Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie.... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-23, 20:29   #31
Rita09
Przyczajenie
 
Avatar Rita09
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Ja również jestem zadowolona z zakupów w tym sklepie, ubrania doszły do mnie raczej szybko, nie było także żadnych problemów z kontaktem ze sklepem.
Rita09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-01, 09:37   #32
Rudii84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 112
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Szczerze mówiąc widzę, ze tu wiele kontrowersji, ze kiepska jakość, że chińszczyzna, że reklama. A może antyreklama ? Co do jakości to kązdy wypowie się sam,. bo to co dla jednego jest kiepskiej jakości, dla drugiego jest wystarczające. Ciuchy u nich są inne i wg. mnie naprawde ładne. Dużo głosów jest, ze jeśli mieli jakieś problemy z wysyłkami, to je zażegnali, więc po prostu niech każdy przekona się sam.
Jeśli coś Ci się podoba, to kupuj, zawsze możesz zwrócić i muszą Ci przyjąć i oddać kase.
Rudii84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 21:21   #33
Animonda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 41
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

nie mogę pozbyć się wrażenia, że te pozytywne komentarze od osób które mają po 1-3 wpisy na forum wizażu i w dodatku ostrzezenia, to jakaś sciema.
Animonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 08:26   #34
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Moja znajoma zamówiła sukienkę z tego sklepu i na moje oko nie jest ona warta 50zł. Rozmiarówka jest jakaś dziwna, dziewczyna nosi M, a musiała zamówić XL okazała się za duża ale na długość dobra, wymieniła na mniejszą, nadal za szeroka i przy okazji za krótka. Jakość marna.
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 11:33   #35
Cream
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 764
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Dzięki dziewczyny! Już miałam zamówić kilka rzeczy, ale na szczęście na Was zawsze można liczyć . Zaoszczędziłam trochę kasy.
Cream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 15:02   #36
agreka
Przyczajenie
 
Avatar agreka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Ja niestety mam mieszane odczucia co do tego sklepu . Zamówiłam ciuszki ponad 2 tyg temu , oczywiście wpłaciłam za zamówienie i do tej pory nie otrzymałam przesyłki . Po napisaniu do nich maila dostałam odpowiedź ,że przeprowadzili się do nowej siedziby i mają problem z netem oraz ,że nie mozna się do nich dodzwonić - za co bardzo przepraszają i proszą o wyrozumiałość . Nie wiem co myśleć o tym wszystkim ale mam nadzieję że przesyłka dotrze do mnie i nie będzie to oszustwo ... czekam cierpliwie bo nic innego nie pozostało ....
agreka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 08:01   #37
poznanianka2014
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

FATALNY WYBÓR ! NIE POLECAM! zamowienia z mega opoznieniem, jeszcze nie dostalam towaru, ciagle jakies techniczne problemy maja, nie odbieraja telefonow, nie odpowiadaja na maile lub z opoznieniem i pisza o problemach technicznych typu przeprowadzka, wolny internet, malo personelu... ale zamowienia przyjmuja i pieniadze na konto wplywaja...
poznanianka2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-23, 14:50   #38
magdek54
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Podbijam temat,
czy ma ktoś obecnie doświadczenia z Fasardi? Jak jakość, przesyłka, obsługa?
magdek54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-23, 16:55   #39
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Cytat:
Napisane przez magdek54 Pokaż wiadomość
Podbijam temat,
czy ma ktoś obecnie doświadczenia z Fasardi? Jak jakość, przesyłka, obsługa?
Posty powyżej są dość świeże ..
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 14:56   #40
agreka
Przyczajenie
 
