Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-26, 11:17   #121
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

wkleje wam fotke moich odrostow(wakacje 2006) schodzilam z czarnego od listopada, etapami, doszlam do jasnorudego/zoltego, odczekalam 2 tygodnie az pojawia sie moje odrosty i zrobilam probke, gołebi popiel joanny byl niemal identyczny, sredni blond natural&easy tez, ale wybralam ten pierwszy, poczatkowo wlosy byly siwe, po 1 umyciu niesamowicie naturalne, ale chlodne odcienie maja to do siebie, ze sie bardzo szybko splukuja, wiec bez plukanek ani rusz, bo bez sensu farbowac wlosy co tydzien(szczegolnie takie do ramion, ktore w ciegu 3 miesiecy przezyly dekoloryzacje, 3 rozjasniania i 5 farbowan) nie polecam jednak plukanek delii, efekt rozowych wlosow u mnie gwarantowany, nawet jak dam odrobine, mysi efekt daje plukanka matowo-szara flor illum, wyprobuje na dniach srebrnej z tej serii

zdjecia robione przy oknie, wiec odrosty wydaja sie jasniejsze niz sa w rzeczywistosci, w dodatku kazdy blond, nawet ciemny, mysi, przy czerni wydaje sie prawie bialy


a co do farb loreala, moja kolezanka z tego co pamietam miala te jasniejsza, ale faktycznie nie wyszedl chlodny odcien, ale ona ma naturalnie blond wpadajacy w cieply, wiec myslalam ze to dlatego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy2.jpg (59,7 KB, 281 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy 1.jpg (44,8 KB, 222 załadowań)
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 20:00   #122
Caramel Babe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 404
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków


Kolory piekne, ale to sa silnie dzialajace srodki z amoniakiem. Nie lepiej jakis szampon koloryzujacy? Przeciez mlode jestescie, nie macie chyba jeszcze siwych wlosow, tym bardziej jak juz macie wloski rozjasnione...

Ten Natural Match bedzie chyba hitem, sama bym go kupila. W londynskich drogeriach jeszcze ich nie widzialam, chyba ze bylam w takich gorzej zaopatrzonych...
__________________
Jestes tym co jesz
Caramel Babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 20:49   #123
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Caramel Babe Pokaż wiadomość
Kolory piekne, ale to sa silnie dzialajace srodki z amoniakiem. Nie lepiej jakis szampon koloryzujacy? Przeciez mlode jestescie, nie macie chyba jeszcze siwych wlosow, tym bardziej jak juz macie wloski rozjasnione...

Ten Natural Match bedzie chyba hitem, sama bym go kupila. W londynskich drogeriach jeszcze ich nie widzialam, chyba ze bylam w takich gorzej zaopatrzonych...
ja juz sie napalam na ten szampon
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 22:23   #124
Caramel Babe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 404
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Pojde niedlugo do wiekszej drogerii, takiej najwiekszej jaka znam w okolicy i tam pobuszuje w nowosciach, obiecuje zdac relacje.

Sprawdzilam angielskie drogerie on line np. Boots i Superdrug i nie ma! Gdzie te Natural Match mozna dostac, pewnie w Stanach... A jakby tak napisac do producenta z zapytaniem kiedy beda w Europie... Zaraz cos wykombinuje.

Probowalam i podany jest tylko numer telefonu do Stanow czy Kanady...

Znalazlam, wyslalam maila z zapytaniem kiedy bedzie w naszych sklepach w UK i Polsce, jak tylko odpisza, zaraz Wam powiem.
__________________
Jestes tym co jesz

Edytowane przez Caramel Babe
Czas edycji: 2007-02-26 o 23:01
Caramel Babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 23:01   #125
quality
Rozeznanie
 
Avatar quality
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 548
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

oo ja tez sie dolaczam nie farbuje juz 1.5 roku, ale niestety moje wlosy baardzo wolna rosna i gdybym sciala te pofarbowane straki moje wlosy bylyby mniej wiecej do brody

Te pofarbowane konce sa tak slabe, ze gdy je pociagne to sie wykruszaja.
Piekne kolory pokazalyscie tutaj Loreala no i CarmelBabe ma sliczny blond teraz. Pofarbowalabym ale jeszcze nigdy nie wyszdl mi kolor taki jak mial wyjsc. Wieczne albo czarny albo rudy ughh...
__________________

