Czemu mezczyzni klamia????. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-23, 16:03   #1
iwa_iwa_iwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 308
GG do iwa_iwa_iwa
Question

Czemu mezczyzni klamia????.


Wlasnie....czemu mezczyzni klamia??....Jestem w zwiazku z mezczyzna ktorego nie raz zlapalam na klamstwie....Przykladowo. ...jak dzwonie na komorke i sie pytam gdzie jest i o ktrorej bedzie to mowi ze w pracy i ze ma duzo pracy.Tymczasem jedzie sobie z kolegami na obiad....Takie glupoty,ale mnie to drazni. Czemu klamia i co zrobic zeby przestali??.
iwa_iwa_iwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 16:09   #2
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Czemu mezczyzni klamia????.

Cytat:
Napisane przez iwa_iwa_iwa Pokaż wiadomość
Wlasnie....czemu mezczyzni klamia??....Jestem w zwiazku z mezczyzna ktorego nie raz zlapalam na klamstwie....Przykladowo. ...jak dzwonie na komorke i sie pytam gdzie jest i o ktrorej bedzie to mowi ze w pracy i ze ma duzo pracy.Tymczasem jedzie sobie z kolegami na obiad....Takie glupoty,ale mnie to drazni. Czemu klamia i co zrobic zeby przestali??.
A jakby powiedział prawdę,że jedzie z kolegami na obiad,
to jaka byłaby Twoja reakcja ?


Dlatego pewnie kłamie ,żeby oszczędzić sobie 'kazania' ,fochów i awanturek .

Że zamiast szybko uporać sie z robotą i do Ciebie pędzić-odwleka tę chwilę obiadkiem w gronie kolegów.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 16:14   #3
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Czemu mezczyzni klamia????.

zalezy ile razy dziennie tak dzwonisz i pytasz ,gdzie jest ,co robi i kiedy bedzie w domu
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 16:18   #4
maswerka
Zadomowienie
 
Avatar maswerka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 506
Dot.: Czemu mezczyzni klamia????.

Kłamstwo nie jest przypisane do płci, robią to zarówno kobiety, jak i mężczyźni.
Co do Twojej sytuacji, to być może on boi się Twoich reakcji i woli mieć święty spokój. Zastanów się dlaczego on to robi.
__________________




maswerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 16:19   #5
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Czemu mezczyzni klamia????.

może tez byc wredny, podły i zakłamany.
Tez tak bywa
chciaż to raczej "kłamstwa dla swiętego spokoju"
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 16:19   #6
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Czemu mezczyzni klamia????.

Ja spytałabym raczej dlaczego ludzie kłamią? Bo kobiety takze kłamią.

No i o tym to mozna napisać niezły referat, ale w skrócie: ludzie kłamia, bo się boja. Boją się, że poniosą przykre dla siebie konsekwencje, kiedy powiedzą prawdę.


edycja. maswerka mnie ubiegła.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 16:21   #7
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Czemu mezczyzni klamia????.

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Ja spytałabym raczej dlaczego ludzie kłamią? Bo kobiety takze kłamią.

No i o tym to mozna napisać niezły referat, ale w skrócie: ludzie kłamia, bo się boja. Boją się, że poniosa przykre dla siebie konsekwencje, kiedy powiedzą prawdę.


edycja. maswerka mnie ubiegła.
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-23, 16:24   #8
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Czemu mezczyzni klamia????.

Cytat:
Napisane przez Ptysio5 Pokaż wiadomość
może tez byc wredny, podły i zakłamany.
Tez tak bywa
chciaż to raczej "kłamstwa dla swiętego spokoju"
a moze to 1
bo iwa zalozyla tez watek o haslach na gg i przegladaniu serwisow randkowych
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 16:26   #9
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Czemu mezczyzni klamia????.

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
a moze to 1
bo iwa zalozyla tez watek o haslach na gg i przegladaniu serwisow randkowych
zauważyłam
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 16:27   #10
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Czemu mezczyzni klamia????.

to coz moge powiedziec poza "ten typ tak ma"
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 16:28   #11
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Czemu mezczyzni klamia????.

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
to coz moge powiedziec poza "ten typ tak ma"


to nie jest tak jak myślisz
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-23, 16:29   #12
maswerka
Zadomowienie
 
Avatar maswerka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 506
Dot.: Czemu mezczyzni klamia????.

Iwa_iwa_iwa, odnoszę nieodparte wrażenie, że nie napisałaś nam co Ci dokładnie "siedzi na wątrobie" .
__________________




maswerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 16:49   #13
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: Czemu mezczyzni klamia????.

tez myslę, że to było kłamstwo dla swietego spokoju.. Chciał isc moze na obiad z kumplem/kumplami, pogadac sobie a wiedział, ze jesli Ci to powie to mozesz byc zła ze dlaczego z nimi a nie z Toba, moze dostalby male kazanie, kilka pretensji rzuconych na syzbko- ciezko powiedziec bo nie wiem jak bys zareagowala ale podejrzewam ze to bylo male klamstwo dla swietego spokoju
Niewinne, niegroźne- my tez takie mamy na swoim koncie
__________________

Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 17:12   #14
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: Czemu mezczyzni klamia????.

