Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-28, 00:04   #1381
asthenia
Raczkowanie
 
Avatar asthenia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 300
GG do asthenia
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

jestem ciekawa ile kosmetyczek w ogóle zdaje sobie sprawę co to industrial i czy można przebijać czymś innym niż pistoletem
__________________
"this world's an ugly place, but you're so beautiful to me..."



asthenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 14:05   #1382
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Niedaleko mnie jest kosmetyczka, która wspaniałomyślnie przebija chrząstki pistoletem Inne kosmetyczki zazwyczaj nie chcą, i słusznie.
A zna sie na tym, że hoho! Aż mnie strzyka, jak myślę, że ludzie chodzą sie tam przekłuwać, brr.
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 22:03   #1383
girlonfire
Raczkowanie
 
Avatar girlonfire
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 49
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Oj ja pamietam, ze kosmetyczka mi moją pierwszą dziurke w chrzastce przebiła pistoletem. Bylo to dosyc dawno, ale sam fakt. Na szczescie nic nie bolało i zagoiło sie szybko. Drugą dziurke miałam przebijana kolczykiem i bolało troche bardziej, ale zagoilo sie rownie szybko. Teraz mam świeżutki industrial, robiony w srode. Lekko pobolewa, ale ogolnie jest dobrze, prawie wcale nie spuchło i mam nadzieje, ze juz nie spuchnie.

Doradzcie mi, co z tym tribiotykiem? Uzywac go czy nie? Bo czytałam i pochlebne, i negatywne opinie na ten temat a w salonie mowiła, ze moge uzywac.

Edytowane przez girlonfire
Czas edycji: 2008-11-28 o 22:05
girlonfire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 15:55   #1384
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znikąd.
Wiadomości: 5 205
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

A ja mam indu od jakiegoś czasu już. I jestem z niego bardzo zadowolona, nie było problemów, ani nic. Nie bolało, na drugą noc już spałam na tym uchu .
Niedawno wzbogaciłam się o rooka. A teraz daith albo anti helix mnie czeka ;].
Potem od razu w planach conch. A septum na wiosnę, o .
tak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 17:51   #1385
kasiatm
Przyczajenie
 
Avatar kasiatm
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Tomaszów
Wiadomości: 19
GG do kasiatm
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

niestety pręt jaki zamowiłam okazał się za długi (nie wiem jak ja to mierzyłam że wyszło mi dobrze). Założyłam dwie podkowy, problem powoli znika ^^
kasiatm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 17:40   #1386
Marcuins
Przyczajenie
 
Avatar Marcuins
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 11
Wyślij wiadomość przez ICQ do Marcuins Wyślij wiadomość przez MSN do Marcuins Send a message via Skype™ to Marcuins
Question Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Witam


Wszyscy mówią iż solarium odpada, dla czego? Jak wpływa solarium na przebite ucho?

Co się dzieje gdy idziemy np na drugi dzień do solarium jak i np po miesiącu?
__________________
Żebym Poczuć Mógł Jak Się Czuje Bóg
Marcuins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 18:12   #1387
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

promienie ultrafioletowe źle wpływają. mogą wysuszyć skórę co doprowadzi do migracji
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-05, 18:35   #1388
Marcuins
Przyczajenie
 
Avatar Marcuins
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 11
Wyślij wiadomość przez ICQ do Marcuins Wyślij wiadomość przez MSN do Marcuins Send a message via Skype™ to Marcuins
Question Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Rozumiem.

Jestem już ponad 6 tygodni po przekuciu ucha (górna część - chrząstka). Początki były makabryczne, w szczególności spanie.

Byłem dwa dni pod rząd na solarce (kilka dni temu). Zauważyłem iż na dole przy dziurce pojawiła się mała guleczka (siostra mówi iż to pryszczyk, przemył spirytusem salicylowaym - nie wiem ile w tym prawdy)

Bałem się iż narobiłem sobie biedę przez solarkę.