Nie ważne co robisz.
Ważne jak wyglądasz.
quality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 21:22   #126
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

btw jakim szamponem zrobic wloski by mialy chlodny, srebrny odcien? wszystkie brazy mi jakies takie rudawe wychodza :/
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 09:49   #127
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Hej dziewczyny Ja rowniez wrocilam do swojego naturalnego koloru.
Wlosy pofarbowalam majac 16 lat.
Pod presja mamy przestalam farbowac. Na szczescie moj naturalny kolor az tak bardzo nie roznil sie od pofarbowanego. Majac odrosty mniej wiecej 7cm poszlam do fryzjera ktory zrobil cudo. Scial mi wlosy na krotko, przy czym wlosy mi zostaly tzn nie na jezyka a starego koloru nie bylo. Wkleje zdjecie to zobaczycie jak wygladalam. Moze w takich krotkich nie bylo mi zbyt korzystnie ale zapuscilam, scielam a teraz znowu zapuszczam.
Dwa pierwsze zdjecia w pofarbowanych wlosach dwa kolejne moje naturalne latem i zima.
Zdjecie gdzie mam najktorsze wlosy to jest wlasnie po wyjsciu do fryzjera ktory usunal mi stary kolor.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0774.JPG (103,0 KB, 191 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0593.JPG (30,9 KB, 216 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00227.JPG (19,2 KB, 257 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 098.jpg (45,0 KB, 220 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 035.jpg (66,6 KB, 230 załadowań)
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-28, 13:10   #128
kaytee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 76
GG do kaytee
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

nieaktualny post, bo dzisiaj farbuję włosy na CZARNO!
kaytee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 21:18   #129
Caramel Babe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 404
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez maja_s Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Ja rowniez wrocilam do swojego naturalnego koloru.
Wlosy pofarbowalam majac 16 lat.
Pod presja mamy przestalam farbowac. Na szczescie moj naturalny kolor az tak bardzo nie roznil sie od pofarbowanego. Majac odrosty mniej wiecej 7cm poszlam do fryzjera ktory zrobil cudo. Scial mi wlosy na krotko, przy czym wlosy mi zostaly tzn nie na jezyka a starego koloru nie bylo. Wkleje zdjecie to zobaczycie jak wygladalam. Moze w takich krotkich nie bylo mi zbyt korzystnie ale zapuscilam, scielam a teraz znowu zapuszczam.
Dwa pierwsze zdjecia w pofarbowanych wlosach dwa kolejne moje naturalne latem i zima.
Zdjecie gdzie mam najktorsze wlosy to jest wlasnie po wyjsciu do fryzjera ktory usunal mi stary kolor.
Maja! Napewno wlosy Ci sie odwdziecza blaskiem i beda w o niebo lepszej kondycji., co zreszta juz widac. Na zdjeciu w okularach wygladasz bardzo elegancko i profesjonalnie. Podobasz mi sie bardzo na pierwszym i drugim zdjeciu, pasuje Ci taka dluzsza grzywka, zapusc sobie bardziej wloski, takie wlasnie naturalne, blyszczace. Fajnie miec zdrowe wlosy...
__________________
Jestes tym co jesz
Caramel Babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 08:36   #130
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Caramel Babe wlasnie zapuszczam. Mam ulatwienie w tym ze moje wlosy bardzo szybko rosna. Obecnie wygladam tak jak na zdjeciu w okularach ale chce zapuscic wlosy i miec taka fryzurke jak na drugim zdjeciu kiedy jeszcze mialam pofarbowane wlosy. Tak masz racje wlosy niefarbowane sa o wiele zdrowsze, sama to widze. Blyszcza sa grubsze, nie sa suche. Mozliwe ze do wakacji bede miala wloski tak za ramiona. TRudno ctrzeba czekac i innym tez zycze wytrwalosci.
Pozdrawiam
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 13:00   #131
Caramel Babe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 404
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Maja! I ja Tobie tez jej zycze, juz duzo osiagnelas w tym temacie.