Mojemu TŻ zdarzały się kłamstwa "dla świętego spokoju", mnie także. I z doświadczenia właśnie wiem, ze one nic nie znaczą, a zaoszczędzają jedynie bezsensowego szarpania nerwów i strzępienia języka. Zagrożeniem dla związku nie są. Przynajmniej u mnie:P
__________________
gdybyś była trochę większa upiekłbym Cię w słodkim cieście


Moja wymiana - Parfumerie Generale, L'Artisan, ETRO i inne!
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 18:26   #15
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Czemu mezczyzni klamia????.

uważam, że kłamią po to, by uniknąć niepotrzebych sprzeczek i kłótni..chcemy znać prawdę, jedank jak ja poznamy to i tak obrywa się drugiej stronie, dlatego woli nie mówić czegoś w ramach powiedzenia:"im mniej wiesz, tym lepiej śpisz".nie dlatego, że nas nie kochają czy nie szanują, ale po to by zabezpieczyc swój tyłek..który nie raz wymaga porządnego kopa..jak powiem, że to normalne to tak jakbym się na to zgadzała, jednak tak nie jest, bo sama nienawidzę kłamstwa, dlatego pozostaje chyba żyć tak, aby tego kłamstwa było jaknajmniej...
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 19:05   #16
Agatkia
Zadomowienie
 
Avatar Agatkia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Czemu mezczyzni klamia????.

Cytat:
Napisane przez Cathas Pokaż wiadomość
Mojemu TŻ zdarzały się kłamstwa "dla świętego spokoju", mnie także. I z doświadczenia właśnie wiem, ze one nic nie znaczą, a zaoszczędzają jedynie bezsensowego szarpania nerwów i strzępienia języka. Zagrożeniem dla związku nie są. Przynajmniej u mnie:P

Ja nie do końca sie z tym zgodzę Nie potrafiłabym zaufać komus w waznych kwestiach jesli nie mówiłby prawdy w sprawach błahych. Nie wierze, że można być tylko troche uczciwym. Poza tym ta granica , kiedy "można " skłamać, a kiedy juz nie powinno się tego robić jest bardzo płynna. Oczywiscie swieta nie jestem i nie uwierzę, jesli ktos twierdzi, ze nigdy, wżadnej sytuacji nie skłamał, ale staram sie tego wystrzegać generalnie- w życiu i nie dawac ani sobie ani bliskim mi osobom przyzwolenia na nieuczciwość.
Agatkia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 18:18   #17
iwa_iwa_iwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 308
GG do iwa_iwa_iwa
Dot.: Czemu mezczyzni klamia????.

Wydaje mi sie ze tak powiedzialzeby oszczedzic sobie mojego gadania....Hm.PRawda jest taka,ze kiedys czasami zdarzalo mi sie zareagowac nie tak jak trzeba....no i teraz chyba jest tego efekt....Zastanwiam sie tylko czy jest szansa zeby to odwrocic....Wiele sie zmienilo, rowniez moje poidejscie do pewnych spraw....
Pozdrawiam.
iwa_iwa_iwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 18:22   #18
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: Czemu mezczyzni klamia????.

Iwa jasne ze jest szansa zeby to odwrócic. Powiedz o tym Tż. Ze Twoje podejscie jest juz inne niz bylo kiedys. Powie Ci kilka rayz prawde- zobaczy ze spokojnie zareagujesz na wiadomosc ze idzie z kumplami na obiad i bedzie mowil prawde- przynjamniej tak mi sie wydaje.. Sprobowac mozesz.
__________________

Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 10:38   #19
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: Czemu mezczyzni klamia????.

Agatkia - rozumiem Twój punkt widzenia, ale czasami są sytuacje, kiedy lepiej coś przemilczeć, niż narażać się na kłótnie i konsekwencje nie warte zachodu. I to nie oznacza, że nie wolno sobie ufać.
__________________
gdybyś była trochę większa upiekłbym Cię w słodkim cieście


Moja wymiana - Parfumerie Generale, L'Artisan, ETRO i inne!
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-25, 10:48   #20
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Czemu mezczyzni klamia????.

Mój kłamie, bo lubi żeby mnie denerwować.
Ale go oduczam
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 10:57   #21
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Czemu mezczyzni klamia????.