Możliwe iż jest to spowodowane od raptownego poruszenia (ostatnio przypadkiem, zahaczyłem mocniej) czy od spania na tym boku co podrażnia ucho lub też od czegoś innego.
Jak to zwalczyć? (Domyślam sie iż nie dotykać, nie spać aby kolczyk nie ocierał tego miejsca)


//
Czy mogę już wyjmować kolczyk?
__________________
Żebym Poczuć Mógł Jak Się Czuje Bóg

Edytowane przez Marcuins
Czas edycji: 2008-12-05 o 18:38
Marcuins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 16:06   #1389
socialite
Zakorzenienie
 
Avatar socialite
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk/Berlin
Wiadomości: 4 344
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

spirytus salicylowy wysusza ja zadnego swojego kolczyka nim nie traktowalam, no moze tylko po przebiciu zeby odkazic, nic wiecej
Kiedy przebilam sobie pepek ( tzn nie sama, w salonie ;p ) kupilam sobie octenisept, genialnie sie po nim zagoil, tak samo moj kolejny kolczyk w chrzastce jezeli masz z nim takie problemy to lepiej sie nim zajmij i nie wyjmuj poki sie nie zagoi. Wiec jak chcesz kup sobie ten octenisept, ale jezeli uwazasz ze to zbedne to przynajmniej kup sol fizjologiczna za pare zl i nią przemywaj.
Ogolnie mam 8 kolczykow, 2 w chrzastce, 1 w pepku, 3 obok siebie w lewym uchu i 2 obok siebie w prawym, takie zwykle ;p

Edytowane przez socialite
Czas edycji: 2008-12-15 o 16:10
socialite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 16:36   #1390
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez socialite Pokaż wiadomość
ale jezeli uwazasz ze to zbedne to przynajmniej kup sol fizjologiczna za pare zl i nią przemywaj.
sama sól nic nie da. równie dobrze może wodą przemywać
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 16:52   #1391
socialite
Zakorzenienie
 
Avatar socialite
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk/Berlin
Wiadomości: 4 344
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez snide Pokaż wiadomość
sama sól nic nie da. równie dobrze może wodą przemywać
heh niekoniecznie, sól fizjologiczna oczyszcza, octenisept pielęgnuje i wspomaga szybsze gojenie, poza tym to nie jest jakieś wielkie przekłucie, zresztą wszystko zależy od stanu wyjściowego, ja podalam tylko przyklady ; )
Aha i nie 'rownie dobrze woda mozna przemywac' bo woda pozostawiona na dluzej na skorze ją wysusza, chyba że ją się od razu zetrze, ale to nic wtedy nie da więc to raczej złe porownanie.

Edytowane przez socialite
Czas edycji: 2008-12-15 o 16:54
socialite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 17:25   #1392
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

sól fizjologiczna nic ci nie da, bo nie ma żadnych właściwości gojących. to tylko jałowy płyn. każde przekłucie powinno się pielęgnować.
jak już pielęgnujesz przekłucie to moczysz np. patyczek w soli. jeśli byś jechała na niej cały okres gojenia to efekt byłby taki sam jakbyś ten patyczek moczyła w wodzie czyli żaden
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 17:34   #1393
socialite
Zakorzenienie
 
Avatar socialite
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk/Berlin
Wiadomości: 4 344
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez snide Pokaż wiadomość
sól fizjologiczna nic ci nie da, bo nie ma żadnych właściwości gojących. to tylko jałowy płyn. każde przekłucie powinno się pielęgnować.
jak już pielęgnujesz przekłucie to moczysz np. patyczek w soli. jeśli byś jechała na niej cały okres gojenia to efekt byłby taki sam jakbyś ten patyczek moczyła w wodzie czyli żaden
Uwazaj jak chcesz
w kazdym razie powinien w jakikolwiek sposob to nawilżyć, bo solarium pewnie wysuszyło doszczętnie. Jak dla mnie nawilży solą fizjologiczną, bo jak mówiłam sama woda wysusza. O to chodzi, nie mowilam wcale ze ma wlasciwosci gojace.

