BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=)))) - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-22, 15:17   #2911
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez ToTyLkoJa2 Pokaż wiadomość
no tak ale ona mi nie farbowała farbą złoty blond tylko tą ciemną i tłumaczyła, że takie mi wyjdą jak chce
Ja juz sie nauczyłam ze farba zawsze wychodzi ciemniejsza niz to co sugeruja na opakowaniu/wzorniku.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 18:18   #2912
ToTyLkoJa2
Zadomowienie
 
Avatar ToTyLkoJa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 509
GG do ToTyLkoJa2
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

jejuś az się w lustrze nie moge przeglądać
jestem przykładem, że człowiek się uczy na błędach
__________________
fight
ToTyLkoJa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 22:46   #2913
Monisia :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 283
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Dziewczyny odkryłam super farbe wsumie dla mnie to nowość, że farba a nawet krem koloryzujący drogeryjny może dać taki efekt, jest w takim szoku ze siedze i gapie sie przed lustrem.
Uzyskałam taki sam efekt jak u fryzjera kiedy wydałam 180 zł w Szwarzkopfie i jak robiła mi inna fryzjerka goldwellem.
To cudoo to uwaga PALETTE sama w to nie wierze podobno najgorszy farba.
Włosy mam miecutkie, praktycznie wogóle mnie nie piekła skóra głowy leciutko na początku, nie zniszczyone i zapach był uciążliwy tylko na początku pózniej nawet farba ładnie pachniała.


Palette Intensive Color Creme- koloryzacja 4-6 tonów E20-krem kolooryzujący.
Aga dawałam tylko na odrosty w sztuczny świetle kolor jest lekko żółty zobaczymy jak bedzie w dziennym.
Mysle troche o zafarbowaniu całych na odcien bardziej chłodny dziewczyny jaka farbe mi poleciłybyscie? albo szampon delikatny?


Edytowane przez Monisia :)
Czas edycji: 2009-09-22 o 22:51
Monisia :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 23:28   #2914
Laszczyslawa
Raczkowanie
 
Avatar Laszczyslawa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: StąD
Wiadomości: 62
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Blondynką być !! mmmm.. i rzadna inna :P
ktoś tam pisal ze ma cudny ciemny blond ( jak i ja :P) ale chcialby mieć troszke jasniejszy. Polecam mgielke do wlosow z joanny lub Paletta ( cena ok. 8zł ) mgiełka rozjaśnia..a dokładniej robi reflexy jaśniejsze o jakies..0.5 tonu..wiec nie duzo... jesli bedziemy sie pryskać częsciej włoski będą oczywiście coraz jaśniejsze dobre na odrosty mgiełką psika się na włoski po czym suszy albo i nie..kto o woli z doświadczenia wiem, że kolor wychodzi obłędny i naturalny a czuprynka jest świeża i trójwymiarowa

jesczez raz polecam i pozdrawiam BLONDYNECZKI
Laszczyslawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 08:46   #2915
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

och, pamiętam doskonale, ile to razy miałam wpadki z blondem...Nigdy, NIGDY nie mogłam uzyskac takiego kolorku, jaki chciałam, ale to pewnie przez to, że chciałam bardzo jasne, a mój własny to taki lekko złocisty, ale tylko trochę.

teraz mam średni blond i piękne odrosty, które chronię i nie farbuję. a mój blondzik z każdym myciem staje sie coraz jasniejszy i używam balsamu platynowy blond, ślicznie pachnie i nadaje chłodną poświate włosom
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 09:24   #2916
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Ciezko powiedziec jaki mam kolor wjsciowy hehehe Ja k juz wspominałam schodze z czarnego wiec puki co od góry mam blond, pozniej troche rudego no i konce brąz/ jasny braz
hmmmm ciezko okreslic... jednak sprobowac mozna bo ta farba nie trawi tak wlosow jak inne z amoniakiem poprostu po nalozeniu na calosc zawin wlosy w torebke foliowa (byleby nie za szczelnie bo w koncu wlosy musza sie utlenic troche a do tego potrzebne jest powietrza troszke) by farba nie przeschla i polaz z nia az do 50 min .
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 17:43   #2917
Ewuśka69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 78
Dodaje swoje zdj po ostatnim farbowaniu. Na odrosty położyłam rozjaśniacz Joanny i pomimo trzymania go na głowie przez 30 minut nie uzyskałam jaśniutkiej platyny. Później na całe włosy położyłam Welleton. Włosy od razu po zmyciu farby (trzymałam ją przez 25 minut). Odrosty delikatnie żółte natomiast teraz juz ładnie sie wymywają i sa coraz jasniejsze.


