Czy jest sens kupować perfumy przez internet? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-24, 11:57   #1
zegarmistrz00
Przyczajenie
 
Avatar zegarmistrz00
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 10

Czy jest sens kupować perfumy przez internet?


Czy jest sens kupować perfumy przez internet?
Trochę przy tym oszczędzamy ale przecież nie możemy być na 100% pewni czy to właśnie o taki produkt nam chodzi.
__________________
dla wszystkich studentów informatyki polecam baza klas
zegarmistrz00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 12:02   #2
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Czy jest sens kupować perfumy przez internet?

Jest, o ile nie kupuje się na ślepo i zachowuje trochę rozsądku (czyli wie sie, że za 80 PLN nie kupi się "orginalnych perfumków" Chanel).
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 12:10   #3
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Czy jest sens kupować perfumy przez internet?

Oczywiście, że jest. Trzeba tylko zachować rozsądek i uwagę. Gdy wybieram perfumerię internetową, zwracam uwagę, czy jest telefon stacjonarny, adres korpespondencyjny, NIP- wtedy odbieram taką firmę jako wiarygodną. Tak jak pisała Aggie - nie oczekuję perfum marki Chanel za 80 zł jeżeli w Sephorze kosztuje 350 ( dajmy na to 100 ml EDP). Jeżeli natomiast w perfumerii internetowej ta pojemnośc kosztuje dajmy na to 300- no 280 zł w promocji- to myślę, że jest ok. Dla mnie to i tak oszczędnośc nawet jak doliczyć koszty przesyłki ewentualne. W perfumerii internetowej nie płacę za wielki czynsz w galerii handlowej, pensje 50 pracowników.
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 12:11   #4
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Czy jest sens kupować perfumy przez internet?

Taki sam jak w przypadku wszystkich innych produktów.
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 13:20   #5
aga378
Raczkowanie
 
Avatar aga378
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 472
Dot.: Czy jest sens kupować perfumy przez internet?

A ja stwierdzam, że nie ma sensu. Sama kupowałam namiętnie przez internet, do czasu kiedy dostałam podróbe Diora ( z niby wiarygodnego żródła). I powiedziałam dość. Jest tyle promocji chociażby w Rossmanie, Super Pharm i nawet w Sephorze, że można sobie coś wybrać. Teraz wolę zapłacić trochę więcej i mieć pewność. A różnice w cenie wcale nie są takie bardzo duże.
aga378 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 13:27   #6
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Czy jest sens kupować perfumy przez internet?

Kupuję przez Internet. Tylko Perły Laliqua zdarzyło mi się kupić w perfumerii. Ma to sens. Do tej pory się nie nacięłam.
Kota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 13:27   #7
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czy jest sens kupować perfumy przez internet?

Jak dla mnie - oczywiście, że jest sens.

Polska niestety często jest omijana, jeśli chodzi o wprowadzanie nowych perfum czy kolorówki; jeśli coś dociera, to albo z dużym opóźnieniem albo w mocno okrojonej gamie kolorystycznej.

Dzięki Allegro, Strawberrynet, Ebay, Luckyscent... i innych tego typu internetowych sklepach, możemy z powodzeniem i w dobrej cenie dostać coś, czego w perfumerii się nie uświadczy, albo jeśli już będzie, to w zawałowej cenie.

Na podróbkę jeszcze się nie nacięłam.
Może po części dlatego, że wiele z zapachów, których pożądam, jest na tyle niepopularnych, że i podróbek jest mało - albo w ogóle ich nie ma. Za każdym razem dokładnie oglądam zdjęcia, inne aukcje danego allegrowicza, komentarze do zakupów. To dużo daje i pozwala uniknąć wtop.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-25, 12:34   #8
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: Czy jest sens kupować perfumy przez internet?

Jest,jest,jest

Zarówno perfumy jak i inne produkty.
Może trochę nie na temat-wczoraj oglądałam w Smyku fotelik samochodowy firmy Graco-był w cenie 380zł Zdecydowałam wieczorem zajrzeć do jednego z popularniejszych sklepów internetowych dla dzieci i tam dokonałam zakupu tego samego produktu w cenie 315 zł (koszty przesyłki za darmo)

Tak samo z perfumami -polecam oswojenie się z zapachem w perfumerii stacjonarnej,a dokonanie zakupu w poleconej -choćby tu na wizazu internetowej.

