Wielka niespelniona milosc, mysli samobojcze,depresja i samotnosc.. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-08, 00:24   #31
taka_sobie_jedna
Wtajemniczenie
 
Avatar taka_sobie_jedna
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 737
Dot.: Wielka niespelniona milosc, mysli samobojcze,depresja i samotnosc..

napisalas ze nie chcesz go zmuszac wiec tego po prostu nie rob. wydaje mi sie, ze w momencie kiedy mu mowisz, ze odejdziesz, myslisz, ze on padnie na kolana i powie, ze Cie kocha, nie moze zyc bez Ciebie. takimi tekstami przypierasz go do muru i nie dajesz mu mozliwosci wyboru. jesli naprawde chcesz to zakonczyc to zakoncz to w dyskretny sposob a nie obwieszczajac mu ze "odchodzisz".
nie uwazam ze musisz konczyc ta przyjazn, wystarczy zmienic swoje myslenie - nie on jest na pierwszym miejscu tylko TY.
a ten monolog na gg....... to po prostu bylo straszne. Ty mu piszesz takie rzeczy a on po prostu nic. wiem ze przez gg to jest zadna rozmowa ale skoro Ty sie szarpnelas na takie wyznania to chociaz z samego szacunku powinien napisac cokolwiek KONKRETNEGO a nie "nie wiem"...
faktem jest ze Twoja sytuacja ciekawa nie jest ale Ty sama z niej wyjsc nie chcesz. jedyne drzwi ktore prowadza do wyjscia to bycie z nim.. innych otworzyc nie chcesz..
domyslam sie ze to bardzo ciezkie i wiem ze to co napisalam nie jest mile ale to tylko moje skromne zdanie ktore mogloby sie pozmieniac gdybym dokladniej znala cala sprawe i przede wszystkim zobaczyla Wasze relacje "na zywo"
pozdrawiam goraco
taka_sobie_jedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 19:29   #32
x-angel
Zadomowienie
 
Avatar x-angel
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 646
Dot.: Wielka niespelniona milosc, mysli samobojcze,depresja i samotnosc..

rany wiem jak to jest byc zakochanym na zaboj....tez mam chlopka kocham go nad zycie i szczezrez mowiac nie wyobrazam sobie ze mogla bym sie z nim rozstac....oddalam mu tak wiele...tak wiele nas laczy i tylko z nim czuje sie szczesliwa......nie wiem co ci poradzic w takiej sytuacji wiem ze ciagle zastanawianie sie nad jakas meczaca nas rzecza jest okropne.....straszne uczucie....jeszcze ten gwalt....masakra....kocha sz tego czlowieka to fajnie....hcoc z drugiej strony jesli on ciebie nie....ja nie wiem czy dobrze bym sie czula przy kims kto mnie upokarzal nie wyobrazam sobie....mama nadzieje ze jakos sobie poradzisz trzymam kciuki


aha i nie oceniaj sie po wygladzie kazdy czlowiek ma swoja druga polowe ktora kocha cioe taka jaka jestes...poza tym do takiego wzrostu taka waga jest normalna
x-angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 21:36   #33
brukselka
Zadomowienie
 
Avatar brukselka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 120
Dot.: Wielka niespelniona milosc, mysli samobojcze,depresja i samotnosc..

apropo tematu..o wilekiej niespenionej milosci i depresji................. ......................... ......................... ......................... ......................... ......................... mam nadzieje ze kiedys przechodzi.. depresje juz przeszlam..wiem ze jest lepiej i jest..i moze nie powinnam sie do tego przyznawac ale walsnie tak bylo..i boze bron kazda kobiete od tego........
__________________
"jesli wypowiesz cos dobrego, na tym sie skonczy. Jesli wypowiesz cos zlego, na pewno sie spelni."
brukselka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 08:51   #34
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Wielka niespelniona milosc, mysli samobojcze,depresja i samotnosc..

Nie będę oceniała,czy jesteś klucha,czy nie,bo po poierwsze nie wiem,a po drugie...to jest tak strasznie nieważne,że nie widzę sensu rozmawiania o tym.