Cytat:
Napisane przez Cathas Pokaż wiadomość
Agatkia - rozumiem Twój punkt widzenia, ale czasami są sytuacje, kiedy lepiej coś przemilczeć, niż narażać się na kłótnie i konsekwencje nie warte zachodu. I to nie oznacza, że nie wolno sobie ufać.
Zgadzam sie.
A co jeśli na wasze pytanie:smakuje Ci zupa? Tż powie,że pyszna, a później znajdziecie ją w zlewie... też bedzie złe i przestaniecie mu ufać bo Was okłamał...bez przesady. Albo założycie worek od kartofli i zapytacie:ładnie wyglądam? Tż powie,że super... i co, skłamał i co już jest złym kłamcą co nie zasługuje na miłóść? Bez przesady...

Ludzie czasami kłamią bo chcą uniknąć kłótni,zbednego gadania...gdyby każdy mówił prawde w najdrobniejszych szzegółach to byłoby śmieszne... jeśli dziewczyna kontroluje faceta to ten na jej pytanie: co dziś robiłeś? odpowie: siedziałem w domu zamiast:poszedłem z mirkiem na piwo. Dlaczego? Bo jest perfidnym kłamcą,który Cie nie szanuje i nie kocha?Nie. Dlatego,że boi sie awantury i tego,że jak zwykle bedzie osądzany.

Jasne,nie jest fajnie być okłamanym w takiej kwestji,dlatego wystarczy powiedzieć Tżtowi:możesz wieczorami wychodzić z kolegami itp. ale byłabym spokojniejsza jakbyś mi mówił gdzie...facet powinien to uszanować a jednocześnie nie bedzie sie już bał mówić prawdy bo bedzie wiedział,że tolerujesz jego wyjścia.
Zresztą to chore...skąd można mieć pewność,że partner zawsze mówi prawde..potrzebaby wykrywacza kłamstw..nie wierze,że ktokolwiek nigdy chociaż raz w najdrobniejszym szczególe nie skłamał w związku, to nierealne..nie spowiadamy się przecież ze wszystkiego partnerowi... po prostu trzeba troche zaufać a nie robić przesłuchanie, wtedy partner nie bedzie się czuł osaczony i sam powie prawde.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 12:39   #22
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Czemu mezczyzni klamia????.

Cytat:
Napisane przez Agatkia Pokaż wiadomość
Ja nie do końca sie z tym zgodzę Nie potrafiłabym zaufać komus w waznych kwestiach jesli nie mówiłby prawdy w sprawach błahych. Nie wierze, że można być tylko troche uczciwym. Poza tym ta granica , kiedy "można " skłamać, a kiedy juz nie powinno się tego robić jest bardzo płynna. Oczywiscie swieta nie jestem i nie uwierzę, jesli ktos twierdzi, ze nigdy, wżadnej sytuacji nie skłamał, ale staram sie tego wystrzegać generalnie- w życiu i nie dawac ani sobie ani bliskim mi osobom przyzwolenia na nieuczciwość.
Zgadzam sie z Agatkia
Kłamstwo to kłamstwo. Nie ważne czy dotyczy tak błahych spraw jak pytanie o to czy smakowała zupa/czy sukienka jest ładna/ czy wypił piwo czy 8 piw czy bardzo poważna kwestia.
Nie uznaję w związku kłamstwa, niedopowiedzeń, bo jeśli tworze z kimś związek - to swoim zachowaniem staram się nie prowokować sytuacji, które zmusiłyby mnie do kłamstwa i tego też oczekuję od drugiej strony.

Jednak w związku ważne jest również zaufanie. I w sytuacji kiedy partner/partnerka czują sie osaczone pytaniami, ciągłymi telefonami - mają dość. Zaczynają kręcić.
Odrobina dystansu i wyzbycie sie podejrzeń oraz węszenia wszędzie kłamstewka na pewno wniesie nowe spojrzenie na związek, i kłamstwa nie powinny się wtedy pojawiać.

Chyba, że problem tkwi gdzieś głębiej, jak już sugerowała w tym wątku Bess.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 14:47   #23
olbka
Zadomowienie
 
Avatar olbka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z pięknego miasta :)
Wiadomości: 1 342
Dot.: Czemu mezczyzni klamia????.

a ja mialam takiego faceta, ktory - moglabym przysiac - klamal, wlasnie w takich blahych rzeczach, zeby jakos podbudowac swoje ego... Ze co to nie on, on moze swoja kobiete oklamac kiedy chce, i nie jest od niej zalezny.. Zlapalam go na setkach malutkich klamstwek. I coraz bardziej sie utwierdzalam w przekonaniu, ze on to robi dla siebie, ze w taki chory sposob sie podbudowyje, na zasadzie, ze nie jest ode mnie zalezny i moze mi mowic co chce, zwlaszcza przed kolegami... a ja bo naprawde mialam jakis siodmy zmysl i wyczuwalam go idealnie kiedy klamie... a potem on sam sie wydawal... trafialo mnie i ranilo strasznie, ale ten debil tego nie rozumial... I nie musze chyba mowic, ze to sie wreszcie skonczylo... tzn ja skonczylam z nim
olbka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 15:20   #24
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Czemu mezczyzni klamia????.

