Bukiety ślubne - cz. II - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-16, 22:03   #4621
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ajli Pokaż wiadomość

Ciekawy, choć jako ślubny to jest trochę smutny.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 22:10   #4622
alice86
Wtajemniczenie
 
Avatar alice86
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 437
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ahsa Pokaż wiadomość
ewalena - widzę że jesteś tu obeznana pomożesz w doborze kwiatów?
aha suknia w kolorze śmietanki
Cudowna suknia!!
__________________
alice86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 09:13   #4623
snesha
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 643
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Witam. Ja również proszę o pomoc w wyborze bukietu. Nie znam się na kwiatach wcale, nawet nie wiem jakie są dostępna w połowie sierpnia. Ponieważ kwiaty powinny też pasować do TŻ, trudno jest mi się zdecydować na kolor. Ja mam 170cm+5cm obcas, raczej obfita w biuście (dlatego dla równowagi suknia z większym dołem), o ciemnej karnacji, zielonych oczach i rozjaśnianych włosach. Mój TŻ ma 180cm, jest szczupły z baaardzo jasną karnację i miliony piegów, zielone oczy oraz ciemno-rudawe włosy. Jak stoimy razem to już jest niezły kontrast.
Załączam foto kiecki - jaki kształt bukietu?? Na pewno raczej spokojny, bo nie lubię dziwactw.
Jakie kwiaty??
Drogą eliminacji myślę że kolor różowo-łososiowy byłby dla nas najlepszy (fotki pożyczone z wizażu) - czy to dobry wybór??
snesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 10:29   #4624
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ajli Pokaż wiadomość
Jakoś tego nie widzę razem - wszystko jet bardzo rozedrgane i razem nieczytelne (bukiet jest tak "kosmaty" że nie wiadomo czy są tam trawy czy kwiaty i jest to dla mnie bukiet typowo wazonowy, a nie ślubny.
Suknia jest bardzo ładna i moim zdaniem pięknym dopełnieniem byłaby wiązanka kameliowa.
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 11:21   #4625
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez snesha Pokaż wiadomość
Witam. Ja również proszę o pomoc w wyborze bukietu. Nie znam się na kwiatach wcale, nawet nie wiem jakie są dostępna w połowie sierpnia. Ponieważ kwiaty powinny też pasować do TŻ, trudno jest mi się zdecydować na kolor. Ja mam 170cm+5cm obcas, raczej obfita w biuście (dlatego dla równowagi suknia z większym dołem), o ciemnej karnacji, zielonych oczach i rozjaśnianych włosach. Mój TŻ ma 180cm, jest szczupły z baaardzo jasną karnację i miliony piegów, zielone oczy oraz ciemno-rudawe włosy. Jak stoimy razem to już jest niezły kontrast.
Załączam foto kiecki - jaki kształt bukietu?? Na pewno raczej spokojny, bo nie lubię dziwactw.
Jakie kwiaty??


Drogą eliminacji myślę że kolor różowo-łososiowy byłby dla nas najlepszy (fotki pożyczone z wizażu) - czy to dobry wybór??
Ja proponuje bukiet lekko zwisający w kolorze biało zielonym. Nie podkreślała bym nawet pośrednio koloru włosów narzeczonego i cudnych piegów (uwielbiam!). Biały lub kremowy bukiet będzie elegancki i stosowny. Jak by to nie zabrzmiało jesteście i tak dość kontrastowa parą i bukiet moim zdaniem powinien być kolorystycznie stonowany natomiast forma przy Twojej sukni jest dowolna a biust jest absolutnie proporcjonalny i fantastycznie on jak i Ty wyglądacie w tej sukni. Jeśli bardzo chcesz jednak bukiet z odcieniem pomarańczowym to polecam w stylu ostatniego zdjęcia (tu bukiet jest dołożony do sukni i dlatego tak wielki).

Edytowane przez ewalena
Czas edycji: 2010-02-17 o 13:28
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 13:04   #4626
marronelle
Wtajemniczenie
 
Avatar marronelle
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 854
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Dziewczyny, proszę o pomoc.
Zupełnie nie wiem jaki bukiet wybrać do mojej sukni... Jedyne co wiem to to, że nie chcę bukietu w jednej barwie, żadnych róż i kalii
I chciałabym również wpiąć jakiś kwiat we włosy, również nie mam pomysłu na to jaki to kwiatek miałby być.
__________________


"Nie płacz w liście

nie pisz że los ciebie kopnął

nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno."