Edytowane przez socialite
Czas edycji: 2008-12-15 o 17:35
socialite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 17:41   #1394
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

powinien dezynfekować
jeśli chodzi o solarium to się zgodzę.
mówiłaś, że wspomaga szybsze gojenie imo prawdą to nie jest. patyczek nasączony solą służy jedynie do usuwania strupków a nie dezynfekcji etc.
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 18:05   #1395
socialite
Zakorzenienie
 
Avatar socialite
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk/Berlin
Wiadomości: 4 344
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Nie pisalam że sol wspomaga gojenie, a Octenisept '' sól fizjologiczna oczyszcza, octenisept pielęgnuje i wspomaga szybsze gojenie'' ...

W kazdym razie, kazdy z nas ma swoje racje ktore chcac nie chcac gdzies sie pokrywaja wiec tak czy inaczej najlepiej aby Marcuins wypowiedzial sie i ocenil stan swojego przeklucia bo tak to mozemy sobie pisac w nieskonczonosc co pomoze a co nie ;p
socialite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 20:01   #1396
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Mam tragusa od 4 tygodni.Ale nie zeszła mi z niego opuchlizna boli mnie i zaczał ropieć.Próbowałam tribioticu ale nie pomógł.Prosze o pomoc czym przemywac i smarowac ucho?Czy to stan zapalny ?I czy musze kolczyk wyciągnąć
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 13:40   #1397
Zielonka13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 65
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

hej. 2 lata temu miałam 1 raz przekłuwane uszy, no i ogólnie pisząc to w prawym uchu opuchlizna wchłonęła mi w nocy kolczyk tak że z tyłu wystawał. pojechałam z mamą do szpitala i tam mi lekarz wyjął obydwa kolczyki. trochę bolało no ale cóż...dziurki się zarosły. ok. 4-5 miesięcy temu u innej kosmetyczki miałam znowu przekłute uszy i najpierw było wszystko dobrze, aha i kazałam kosmetyczce luźno zapiąć zakrętkę i było b. luźno. gdy zmieniłam kolczyki na złote-delfinki to źle zrobiło się z prawym uchem bo krwawiło mi w nocy, i wprost nie mogłam zdjąć kolczyka. wyjęłam kolczyka z lewego ucha i założyłam kółko. teraz nad zakrętką, w prawym uchu mam taką bulwę. to zdjęcie: http://www.iv.pl/viewer.php?file=s8w...16scmelvrx.jpg
prosze, pomóżcie!
Zielonka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 14:53   #1398
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Zielonka13 Pokaż wiadomość
hej. 2 lata temu miałam 1 raz przekłuwane uszy, no i ogólnie pisząc to w prawym uchu opuchlizna wchłonęła mi w nocy kolczyk tak że z tyłu wystawał. pojechałam z mamą do szpitala i tam mi lekarz wyjął obydwa kolczyki. trochę bolało no ale cóż...dziurki się zarosły. ok. 4-5 miesięcy temu u innej kosmetyczki miałam znowu przekłute uszy i najpierw było wszystko dobrze, aha i kazałam kosmetyczce luźno zapiąć zakrętkę i było b. luźno. gdy zmieniłam kolczyki na złote-delfinki to źle zrobiło się z prawym uchem bo krwawiło mi w nocy, i wprost nie mogłam zdjąć kolczyka. wyjęłam kolczyka z lewego ucha i założyłam kółko. teraz nad zakrętką, w prawym uchu mam taką bulwę. to zdjęcie: http://www.iv.pl/viewer.php?file=s8w...16scmelvrx.jpg
prosze, pomóżcie!
to mi nie wygląda na ziarnine ale juz na keloida-radze to skonsultowac z dermatologiem i do tego czasu nic sobie nie przekłuwać
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 17:59   #1399
Zielonka13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 65
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
to mi nie wygląda na ziarnine ale juz na keloida-radze to skonsultowac z dermatologiem i do tego czasu nic sobie nie przekłuwać
a czym jest to spowodowane? boję się
Zielonka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 19:30   #1400
banan00001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

