Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-24, 13:30   #631
PinkyDoll
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 819
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez angelp Pokaż wiadomość
Ja nie odważałabym się na taki zabieg w domu, w końcu od czego są kosmetyczki
Porównałam nawet koszt wynajmnu lub zakupu tej maszynki, która osobiście przypomina mi "golarkę misia" i wyszło że jest w takiej samej cenie jak zestaw u profesjonalnej kosmetyczki : ( http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/promocje.html ) dodatkowo do tego mam 3 zabiegi, +gwarancję + fachowe porady + zniżki na następne zabiegi. co w konsekwencji wychodzi taniej i profesjonalnie
ale to tylko moja opinia...
ale kawitacje i tak trzeba regularnie powtarzać przy bardzo zanieczyszczonej skorze nawet 1- 2 razy w miesiacu- przez poł roku-( tak mi tlumaczyła kosmetyczka) a kazdy taki zabieg to jakies55 pln- wiec i tak wychodzi taniej jakbym cos takiego sobie kupiła na własny uzytek- mogłabym robic sobie oczyszczanie kiedy bym widziała ze jest taka potrzeba- bez zbednego umawiania sie i płacenia- pozatym takie oczyszczanie to zadna filozofia ot jeździsz sobie po buzi tym urzadzonkiem przez 10- 15 min
miałam juz tyle razy ''to'' robione ze stwierdzam ze wykonanie takiego zabiegu w domu to nic strasznego...
dlatego zastanawiam sie nad kupnem i jestem coraz bardziej na tak...

p.s. Mi to nie przypomina ''golarki misia'' wyglada dokladnie tak samo jak to z salonu kosmetycznego- tyle iz jest troche mniejsze

Edytowane przez PinkyDoll
Czas edycji: 2010-03-24 o 13:32
PinkyDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 10:54   #632
Inuyashka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 282
Dot.: Peeling kawitacyjny we Wrocławiu gdzie i za ile??

podbijam
ktoś ma sprawdzoną kosmetyczke która krzywdy nie zrobi

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Miała może któraś styczność z salonem Wanilia ? całkiem fajne ceny maja nie wiem jak to wygląda od strony obsługi
Inuyashka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 16:46   #633
mia88
Raczkowanie
 
Avatar mia88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 74
Dot.: Peeling kawitacyjny we Wrocławiu gdzie i za ile??

Jeśli chodzi o moje okolice, to tani peeling jest w Bellissima Club (Krzycka). Kosztuje 30 zł (zabieg podstawowy), a chyba 70 zł z serum i maską z algami. Bardzo miła babka, ale hmmm jakoś mi atmosfera nie pasuje. Obok jest siłownia, więc słychać "brzęk" ciężarków itp. Ale cena przyjazna

A w Wanilii peeling kosztuje chyba ok 50 zł (ale tu peelingu jeszcze nie robiłam), obsługa jest bardzo miła, można fajnie wypocząć
mia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 14:49   #634
Partymix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 487
Dot.: Peeling kawitacyjny we Wrocławiu gdzie i za ile??

ja miałam ampułkę 2 razy po peelingu . ale szczerze chyba za mało razy była by zauwazyc efekty. sam peeling to fajna sprawa skóra gładszcza i jasniejsza. ale po ampułce nie wiele zaobserwowałam . Nie było roznicy bez i z.. Ale może 2 razy to za mało napewno za mało.
Partymix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 15:49   #635
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