ŁaŁ,to po pierwsze.Otworzyłaś się.Pewnie nawet sobie nie zdajesz sprawy,jaki to postęp w tym,co przechodzisz.
Tyle Cię złego spotkało,chociaż jesteś taka młodziutka.Głupio to zabrzmi,ale doceń to,że to wszystko przetrwałaś.Wiem,że trudno jest o kimś zapomnieć,ale naprawdę da się.
Jeżeli chodzi o relacje z nim,to nie dziwię się,że on Ciebie nie kocha(chociaż ja bym nabrała dystansu w tym wieku z mówieniem 'kocham').Po tym co piszesz,po rozmowi ena GG da się odczuć,że trochę mu się narzucasz,a ot zawsze daje odwrotne skutki od zamierzonych.Daj mu odpocząć od siebie,skup się na czymś.Może na nauce?Rozumiem,że to trudne,ale jeżeli znajdziesz coś,co Cię interesuje,po paru razach zmuszania się,może po pewnym czasie sama się w to zatopisz bez pamięci.Tylko bez przesady
Jesteś wiele warta,pamiętaj o tym,doceń siebie,ilekolwiek ważysz i mierzysz Na wszystko przyjdzie czas i pora.Na miłość zapewne też(ja czekam ponad 19 lat,ale wierzę w to,co mówię)Najgorsza miłość,to ta z przymusu,o ile miłością można to nazwać-_-'
Trzymaj się
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 13:01   #35
pIWONIA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 609
Dot.: Wielka niespelniona milosc, mysli samobojcze,depresja i samotnosc..

Smutne_Dziewczątko wątek ten założyłaś jakiś czas temu, ale widzę, że logujesz się nadal na Wizażu więc i ja powiem co o tym myśle. Liczę, że odezwiesz się w wątku i napiszesz: co u Ciebie teraz?

Cytat:
Napisane przez nri Pokaż wiadomość
mi to na toksyczna relacje wyglada;

niezaleznie od tego co postanowisz powinnas nauczyc sie radzic z problemami o wlasnych silach; za bardzo potrzebujesz faceta - do tego stopnia, ze bez niego nie potrafisz normalnie funkcjonowac - a to jest juz niezdrowe; akurat w niczym nie zawinilas - nikogo do milosci zmusic nie mozna - a facet jeszcze nie dorosl by darzyc dojrzalym uczuciem; imo niezaleznie od tego co uczynisz - niech facet i zdobycie jego milosci przestanie byc dla ciebie priorytetem - wykonczysz sie tylko zajmij sie soba - tym by wyjsc z depresji, skonczyc szkole, isc na studia, rozwijac zainteresowania - i na ten moment tylko tym
Zgadzam się w 100%
Żyjesz dla niego? On jest całym Twoim życiem? A rodzice, rodzina, znajomi? A TY SAMA I TWOJE DOBRO / SZCZĘSCIE? Bo chyba teraz nie jesteś szczęśliwa, hm? Liczysz, że on nagle mówiąc, że kocha i padając Ci do stóp da Ci szczęście? SZCZĘSCIE TO JEST TO CO JEST W NAS naucz się je czerpać z życia a nie oddawaj tego go w ręce jakiegoś faceta!

Kochana OBUDŻ SIĘ !


Cytat:
Napisane przez pimkie Pokaż wiadomość
Cierpisz na depresje, a Adam chce Ci oszczedzic cierpien i nie potrafi tak po prostu odejsc. Ale jednoczesnie tez nie potrafi i chyba nie chce z Toba byc. (...) Bardzo wzruszajaco do niego pisalas w trakcie Waszej rozmowy na gadu, ale po jego odpowiedziach wnioskuje tylko tyle, ze on nie odwzajemnia Twoich uczuc. (...).
A moze on rzeczywiscie kiedys wroci. Ale na razie nie widze dla Was wspolnej przyszlosci, takze dlatego, ze najpierw musisz uporac sie sama ze soba. Jak bedziesz gotowa, dopiero wtedy powinnas budowac zwiazek.
Pozdrawiam.
I z tym też się zgadzam w 100%

Nie moge znieśc tego kiedy kobietki tak "żyją facetem". I niszczą się...

