Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-08, 11:28   #151
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

o wlasnie, dobry pomysl mi sie nawet snilo ostatnio, ze rozjasnilam wlosy na blond... byl to straszny sen bo minute po nalozeniu rozjasniacza mialam platynowe wlosy i probowalam to zmyc ale sie nei dalo ufff koszmar
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 16:01   #152
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Przechodziłam przez to jakiś czas temu... Od paru miesięcy mam swój własny kolorek I jestem z siebie dumna. Przedtem miałam czarne, teraz brąz (?)
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 17:51   #153
Caramel Babe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 404
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

A mnie sie kolor z wlosow spral i znowu mam swoj ciemny odrost i po ciemnym blondzie sladu nie ma. Mialam isc na dokoloryzowanie po dwoch tygodniach, ale nie poszlam... Podoba mi sie taki sredni blond, bo o platynce to juz nie mam co marzyc, poprzez sciemnianie wlosy mam w kolorze sredni blond. Niezle jest, nawet mi sie podoba.
__________________
Jestes tym co jesz
Caramel Babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 18:21   #154
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Tak wyglądałam jakiś czas temu. Pierwsze 4 - lato 2005, to z krótszymi - Sylwester. To już "w trakcie". Jak z resztą widać.... Stwierdziłam, że łatwiej będzie z krótszymi piórkami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wakacje zakopane 107.jpg (37,3 KB, 120 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 050817_135429.jpg (41,2 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0540.JPG (42,8 KB, 164 załadowań)

Edytowane przez anka_bzzz
Czas edycji: 2007-03-30 o 12:13
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 18:50   #155
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków


pierwsza fota - wakacje 2006, druga - listopad 2006, pozostałe to już ten rok
Ja wiem, że robię różne minki, ale tu tylko o kolor i fryz chodzi...

Mam teraz trochę problemów z włosami, bo je non stop prostuję... więc nie wiem co gorsze - farba czy żelazko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 060829_220406.jpg (38,2 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 061116_221345.jpg (38,1 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0433.JPG (76,9 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S6000752.JPG (103,6 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S6000995.JPG (94,7 KB, 100 załadowań)
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 12:36   #156
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Zgłaszam się z dokładnie 1,2cm odrostu. ostatnie farbowanie było naprawdę ostatnie. Włosy przynajmniej nie są już ani trochę rude, widać dobra farba była no to sobie z 2 latka poczekam... co jakiś czas będę meldować, ile mam naturalnych włosów i zbijcie mnie na kwaśne jabłko jak powiem, że coś mi się nie podoba w naturalnym kolorku
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 13:58   #157
mloda90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 25
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Dolaczam sie do was dziewczyny!!!

Ja ostatnio robilam baleyage na sylwestra, mam 3 cm odrostow . Zeby mnie juz nic nie podkusilo na zmiane mojego cudnego, naturalnego kolorku wloskow!!!

Jestem naturalna b. ciemna szatynka, w zasadzie mozna powiedziec, ze brunetka, zrobilam sobie pama i mam taka rudawa poswiate a mi ten cieply kolor nie pasuje, naturalnie mam zimny odcien...


Przy okazji spytam, czy moze dzieki jakiejs plukance( np. z szalwii) nie pozbede sie tego rudawego polysku???
mloda90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-27, 16:17   #158
talus
Wtajemniczenie
 
Avatar talus
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 101
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

też się przyłącze nie farbuje już jakieś 4 mięsiące. Jestem szatynką a po blond pasemkach też mam taką rudawą poświate na włoskach, jak napisała mloda90 ale mi się to podoba hmm.. jak narazie
talus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 19:16   #159
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

ja już 7 miesięcy nie farbuje ( choc przy mojej długości powinam napisać dopiero ...;/)tak jak juz pisałam wczesniej naturalny mam sredni blond a farbowałam na brąz , często wychodzil prawie czarny ...wiec odrosty sa widoczne..niby mi to nie przeszkadza ale przyzwyczaiam się do grzyweczki a niedługo bede musiała ja obciachac i wtedy grzywa bedzie cała blond ;/ kurcze i nie mam pomysłu co zrobic( czy poczekać jeszcze z tą grzyweczka i póki co dalej ja ak na bok robić;/ oby do wakacjii w wakacje się rozjasnią i bedzie luuzik a teraz ciagle są ciemne, ale bynajmniej sliczne blyszczące , dzięki waxowi jeszcze muszę przynajmniej 3 miechy wytrzymac...potem wakacj wiec się jakos rozjasnią same dodatkowo i może aż tak żle nie bedzie...
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 20:13   #160
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

moze przefarbuj u fryzjera na Twoj naturalny kolorek i juz nie bedziesz miala problemu z wlosami?
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 09:30   #161
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

