Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-10, 17:00   #4021
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Hmm... nie. Rozmyśliłam się, bo dostałam ostatnio krem do stóp Avon i jest tak beznadziejny, że nie ma sensu, choćby nie wiem jak pięknie ta seria pachniała. Kupie sobie coś ładnie pachnącego do reszty ciała.

Ja pomalowałam wczoraj Beyond Cozy i jest cudny ale dziwnie się z nim czuję, jest taki nietypowy. I zastanawiam się jakby wyglądał z matowym topem.
No ja je tylko dla zapachu kupuję

Uwielbiam wszelkie shimmery/perły pokryte matem, dają efekt matowionego szkła
Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Tak w ogóle to muszę Wam koniecznie polecić różowy tusz Wibo. Mam go od tygodnia, jest rewelacyjny, dawno żaden tusz nie wyczarował u mnie takich pięknych firanek, i to bez bazy Nawet tusz Benefit They're Real poszedł w odstawkę
A co mu wychodzi najlepiej, temu tuszu?
Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Ja też jestem przytłoczona ilością i dałam sobie takiego samego bana na zakupy, co Ty.
Ja się dzielnie trzymam z daleka od półek z żelami pod prysznic, nawet promocja na OS mnie nie skusiła, chociaż mam jeszcze 4 zapachy do wypróbowania. W nagrodę kupiłam sobie dziś masełko do ciała Joanny awokado (Bielendy mi zostało jeszcze 1/3 i nie mam zapasów ) i lakier brokatowy z zimowej limitki Bell nr 02. Strasznie mnie jeszcze kusi kolor 03

Oczywiście paznokci nie udało mi się wymalować nawet na ślub koleżanki więc baza nadal niesprawdzona

Testuję "piórkowego" Maybelline- na razie opanowałam podkręcanie rzęs i nieciapanie się szczoteczką. Nie wiem czy kiedyś będzie pogrubiał, no i rozpuszcza mi się na górnej powiece jesli któraś rzęsa dotyka skóry pod brwią
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 19:18   #4022
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

kupiłam ten tusz w promocji Rossmannowe; Wasze uwadze polecam ten najnowszy podkład Max Factora, co ma w sobie bazę, korektor i podkład - wystarczy odrobina do pokrycia całej twarzy, matuje (nie potrzeba pudru) i bardzo naturalnie wygląda; jest boski!

a Beyond Cozy nosiłam ostatnio, fajnie wygląda, ale zmywanie to koszmar - przypomniałam sobie dlaczego nigdy nie noszę brokatów
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 19:32   #4023
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
w
Snow, koniecznie wypróbuj ten tusz, za 9zł warto, nawet jak nie będziesz zadowolona to dużej straty nie będzie
Na pewno go kupię, może nawet niebawem

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja się dzielnie trzymam z daleka od półek z żelami pod prysznic, nawet promocja na OS mnie nie skusiła, chociaż mam jeszcze 4 zapachy do wypróbowania.
A ja kupiłam zapasowy Orange & Liquorice, baaardzo mi się podoba i jest to pierwszy OS, z którego jestem zadowolona - konsystencja jest ok i nie wysusza mi skóry

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
a Beyond Cozy nosiłam ostatnio, fajnie wygląda, ale zmywanie to koszmar - przypomniałam sobie dlaczego nigdy nie noszę brokatów
U mnie metodą z folią zszedł bezproblemowo.


Właśnie pomalowałam paznokcie OPI The Spy Who Loved Me, ale piękny!

A tak w ogóle to przestały mi przeszkadzać cienkie pędzelki. Już się lubimy.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 08:53   #4024
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
No ja je tylko dla zapachu kupuję
Pachniały cudnie w katalogu ale postanowiłam być rozsądna i nie kupowac ich tylko ze względu na zapach bo chyba nie byłabym zadowolona.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Oczywiście paznokci nie udało mi się wymalować nawet na ślub koleżanki więc baza nadal niesprawdzona
Szkoda, liczyłam że coś o niej już powiesz, bo ja chyba jutro po nią pojadę. Odbarwiły mi się już ciut paznokcie od ciemnych lakierów przez ten czas braku bazy.