Tak, dokladnie to mialam na mysli. Naturalne wloski do ramion, blyszczace, mocne. Malo jest dziewczyn z naturalnymi wlosami. Napewno uzywasz teraz innych odzywek, nie tak mocnych. A moze wogole ich juz nie uzywasz? Ja chyba pozostane przy odzywkach, ale jak bede miala swoje wloski to kupie sobie odzywke naturalna, bez chemii taka ze sklepu ze zdrowa zywnoscia, mamy takie w okolicy.
Zniszczone wlosy wymagaja duzego poswiecenia, czasu i kasy. Te wszystkie profesjonalne kosmetyki, ceramiczne jonizujace prostownice, odrosty... To kosztuje tak duzo, a efekt czesto marny, szczegolnie jezeli chodzi o odzywki. Mnie zadna nie uratowala wlosow, jedynie pomogly mi w rozczesywaniu, a wyprobowalam wiele srodkow... Siano... Nawet raz mi sie fryzjerka zapytala czy jestem po trwalej... A nie bylam, jedynie domowe rozjasnianie Joanna.
__________________
Jestes tym co jesz
Caramel Babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-01, 14:55   #132
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Caramel Babe ja rowniez przeszlam domowe tragiczne w skutkach rozjasnianie Joanna. Z odyzwek uzywam tylko jedwabiu obecnie. Ale musze tez wskoczyc do sklepu ze zdrowa zywnoscia i zobaczyc co maja w swojej ofercie
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 20:48   #133
Caramel Babe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 404
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Dziewczyny!!! Napisalam do Loreala w sprawie farby Natural Match i oto co pani mi odpisala

Thank you for your recent e-mail.
We are sorry to inform you that we do not distribute this particular product in
the UK and at present there are no plans to do so.

Please do not hesitate to contact us should you require any further advice or assistance

concerning our products through one of the channels below.



Kind regards
Gabrielle Hill
Consumer Advisory Department
Freepost WD649
London

W6 8....

Czyli nici z farby... Ciekawe dlaczego nie chca jej sprzedawac w Europie.
Pytalam rowniez o Polske ale pani mi nic nie odpowiedziala, pewnie dlatego ze z Londynu napisala i moze nie wie, choc powinna choc napomknac o tym... Moze jakby napisac do Polskiego oddzialu Loreala...
__________________
Jestes tym co jesz
Caramel Babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 07:45   #134
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Ja oglądając stare zdjęcia, nagle zatęskniłam za naturalnym kolorkiem jasnego, popielatego brązu... i za złocistymi pasemkami i refleksami w lato... Teraz mam na głowie ciemny brąz, który bankowo zjaśnieje (byle by nie zrudział) i mam nadzieję, że odrostów nie będzie zbyt mocno widać...

truskawkowawiosno zaciekawiło mnie, co napisałaś o Joannie kolorze "gołębi popiel"... czy on wymywa się całkowicie, czy zostaje jakiś popielaty odcień? zawsze i to może być dobre...
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 07:53   #135
venus in furs
Rozeznanie
 
Avatar venus in furs
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 743
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

l'oeal ma w stanach bardzo interesującą ofertę, i naprawdę szkoda że nie wprowadzają produktów na europejski rynek. W USA mają na przykład Color Zap-szampon, który skutecznie wymywa ciemny kolor z włosów...
__________________
Włosy: jest APL, będzie MBL!

Moje włosowe patenty:
Prostowanie bez prostownicy i suszarki
"Metoda kubeczkowa" udoskonalona
venus in furs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 15:08   #136
kate_003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 35
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Ja już mam dość. Chcę mieć swój naturalny kolor. Wyć mi się chcę jak patrzę w lustro. A na słońcu ta rudość wręcz mnie dobija. Włosy farbowałam 1,5 miesiąca temu a odrost ok 1cm. Ja nie dam rady ich zapuścić. Do tego lato przyjdzie a ja z rudymi bede chodzi, ta myśl mnie przeraża. Zimny brąz by wyszedł u fryzjera? Jakie macie doświadczenia?
kate_003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 17:00   #137
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Agatin-K Pokaż wiadomość
Ja oglądając stare zdjęcia, nagle zatęskniłam za naturalnym kolorkiem jasnego, popielatego brązu... i za złocistymi pasemkami i refleksami w lato... Teraz mam na głowie ciemny brąz, który bankowo zjaśnieje (byle by nie zrudział) i mam nadzieję, że odrostów nie będzie zbyt mocno widać...

truskawkowawiosno zaciekawiło mnie, co napisałaś o Joannie kolorze "gołębi popiel"... czy on wymywa się całkowicie, czy zostaje jakiś popielaty odcień? zawsze i to może być dobre...
widziałam Twoj profil, ślicznie wygladasz w jaśniejszych wlosach mi joanna ochłodziła miedziany odcien wlosow, wyszedl złoty brąz, momentami idealnie popielaty, myszowaty, uwielbiam takie kolory, ale szybko się spiera ta farba... Płukanka matowo-szara jest niezla do podtrzymania tego efektu
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 17:48   #138
Aluśkaaa
Przyczajenie
 
