Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-06, 13:34   #3451
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Lebkuchen z przepisu z mojewypieki są naprawdę bardzo dobre, nuta cytrusowa jest mocno wyczuwalna, daje odświeżenie, są pyszne
Zapamiętam. Jak przed samymi Świętami będe mieć jeszcze czas i wenę to na pewno upiekę.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
One nie są trudne, najpierw ciasto jest bardzo rzadkie, ale dobrze gęstnieje.
Zawsze się udawały, według mnie są bezproblemowe
To dobrze, dla mnie musi być bezproblemowe.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Polecam kruche ciasteczka, bez konieczności trzymania ciasta nawet minutę w lodówce - smaczne, szybkie, proste
No właśnie tak myślałam, oszukam go.
Przy moim TŻ nie może być nic słodkiego w domu, bo on natychmiast znajdzie i pochłonie, nie umie np. zjeść kawałka czekolady, tylko musi wciągnąć całą tabliczkę.


Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Moja mama co roku piecze sernik z bardzo starego przepisu, natomiast tato mojego TŻ jest sernikowym specjalistą i robi ich mnóstwo rodzajów, także w ciągu roku, nie tylko od święta.
Moja mama nic nie piecze, zrzuca ten problem na córki.
Co najlepsze, obie jesteśmy beztalencia cukiernicze, tyle że tylko ja mam tego świadomość, moja siostra uważa że piecze super (no może ciut lepiej niż ja, ale bez szału).

Oczywiście moja mama uważa, że sernik musi być i że to ja go muszę upiec, więc będę musiała jakiś przepis znaleźć urozmaicony i prosty.

No i pewnie moja teściowa przyniesie jakieś ciasto, ona też piecze raczej kiepsko, a mniemanie o swoich wypiekach ma jak moja siostra.

Jak dobrze, że są jeszcze cukiernie.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 13:46   #3452
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Zapamiętam. Jak przed samymi Świętami będe mieć jeszcze czas i wenę to na pewno upiekę.
Moim zdaniem warto, są zupełnie inne w smaku od klasycznych pierniczków.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No właśnie tak myślałam, oszukam go.
Przy moim TŻ nie może być nic słodkiego w domu, bo on natychmiast znajdzie i pochłonie, nie umie np. zjeść kawałka czekolady, tylko musi wciągnąć całą tabliczkę.
Cóż, każdy ma jakieś słabości.
Polecam np. te: http://slodkieinspiracje.blogspot.co...iasteczka.html - prościej chyba się nie da, a są naprawdę dobre i baaardzo kruche

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Moja mama nic nie piecze, zrzuca ten problem na córki.
Co najlepsze, obie jesteśmy beztalencia cukiernicze, tyle że tylko ja mam tego świadomość, moja siostra uważa że piecze super (no może ciut lepiej niż ja, ale bez szału).
Moja mama piecze bardzo dobrze, ja chyba tez całkiem nieźle, a ostatnio dołączyła jeszcze moja siostra i też dobrze jej idzie Ostatnio robiła mini serniczki: http://www.kwestiasmaku.com/zielony_...i/przepis.html tylko z wiśniami i na Digestive, proste a efektowne.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 13:54   #3453
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Cóż, każdy ma jakieś słabości.
Polecam np. te: http://slodkieinspiracje.blogspot.co...iasteczka.html - prościej chyba się nie da, a są naprawdę dobre i baaardzo kruche
Dzięki, brzmią dobrze do oszukiwania.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Moja mama piecze bardzo dobrze, ja chyba tez całkiem nieźle, a ostatnio dołączyła jeszcze moja siostra i też dobrze jej idzie Ostatnio robiła mini serniczki: http://www.kwestiasmaku.com/zielony_...i/przepis.html tylko z wiśniami i na Digestive, proste a efektowne.
Moja kiedyś piekła, teraz 2-3 razy w roku szarlotka i tyle, odechciało jej się. A ja zdecydowanie wolę coś ugotować niż upiec, i lepiej mi to wychodzi i bardziej to lubię.

Ładne te serniczki.


Pierwszy dzień w pracy po takim wolnym prawie tygodniu to masakra, zaraz usnę.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 15:16   #3454
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Co najlepsze, obie jesteśmy beztalencia cukiernicze, tyle że tylko ja mam tego świadomość, moja siostra uważa że piecze super (no może ciut lepiej niż ja, ale bez szału).
To tak jak ja
A mój tata jako mistrz w pieczeniu ciast ciągle mi truje za uchem, że jak to możliwe, że nie odziedziczyłam po nim talentu do tego Chyba się wdałam w mamę w tej kwestii
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 08:35   #3455
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Haha Ostatnio nie piszę, bo w ogóle nie mam czasu, ale staram się czasem chociaż czytać
właśnie miałam pytać, gdzie nam zniknęłaś
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Cóż, każdy ma jakieś słabości.
Polecam np. te: http://slodkieinspiracje.blogspot.co...iasteczka.html - prościej chyba się nie da, a są naprawdę dobre i baaardzo kruche
wyglądają super
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Moja mama piecze bardzo dobrze, ja chyba tez całkiem nieźle, a ostatnio dołączyła jeszcze moja siostra i też dobrze jej idzie Ostatnio robiła mini serniczki: http://www.kwestiasmaku.com/zielony_...i/przepis.html tylko z wiśniami i na Digestive, proste a efektowne.
śliczne ja mam przepis na cytrynowe serniczki właśnie w takiej muffinkowej formie, ale nigdy nie robiłam