Edytowane przez 'Estelle'
Czas edycji: 2009-09-25 o 19:47 Powód: post pod postem
Ewuśka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-25, 19:23   #2918
amorkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 101
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Ewuśka69 Pokaż wiadomość
Dodaje swoje zdj po ostatnim farbowaniu. Na odrosty położyłam rozjaśniacz Joanny i pomimo trzymania go na głowie przez 30 minut nie uzyskałam jaśniutkiej platyny. Później na całe włosy położyłam Welleton. Włosy od razu po zmyciu farby (trzymałam ją przez 25 minut). Odrosty delikatnie żółte natomiast teraz juz ładnie sie wymywają i sa coraz jasniejsze.
Piękne! a powiedz mi, w świetle dziennym kolor jest bardziej śnieżnobiały czy siwy, popielaty?

Ogólnie jesteś zadowolona z koloru? Ja właśnie zamierzam za tydzień pofarbować tą samą farbą co Ty moje włosy
amorkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 20:56   #2919
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Dziewczyny a wiecie moze czy ten perłowy blond Castinga na rozjasnianych wlosach nie wyjdzie zielony?

Ladnie wyglada na opakowaniu.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 08:45   #2920
lenka07661
Zadomowienie
 
Avatar lenka07661
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 420
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

To i ja się dołączę do wątku

Obecnie mam jasny blondzik, ale chcę go trochę przyciemnić do takiego średniego blondu, boję się jednak, że wyjdzie mi zbyt ciemny kolorek. Właśnie na weekend zaplanowałam farbowanie, ale póki co kupiłam jeszcze dosyć jasny odcień ze Schwarzkopfa, zobaczę jak wyjdzie Zależy mi na chłodnym odcieniu, bo mam zaróżowioną cerę i w takich mi lepiej.

Co polecacie z kosmetykóe neutralizujących żółty odcień? Mam teraz taki porzeczkowy szampon i odżywkę Joaanny, ale średnio mi odpowiada.
__________________



** Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie. *
lenka07661 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 09:37   #2921
amorkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 101
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez lenka07661 Pokaż wiadomość
Co polecacie z kosmetykóe neutralizujących żółty odcień? Mam teraz taki porzeczkowy szampon i odżywkę Joaanny, ale średnio mi odpowiada.
Szampon z Joanny nadający platynowy odcień - jestem z niego bardzo zadowolona Jest jeszcze fioletowy szampon z Welli.
amorkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-26, 18:18   #2922
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Od ok. 2 miesięcy jestem szczęśliwą posiadaczką blondu na włosach .
Przyłączam się więc do was i wstawiam zdjęcie mojego koloru po ostatnim farbowaniu .
__________________

Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 19:34   #2923
lenka07661
Zadomowienie
 
Avatar lenka07661
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 420
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Śliczny kolorek, możesz zdradzić, co to za farba?
__________________



** Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie. *
lenka07661 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 19:52   #2924
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez lenka07661 Pokaż wiadomość
Śliczny kolorek, możesz zdradzić, co to za farba?
Bardzo chętnie bym to zrobiła, ale szczerze mówiąc sama nie wiem . Rozjaśniałam z czerni, najpierw do brązu a potem przez pasemka do blondu, cały czas produktami Matrixa. Musi byc to coś mocno rozjaśniającego, gdyż nawet ciemne odrosty zawsze wychodzą jak na zdjęciu, bez pomarańczowego/żółtego odcienia.
__________________

Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 09:06   #2925
ToTyLkoJa2
Zadomowienie
 
Avatar ToTyLkoJa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 509
GG do ToTyLkoJa2
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Ja chwilowo brąz, ale wracam ponownie do blond jak pomyśle, że sa pod spodem
Czym odżywiacie włosy? Bo jak ja miałam blond to po odrostach było widać, że szybko rosną, ale ciągle są do ramion i zauważyłam, że końcówki mi `odpadają`. Takie są uroki rozjaśniania? Traktowałam je Waxem do włosów suchych i zniszczonych, zielonym pantene tez do suchych, na końcówki kładłam jedwab, a jak prostowałam do takim czymś z matrixa chroniącym i nic Stoją w miejscu, a nie chce chodzić w brązie żeby mi urosły