Avatar Aluśkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: KRAKÓW
Wiadomości: 29
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Caramel Babe Pokaż wiadomość
Ja tez sie dolaczam... Mam bardzo suche wlosy, ktorych jak nie wymodeluje to przypominaja pofalowana strzeche. Moj naturalny kolor to ciemny popielaty blond, rozjasniony do bardzo jasnego blondu. Mam pol cm odrostu... Pieknie mi w blond wlosach, uwielbiam kolor blond, ale moje wlosy sa bardzo zniszczone i do tego boje sie ze wylysieje. Juz mam przerzedzone wlosy, pourywane miejscami. Sa slabe. Zapuszczam odrost!
Karmelku, robię dokładnie to samo, co Ty Przemyslalam sobie slowa babci - ze przeciez natura wie, co robi i ze od urodzenia(ja tylko urosna ) mamy kolor wlosow, ktory najbardziej nam pasuje, bo jest naturalny. Damy radę.
Aluśkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 18:04   #139
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
widziałam Twoj profil, ślicznie wygladasz w jaśniejszych wlosach mi joanna ochłodziła miedziany odcien wlosow, wyszedl złoty brąz, momentami idealnie popielaty, myszowaty, uwielbiam takie kolory, ale szybko się spiera ta farba... Płukanka matowo-szara jest niezla do podtrzymania tego efektu
dziękuje chyba będę próbować tą Joannę, jak tylko mój ciemny brąz stanie się jasny i jak ewentualnie zjaśnieje a naturalne włoski... oj, wiecznie świeży kolor, nie martwienie się o spieranie i rudzienie, tyle popielu ile trzeba, żadnych odrostów, te piękne refleksy... i brak siana właśnie wizja siana i odrostów mnie przeraziła, bo chociaż dotąd odrosty miałam niezauważalne, a włosy mam w dobrym stanie (ale przed farbowaniem były milsze w dotyku) to jakbym farbnęła na czarno to jednak ten problem by się pojawił
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-02, 18:53   #140
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Agatin-K Pokaż wiadomość
dziękuje chyba będę próbować tą Joannę, jak tylko mój ciemny brąz stanie się jasny i jak ewentualnie zjaśnieje a naturalne włoski... oj, wiecznie świeży kolor, nie martwienie się o spieranie i rudzienie, tyle popielu ile trzeba, żadnych odrostów, te piękne refleksy... i brak siana właśnie wizja siana i odrostów mnie przeraziła, bo chociaż dotąd odrosty miałam niezauważalne, a włosy mam w dobrym stanie (ale przed farbowaniem były milsze w dotyku) to jakbym farbnęła na czarno to jednak ten problem by się pojawił
wiesz co... obawiam się, ze nie bedziesz zadowolona, kolor na odrostach chwyci na ciemny blond a reszta bedzie ciemnobrązowa, mimo, że wlosy pojasniały... Lepsze płukanki
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 20:39   #141
pati23
Raczkowanie
 
Avatar pati23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 375
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

dziewczyny nie kusić mi tu jakimiś farbowankami i płukankami. też mam ochote przyspieszyć powrót mojego kolorku przez pofarbowanie w podobnym kolorze włosków, ale jak pomyślę że mi sie to spierze i znowu końcówki będą brzydkie to mi sie odechciewa.
NIE BĘDĘ FARBOWAĆ WŁOSÓW DO 30-STKI !
będę sobie to powtarzać od dzisiaj codziennie
pati23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 22:04   #142
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
wiesz co... obawiam się, ze nie bedziesz zadowolona, kolor na odrostach chwyci na ciemny blond a reszta bedzie ciemnobrązowa, mimo, że wlosy pojasniały... Lepsze płukanki
Odrostów nie ruszę już raz tak zrobiłam ze średnim blondem Londy, kolor farbowany dosłownie nie różnił się od naturalnego, nawet nie wiedziałam, które włosy są naturalne, a które tknięte farbą, dopiero potem znów wrócił rudy
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 15:44   #143
Martilla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 827
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Ja od paru godzin mam swój naturalny kolor, no może nie dokońca bo końce mam pofarbowane na kolor identyczny z naturalnym. Jeszcze się nie przyzwyczaiłam ale nie dlatego że mam nowy kolor ale dlateczo że powrót do naturalnego wiązał się ze ścięciem włosów z długości sporo za łopatki do długosci do ramion. Mimo wszystko cieszę ze skrócenia bo widzę ogromną różnicę w wygladzie. Teraz zaczynam zapuszczanie i walke by niedoprowadzić znów włosów do tak opłakanego stanu w jakim były.
Martilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 16:27   #144
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