Avatar agreka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Witam ponownie w tym wątku. Właśnie kurier dostarczył przesyłkę i ,,,wielkie pozytywne zaskoczenie co do jakości ubrań ..bo już się troszkę pogodziłam ,że będzie mierna a jest SUPER. Bardzo dobra bawełna jakościowo ,szwy proste ,zadne nitki nie wychodzą Ja się zasugerowałam ,że to chińska rozmiarówka i zamówiłam rozmiar L a zazwyczaj noszę M ale to tuniki więc mogą być luźniejsze ...Jestem pozytywnie zaskoczona ..Jedyny minus to to ,ze czekałam 3 tyg
agreka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 15:53   #41
dzjusy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Witam,
Z reguły nie piszę komentarzy, ale podzielę się moim doświadczeniem z zamówienia złożonego w tym sklepie, jakoże przy dłuższym czasie oczekiwania na przesyłke niż podanym przy zamówieniu, zaczęłam czytać opinię na temat tego sklepu i już myślałam że to oszustwo i pogodziłam się ze stratą.
Na szczęście przesyłka do mnie dotarła. Dzisiaj ją odebrałam, zamówienie złożyłam 10 marca, czyli czas realizacji wynosił 17 dni, przesyłka została wysłana wczoraj (sprawdziłam na stronie kuriera) czyli czas do wysyłki wyniósł 16 dni a nie 4 jakie były podane przy produkcie.

Kontakt ze sklepem był, natomiast nie natychmiastowy, na moje maile odpowiedź otrzymywałam ok 2 dni po wysłaniu zapytania.

Samą jakość ubrań oceniam na dobrą - miła w dotyku bawełna, równe szwy, nitki nie wychodzą. Natomiast prawdziwa jakość wyjdzie po praniu.

Większość produktów jest zgodna z opisem, piszę większość, bo jeden ze sweterków który zamówiłam powinien mieć na rękawach guziki na które można zaczepić tasiemkę wychodzącą z rękawa by podciągnąć rękawy, tasiemki są ale guzików brak (na zdjęciu produktu widnieją), ale nie będę już zwracać, przyszyję wybrane przeze mnie

Czy zrobię ponownie zakupy w tym sklepie? Nie wiem, zależy od tego jak ubrania będą się nosić. - cena jest kusząca.

Podsumowując, wg mnie Fasardi przerosła ilość zamówień (w odpowiedziach na moje zapytania o czas dostarczenia, otrzymywałam informację że wysyłają zamówienia od najstarszych) - szkoda że czas oczekiwania na stronie nie odpowiada sytuacji rzeczywistej, w końcu z perspektywy klienta to nie mój problem że się nie wyrabiają i powinna przesyłka przyjść zgodnie z informacją podaną.
Na plus oceniam natomiast dodanie prezentu z własnej inicjatywy w ramach przeproszeń - dostałam szary topik w moim rozmiarze.

Mimo wszystko mam nadzieję, że z czasem wprowadzą lepszą logistykę, zatrudnią dodatkowe osoby do obsługi zamówień i przesyłki będą przychodzic płynnie. Może będzie mieć to wydźwięk w komentarzach i kto wie, sama się skuszę.

Jeśli komuś nie zależy na czasie oczekiwania moge tę sklep polecić, ceny są na prawdę niskie w porównaniu do jakości.

Ps. Mam nadzieję że mój opis przynajmniej uspokoi część osób które myślą że pieniądze za zamówienie poszły w błoto
dzjusy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-01, 08:56   #42
martucha_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

TRAGEDIA!!! zamówienie złożone na początku marca, wpłata tego samego dnia przez PAYPAL, zresztą tego samego dnia sklep wysłał @ z informacją, iż wpłata jest. Przez 2 tygodnia cieszzzzzaaaaa! Po dwóch tygodniach, zaczęłam wysyłać @ z zapytaniem co dzieje się z moim zamówieniem, przez ponad tydzień cisza, nikt nie raczył odpowiedzieć na @. Aż w końcu długo wyczekiwana odpowiedź, że proszą o jeszcze trochę cierpliwości "paczuszka z ciuszkami" ( takich określeń używa Pani w korespondencji) będzie w przyszłym tygodniu, czyli w tygodniu co od 31.03 się zaczyna. Myślę sobie ok poczekam, a tu nagle dziś przychodzi @, że z 4 zamówionych rzeczy 2 producent nie dostarczył i nie wiadomo kiedy będą. Odpisałam wraz z nr konta, że proszę o zwrot środków za całe złożone zamówienie. Zobaczymy co dalej!
martucha_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-05, 09:04   #43
Lii Czii
Raczkowanie
 
