Ostatnio testowałam - cz. III - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-06, 21:39   #1
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje

Ostatnio testowałam - cz. III


Nowy wątek czas zacząć

Otwieram i czekam niecierpliwie na kolejne relacje z testów. No i mam nadzieję, że sama będę miała niedługo w tym temacie coś do powiedzenia


melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 12:20   #2
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Comme des Garcons Skai - tutaj udało sie lepiej niż w przypadku Garażu - kiedy wącham nadgarstek wizualizuje mi się wnętrze nowego samochodu, tapicerka pewnie ze skaju Nigdy jakoś szczególnie nie wwachiwałam się w ten materiał i nie poświęcałam mu wiele uwagi, ale skojarzenie jakieś jest. Skai pachnie syntetycznie, chropowato lekko, ale mimo to przyjemnie, fajny zapach nawet na co dzień Niby dziwny, a przyjazny, jak CdG 2
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 17:01   #3
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Madness Chopard - tu niby miala byc jakas róża, pieprz, wiśnie.... a ja czuje jakby Theoreme Esprit d'ete tylko w tonacji słodkiej, a nie wytrawnej. Duzo cytrynki.

Pink Sugar - moze ja mam za duze wymagania, ale jakies takie to słabe jest... w sensie, ze mało intensywne... ale całkiem przyjemne, wyczuwam migdały. Moze sie jeszcze rozkręci
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 17:02   #4
fergieunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 697
GG do fergieunia
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Outspoken by Fergie. Nie powiem, aby to było rozczarowanie, ale spodziewałam sie zapachu z " pazurem" konkretnym, wyrazistym ( bo tak też kojarzy mi się po flakoniku i jego kolorze) Zapach jednak nie jest banalny. Mam wrazenie że kiedyś coś podobnego już testowałam. Trochę kwaśny, ewidentnie wyczuwam jaśmin z domieszką czarnej porzeczki i skórę. Ni to zapach w ogólnym odbiorze ziołowo- świeży ni to otulająca zmysłowość. Bardzo trudny dla mnie do zinterpretowania, za to bardzo ciekawy. Trwałość jak na Avon przystało - przeciętna. Jeżeli miałabym przyrównać do jakiegoś zapachu byłby to gucci envy me II , z tym, że outspoken jest mniej słodki, a bardziej ziołowy.
__________________
Kto powiedział, że muszę być taka jak inni? Indywidualność jest piękna.

Oszczędzam na PERFUMY!!
fergieunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 19:02   #5
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Dzongkha by L Artisan Parfumeur - Fajna skóra, z potencjałem, ale czegoś jakby brak, brak jadu.. Są fajne przyprawy, są fajne nuty drzewne, ale część skórzana bez polotu. Lepszy Bandit Pigueta i to zdecydowanie


Zdecydowanie chciałabym poprosić o malutką ilość Habanity Molinarda, wtedy będę pewna co brać. Jakby co to pisać PW.

Black Tourmaline - kocham to gorzkie kadzidło. Paląca się kapliczka to coś co ją przypomina. Bardzo fajnie. Zapach co najważniejsze się na mnie nie wysładza.

Po wizycie w Arkadii zadecydowałam, że kolejne testy to będzie Tom Ford - Tuscan Leather, Tobacco Vanille, Amber Absolute i Italian Cypress

Edytowane przez 201605090956
Czas edycji: 2010-12-07 o 19:06
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 10:14   #6
OlaVS
Zadomowienie
 
Avatar OlaVS
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 164
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Ja ostatnio zdobyłam próbkę nowego Van Cleef & Arpels, czyli Midnight in Paris. Skłoniły mnie do tego zachwycone recenzje na Fragrantice, okrzykujące ten zapach arcydziełem. Po testach stwierdzam, że dla mnie jest to ideał uniseksu - zapach jest łagodny, lekko słodkawy (ale nie przesłodzony), delikatnie na początku iskrzący, z drzewno-skórzano-orientalną bazą - nie można wskazać ani jednej cechy, która przechylałaby go w kierunku zdecydowanie męskim bądź zdecydowanie damskim. Ogólnie bardzo podobny do Dior Homme, ale ma mniej irysa, co mnie bardziej odpowiada - bo irysy w tego typu kompozycjach potrafią z czasem pachnieć jak ciut zjełczała szminka marki Celia, a tu tego efektu nie ma. Jakoś jednak nie jestem do końca przekonana, czy taki zapach do mnie pasuje (wolę albo chłodniejsze, albo bardziej pazurzaste). A że przed zdobyciem próbki wyklikałam małą flaszeczkę - na zdjęciach wygląda cudnie, ale na żywo nie widziałam, bo nie otwierałam kartonika), zastanawiam się, czy komuś ją sprzezentować, czy sprzedać, czy jednak zatrzymać.
__________________

OlaVS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 15:29   #7
alladynka1966
Przyczajenie
 
Avatar alladynka1966
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Madness Chopard - tu niby miala byc jakas róża, pieprz, wiśnie.... a ja czuje jakby Theoreme Esprit d'ete tylko w tonacji słodkiej, a nie wytrawnej. Duzo cytrynki.