za to wczoraj upiekłam dla TŻ sernik królewski generalnie tak jak Ice wolę gotowanie niż pieczenie, ale jak mam dobry przepis, to naprawdę rzadko coś nie wychodzi

jeszcze chciałam ponarzekać na pogodę, jest fatalna i psuje mi humor od rana
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 08:52   #3456
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
właśnie miałam pytać, gdzie nam zniknęłaś
[...]
jeszcze chciałam ponarzekać na pogodę, jest fatalna i psuje mi humor od rana


Wiem coś o tym - w poniedziałek prawie się popłakałam ze złości na przystanku, autobusy przyjeżdżały, nie było jak wejść i tak kilka razy, stałam w deszczu i miałam ochotę wrócić do domu
Za to wczoraj spędziłam bardzo miło wieczór, bo udało się spotkać ze Sleepy( Basiu, znalazłam tę grę z państwami świata, o której mówiłaś - tak się wciągnęliśmy, że poszłam spać grubo po dwunastej).
Miałam ochotę kupić coś z tej serii jabłkowo-karmelowej z YR, ale jeszcze nic nie ma...W ulotce miałam napisane, że seria z kremami do rąk jest od 16 listopada, więc pewnie i ta seria się wtedy pojawi...

Odwyk idzie mi świetnie, sama się sobie dziwię, ale po prostu szkoda mi wydawać pieniędzy na kosmetyki - za to zrobiłam zamówienie na dwie książki kucharskie na amazonie - mam nadzieję, że dojdą szybko Nie mogę się ich doczekać - jedna to kuchnia włoska, a druga jest o wypiekach skandynawskich
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 09:18   #3457
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
za to wczoraj upiekłam dla TŻ sernik królewski generalnie tak jak Ice wolę gotowanie niż pieczenie, ale jak mam dobry przepis, to naprawdę rzadko coś nie wychodzi
Z jakiego przepisu?

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Wiem coś o tym - w poniedziałek prawie się popłakałam ze złości na przystanku, autobusy przyjeżdżały, nie było jak wejść i tak kilka razy, stałam w deszczu i miałam ochotę wrócić do domu
Nie znosze takich sytuacji, w Krakowie na szczęscie rzadko się zdarzają, ale kiedyś przy jakichś remontach dróg mi się to zdarzyło i strasznie źle wspominam, a to też zimna pora była.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Odwyk idzie mi świetnie, sama się sobie dziwię, ale po prostu szkoda mi wydawać pieniędzy na kosmetyki - za to zrobiłam zamówienie na dwie książki kucharskie na amazonie - mam nadzieję, że dojdą szybko Nie mogę się ich doczekać - jedna to kuchnia włoska, a druga jest o wypiekach skandynawskich
Mi też odwyk listopadowy idzie fenomenalnie, ale obstawiam, ze to też trochę dlatego, że jeszcze nie było wypłaty.

Podobno Ikea wydała książkę z wypiekami skandynawskimi, ciekawa jej jestem.

Dzisiaj jest jeszcze bardziej paskudnie niż wczoraj, ale uczę się na błędach i włożyłam płaszcz. I robię chyba po pracy kolejne podejście do Zary, może będzie dla mnie kurtka jakaś.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-07, 10:19   #3458
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
jeszcze chciałam ponarzekać na pogodę, jest fatalna i psuje mi humor od rana
U mnie tez paskudnie, od rana pada i strasznie wieje, chciałabym zakopać się pod kołdrą

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Wiem coś o tym - w poniedziałek prawie się popłakałam ze złości na przystanku, autobusy przyjeżdżały, nie było jak wejść i tak kilka razy, stałam w deszczu i miałam ochotę wrócić do domu
Współczuję Ja na szczęście mam takie godziny pracy, że zazwyczaj wsiadam w miare bezproblemowo, chociaż czasami rano autobus bywa mocno przepełniony, więc zazwyczaj decyduję się na tramwaj.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Miałam ochotę kupić coś z tej serii jabłkowo-karmelowej z YR, ale jeszcze nic nie ma...W ulotce miałam napisane, że seria z kremami do rąk jest od 16 listopada, więc pewnie i ta seria się wtedy pojawi...
Byłam, pytałam, seria będzie faktycznie w sprzedaży od 16 listopada, ale pani pokazała mi testery - żel pod prysznic jabłkowy pachnie naprawdę fajnie, ale wydawał mi się dość rzadki. Ten waniliowo-cytrynowy też jest niezły, trochę skojarzył mi się z cytrynowym lukrem.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
zrobiłam zamówienie na dwie książki kucharskie na amazonie - mam nadzieję, że dojdą szybko Nie mogę się ich doczekać - jedna to kuchnia włoska, a druga jest o wypiekach skandynawskich
Jakie tytuły? Wypieki skandynawskie brzmią bosko


Co do mojego odwyku, to póki co tylko jeden zakup - skusiłam się na Essie Over The Edge (Over The Top w wersji z wąskim pędzelkiem)
Znowu stałam i myślałam nad Mink Muffs, ale nie mogę się zdecydować.
W moim D. dołożyli też trochę lakierów, pojawił się znowu Smokin Hot i nad nim też dumałam Ale chyba najpierw wybiorę się do SP pooglądac kolekcję Stylenomics.

