LET'S ROCK!!! -dla tych, co lubią gitary i perkusję... - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-24, 13:02   #121
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: LET'S ROCK!!! -dla tych, co lubią gitary i perkusję...

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
Taaa, ja też mogę się zaraz powozić słucham Dimmu Borgir! I Satyricon! Uchh, to dopiero ostraaa metalóóówa.
Nie no, to, że się kocha metal to już wynika z tego, że ma się jakieś charakterystyczne coś () bo umie się dostrzec sens w łomataninie dla kogoś innego. To przede wszystkim nas łączy, otwarte oczy i uszy na ten gatunek muzyki, uznawany za dosć trudny. I nie trzeba od razu po pierwszej płycie Metalliki kupić glanów, kostki, koszulki, zapuścić włosów. Tego nie lubię i mam na ten temat swój wywód, jak co i dlaczego, może wstawię, jak komuś będzie nudno
Ja mam koszulkę different world, ale od chłopaka.
A Nergal na moim osiedlu mieszka Robimy zakupy w tym samym sklepie Chyba wypiszę to na czole swoim, aby każdy wiedział Fajnie mam, co?
Ja mam podejście trochę starej daty do tego wszystkiego. Ale generalnie jakoś nie cierpię jak ludzie są kimś na siłę, na pokaz (i tu nie chodzi tylko o metal, ale i inne sfery zycia). A co do wywodu- dawaj, ja chętnie poczytam, konwersacja mile widziana
Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
A nie oglądałaś pytania na śniadanie czy kawy i herbaty z ich udziałem? Oni są takie słodziaki
No ba......też tak myślę. Sceniczny image to jedno, życie prywatne to drugie.
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 13:07   #122
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: LET'S ROCK!!! -dla tych, co lubią gitary i perkusję...

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
Ja generalnie mam podejście trochę starej daty do tego wszystkiego. Ale generalnie jakoś nie cierpię jak ludzie są kimś na siłę, na pokaz (i tu nie chodzi tylko o metal, ale i inne sfery zycia). A co do wywodu- dawaj, ja chętnie poczytam, konwersacja mile widziana


No ba......też tak myślę. Sceniczny image to jedno, życie prywatne to drugie.
Hmm, metalu również słucham, ale... Dla mnie muzyka pozostaje muzyką, odgrywa wielką rolę w moim życiu.

Za to niezmiernie irytuje mnie,że...

Gość zaczyna słuchać cięższej muzyki. Fascynuje się nią. Pierwsze co robi, kupuje glany.
Nie są to buty piękne ani specjalnie wygodne (bo argument, że jak się rozchodzą. wybaczcie, idealna bywa zwyczajna stopa, którą można chodzić po rozżarzonych węglach, po jakimś czasie od chodzenia od butów mocno się uodparnia) nieraz rozwala się sobie stopy do krwi. Ale co tam, nosi się. Są brzydkie, wątpię, aby ludzie je nosili gdyby nie ta ideologia, wielu łazi w nich w upałach, no bo to mroocznee. No, ale jest pierwszy stopień inicjacji, Glany.
Dalej przychodzą ciemne ciuchy. Czaarne tylko i wyłącznie czarne! z jakimiś tam napisami. potem jest jęk, gdy wychodzi słońce, ale słońce nie pokona metala.
Achh i najlepiej się nie opalać.

W końcu zaczyna się zapuszczanie włosów. Nsz kochany deliktwent wkrótce zaczyna ponuro spuszczać łeb i chodzić krokiem odstawno-dostawnym rozszerzonym= bujając się od latarni do latarni.
W między czasie pojawiają się-ćwieki, pieszczochy, kostka, pierwsze pogo itd.

Nie, nie mam nic przeciwko metalom.

Ale obserwowałam taką ewolucję paru osób: pierwszym był mój chłopak.
Rok temu był takim skejttem, ubierał się bardzo fajnie, słuchał metalu i było w porządku. Trafił do środowiska metali i zaczął się zmieniać. Przez pół roku jak się nie widzieliśmy stał się rodowitym mrocznym metalem. I co z tego, że tak naprawdę, samemu jemu nie podobały się bródki, ciągle czarne ubrania? Nieźle się namęczyłam aby do niego dotrzeć i aby go zrozumieć..
Ta muzyka wywiera wielki nacisk,poczucie wspólnoty, nawet gdy te rzeczy się wcale nie podobają. Pokrywa prawdziwy gust itd warstwą takiego piachu, potem trudno się przedrzec.