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
a Beyond Cozy nosiłam ostatnio, fajnie wygląda, ale zmywanie to koszmar - przypomniałam sobie dlaczego nigdy nie noszę brokatów
A mi się relatywnie dobrze go zmywało, bez folii tylko z przykładaniem wacika, poszło mi całkiem nieźle. O wiele lepiej się zmywa niż te topy Essence.

A propos brokatów jeszcze - widziałyście brokatowe lakiery Rimmel? Ciemnoszary i czerwony, całkiem ciekawie wyglądają.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A ja kupiłam zapasowy Orange & Liquorice, baaardzo mi się podoba i jest to pierwszy OS, z którego jestem zadowolona - konsystencja jest ok i nie wysusza mi skóry
Taki fajny? Ja jeszcze używam brzoskwiniowego TBS (swoją drogą jak kiedyś będę mieć dom to musze zrobić sobie pod prysznicem wielką półkę na której zmieści mi się tyle żeli ile bym chciała na raz a nie jeden ) ale właśnie myślę żeby ten pomarańczowy otworzyć jako następny, super pachnie z butelki.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 09:01   #4025
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Testuję "piórkowego" Maybelline- na razie opanowałam podkręcanie rzęs i nieciapanie się szczoteczką. Nie wiem czy kiedyś będzie pogrubiał, no i rozpuszcza mi się na górnej powiece jesli któraś rzęsa dotyka skóry pod brwią
Oj to chyba mi przeszła na niego ochota

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A propos brokatów jeszcze - widziałyście brokatowe lakiery Rimmel? Ciemnoszary i czerwony, całkiem ciekawie wyglądają.
Aż wrzuciłam hasło w google i faktycznie ten czerwony ładny
W ogóle widzę, że mania brokatowa tu zapanowała A mi się marzy teraz jakiś ładny granatowy brokat...
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 09:15   #4026
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Mówicie o tych? http://i.imgur.com/jy3kr.jpg
Całkiem ładne, takie świąteczne.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 09:24   #4027
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Mówicie o tych? http://i.imgur.com/jy3kr.jpg
Całkiem ładne, takie świąteczne.
Tak mi się podoba szary: http://notsuchayummymummy.wordpress....us-stones-001/
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-11, 10:09   #4028
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Widziałam ten szary w gazetce Rossmanowej Skarb, też mnie zaintrygował.

TŻ ma na początku stycznia w firmie bal karnawałowy, można iść z osobą towarzyszącą, więc oczywiście idziemy razem. Ma być niby stylizowany na lata 20-ste... Póki co kupiłam taką sukienkę, żeby mieć awaryjnie, myślicie, że byłaby ok? Na żywo jak ją ubrałam wygląda naprawdę ciekawie no i wydaje mi się, że wpisałaby się w stylistykę...
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 10:38   #4029
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Widziałam ten szary w gazetce Rossmanowej Skarb, też mnie zaintrygował.
Ja żałuję że go nie widziałam jak było -40% bo pewnie bym się już skusiła.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
TŻ ma na początku stycznia w firmie bal karnawałowy, można iść z osobą towarzyszącą, więc oczywiście idziemy razem. Ma być niby stylizowany na lata 20-ste... Póki co kupiłam taką sukienkę, żeby mieć awaryjnie, myślicie, że byłaby ok? Na żywo jak ją ubrałam wygląda naprawdę ciekawie no i wydaje mi się, że wpisałaby się w stylistykę...
Fajna sukienka. Trochę zbyt mini jak na lata 20-te ale jak dobierzesz odpowiednie dodatki to będzie jak najbardziej w stylu.