Chyba,że ceny się równoważą.
Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 12:44   #9
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Czy jest sens kupować perfumy przez internet?

Hm, ja też uważam, że zarówno perfumy jak i inne rzeczy jest sens kupować przez internet głównie dlatego, że nia ma tu barier dot. rejonizacji dystrybucji danego (interesującego nas) artykułu pod warunkiem, że zachowamy umiar i zdrowy rozsądek oraz spróbujemy sprawdzić, co o danym źródle mówią / myślą inni.

Mały przykład:
mój 13-letni syn zakochał się w zapachu Courvoisier ... cena 75 ml flaszki w Quality to 444 PLN a na Luckyscent 275 PLN .....
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 13:07   #10
melody
Raczkowanie
 
Avatar melody
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 212
Dot.: Czy jest sens kupować perfumy przez internet?

Oczywiście, że jest sens, ale tak jak pisały dziewczyny trzeba wszystko dokładnie sprawdzać- opis, zdjęcia, komentarze... opinie na Wizażu

Ale właśnie przeczytałam na Allegro coś, co mnie rozwaliło całkowicie
Początkujący sprzedawca na stronie "O mnie" zapewnia o oryginalności wystawianych perfum i kosmetyków, itd. a na koniec napisał:
"Na początku bedą wystawiane przedmioty, które nie są podrabiane lub unikaty - aby zdobyc zaufanie kontrahentów."
A jak już zdobędzie zaufanie to co, zajmie się sprzedażą podrób w cenach oryginału?
__________________
Łatwiej powiedzieć nie na początku, niż na końcu.
Leonardo da Vinci
melody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 13:27   #11
maja79
Wtajemniczenie
 
Avatar maja79
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 065
Dot.: Czy jest sens kupować perfumy przez internet?

Wszelkie argumenty już zostały wymienione - jest sens
maja79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-25, 14:22   #12
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Czy jest sens kupować perfumy przez internet?

Oczywiście, że jest sens.
Widzę dwa niebezpieczeństwa: zapachy mogą być nieświeże (ale uważam, że mogą nam się takie trafić i w perfumerii, gdzie stoją latami pod gorącą żarówą) a my, kupując te cudeńka dużo taniej, łatwiej wpadamy w nałóg.

Osobiście nigdy nie nacięłam się na podróbę. Na zepsuty zapach też nie. Wystarczy zachować rozsądek i nie wierzyć w niemożliwe - jak napisała Aggie na samej górze, stada 100 ml Chaneli za 79 zł na Allegro raczej na pewno nie będą oryginalne. Ale jestem pewna, że ten na przykład zestaw Amour jest oryginalny, potwierdziło to już kilka osób z Wizażu, a w drogerii widziałam go za 299 zł. Zresztą utrzymanie ogromnych Sephor i Douglasów, pensje dla ogromnej rzeszy pracowników to koszt tak wielki, że marża na pewno przekracza 100% i jestem przekonana, że nawet strona vip zarobi na sprzedaży tego pudełka. Kiedyś słyszałam, że cena wynajmu powierzchni sklepowej na krakowskim Rynku to 7 tysięcy zł za metr kwadratowy na miesiąc.

Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
mój 13-letni syn zakochał się w zapachu Courvoisier ... cena 75 ml flaszki w Quality to 444 PLN a na Luckyscent 275 PLN .....
O mamo wcześnie zaczyna
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 14:26   #13
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Czy jest sens kupować perfumy przez internet?

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
O mamo wcześnie zaczyna
Hehe - wąchał próbasy załatwione wymiankowo z Santorio dla mojego TŻta

Poniuchał i swierdził, że jak ma się chlapać czymś konkretnym - to właśnie tym ...
a Ty matko - ma trzecią zmianę coś załatw jak już sprzedasz tą niepotrzebną nerkę
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 14:39   #14
czoornoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 812
GG do czoornoo
Dot.: Czy jest sens kupować perfumy przez internet?