Od rozmów z tymi osobami zmieniło się. Chyba zajrzeli w głąb siebie, z własnej woli. Ja sama kiedyś prawie nie utraciłam toższamości i tak naprawdę byłoby to nieco zgubne dla osób bardzo wrażliwych, któregoś ranka obudzić sie i zobaczyć, ze te ciuchy ci się nie podobaja, buty są ciężkie, a przekonania nie są wykształcone przez ciebie.

To swojego rodzaju stereotyp, któremu się często poddajemy. A boli mnie szczególnie, bo źle było mi patrzeć na w sumie wymuszone poczuciem przynależności i brakiem opory w sobie, że jestem fajny jako ja, zmiany moich przyjaciół





O to on całe moje zdanie na ten temat. Temu mimo,że mam sensyment, nie chcę należeć do żadnej subkultury.

Ano tak. Chyba też jestem starej daty, chociaż młoda
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 13:20   #123
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: LET'S ROCK!!! -dla tych, co lubią gitary i perkusję...

Dużo w tym racji, ale nie zgodzę sie ze stwierdzeniem, że to muzyka wywiera nacisk na to jak ma się wyglądać, tylko otoczenie. Z moich obserwacji wynika, że to kwestia głownie ludzi młodych (nastolatków), którzy- gdy trafią w takie a nie inne otoczenie to się upodabniają. I się zaczyna- glany, kotki pieszczochy- ja nie mam nic przeciwko, lubię taki styl. Sama mam długie włosy (nie dlatego, ze słucham metalu), ubieram się na czarno (poza jeansami) i się nie opalam (bo się filtruję, a filtruję się bo się kwaszę). Tu akurat nie ma nic do rzeczy muzyka, tylko moje upodobania. Nie ma być czarno i mrocznie, tylko ma być tak, zeby to ja się dobrze czuła. Ale jednak spora część młodzieży wpada w wir nie kontrolujac tego co się z nimi dzieje, co drugi łapie za wiosło (bo tak jest fajnie i dziewczyny na to lecą), zakładają bandy piwniczne (tu też nie mam nic przeciwko) bo tak jest fajnie.
Reasumując (żebym nie została źle odebrana): nie mam nic przeciwko temu kiedy robi się to z miłości do muzyki, pasji (mowa o zakładaniu kapel) z własnych upodobań. Nie podoba mi się, gdy robi się tak ponieważ wszyscy do okoła tak robią. Trzeba umieć zachować chociaż kawałek siebie.
BTW: do subkultury zadnej nie przynależe i nie podobaja mi się tego typu podziały.
THE END
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 13:23   #124
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: LET'S ROCK!!! -dla tych, co lubią gitary i perkusję...

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
Dużo w tym racji, ale nie zgodzę sie ze stwierdzeniem, że to muzyka wywiera nacisk na to jak ma się wyglądać, tylko otoczenie. Z moich obserwacji wynika, że to kwestia głownie ludzi młodych (nastolatków), którzy- gdy trafią w takie a nie inne otoczenie to się upodabniają. I się zaczyna- glany, kotki pieszczochy- ja nie mam nic przeciwko, lubię taki styl. Sama mam długie włosy (nie dlatego, ze słucham metalu), ubieram się na czarno (poza jeansami) i się nie opalam (bo się filtruję, a filtruję się bo się kwaszę). Tu akurat nie ma nic do rzeczy muzyka, tylko moje upodobania. Nie ma być czarno i mrocznie, tylko ma być tak, zeby to ja się dobrze czuła. Ale jednak spora część młodzieży wpada w wir nie kontrolujac tego co się z nimi dzieje, co drugi łapie za wiosło (bo tak jest fajnie i dziewczyny na to lecą), zakładają bandy piwniczne (tu też nie mam nic przeciwko) bo tak jest fajnie.
Reasumując (żebym nie została źle odebrana): nie mam nic przeciwko temu kiedy robi się to z miłości do muzyki, pasji (mowa o zakładaniu kapel) z własnych upodobań. Nie podoba mi się, gdy robi się tak ponieważ wszyscy do okoła tak robią. Trzeba umieć zachować chociaż kawałek siebie.
BTW: do subkultury zadnej nie przynależe i nie podobaja mi się tego typu podziały.
THE END
Tutaj ja po prostu źle ujęłam myśl- otoczenie, nie muzyka wywiera nacisk. Czasami jest mi trudno zawrzeć myśli w zdaniach
A oprócz tego, zgadzam się z każdym słowem. Mam bladą cerę, ale dlatego, że chwilowo podoba mi się taka stylizacja-do mojej urody. Pewnie w lato zmieni się, bo opalenizna dobrze wygląda przy moich jasnych oczach. Chodzi o zachowanie siebie... Oj, Jolie, co tak ostro za Endowałaś?
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 13:30   #125
inwencja
Zadomowienie
 
