jeżeli pozwolicie to czasami klikne kilka zdań w tym wątku.
na dzień dobry pochwalę sie że zrzuciłam od 3 wrzesnia 13 kg a mąz 22...i tu zaczyna sie mój problem
mianowicie od ponad miesiąca jesteśmy z męzem na 3 fazie znaczy stabilizacji,a wciąz chudniemy(mąz po 0.8 kg tygodniowo ja średnioo 0.4-0.8 kg tygodniowo)
więć co ze stabilizacją?jak obliczyc jej długość skoro waga wciąż spada?
przy samej diecie schudłam 10 kg więć 100 dni,ale na stabilizacji kolejne 3 kg i wciąz chudne,juz nie wiem ile ma trwac 3 faza

ps.a ogólnie to sie pochwalę ze od maja 2010 kg schudłam 47 kg.więszość na Dukanie

pozdrawiam i miłego dnia życzę
mama_kacperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 08:28   #4552
fasolinno
Rozeznanie
 
Avatar fasolinno
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 923
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez katia84 Pokaż wiadomość
no mam nadziej, że nie zjem wszytskiego w jeden dzien

pizza pewnie na 3-4 dni, ale wyglądała wczoraj obłędnie! W końcu kupiłam piórko!
Drożdżówy tak samo, kanapki to 1 szt dziennie, generalnie w przepisach obcięłam ilość otrąb do 2 łyżek na każdy przepis, także jakoś masakrycznie źle nie będzie

dawaj fotki , chce zobaczyć tą spiżarnie

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------

Cytat:
Napisane przez mama_kacperka Pokaż wiadomość
witam Dukające
mam na imie Ola,jestem na Dukanie od 3 września razem z męzem.
niestety nie dam rady przeczytac całego wątku bo synek mi na tyle czasu nie pozwoli posiedzieć przed komputerem.
jeżeli pozwolicie to czasami klikne kilka zdań w tym wątku.
na dzień dobry pochwalę sie że zrzuciłam od 3 wrzesnia 13 kg a mąz 22...i tu zaczyna sie mój problem
mianowicie od ponad miesiąca jesteśmy z męzem na 3 fazie znaczy stabilizacji,a wciąz chudniemy(mąz po 0.8 kg tygodniowo ja średnioo 0.4-0.8 kg tygodniowo)
więć co ze stabilizacją?jak obliczyc jej długość skoro waga wciąż spada?
przy samej diecie schudłam 10 kg więć 100 dni,ale na stabilizacji kolejne 3 kg i wciąz chudne,juz nie wiem ile ma trwac 3 faza

ps.a ogólnie to sie pochwalę ze od maja 2010 kg schudłam 47 kg.więszość na Dukanie

pozdrawiam i miłego dnia życzę

Ola witamy
GRATULACJE boski wyniki - i proszę cię nie narzekaj że chudnieszna fazie 3 , ja mampod górkę i też bym tak chciała

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

no nie mogę - żeby narzekac że się chudnie
chyba każda by się tu z toba Ola zamieniła
__________________
było 71..... - zmierzałam do 62 osiągnęłam 60 a teraz bywa różnie ...
jestem stworzona do bycia szczupłą
walczę dalej ...
fasolinno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 08:51   #4553
mama_kacperka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 22
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez fasolinno Pokaż wiadomość
Ola witamy
GRATULACJE boski wyniki - i proszę cię nie narzekaj że chudnieszna fazie 3 , ja mampod górkę i też bym tak chciała

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

no nie mogę - żeby narzekac że się chudnie
chyba każda by się tu z toba Ola zamieniła
ale ja nie narzekam tylko nie wiem jak obliczyć w tym przypadku długość 3 fazy.
od marca lub kwietnia znów wracamy z mężem na 2 faze,narazie chcieliśmy utrwalić to co osiągneliśmy.
__________________
maj 2010- 117 kg
wrzesnień 2012- 83 kg
cel 75kg- osiągnięty
grudzień 2012 - 70 kg
kolejny cel 65 kg