Tez bym chciała jakiś bal albo coś u nas przez oszczędności nie ma nic z takich rzeczy w tym i w przyszłym roku już. A było tego sporo i zwykle fajne imprezy.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 10:40   #4030
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

snow, wedug mnie sukienka jak najbardziej pasuje Do tego jakiś toczek na głowę czy opaska jak to w tamtych czasach nosiły kobiety i będzie git

Postanowiłam od dziś znów wrócić do picia drożdży, właśnie stoi przede mną kubek tego okropieństwa Mam całe mnóstwo baby hair, ale co z tego jak ogólna długość włosów stanęła w miejscu.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 10:41   #4031
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość

Z ciekawości policzyłam ile mam obecnie i chyba przejdą Ci wyrzuty sumienia

36 pełnowymiarowych (w tym tylko 4 Essie ), 12 maluszków L'Oreal , 2 do frencha i 5 topów brokat/holo.
Czyli przekroczyłam magiczną 50tkę i czas na pożegnanie z co najmniej 5 sztukami
hehe, przeszły ale nadal chciałabym zachować umiar
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja nie wiem, ile mam lakierów - chyba jutro zrobię przeliczanie, jak TŻ pojedzie na trening
mi się póki co mieszczą w sephorowym koszyczku, co prawda już jest ich z górką, nie każdy stoi, ale jak tak dalej pójdzie, to nie wiem w czym będę je trzymać
Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Tak w ogóle to muszę Wam koniecznie polecić różowy tusz Wibo. Mam go od tygodnia, jest rewelacyjny, dawno żaden tusz nie wyczarował u mnie takich pięknych firanek, i to bez bazy Nawet tusz Benefit They're Real poszedł w odstawkę
obejrzę go w R., skoro taki dobry
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Warto na pewno go wypróbować jak wykończysz zapasy. Moim zdaniem to jeden z lepszych miceli z tych, których używałam.
tak myślałam, że skoro żele mają dobre, to i to cudo musi być fajne
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A ja kupiłam zapasowy Orange & Liquorice, baaardzo mi się podoba i jest to pierwszy OS, z którego jestem zadowolona - konsystencja jest ok i nie wysusza mi skóry
ja też w piątek kupiłam w Rossmannie u TŻ i to była ostatnia sztuka, niebieskich w ogóle nie było, dziś trafiłam na pełne półki i niebieskich i pomarańczowych, więc oba przytargałam do domu

zauważyłam też, że one wylewają się nie przez ten otwór, tylko słabo jest zamontowana czarna nakładka i bokiem potrafi wyciekać
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Taki fajny? Ja jeszcze używam brzoskwiniowego TBS (swoją drogą jak kiedyś będę mieć dom to musze zrobić sobie pod prysznicem wielką półkę na której zmieści mi się tyle żeli ile bym chciała na raz a nie jeden ) ale właśnie myślę żeby ten pomarańczowy otworzyć jako następny, super pachnie z butelki.
ja też bym tak chciała w kolorach tęczy ale czy nie psułyby się od ciepła?
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Mówicie o tych? http://i.imgur.com/jy3kr.jpg
Całkiem ładne, takie świąteczne.
fajne
ładna jest też kolekcja Sally Hansen Gem Crush, zwłaszcza kolor Lady Luck
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
TŻ ma na początku stycznia w firmie bal karnawałowy, można iść z osobą towarzyszącą, więc oczywiście idziemy razem. Ma być niby stylizowany na lata 20-ste... Póki co kupiłam taką sukienkę, żeby mieć awaryjnie, myślicie, że byłaby ok? Na żywo jak ją ubrałam wygląda naprawdę ciekawie no i wydaje mi się, że wpisałaby się w stylistykę...
co prawda nie w moim stylu, ale ładna myślę, że śmiało możesz ją włożyć
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-11, 10:43   #4032
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
snow, wedug mnie sukienka jak najbardziej pasuje Do tego jakiś toczek na głowę czy opaska jak to w tamtych czasach nosiły kobiety i będzie git
najlepiej opaska ze strusim piórem.