Avatar inwencja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 251
Dot.: LET'S ROCK!!! -dla tych, co lubią gitary i perkusję...

Mówicie całkiem do rzeczy dziewczyny ;-)
Przez jakiś czas widziałam jak zmienia się moja koleżanka .
Nie przejmowała się , że nie jest ani metalem ani punkiem ani Bóg wie kim . Zaczęła słuchać metalu i że tak powiem się ''zamroczyła'' prawie wszystko w szafie jest czarne , ale mniejsza z tym osobowość się zmieniła i już nie jest taka jak kiedyś - miła , tak wyrozumiała , stała się bardziej arogancka i się ''buntuje'' chociaż tego nie widać . Ogólnie mówiąc nie wszystkie zmiany są dobre .
Podziałów nie lubię ,bo to do niczego nie prowadzi , muzyka powinna łączyć a nie dzielić .
inwencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 13:31   #126
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: LET'S ROCK!!! -dla tych, co lubią gitary i perkusję...

Ehhh nie no, nie chodzi mi o koniec dyskusji tylko mych wypocin
Widzę, ze mamy podobne zdanie na ten temat

Cytat:
Napisane przez inwencja Pokaż wiadomość
muzyka powinna łączyć a nie dzielić .
Dokładnie. Zgadzam się w 100%
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 13:37   #127
inwencja
Zadomowienie
 
Avatar inwencja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 251
Dot.: LET'S ROCK!!! -dla tych, co lubią gitary i perkusję...

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
Ehhh nie no, nie chodzi mi o koniec dyskusji tylko mych wypocin
Widzę, ze mamy podobne zdanie na ten temat


Dokładnie. Zgadzam się w 100%

To dobrze .
Sądzę , że wiele osób tak myśli , ale nie przenosi tego w życie .
inwencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-24, 14:18   #128
spadam_z_dachu
Rozeznanie
 
Avatar spadam_z_dachu
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 813
Dot.: LET'S ROCK!!! -dla tych, co lubią gitary i perkusję...

I jeszcze te teksty, że na przykład punk dał komuś wolność. A tak generalnie to piekli się po cichu, że przez to musi w glanach pomykać w upale. To niby nie jest ograniczenie? Ale cóż... Człowiek sam sobie to wymyślił...

A zresztą- jeżeli ktoś nie potrafi wyrazić siebie inaczej, jak tylko upodabniając się do innych strojem i poglądami, to ja mu bardzo współczuję.

Jeżeli dla kogoś to ważne i wypływa to z serca, to owszem, subkultury, strojenie się i pogowanie jest dla niego. Ale nie na siłę. I nie po to, żeby się poczuć cool.
__________________
WĄTEK DLA FANEK ROCKA, ALTERNATYWY, PUNKA, ITD>>> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229217
spadam_z_dachu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 17:07   #129
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: LET'S ROCK!!! -dla tych, co lubią gitary i perkusję...

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
Hmm, metalu również słucham, ale... Dla mnie muzyka pozostaje muzyką, odgrywa wielką rolę w moim życiu.

Za to niezmiernie irytuje mnie,że...