dziewczyny waham sie miedzy mikrodermabrazja a kawitacja

mam skore trądzikowa mieszana,ze dwa pekniete naczynka trądzik glownie grudkowo zaskornikowy a co za tym idzie zamkniete zaskorniki glownie na brodzi i otwarte na nosie oraz na policzkach
nad takimi zestawami zabiegów sie zastanawiam:
Kawitacyjne oczyszczanie + sonoforeza - od 65 zł
Kawitacyjne oczyszczanie + peeling migdałowy + algi - 100zł
Kawitacyjne oczyszczanie + peeling migdałowy + sonoforeza + algi - 120 zł
chciałabym oczyscic twarz i nastawiam sie raczej na jedna wizyte ale nie wiem co bardziej oczysci mi cere doradzcie
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 22:17   #636
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Mam podobny problem co dusiaaa. Do niedawna cera była w miarę, miałam trochę przebarwień po majstrowaniu przy twarzy, trochę zaskórników itd. Uznałam, że te zaskórniki spowodował żel głęboko oczyszczający Garniera, który wysusza i poleciałam do apteki po zachwalany przez wszystlich Iwostin Purritin, dokładnie piankę oczyszczającą. Faktycznie nie wysuszała ona tak twarzy, ale po kilku dniach dostałam wysypu krostek. Sama już nie wiem teraz co to jest, czy mnie pozapychało, czy jakieś uczulenie. Nie są jakieś bardzo tragiczne, ale jak się przyjrzeć to cera jest strasznie nierówna. Poza tym, mam kilka pryszczy, i lekkie przebarwienia. Kiedyś byłam na peelingu kawitacyjnym, plus masaż, zwykły peeling i maseczka ściągająca, i miałam cerę ciut lepszą, zebrało trochę z wierzchu. Teraz idę na samą kawitację za 20 zł, może wybiorę się jescze ze 2 razy. Jak myślicie, czy ze 3 zabiegi usuną mi te krostki, żebym znowu miała normalną, gładką cerę?

Edytowane przez Aredhel125
Czas edycji: 2010-04-19 o 22:19
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 11:17   #637
wiola88r
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Witam!
Skóra mojej twarzy jest bardzo blada, szarawa jakaś i sucha, poza czołem, nosem, brodą i pod oczami bo tam jest tłusta. Mam trochę pieprzyków(kolo 20) zatkane pory na nosie i brodzie - są widoczne czarne punkty oraz ślady po krostach w przedniej cześci twarzy i w okolcach ust - niewiele, ale mi przeszkadzają. Skóra na twarzy jest wrażliwa. Czy peeling kawitacyjny coś zdziała i czy można go stosować na taką cerę?
Pozdrawiam,
Wiola
wiola88r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-26, 12:14   #638
dosia11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wągrowiec
Wiadomości: 2
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

no właśnie u mnie problem był większy. okazało się że jednak mam gronkowca na twarzy. Skąd się wziął??????? Byłam na badaniach na AM wydz. mikrobiologii i tam również wyhodowali mi autoszczepionkę którą kończę, jeszcze tylko 4 zastrzyki. Na razie cera OK, oby tak dalej. Kosmetyczek na razie unikam.
dosia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 21:41   #639
beatrise
Raczkowanie
 
Avatar beatrise
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 260
Peeling kawitacyjny

Czy warto zainwestować w sprzęt do peelingu kawitacyjnego?

Np. taki: http://www.allegro.pl/item1007111972...onoforeza.html

lub

http://www.allegro.pl/item1016760927...ocniejszy.html

Czy naprawdę ten peeling jest skuteczny nawet dla cer tłustych i trądzikowych?
__________________
Łódź - 23.05.2013r - Allergan Natrelle 340
beatrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 07:36   #640
rozowaagus8888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 224
Dot.: Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny to zabieg polegający na oczyszczeniu skóry poprzez peeling ultradźwiękowy. Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek przebiega bezpiecznie. To nowy system do głębokiej pielęgnacji skóry i jej regeneracji, bez efektów ubocznych. Peeling ultradźwiękowy jako system działa na skórę łagodnie poprzez przyjemne, naturalne wibracje bez użycia prądu elektrycznego. Zastosowanie tego urządzenia pozwala na głęboką regenerację skóry poprzez błyskawiczne i efektywne jej odnowienie oraz oczyszczenie na dużej głębokości, czego rezultatem jest - zauważalna w widoczny sposób - skóra odnowiona i odświeżona.
Peeling kawitacyjny pozwala na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, pozbycie się zrogowaciałego naskórka, zaskórników, wągrów i bakterii.