Cytat:
Napisane przez melody Pokaż wiadomość
Początkujący sprzedawca na stronie "O mnie" zapewnia o oryginalności wystawianych perfum i kosmetyków, itd. a na koniec napisał:
"Na początku bedą wystawiane przedmioty, które nie są podrabiane lub unikaty - aby zdobyc zaufanie kontrahentów."
A jak już zdobędzie zaufanie to co, zajmie się sprzedażą podrób w cenach oryginału?

moze chodzilo mu o to,ze na poczatku beda sprzedawane tylko oryginaly,a potem te podrabiane-z tym ze na aukcji bedzie napisane ze to podrobka i za niska cene?
__________________

czoornoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 14:43   #15
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Czy jest sens kupować perfumy przez internet?

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Zresztą utrzymanie ogromnych Sephor i Douglasów, pensje dla ogromnej rzeszy pracowników to koszt tak wielki, że marża na pewno przekracza 100% i jestem przekonana, że nawet strona vip zarobi na sprzedaży tego pudełka. Kiedyś słyszałam, że cena wynajmu powierzchni sklepowej na krakowskim Rynku to 7 tysięcy zł za metr kwadratowy na miesiąc.

Oczywiście, że tak A wiarygodna perfumeria internetowa może znajdować się w jakimś wynajmowanym mieszkaniu- podstawa to dostęp do netu no i towar- i odpada kwestia czynszu w wypasionej galerii w najdroższej dzielnicy miasta. A potem możemy się cieszyć wiarygodnymi buteleczkami za niewywindowaną cenę
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 14:44   #16
czarnaorchidea
Rozeznanie
 
Avatar czarnaorchidea
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 745
Dot.: Czy jest sens kupować perfumy przez internet?

Cytat:
Napisane przez melody Pokaż wiadomość
Ale właśnie przeczytałam na Allegro coś, co mnie rozwaliło całkowicie
Początkujący sprzedawca na stronie "O mnie" zapewnia o oryginalności wystawianych perfum i kosmetyków, itd. a na koniec napisał:
"Na początku bedą wystawiane przedmioty, które nie są podrabiane lub unikaty - aby zdobyc zaufanie kontrahentów."
A jak już zdobędzie zaufanie to co, zajmie się sprzedażą podrób w cenach oryginału?
Myślę, że chodziło mu o to, że na początku będzie wystawiał perfumy, które rzadko się podrabia i jest mało ich podróbek, żeby zdobyć zaufanie klientów, że jeśli jednak wszystko z nimi w porządku, to i z bardziej popularnymi będzie.
__________________
"Natura jest niewygodna. Trawa jest twarda, wilgotna, pełna obrzydliwych insektów. Gdyby natura była wygodna, ludzkość nie wymyśliłaby architektury."
Oscar Wilde

czarnaorchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 14:56   #17
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Czy jest sens kupować perfumy przez internet?

Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
Poniuchał i swierdził, że jak ma się chlapać czymś konkretnym - to właśnie tym ...
a Ty matko - ma trzecią zmianę coś załatw jak już sprzedasz tą niepotrzebną nerkę
Milutko

A jeszcze w kwestii dostępności/niedostępności - obliczyłam: gdybym miała się zaopatrywać w drogeriach w moim mieście (Douglas, Marionnaud, Galeria Centrum), miałabym możliwość kupić ok. 25% z tego, co aktualnie posiadam. W Warszawie (Guerrilla Store, Sephora) może by ten wskaźnik skoczył do 35%, ale nie wyżej.

Edit: Melody, cóż... miło chociaż, że się gość przyznaje
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 15:28   #18
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Czy jest sens kupować perfumy przez internet?

Zdecydowanie warto.Na początku można zaufać czujnemu oku wizażanek,które rozpoznają czy warto kupić u konkretnego sprzedawcy/w sklepie,czy nie potem już samemu nabiera sie doświadczenia,widzi co jest okazją a co podrabianym,nędznym zapachem.Nie zdarzyło mi sie jeszcze naciąć na podróbkę a kupuję w sieci już naprawdę długo.W internecie jest mnóstwo okazji,często niedostępnych np. w Sephorze albo po bardzo okazyjnych cenach.W mojej kolekcji mam niewiele flakonów wysokopółkowców kupionych w Douglasie czy Sephorze(nie liczę tu 2 flaszek z promocji w Rossmannie bo te akurat kupiłam taniej niż to byłoby możliwe w internecie).
Gdybym zaopatrywała sie tylko w perfumerii mogłabym sobie pozwolić może na połowę tych flakonów co mam i na pewno kupowałabym je dużo rzadziej.
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 15:34   #19
kroliczek190
Zadomowienie
 
Avatar kroliczek190
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 020
Exclamation Dot.: Czy jest sens kupować perfumy przez internet?