I muszę pochwalić preparat do skórek SH, Instant Cuticle Remover - rewelacja! Użyłam dwa razy i jestem zachwycona rezultatami.

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Ach no i wczoraj czwarty dzien z rzędu poćwiczyłam z Chodakowską, ale tak się umęczyłam, że cukier mi spadł i potem zjadłam migdały w czekoladzie

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

https://www.facebook.com/#!/photo.ph...type=1&theater - no i tak się zarzekałam, że nie lubię żeli OS, a pewnie znowu kupię.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 10:31   #3459
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Co do mojego odwyku, to póki co tylko jeden zakup - skusiłam się na Essie Over The Edge (Over The Top w wersji z wąskim pędzelkiem)
Znowu stałam i myślałam nad Mink Muffs, ale nie mogę się zdecydować.
W moim D. dołożyli też trochę lakierów, pojawił się znowu Smokin Hot i nad nim też dumałam Ale chyba najpierw wybiorę się do SP pooglądac kolekcję Stylenomics.
Dajn znać jak się będzie nosił, kolejny ciekawy kolor ja niezmiennie polecam Smokin Hot, jestem w nim zakochana i chyba dzisiaj będę malować

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Oo, muszę iść powąchać! Ciekawa jestem tej śliwki, bo lukrecja to może nie do końca mi podejdzie, nawet w połączeniu z pomarańczą.

Ja zawsze wieszałam psy na żelach TBS a teraz odkąd używam brzoskwiniowego jestem gotowa wszystko odszczekać, bo on jest cudowny i pachnie niesamowicie.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 10:34   #3460
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość


Wiem coś o tym - w poniedziałek prawie się popłakałam ze złości na przystanku, autobusy przyjeżdżały, nie było jak wejść i tak kilka razy, stałam w deszczu i miałam ochotę wrócić do domu
Za to wczoraj spędziłam bardzo miło wieczór, bo udało się spotkać ze Sleepy( Basiu, znalazłam tę grę z państwami świata, o której mówiłaś - tak się wciągnęliśmy, że poszłam spać grubo po dwunastej).
Miałam ochotę kupić coś z tej serii jabłkowo-karmelowej z YR, ale jeszcze nic nie ma...W ulotce miałam napisane, że seria z kremami do rąk jest od 16 listopada, więc pewnie i ta seria się wtedy pojawi...
u mnie taki tłum jest jak wracam z uczelni i mnóstwo osób kończy o tej samej porze.. albo jak jadę na 8

ale fajnie, strasznie żałuję, że wczoraj nie mogłam
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Odwyk idzie mi świetnie, sama się sobie dziwię, ale po prostu szkoda mi wydawać pieniędzy na kosmetyki - za to zrobiłam zamówienie na dwie książki kucharskie na amazonie - mam nadzieję, że dojdą szybko Nie mogę się ich doczekać - jedna to kuchnia włoska, a druga jest o wypiekach skandynawskich
też jestem ciekawa, co to za książka

chyba od dziś zaczyna się seria dodatków J. Oliviera do Wyborczej, dziś kuchnia hiszpańska, skandynawska też ma być nazywa się bodajże Kulinarne wyprawy Jamiego
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Z jakiego przepisu?
z tego http://www.mojewypieki.com/przepis/sernik-krolewski ale z pewnymi modyfikacjami:
- robiłam w tortownicy o średnicy 24cm, więc zmniejszyłam składniki o połowę ser dałam dr. Oetkera (2 x 450g)
- mniej cukru pudru do sera, bo nie lubię tak słodko
- ciasta do zamrażalnika dałam 1/3, a 2/3 przyklejałam płatami do spodu tortownicy i boki tak na 2-2,5 cm żeby ładnie wyglądał po wyjęciu (swoją drogą świetna zabawa )
- masło rozpuściłam przed dodaniem do sera i tak naprawdę nie wymaga miksowania, bo łatwo się miesza taką masę

zjedliśmy sporo jak sernik był jeszcze ciepławy, bo strasznie długo nie chciał ostygnąć, ale dziś jest o wiele lepszy jak odstał swoje w lodówce - idealnie mokry, ciężki (wczoraj był zbyt puchaty przez to, że dodaje się do masy serowej pianę z białek)

ktoś w komentarzach pisał, że już po nałożeniu do tortownicy masa wystawała ponad formę - u mnie nie, ale rzeczywiście nie powinno wystawać, bo strasznie rośnie
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Co do mojego odwyku, to póki co tylko jeden zakup - skusiłam się na Essie Over The Edge (Over The Top w wersji z wąskim pędzelkiem)
Znowu stałam i myślałam nad Mink Muffs, ale nie mogę się zdecydować.
W moim D. dołożyli też trochę lakierów, pojawił się znowu Smokin Hot i nad nim też dumałam Ale chyba najpierw wybiorę się do SP pooglądac kolekcję Stylenomics.