Proponuje, abyś porozmawiała z psychologiem, taka rozmowa może Ci dużo dać, zbyt dużo traumatycznych przeżyć za Tobą, za dużo negatywnych emocji, które teraz sama sobie fundujesz spowadzając swoje istnienie tylko do "walki" o faceta. I rozmyślania o nim.

"Odepchnij od siebie myśli o tym co możesz utracić, dopuszczaj jedynie myśli o tym, co możesz zyskać."

Zadbaj o siebie, bo to Ty powinnaś być dla siebie najważniejsza, a nie jakiś typek.

I przestań żyć wspomnieniami

Powodzenia życze!

__________________
Get the point?
Good.
Lets dance!
pIWONIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 17:02   #36
*skarbeczek*
Raczkowanie
 
Avatar *skarbeczek*
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 183
Dot.: Wielka niespelniona milosc, mysli samobojcze,depresja i samotnosc..

Cytat:
Napisane przez pIWONIA Pokaż wiadomość
Smutne_Dziewczątko wątek ten założyłaś jakiś czas temu, ale widzę, że logujesz się nadal na Wizażu więc i ja powiem co o tym myśle. Liczę, że odezwiesz się w wątku i napiszesz: co u Ciebie teraz?



Zgadzam się w 100%
Żyjesz dla niego? On jest całym Twoim życiem? A rodzice, rodzina, znajomi? A TY SAMA I TWOJE DOBRO / SZCZĘSCIE? Bo chyba teraz nie jesteś szczęśliwa, hm? Liczysz, że on nagle mówiąc, że kocha i padając Ci do stóp da Ci szczęście? SZCZĘSCIE TO JEST TO CO JEST W NAS naucz się je czerpać z życia a nie oddawaj tego go w ręce jakiegoś faceta!

Kochana OBUDŻ SIĘ !




I z tym też się zgadzam w 100%

Nie moge znieśc tego kiedy kobietki tak "żyją facetem". I niszczą się...

Proponuje, abyś porozmawiała z psychologiem, taka rozmowa może Ci dużo dać, zbyt dużo traumatycznych przeżyć za Tobą, za dużo negatywnych emocji, które teraz sama sobie fundujesz spowadzając swoje istnienie tylko do "walki" o faceta. I rozmyślania o nim.

"Odepchnij od siebie myśli o tym co możesz utracić, dopuszczaj jedynie myśli o tym, co możesz zyskać."

Zadbaj o siebie, bo to Ty powinnaś być dla siebie najważniejsza, a nie jakiś typek.

I przestań żyć wspomnieniami

Powodzenia życze!
zgadzam się ABSOLUTNIE
__________________
MŻ-WR

Cel => 58
JEST: 64.8 kg BYłO: 65.7kg

a6w 5/31

8abs 5/31

Nowa praca
*skarbeczek* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 19:27   #37
1stLaDy
Wtajemniczenie
 
Avatar 1stLaDy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 305
Dot.: Wielka niespelniona milosc, mysli samobojcze,depresja i samotnosc..

zerwij ta znajomosc.zajmij sie czyms.musisz walczyc ale o siebie,o swoje szczescie (wewnetrzne a nie z nim) 2 tyg cierpienia z glowy na tym etapie
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

171cm
1stLaDy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-28, 20:01   #38
smutne_dziewczatko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 96
Dot.: Wielka niespelniona milosc, mysli samobojcze,depresja i samotnosc..

Cytat:
Napisane przez pIWONIA Pokaż wiadomość
Smutne_Dziewczątko wątek ten założyłaś jakiś czas temu, ale widzę, że logujesz się nadal na Wizażu więc i ja powiem co o tym myśle. Liczę, że odezwiesz się w wątku i napiszesz: co u Ciebie teraz?