No a ja też mam cichą nadzieję, że przez lato farbowane mi nieco zjaśnieją, byle by nie w kierunku rudości (no cóż, to się często zdarza, ale będę musiała przeboleć...), bo odrost jest mimo wszystko jaśniejszy, i jeszcze pare cm i może być zauważalny...
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-28, 12:08   #162
hairka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 93
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

czesc dzieczynki ja tez zapuszczam wloski obecnie. ostatnio farbowlam w styczniu jasny blond pasmka.
Nie mam probemow z odrostami uzywajcie dobrych odzywek do wlosow blond sa rewelacyjne ja uzywa serum kerastase i 2phase perfect blond i na prawde mam 3 cm odrostu i wszystko tak sie fajnie komponuje za szok jakby ujednolica i rozjania wlos polecam
hairka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 20:49   #163
Trininini
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Kobietki - przyłączam się !!!
Wczoraj ufarbowałam po raz pierwszy w życiu - a dziś wiem,że będę się cieszyła z każdego MILIMETRA naturalnego koloru !!!
Miałam średni popielaty blond. I CIACH ! Dopadło mnie! Typ kusiciela : A chociaż raz spróbuję. I pożałowałam kilka godzin później. Kolory wyszły pomieszane 2 : bardzo jasny blond pomieszany z cieplejszym, który miał być pisakowy. Efekt? Jasne kosmyki z przewagą "naturalnego" płomiennego [!!!]. Kolor nie byłby najgorszy, gdyby do mnie pasował.
Od razu przystąpiłam do "gaszenia", czyli zakupiłam Renegal Welli. Użyłam od razu,ale od 1 użycia nic się diametralnie nie zmieni,a mi szkoda było i jest czasu, włosków i wytrzymać nie mogę,wobec czego udałam się do fryzjerki po ratunek. Zaaplikowała mi "płukankę farbową", czyli dłuższy efekt. Pierwszy, chociaż bardzo delikatny rezultat przygaszenia już jest. W sobotę idę na kolejny. Do tego będę używać renegalu i tak do skutku. W sobotę jeszcze się skonsultuję co do "popilenia" koloru albo przyciemnienia,bo chciałabm jak najszbciej pozbyć się tego "obcego" z mojej głowy.
Dlatego radzę Wam spróbować tej płukanki +np. potem rengalu,bo efekt końcowy ma być dobry.
Trzymam kciuki za Was i siebie. Ja wytrzymam na pewno. Jak tylko powróci mój Mysi będę po prostu szczęśliwa. A jak mnie najdzie na rozjaśnianie komyczków,to już tylko naturalną cytrynką.
__________________
Trininini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-30, 12:02   #164
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Witam
Ja tu chyba jestem jakaś inna, gdyż po odzyskaniu naturalnego koloru od razu zapragnęłam farby... Niestety moje włosy zawsze wyglądały najlepiej niedługo po farbowaniu. I co z tego, że teraz mają szanse być zdrowsze (jak będę się częściej opierać prostownicy) jak ona teraz w ogóle nie błyszczą i mają mało atrakcyjny kolor
Dobra, może nie najlepszy wątek wybrałam na takie wynurzenia
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-30, 18:39   #165
mandelka
Rozeznanie
 
Avatar mandelka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 549
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

uuuuuu bzyczQ aleś zapodała galerie fiu fiu dobre mosz włochale nie narzekaj ja teraz bede kombinować w strone naturalnych ale z jakim skutkiem to nie wiem podobno w ciemnych wygladam nieciekawie ale jak widze odrost to sie czuje jak jakas stara lampuciara <--- cokolwiek to słówko znaczy
w kazdym razie spróbuje wrócić do naturalnego
__________________
= Wysokie obcasy wymyśliły kobiety, które były całowane w czoło =
mandelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-30, 20:06   #166
Madzia007
Zadomowienie
 
Avatar Madzia007
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 931
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