Z jednej strony, sens jest - sama jestem stałą klientką kilku popularnych perfumerii internetowych i jak do tej pory od lat nie miałam (odpukać) żadnych zastrzeżeń.
Jednak jak się jest roztrzepaną, łatwo przepłacić parę złotych - otóż o mały włos nie kupiłam Youth Dew w sklepie internetowym. Tymczasem w porę zauważyłam że w sklepie firmowym Estee Lauder ten sam towar był tańszy o parę złotych... a przecież jeszcze doszłyby koszty wysyłki...
Poza tym, ostatnio kupiłam w perfumerii dolce.pl Pumę - koszt z wysyłką 99 zł - po czym zauważyłam w Douglasie tę samą Pumę za 86 zł (a tam 88 + wysyłka) więc po prostu trzeba liczyć
kroliczek190 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-25, 15:59   #20
melody
Raczkowanie
 
Avatar melody
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 212
Dot.: Czy jest sens kupować perfumy przez internet?

Cytat:
Napisane przez czoornoo Pokaż wiadomość
moze chodzilo mu o to,ze na poczatku beda sprzedawane tylko oryginaly,a potem te podrabiane-z tym ze na aukcji bedzie napisane ze to podrobka i za niska cene?
Przecież nie może wprost napisać, że sprzedaje podróbę. To niezgodne z zasadami All. (sprzedawanie podrób, pisanie o tym). Bo czasami wizażanki piszą, że zgłosiły jakąś aukcję do usunięcia. Czy się mylę?

Cytat:
Napisane przez czarnaorchidea Pokaż wiadomość
Myślę, że chodziło mu o to, że na początku będzie wystawiał perfumy, które rzadko się podrabia i jest mało ich podróbek, żeby zdobyć zaufanie klientów, że jeśli jednak wszystko z nimi w porządku, to i z bardziej popularnymi będzie.
No to ma sens. Ale nie sądzę, żeby taki klient "z ulicy" orientował się, jakie perfumy są często podrabiane. Jeżeli autor rzeczywiście to miał na myśli, to kosmicznie to ujął

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Edit: Melody, cóż... miło chociaż, że się gość przyznaje
Też tak pomyślałam


W temacie, zakupy internetowe to dobre wyjście dla pasjonatów, kolekcjonerów (takich wizażanek na ten przykład). Jeżeli komuś odpowiada, że ma tylko 1 flakon perfum i wystarczają mu one na dłuższy czas to kupienie w sklepie stacjonarnym jest ok, dużo nie traci na jednym zakupie. Tak jak napisała burn-it-up dzięki kupowaniu w necie mozna sobie pozwolić na częstsze kupowanie większej ilości perfum.
__________________
Łatwiej powiedzieć nie na początku, niż na końcu.
Leonardo da Vinci
melody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 17:13   #21
olcia 810
Wtajemniczenie
 
Avatar olcia 810
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 632
Dot.: Czy jest sens kupować perfumy przez internet?

Ja też uważam, że warto kupować
I kupuje Tylko i wyłącznie ze względu na cene, w sklepie internetowym zwykle jest Duuzo niższa
__________________
WYMIANKA
olcia 810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 17:23   #22
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Czy jest sens kupować perfumy przez internet?

Dla mnie to oczywista oczywistość Jest sens kupować tak jak i inne produkty
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 07:49   #23
_Adelajda_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 820
Dot.: Czy jest sens kupować perfumy przez internet?

Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
(...).