Ps. Podobno z włosów rozjaśnianych on się wypłucze, ale u mnie nic, więc kiedy jest dobry moment na malowanie? {farbowała mi jakaś pusta cizia, co jej się farby pomyliły we wtorek}
__________________
fight
ToTyLkoJa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 09:25   #2926
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Anja92 Pokaż wiadomość
Bardzo chętnie bym to zrobiła, ale szczerze mówiąc sama nie wiem . Rozjaśniałam z czerni, najpierw do brązu a potem przez pasemka do blondu, cały czas produktami Matrixa. Musi byc to coś mocno rozjaśniającego, gdyż nawet ciemne odrosty zawsze wychodzą jak na zdjęciu, bez pomarańczowego/żółtego odcienia.
Anja92:również z prawie czarnego koloru(ciemny brąz)chce powoli schodzić do blondu poprzez pasemka,i mam pytanie jakiego koloru miałaś pasemka na brązie?nie wyszły jakieś miedziane?jak zastanawiam się czy nie powinnam lekko rozjaśnić mojego ciemnego brązu przed pójściem do fryzjera:/?chciała bym żeby pasemka wyszły w kolorze jakiegoś złotego blondu a nie rude
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 11:11   #2927
Ewuśka69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 78
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez amorkaa Pokaż wiadomość
Piękne! a powiedz mi, w świetle dziennym kolor jest bardziej śnieżnobiały czy siwy, popielaty?

Ogólnie jesteś zadowolona z koloru? Ja właśnie zamierzam za tydzień pofarbować tą samą farbą co Ty moje włosy

Hmmm ciezko mi powiedziec.Zdj w ktorym widac troszke firanki wlasnie najbardziej odzwierciedla realistyczny kolorek. te drugie wyszło strasznie szaro, dodałam je tylko wlasnie na jego abstrakcje. Farba nie wyrównała idealnie moich włosów, ale pomimo tego jestem bardzo zadowolona z koloru, ze stanu włosów. Bałam się poniewaz moje włosy nie są cienkie (kitka nawet fajniutka jest), ale są zniszczone. Po zmyciu koloru, wysuszeniu włoski byly mieciutkie Teraz obciełam końce, chce zejsc z fryzury "boba" i powoli je wyrownac i zapuszczac

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Znów napisałam strasznie chaotycznie Ale mam nadzieję że zrozumiesz o co chodzi Dodam jeszcze, że kolor moich włosów przed farbowaniem również był bardzo nierównomierny. Różne farby stosowałam m.in: Londa, Palette, Garnier i miałam jeszcze pasemka na samym początku mojej przygody z rozjaśnianiem. Ale i tak jestem bardzo zadowolona z koloru. Różne oświetlenie zmienia kolor jak i szampon. Gdy umyje Joanną to są bardziej popielate, za kolejnym myciem pokazują sie platynowo piaskowe. Naprawde różnie to jest. Najważniejsze że nigdy nie pokazują sie ŻÓŁTE !!! I to mnie najbardziej cieszy. No i oczywiście to że sie nie rozdwajają ani nie kruszą. Z wypadaniem też nie mam problemu. Najbardziej mi wychodziły po pasemkach, pewnie doznawały szoku Jedynie suchość mniej więcej od połowy po końce mi doskwiera, ale jedwab w płynie z Mariona cudownie na nie wpływa
Ewuśka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 11:12   #2928
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
Anja92:również z prawie czarnego koloru(ciemny brąz)chce powoli schodzić do blondu poprzez pasemka,i mam pytanie jakiego koloru miałaś pasemka na brązie?nie wyszły jakieś miedziane?jak zastanawiam się czy nie powinnam lekko rozjaśnić mojego ciemnego brązu przed pójściem do fryzjera:/?chciała bym żeby pasemka wyszły w kolorze jakiegoś złotego blondu a nie rude
Na początku miałam dekoloryzację, gdyż po kilkukrotnym farbowaniu Palette, ciemnym brązym, który wyglądał jak czerń inaczej się nie dało. Po tym zabiegu fryzjer pofarbował je na karmelowy.
Kolejnym etapem był średni brąz, a później już duużo blond pasemek . Wyszły takie jak powinny .
__________________

Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 11:20   #2929
Lue
Raczkowanie
 
Avatar Lue
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 404
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Dziewczyny Bardzo bym chciała mieć blond. Wcześniej farbowałam włosy na bardzo ciemny, czekoladowy brąz. Potem zrobiłam sobie przerwę, włosy się znacznie rozjaśniły do brązu. Ponad miesiąc temu byłam u fryzjera i zrobiłam pasemka: blond rozjaśniaczem z brązem. Pasemek blond jest mało - stosunku 1:2, gdyz fryzjerka bała sie robić za 1 razem więcej....
Właściwie włosy są duzo jaśniejsze niż wcześniej, ale wciąż jest to brąz, a nie blond... Czy mogę teraz zafarbować włosy sama - jasna farbą?? Czy też powinnam u fryzjera więcej pasemek rozjaśniaczem, i tak aż do wymarzonego efektu?
bardzo proszę o poradę
__________________