Peeling kawitacyjny przeznaczony jest do bardzo wrażliwej, delikatnej oraz cienkiej skóry, skłonnej do podrażnień i rozszerzonych naczynek, a także jako bezinwazyjny zabieg oczyszczający dla skóry trądzikowej i przetłuszczającej się.
Peeling kawitacyjny można przeprowadzić na twarzy, dłoniach oraz plecach.
Bardzo dobre efekty uzyskuje się łącząc peeling kawitacyjny z sonoforezą (ultradźwiękami). Fale emitowane przez specjalne urządzenie masują skórę i wprowadzają substancje aktywne w głąb do skóry właściwej.

Efekty:

  • oczyszczenie skóry
  • ujędrnienie tkanek (mikromasaż)
  • leczenie trądziku
  • usuwanie martwych komórek, zaskórników
  • stymulacja metabolizmu komórek
  • efekt rozjaśnienia skóry
__________________

Konsultantka Oriflame
************************* ********************
Technik Usług Kosmetycznych - czekam na wyniki 28 sierpnia
rozowaagus8888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 11:02   #641
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Peeling kawitacyjny

może warto skorzystać z wyszukiwarki?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=117973
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-04, 22:18   #642
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Tyle razy chodziłąm na peeling kawitacyjny i było dobrze a ostatnio po zabiegu twarz mi zdrętwiała i dwa dni to schodziło. JUż się bałam, że coś jest nie tak. Nie wiem czy jescze na to pojde.
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 18:53   #643
Ewunia_1984
Zadomowienie
 
Avatar Ewunia_1984
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Peeling kawitacyjny samodzielnie w domu - co o tym sądzicie?

hej, ja tez sie zastanawiam nad kupnem tego aparatu? Nigdy tego nie robilam u kosmetyczki, wiem tylko z internetu, ze jest to dobre. Jak wam poszlo, czy jest to trudne? popelnilyscie jakies bledy? Jak czesto trzeba to robic?
Ewunia_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 11:59   #644
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

hej, ja tez sie zastanawiam nad kupnem przenosnego peelingu kawitacyjnego, iii mam problem, drogie wizazanki macie jakies swoje idealy jest troche tego na rynku i kupna w necie ale ja kompletnie nie wiem, ktoremu producentowi zaufac wszyscy pisza tak bardzo ladnie
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 20:05   #645
anna605
Przyczajenie
 
Avatar anna605
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
Question Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Hej dziewczynki!
Mam pytanie, może któraś mi pomoże...
mianowicie chcę pójść na ten peeling do gabinetu, ale wyczytałam w przeciwskazaniach o nerwicy wegetatywnej. Nie wiem jaki może mieć wpływ ten peelling na osoby które przeszły nerwicę. Czy ktoś wie o co w tym chodzi? z góry dziękuję za pomoc
anna605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 20:29   #646
dojna komarzyca
Raczkowanie
 
Avatar dojna komarzyca
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 223
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez Fisiasia Pokaż wiadomość
hej, ja tez sie zastanawiam nad kupnem przenosnego peelingu kawitacyjnego, iii mam problem, drogie wizazanki macie jakies swoje idealy jest troche tego na rynku i kupna w necie ale ja kompletnie nie wiem, ktoremu producentowi zaufac wszyscy pisza tak bardzo ladnie
też jestem ciekawa takiego urządzonka może któraś z wizażanek ma w domku i mogłaby coś polecić i wypowiedzieć się o działaniu takiej maszyny w domowych warunkach, ja jestem właśnie w trakcie serii peelingów kawitacyjnych i chciałabym zakupić sobie takie urządzenie żeby nie stracić później efektu ale jestem ciekawa czy jest w ogóle sens wydawania tych 300-400 zł na coś co może nie przynosi widocznych rezultatów ?
dojna komarzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 14:27   #647
ika1201
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Czytałam parę stron wcześniej o przeciwwskazaniach i pojawia się tam obecność w ciele metalowych części, np. implantów, a z drugiej strony pisze się, że noszenie np. aparatu na zębach nie przeszkadza. Tak się kiedyś złożyło, że po leczeniu kanałowym zęba część złamanego wiertla pozostała w kanale. Czy to całkowicie wyklucza u mnie wykonanie PK?
ika1201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 15:14   #648
Ceith
korzonek
 
Avatar Ceith
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z gór i równin.
Wiadomości: 6 010
Dot.: Re: OCZYSZCZANIE ULTRADŹWIĘKAMI?