Avatar Lii Czii
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 63
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Ale nabijacie im pozytywnych opinii pewnie nawet nie kupując tam. Firma w mojej opinii jest niekompetentna i nie radzę tam kupować. Oszustwo za oszustwem, ale jak chcecie to proszę bardzo. Ja wygłosiłam tylko swoje zdanie.
__________________

28.01.2012

To co jest prawdziwe, nigdy nie przestanie istnieć...
Lii Czii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 15:31   #44
poznanianka2014
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

UWAGA ! sklep internetowy fasardi to oszuści i złodzieje ! przyjmuja chetnie pieniadze na konto i ....... loteria ! albo cos komus wysla (jesli wierzyc innym postom), albo przepadaja pieniadze! wysylaja ciagle sprzeczne informacje mailowe, co innego mowia przez telefon. Ja zostalam oszukana i sprawe zglaszam policji. Podejrzewam ze poszkodowanych jest duzooooooooo wiecej osob !
poznanianka2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 08:54   #45
agreka
Przyczajenie
 
Avatar agreka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Witam..więc jestem szczęściarą bo dostałam zamówiony towar ale po przeszło 3 tyg ..miałam obawy ale wszystko doszło
agreka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 07:52   #46
Katarinana
Raczkowanie
 
Avatar Katarinana
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 63
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Cytat:
Napisane przez agreka Pokaż wiadomość
Witam..więc jestem szczęściarą bo dostałam zamówiony towar ale po przeszło 3 tyg ..miałam obawy ale wszystko doszło
I jak ciuszki się prezentują??
Katarinana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 12:50   #47
Katarinana
Raczkowanie
 
Avatar Katarinana
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 63
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Dobra, i ja zamówiłam. Tyle, że przesyłka za pobraniem.
Katarinana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 23:58   #48
lolciass
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Ja zamówiłam
http://fasardi.com/product-pol-972-T...GUZIKAMI-.html
http://fasardi.com/product-pol-1091-...-Z-GOLFEM.html
http://fasardi.com/product-pol-1555-Sukienka.html
http://fasardi.com/product-pol-2241-Tunika-.html
nie dość że czekałam na paczkę kurierską 16 dni bo im się nie śpieszyło to jak zobaczyłam co zamówiłam to się załamałam kompletna klapa materiał beznadzieja w ogóle mija się ze zdjęciami także pierwszy i ostatni raz zamówiłam tam ciuszki nie polecam dziewczyny
lolciass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 17:56   #49
me_iz_theQueen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Moja mama zamówiła z tego sklepu dresowy komplecik. Paczuszka przyszła jej po 1,5 tygodnia więc w miarę szybko, jakościowo też jest bardzo dobry. Chciałyśmy zamówić coś jeszcze ale po przeczytaniu Waszych opinii mam mieszane uczucia.
me_iz_theQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-17, 08:49   #50
martka1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Witam,
mnie zainteresował sklep , bo gdzieś tam na fb zobaczyłam info. Sprawdziłam ich stronę i spodobało mi się wiele ubrań. Tak więc 8 maja 2014 złożyłam zamówienie na żakiet i 5 bluzek(krótki rękaw i 3/4). Otrzymałam informację, że zamówienie zostanie zrealizowane do 6 dni. Ponieważ status nie zmieniał się po 5 dniach i naczytałam się wielu negatywnych opinii o braku wysyłki po dwóch miesiącach, braku zwrotu pieniążków, postanowiłam napisać maila..... już kolejnego dnia otrzymałam odpowiedź, że niestety musieli zmienić dostawcę i nie mają obecnie jednej z bluzek z rękawem 3/4.Podałam mailowo propozycję wymiany na inną bluzkę w podobnej cenie. Następnego dnia zadzwoniła do mnie Pani ze sklepu, że ta sprawa jest załatwiona, ale niestety nie mają na stanie jeszcze jednej bluzki też z rękawem 3/4. Znowu wymieniłam na inną z krótkim rękawkiem....Już czekałam na kolejny mail, albo telefon i z myślą, że będę musiała zrezygnować w ogóle z zamówienia i czy otrzymam zwrot przedpłaty....Jakież było moje zdziwienie, gdy otrzymałam smsa i maila, że została do mnie wysłana paczka z Siódemki Wczoraj wszystko otrzymałam. Co do jakości ubrań za takie ceny wcale nie można narzekać. Najczęściej kupuję tanie ciuszki w sklepach typu Terranova, Sinsay, Bershka czy Reserved. Szczerze, to ostatnio zakupione bluzki w Reserved w cenie ok.30 zł wydają się gorsze jakościowo od tych ze sklepu Fasardi Myślę, że jeszcze powrócę do nich. Tak więc podsumowując w moim wypadku wszystko dotarło i nawet jestem zadowolona z braku poprzednich bluzek , bo zbliża się (mam nadzieję lato ) i bardziej przydatne będą te z krótkim rękawkiem
martka1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 13:27   #51
tira2233
MoniaWas
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