I muszę pochwalić preparat do skórek SH, Instant Cuticle Remover - rewelacja! Użyłam dwa razy i jestem zachwycona rezultatami.
ładnie się prezentuje ten lakier zakup więc uzasadniony

ja jestem też zadowolona z preparatu do skórek Eveline, szybki i skuteczny
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ach no i wczoraj czwarty dzien z rzędu poćwiczyłam z Chodakowską, ale tak się umęczyłam, że cukier mi spadł i potem zjadłam migdały w czekoladzie
dziś Chodakowska była z mężem w Pytaniu na śniadanie, ma strasznie irytujący głos, nie wiem czy mogłabym ćwiczyć z jej wskazówkami - choć samym ćwiczeniom nie mam nic do zarzucenia

edit: ale fajne te zimowe żele
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2012-11-07 o 10:36
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 10:38   #3461
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Dajn znać jak się będzie nosił, kolejny ciekawy kolor ja niezmiennie polecam Smokin Hot, jestem w nim zakochana i chyba dzisiaj będę malować
Wydaje mi się, że będzie się nosił dobrze, formuła wygląda mi na podobną do Trophy Wife i Thigh High, które są super

Kusisz. Chyba byłby dla mnie bardziej uniwersalny od Mink Muffs, raczej nie noszę beżów i brązów

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Oo, muszę iść powąchać! Ciekawa jestem tej śliwki, bo lukrecja to może nie do końca mi podejdzie, nawet w połączeniu z pomarańczą.

Ja zawsze wieszałam psy na żelach TBS a teraz odkąd używam brzoskwiniowego jestem gotowa wszystko odszczekać, bo on jest cudowny i pachnie niesamowicie.
Ja muszę sprawdzić oba, czasami lukrecja mi się podoba.

Żele TBS uwielbiam, moi wielcy faworyci to mango, marakuja i papaj , miałam też różowy grapefruit, truskawkę, malinę i ze wszystkich byłam zadowolona, podobnie jak z limitowanek świątecznych

I bardzo lubię linię Earth Lovers, najbardziej morelę z bazylią , ale arbuz z eukaliptusem i gruszka z trawą cytrynową też mi podeszły
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-07, 10:47   #3462
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
z tego http://www.mojewypieki.com/przepis/sernik-krolewski ale z pewnymi modyfikacjami:
- robiłam w tortownicy o średnicy 24cm, więc zmniejszyłam składniki o połowę ser dałam dr. Oetkera (2 x 450g)
- mniej cukru pudru do sera, bo nie lubię tak słodko
- ciasta do zamrażalnika dałam 1/3, a 2/3 przyklejałam płatami do spodu tortownicy i boki tak na 2-2,5 cm żeby ładnie wyglądał po wyjęciu (swoją drogą świetna zabawa )
- masło rozpuściłam przed dodaniem do sera i tak naprawdę nie wymaga miksowania, bo łatwo się miesza taką masę

zjedliśmy sporo jak sernik był jeszcze ciepławy, bo strasznie długo nie chciał ostygnąć, ale dziś jest o wiele lepszy jak odstał swoje w lodówce - idealnie mokry, ciężki (wczoraj był zbyt puchaty przez to, że dodaje się do masy serowej pianę z białek)
Dzięki przepis mega - 2 kg sera i 10 jajek. Ale może to będzie mój wybór na Święta jak mnie mama zacznie gnębić o sernik.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
dziś Chodakowska była z mężem w Pytaniu na śniadanie, ma strasznie irytujący głos, nie wiem czy mogłabym ćwiczyć z jej wskazówkami - choć samym ćwiczeniom nie mam nic do zarzucenia
Dlatego trzeba ją ściszyć na tyle żeby słyszeć tylko zmianę ćwiczenia i puścić muzykę w tle lub oglądac tv.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Kusisz. Chyba byłby dla mnie bardziej uniwersalny od Mink Muffs, raczej nie noszę beżów i brązów
Ja też nie przepadam za brązami i beżami, teraz mam pierwszy lakier z brązową nutą, który mnie zachwyca - Chocolate Cakes, ale to bardziej bordo z brązową nutą, jest piękny, tylko chyba najmniej trwały z moich Essiaków.
Zdecydowanie wzięłabym Smokin Hot zamiast Mink Muffs.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
I bardzo lubię linię Earth Lovers, najbardziej morelę z bazylią , ale arbuz z eukaliptusem i gruszka z trawą cytrynową też mi podeszły
Właśnie ten z morelą miałam brać jak kupiłam brzoskwiniowy, pachnie super i chyba kiedyś się skuszę.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 11:04   #3463
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mi też odwyk listopadowy idzie fenomenalnie, ale obstawiam, ze to też trochę dlatego, że jeszcze nie było wypłaty.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Jakie tytuły? Wypieki skandynawskie brzmią bosko
[...]
https://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=4604741039 91331&set=a.1901694343551 34.42179.185436121495132& type=1&theater - no i tak się zarzekałam, że nie lubię żeli OS, a pewnie znowu kupię.
Scandalicious Baking - zrobiłam jeden przepis z tej książki z moich wypieków, wyszło suuper, a że uwielbiam kuchnię skandynawską (tzn. słodycze i łososia)...
Silver Spoon - podobno wydają ją od 50 lat i to podstawa włoskiej kuchni

