Polskie marki modowe, projektanci, pracownie - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-05-03, 15:48   #151
agatanaturalnie
music is my best friend ♫
 
Avatar agatanaturalnie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 30 778
Dot.: Polskie marki modowe, projektanci, pracownie

A co możecie powiedzieć o marce Elementy? Warte uwagi są ich ciuchy?
__________________
agatanaturalnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-10, 08:31   #152
grenouillette
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 169
Dot.: Polskie marki modowe, projektanci, pracownie

Cytat:
Napisane przez agatanaturalnie Pokaż wiadomość
A co możecie powiedzieć o marce Elementy? Warte uwagi są ich ciuchy?
Trzymają jakość. Nie dla każdego pewnie jest to ważne, ale podoba mi się w nich to, iż nie wyglądając niemodnie, nie są też modne - są po prostu poza trendami i mam nadzieję, że dzięki temu za kilka lat nie będą krzyczeć "sooo 2020!".

Cenię w ich ubraniach (głównie sukienkach), że w jakiś dziwny sposób "robią" mi figurę, czego w życiu bym nie powiedziała bazując na zdjęciach w sklepie internetowym. Ogólnie mają chyba nieco zawyżoną rozmiarówkę (tzn. mam tam XS, a normalnie noszę częściej S), ale słyszałam, iż góry (bluzki / sukienki) mogą być niekompatybilne z dużym biustem - nie umiem zweryfikować, bo sama mam mały. Jedyne, co mnie złości, to coraz częstsze stawianie w letnich kolekcjach na cupro / tencel, a ja nie lubię tej spranej wizualnie wiskozy - ale to już kwestia upodobań. Jestem za to ciekawa ich jeansu i pewnie się skuszę na katanę (pierwszą od 20 lat!)
grenouillette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-10, 09:32   #153
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Polskie marki modowe, projektanci, pracownie

ja moge polecic bielzen polskiej marki Miss Liberte.
Bardzo wygodna,
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-01, 13:34   #154
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Polskie marki modowe, projektanci, pracownie

Cześć wszystkim! Czy jest tu może ktoś, kto kupuje ubrania marki TOVA? Chodzi mi konkretnie o ostatnią kolekcję Tova i Radzka

Jestem ciekawa jak wypada u nich rozmarówka, a konkretnie rozm.34. Z ich tabelek wynika , że to całkiem spore 34. Co sądzicie?
Upatrzyłam sobie m.in.ten płaszcz i dumam czy nie wyjdzie mocno oversizowy, jak mi się przydarzyło z płaszczem XS z Elementów...

https://tova.pl/sklep/plaszcze/plasz...roma-czarny-2/
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-01, 18:45   #155
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Polskie marki modowe, projektanci, pracownie

A ja mam pytanie o sklep aeterie. Czy któraś z Was ma coś od nich? Chodzi mi po głowie jedna sukienka, ale nie wiem czy te ubrania są warte swojej ceny.
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-02, 16:26   #156
Pigeons
Zadomowienie
 
Avatar Pigeons
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 401
Dot.: Polskie marki modowe, projektanci, pracownie

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie o sklep aeterie. Czy któraś z Was ma coś od nich? Chodzi mi po głowie jedna sukienka, ale nie wiem czy te ubrania są warte swojej ceny.

O Aeterie jest sporo opinii w Internecie (google - 46 opinii, średnia 2,0).
Moja koleżanka ma dwie sukienki i jest zadowolona ale ona kupowała już dawno temu.
Pigeons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-03, 17:41   #157
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Polskie marki modowe, projektanci, pracownie

Czytałam, że ludzie są niezadowoleni z obsługi i że są problemy przy zwrotach (co jest słabe), ale mnie bardziej interesuje jakość ubrań, bo pewnie i tak kupowałabym z drugiej ręki Dzięki za odpowiedź!
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-06-04, 11:08   #158
muszynianka26
Wtajemniczenie
 
Avatar muszynianka26
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 049
Dot.: Polskie marki modowe, projektanci, pracownie

A możecie polecić jakiś sklep i ubraniami nieoversize i niedresowymi? Mam wrażenie, że teraz wszędzie takie ubrania są, a mi się to nie podoba. Stylistyka Orsay mi się podoba, no ale jakość pozostawia wiele do życzenia.