A ja napisałam na ich fanpage negatywny post dotyczący jakości ich ubrań i został usunięty. Powtórzyłam to jeszcze raz i zablokowali mi możliwość wstawiania postów. Moje dwie koleżanki zrobiły to samo i zablokowali je od razy.

Jak dla mnie to jest dopiero manipulacja. A dodam że po moim negatywnym wpisie natychmiast pojawiło się dużo pozytywnych wpisów (jakie to te ubrania są świetne). Ciekawa jest czy sami to robią czy zatrudnili agencję od social mediów do manipulowania wpisami.\


Żenada!!!!
tira2233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 13:13   #52
kateenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

NIE POLECAM Zamówiłam tą bluzę http://fasardi.com/product-pol-798-B...TUREM-MIS.html oczywiście za pobraniem z uwagi na to czego naczytałam się o sklepie. O dziwo paczka przyszła nawet szybko ale... na zdjęciach bluza ma kieszenie a w rzeczywistości brak kieszeni. Napisałam do sklepu, odpisali że, uwaga, zdjęcia są poglądowe! Ha ha ha. Dawno lepszego żartu nie słyszałam. Nie bawiłam się w zwrot bo sądząc po opiniach jakie można znaleźć w necie, oczywiście poza tymi oficjalnymi, mogłabym się nie doczekać zwrotu srodków.
kateenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 12:08   #53
Julaa15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Zamówiłam u nich niedawno 2 tuniki , kolor jednej z nich różnił się od tego co prezentowało zdjęcie,spód drugiej tuniki wykonana był z zupełnie innego materiału niż pokazywała to zjdecie( ogólnie szwy ubrania z fotografi zdecydowanie się różniły- co EWIDENTNIE wskazuje , że to zupełnie inne rzeczy). Kolejną sprawą jest negatywny komentarz , który dodałam pod ubraniem, nie dość , że został skrócony o treści , która psuły opinię to dodano słowa , których nie użyłam i PODPISANO moim imieniem i nazwą miejscowości. Zenada.
NIE POLECAM !!!!
Julaa15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 11:26   #54
Janina25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Nie polecam, mam wrażenie, że to kolejny oszust.
Ubrania dostałam bardzo szybko, część wydawała mi się ok, część nie specjalnie przypadła mi do gustu. Dlatego też odesłałam je w wymaganym czasie 10 dni ( teraz już chyba 44 ) i pomimo tego, że pisałam do nich , dzwoniłam nadal nie otrzymałam pieniędzy za zwrócony towar minęły już 3 tyg. a zwrot podobno ma być od 1 do 14 dni . A co do komentarzy to faktycznie usuwają wszystkie negatywne i te FB i te na stronie.
Janina25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 08:13   #55
Kasiuleczka5_5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 46
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Dziewczyny uważajcie z nazywaniem kogoś publicznie oszustem, może się to źle skończyć jeśli faktycznie nie udowodnicie że Was oszukano.
Co do kasowania negatywnych postów - co się dziwicie? Pomyślcie czy gdybyście prowadziły jakiś biznes nie robiłybyście tak samo? I nie piszcie że pozwalałybyście uczciwie wypowiadać się wszystkim w komentarzach bo to bzdura! Każdy sprzedający dba o swój image i ma w dupie laski co mają zły dzień i muszą komuś dowalić negatywnym komentarzem w necie. Kasuje i tyle - jego podwórko, jego zasady, jak się komuś nie podoba to wypad. Podyskutować można sobie na niezależnym forum, a na fanpage należącym do firmy jest moderacja - przecież to oczywiste. Jak ktoś się na to oburza znaczy że w życiu sprzedaży nie prowadził. Myślicie że gdziekolwiek indziej jest inaczej? Wszędzie moderują! Czasem zostawią kilka mniej szkodliwych niepochlebnych komentarzy dla pozoru ale to wszystko. Przyzwyczajajcie się, wszędzie manipuluje się ludzkimi opiniami, to żadna nowość.
Kasiuleczka5_5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-14, 10:38   #56
aleksa31
Przyczajenie
 