Widziałam ten pomarańczowo-lukrecjowy, pachnie dla mnie dziwnie, w ogóle mnie nie kusi. Za to śliwkowy brzmi super, muszę go przy okazji znaleźć.
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
chyba od dziś zaczyna się seria dodatków J. Oliviera do Wyborczej, dziś kuchnia hiszpańska, skandynawska też ma być nazywa się bodajże Kulinarne wyprawy Jamiego
Widziałam, że wydali tę książkę, bardzo mnie ciekawiła, bo Włoska Wyprawa jest świetna

Uwielbiam ciepłe serniki Chyba wiem, co zrobię w weekend Ten królewski wygląda tak tradycyjnie, mogłaś wczoraj do nas przyjechać z nim
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 11:06   #3464
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Żele TBS uwielbiam, moi wielcy faworyci to mango, marakuja i papaj , miałam też różowy grapefruit, truskawkę, malinę i ze wszystkich byłam zadowolona, podobnie jak z limitowanek świątecznych

I bardzo lubię linię Earth Lovers, najbardziej morelę z bazylią , ale arbuz z eukaliptusem i gruszka z trawą cytrynową też mi podeszły
ja też uwielbiam żele TBS ostatnio mi się trochę znudziły (zwłaszcza jak miałam straszne ich zapasy i wykańczałam na siłę), ale generalnie są świetne
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Dzięki przepis mega - 2 kg sera i 10 jajek. Ale może to będzie mój wybór na Święta jak mnie mama zacznie gnębić o sernik.
zawsze można zmniejszyć proporcje, ja zamiast 5 spokojnie mogłam dać 3 jajka sera może być mniej niż kilogram
dobry wychodzi też sernik pół-gotowiec Oetkera (pierwszy link w wyszukiwarce, tutaj mi cenzuruje adres )
robiłam z mamą wiele razy i zawsze każdemu smakuje tylko dawałyśmy więcej sera niż pół kilo, reszta bez zmian dobry, jak ma się niewiele czasu
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Dlatego trzeba ją ściszyć na tyle żeby słyszeć tylko zmianę ćwiczenia i puścić muzykę w tle lub oglądac tv.
dobry patent
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Scandalicious Baking - zrobiłam jeden przepis z tej książki z moich wypieków, wyszło suuper, a że uwielbiam kuchnię skandynawską (tzn. słodycze i łososia)...
Silver Spoon - podobno wydają ją od 50 lat i to podstawa włoskiej kuchni
dzięki
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Widziałam ten pomarańczowo-lukrecjowy, pachnie dla mnie dziwnie, w ogóle mnie nie kusi. Za to śliwkowy brzmi super, muszę go przy okazji znaleźć.

Uwielbiam ciepłe serniki Chyba wiem, co zrobię w weekend Ten królewski wygląda tak tradycyjnie, mogłaś wczoraj do nas przyjechać z nim
może i lepiej, że brzydki

rzeczywiście jest taki tradycyjny, bez udziwnień
hehe nie wiedziałam, czy któraś z Was mogła się spotkać z Basią
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2012-11-07 o 11:11
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 11:30   #3465
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
dziś Chodakowska była z mężem w Pytaniu na śniadanie, ma strasznie irytujący głos, nie wiem czy mogłabym ćwiczyć z jej wskazówkami - choć samym ćwiczeniom nie mam nic do zarzucenia
Mnie na tej płycie jakoś szczególnie nie irytuje, przyznam, że nie zwróciłam uwagi. Pierwsze dwa razy jej słuchałam i jakoś mnie nie drażniła.Teraz w tle puszczam muzykę i jest fajnie

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Zdecydowanie wzięłabym Smokin Hot zamiast Mink Muffs.
I pewnie tak się to skończy.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Właśnie ten z morelą miałam brać jak kupiłam brzoskwiniowy, pachnie super i chyba kiedyś się skuszę.
Jest cudowny, miałam go kilka razy, polecam - tylko te żele są rzadsze od tych standardowych niestety.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Scandalicious Baking - zrobiłam jeden przepis z tej książki z moich wypieków, wyszło suuper, a że uwielbiam kuchnię skandynawską (tzn. słodycze i łososia)...
Silver Spoon - podobno wydają ją od 50 lat i to podstawa włoskiej kuchni
Dzięki, przyjrzę się
To samo uwielbiam ze skandynawskiej kuchni Natomiast niekoniecznie chciałabym jeść takie obiady, jak np. w książkach Mankella albo Perssona Takie tłuste