Lue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-27, 11:40   #2930
Ewuśka69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 78
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Lue Pokaż wiadomość
Dziewczyny Bardzo bym chciała mieć blond. Wcześniej farbowałam włosy na bardzo ciemny, czekoladowy brąz. Potem zrobiłam sobie przerwę, włosy się znacznie rozjaśniły do brązu. Ponad miesiąc temu byłam u fryzjera i zrobiłam pasemka: blond rozjaśniaczem z brązem. Pasemek blond jest mało - stosunku 1:2, gdyz fryzjerka bała sie robić za 1 razem więcej....
Właściwie włosy są duzo jaśniejsze niż wcześniej, ale wciąż jest to brąz, a nie blond... Czy mogę teraz zafarbować włosy sama - jasna farbą?? Czy też powinnam u fryzjera więcej pasemek rozjaśniaczem, i tak aż do wymarzonego efektu?
bardzo proszę o poradę

Ja miałam to samo co ty. Przez pare ładnych lat ciągle farbowałam na czekoladowy brąz. Zachciało mi się blondu więc przestałam farbować włosy ciemną farbą. zapuściłam długie odrosty (ok 6,7 cm) i poszłam na pierwsze pasemka. Później drugie i trzecie.
Wg mnie jeśli chcesz mieć od razu blond to idź do fryzjera. Jeśli chcesz to sama zrobić to nie radzę. Ja robiłam sama ze względu na koszty. Dobry fryzjer weźmie sporo za ładne rozjaśnienie całych włosów i dlatego mnie odstraszył. A teraz po tym wszystkim mysle że źle zrobiłam. Kupowałam różne farby żeby jakoś dojśc do tego blondu i w sumie wydałam wiecej pieniadzy na zwykle farby drogeryjne niz bym to zrobila za jednym razem u dobrego fryzjera. Poza tym pasemka ciezko wyrownac (przynajmniej w moim przypadku tak jest), sa mocno rozjasnione, zniszczone nie tylko przez rozjasniacz ale rowniez przez rozne kombinactwa z normalnymi farbami. Poza tym ciagle wkurzałam sie na siebie a ze wlosy mam zolte, a ze nierowne, a ze pasemka sie bardzo farbuja od fioletowego szamponu itd itd.
Teraz juz mysle inaczej. Poszłabym do fryzjera zrobiła blond, a w domu bym sobie rozbiła odrosty rozjasniaczem i nakładała farbe ( w tej chwili ostatnia ktora uzywalam bo najbardziej mnie zadowoliła)
Ewuśka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 11:52   #2931
Lue
Raczkowanie
 
Avatar Lue
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 404
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Ok dzieki wielkie, tak chyba zrobie. W sumie mi też chodziło o koszty, bo taka wizyta to od razu około stówy. Ale jak mówisz, że nie warto to zrobie tak u fryzjera.
A potem na swoje naturalne odrosty dajesz rozjaśniacz przed farbowaniem? Sama farba blond nie wystarczy?
Przepraszam, że jestem taka "zielona"
__________________

Lue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 12:33   #2932
kaszka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 22
GG do kaszka123
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Ja farbuję włoski z brązu na jasny blond - od jakiś 2 lat
Farbuję farbą z Joanny początkokowo rozjaśniaczem do pasemek i balejażu(bardzo polecam - świetna farba) a potem zwyklą farbą.
Ogolni włoski są w średniej kondycji... mam zniszczone końcówki ale to napewno kwestia.. prostowania (prostuje niestety codziennie.. od jakis 2 lat)
Do pielęgnacji używam róznych kosmetykow typu odżywka WAX do blondu (bardzo polecam - do nabycia w aptece za ok. 20 zł ) (2 razy w tygodniu ją robię)
serum na zniszczOne końcóki z avonu.. okolo 10 zł Bardzo świetnie i skuteczne , szczególnie jak ktoś ma suche włoski
spray nablyszczający z avonu dla lepszego rozczesywania się i podkreślenia korolu włosów)
Dla dziewczyn prostujących włoski polecam z Loreal Paris - "studio hotliss" krem wygładzający
Dla zniszczonych włosków Krem wygładzający bez skpłukiwania z DAVE THERAPY
A do wzmocnienia włosów poelcam : Mgiełka wzmacniająca do włosów z RADICAL
A do podkreślenia naszego korolku włosów polecam z Nivea Hair Care + Brillant Blonde + Balsam Olđniewajcz Blond y filtrem UV I dużo innych kosmetyków
Poleciłam te najlepsze
A na wzmocenienie włosków polecam również różnego typu maseczki z oleju rycynowego , nafty kosmetycznej i żóltka - splukując sokiem z cytryny.
Olejek rycynowy i nafta do nabycia za grosze w aptece (ok. 2 zł)
A do włosów o złej kondycji, zniszczonych paznokci i poprawy wyglądu cery polecam tabletki "SKRZYP MAX " starcza na 48 dni po 2-3 opakowaniach widac efekty bardzo fajne