I rękawiczki za łokieć, długi sznur pereł i t-bary.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 10:45   #4033
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Fajna sukienka. Trochę zbyt mini jak na lata 20-te ale jak dobierzesz odpowiednie dodatki to będzie jak najbardziej w stylu.
W kwestii długości masz 100% racji, ale ja najlepiej się czuję w takich i stwierdziłam, a co tam, bo np. sukience za kolano, z obniżoną talią, wyglądałabym katastrofalnie...
A jakie dodatki byś do tego dobrała? Ja nie lubię być zbyt "obwieszona", dla mnie ta sukienka jest już i tak baaardzo strojna (przy dekolcie ma takie czarne kamienie czy kryształki).
Może znajdę jeszcze coś innego, ta nie jest moim ideałem, chociaż podoba mi się, ale mam obawy, że nie tylko ja mogłabym zwrócić na nią uwagę.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Tez bym chciała jakiś bal albo coś u nas przez oszczędności nie ma nic z takich rzeczy w tym i w przyszłym roku już. A było tego sporo i zwykle fajne imprezy.
Ja nie przepadam, ale może nie będzie tak źle.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 10:52   #4034
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja też bym tak chciała w kolorach tęczy ale czy nie psułyby się od ciepła?
Mi by wystarczyły 3-4 tyle to bym chyba zdąrzyła zużyć przed zepsuciem się.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ładna jest też kolekcja Sally Hansen Gem Crush, zwłaszcza kolor Lady Luck
Też ładny w ogóle szał na brokaty w tym roku.

Mi się jeszcze strasznie podoba ten Barry M: http://3.bp.blogspot.com/-zKCzht9K0K...BARRYM.COM.png
Dumałam nad nim jakiś czas temu czy nie zamówić ale mam wątpliwości czy użyję więcej niż raz.

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
W kwestii długości masz 100% racji, ale ja najlepiej się czuję w takich i stwierdziłam, a co tam, bo np. sukience za kolano, z obniżoną talią, wyglądałabym katastrofalnie...
A jakie dodatki byś do tego dobrała? Ja nie lubię być zbyt "obwieszona", dla mnie ta sukienka jest już i tak baaardzo strojna (przy dekolcie ma takie czarne kamienie czy kryształki).
Może znajdę jeszcze coś innego, ta nie jest moim ideałem, chociaż podoba mi się, ale mam obawy, że nie tylko ja mogłabym zwrócić na nią uwagę.
No bo te worki z lat 20-tych to mało na kim mogłyby dobrze wyglądać.
Jeżeli chodzi o dodatki to tak jak wyżej - opaska lub toczek (z piórkiem), rękawiczki, t-bary. Można by sie do tego wbić w kabaretki ale to już za dużo mogłoby być.
No i jak mówisz że są kryształki to perły chyba odpadają.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 10:58   #4035
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mi się jeszcze strasznie podoba ten Barry M: http://3.bp.blogspot.com/-zKCzht9K0K...BARRYM.COM.png
Dumałam nad nim jakiś czas temu czy nie zamówić ale mam wątpliwości czy użyję więcej niż raz.
Fajny
Ciekawe tylko ile warstw jest na paznokciach, bo chyba nie kryje tak idealnie przy 1-2?
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 11:01   #4036
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
snow, wedug mnie sukienka jak najbardziej pasuje Do tego jakiś toczek na głowę czy opaska jak to w tamtych czasach nosiły kobiety i będzie git
Dzięki. Dobry pomysł.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja też w piątek kupiłam w Rossmannie u TŻ i to była ostatnia sztuka, niebieskich w ogóle nie było, dziś trafiłam na pełne półki i niebieskich i pomarańczowych, więc oba przytargałam do domu
A ja nie mogę trafić na te śliwkowe niewylane