A ja chcąc nie chcąc muszę wrócić do naturalności, bo niedawno robiłam basmę
__________________
A najbardziej mnie wkurza jak są trzy mleka na raz otwarte
Madzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-30, 20:17   #167
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Hmm a ja chcę wrócić do naturalnych bo mam koncepcję nowego zafarbowania... :P wierzch mój naturalny, a spód (bardzo dużo tego spodu, żeby przebijał) na jakiś zimny ciemny brąz...
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-30, 23:30   #168
jagaem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 87
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cześc kobietki.
Aja to juz zupełnie jestem pokręcona. Najpierw długo byłam blond [Venus].Póżniej podjęłam męską decyzję i ... hyc na rudy. Bardzo sie sobie podobałam - do czasu! Nastepnie doszłam do wniosku, że jestem za mało ruda i dalejże - na czerwono. Byłam jeszcze bardziej z siebie zadowolona - ale krótko. Teraz jestem trójkolorowa, rudo-blond z mysimi odrostami, bo nie wiem jaka chciałabym być, ruda, blond czy naturell. Archaniele pomóż! W pszyszłym tygodniu ide do fryzjerki i co mam jej powiedzieć .
jagaem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-31, 08:31   #169
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

No to tak jak ja wciąż mam dylemat między naturalnymi, naturalnymi w połowie (brąz od spodu), brązowymi i czarnymi...
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-31, 10:33   #170
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez mandelka Pokaż wiadomość
uuuuuu bzyczQ aleś zapodała galerie fiu fiu dobre mosz włochale nie narzekaj ja teraz bede kombinować w strone naturalnych ale z jakim skutkiem to nie wiem podobno w ciemnych wygladam nieciekawie ale jak widze odrost to sie czuje jak jakas stara lampuciara <--- cokolwiek to słówko znaczy
w kazdym razie spróbuje wrócić do naturalnego

A wracajże Ty do naturalnych! (Chociaż - jak pisałam wyżej u mnie najładniejsze kłaki były jednak po farbie.) Będziesz miała zdrowsze włoski, dobre odżywki i będzie pięknie A jak nie zadowolona to sobie kup szampon z rumiankiem Mojej koleżance lekko zmienił kolor - wszyscy pytali czy farbowała No chyba, że masz baardzo ciemne - ona m coś jak moje tylko ładniejsze

Też bym sobie kolor zrobiła...
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-01, 19:24   #171
pati23
Raczkowanie
 
Avatar pati23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 375
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

A ja już mam 10 cm swoich włosków Chcę już całe moje włosiątki, tak bardzo bardzo bardzo
pati23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 07:12   #172
venus in furs
Rozeznanie
 
Avatar venus in furs
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 743
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

ide dziś pokazać moje rudziaki fryzjerowi, mam nadzieję że zgodzi się je zdekoloryzować. Trzymajcie kciuki!

edit: jupiii!!! w przyszłym tygodniu będę już blondynką!
__________________
Włosy: jest APL, będzie MBL!

Moje włosowe patenty:
Prostowanie bez prostownicy i suszarki
"Metoda kubeczkowa" udoskonalona

Edytowane przez venus in furs
Czas edycji: 2007-04-02 o 10:02
venus in furs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 14:18   #173
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez venus in furs Pokaż wiadomość
ide dziś pokazać moje rudziaki fryzjerowi, mam nadzieję że zgodzi się je zdekoloryzować. Trzymajcie kciuki!

edit: jupiii!!! w przyszłym tygodniu będę już blondynką!

z jakiego kolorku dekoloryzujesz?? i ile cie to wyniesie w kosztach?? heh daj znać jak tam juz po zmianie...

mnie tez STRASZNIE kusi zeby wreszcie zmienić kolor... ale nie brąz, tego już mam dosyć.. marzy mi się coś jaśniejszego:P... mam juz dosyć nieapetycznych odrostów we wszystkich mozliwych odcieniach;/ ehh
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 06:03   #174
venus in furs
Rozeznanie
 
Avatar venus in furs
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 743
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

ja robie u kolegi, więc bedzie prawie po kosztach, 80 zł za za wszystko. Ale normalnie dekoloryzacja+farbowanie to minimum 150 złotych.

Postaram się wkleić zdjęcia przed i po
__________________
Włosy: jest APL, będzie MBL!

Moje włosowe patenty:
Prostowanie bez prostownicy i suszarki
"Metoda kubeczkowa" udoskonalona
venus in furs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 08:54   #175
Asieq
Raczkowanie
 
Avatar Asieq
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 217
GG do Asieq
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cześć dziewczyny!
Dołączam do Was i dzielę męki powracania do naturalnego koloru. W skrócie o sobie tylko tyle, że miałam już wszystkie kolory świata na głowie, kilka ostatnich lat to czekoladowy brąz palette, który jak już wiecie wychodzi czarny. Przed sylwestrem zrobiłam sobie jakiś mahoń na tej paletcie, oczywiście odrosty wyszły czerwone, reszta mało co chwyciła.