Gość zaczyna słuchać cięższej muzyki. Fascynuje się nią. Pierwsze co robi, kupuje glany.
Nie są to buty piękne ani specjalnie wygodne (bo argument, że jak się rozchodzą. wybaczcie, idealna bywa zwyczajna stopa, którą można chodzić po rozżarzonych węglach, po jakimś czasie od chodzenia od butów mocno się uodparnia) nieraz rozwala się sobie stopy do krwi. Ale co tam, nosi się. Są brzydkie, wątpię, aby ludzie je nosili gdyby nie ta ideologia, wielu łazi w nich w upałach, no bo to mroocznee. No, ale jest pierwszy stopień inicjacji, Glany.
Dalej przychodzą ciemne ciuchy. Czaarne tylko i wyłącznie czarne! z jakimiś tam napisami. potem jest jęk, gdy wychodzi słońce, ale słońce nie pokona metala.
Achh i najlepiej się nie opalać.

W końcu zaczyna się zapuszczanie włosów. Nsz kochany deliktwent wkrótce zaczyna ponuro spuszczać łeb i chodzić krokiem odstawno-dostawnym rozszerzonym= bujając się od latarni do latarni.
W między czasie pojawiają się-ćwieki, pieszczochy, kostka, pierwsze pogo itd.

Nie, nie mam nic przeciwko metalom.

Ale obserwowałam taką ewolucję paru osób: pierwszym był mój chłopak.
Rok temu był takim skejttem, ubierał się bardzo fajnie, słuchał metalu i było w porządku. Trafił do środowiska metali i zaczął się zmieniać. Przez pół roku jak się nie widzieliśmy stał się rodowitym mrocznym metalem. I co z tego, że tak naprawdę, samemu jemu nie podobały się bródki, ciągle czarne ubrania? Nieźle się namęczyłam aby do niego dotrzeć i aby go zrozumieć..
Ta muzyka wywiera wielki nacisk,poczucie wspólnoty, nawet gdy te rzeczy się wcale nie podobają. Pokrywa prawdziwy gust itd warstwą takiego piachu, potem trudno się przedrzec.

Od rozmów z tymi osobami zmieniło się. Chyba zajrzeli w głąb siebie, z własnej woli. Ja sama kiedyś prawie nie utraciłam toższamości i tak naprawdę byłoby to nieco zgubne dla osób bardzo wrażliwych, któregoś ranka obudzić sie i zobaczyć, ze te ciuchy ci się nie podobaja, buty są ciężkie, a przekonania nie są wykształcone przez ciebie.

To swojego rodzaju stereotyp, któremu się często poddajemy. A boli mnie szczególnie, bo źle było mi patrzeć na w sumie wymuszone poczuciem przynależności i brakiem opory w sobie, że jestem fajny jako ja, zmiany moich przyjaciół





O to on całe moje zdanie na ten temat. Temu mimo,że mam sensyment, nie chcę należeć do żadnej subkultury.

Ano tak. Chyba też jestem starej daty, chociaż młoda
A ja glany miałam zanim zaczęłam słuchać cięższej muzyki i uważam, że są to buty wygodne - nie lubię sobie stóp gnieść w szpilkach - i ładne.
W czarnych ubraniach chodzę i to nawet w lecie. Nie przeszkadza mi upał, chodzę, bo chcę, bo mi się tak podoba, mamy wolny kraj . Jeśli chodzi o temperatury - cóż, ludzie zazwyczaj dziwią się, że w zimie paraduję w podkoszulku z krótkim rękawem a przy 40 C mam glany i kurtkę
Słucham ciężkich brzmień, bo ta muzyka mi odpowiada, podoba mi się, sama zaczęłam jej słuchać, nie mam w swoim otoczeniu ani jednego metala, nawet żadnego nie znałam
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 17:11   #130
spadam_z_dachu
Rozeznanie
 
Avatar spadam_z_dachu
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 813
Dot.: LET'S ROCK!!! -dla tych, co lubią gitary i perkusję...

Eyna, gratuluję
Mało już takich ludzi.
__________________
WĄTEK DLA FANEK ROCKA, ALTERNATYWY, PUNKA, ITD>>> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229217
spadam_z_dachu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 17:30   #131
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: LET'S ROCK!!! -dla tych, co lubią gitary i perkusję...