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
co prawda nie w moim stylu, ale ładna myślę, że śmiało możesz ją włożyć
Dzięki. W moim tez nie do końca, ale czułam się w niej całkiem nieźle..
Tylko pewnie już nigdy więcej jej nie założę i stąd jest "wyjściem awaryjnym", wolałabym sukienkę, która jeszcze mi się przyda.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No bo te worki z lat 20-tych to mało na kim mogłyby dobrze wyglądać.
Jeżeli chodzi o dodatki to tak jak wyżej - opaska lub toczek (z piórkiem), rękawiczki, t-bary. Można by sie do tego wbić w kabaretki ale to już za dużo mogłoby być.
No i jak mówisz że są kryształki to perły chyba odpadają.
Są kryształki, a w dodatku te jasno-czarne frędzle, więc dla mnie jakakolwiek biżuteria na szyję odpada.
Toczek czy opaska to jeszcze zniosę, ale rękawiczek już chyba też nie

I zamierzam ubrać zwykłe szpilki... nie będę kupowała specjalnie butów i to niezupełnie w moim stylu.

Najlepiej to czułabym się w całkiem czarnej sukience (do tego mogłyby być perły i nawet ten toczek ), ale nigdzie nie ma nic ładnego - mam nadzieję, że jeszcze upoluję. Jak któraś z Was gdzieś zobaczy taką bardziej wieczorową, czarną sukienkę, która mogłaby pasować do tego klimatu to koniecznie dajcie znać, bardzo proszę!
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 11:22   #4037
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Basiu jak przyjedziesz do nas to SP będziesz miała baardzo po drodze No i możemy Cię zabrać na wycieczkę do Hebe


Kombinuje właśnie jak to zaplanować, chciałam przyjechać w weekend żeby mieć więcej czasu, ale w najbliższy pracuję. Więc może od razu po świętach, muszę dokładnie przestudiować grafik


Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość

TŻ ma na początku stycznia w firmie bal karnawałowy, można iść z osobą towarzyszącą, więc oczywiście idziemy razem. Ma być niby stylizowany na lata 20-ste... Póki co kupiłam taką sukienkę, żeby mieć awaryjnie, myślicie, że byłaby ok? Na żywo jak ją ubrałam wygląda naprawdę ciekawie no i wydaje mi się, że wpisałaby się w stylistykę...
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
najlepiej opaska ze strusim piórem.

I rękawiczki za łokieć, długi sznur pereł i t-bary.
Snow, bardzo fajna ta sukienka, moim zdaniem nadaje się na taką imprezę Jeśli chodzi o dodatki to zgadzam się z ice. Ja założyłam nawet perukę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg xx1.jpg (42,8 KB, 47 załadowań)
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 11:41   #4038
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Fajny
Ciekawe tylko ile warstw jest na paznokciach, bo chyba nie kryje tak idealnie przy 1-2?
No nie wiem Essie kryje to może ten też by mógł.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Są kryształki, a w dodatku te jasno-czarne frędzle, więc dla mnie jakakolwiek biżuteria na szyję odpada.
Toczek czy opaska to jeszcze zniosę, ale rękawiczek już chyba też nie

I zamierzam ubrać zwykłe szpilki... nie będę kupowała specjalnie butów i to niezupełnie w moim stylu.

Najlepiej to czułabym się w całkiem czarnej sukience (do tego mogłyby być perły i nawet ten toczek ), ale nigdzie nie ma nic ładnego - mam nadzieję, że jeszcze upoluję. Jak któraś z Was gdzieś zobaczy taką bardziej wieczorową, czarną sukienkę, która mogłaby pasować do tego klimatu to koniecznie dajcie znać, bardzo proszę!
Ja tylko podrzucam pomysły, jestem zainspirowana i mam lata 20-te przed oczami, bo właśnie w weekend skończyliśmy 3 sezon Boardwalk Empire (swoją droga dramatyczny, 10 marnych odcinków i na końcu 2 dobre ).

Zapamiętam, jak gdzieś się natknę na taką sukienkę to dam znać.