http://wmojejpachnacejkuchni.blogspot.com/
mama_kacperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 09:07   #4554
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez mama_kacperka Pokaż wiadomość
witam Dukające
mam na imie Ola,jestem na Dukanie od 3 września razem z męzem.
niestety nie dam rady przeczytac całego wątku bo synek mi na tyle czasu nie pozwoli posiedzieć przed komputerem.
jeżeli pozwolicie to czasami klikne kilka zdań w tym wątku.
na dzień dobry pochwalę sie że zrzuciłam od 3 wrzesnia 13 kg a mąz 22...i tu zaczyna sie mój problem
mianowicie od ponad miesiąca jesteśmy z męzem na 3 fazie znaczy stabilizacji,a wciąz chudniemy(mąz po 0.8 kg tygodniowo ja średnioo 0.4-0.8 kg tygodniowo)
więć co ze stabilizacją?jak obliczyc jej długość skoro waga wciąż spada?
przy samej diecie schudłam 10 kg więć 100 dni,ale na stabilizacji kolejne 3 kg i wciąz chudne,juz nie wiem ile ma trwac 3 faza

ps.a ogólnie to sie pochwalę ze od maja 2010 kg schudłam 47 kg.więszość na Dukanie

pozdrawiam i miłego dnia życzę
Piękny wynik, moje gratulacje A jak wyniki badań?
Jeśli chudniecie dalej na trójce to bardzo dobrze! Doliczaj sobie za każdy kolejny zgubiony kilogram 10 dodatkowych dni, a być może w marcu okaże sie że wogóle nie musicie wracać na drugą faze Dla mnie to takie pokrętne myślenie, utrwalać to co zgubione, a potem wracac na ścisła diete, myślę ze powinniscie wykorzystac to ze chudniecie dalej, a w najbliższej przyszłości jesli bedziecie chcieli chudnać dalej, to wyłaczcie z menu uczty po prostu. Dla mnie faza stabilizacji to bardzo fajny pomysł na codzienne menu, tyle że ja już na dukana nie mam siły i dlatego u mnie bez dni białkowych
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 09:20   #4555
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez mama_kacperka Pokaż wiadomość
witam Dukające
mam na imie Ola,jestem na Dukanie od 3 września razem z męzem.
niestety nie dam rady przeczytac całego wątku bo synek mi na tyle czasu nie pozwoli posiedzieć przed komputerem.
jeżeli pozwolicie to czasami klikne kilka zdań w tym wątku.
na dzień dobry pochwalę sie że zrzuciłam od 3 wrzesnia 13 kg a mąz 22...i tu zaczyna sie mój problem
mianowicie od ponad miesiąca jesteśmy z męzem na 3 fazie znaczy stabilizacji,a wciąz chudniemy(mąz po 0.8 kg tygodniowo ja średnioo 0.4-0.8 kg tygodniowo)
więć co ze stabilizacją?jak obliczyc jej długość skoro waga wciąż spada?
przy samej diecie schudłam 10 kg więć 100 dni,ale na stabilizacji kolejne 3 kg i wciąz chudne,juz nie wiem ile ma trwac 3 faza

ps.a ogólnie to sie pochwalę ze od maja 2010 kg schudłam 47 kg.więszość na Dukanie

pozdrawiam i miłego dnia życzę
wow gratulacje

a już nie chcesz chundąć?? dziwne trochę, że aż tyle spada nie wiem co poradzić...


Fasolka chciałam cykać fotki w trakcie, ale w pewnym momencie zrobił się w całej kuchni syf, że sobie darowałam, może popołudniu zrobię
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 09:30   #4556
fasolinno
Rozeznanie
 
Avatar fasolinno
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 923
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez mama_kacperka Pokaż wiadomość
ale ja nie narzekam tylko nie wiem jak obliczyć w tym przypadku długość 3 fazy.
od marca lub kwietnia znów wracamy z mężem na 2 faze,narazie chcieliśmy utrwalić to co osiągneliśmy.
Ola a ile teraz ważysz?

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

Sreberko doradź mi , bo ja zgubiłam 12 kg ale potem zlapałam kilka to ile teraz powinnam utrwalać te 12 mniej czy to co na chwilę obecną jest na minus ?
__________________
było 71..... - zmierzałam do 62 osiągnęłam 60 a teraz bywa różnie ...
jestem stworzona do bycia szczupłą
walczę dalej ...
fasolinno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 10:18   #4557
mama_kacperka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 22
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
Piękny wynik, moje gratulacje A jak wyniki badań?
Jeśli chudniecie dalej na trójce to bardzo dobrze! Doliczaj sobie za każdy kolejny zgubiony kilogram 10 dodatkowych dni, a być może w marcu okaże sie że wogóle nie musicie wracać na drugą faze Dla mnie to takie pokrętne myślenie, utrwalać to co zgubione, a potem wracac na ścisła diete, myślę ze powinniscie wykorzystac to ze chudniecie dalej, a w najbliższej przyszłości jesli bedziecie chcieli chudnać dalej, to wyłaczcie z menu uczty po prostu. Dla mnie faza stabilizacji to bardzo fajny pomysł na codzienne menu, tyle że ja już na dukana nie mam siły i dlatego u mnie bez dni białkowych
wyniki mam ok,mam troszke zakwaszony organizm i za mało płytek we krwi,pozatym mimo brania anty okres przez 2-3 tygodnie co miesiac.chcieliśmy byc cały czas na diecie w 2 fazie ale nie dajemy rady wypijac tyle wody w czasie takiej pogody dlatego postanowilismy teraz utrwalać a potem dzialać dalej.