Witam
Czy używanie peelingu do twarzy codziennie może czymś grozić?
__________________
Wymiana kosmetyków:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1273210
Ceith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 21:36   #649
julek1710
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

witam drogie forumowiczki,
czy znacie godny polecenia i niezbyt drogi salon kosmetyczny we Wrocławiu w którym mogłabym zrobic peeling kawitacyjny?
julek1710 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-02, 12:06   #650
mati1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 19
Darsonval czy Peeling Kawitacyjny ?

WITAM

Mam zamiar zakupić jeden z tych urządzeń kosmetycznych w celu usunięcia zaskórników.Moje pytanie kieruję do tych osób które mają lub doświadczyły któregoś z tych urządzeń.Które daje waszym zdaniem lepsze efekty ,wiem że najlepiej powinno się używać obydwu najpierw peeling ,a później prądy(darsonval) ale jak na razie nie mam zamiaru kupować obydwu.

Z góry THX za odpowiedź.
__________________
Staram się dbać o zdrowie.Bo zdrowie jest najważniejsze.
mati1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 15:59   #651
marcia0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 9
Dot.: Darsonval czy Peeling Kawitacyjny ?

Darsonval nie zlikwiduje zaskórników. Może wysuszyć istniejące krostki ale nie zaskórniki. zadziala natomiast bakteriobójczo i dezynfekująco. ale nie zluszcza skóry. peeling kawitacyjny ma dzialanie zluszczajace wiec jesli już to zdecyduj sie na niego. oczyszcza i wygladza skórę ale czy usunie typowe zaskórniki jakoś wątpie. na mnie nie dziala az tak "doglębnie". ja polecam kuracje kwasami ewentualnie mikrodermabrazje. ale czy chcesz kupic aż tak drogie urządzenie...
marcia0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 16:21   #652
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: Darsonval czy Peeling Kawitacyjny ?

tak, jestem za kawitacja+sonoforeza lepsze niz te prady
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 17:02   #653
PinkyDoll
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 819
Dot.: Peeling kawitacyjny samodzielnie w domu - co o tym sądzicie?

Cytat:
Napisane przez Ewunia_1984 Pokaż wiadomość
hej, ja tez sie zastanawiam nad kupnem tego aparatu? Nigdy tego nie robilam u kosmetyczki, wiem tylko z internetu, ze jest to dobre. Jak wam poszlo, czy jest to trudne? popelnilyscie jakies bledy? Jak czesto trzeba to robic?
podpisuje sie pod tym pytaniem!!!
- czy któras z was wizazanki ma takie urzadzenie w domu?
ja od jakiegos czasu ( 2-3 miesiace) zastanawiam sie nad dwoma, jeden to profesjonalny przyrzad do kawitacji o mocy pobierania 40w, zasilanie 220v, a drugi to taki malutki domowy sprzecik za 250 pln z allegro o znacznie mniejszej mocy- czy ktos ma moze taka mała szpatule do oczyszczania? sprawdza sie? jesli tak to kupie ta mała- bo jak dale dobre efekty to szkoda dac 1300pln na profesjonalny sprzet
Poradźcie cos dziewczyny
pozdrawiam!
PinkyDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 17:14   #654
PinkyDoll
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 819
Dot.: Darsonval czy Peeling Kawitacyjny ?

Cytat:
Napisane przez mati1 Pokaż wiadomość
WITAM




Mam zamiar zakupić jeden z tych urządzeń kosmetycznych w celu usunięcia zaskórników.Moje pytanie kieruję do tych osób które mają lub doświadczyły któregoś z tych urządzeń.Które daje waszym zdaniem lepsze efekty ,wiem że najlepiej powinno się używać obydwu najpierw peeling ,a później prądy(darsonval) ale jak na razie nie mam zamiaru kupować obydwu.