Zgadzam się w 100%
Żyjesz dla niego? On jest całym Twoim życiem? A rodzice, rodzina, znajomi? A TY SAMA I TWOJE DOBRO / SZCZĘSCIE? Bo chyba teraz nie jesteś szczęśliwa, hm? Liczysz, że on nagle mówiąc, że kocha i padając Ci do stóp da Ci szczęście? SZCZĘSCIE TO JEST TO CO JEST W NAS naucz się je czerpać z życia a nie oddawaj tego go w ręce jakiegoś faceta!

Kochana OBUDŻ SIĘ !




I z tym też się zgadzam w 100%

Nie moge znieśc tego kiedy kobietki tak "żyją facetem". I niszczą się...

Proponuje, abyś porozmawiała z psychologiem, taka rozmowa może Ci dużo dać, zbyt dużo traumatycznych przeżyć za Tobą, za dużo negatywnych emocji, które teraz sama sobie fundujesz spowadzając swoje istnienie tylko do "walki" o faceta. I rozmyślania o nim.

"Odepchnij od siebie myśli o tym co możesz utracić, dopuszczaj jedynie myśli o tym, co możesz zyskać."

Zadbaj o siebie, bo to Ty powinnaś być dla siebie najważniejsza, a nie jakiś typek.

I przestań żyć wspomnieniami

Powodzenia życze!


co u mnie teraz? ano to ze ja go olalam a on nagle uswiadomil sobie jak mnie kocha i ciagle mnie meczy ale jestem twarda. nie chce wracac w to samo bagno NEI NIE NIE!!!!!! co nie zmienia faktu ze ciagle cos do niego czuje..
__________________
Juz nie smutne Ale jeszcze nie szczesliwe...
smutne_dziewczatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-29, 03:08   #39
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: Wielka niespelniona milosc, mysli samobojcze,depresja i samotnosc..

Potrzebujesz czasu...Mi nic nie pomoglo.Tylko czas, no niestety.I nie raz w zyciu ,to przezywalam.Raz tylko tak naprawde mocno.I teraz zaluje ,ze nie zacisnelam zebow.Bo juz dawno mi przeszlo, a na nadgarstkach mam straszne blizny i wstydze sie tego.I za kazdym razem ,jak patrze na te blizny,to przypomina mi sie ten dzien,to uczucie ,ta strasznie podniesiona adrenalina i pragnienie nie odczuwania zadnych emocji.Bo mialam taki stan, ze juz nawet nie chcialam czuc sie dobrze.Bo po co.Jak i tak jest zle.Depresja ,to najgorszy syf.
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-29, 03:10   #40
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: Wielka niespelniona milosc, mysli samobojcze,depresja i samotnosc..

Cytat:
Napisane przez smutne_dziewczatko Pokaż wiadomość
co u mnie teraz? ano to ze ja go olalam a on nagle uswiadomil sobie jak mnie kocha i ciagle mnie meczy ale jestem twarda. nie chce wracac w to samo bagno NEI NIE NIE!!!!!! co nie zmienia faktu ze ciagle cos do niego czuje..





O!To trzymaj tak dalej,bylebys byla szczesliwa!Trzymam kciuki
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-29, 12:58   #41
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Wielka niespelniona milosc, mysli samobojcze,depresja i samotnosc..

Cytat:
Napisane przez smutne_dziewczatko Pokaż wiadomość
co u mnie teraz? ano to ze ja go olalam a on nagle uswiadomil sobie jak mnie kocha i ciagle mnie meczy ale jestem twarda. nie chce wracac w to samo bagno NEI NIE NIE!!!!!! co nie zmienia faktu ze ciagle cos do niego czuje..
Taaaaaa...oni tak mają,zawsze
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-29, 13:18   #42
pimkie
Raczkowanie
 
Avatar pimkie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 44
Dot.: Wielka niespelniona milosc, mysli samobojcze,depresja i samotnosc..

Dziewczatko, a tak poza tym, ze go olalas, to co sie u Ciebie dzieje? Poradzilas sobie z cala reszta? Trzymam mocno kciuki.