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Snow, bardzo fajna ta sukienka, moim zdaniem nadaje się na taką imprezę Jeśli chodzi o dodatki to zgadzam się z ice. Ja założyłam nawet perukę
Ale fajnie! Swoją drogą jak mogłam zapomnieć - snow jeszcze boa.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 11:57   #4039
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Snow, bardzo fajna ta sukienka, moim zdaniem nadaje się na taką imprezę Jeśli chodzi o dodatki to zgadzam się z ice. Ja założyłam nawet perukę
Dziękuję
Posłucham Waszych rad

A zdjęcie wow! Świetnie wyglądasz, to strusie pióro jest fenomenalne I widzę też Twoja sukienka bardziej mini niż midi.
W ogóle nigdy Cię wcześniej nie widziałam, jesteś bardzo ładna! A jakie masz naturalne włosy?

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja tylko podrzucam pomysły, jestem zainspirowana i mam lata 20-te przed oczami, bo właśnie w weekend skończyliśmy 3 sezon Boardwalk Empire (swoją droga dramatyczny, 10 marnych odcinków i na końcu 2 dobre ).

Zapamiętam, jak gdzieś się natknę na taką sukienkę to dam znać.
O właśnie, ja od dłuższego czasu nawet nie miałam czasu pooglądać tego serialu, a to dobry pomysł na inspiracje!
Szkoda, że trzeci sezon kiepski. Ja jeszcze pierwszego nie skończyłam.

Dzięki

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ale fajnie! Swoją drogą jak mogłam zapomnieć - snow jeszcze boa.
Gdzie się w ogóle kupuje takie rzeczy??

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Przyszły moje Essie, ale cudne! Turkusik Where's My Chauffeur jest prześliczny, taki zimowy... She's Pampered trochę mi przypomina Watermelon w buteleczce, ale właśnie widziałam na swatchach, że na szczęście trochę się rożnią.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-11, 11:58   #4040
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
O właśnie, ja od dłuższego czasu nawet nie miałam czasu pooglądać tego serialu, a to dobry pomysł na inspiracje!
Szkoda, że trzeci sezon kiepski. Ja jeszcze pierwszego nie skończyłam.
Pierwszy najlepszy, w sumie z wieloma serialami tak jest.

My jesteśmy uzależnieni od seriali ale mieliśmy sporą przerwę w tych oglądanych na bieżąco bo oglądaliśmy ciurkiem 7 sezonów How I Met Your Mother.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Gdzie się w ogóle kupuje takie rzeczy??
Ja bym szukała w sh albo na allegro, tym bardziej że to raczej jednorazowa zabawka.
3 lata temu byliśmy na przebieranym sylwestrze w stylu lat 80. i to był nasz główny kierunek poszukiwania przebrania.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 12:02   #4041
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
My jesteśmy uzależnieni od seriali ale mieliśmy sporą przerwę w tych oglądanych na bieżąco bo oglądaliśmy ciurkiem 7 sezonów How I Met Your Mother.
Ja w weekend do 2:30 w nocy oglądałam Seks w wielkim mieście, trafiłam na jakiś maraton w tv

Przez pewien czas oglądałam mnóstwo seriali, ostatnio niestety brak mi czasu.
Ciurkiem uwielbiam oglądać. Najbardziej wtedy, jak siedzę na chorobowym.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja bym szukała w sh albo na allegro, tym bardziej że to raczej jednorazowa zabawka.
3 lata temu byliśmy na przebieranym sylwestrze w stylu lat 80. i to był nasz główny kierunek poszukiwania przebrania.
Chyba allegro to w moim przypadku najlepszy pomysł. Dzięki.

Lata 80., to musiał być szalony sylwester.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 12:09   #4042
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja w weekend do 2:30 w nocy oglądałam Seks w wielkim mieście, trafiłam na jakiś maraton w tv

Przez pewien czas oglądałam mnóstwo seriali, ostatnio niestety brak mi czasu.
Ciurkiem uwielbiam oglądać. Najbardziej wtedy, jak siedzę na chorobowym.
Ja ciurkiem też lubię, do momentu zapuchniętych oczu. Seks w wielkim mieście uwielbiam, widziałam całośc lub prawie całość, poza drugą częścią filmu.