witam mam pytanie mialem kolczyka zrobionego w wakacje w pierwszy dzien szkoly sciagnelem go i mam pytanie czy moglbym w tym miejscu co mialem go wczesniej przebic ucho u kosmetyczki? od tamtego czasu pewnie sie dziurka zrosla
banan00001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 20:12   #1401
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

w tym samym miejscu nie. możesz przekłuć obok, nad, pod etc.
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 21:13   #1402
gunslinger
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

rany. nie jestem doswiadczonym piercerem, kolczyki zrobilem w sumie 2 (jeden sobie, drugi znajomej, oba w chrzastce. chodzilo o DIY, a nie oszczednosci ;] ). ale 10 minut uzywania googli i odrobina zdrowego rozsadku wystarczyly, zeby zalapac podstawowe zasady przekluwania i aftercare'u.

nie wiem, moze to juz bylo, ale az mnie skreca.

Snide nie wiem, czy zdajesz sobie sprawe z faktu, iz alkohol dziala (oprocz dezynfekowania) drazniaco na tkanke. szczegolnie uszkodzona. dlatego uzywanie go do codziennego oczyszczania dziuki (gdziekolwiek) jest jedna z wiekszych glupot, zaraz po przkluwaniu uszu u kosmetyczki.

Dwa. Problem kosmetyczka vs. studio. Tak naprawde sprowadza sie do kwestii 'dlaczego nie pistolet/ kosmetyczka?' Pistolet, jak wiadomo, jest wielokrotnego uzytku. nie istnieje mozliwosc wysterylizowania pistoletu. i niewazne, czy stykal sie z krwia, tkanka, czy chocby czyjas reka. jesliszanujesz swoje zdrowie- klujesz sie w warunkach jak najbardziej sterylnych.

Samo przekluwanie pistoletem... litosci. Tyle wpisow na ten temat bylo, ze szkoda sie powtarzac. Z jakiegos powodu piercerzy uzywaja kaniuli/ wenflonow do profesjonalnego klucia.

aha. octinosept i inne specyfiki tego typu to antybiotyki. wiec uzywamy ich tylko wtedy, gdy nastepuje jakikolwiek stan zapalny. i nie dluzej niz 3 dni. to nie wspomaga gojenia. to zapobiega zniszczeniu tkanki i cofa infekcje.
gunslinger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 21:41   #1403
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez gunslinger Pokaż wiadomość
rany. nie jestem doswiadczonym piercerem, kolczyki zrobilem w sumie 2 (jeden sobie, drugi znajomej, oba w chrzastce. chodzilo o DIY, a nie oszczednosci ;] ).
nie ma się czym chwalić.
aa no ta.
Cytat:
Napisane przez gunslinger Pokaż wiadomość
ale 10 minut uzywania googli i odrobina zdrowego rozsadku wystarczyly, zeby zalapac podstawowe zasady przekluwania i aftercare'u.
uśmiałam się. i po tych 10 min wiedziałes już wsio nt body piercingu? GRATULUJE
zdrowego rozsądku jak widac ci brak.
Cytat:
Napisane przez gunslinger Pokaż wiadomość
Snide nie wiem, czy zdajesz sobie sprawe z faktu, iz alkohol dziala (oprocz dezynfekowania) drazniaco na tkanke. szczegolnie uszkodzona. dlatego uzywanie go do codziennego oczyszczania dziuki (gdziekolwiek) jest jedna z wiekszych glupot, zaraz po przkluwaniu uszu u kosmetyczki.
uwaga, teraz się zdziwisz: zdaję sobie z tego sprawę. powiedz, gdzie napisałam, żeby ktoś pielęgnował przekłucie spirytusem albo innym szajsem [alkoholem]-jakoś sobie nie przypominam.
Cytat:
Napisane przez gunslinger Pokaż wiadomość
Dwa. Problem kosmetyczka vs. studio. Tak naprawde sprowadza sie do kwestii 'dlaczego nie pistolet/ kosmetyczka?' Pistolet, jak wiadomo, jest wielokrotnego uzytku. nie istnieje mozliwosc wysterylizowania pistoletu. i niewazne, czy stykal sie z krwia, tkanka, czy chocby czyjas reka. jesliszanujesz swoje zdrowie- klujesz sie w warunkach jak najbardziej sterylnych.
si but kłucie się w niesterylnych warunkach [co zapewne intensywnie uskuteczniasz] też jest bee o konsekwencjach poczytaj sobie w twoim głównym źródle wiedzy: googlach
Cytat:
Napisane przez gunslinger Pokaż wiadomość
Samo przekluwanie pistoletem... litosci. Tyle wpisow na ten temat bylo, ze szkoda sie powtarzac. Z jakiegos powodu piercerzy uzywaja kaniuli/ wenflonow do profesjonalnego klucia.
dziękujemy za uświadomienie.
Cytat:
Napisane przez gunslinger Pokaż wiadomość
aha. octinosept i inne specyfiki tego typu to antybiotyki. wiec uzywamy ich tylko wtedy, gdy nastepuje jakikolwiek stan zapalny.
pisze się OCTENISEPT.
jakieś lewe masz te informacje. antybiotyki faktycznie stosujemy wtedy, gdy jest stan zapalny etc but octenisept się do nich nie zalicza.
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 18:42   #1404
xxnunusiaXX
Przyczajenie
 