Cytat:
Napisane przez Eyna Pokaż wiadomość
A ja glany miałam zanim zaczęłam słuchać cięższej muzyki i uważam, że są to buty wygodne - nie lubię sobie stóp gnieść w szpilkach - i ładne.
W czarnych ubraniach chodzę i to nawet w lecie. Nie przeszkadza mi upał, chodzę, bo chcę, bo mi się tak podoba, mamy wolny kraj . Jeśli chodzi o temperatury - cóż, ludzie zazwyczaj dziwią się, że w zimie paraduję w podkoszulku z krótkim rękawem a przy 40 C mam glany i kurtkę
Słucham ciężkich brzmień, bo ta muzyka mi odpowiada, podoba mi się, sama zaczęłam jej słuchać, nie mam w swoim otoczeniu ani jednego metala, nawet żadnego nie znałam
I to jest właśnie to tak to moim zdaniem powinno wyglądać. Robi się coś/ nosi dlatego, że się lubi, że się chce, ze się w tym dobrze czuje
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-24, 19:16   #132
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: LET'S ROCK!!! -dla tych, co lubią gitary i perkusję...

Cytat:
Napisane przez Eyna Pokaż wiadomość
A ja glany miałam zanim zaczęłam słuchać cięższej muzyki i uważam, że są to buty wygodne - nie lubię sobie stóp gnieść w szpilkach - i ładne.
W czarnych ubraniach chodzę i to nawet w lecie. Nie przeszkadza mi upał, chodzę, bo chcę, bo mi się tak podoba, mamy wolny kraj . Jeśli chodzi o temperatury - cóż, ludzie zazwyczaj dziwią się, że w zimie paraduję w podkoszulku z krótkim rękawem a przy 40 C mam glany i kurtkę
Słucham ciężkich brzmień, bo ta muzyka mi odpowiada, podoba mi się, sama zaczęłam jej słuchać, nie mam w swoim otoczeniu ani jednego metala, nawet żadnego nie znałam
Oj bardzo mało- gratuluję
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 19:54   #133
spadam_z_dachu
Rozeznanie
 
Avatar spadam_z_dachu
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 813
Dot.: LET'S ROCK!!! -dla tych, co lubią gitary i perkusję...

Janusz "Kosa" Kosiński umarł dziś rano. Znana rock'n'rollowa dusza m.in. Trójki. Tak mi smutno

[*]
__________________
WĄTEK DLA FANEK ROCKA, ALTERNATYWY, PUNKA, ITD>>> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229217
spadam_z_dachu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 20:46   #134
inwencja
Zadomowienie
 
Avatar inwencja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 251
Dot.: LET'S ROCK!!! -dla tych, co lubią gitary i perkusję...

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
Oj bardzo mało- gratuluję
Oj tak .
inwencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 13:48   #135
Faneczka
Zadomowienie
 
Avatar Faneczka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 936
GG do Faneczka Send a message via Skype™ to Faneczka
Dot.: LET'S ROCK!!! -dla tych, co lubią gitary i perkusję...

No no no. Dyskusja zagorzała jak widzę Przynajmniej się coś dzieje

To teraz ja coś dorzucę Jak odbieracie tą "modę" na taki pozerski satanizm? Wiecie, 666, Ave Satan i te inne okrzyki Jak dla mnie to jest nawet śmieszne. Sama tak czasami wyczyniam ze znajomymi. Taka zabawa choć nie każdy rozumie.
__________________
Pozostaje tylko moment, chwila zanim ściągniesz to
świecisz jak miliony całek, spłonę nim rozwiążesz to!


Transportowcy-zawodowcy!

TUŚ 100% blasku gdy inni gasną
Faneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 13:52   #136
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: LET'S ROCK!!! -dla tych, co lubią gitary i perkusję...

można się dołączyć? nie wierzę, że dopiero teraz zobaczyłam ten temat wprawdzie metalu nie lubię i nie słucham, ale uwielbiam rock i punk rock
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 13:54   #137
spadam_z_dachu
Rozeznanie
 
Avatar spadam_z_dachu
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 813
Dot.: LET'S ROCK!!! -dla tych, co lubią gitary i perkusję...