Chodzi mi głównie o bluzki.
__________________
2020: 41/52
WWCz: 25/25






Za rok będziesz żałowała, że nie zaczęłaś dzisiaj
Zapisz
muszynianka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-04, 22:39   #159
Pigeons
Zadomowienie
 
Avatar Pigeons
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 401
Dot.: Polskie marki modowe, projektanci, pracownie

Cytat:
Napisane przez muszynianka26 Pokaż wiadomość
A możecie polecić jakiś sklep i ubraniami nieoversize i niedresowymi? Mam wrażenie, że teraz wszędzie takie ubrania są, a mi się to nie podoba. Stylistyka Orsay mi się podoba, no ale jakość pozostawia wiele do życzenia.


Chodzi mi głównie o bluzki.

Może Taranko?
Pigeons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-05, 05:49   #160
muszynianka26
Wtajemniczenie
 
Avatar muszynianka26
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 049
Dot.: Polskie marki modowe, projektanci, pracownie

Cytat:
Napisane przez Pigeons Pokaż wiadomość
Może Taranko?

Wizualnie coś bym wybrała, ale prawie wszystko z poliestru.
__________________
2020: 41/52
WWCz: 25/25






Za rok będziesz żałowała, że nie zaczęłaś dzisiaj
Zapisz
muszynianka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-05, 06:15   #161
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Polskie marki modowe, projektanci, pracownie

Cytat:
Napisane przez muszynianka26 Pokaż wiadomość
A możecie polecić jakiś sklep i ubraniami nieoversize i niedresowymi? Mam wrażenie, że teraz wszędzie takie ubrania są, a mi się to nie podoba. Stylistyka Orsay mi się podoba, no ale jakość pozostawia wiele do życzenia.


Chodzi mi głównie o bluzki.
odszyte.pl
Znalazłam ich szukając wielofunkcyjnego płaszcza, ale mają nie tylko okrycia wierzchnie.
Mniej znani polscy producenci.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-05, 12:49   #162
Pigeons
Zadomowienie
 
Avatar Pigeons
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 401
Dot.: Polskie marki modowe, projektanci, pracownie

Cytat:
Napisane przez muszynianka26 Pokaż wiadomość
Wizualnie coś bym wybrała, ale prawie wszystko z poliestru.

W porównaniu z poprzednimi sezonami to i tak widzę progres. Ludzie ich mocno cisnęli na Insta za te poliestry za 500 zł i chyba trochę się ogarnęli.
Pigeons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-07, 14:43   #163
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Polskie marki modowe, projektanci, pracownie

Miałam spodnie z tova z poprzedniej kolekcji i również odnoszę wrażenie, że rozmiarówka jest nieco zawyzona.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-09, 13:03   #164
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Polskie marki modowe, projektanci, pracownie

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
Miałam spodnie z tova z poprzedniej kolekcji i również odnoszę wrażenie, że rozmiarówka jest nieco zawyzona.
Na to mi niestety wygląda. A że mój rozmiar to 34 i Tova nie ma mniejszego to trochę kicha
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-12, 13:12   #165
agatanaturalnie
music is my best friend ♫
 
Avatar agatanaturalnie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 30 778
Dot.: Polskie marki modowe, projektanci, pracownie

Cytat:
Napisane przez grenouillette Pokaż wiadomość
Trzymają jakość. Nie dla każdego pewnie jest to ważne, ale podoba mi się w nich to, iż nie wyglądając niemodnie, nie są też modne - są po prostu poza trendami i mam nadzieję, że dzięki temu za kilka lat nie będą krzyczeć "sooo 2020!".

Cenię w ich ubraniach (głównie sukienkach), że w jakiś dziwny sposób "robią" mi figurę, czego w życiu bym nie powiedziała bazując na zdjęciach w sklepie internetowym. Ogólnie mają chyba nieco zawyżoną rozmiarówkę (tzn. mam tam XS, a normalnie noszę częściej S), ale słyszałam, iż góry (bluzki / sukienki) mogą być niekompatybilne z dużym biustem - nie umiem zweryfikować, bo sama mam mały. Jedyne, co mnie złości, to coraz częstsze stawianie w letnich kolekcjach na cupro / tencel, a ja nie lubię tej spranej wizualnie wiskozy - ale to już kwestia upodobań. Jestem za to ciekawa ich jeansu i pewnie się skuszę na katanę (pierwszą od 20 lat!)
Dzięki za wyczerpującą odpowiedź Czaję się na koszulki z kolekcji Basic. Jeśli będę zadowolona to na pewno w przyszłości kupię coś jeszcze bo podobają mi się niektóre rzeczy.
__________________
agatanaturalnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-14, 06:39   #166
Jo___asiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: Polskie marki modowe, projektanci, pracownie

Drogie Panie,

w związku z tym, że większość zakupów w tych czasach przeniosła się do internetu myślę, że warto założyć wątek o sklepach internetowych, które nalezy omijać szerokim łukiem, aby nie stracić pieniędzy. Podobno takich jest coraz więcej.