Mały przykład:
mój 13-letni syn zakochał się w zapachu Courvoisier ... cena 75 ml flaszki w Quality to 444 PLN a na Luckyscent 275 PLN .....
jak to śpiewa Artur Andrus "jednak coś zostaje w genach"




i tez uwazam ze warto,
ja kupilam wsłasnie L'or de Torrente, które u nas z Marionaud zostalo juz wycofane, i przymierzam sie do kolejnych
zreszta, taj jak pisza dziewczyny - nie tylko perfumy, drapak dla kota taki 'australijsi" u mnie w skeplepie zoologicznym kosztuje 195 zł, w Animalii 120 zł
_Adelajda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 08:05   #24
magda1kw
Raczkowanie
 
Avatar magda1kw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kętrzyn
Wiadomości: 77
GG do magda1kw
Dot.: Czy jest sens kupować perfumy przez internet?

Jest sens tylko trzeba uważać na koszty przesyłki!!! Radzę najpierw zobaczyć cene w sklepie a następnie sprawdzić w internecie. Jeśli chodzi o oryginalność takich prefum : ja kupuję i polecam prefumeria.pl!! Jeszcze nigdy się nie zawiodłam.
Ostatnio kupiłam tam Green Tea Elizabeth Arden 100 ml. za 80 zł. W drogerii w moim mieście ta sama perfuma kosztowała tyle samo lecz była we flakoniku 50ml!! Więc opłaciło mi się!!
magda1kw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 21:50   #25
bolerkoIzakiet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 34
zakup perfum przez internet .

Warto kupić perfumy przez internet ? oprócz ceny produktu to trzeba jeszcze zapłacic za przesyłkę ale jeśli w mojej drogerii nie ma tego zapachu który mnie interesuje to cóż począć :/ chodzi mi o Calvin Klein Secret Obsession.
__________________
bolerko I zakiet - you know you know
bolerkoIzakiet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 21:53   #26
a8tpk
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 266
Dot.: zakup perfum przez internet .

Cytat:
Napisane przez bolerkoIzakiet Pokaż wiadomość
Warto kupić perfumy przez internet ? oprócz ceny produktu to trzeba jeszcze zapłacic za przesyłkę ale jeśli w mojej drogerii nie ma tego zapachu który mnie interesuje to cóż począć :/ chodzi mi o Calvin Klein Secret Obsession.
Nie ma się co zastanawiać. Jest wątek z polecanymi sprzedawcami na allegro. Zaoszczędzić można naprawdę dużo pieniędzy.
a8tpk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 21:59   #27
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Dot.: zakup perfum przez internet .

Dobrze jest sprawdzić zarówno Allegro jak i sprawdzone perfumerie internetowe.

Ostatnio trzy razy zdarzyło mi się, że poszukiwane perfumy były w perfumeriach tańsze o 10-30 zł od oferowanych na All przez sprawdzonych sprzedawców
__________________






BigMama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 20:06   #28
bolerkoIzakiet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 34
Dot.: zakup perfum przez internet .

Patrzyłam tutaj i http://e-zapachy.pl/calvin-klein-sec...4953c8a8802b6f
kosztują 242 zł. 100 ml plus jeszcze przesyłka. heh . znalazłam tez licytacje na allegro.pl http://allegro.pl/item487378370_calv...dp_nowosc.html tez dość drogo . znalazłam na fruli.pl http://fruli.pl/aukcja/calvin-klein-...ion.14285.html licytacje ale o tym serwisie nic nie wiem. tak ja i o tym e - zapachy. i putin.
__________________
bolerko I zakiet - you know you know
bolerkoIzakiet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 22:59   #29
kalwin13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 36
Dot.: zakup perfum przez internet .

Hmm, nie znasz? Wklejasz link z perfumami w serwisie fruli.pl, a w jednej z zaladek(http://fruli.pl/help/) masz opisane,co to jest za serwis. Lenistwo czy przeoczenie?:P
__________________
-------beauty is a thing that noone can describe-------
kalwin13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 20:51   #30
bolerkoIzakiet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 34
Dot.: zakup perfum przez internet .

Ani to ani to . serwis widocznie jest nowy a z tym ze nie znam chodziło mi o to że nie czytałam opinii ludzi którzy z tego portalu korzystają .
__________________
bolerko I zakiet - you know you know
bolerkoIzakiet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:24.