Cytat:
Napisane przez katia84 Pokaż wiadomość
wow gratulacje

a już nie chcesz chundąć?? dziwne trochę, że aż tyle spada nie wiem co poradzić...
dzieki za gratki, nie to ze nie chce jasne ze chce wciaz chudnąć, ale dziwi mnie ze w fazie waga wciaz spada.jemy 2 dni królewski posiłek(w niedziele zawsze kluski śląskie-nasz przysmak,z jakims mięsem i sosem,a w srode zawsze pierogi z różnymi farszami-kolejny nasz przysmak) 2 razy w tygodniu do obiadu kasze czasami sporadycznie ziemniaka.no i 6 razy w tygodniu 2 kromki chleba na śniadanie,ser zółty,i 1 owoc dziennie(zazwyczaj jabłko)

Cytat:
Napisane przez fasolinno Pokaż wiadomość
Ola a ile teraz ważysz?

70 kg i mam 175 cm wzrostu
__________________
maj 2010- 117 kg
wrzesnień 2012- 83 kg
cel 75kg- osiągnięty
grudzień 2012 - 70 kg
kolejny cel 65 kg

http://wmojejpachnacejkuchni.blogspot.com/

Edytowane przez mama_kacperka
Czas edycji: 2012-12-03 o 10:20
mama_kacperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 10:52   #4558
magda_lena40
Zakorzenienie
 
Avatar magda_lena40
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: GórnyŚląsk
Wiadomości: 9 201
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Mama_kacperka
Długość III fazy zależy tylko od tego ile schudłaś w I i II fazie. Czyli jeśli schudłaś 10kg to 100 dni. Kg które spadają na III fazie nie zmieniają długości jej trwania Doktorek pisze o tym w książce z tego co pamiętam. I gratuluję świetnego wyniku
__________________

Wiesz, co jest najważniejsze w życiu? Mieć cel. I dążyć do jego spełnienia.
Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który posiadam, tak jakby... uszczęśliwia mnie.
Dzięki niemu mam poczucie, że warto żyć, mimo przeciwności.
Ale często wątpię.
Bardzo często.

magda_lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 11:06   #4559
SELKA*
Zakorzenienie
 
Avatar SELKA*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 7 678
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Dzień dobry
Mogę się do Was przyłączyć?
Od dzisiaj zaczynam dietkę. To moje drugie podejście do Dukana, w zeszłym roku ładnie schudłam 27 kg, nie zdążyłam utrwalić, bo zaszłam w ciążę. Tydzień temu skończyłam karmić córeczkę, więc pora wziąć się za siebie
__________________
1.06.2009 Bartuś
1.05.2012 Hania
6/2017
SELKA* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 11:50   #4560
mama_kacperka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 22
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez magda_lena40 Pokaż wiadomość
Mama_kacperka
Długość III fazy zależy tylko od tego ile schudłaś w I i II fazie. Czyli jeśli schudłaś 10kg to 100 dni. Kg które spadają na III fazie nie zmieniają długości jej trwania Doktorek pisze o tym w książce z tego co pamiętam. I gratuluję świetnego wyniku

i właśnie na taką odpowiedź konkretną liczyłam,dzięki.jakos nie pamiętam tego z ksiązki dlatego sie zastanawialam,ale i tak musze ją po raz kolejny przeczytać bo zawsze dodaje mi więcej motywacji.chociaz fakt ze wszystkie spodnie(nawet te najmniejsze sprzed ciązy) wiszą na mnie to już spora motywacja
__________________
maj 2010- 117 kg
wrzesnień 2012- 83 kg
cel 75kg- osiągnięty
grudzień 2012 - 70 kg
kolejny cel 65 kg

http://wmojejpachnacejkuchni.blogspot.com/
mama_kacperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:40.