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Widziałam ten pomarańczowo-lukrecjowy, pachnie dla mnie dziwnie, w ogóle mnie nie kusi. Za to śliwkowy brzmi super, muszę go przy okazji znaleźć.
To dobrze, że pachnie dziwnie Tym lepiej dla mnie.
Śliwkowy brzmi fajnie, uwielbiam też syrop klonowy, więc może mnie skusi. Potem i tak będę pewnie narzekała, że rzadkie, wysuszające i po co ja to kupiłam
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 11:45   #3466
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
zawsze można zmniejszyć proporcje, ja zamiast 5 spokojnie mogłam dać 3 jajka sera może być mniej niż kilogram
dobry wychodzi też sernik pół-gotowiec Oetkera (pierwszy link w wyszukiwarce, tutaj mi cenzuruje adres )
robiłam z mamą wiele razy i zawsze każdemu smakuje tylko dawałyśmy więcej sera niż pół kilo, reszta bez zmian dobry, jak ma się niewiele czasu
No zmniejszyc wiadomo że można, ale jakbym piekła na Święta to chyba lepiej całą blachę.

A półgotowiec odpada, może i nie umiem piec, ale ambicja mi nie pozwoli. Jak będę próbować to może w końcu się nauczę.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
I pewnie tak się to skończy.
Myślę że nie będziesz żałować.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 12:27   #3467
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Dzięki przepis mega - 2 kg sera i 10 jajek. Ale może to będzie mój wybór na Święta jak mnie mama zacznie gnębić o sernik.
generalnie jest taka zasada, że daje się 1 jajko na 100g sera ja robię z kilograma sera i 8 jaj
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 12:35   #3468
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
generalnie jest taka zasada, że daje się 1 jajko na 100g sera ja robię z kilograma sera i 8 jaj
A to nie wiedziałam zwykle robiłam z przepisów gdzie byly mniejsze proporcje. Ale fakt, dawno nie wyszedł żaden.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 12:44   #3469
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Ja jakiś czas temu eksperymentowałam z sernikami i wygrywa ten: http://lakierowo.blogspot.com/2012/0...aranczowo.html
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-07, 21:19   #3470
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

snow przepraszam ale zapomniałam zupełnie o odlewkach dla Ciebie. Dzisiaj do mnie dotarło, że coś miałam zrobić i przyszło olśnienie. Obiecuję po weekendzie, bo ani jutro ani w piątek nie dam rady iść na pocztę.

rzyrafko peeling z TianDe pachnie cudnie ale w ogóle nie ściera. Może jest żel pod prysznic o takim zapachu? Peeling solny z Rossmanna jest o wiele mocniejszy.

Byłam w Zarze, chcę tę kurtkę co ma karolina, ale nie ma oczywiście rozmiaru na mnie nigdzie w Krakowie w kolorze granatowym, bo ja jednak muszę mieć XS, nie będę kupować większej. Teraz nie wiem czy liczyć na dostawę czy zamówić przez net, ale chyba nie ma sensu czekać.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 21:25   #3471
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
snow przepraszam ale zapomniałam zupełnie o odlewkach dla Ciebie. Dzisiaj do mnie dotarło, że coś miałam zrobić i przyszło olśnienie. Obiecuję po weekendzie, bo ani jutro ani w piątek nie dam rady iść na pocztę.
Nie ma problemu, nie spieszy się

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Byłam w Zarze, chcę tę kurtkę co ma karolina, ale nie ma oczywiście rozmiaru na mnie nigdzie w Krakowie w kolorze granatowym, bo ja jednak muszę mieć XS, nie będę kupować większej. Teraz nie wiem czy liczyć na dostawę czy zamówić przez net, ale chyba nie ma sensu czekać.
Ja zamówiłabym przez internet, bo często te najmniejsze rozmiary już nie dochodzą, tak wynika z mojego doświadczenia... Także jeżeli Ci zależy, to nie czekałabym na niewiadomą dostawę do sklepu


A ja wpadłam do drugiego Douglasa sprawdzić, co tam ciekawego im zostało z Essie z promocji za 24,90 - okazało się, że zostało mnóstwo, w tym Miss Fancy Pants No to wzięłam, bo miałam na niego ochotę, zwłaszcza po ocenie Niny, że jest całoroczny. I jeszcze kupiłam Eternal Optimist, który za mną chodził odkąd zobaczyłam go na zdjęciach ślubnych ice.
Śliczne są
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 21:31   #3472
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Nie ma problemu, nie spieszy się
No ale mi głupio, nie wiem jak mogłam zapomnieć tak po prostu