Pink Sugar - moze ja mam za duze wymagania, ale jakies takie to słabe jest... w sensie, ze mało intensywne... ale całkiem przyjemne, wyczuwam migdały. Moze sie jeszcze rozkręci
Pink Sugar Sensual (nowa) - bajka ))
alladynka1966 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-08, 16:29   #8
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 039
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Cytat:
Napisane przez OlaVS Pokaż wiadomość
Ja ostatnio zdobyłam próbkę nowego Van Cleef & Arpels, czyli Midnight in Paris. Skłoniły mnie do tego zachwycone recenzje na Fragrantice, okrzykujące ten zapach arcydziełem. Po testach stwierdzam, że dla mnie jest to ideał uniseksu - zapach jest łagodny, lekko słodkawy (ale nie przesłodzony), delikatnie na początku iskrzący, z drzewno-skórzano-orientalną bazą - nie można wskazać ani jednej cechy, która przechylałaby go w kierunku zdecydowanie męskim bądź zdecydowanie damskim. Ogólnie bardzo podobny do Dior Homme, ale ma mniej irysa, co mnie bardziej odpowiada - bo irysy w tego typu kompozycjach potrafią z czasem pachnieć jak ciut zjełczała szminka marki Celia, a tu tego efektu nie ma. Jakoś jednak nie jestem do końca przekonana, czy taki zapach do mnie pasuje (wolę albo chłodniejsze, albo bardziej pazurzaste). A że przed zdobyciem próbki wyklikałam małą flaszeczkę - na zdjęciach wygląda cudnie, ale na żywo nie widziałam, bo nie otwierałam kartonika), zastanawiam się, czy komuś ją sprzezentować, czy sprzedać, czy jednak zatrzymać.
Ha! Czyli masz wrażenia bardzo podobne do moich
Ja bym zostawiła
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 17:05   #9
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

CdG Tar - chyba najlepszy z Synthetików z jakimi miałam do czynienia Faktycznie smolisty, dymiący i pazurzasty, troszkę nieprzysiadalny i baaardzo charakterny. Idealny na dni, kiedy wstanę lewą nogą

La Prairie Life Threads Ruby - Podobnie jak Szafir - ładne, perfumowe perfumy, kobiece, klasyczne, żadna nutka się jakoś szczególnie nie wyróżnia

La Prairie Life Threads Platinum - za to ten ma prawdziwe jaja Na początku zielony, chropowaty szypr a la Bandit, później zmysłowa, słodka, pudrowa brzoskwinia i stopniowo coraz więcej metalicznych i przyprawowych nutek. Oł jesss Kcem to!
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 17:36   #10
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Pink Sugar - moze ja mam za duze wymagania, ale jakies takie to słabe jest... w sensie, ze mało intensywne... ale całkiem przyjemne, wyczuwam migdały. Moze sie jeszcze rozkręci
Musze cofnać te slowa Jak sie rozkręcil, to myslalam, ze padne z zaslodzenia bite 9 godzin bez zmiany intensywności, a i dotąd go czuje dość wyraznie na ręce, a minelo juz 26 godzin
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 17:45   #11
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Musze cofnać te slowa Jak sie rozkręcil, to myslalam, ze padne z zaslodzenia bite 9 godzin bez zmiany intensywności, a i dotąd go czuje dość wyraznie na ręce, a minelo juz 26 godzin
No ulżyło mi, bo już myślałam, że to nie o PS chodzi , na mnie potwornie trwały. A i polecam również wersję sensual, świetny mix z nich wychodzi, choć klasyka trzeba zaaplikować 1 porcję, bo inaczej zasładza sensual.

Edit:
Pure Poison Elixir - nic nadzwyczajnego, różnica pomiędzy klasykiem i elixirem niewielka, zarówno w składzie, jak i w trwałości.