Avatar xxnunusiaXX
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Dziewczyny... przepraszam ze komus wchodze w watek....
ale mam problem..;(
Jest naprawde ZLE 3tygodnie temu przebijalam uszy.... w platku te 2 'niestandardowe' jedna dobrze sie juz prawie zagoila ale ta ostatnia jest jaas dziwna...mama ostatnio powiedzilaa ze ropa cieknie mi "ciurkiem" Bardzo sie przestraszylam... mam tam tez zaschnieta krew przebijalam sama igla taka do zastrzykow nicv nie przemywalam I TO BYL BLAD ! niestety teraz mama powiedziala ze mam wyciagnac kolczyki i niechj to zarosnie i pujdziemy na lato do kosmetyczki .... czy mama ma racje czy cos innego powinnam zrobic:confused : PROSZE POMUZCIE !! NIE WIEM CO MAM ROBIC JESTEM ZALAMANA..!!
__________________
PaUlInKa
xxnunusiaXX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 19:18   #1405
Advay
Raczkowanie
 
Avatar Advay
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 148
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez xxnunusiaXX Pokaż wiadomość
Dziewczyny... przepraszam ze komus wchodze w watek....
ale mam problem..;(
Jest naprawde ZLE 3tygodnie temu przebijalam uszy.... w platku te 2 'niestandardowe' jedna dobrze sie juz prawie zagoila ale ta ostatnia jest jaas dziwna...mama ostatnio powiedzilaa ze ropa cieknie mi "ciurkiem" Bardzo sie przestraszylam... mam tam tez zaschnieta krew przebijalam sama igla taka do zastrzykow nicv nie przemywalam I TO BYL BLAD ! niestety teraz mama powiedziala ze mam wyciagnac kolczyki i niechj to zarosnie i pujdziemy na lato do kosmetyczki .... czy mama ma racje czy cos innego powinnam zrobic:confused : PROSZE POMUZCIE !! NIE WIEM CO MAM ROBIC JESTEM ZALAMANA..!!
wyciągnąć kolczyki - pozwolić się zagoić - przekłuć u piercera.
Advay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 19:25   #1406
oluskaaa922
Zakorzenienie
 