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja zamówiłabym przez internet, bo często te najmniejsze rozmiary już nie dochodzą, tak wynika z mojego doświadczenia... Także jeżeli Ci zależy, to nie czekałabym na niewiadomą dostawę do sklepu
No właśnie chyba zamówię - jeszcze w sobotę będę na zakupach to zajrzę do innej Zary, ale bez większej nadziei i jak tam nie będzie to zamówię przez stronę.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A ja wpadłam do drugiego Douglasa sprawdzić, co tam ciekawego im zostało z Essie z promocji za 24,90 - okazało się, że zostało mnóstwo, w tym Miss Fancy Pants No to wzięłam, bo miałam na niego ochotę, zwłaszcza po ocenie Niny, że jest całoroczny. I jeszcze kupiłam Eternal Optimist, który za mną chodził odkąd zobaczyłam go na zdjęciach ślubnych ice.
Śliczne są
Ale fajne zakupy ale chyba czas sobie przypomnieć o odwyku? W sobotę by mi pasowało zajrzeć w takim razie też do tego Douglasa w którym była wcześniej promocja, ale zobaczymy czy znajdę czas, bo z TŻem to żadne oglądanie lakierów.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 21:32   #3473
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Byłam w Zarze, chcę tę kurtkę co ma karolina, ale nie ma oczywiście rozmiaru na mnie nigdzie w Krakowie w kolorze granatowym, bo ja jednak muszę mieć XS, nie będę kupować większej. Teraz nie wiem czy liczyć na dostawę czy zamówić przez net, ale chyba nie ma sensu czekać.
A przymierzałaś XSkę?Bo ja między S a M nie widziałam dużej różnicy, obie są dość dopasowane, ale jest jeszcze trochę miejsca na coś grubszego typu żakiet czy swetr. XS wg mnie jest baardzo dopasowana, ale Ty chyba jesteś ode mnie szczuplejsza.
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 21:39   #3474
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
A przymierzałaś XSkę?Bo ja między S a M nie widziałam dużej różnicy, obie są dość dopasowane, ale jest jeszcze trochę miejsca na coś grubszego typu żakiet czy swetr. XS wg mnie jest baardzo dopasowana, ale Ty chyba jesteś ode mnie szczuplejsza.
Przymierzałam z innych modeli, bo z tego było tylko XL i XXL - S leżą moim zdaniem do przeżycia, ale XS leży po prostu dobrze i mam w niej swobodę ruchu, a ja nie noszę w sumie chyba nigdy dodatkowego swetra ani nic, normalne ubranie to spokojnie. Ja górę mam chudą i bez biustu, więc to też robi swoje.

Jak zamówię XS i jednak w tym modelu będzie niedobrze to zawsze też mogę oddać do sklepu.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 21:40   #3475
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Mnie na tej płycie jakoś szczególnie nie irytuje, przyznam, że nie zwróciłam uwagi. Pierwsze dwa razy jej słuchałam i jakoś mnie nie drażniła.Teraz w tle puszczam muzykę i jest fajnie
to może rzeczywiście nie jest tak źle z muzyką
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Byłam w Zarze, chcę tę kurtkę co ma karolina, ale nie ma oczywiście rozmiaru na mnie nigdzie w Krakowie w kolorze granatowym, bo ja jednak muszę mieć XS, nie będę kupować większej. Teraz nie wiem czy liczyć na dostawę czy zamówić przez net, ale chyba nie ma sensu czekać.
nie wiem jak teraz, ale jak ja kupowałam swoją, to najmniejsza była właśnie S ale pewnie rozmiarówka zależy od modelu
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A ja wpadłam do drugiego Douglasa sprawdzić, co tam ciekawego im zostało z Essie z promocji za 24,90 - okazało się, że zostało mnóstwo, w tym Miss Fancy Pants No to wzięłam, bo miałam na niego ochotę, zwłaszcza po ocenie Niny, że jest całoroczny. I jeszcze kupiłam Eternal Optimist, który za mną chodził odkąd zobaczyłam go na zdjęciach ślubnych ice.
Śliczne są
cudowne zakupy! ja czekam na zniżkowe 10zł od Hebe, chyba też spożytkuję na Essie, ale może na lakier bazowy
Miss Fancy Pants to naprawdę świetny wybór!
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
A przymierzałaś XSkę?Bo ja między S a M nie widziałam dużej różnicy, obie są dość dopasowane, ale jest jeszcze trochę miejsca na coś grubszego typu żakiet czy swetr. XS wg mnie jest baardzo dopasowana, ale Ty chyba jesteś ode mnie szczuplejsza.
ja przy swojej miałam tak samo, między S a M nie było wielkiej różnicy, a wizja zimnej zimy i konieczności zakładania ciepłych swetrów zrobiła swoje

Karo, przecież Ty jesteś bardzo szczuplutka
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 21:49   #3476
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
nie wiem jak teraz, ale jak ja kupowałam swoją, to najmniejsza była właśnie S ale pewnie rozmiarówka zależy od modelu
Są XS, albo raczej powinny być, bo właśnie patrzę na stronę i XS jest 'back soon'. Ciekawe czy naprawdę "back soon".
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 21:54   #3477
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No ale mi głupio, nie wiem jak mogłam zapomnieć tak po prostu
E tam, nic się nie stało

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No właśnie chyba zamówię - jeszcze w sobotę będę na zakupach to zajrzę do innej Zary, ale bez większej nadziei i jak tam nie będzie to zamówię przez stronę.
Przed chwilą patrzyłam na linka Karoliny do tej kurtki i w ich sklepie online przy granatowej XS też jest back soon, widziałaś?