Teraz mam kilka odcieni kasztanu (tak się spiera) plus własne odrosty koloru mysi blond, więc wyglądam jakbym łysiała. Straszne! Końcem kwietnia idę na wesele i nie wiem co zrobić, żeby nie wyglądało to niechlujnie. Odrosty mam na 3 cm, a włosy za łopatki. Ścięcie nie wchodzi w grę...
Pisałyście o płukankach, które niwelują rudy kolor z włosów. Myślicie, że coś mi pomogą? Powiedzcie, gdzie w ogóle można je dostać i jakieś przykładowe nazwy też poproszę.
__________________

Asieq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 09:05   #176
justynkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 235
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

ja tez chce poworic do naturalnego kolorku aktualnie mam ok 3.5 cm a na reszcie wlsokow jasne pasemka plus braz ktory jak to z nimi bywa bardzo sie spral ale niestety nie w tym kierunku co bym chcialal czy przynajmiej na jakis zimny tylko cieply wpadajacy w rudy.
w sobote ide do fryzjera poniewaz nie wyobrazam sobie chodzic z takim brazem i chce zafarbowac na calosc jakims zimnym zblizonym do naturalnego i ewnetualnie dac kilka refleksow no i mam nadzije ze po tym zabiegu to bede chodzila do fryzjera tylko podciac (zapuszczam) i ewnetualnie na refleksy delikatne !!
justynkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 09:51   #177
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Asieq Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Dołączam do Was i dzielę męki powracania do naturalnego koloru. W skrócie o sobie tylko tyle, że miałam już wszystkie kolory świata na głowie, kilka ostatnich lat to czekoladowy brąz palette, który jak już wiecie wychodzi czarny. Przed sylwestrem zrobiłam sobie jakiś mahoń na tej paletcie, oczywiście odrosty wyszły czerwone, reszta mało co chwyciła.

Teraz mam kilka odcieni kasztanu (tak się spiera) plus własne odrosty koloru mysi blond, więc wyglądam jakbym łysiała. Straszne! Końcem kwietnia idę na wesele i nie wiem co zrobić, żeby nie wyglądało to niechlujnie. Odrosty mam na 3 cm, a włosy za łopatki. Ścięcie nie wchodzi w grę...
Pisałyście o płukankach, które niwelują rudy kolor z włosów. Myślicie, że coś mi pomogą? Powiedzcie, gdzie w ogóle można je dostać i jakieś przykładowe nazwy też poproszę.
pewnie chodzi o płukankę matowo-szarą Flor Illum, ale z kasztanowego, rudego odcienia nie zrobi Ci chłodnego brązu... Prędzej złoty, bo te płukanki nie są silne, odrostów raczej nie przyciemni, może sprobuj tych nowych szamponetek do 8 zmyć Joanny? Mają dobre recenzje na kwc
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 10:29   #178
jogusia
Rozeznanie
 
Avatar jogusia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 520
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Jak ja wam zazdroszcze. Ja nie moge wrócić do naturalnego koloru włosów bo mam już dużo siwych a dopiero skończyłam 22 lata.
__________________
jogusia
jogusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 12:06   #179
gabi86
Raczkowanie
 
Avatar gabi86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 418
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Jogusia
Te siwe włosy to odziedziczyłaś po kimś że w tak młodym wieku? Czy prowadzisz bardzo stresujące życie? Naprawde jestem w szoku, pozdrawiam Cie gorąco ;)
gabi86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 16:56   #180
kate_003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 35
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Ja też wracam do naturalnego, a mam dopiero ok 3cm. Mam kase na fryzjera, ale nie wiem czy mam iść. Najbardziej mi zależy, zeby zapuscić grzywkę,bo teraz mam taką wypłowiałą, a z zaczesaną do tyłu wyglądam jak UFO. i nie wiem co mam robić, chyba czekać, co nie? A co do tych płukanek to to jest wielkie g. Sama używałam Flor illum matowo-szarej i sie przeliczyłam. Teraz zainwestuje w waxa. Gdzieś czytałam ze wax w polaczeniu z szamponem seboradin, to 3 cm miesięcznie. Zobaczymy czy to prawda, już kupiłam seboradin. A wy używacie jakiegos dopingu by szybciej rosły?
Pozdrawiam
kate_003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:22.