Edytowane przez poissonivy
Czas edycji: 2010-12-08 o 17:47
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-08, 20:30   #12
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Fareb (marki Hui-z-tem) - tudno mi go opisać, zapach jest drzewny, nieco przyprawowy, czuję coś na kształt imbiru całość pachnie sucho, ostrawo, ale na papierku ładniej niż na mojej skórze

Maison Francis Kurkdjan Absolue pour le Soir - jakieś kadzidło owszem jest i miód, choć nie słodki, różany, tylko mi bardziej przypomina ostrawy, spadziowy może nawet... Ale po aplikacji na skórę gdzieś z tła przezierała ostra nuta w typie lutensowych piżm Jestem na nie
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 21:17   #13
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
[B]Maison Francis Kurkdjan Absolue pour le Soir - jakieś kadzidło owszem jest i miód, choć nie słodki, różany, tylko mi bardziej przypomina ostrawy, spadziowy może nawet... Ale po aplikacji na skórę gdzieś z tła przezierała ostra nuta w typie lutensowych piżm Jestem na nie
Zaintrygowalas mnie Ja testowalam Lumiere noir i uwazam, ze jest bardzo ladny, szyprowy, w typie Soir de lune i Eau de soir, ale bardziej nowoczesny, kobiecy i "dzisiejszy", taka nowoczesna elegancja
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 14:37   #14
Pin up girl
Zakorzenienie
 
Avatar Pin up girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12 094
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Princess, Vera Wang - łohyda. Stary, skwaśniały puder, przyszła Vera, dosypała tonę mdłej wanilii, żeby było fajnie to jeszcze hojnie cukrem sypła. Błe...
Pin up girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 15:23   #15
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Avon Slip Into-zakochałam sie cudownie słodki, ale nie jest to słodycz jadalna, podobny do Coco M, ale taki bardziej "gładki", niesamowicie kobiecy, już sobie zamówiłam Najważniejsze, że nie czuć tej tandetnej avonowej nuty,Wklejam nuty:
czarna porzeczka, frezja, liście fiołka, fiołek, drzewo różane, kaszmir, irys, złota ambra
__________________
"Wybrałam osobę, którą chcę być, i nią jestem."

Edytowane przez Małgosia791
Czas edycji: 2010-12-09 o 15:30
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 21:39   #16
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Baiser Cartier - po raz kolejny. Zdziwił mnie bardzo, bo o ile poprzednie test wypadły słabo (moc zapachu) o tyle TO (edp) jest siekiera nie do zmycia. Najpierw, po umieszczeniu na miejscu odpadniętego nosa, zachwyt, ale potem- trudno powiedzieć. Jakby waniliowa kaszka manna na mleku, której ktoś nie dopilnował, ale nie wiadomo po co doprawił (?) gorzkimi ziołami. Dziwoląg- aczkolwiek zasługuje na szacunek przez moc i zdecydowanie.
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 08:18   #17
selya
Zadomowienie
 
Avatar selya
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 976
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Eau Claire des Merveilles by Hermes
i co? i nic
niezauważalne, bezcharakterne nic
szkoda stukać w klawiaturę
żal.pl

miałam nadzieję, że to nie jest 'dzieło' Ellena
nie do końca ta nadzieja się spełniła, bo wg fagrantica:
Cytat:
Foamy and airy notes of the new fragrance are composed by perfumer of the house of Jean Claude Ellena. (...)
The nose behind this fragrance is Jean-Claude Ellena.
rozczarowanie 2010
__________________

dear darkness

selya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 11:55   #18
LillyS
Zadomowienie
 
Avatar LillyS
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 775
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Escada Margaretha Ley edp. Ależ ona dziwna! Z początku mnie odrzuciła, bo poczułam się starzej o 20 lat. Potem mnie zaciekawiła, bo zrobiła się przyjemniejsza i mniej babcina. A teraz zaskoczenie kolejne, gdyż pachnie fajnie, słodkawo, tajemniczo i nieco orientalnie. Miałam już wydawać miniaturkę ale nie wiem....
No jednak wydam.
__________________
Na wylocie flakony:
Flower by Kenzo Le Parfum - 40 ml/75
Halle Berry, Reveal, 14,5/50 ml
i próbki
tu