Z góry THX za odpowiedź.

profesjonalne urzadzenie czy bardziej domowe małe przenosne? jak zakupisz je to opiszesz swoje wrazenia- czy waro?
ja tez chce sobie cos takiego kupic ale nie moge sie zdecydować na nic konkretnego- tyle tego na rynku

pozdrawiam

Edytowane przez PinkyDoll
Czas edycji: 2010-07-08 o 13:36
PinkyDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 17:40   #655
mati1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 19
Dot.: Darsonval czy Peeling Kawitacyjny ?

Cytat:
Napisane przez PinkyDoll Pokaż wiadomość
a jaka kawitacje chcesz zakupic? jakiej firmy? profesjonalne urzadzenie czy bardziej domowe małe przenosne? jak zakupisz je to opiszesz swoje wrazenia- czy waro?
ja tez chce sobie cos takiego kupic ale nie moge sie zdecydować na nic konkretnego- tyle tego na rynku

pozdrawiam
hmm... wolałbym jakieś oryginalne urządzenie nie koniecznie profesjonalne ,myślę nad firmą BIOMAK.
__________________
Staram się dbać o zdrowie.Bo zdrowie jest najważniejsze.
mati1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 19:27   #656
karolinka__
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15
Dot.: Darsonval czy Peeling Kawitacyjny ?

a nie lepiej jest regularnie chodzic do kosmetyczki? Sprawdz cene sprzetu ktrorego uzywa i zobacz czy bedzie sie bardziej oplacalo zakupienie czy wizyty w gabinecie
karolinka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 18:22   #657
PinkyDoll
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 819
Dot.: Darsonval czy Peeling Kawitacyjny ?

Cytat:
Napisane przez mati1 Pokaż wiadomość
hmm... wolałbym jakieś oryginalne urządzenie nie koniecznie profesjonalne ,myślę nad firmą BIOMAK.
ja mysle własnie nad jakims profesjonalnym sprzetem do kawitacji- zastanawiałam sie nad tym :

http://www.*************/Peeling_Kaw...232_p1884.html

Edytowane przez PinkyDoll
Czas edycji: 2010-07-08 o 13:35
PinkyDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 07:31   #658
mati1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 19
Dot.: Darsonval czy Peeling Kawitacyjny ?

Hmm myślę ,że za 1300 kupisz już dobry sprzęt ,a jaka to firma ,bo moja kosmetyczka ma pelling kawitacyjny i darsonval z firmy biomak i jestem bardzo zadowolony z efektów.
__________________
Staram się dbać o zdrowie.Bo zdrowie jest najważniejsze.
mati1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 08:23   #659
PinkyDoll
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 819
Dot.: Darsonval czy Peeling Kawitacyjny ?

To jest firma beauty system, ale zastanawiałam sie tez nad urzadeniem kazaro beautybox - tylko że jest dużo droższe bo ma jeszcze d,arsonvala i ultradzwieki
mam jednak problem- nie wiem jakie parametry powinno mieć takie urzadzenie, chciałabym aby mi ktoś doradził:
jaka powinna być:
- czestotlkiwość drgań głowicy
- jaka amplituda dragań

Szukam takiego urzadzenia które robiło by swoje - było silne- dobrze oczyszczało
Moja kosmetyczka tez ma z biomaka, jestem zadowolona, jednak to urzadzenie co ona ma jest drogie ( 1900pln około) Biomak ma takie mini kawitacje- ,,domowe''-
Ale czy takie do domowego uzytku da taki efekt ja w salonie? albo choc podobny?

Edytowane przez PinkyDoll
Czas edycji: 2010-07-08 o 13:34
PinkyDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 11:55   #660
monika2607
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5
Dot.: Darsonval czy Peeling Kawitacyjny ?

witam
polecam kawitację z firmy biomak. stosuję ją u moich klientek i są zadowolone mam klientkę u której już po 5 zabiegu spłyciły się blizny potrądzikowe ale głębokich zaskórników na pewno nie usunie pozdrawiam
monika2607 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-21 19:28:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:36.