Ja dokonałam zakupów w sklepie BACCANERA (La Passione Urszula Kwiatkowska) - sukienka piękna! https://baccanera.com/pl/p/SUKIENKA/285
W promocji z 479 na 239
Niestety.. nigdy do mnie nie dojechała. Ze sklepem kontaktu brak. Na facebooku usuwają negatywne komentarze i blokują każdego kto im je wystawia. Nie zwykłam szukać opinii szeroko w internecie, ale jak się zagłębiłam w temat okazało się, że nie jestem jedyna i oszukanych osób jest więcej.
Także korzystając z tego, że wyprzedaże się zaczynają - akurat przed tym skepem ostrzegam.

Myślę, że warto opisać swoje historie, aby przestrzec innych przed spotkaniem z oszustem.

J.
Jo___asiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-18, 15:31   #167
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Polskie marki modowe, projektanci, pracownie

Cytat:
Napisane przez grenouillette Pokaż wiadomość
Trzymają jakość. Nie dla każdego pewnie jest to ważne, ale podoba mi się w nich to, iż nie wyglądając niemodnie, nie są też modne - są po prostu poza trendami i mam nadzieję, że dzięki temu za kilka lat nie będą krzyczeć "sooo 2020!".

Cenię w ich ubraniach (głównie sukienkach), że w jakiś dziwny sposób "robią" mi figurę, czego w życiu bym nie powiedziała bazując na zdjęciach w sklepie internetowym. Ogólnie mają chyba nieco zawyżoną rozmiarówkę (tzn. mam tam XS, a normalnie noszę częściej S), ale słyszałam, iż góry (bluzki / sukienki) mogą być niekompatybilne z dużym biustem - nie umiem zweryfikować, bo sama mam mały. Jedyne, co mnie złości, to coraz częstsze stawianie w letnich kolekcjach na cupro / tencel, a ja nie lubię tej spranej wizualnie wiskozy - ale to już kwestia upodobań. Jestem za to ciekawa ich jeansu i pewnie się skuszę na katanę (pierwszą od 20 lat!)
To prawda z rozmiarówka, ja tez sukienkę XS kupiłam, a nie jestem jakoś wyjątkowo drobna.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-22, 11:15   #168
Bonestella
Raczkowanie
 
Avatar Bonestella
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 50
Dot.: Polskie marki modowe, projektanci, pracownie

Bardzo wiele firm ma zawyżone rozmiarówki. Jak risk czy marie zelie.
Bonestella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-22, 12:34   #169
b86fbd8625d9b7713dc397c4b023b1c18a236704_5f3b0c85ccdaa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 882
Dot.: Polskie marki modowe, projektanci, pracownie

Cytat:
Napisane przez Bonestella Pokaż wiadomość
Bardzo wiele firm ma zawyżone rozmiarówki. Jak risk czy marie zelie.
Niestety mam ten problem z wieloma polskimi markami XS jest bardziej jak S, a mniejszych rozmiarów nie mają. :/ Pozostając w temacie Marie Zelie według mnie ostatnio poszli w jakąś złą stronę, coraz bardziej babcine są te sukienki, dziwne wzory (nie wiadomo gdzie iść w sukience w książki czy greckie wazy), dziwne kroje. W sumie poczynań riska też już jakoś nie śledzę.
b86fbd8625d9b7713dc397c4b023b1c18a236704_5f3b0c85ccdaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-22, 20:19   #170
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Polskie marki modowe, projektanci, pracownie

Riska lubię, ale nie mam ochoty na manifestacje światopoglądowe strojem.

Natomiast moim zdaniem Marie zeile zawsze była staropanciowa. Ani jednego ciucha nie byłam w stanie wyobrazić sobie na młodej dziewczynie.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-22, 21:22   #171
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Polskie marki modowe, projektanci, pracownie

Torebkowe pytanie

Czy któraś z Was ma torebke od manufakturaMMS lub Maja Łagoda? Jeśli tak to napiszecie coś o jakości?