Pozdrawiam
kaszka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 13:30   #2933
bierka83
Zadomowienie
 
Avatar bierka83
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 734
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Powiedzcie mi Dziewczyny czy uzywala ktoras z Was rozjasniacza w spray'u?? Dokladnie chodzi mi o popryskanie odrostow-tzn.farbuje wloski skandynawskim blondem ale po kilku tygodniach robia sie ciemniejsze od reszty wlosow.Pomyslalam o takim wlasnie rozjasniaczu zeby troszke wyrownac kolor.
Co o tym myslicie??
Bede wdzieczna jesli bedziecie w stanie mi odpowiedziec
Pozdrawiam serdecznie
__________________
13.01.2012
-oficjalny kierowca-
bierka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 15:06   #2934
Ewuśka69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 78
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Lue Pokaż wiadomość
Ok dzieki wielkie, tak chyba zrobie. W sumie mi też chodziło o koszty, bo taka wizyta to od razu około stówy. Ale jak mówisz, że nie warto to zrobie tak u fryzjera.
A potem na swoje naturalne odrosty dajesz rozjaśniacz przed farbowaniem? Sama farba blond nie wystarczy?
Przepraszam, że jestem taka "zielona"
Tak daje rozjaśniacz, ponieważ zwykła farba nie dałaby sobie rady z ciemnymi odrostami. Po samej farbie rude odrosty gwarantowane.
Ewuśka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 15:59   #2935
Ewuśka69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 78
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez bierka83 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi Dziewczyny czy uzywala ktoras z Was rozjasniacza w spray'u?? Dokladnie chodzi mi o popryskanie odrostow-tzn.farbuje wloski skandynawskim blondem ale po kilku tygodniach robia sie ciemniejsze od reszty wlosow.Pomyslalam o takim wlasnie rozjasniaczu zeby troszke wyrownac kolor.
Co o tym myslicie??
Bede wdzieczna jesli bedziecie w stanie mi odpowiedziec
Pozdrawiam serdecznie

Jeśli już na rozjaśnione włosy to pewnie by złapał tylko ciekawe jak ? Czy rozjaśni rówomiernie ? Nie wiem....
Ewuśka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 16:25   #2936
lenka07661
Zadomowienie
 
Avatar lenka07661
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 420
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Zafarbowałam wczoraj włoski popielatym blondem, a wcześniej miałam jasny skandynawski blond i w sumie niewiele mi pryciemniło włoski, no i w związku tym mam pytanie, cy jak użyję ciemnego blondu, to nie wyjdzie mi brąz??? Bo bardzo bym chciała taki średni/ciemny blond właśnie
__________________



** Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie. *
lenka07661 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 18:27   #2937
Ewuśka69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 78
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez lenka07661 Pokaż wiadomość
Zafarbowałam wczoraj włoski popielatym blondem, a wcześniej miałam jasny skandynawski blond i w sumie niewiele mi pryciemniło włoski, no i w związku tym mam pytanie, cy jak użyję ciemnego blondu, to nie wyjdzie mi brąz??? Bo bardzo bym chciała taki średni/ciemny blond właśnie

szybciej zielony
Ewuśka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 19:13   #2938
lenka07661
Zadomowienie
 
Avatar lenka07661
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 420
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Ewuśka69 Pokaż wiadomość
szybciej zielony
O matko, ale mnie teraz wystrasyłaś!To w takim razie jak mam przyciemnić włosy o jakieś 2 tony?
__________________



** Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie. *
lenka07661 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 22:49   #2939
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Mi sredni blond z natural&easy wyszedl brazowy
Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 18:27   #2940
Ewuśka69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 78
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez lenka07661 Pokaż wiadomość
O matko, ale mnie teraz wystrasyłaś!To w takim razie jak mam przyciemnić włosy o jakieś 2 tony?
Nie chciałam cie straszyc..... Tylko moja kuzynka miała słoneczny blond i chciała zostać jasną szatynką....Niestety włosy wyszły koloru zgniłej zieleni
Ewuśka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-02 15:19:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:32.