Na początku jak ludzie w mojej okolicy zaczęli nosić na potęgę czaszek na ciuchach, to zaraz ludzie zaczęli mówić, że pewnie sataniści


edit:
narcy, witaj wśród swoich
A jakimiś nazwami zespołów może rzucisz?
__________________
WĄTEK DLA FANEK ROCKA, ALTERNATYWY, PUNKA, ITD>>> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229217
spadam_z_dachu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 13:58   #138
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: LET'S ROCK!!! -dla tych, co lubią gitary i perkusję...

no więc z rockowych to: U2, Sex Pistols, The Clash, Autopilot Off, Alice in Chains, Rise Against, Much the same, The Cure, Smashing Pumpkins, PJ Harvey, Audioslave i NA PEWNO o czymś zapomniałam

z nierockowych to Tori Amos, Madonna i Depeche Mode.

co do tej mody na 'satanizm': mi to wisi
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 14:03   #139
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: LET'S ROCK!!! -dla tych, co lubią gitary i perkusję...

Cytat:
Napisane przez Faneczka Pokaż wiadomość
No no no. Dyskusja zagorzała jak widzę Przynajmniej się coś dzieje

To teraz ja coś dorzucę Jak odbieracie tą "modę" na taki pozerski satanizm? Wiecie, 666, Ave Satan i te inne okrzyki Jak dla mnie to jest nawet śmieszne. Sama tak czasami wyczyniam ze znajomymi. Taka zabawa choć nie każdy rozumie.
No jak to, mnie bawi
Ale jakby co, pamiętajcie, że ja zjadam kociaki, szczeniaki i dziewice
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-25, 14:12   #140
spadam_z_dachu
Rozeznanie
 
Avatar spadam_z_dachu
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 813
Dot.: LET'S ROCK!!! -dla tych, co lubią gitary i perkusję...

Lanessa, to dobrze, zostawiaj mi zawsze noworodki

narcy, och, kocham PJ, ale jakoś nie mogę się wybrać na jej koncert A co do Audioslave to kiedyś nie mogłam przestać słuchać, wzięło mnie
__________________
WĄTEK DLA FANEK ROCKA, ALTERNATYWY, PUNKA, ITD>>> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229217
spadam_z_dachu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 14:17   #141
Faneczka
Zadomowienie
 
Avatar Faneczka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 936
GG do Faneczka Send a message via Skype™ to Faneczka
Dot.: LET'S ROCK!!! -dla tych, co lubią gitary i perkusję...

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
No jak to, mnie bawi
Ale jakby co, pamiętajcie, że ja zjadam kociaki, szczeniaki i dziewice
Dziewice powiadasz?
__________________
Pozostaje tylko moment, chwila zanim ściągniesz to
świecisz jak miliony całek, spłonę nim rozwiążesz to!


Transportowcy-zawodowcy!

TUŚ 100% blasku gdy inni gasną
Faneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 17:17   #142
inwencja
Zadomowienie
 
Avatar inwencja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 251
Dot.: LET'S ROCK!!! -dla tych, co lubią gitary i perkusję...

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
No jak to, mnie bawi
Ale jakby co, pamiętajcie, że ja zjadam kociaki, szczeniaki i dziewice
Haha : A żeby nie było to ja zbieram krew z kotów i robie z niego szejk jak z McDonalds'a :d
inwencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 17:31   #143
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: LET'S ROCK!!! -dla tych, co lubią gitary i perkusję...

Cytat:
Napisane przez spadam_z_dachu Pokaż wiadomość
Lanessa, to dobrze, zostawiaj mi zawsze noworodki
Noworodki? Zapomniałam! A pal licho, zostawię, trzeba szanować ziomków po fachu xD
Cytat:
Napisane przez Faneczka Pokaż wiadomość
Dziewice powiadasz?
Ile masz lat, Faneczko? ;>>
Cytat:
Napisane przez inwencja Pokaż wiadomość
Haha : A żeby nie było to ja zbieram krew z kotów i robie z niego szejk jak z McDonalds'a :d
To zostawiać krew gdy już przegryzę ich tętnice?! XD
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 17:34   #144
inwencja
Zadomowienie
 
Avatar inwencja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 251
Dot.: LET'S ROCK!!! -dla tych, co lubią gitary i perkusję...

To zostawiać krew gdy już przegryzę ich tętnice?! XD[/quote]

Tak , zostaw ;}
Jak zostanie wystarczająco to dam ci spróbować szejka z krwi kotków . haha.
inwencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 17:36   #145
Faneczka
Zadomowienie
 
Avatar Faneczka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 936
GG do Faneczka Send a message via Skype™ to Faneczka
Dot.: LET'S ROCK!!! -dla tych, co lubią gitary i perkusję...