Edytowane przez LillyS
Czas edycji: 2010-12-10 o 12:41
LillyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 22:54   #19
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Versace Vanitas - faktycznie - marność. Nijaki, świeżakowaty, mdły, kwiatkowy i delikatny aromat, bleh. Jak Avon, no...
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-12, 00:34   #20
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Versace Vanitas - faktycznie - marność. Nijaki, świeżakowaty, mdły, kwiatkowy i delikatny aromat, bleh. Jak Avon, no...
Tru-skawko, a masz moze jakies skojarzenia zapachowe? mnie Vanitas cos przypominaja, ale nie moge dojsc, co to takiego: inne perfumy, zel pod prysznic, mydlo?
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 00:56   #21
teza20
Zakorzenienie
 
Avatar teza20
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 268
GG do teza20
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Baiser Cartier - po raz kolejny. Zdziwił mnie bardzo, bo o ile poprzednie test wypadły słabo (moc zapachu) o tyle TO (edp) jest siekiera nie do zmycia. Najpierw, po umieszczeniu na miejscu odpadniętego nosa, zachwyt, ale potem- trudno powiedzieć. Jakby waniliowa kaszka manna na mleku, której ktoś nie dopilnował, ale nie wiadomo po co doprawił (?) gorzkimi ziołami. Dziwoląg- aczkolwiek zasługuje na szacunek przez moc i zdecydowanie.
O to fajnieA co powiedz o Opium PH edt albo o SL Iris Silver Misti chyba o Midnight Poison?
__________________
08.11.2010-Rzucil palenie
----------------------------------------------
Miłość, sen i śmierć nadchodzą pomału;
Schwyć mnie za włosy i mocno pocałuj.
(Algernon Charles Swinburne)-Białe jabłka

-----------------------------------------

teza20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 09:57   #22
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Wczoraj testowałam The Beat- z opisów KWC totalnie mój, świeży ale wyrazisty (coś co kocham!) jednak bardzo dobrze, że nie kliknęłam go w ciemno. Prawie mnie zabił. Okropny! Duszący, gryzący w gardle, pachnie apteką i półką z syropami przeciwkaszlowymi. Coś strasznego Zmywałam go czym prędzej po przybyciu do domu, jednak wgryzł mi się w rękaw swetra. Próbuję go wygryźć Le secretem i już mnie tak nie zabija

Wersja Brit Sheer - piękna, lekka, mocno zielona. Wiosna w pełni, może kiedyś nabędę jakąś małą pojemność
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 19:37   #23
LillyS
Zadomowienie
 
Avatar LillyS
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 775
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Vanille Noire. Żadne z niej Noire. Odbieram ją jakoś tak wilgotnie. Znośna ale mnie nie powaliła. No ale nie jestem szczególną fanką wanilii.

Noa Dream. O matko... faktycznie można przy niej usnąć. Początek mdły i sztuczny a potem biało i sennie, chwilami iskrząco i znów biało i sennie, biało i sennie... dobranoc
__________________
Na wylocie flakony:
Flower by Kenzo Le Parfum - 40 ml/75
Halle Berry, Reveal, 14,5/50 ml
i próbki
tu
LillyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 22:18   #24
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Cytat:
Napisane przez LillyS Pokaż wiadomość

Noa Dream. O matko... faktycznie można przy niej usnąć. Początek mdły i sztuczny a potem biało i sennie, chwilami iskrząco i znów biało i sennie, biało i sennie... dobranoc
Jak zamieć- sypie, sypie, sypie...

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

A na temat- Pure Patchouli Tom Ford
Piękny zapach, ale jakie to paczuli??? Wspaniała skóra, a właściwie bardziej zamsz, mięciusieńki w dotyku, jako zapach mocny, głęboki, jakbym miała mu nadać kolor- bardzo ciemny fiolet w dziennym świetle, brąz w sztucznym

Nawiasem mówiąc, wszystkie Tomy Fordy są- nareszcie!- w Douglasię w Arkadii
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 22:24   #25
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Nawiasem mówiąc, wszystkie Tomy Fordy są- nareszcie!- w Douglasię w Arkadii
Ja jutro udaję się na testy Tobaco Vanilie i męskiego Toma Forda (a jakże ) i jutro relacja
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 00:53   #26
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Tru-skawko, a masz moze jakies skojarzenia zapachowe? mnie Vanitas cos przypominaja, ale nie moge dojsc, co to takiego: inne perfumy, zel pod prysznic, mydlo?
Oj, on nalezy do zapachów na które robię tak: potem wzdycham uojessu tylko nie takie nudy znowu, po czym wrzucam do wspólnego, wieeeelkiego wora z na etykietce

Może ma w sobie cos z J'adore, albo z Versace Medusa

Powącham jeszcze raz, uważniej i Ci powiem, jak mi się coś przypomni
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 12:06   #27
OlaVS
Zadomowienie
 