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ale fajne zakupy ale chyba czas sobie przypomnieć o odwyku? W sobotę by mi pasowało zajrzeć w takim razie też do tego Douglasa w którym była wcześniej promocja, ale zobaczymy czy znajdę czas, bo z TŻem to żadne oglądanie lakierów.
Przypominam, że na lakiery w cenie promocyjnej nie dałam sobie limitu. Ale Smokin Hot chyba już w takim razie odpuszczę, nie chcę przesadzać.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
cudowne zakupy! ja czekam na zniżkowe 10zł od Hebe, chyba też spożytkuję na Essie, ale może na lakier bazowy
Miss Fancy Pants to naprawdę świetny wybór!
Dzięki, jestem nimi bardzo uradowana.
A kiedy oni dają takie kupony, z jakiej okazji? Ja też chcę

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja przy swojej miałam tak samo, między S a M nie było wielkiej różnicy, a wizja zimnej zimy i konieczności zakładania ciepłych swetrów zrobiła swoje
Ja też płaszcze i kurtki często kupuję troszkę luźniejsze (wszystkie z Zary mam S, a jeden płaszcz nawet M) Jak np. wkładam pod spód marynarkę, to w takich dopasowanych jest potem strasznie ciasno. Różnicy wielkiej i tak nie ma, a swoboda ruchu i wygoda troszkę większa
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 21:56   #3478
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Przed chwilą patrzyłam na linka Karoliny do tej kurtki i w ich sklepie online przy granatowej XS też jest back soon, widziałaś?
Już tak
I nie mam doświadczenia z ich sklepem internetowym i nie wiem czy mogę jeszcze liczyć na tę kurtkę.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 21:57   #3479
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Przymierzałam z innych modeli, bo z tego było tylko XL i XXL - S leżą moim zdaniem do przeżycia, ale XS leży po prostu dobrze i mam w niej swobodę ruchu, a ja nie noszę w sumie chyba nigdy dodatkowego swetra ani nic, normalne ubranie to spokojnie. Ja górę mam chudą i bez biustu, więc to też robi swoje.

Jak zamówię XS i jednak w tym modelu będzie niedobrze to zawsze też mogę oddać do sklepu.
Oczywiście, że możesz tak zrobić, możesz w sumie zamówić 2 Tylko szkoda tyle pieniędzy zamrażać...
Tymi innymi modelami to tak średnio się można sugerować, bo nie zawsze rozmiar rozmiarowi równy, zwłaszcza w Zarze Chyba, że akurat przymierzałaś b.podobny

Ja też nie mam biustu, ale to maskuję

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Karo, przecież Ty jesteś bardzo szczuplutka
Obiektywnie stwierdzam, że kiedyś byłam po prostu chuda a teraz mi się zmieniły kształty i przybyło tu i ówdzie Powoli wychodzę z XS, więc niestety już taka szczuplutka to nie jestem

Snow znowu się rozszalałaś Ale zakupy i tak fajne
Ja kliknęłam te 2 OPI z Bonda
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 22:02   #3480
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Są XS, albo raczej powinny być, bo właśnie patrzę na stronę i XS jest 'back soon'. Ciekawe czy naprawdę "back soon".
czasem wracają, ale to trzeba ciągle pilnować, bo wrzucają po kilka sztuk (podobno da się jakoś sprawdzić wpisują kosmiczną liczbę w zamówieniu - jak swego czasu na tru)
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Dzięki, jestem nimi bardzo uradowana.
A kiedy oni dają takie kupony, z jakiej okazji? Ja też chcę
a bo ja dopiero założyłam u nich kartę i pani powiedziała, że w przeciągu 2 tygodni dostanę zniżkę smsem lub mailem, to niecierpliwie czekam

spodobał mi się jeszcze Peach Daiquiri ale teraz nie jest mi niezbędny taki soczysty kolor
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja też płaszcze i kurtki często kupuję troszkę luźniejsze (wszystkie z Zary mam S, a jeden płaszcz nawet M) Jak np. wkładam pod spód marynarkę, to w takich dopasowanych jest potem strasznie ciasno. Różnicy wielkiej i tak nie ma, a swoboda ruchu i wygoda troszkę większa
dokładnie
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Oczywiście, że możesz tak zrobić, możesz w sumie zamówić 2 Tylko szkoda tyle pieniędzy zamrażać...
Tymi innymi modelami to tak średnio się można sugerować, bo nie zawsze rozmiar rozmiarowi równy, zwłaszcza w Zarze Chyba, że akurat przymierzałaś b.podobny
to też prawda, nawet ten sam model i rozmiar mogą się różnić rzeczywistymi wymiarami
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Obiektywnie stwierdzam, że kiedyś byłam po prostu chuda a teraz mi się zmieniły kształty i przybyło tu i ówdzie Powoli wychodzę z XS, więc niestety już taka szczuplutka to nie jestem

Snow znowu się rozszalałaś Ale zakupy i tak fajne
Ja kliknęłam te 2 OPI z Bonda
jak dla mnie ciągle jesteś taką samą chudzinką (w pozytywnym sensie )

szaleństwo lakierowe trwa ciekawe, jakie będą na żywo
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2012-11-07 o 22:06
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:10.