Przeszczęśliwa!
marronelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 13:31   #4627
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

No to ja też wrzucam swoją sukienkę.
Widzi mi sie bukiecik z samych kalie tylko nie wiem jaki kolor, albo kulka z róż, raczej jednokolorowe. Pomożecie?
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-17, 16:29   #4628
Ahsa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 195
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez Jola Darska Pokaż wiadomość
1/ b. ładna suknia,
2/ sugerowałabym bukiet okrągły, bez zwisów
Niewiele powiedziałaś, niewiele można podpowiedzieć.
Pozdrawiam.

Co jeszcze mogę dodać- moje zdjęcie w avatarze- ciemne włosy, piwne oczy, kolor sukni podałam, zdjęcie też, narzeczony blondyn w czekoladowym garniturze.
Ahsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 08:40   #4629
Beniulka28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 120
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

To ja też z prośbą
Zastanawiam się nad bukiecikiem z czarno-białych tulipanów,nigdzie nie mogę znaleźć zdjęcia odpowiadającego moim wyobrażeniom..mam to w głowie.. Jednak nie miałoby to być duże bukiecisko,tylko tak jak napisałam wiązanka z krótkich kwiatków max 8-10 szt. A może lepiej wyglądałby biały bukiecik? Z lilii lub orchidei
Uczesana będę prawdopodobnie w coś takiego,tzn luźny węzeł. Jestem blondynką i zdecydowani ni podobają mi się wiszące bukiety. A tak wygląda suknia
Beniulka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 16:00   #4630
karolcik85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 154
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Witam, przejrzałam wątek znalazłam wiele bardzo ciekawych propozycji bukietów, ale trudno się zdecydować tym bardziej że nie wiem co będzie do mnie pasowało.
Mam 160 cm wzrostu, włosy ciemny blond (aktualnie) bądź rude, jasna karnacja, szczupła budowa ciała. Tż ma 175cm, ciemną karnację i czarne włosy. Będzie ubrany w czarny smoking z bordową muchą i pasem. W załączeniu moja sukienka. Buty będą czerwone więc chciałabym żeby to jakoś kolorystycznie ze sobą współgrało. Nie mam wizji co do kształtu i "składu" bukietu (byle tylko nie róże i cantedeskie) ale kolory bardzo bym chciała "żywe" coś jak w tych bukietach. Ślub będzie w maju.
Bardzo proszę o radę jaki bukiet najbardziej będzie pasował.
__________________
21.02.2010 - koniec złudzeń, zaczynam od początku...
22 maja 2010

Edytowane przez karolcik85
Czas edycji: 2010-02-18 o 16:21
karolcik85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 20:00   #4631
asiek195
Zadomowienie
 
Avatar asiek195
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 818
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Witam Mam w kwietniu ślub cywilny więc zaczynam na poważnie poszukiwania bukietu niestety moje ukochane kwiaty chabry wtedy nie rosną więc nie będę miała z nich bukietu. Dlatego szukam podobnych.

A zdjęcie tego bukietu wkleiłam bo nie mam zielonego pojęcia co to za kwiaty. Wygladaja interesująco
__________________

Najpiękniejszy dzień 15.06 2013
Tymuś


"myśli spokojne ponad wodami pochyl miłością..."

Edytowane przez asiek195
Czas edycji: 2010-02-19 o 05:43
asiek195 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-19, 08:52   #4632
Kunegunda Pliszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 10
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

To róże angielskie-piękne
Kunegunda Pliszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 11:34   #4633
marronelle
Wtajemniczenie
 
Avatar marronelle
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 854
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez Kunegunda Pliszka Pokaż wiadomość
To róże angielskie-piękne
Rzeczywiście, są przepiękne

Ja nie wiem czemu tyle osób dookoła wmawia mi, że bukiet ślubny nie powinien mieć w sobie róż - róże mają kolce i tu jest z tym związany jakiś zabobon, a ten kwiat jest taki piękny i tyle odmian! I niby nie wierzę w takie rzeczy, ale jak tyle osób dookoła Ci to wmawia to sama zaczynasz w to wierzyć
__________________


"Nie płacz w liście

nie pisz że los ciebie kopnął

nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno."