Avatar OlaVS
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 164
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Josephine Rance. Od dawna chciałam poznać, no i się rozczarowałam. Ma jakieś wspólne cechy z Parfum Sacre, ale ogólnie w bardziej kwiatową stronę idzie. Nie czuję się w nim wcale wyniośle ani elegancko, męczy mnie i tyle. Może trochę za owo uczucie zmęczenia odpowiadała nadchodząca migrena, która dopadła mnie następnego dnia po testach (a migrenowcy wiedzą, że na dzień przed kolejnym napadem to człowiek ogólnie jest rozdrażniony), ale chyba nie tylko. Przetestuję raz jeszcze, na razie muszę się uporać z tym piekielnym bólem głowy.


A przy okazji - idąc w ślady Truskawy parę dni temu przetestowałam także Life Threads Platinium - naprawdę, doskonale zrobiony, wytrawno-zielony, nieco cierpki szypr - bardzo bardzo godny uwagi!
__________________


Edytowane przez OlaVS
Czas edycji: 2010-12-13 o 12:22
OlaVS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 13:11   #28
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Wczoraj testowałam The Beat- z opisów KWC totalnie mój, świeży ale wyrazisty (coś co kocham!) jednak bardzo dobrze, że nie kliknęłam go w ciemno. Prawie mnie zabił. Okropny! Duszący, gryzący w gardle, pachnie apteką i półką z syropami przeciwkaszlowymi. Coś strasznego Zmywałam go czym prędzej po przybyciu do domu, jednak wgryzł mi się w rękaw swetra. Próbuję go wygryźć Le secretem i już mnie tak nie zabija

Wersja Brit Sheer - piękna, lekka, mocno zielona. Wiosna w pełni, może kiedyś nabędę jakąś małą pojemność
Kasiu a ktora wersje testowalas? edp czy edt? ja uwielbiam edp, a edt z kolei jest zupelnie inna, rozwodniona, malo wyrazista wedlug mnie, ale sa diametralnie rozne. Moze sprobuj obie wersje

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaVS Pokaż wiadomość
Josephine Rance. Od dawna chciałam poznać, no i się rozczarowałam. Ma jakieś wspólne cechy z Parfum Sacre, ale ogólnie w bardziej kwiatową stronę idzie. Nie czuję się w nim wcale wyniośle ani elegancko, męczy mnie i tyle. Może trochę za owo uczucie zmęczenia odpowiadała nadchodząca migrena, która dopadła mnie następnego dnia po testach (a migrenowcy wiedzą, że na dzień przed kolejnym napadem to człowiek ogólnie jest rozdrażniony), ale chyba nie tylko. Przetestuję raz jeszcze, na razie muszę się uporać z tym piekielnym bólem głowy.


A przy okazji - idąc w ślady Truskawy parę dni temu przetestowałam także Life Threads Platinium - naprawdę, doskonale zrobiony, wytrawno-zielony, nieco cierpki szypr - bardzo bardzo godny uwagi!
Olu, ja tez sie Jozka rozczarowalam. Mialam keidys probke, ze dwa lata temu i bylam bliska zakupu. Pare dni temu znow przetestowalam i... kompletnie nie widze w nim nic atrakcyjnego
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 14:01   #29
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Cytat:
Napisane przez OlaVS Pokaż wiadomość
A przy okazji - idąc w ślady Truskawy parę dni temu przetestowałam także Life Threads Platinium - naprawdę, doskonale zrobiony, wytrawno-zielony, nieco cierpki szypr - bardzo bardzo godny uwagi!
Pochwalę się, że na Truskawę przeszło ze mnie, a ja testowałam Platinium w Gdyni, gdzie w ambitnej perfumerii pani tak niewyraźnie mówiła, że zrozumiałam, że mam przetestować nie platynę, tylko "latrynę"- co mnie zresztą b. zainteresowało. a poprosiłam ją o zapach niepodobny do żadnego innego
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 14:09   #30
Pin up girl
Zakorzenienie
 
Avatar Pin up girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12 094
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Pochwalę się, że na Truskawę przeszło ze mnie, a ja testowałam Platinium w Gdyni, gdzie w ambitnej perfumerii pani tak niewyraźnie mówiła, że zrozumiałam, że mam przetestować nie platynę, tylko "latrynę"- co mnie zresztą b. zainteresowało. a poprosiłam ją o zapach niepodobny do żadnego innego
Pin up girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-21 14:21:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:02.