Teraz nie będziemy mieć już co oglądać, został nam Dexter do skończenia i będzie HIMYM raz na tydzień.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Lata 80., to musiał być szalony sylwester.
Był, z przebraniami była kupa śmiechu.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 12:14   #4043
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Też ładny w ogóle szał na brokaty w tym roku.
całkiem przyjemny trend
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A ja nie mogę trafić na te śliwkowe niewylane
u nas też z tym ciężko, byłam na Centralnym jak radziła Karolina, ale też cała półka obklejona żelem..
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Dzięki. W moim tez nie do końca, ale czułam się w niej całkiem nieźle..
Tylko pewnie już nigdy więcej jej nie założę i stąd jest "wyjściem awaryjnym", wolałabym sukienkę, która jeszcze mi się przyda.
no właśnie, lepszy wydatek na coś, co posłuży na więcej okazji

jak zobaczę ładną małą czarną, to dam znać
mnie się ostatnio zamarzyła ta, ale nie miałabym za bardzo gdzie założyć (abstrahując od ceny, która jest paskudna )
Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Kombinuje właśnie jak to zaplanować, chciałam przyjechać w weekend żeby mieć więcej czasu, ale w najbliższy pracuję. Więc może od razu po świętach, muszę dokładnie przestudiować grafik
studiuj więc i szybko przyjeżdżaj
Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Snow, bardzo fajna ta sukienka, moim zdaniem nadaje się na taką imprezę Jeśli chodzi o dodatki to zgadzam się z ice. Ja założyłam nawet perukę
ale fajnie gdybym nie wiedziała, że to Ty, to bym nie poznała super stylizacja
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Przyszły moje Essie, ale cudne! Turkusik Where's My Chauffeur jest prześliczny, taki zimowy... She's Pampered trochę mi przypomina Watermelon w buteleczce, ale właśnie widziałam na swatchach, że na szczęście trochę się rożnią.
super ja za 3 godziny odbiorę swój
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
My jesteśmy uzależnieni od seriali ale mieliśmy sporą przerwę w tych oglądanych na bieżąco bo oglądaliśmy ciurkiem 7 sezonów How I Met Your Mother.
hehe my też jesteśmy na bieżąco z HIMYM, do tego Mike&Molly, 2 Broke Girls, nie wiem czemu teraz nie oglądamy The Suits - też jest super
jeszcze lubiłam Lie to me, ale nie zrobili drugiego sezonu (a szkoda, to taki House tylko w wersji kryminalnej )

dobrze, że w telewizorze mam wejście USB, TŻ przynosi na pendrivie i oglądamy, nie lubię na komputerze
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 12:27   #4044
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja ciurkiem też lubię, do momentu zapuchniętych oczu. Seks w wielkim mieście uwielbiam, widziałam całośc lub prawie całość, poza drugą częścią filmu.
Ja też uwielbiam, całość widziałam chyba nawet ze dwa razy, ale nie przeszkadza mi to oglądać dalej. To tak jak z Friends.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
jak zobaczę ładną małą czarną, to dam znać
mnie się ostatnio zamarzyła ta, ale nie miałabym za bardzo gdzie założyć (abstrahując od ceny, która jest paskudna )
Dzięki.

Też mi się podoba, ale ja właściwie nie mam biustu, więc mogę zapomnieć o takim fasonie.
Spodobała mi się na stronie ta, ale nawet XS była za duża i w ogóle paskudnie leżała.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
super ja za 3 godziny odbiorę swój

dobrze, że w telewizorze mam wejście USB, TŻ przynosi na pendrivie i oglądamy, nie lubię na komputerze
Fajnie.