Cytat:
Napisane przez olbka Pokaż wiadomość
a ja bo naprawde mialam jakis siodmy zmysl i wyczuwalam go idealnie kiedy klamie... a potem on sam sie wydawal... trafialo mnie i ranilo strasznie, ale ten debil tego nie rozumial... I nie musze chyba mowic, ze to sie wreszcie skonczylo... tzn ja skonczylam z nim
Kłamstwo ma krótkie nogi
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 17:49   #25
Shin22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7
Dot.: Czemu mezczyzni klamia????.

Tak naprawdę to też zależy czego to kłamstwo dotyczy.
Czasami zdarzyło mi się złapać TŻ na tym, że kłamał, ale to były raczej małe kłamstewka, chyba tylko raczej po to by nie musieć się tłumaczyć albo ewentualnie żeby nie mieć potem marudzenia, że niby mówił tamto a był gdzie indziej ( to się tyczy wyjść z kumplami albo tego, że miał iść spać a siedział w necie ) i w sumie takie kłamstewka można zrozumieć, choć nie popieram czegoś takiego, bo jeśli się zaczyna od czegoś małego to potem łatwo wpaść też w większe kłamstwa.
Shin22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 18:19   #26
Agatkia
Zadomowienie
 
Avatar Agatkia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Czemu mezczyzni klamia????.

Ja mysle, ze to chodzi o postawe- i to obu stron. Pewnie, ze nie rzuce faceta dlatego, ze mi powiedział, ze wyglądam bosko w worku po kartoflach Przede wszystkim trudno wymagać od faceta , zeby mówił prawde jeżeli na kazdym kroku urzadza sie przesłuchanie i stara sie przyłapać na kłamstwie. Ja zawsze byłam zdania, ze moja postawa musi spowodowac, ze Tz w ogóle będzie chciał byc ze mną szczery. Dla mnie włąsnie te kłamstweka w błahych sprawach sa niepokojące, bo mogą (nie muszą, sa typy które maja kłamstwo we krwi) swiadczyc o tym, ze nasz zwiazek chyba nie jest do konca ok, jeżeli najbliższa ooba nie moze się podzielic z nami czyms tam z OBAWY przed naszą reakcja. Swiadczy to czesto o nas, a nie o nich.
Agatkia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 21:31   #27
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Czemu mezczyzni klamia????.

Cytat:
Napisane przez Agatkia Pokaż wiadomość
Ja mysle, ze to chodzi o postawe- i to obu stron. Pewnie, ze nie rzuce faceta dlatego, ze mi powiedział, ze wyglądam bosko w worku po kartoflach Przede wszystkim trudno wymagać od faceta , zeby mówił prawde jeżeli na kazdym kroku urzadza sie przesłuchanie i stara sie przyłapać na kłamstwie. Ja zawsze byłam zdania, ze moja postawa musi spowodowac, ze Tz w ogóle będzie chciał byc ze mną szczery. Dla mnie włąsnie te kłamstweka w błahych sprawach sa niepokojące, bo mogą (nie muszą, sa typy które maja kłamstwo we krwi) swiadczyc o tym, ze nasz zwiazek chyba nie jest do konca ok, jeżeli najbliższa ooba nie moze się podzielic z nami czyms tam z OBAWY przed naszą reakcja. Swiadczy to czesto o nas, a nie o nich.
Zgadzam się, jeśli nie bedziemy śledczymi w związku i nie bedziemy śledziły każdego kroku Tżta to On nie bedzie miał podstaw do kłamstwa i bedzie ok...mój Tż nie kłamie, woli napisać prawde-że wyszedł z kolegami niż ukrywać to, bo wie,że nie zrobie z tego afery...
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 08:41   #28
Lulu.
Rozeznanie
 
Avatar Lulu.
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: .
Wiadomości: 914
Dot.: Czemu mezczyzni klamia????.

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
to coz moge powiedziec poza "ten typ tak ma"

Nooo tak : D
__________________
Ubrania :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=207295

Dokładka !

27.09 ! .
Lulu. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-29, 17:42   #29
Błękitny Frędzelek
Raczkowanie
 
Avatar Błękitny Frędzelek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 198
Dot.: Czemu mezczyzni klamia????.

Fresa - zgadzam się z Tobą . Niestety nie tylko faceci kłamią. My tez nie jesteśmy swięte
Błękitny Frędzelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-29, 18:05   #30
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Czemu mezczyzni klamia????.

Faceci najczęściej kłamią dla świętego spokoju. Mój TŻ także. I ja też.
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:21.