Avatar aleksa31
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 19
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Naprawdę się Wam dziwię dziewczyny, że mimo tak wielu negatywnych opinii o tym sklepie, jeszcze ryzykujecie i składacie zamówienia. Jest wiele fajnych sklepów w necie, które szanują klientów, a w Fasardi ceny nie są wcale niższe, niż gdzie indziej, wręcz przeciwnie. Np. te spodnie kosztują w Fasardi 57 zł:

http://fasardi.com/product-pol-6229-Spodnie.html

a w tym sklepie - 54 zł:

http://www.cocomoda.pl/spodnie-dreso...fit-z-guzikami

Ceny są po prostu adekwatne do jakości. Nie myślicie chyba, że za 30 zł kupicie super sukienkę? A skąd wielka popularność tego sklepu? Po prostu reklamują się wszędzie na maksa...
aleksa31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-14, 20:40   #57
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

mi się bardzo podobają kroje ubrań w ich sklepie, ale ceny mnie odstraszały- dziwnie niskie
jednak cały czas mnie śledzą reklamami i prawie się skusiłam na zakupy, po przecztaniu wątku już nie ryzykuje. Aleksa31 ma rację, po co ryzykować?
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 12:08   #58
baccio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Zapłaciłam za ciuchy 2 czerwca, zgodnie z informacją na stronie miały być za 5 dni. Po tygodniu sms że przepraszają ale wyślą 11.06. Po tym terminie żadnej informacji o wysyłce towaru więc postanowiłam zadzwonić. Na szczęście infolinia działa jako tako. Po pierwszym telefonie dowiedziałam się że paczka będzie najpóźniej do 20.06. Dzień wcześniej zadzwoniłam PONOWNIE żeby się upewnić czy oby na pewno paczka będzie jutro i co? I dowiedziałam się że będzie najpóźniej 27.06. OMG!!! Dzisiaj jest 23.06 i póki co cisza. Odradzam. Chyba że ktoś lubi finansować oszustów.
baccio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 21:50   #59
Lindusia99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

A mi ten sklep pachnie pewnym sklepem również z Pabianic, te same zdjęcia..a zwał się FEERI ????
Lindusia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 21:18   #60
alena30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Niestety, ja też muszę przyznać, że rozczarował mnie zbyt długi termin realizacji zamówienia. Ciuszki chciałam wykorzystać na urlopie, właśnie z niego wróciłam i dostałam sms-a, że już wysyłają, he he.
alena30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-09 12:04:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:17.