Bardzo podobają mi się wzory obu marek ale niepokoją mnie same pozytywne opinie na pakamera czy FB. Wszystkie komentarze to same ochy i achy i że ładnie odszyte i mam wrażenie że jeśli są prawdziwe to pisane były zaraz po otrzymaniu przesyłki a nie po miesiącach użytkowania.
manufakturaMMS wykonuje torby wyłącznie z materiałów wegańskich - nie miałam z takimi nic do czynienia dotąd, nie wiem jak z jakością.
Mają Łagoda to skóra naturalna czyli teoretycznie to czego szukałam bo dotąd był to dla mnie jedyny akceptowalny materiał (ładnie się starzeje) ale ceny 2-3 krotnie wyższe od powyższej marki - chętnie dam tyle kasy za torbę ale tylko jeśli posłuży kilka lat prawie codziennego użytkowania i waham się.
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-23, 00:13   #172
grenouillette
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 169
Dot.: Polskie marki modowe, projektanci, pracownie

Dla mnie niestety w tym momencie w Risku otoczka jest fajniejsza niż ubrania, chociaż... sama dzisiaj kupiłam jedną kieckę Jednak wiskozowe sukienki są mało eleganckie, a nie potrzebuję nie wiadomo ilu ciuchów po domu / na swobodne wyjścia weekendowe.

Marie Zelie to dla mnie fenomen internetowego marketingu i pewnie za jakiś czas będą o nich mówić na studiach z zarządzania czy PRu . Risk wystartował z innowacyjnym produktem (jak na tamten rok), a dopiero z czasem zaczął odcinać kupony i odgrzewać kotlety. Jaki fizyczny produkt miała do zaoferowania Marie Zelie, którego nie miały inne firmy? Nie mam pojęcia! Nawet ich pierwsze sesje foto były tak przaśne, że aż okropnie się patrzyło - a jednak tak zawirusowali internet, że chwyciło!
grenouillette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-23, 10:25   #173
b86fbd8625d9b7713dc397c4b023b1c18a236704_5f3b0c85ccdaa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 882
Dot.: Polskie marki modowe, projektanci, pracownie

Cytat:
Napisane przez grenouillette Pokaż wiadomość
Dla mnie niestety w tym momencie w Risku otoczka jest fajniejsza niż ubrania, chociaż... sama dzisiaj kupiłam jedną kieckę Jednak wiskozowe sukienki są mało eleganckie, a nie potrzebuję nie wiadomo ilu ciuchów po domu / na swobodne wyjścia weekendowe.

Marie Zelie to dla mnie fenomen internetowego marketingu i pewnie za jakiś czas będą o nich mówić na studiach z zarządzania czy PRu . Risk wystartował z innowacyjnym produktem (jak na tamten rok), a dopiero z czasem zaczął odcinać kupony i odgrzewać kotlety. Jaki fizyczny produkt miała do zaoferowania Marie Zelie, którego nie miały inne firmy? Nie mam pojęcia! Nawet ich pierwsze sesje foto były tak przaśne, że aż okropnie się patrzyło - a jednak tak zawirusowali internet, że chwyciło!
Wydaje mi się, że Marie Zelie często kopiuje pomysły aeterie, nawet mieli podobną sesję przy latarni morskiej, wiele podobnych krojów, podobne przesłanie (choć według mnie w aeterie jest to w znacznie bardziej akceptowalnej formie). Mnie od Marie Zelie najbardziej odpycha to, że to marka tworzona przez mężczyzn, który dyktują kobietom jak godnie wyglądać i te metki z AMDG.

Z aeterie podobają mi się niektóre wzory np. Rosy są super, ale np. Bergamota to bardziej przebranie niż ubranie.


Przymierzam się za to do zakupu sukienki od Karoliny Garczyńskiej i pewnie niebawem się na coś zdecyduję

Edytowane przez b86fbd8625d9b7713dc397c4b023b1c18a236704_5f3b0c85ccdaa
Czas edycji: 2020-07-23 o 10:26
b86fbd8625d9b7713dc397c4b023b1c18a236704_5f3b0c85ccdaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-23, 10:46   #174
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Polskie marki modowe, projektanci, pracownie

A ja się zastanawiam nad ta kurtka
https://elementywear.com/pl/denim/95.../52-kolor-blue

I chyba wezmę rozmiar XS, skoro sukienkę S musiałam zamienić na XS, a to jest luźny krój. Dziwna rozmiarówka.