Avatar oluskaaa922
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 594
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

przekulam uszy.. 19 grudnia.. mialam nosic miesiac.. a wczoraj zdjelam na chwile kolczyki zeby przymierzyc.. i jedno ucho tak mi zapinka gwaltownie sie zamknela i mi krew zaczela z ucha leciec.. kosmetyczka mowila ze po miesiacu niezdejmowania czyli po 19 stycznia moge zmienic.. i co w takiej sytuacji, skoro juz zdejmowalam wczesniej do przemywania uszu, a wczoraj mierzylam inne kolczyki?
__________________
Bo marzenia się nie spełniają, sny zawsze kończą,
wspomnienia wracają, kawa uzależnia,
papierosy zabijają, czekolada tuczy,
a naiwność bierze górę nad podświadomością.
oluskaaa922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 20:06   #1407
Advay
Raczkowanie
 
Avatar Advay
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 148
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez oluskaaa922 Pokaż wiadomość
przekulam uszy.. 19 grudnia.. mialam nosic miesiac.. a wczoraj zdjelam na chwile kolczyki zeby przymierzyc.. i jedno ucho tak mi zapinka gwaltownie sie zamknela i mi krew zaczela z ucha leciec.. kosmetyczka mowila ze po miesiacu niezdejmowania czyli po 19 stycznia moge zmienic.. i co w takiej sytuacji, skoro juz zdejmowalam wczesniej do przemywania uszu, a wczoraj mierzylam inne kolczyki?
w takiej sytuacji to jak już wcześniej pisałam, trzeba się baardzo mocno walnąc w główkę i zastanowić się nad bezsensownością pójścia do kosmetyczki ...

czym przemywałaś? znowu tym cholernym spirytem, który tylko szkodzi?
matko kochana! po jaką ****..ę macie w domu internet? Nie można wejść, poczytać?
I co to ma być za termin '1 miesiąc'... przecież zagojenie się tego trwa dłużej... dużo dłużej...
Advay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 21:53   #1408
oluskaaa922
Zakorzenienie
 
Avatar oluskaaa922
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 594
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

spirytusem salicylowym... kazala 2 razy dziennie ale ja tylko wieczorami;pp
czyli ile jeszcze kolczykow nie zmieniac?
__________________
Bo marzenia się nie spełniają, sny zawsze kończą,
wspomnienia wracają, kawa uzależnia,
papierosy zabijają, czekolada tuczy,
a naiwność bierze górę nad podświadomością.
oluskaaa922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 19:57   #1409
kaasia4
Przyczajenie
 
Avatar kaasia4
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

jakie wy problemy robicie.. ja razem mam 12 dziurek w uszach , 10 sama przekłułam ;d i jeśli trzeba faktycznie robić tak jak wy karzecie to niedługo mi ucho odpadnie. 5 kolczyków zrobiłam z nudow, bez rekawiczek, igly i podobnych ******* ;p naostrzyłam kolczyk pilniczkiem przemylam, go i ucho woda utleniona i przekłułam ;d jak narazie jest ok ( przeklulam sobie rok temu ) . ostatnio nawet odwazyłam się na industriala ;d i powiem , ze nic nie boli
kaasia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 20:58   #1410
Advay
Raczkowanie
 
Avatar Advay
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 148
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez kaasia4 Pokaż wiadomość
jakie wy problemy robicie.. ja razem mam 12 dziurek w uszach , 10 sama przekłułam ;d i jeśli trzeba faktycznie robić tak jak wy karzecie to niedługo mi ucho odpadnie. 5 kolczyków zrobiłam z nudow, bez rekawiczek, igly i podobnych ******* ;p naostrzyłam kolczyk pilniczkiem przemylam, go i ucho woda utleniona i przekłułam ;d jak narazie jest ok ( przeklulam sobie rok temu ) . ostatnio nawet odwazyłam się na industriala ;d i powiem , ze nic nie boli
mama mi całe życie powtarza, że głupi to ma zawsze szczęście.

a teraz ubieraj kurteczkę i zasznuruj trzewiczki i biegiem do spitala badania na różna świństwa zrobić.
swoją drogą - zdajesz sobie sprawę ile bakterii masz na paznokciach? Potem wszystkie przenoszą sie na kolczyka i.. i na świeżą ranę. Fu ;>
Advay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-11 16:53:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:38.