Przeszczęśliwa!
marronelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 13:04   #4634
justys
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 137
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez marronelle Pokaż wiadomość
Rzeczywiście, są przepiękne

Ja nie wiem czemu tyle osób dookoła wmawia mi, że bukiet ślubny nie powinien mieć w sobie róż - róże mają kolce i tu jest z tym związany jakiś zabobon, a ten kwiat jest taki piękny i tyle odmian! I niby nie wierzę w takie rzeczy, ale jak tyle osób dookoła Ci to wmawia to sama zaczynasz w to wierzyć
Też ostatnio słyszałam, że róże nie bo mają kolce, a kalie to na pogrzeb Jak dla mnie to jakaś paranoja
justys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 13:09   #4635
marronelle
Wtajemniczenie
 
Avatar marronelle
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 854
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez justys Pokaż wiadomość
Też ostatnio słyszałam, że róże nie bo mają kolce, a kalie to na pogrzeb Jak dla mnie to jakaś paranoja
Tak, ale na pogrzebie często widzi się wieńce z kalii i przez to tak się kojarzą, ale czy to wina róż, że mają kolce?
__________________


"Nie płacz w liście

nie pisz że los ciebie kopnął

nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno."



Przeszczęśliwa!
marronelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 18:22   #4636
Jola Darska
Raczkowanie
 
Avatar Jola Darska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez karolcik85 Pokaż wiadomość
Witam, przejrzałam wątek znalazłam wiele bardzo ciekawych propozycji bukietów, ale trudno się zdecydować tym bardziej że nie wiem co będzie do mnie pasowało.
Mam 160 cm wzrostu, włosy ciemny blond (aktualnie) bądź rude, jasna karnacja, szczupła budowa ciała. Tż ma 175cm, ciemną karnację i czarne włosy. Będzie ubrany w czarny smoking z bordową muchą i pasem. W załączeniu moja sukienka. Buty będą czerwone więc chciałabym żeby to jakoś kolorystycznie ze sobą współgrało. Nie mam wizji co do kształtu i "składu" bukietu (byle tylko nie róże i cantedeskie) ale kolory bardzo bym chciała "żywe" coś jak w tych bukietach. Ślub będzie w maju.
Bardzo proszę o radę jaki bukiet najbardziej będzie pasował.
Karolcik - najpierw zakup butów, później dobierz czerwony kolor do tych butów. Bo jesli czerwień ma się powtórzyć w bukiecie, najlepiej jak będzie w tym samym odcieniu. Ten ze storczykiem cymbidium b. fajny, choć cymbidium najczęściej środeczki ma bordowe, ale z tą świeżą zielenią i odpowiednio dobraną czerwienią drugiego gatunku kwiatów będzie bdb. Poza tym będzie pasował do Pana Młodego muszki, bo chyba storczyka powinien mieć w butonierce.
Ja jestem za bukietem nr 1. Drugi kolorystycznie mi nie gra, szczególnie z czerwonymi bucikami.
Pozdrawiam
Cytat:
Napisane przez Beniulka28 Pokaż wiadomość
To ja też z prośbą
Zastanawiam się nad bukiecikiem z czarno-białych tulipanów,nigdzie nie mogę znaleźć zdjęcia odpowiadającego moim wyobrażeniom..mam to w głowie.. Jednak nie miałoby to być duże bukiecisko,tylko tak jak napisałam wiązanka z krótkich kwiatków max 8-10 szt. A może lepiej wyglądałby biały bukiecik? Z lilii lub orchidei
Uczesana będę prawdopodobnie w coś takiego,tzn luźny węzeł. Jestem blondynką i zdecydowani ni podobają mi się wiszące bukiety. A tak wygląda suknia
Bo czarne tulipany nie występują, są b. ciemne, ale nie czarne.
Suknia b. oryginalna, bukiet z jakimś oryginalnym akcentem wskazany. Może wstążka czy kryza czarna, po prostu.
Ja mam wizję bukietu czarno-białego. Bukiet pierwszy wg mnie najlepszy. Choć czerwień nadałaby większego charakteru całej stylizacji i z czernią prezentowałaby się dostojniej. Nie wiem na ile jesteś odważna i czy lubisz czerwień. Do tego paznokcie i usta czerwone ... PM raczej rzadko decydują się na ostrzejszy makijaż.
Pozdrawiam
__________________
"Bukiet - miejsce, gdzie kwiaty obejmują się dobrowolnie"
www.kwiatyjolandy.blog.on et.pl

Edytowane przez Jola Darska
Czas edycji: 2010-02-19 o 18:40
Jola Darska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 18:41   #4637
kawucha
Przyczajenie
 