Polecam tez Hibou.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-23, 10:55   #175
muszynianka26
Wtajemniczenie
 
Avatar muszynianka26
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 049
Dot.: Polskie marki modowe, projektanci, pracownie

Kupiłam dwie bluzki i sukienkę w zygzak odzież i polecam, fajna gruba bawełna.
__________________
2020: 41/52
WWCz: 25/25






Za rok będziesz żałowała, że nie zaczęłaś dzisiaj
Zapisz
muszynianka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-23, 11:36   #176
b86fbd8625d9b7713dc397c4b023b1c18a236704_5f3b0c85ccdaa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 882
Dot.: Polskie marki modowe, projektanci, pracownie

Cytat:
Napisane przez muszynianka26 Pokaż wiadomość
Kupiłam dwie bluzki i sukienkę w zygzak odzież i polecam, fajna gruba bawełna.
Mam na oku tę markę, nawet ostatnio rozważałam zakup sukienki, jak dla mnie trochę dziwne kolory i wzory, ale rzeczy całkiem ładne i słyszałam, że bawełna raczej solidna.
b86fbd8625d9b7713dc397c4b023b1c18a236704_5f3b0c85ccdaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-23, 13:10   #177
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Polskie marki modowe, projektanci, pracownie

Cytat:
Napisane przez muszynianka26 Pokaż wiadomość
Kupiłam dwie bluzki i sukienkę w zygzak odzież i polecam, fajna gruba bawełna.
Mam od nich jedną sukienkę i chociaż nie do końca się polubiłyśmy, to gatunkowo faktycznie bardzo OK.

Będę też bronić Marie Zelie. To nie są ubrania dla wszystkich i trzeba mieć na nie pomysł, żeby nie wyglądać jak stara ciotka Ale niektóre wzory mają piękne, jakościowo też jest bardzo dobrze. Chyba trzeba mieć po prostu taki styl, żeby to fajnie wyglądało. Kojarzę jedną blogerkę teatralną, która jest wprost urodzona do tego typu ciuchów i wygląda w MZ jak milion dolców. Sama mam od nich jedną sukienkę i jestem z niej zadowolona, chociaż nie na tyle, żeby teraz rzucać się na ubrania tej marki Zobaczymy jesienią, bo kolory lepsze na tę porę roku. Sukienka w książki jest super, ale powstrzymuje mnie to, że rzadko bym ją nosiła
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-23, 13:28   #178
b86fbd8625d9b7713dc397c4b023b1c18a236704_5f3b0c85ccdaa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 882
Dot.: Polskie marki modowe, projektanci, pracownie

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Mam od nich jedną sukienkę i chociaż nie do końca się polubiłyśmy, to gatunkowo faktycznie bardzo OK.

Będę też bronić Marie Zelie. To nie są ubrania dla wszystkich i trzeba mieć na nie pomysł, żeby nie wyglądać jak stara ciotka Ale niektóre wzory mają piękne, jakościowo też jest bardzo dobrze. Chyba trzeba mieć po prostu taki styl, żeby to fajnie wyglądało. Kojarzę jedną blogerkę teatralną, która jest wprost urodzona do tego typu ciuchów i wygląda w MZ jak milion dolców. Sama mam od nich jedną sukienkę i jestem z niej zadowolona, chociaż nie na tyle, żeby teraz rzucać się na ubrania tej marki Zobaczymy jesienią, bo kolory lepsze na tę porę roku. Sukienka w książki jest super, ale powstrzymuje mnie to, że rzadko bym ją nosiła
Wiadomo, kwestia gustu. Co do jakości, wydaje mi się, że na początku było bardzo dobrze, a w momencie gdy pojawiły się tańsze modele troszkę za dużo u nich sukienek z dzianin, które już tak luksusowe nie są, ale to moja obserwacja i nie mówię, że te sukienki są złe. Co do stylu retro - lubię się tak ubierać, mam rosy z ae i wyglądam w nich dobrze, mam też jeden model z Zakolano i również mi pasuje, ale MZ do mnie nie przemawia.
b86fbd8625d9b7713dc397c4b023b1c18a236704_5f3b0c85ccdaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-10, 19:26   #179
agatanaturalnie
music is my best friend ♫
 
Avatar agatanaturalnie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 30 778
Dot.: Polskie marki modowe, projektanci, pracownie

Ja ostatnio trafiłam na markę Metr64 Właśnie zamówiłam sobie bluzę. Jestem bardzo ciekawa jakości. Podoba mi się od nich jeszcze kilka innych rzeczy. Jak będę zadowolona na pewno jeszcze coś kupię.
__________________
agatanaturalnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-11, 12:04   #180
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Polskie marki modowe, projektanci, pracownie

Cytat:
Napisane przez agatanaturalnie Pokaż wiadomość
Ja ostatnio trafiłam na markę Metr64 Właśnie zamówiłam sobie bluzę. Jestem bardzo ciekawa jakości. Podoba mi się od nich jeszcze kilka innych rzeczy. Jak będę zadowolona na pewno jeszcze coś kupię.
Pierwszy koncept, który do mnie przemawia wizualnie. Daj znać, jak jakość.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-07 08:16:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:30.