Sweet sixteen
__________________
Pozostaje tylko moment, chwila zanim ściągniesz to
świecisz jak miliony całek, spłonę nim rozwiążesz to!


Transportowcy-zawodowcy!

TUŚ 100% blasku gdy inni gasną
Faneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 17:55   #146
spadam_z_dachu
Rozeznanie
 
Avatar spadam_z_dachu
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 813
Dot.: LET'S ROCK!!! -dla tych, co lubią gitary i perkusję...

Załóżmy własny McDonald
__________________
WĄTEK DLA FANEK ROCKA, ALTERNATYWY, PUNKA, ITD>>> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229217
spadam_z_dachu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 18:26   #147
inwencja
Zadomowienie
 
Avatar inwencja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 251
Dot.: LET'S ROCK!!! -dla tych, co lubią gitary i perkusję...

Cytat:
Napisane przez spadam_z_dachu Pokaż wiadomość
Załóżmy własny McDonald
łahaha . okej ^^
inwencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 20:26   #148
noell88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 544
Dot.: LET'S ROCK!!! -dla tych, co lubią gitary i perkusję...

o kurcze, kilka dni nie odwiedzalam tego watku, zaczyna sie dyskusja az milo poczytac

to ja tez dorzuce swoje 3 grosze, a co do tych subkultur i mlodziezy, ktora jest 'fajna' w otoczeniu.

chyba mialam pecha, ze napotykalam w swoim zyciu tak mocno utkwionych w swojej kulturze metalu badz modnego hip-hop(bleeee:P) ze nie dalo sie z nimi normalnie porozmawiac. wiec jak widze jakiegos osobnika z koszulka jakiejs bandy i ubranego w wiadomo jakie ciuchy to usuwam sie z drogi. bardzo nietolerancyjni, ograniczone mozgi i wyrobiony typ myslenia. nie lubie stereotypow, chyba tak jak wiekszosc osob zreszta.

dlatego tez wlasnie, bardzo szanuje swojego chlopaka, ze sam gra rockowe klimaty, a potrafi bez marudzenia, a nawet chetnie pojsc ze mna na jakis jam jazzowy i docenic ta muzyke ja sama niestety gram na...mandolinie. rodzinna tradycja. jak moja mama doczeka sie wnuczek...az mnie ciarki przechodza na mysl o uczeniu moich corek...brrr

btw, pozdrawiam wszystkie dziewczynki ktore lubia glany, za ich wygode (najlepsze obuwie na polska zime i chlape!)

i jeszcze jedno-co o tym myslicie? http://profile.myspace.com/index.cfm...ndID=286650022
noell88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 21:43   #149
spadam_z_dachu
Rozeznanie
 
Avatar spadam_z_dachu
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 813
Dot.: LET'S ROCK!!! -dla tych, co lubią gitary i perkusję...

Brzmi trochę jak Orchid (ten polski)
Chociaż nie spodziewałam się, że nagle ten wokal tak się wybrzmi. Bardzo fajnie to wyszło.

A co to za skład?
__________________
WĄTEK DLA FANEK ROCKA, ALTERNATYWY, PUNKA, ITD>>> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229217
spadam_z_dachu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 22:33   #150
Sandrulek91
Raczkowanie
 
Avatar Sandrulek91
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: w Jego ramionach...
Wiadomości: 143
Dot.: LET'S ROCK!!! -dla tych, co lubią gitary i perkusję...

Ja uwielbiam od pewnego czasu Blink 182
Chciałabym bardzo nauczyć się grać na perkusji albo gitarze...
Niestety, nie bardzo mnie stać na gitarę. Mój TŻ chce z kumplem założyć zespół rockowy i brakuje im basisty, więc może dałoby radę, ale nie zbiorę sama tyle pieniędzy. Chociaż może na osiemnastkę... W każdym razie bardzo lubię rocka, punkrocka i alternative
Zaraził mnie tym mój TŻ, bo sam ma gitarkę elektryczną i kocha przede wszystkim grunge. Wie o gitarkach i muzyce rtypu rock wszystko
__________________
KC Skarbie

Edytowane przez Sandrulek91
Czas edycji: 2008-03-25 o 22:36 Powód: dopisek
Sandrulek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:23.