Avatar kawucha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 27
GG do kawucha
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez Jola Darska Pokaż wiadomość
Ja tam jestem za kolorystyką "pstrokatą". Cudne kolory są tego pierwszego, taki zwiastun lata. Tylko, że tak forma jest zbyt ciężka do tej zwiewnej sukni. Ten z gerberami jest lżejszy, poprzez wystające pędy.
Wklejam Ci w tej kolorystyce zdecydowanie lżejszy bukiet, moim zdaniem b. pasujący do Twej kreacji.
Pozdrawiam
Podpinam się pod was dziewczyny!! Strasznie mi się podobają wasze bukiety, wcześniej wyszukałam też inne w podobnej kolorystyce. Kwiaciarka mi powiedziała, ze ze względu na "taką" różnorodność kwiatków, bukiet może kosztować ok 200zł
__________________
*** A license to love, insurance to hold ***
kawucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 18:45   #4638
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez mafda Pokaż wiadomość
No to ja też wrzucam swoją sukienkę.
Widzi mi sie bukiecik z samych kalie tylko nie wiem jaki kolor, albo kulka z róż, raczej jednokolorowe. Pomożecie?
Sukienka piękna, ja bym też była za jednokolorowym bukietem. A na jaki makijaż się decydujesz? Jaki będziesz miała dodatki? Twój przyszły mąż na jaki odcień garnituru się zdecydował?
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 19:33   #4639
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez marronelle Pokaż wiadomość
Tak, ale na pogrzebie często widzi się wieńce z kalii i przez to tak się kojarzą, ale czy to wina róż, że mają kolce?
A to ciekawe, bo ja na pogrzebach widzę róże, goździki, lilie, drobne chryzantemy, tulipany. Kwiaty to kwiaty od florystów zależny co z nich wyczarują.
A przesądy - raczej należą do kręgów kulturowych. W Polsce jedyne kwiaty których nie stosowano w bukietach ślubnych były wrzosy; w Anglii nie stosuje się w bukietach ślubnych kolorów biało-czerwonych bo to kolor śmierci itak dalej i tak dalej.
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-19, 22:37   #4640
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Sukienka piękna, ja bym też była za jednokolorowym bukietem. A na jaki makijaż się decydujesz? Jaki będziesz miała dodatki? Twój przyszły mąż na jaki odcień garnituru się zdecydował?
z dodatków to raczej nie welon tylko woalka lub tylko jakiś kwiat we włosacha ale to tez zależy jaki bukiet buty wstępnie srebrne
jeśli chodzi o TZ to będzie miał czarny dopasowany garnitur lub ewentualnie ciemny grafit z krawatem (kolor nie wybrany). Mysli tez o smokingu wtedy czarna mucha
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 23:41   #4641
Winnicka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 26
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Beniulko! bardzo podoba mi się twój styl. Suknia i fryzura nietuzinkowe, niewymuszone SUPER. Połączenia bieli z czernią w bukietach są bardzo ciekawe, w załączeniu kilka propozycji. Myślę, że możesz mieć problem z dostaniem odpowiedniego odcienia tulipanów, myślę, że rozwiązaniem mogą być białe kwiaty z czarnymi dodatkami. Mam nadzieję, że twój ślub będzie wyjątkowy! Pozdrawaim, Aga

Edytowane przez Winnicka
Czas edycji: 2010-02-19 o 23:44
Winnicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 23:44   #4642
asiek195
Zadomowienie
 
Avatar asiek195
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 818
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez Kunegunda Pliszka Pokaż wiadomość
To róże angielskie-piękne
Dziękuję
__________________

Najpiękniejszy dzień 15.06 2013
Tymuś


"myśli spokojne ponad wodami pochyl miłością..."
asiek195 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 12:51   #4643
margaryt
Rozeznanie
 
Avatar margaryt
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 642
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Beniulko kilka propozycji z czernią.
margaryt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 13:25   #4644
asiek195
Zadomowienie
 
Avatar asiek195
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 818
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Ostatnio znalazłam tą stronę http://www.yourweddingcompany.com/in...teBouquetStyle
kilka bukietów mi się spodobało. Może znajdziecie tam coś ciekawego
__________________

Najpiękniejszy dzień 15.06 2013
Tymuś


"myśli spokojne ponad wodami pochyl miłością..."
asiek195 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 18:03   #4645
marronelle
Wtajemniczenie
 
Avatar marronelle
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 854
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Po wielu poszukiwaniach chyba w końcu znalazłam "ten" bukiet
Jak Wam się podoba? Myślicie, że będzie pasował do mojej sukni? ( zdjęcia w poście powyżej )
__________________


"Nie płacz w liście

nie pisz że los ciebie kopnął

nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno."