My też oglądamy na telewizorze
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 13:24   #4045
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
dobrze, że w telewizorze mam wejście USB, TŻ przynosi na pendrivie i oglądamy, nie lubię na komputerze
My tez oglądamy na tv.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja też uwielbiam, całość widziałam chyba nawet ze dwa razy, ale nie przeszkadza mi to oglądać dalej. To tak jak z Friends.
A ja za Friends aż tak strasznie nie szaleję, owszem fajny serial to był ale przy innych głośniej płakałam ze śmiechu.

snow znalazłam Ci lata 20-te, co prawda talia za wysoko ale poza tym w sam raz, figura zamaskowana prawie jak w tamtej epoce ubraniowej http://mangooutlet.com/PL/p0/outlet/...=1355231964543

__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 13:32   #4046
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
snow znalazłam Ci lata 20-te, co prawda talia za wysoko ale poza tym w sam raz, figura zamaskowana prawie jak w tamtej epoce ubraniowej http://mangooutlet.com/PL/p0/outlet/...=1355231964543
Szybka jesteś Jaka cena wyjściowa Nie mam pojęcia tylko, za co...

Faktycznie figura zamaskowana, a dodatkowo przy moich szerokich ramionach wyglądałabym po prostu szałowo.

Swoją drogą muszę przejrzeć ten outlet
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 13:35   #4047
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Szybka jesteś Jaka cena wyjściowa Nie mam pojęcia tylko, za co...

Faktycznie figura zamaskowana, a dodatkowo przy moich szerokich ramionach wyglądałabym po prostu szałowo.

Swoją drogą muszę przejrzeć ten outlet
Jest i turkusik dla chcących wyróżniać się z tłumu.

Szybka, bo codziennie zaglądam czy nie dorzucą tych sukienek http://mangooutlet.com/PL/p0/outlet/...=1355232784933 w innych kolorach i rozmiarze XS bo za długo się zastanawiałam nad zieloną (i zostawiłam losowi wpisując do listu do Mikołaja) i teraz oczywiście żałuję.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 13:44   #4048
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Szybka, bo codziennie zaglądam czy nie dorzucą tych sukienek http://mangooutlet.com/PL/p0/outlet/...=1355232784933 w innych kolorach i rozmiarze XS bo za długo się zastanawiałam nad zieloną (i zostawiłam losowi wpisując do listu do Mikołaja) i teraz oczywiście żałuję.
A widziałaś te sukienki na żywo? Ja kiedyś mierzyłam tą albo bardzo podobną, była bardzo cieniutka.. chyba, że takiej właśnie poszukujesz.

Wypatrzyłam już kilka ładnyh swetrów i sukienek, o nie
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-11, 13:50   #4049
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A widziałaś te sukienki na żywo? Ja kiedyś mierzyłam tą albo bardzo podobną, była bardzo cieniutka.. chyba, że takiej właśnie poszukujesz.
Wiem że cienka, domyśliłam się po składzie. Ale widziałabym ją w swojej szafie, w krakowskim outlecie ponoć są zielone S ale mało prawdopodobne, żeby na mnie były dobre, może być to widać mimo niedopasowanej góry.

A jak ją mierzyłaś to były dobrze uszyte i z przyzwoitego materiału czy tak sobie?
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 10:12   #4050
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Wiem że cienka, domyśliłam się po składzie. Ale widziałabym ją w swojej szafie, w krakowskim outlecie ponoć są zielone S ale mało prawdopodobne, żeby na mnie były dobre, może być to widać mimo niedopasowanej góry.

A jak ją mierzyłaś to były dobrze uszyte i z przyzwoitego materiału czy tak sobie?
Uszyte były dobrze, materiał to taka standardowa wiskoza z Mango, ale o ile z przodu wyglądała nawet ok, to z tyłu przez ten cienki materiał kojarzyła mi się z koszulą nocną, bo leżała tak "wisząco". Ewentualnie byłaby dobra jako lekka sukienka na wiosnę / lato, ale np. do pracy bym w niej na pewno nie poszła.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:21.