ja zapuszczam i już nie chce farbować chcę mieć naturalny kolorek ciemny braz mam,a farbuję się na czarno,ale ja najdłużej pół roku wytrzymałam i sobie na święta i tak pofarbowałam,teraz już 3msc idzie jak nie farbuję ciekawe ile wytrzymam
__________________
Dwa serduszka na zawsze w pamięci[*] 25.09.07[*]17.06.14
Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...
dra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 20:03   #145
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Caramel Babe Pokaż wiadomość
Czyli nici z farby... Ciekawe dlaczego nie chca jej sprzedawac w Europie.
Pytalam rowniez o Polske ale pani mi nic nie odpowiedziala, pewnie dlatego ze z Londynu napisala i moze nie wie, choc powinna choc napomknac o tym... Moze jakby napisac do Polskiego oddzialu Loreala...
W jakiejs gazecie kobiecej czytalam, ze Natural Match ma sie u nas pojawic w marcu - skoro o tym pisza, to chyba maja dobre informacje? Chociaz znajac kompetencje niektorych pracujacych tam osob, mozna w to watpic...
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 20:23   #146
Caramel Babe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 404
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Czarna.noc!!!

Mam nadzieje, ze sie pojawi w Polsce... W UK napewno nie



Pati 23!!!

Mnie trzydziestka stuknie juz za dwa i pol roku, u mnie to na odwrot od trzydziestki dopiero naturalne


Aluska!!!

Mialam juz wszystko na glowie, tylko nie swoj naturalny kolor , nawet sie przyzwyczailam do swojego nowego, naturalnego koloru... Zycze Ci wytrwalosci, tak ciezko jest sie oprzec polkom sklepowym z tymi kuszacymi farbami... Pol godzinki i nowy wizerunek, ech, a wlosy tak cierpia... Babcia ma racje!
__________________
Jestes tym co jesz
Caramel Babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 20:35   #147
Caramel Babe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 404
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Martilla Pokaż wiadomość
Ja od paru godzin mam swój naturalny kolor, no może nie dokońca bo końce mam pofarbowane na kolor identyczny z naturalnym. Jeszcze się nie przyzwyczaiłam ale nie dlatego że mam nowy kolor ale dlateczo że powrót do naturalnego wiązał się ze ścięciem włosów z długości sporo za łopatki do długosci do ramion. Mimo wszystko cieszę ze skrócenia bo widzę ogromną różnicę w wygladzie. Teraz zaczynam zapuszczanie i walke by niedoprowadzić znów włosów do tak opłakanego stanu w jakim były.
Martilla!

Jest tu kilka osob w takiej samej sytuacji, min. ja... Idziemy w dobrym kierunku, zeby tylko nie ulec kolejnemu balejazowi itp. Wloski sie nam odwdziecza!
__________________
Jestes tym co jesz
Caramel Babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 21:27   #148
pati23
Raczkowanie
 
Avatar pati23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 375
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Caramel Babe mi odrosną włoski do naturalnych Bóg wie kiedy (czyli być może za 3 latka) ale narazie zakładam sobie realną granice niefarbowania. Bo później to jużmogę zacząć siwieć........ i trzeba będzie je malować.......
pati23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 22:10   #149
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

ja już czasem mam dość, tych odrostów nawet mój kolega mówi że mam dwukolorowe włoski :d ale mówi że ładnie to wygląda <lol2> ...no i to mnie pociesza... ciekawa jestem ile jeszcze wytrzymam ...moja sis ma takie fajniusie włoski blondzik ...teżbym takie chciała , nawet coraz częsciej ostatnio zaczynam mysleć czy nie pójsc do fryca,żeby mi zafarbował na moj naturalny ...ale boję się bo pewnie kolorek troszke wyblaknie wiec i tak bedzie widać róznice;/ ... mam nadzieje że jednak wytrzymam powodzenia dziewczyny (i sobie tez...)
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 14:34   #150
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

dziewczyny, jak macie to wklejcie jakieś zdjęcia anturalnych włosów, tak dla motywacji...
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:10.