A tak w ogole, to nie znosze imienia Adam, chociaz nikogo o tym imieniu nie znam.
pimkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-29, 16:46   #43
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Wink Dot.: Wielka niespelniona milosc, mysli samobojcze,depresja i samotnosc..

hehehe ja znam bardzo bardzo dużo Adamów hehe i większosc z nich, jak nie każdy ( o kurde, teraz to sobie uświadomiłam) latala za mną i to nieźle :P

olalaś go? brawo!!
mam nadzieje ze patrzysz teraz na życie bardziej optymistycznie i że poradzilas sobie ze swoimi problemami.

ehhh i to niestety prawda, jak się facetów olewa to za nami lataja, jak sie nimi interesuje to maja nas w dupie też własnie przez to przechodze, i bardzo boli.

Pisz co tam jeszcze u Ciebie. masz kogos nowego na oku?? ponoc najlepszym lekarstwem na złamane serce jest nowa miłość
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-29, 16:58   #44
Margaret90
Rozeznanie
 
Avatar Margaret90
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Dolny śląsk
Wiadomości: 772
Dot.: Wielka niespelniona milosc, mysli samobojcze,depresja i samotnosc..

Po częsci wiem jak Ci trudno. Sama walczę z depresją i kochałam kogoś ponad życie. Jedno Ci powiem nie rezygnuj z miłości bo to jedyna rzecz, która może podtrzymywać przy zyciu. Teraz najwazniejsza jest dla Ciebie bliskośc i wsparcie nie obwiniaj siebie za każde zło. To do niczego nie prowadzi. Staraj się walczyć z chorobą, bardzo duzo przykrych rzeczy przeszłaś. Jesteś silną dziewczyną. Wierzę, że się nie poddasz. Myśli samobójcze robią dużo złego, ale szkoda się zabijac bo tak naprawdę zycie nie jest takie straszne jak nam się wydaje. My tylko inaczej na nie patrzymy. Dobrze jakbyś wiedziała na czym stoisz. Nie zmarnuj swojej szansy, ja popełniłam ten błąd, też przez drobne kłamstwa i depresję, ale z niej da się wyjść! Trzymam za Ciebie kciuki kochana uwierz w siebie, spróbuj małymi krokami. Zawsze możesz do mnie napisać.
__________________
W krzywym zwierciadle własnej egzystencji... Smutek jest drzewem a jego owocami łzy..




Margaret90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-29, 18:10   #45
pimkie
Raczkowanie
 
Avatar pimkie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 44
Dot.: Wielka niespelniona milosc, mysli samobojcze,depresja i samotnosc..

Cytat:
Napisane przez Margaret90 Pokaż wiadomość
Jedno Ci powiem nie rezygnuj z miłości bo to jedyna rzecz, która może podtrzymywać przy zyciu.
Margaret, ale Dziewczatko nie zrezygnowala z milosci ot tak, tylko zrezygnowala (prawidlowo) z uganiania sie za chlopakiem, ktory Jej nie chcial.
Jak pewnie wiekszosc z Wizazanek udzielajacych sie w tym watku, kocham kogos bez wzajemnosci, wiec wiem, co mowie. Taka milosc wcale nie podtrzymuje przy zyciu.
Buziaki
pimkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-29, 18:57   #46
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Wielka niespelniona milosc, mysli samobojcze,depresja i samotnosc..

popieram pimkie przecież faceci nie są całym życiem kobiety mimo iż potrafią nieźle w nim namącic.
ehh ależ ta natura nas urządziła... czy to wszystko mogłoby byc jeszcze bardziej skomplikowane ?:P
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-29, 19:36   #47
pimkie
Raczkowanie
 
Avatar pimkie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 44
Dot.: Wielka niespelniona milosc, mysli samobojcze,depresja i samotnosc..

LifeIsSoSad, nie narzekaj, zawsze mozesz powspominac swoja Gromadke Latajacych Adamow. Hah, patrz, a ja nie moge...
__________________
Gdzie jest groszek? On zielony, pełny, jędrny brzuszek ma...
pimkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-29, 20:27   #48
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Wielka niespelniona milosc, mysli samobojcze,depresja i samotnosc..

hahhaa
szkoda tylko że zaden członek tej wesołej gromadki mi sie nie podobał

ale w sumie wspominanie to nie najgorszy sposób na przebrniecie przez smutasny wieczór
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:12.