Przeszczęśliwa!

Edytowane przez marronelle
Czas edycji: 2010-02-20 o 18:04
marronelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 18:58   #4646
Beniulka28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 120
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Bo czarne tulipany nie występują, są b. ciemne, ale nie czarne.
Suknia b. oryginalna, bukiet z jakimś oryginalnym akcentem wskazany. Może wstążka czy kryza czarna, po prostu.
Ja mam wizję bukietu czarno-białego. Bukiet pierwszy wg mnie najlepszy. Choć czerwień nadałaby większego charakteru całej stylizacji i z czernią prezentowałaby się dostojniej. Nie wiem na ile jesteś odważna i czy lubisz czerwień. Do tego paznokcie i usta czerwone ... PM raczej rzadko decydują się na ostrzejszy makijaż.
Pozdrawiam[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Winnicka Pokaż wiadomość
Beniulko! bardzo podoba mi się twój styl. Suknia i fryzura nietuzinkowe, niewymuszone SUPER. Połączenia bieli z czernią w bukietach są bardzo ciekawe, w załączeniu kilka propozycji. Myślę, że możesz mieć problem z dostaniem odpowiedniego odcienia tulipanów, myślę, że rozwiązaniem mogą być białe kwiaty z czarnymi dodatkami. Mam nadzieję, że twój ślub będzie wyjątkowy! Pozdrawaim, Aga
[QUOTE=margaryt;17321387]Beniulko kilka propozycji z czernią.[[QUOTE=marronelle;17327633]Po wielu poszukiwaniach chyba w końcu znalazłam "ten" bukiet

Ogromnie dziękuję za pomoc!
Winnicka dziękuję za ciepłe słowa
Kwiatuszki piękne,chyba jednak się zdecyduję na białe kwiatki z czarną wstążką..super pomysł!
Teraz proszę mi podpowiedzieć na którym forum mogę się upewnić czy dobrze kombinuję z doborem fryzury
Beniulka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 19:12   #4647
florinka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Witam wszystkie wizażystki!!!! Właśnie zakupiłam swoją wymarzoną suknię ślubną i mam ten sam problem co Wy. Nie potrafię wybrać odpowiedniego bukietu do kształtu swojej sukni i zdecydować jaki kolor kwiatów będzie mi najbardziej pasował. Załączam zdjęcia sukni, kolor moich włosów i kilka bukietów które zwróciły moją uwagę. Dodam jeszcze, że jestem bardzo drobną osobą, mam 164 cm wzrostu. Suknia jest w kolorze IVORY. Liczę, że mi pomożecie w wyborze

Załącznik 2885518

Załącznik 2885519

Załącznik 2885520

Załącznik 2885521

Załącznik 2885522

Załącznik 2885523

Załącznik 2885524

Załącznik 2885525
florinka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 20:20   #4648
Agusia1983_1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 6
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Dziewczyny!
proszę też o pomoc
będę miała taką suknię

w kolorze ecri, mam 164 cm wzrostu (+ do sukni raczej wysoki obcas :P), ciemny blond, rozm 36-38, wyczytałam z wątków że moich ulubionych tulipanów w sierpniu nie ma bardzo podoba mi się ten bukiet, chociaż nie wiem czy nie zainwestować w jakiś ostry kolor. Co sądzicie?


z góry dziękuję Wam za pomoc
Agusia1983_1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 10:57   #4649
nieposkromionaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 289
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

A powiedzcie mi dziewczyny, czy jeśli bukiet będę miała malutki skromny, jednokolorowy (o wyrazistym kolorze, mocny róż lub czerwień) to czy kwiat we włosach musi być tego samego koloru? Bo ja chciałabym jakiś biały...

Suknia będzie biała, ja mam włosy ciemny brąz, a welonu nie będzie...

Powiedzcie czy można tak mieszać...?
nieposkromionaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 15:31   #4650
szana
Zadomowienie
 
Avatar szana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 961
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

witam serdecznie
piszę tu do Was ponieważ zauroczył mnie pewien bukiet ślubny i bardzo chciała bym właśnie tak mieć w dniu swojego ślubu tylko nie wiem jakie kwiaty są w nim umieszczone razem z różami możecie mi rozszyfrować co to za kwiaty? z góry dziękuję bardzo

Edytowane przez szana
Czas edycji: 2010-02-21 o 15:35
szana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:13.