Grudniowe Mamusie cz. V - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-22, 11:55   #3631
minka26
Wtajemniczenie
 
Avatar minka26
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 516
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Co może jeść mama KP w wigilię

http://www.mlecznewsparcie.pl/co-moz...miaca-piersia/
__________________
Amelka
minka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 12:03   #3632
lindsley
Zakorzenienie
 
Avatar lindsley
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 262
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Też melduję się w dwupaku. Mojego syna nic nie przekonuje...
Czy jak się zgłasza po terminie do szpitala to robią choć usg? Kurcze tak piszecie o wielkości dziecka a ja ostatnie usg miałam w 30tc i wtedy mały miał 1680g chyba. Niby nie dużo. Ale starszy w 36tc urodził się 3510g. Trochę się cykam rodzić 4kg bobasa
__________________
Pojawiłeś się niespodziewanie w kwietniowy poranek i wywróciłeś nasz świat do góry nogami

Michaś
lindsley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 12:21   #3633
minka26
Wtajemniczenie
 
Avatar minka26
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 516
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Trusiulandia Pokaż wiadomość
Mój też ale narazie bez stresu u mnie
Julek już od nocy tylko na kp budzi się częściej ale zjada i śpi tylko kup mniej robi hmn obserwuje..a żółtaczka chyba znikła już więc przez nią chyba nie śpi tak. A może cukier mu spadł ? Bo tak w szpitalu mówiły..może tak być? Od 7.10 do 11 z prZerwami na cycu to może sir najadl jednak? jak sie już poda mm to później człowiek ma takie zamieszanie w głowie ale kp musi być i koniec
Żaden cukier mu nie spada, no czemu miałby mu spaść? Truska glowa do góry, cyc jest najlepszy. Nic mu na cycu nie będzie
Cytat:
Napisane przez lindsley Pokaż wiadomość
Też melduję się w dwupaku. Mojego syna nic nie przekonuje...
Czy jak się zgłasza po terminie do szpitala to robią choć usg? Kurcze tak piszecie o wielkości dziecka a ja ostatnie usg miałam w 30tc i wtedy mały miał 1680g chyba. Niby nie dużo. Ale starszy w 36tc urodził się 3510g. Trochę się cykam rodzić 4kg bobasa
Lind u mnie usg nie robili a przyjęciu, ale ja nie byłam po terminie na wywołanie. Może też zależy od szpitala.
Oby mały niebył taki wielki, chociaż to twój drugi poród to moze nie będzie źle

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Ciekawe informacje dla mam kp

Polecam przeglądać sobie tą stronkę

http://www.mlecznewsparcie.pl/5-krok...ienia-piersia/
__________________
Amelka
minka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 12:30   #3634
19Inka90
Wtajemniczenie
 
Avatar 19Inka90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 469
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Mila jest przeziebiona ciągnie noskiem i pokasłuje kurde dziewczyny wyć mi się chce tak się martwię o 17 idziemy do lekarza
__________________

Emilka
19Inka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 12:33   #3635
jojla
Zakorzenienie
 
Avatar jojla
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: zależy gdzie jestem :)
Wiadomości: 6 350
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez 19Inka90 Pokaż wiadomość
Mila jest przeziebiona ciągnie noskiem i pokasłuje kurde dziewczyny wyć mi się chce tak się martwię o 17 idziemy do lekarza
zdrówka dla Emilki spokojnie, będzie wszystko dobrze
__________________
Po drugiej stronie chmur zawsze jest czyste niebo.
/Éric-Emmanuel Schmitt/

jojla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 12:34   #3636
minka26
Wtajemniczenie
 
Avatar minka26
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 516
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Możesz zakraplać jej nosek swoim mlekiem. Masc majerankowa pod nosek, dużo kp i będzie dobrze
__________________
Amelka
minka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 12:39   #3637
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez jojla Pokaż wiadomość
Kochana chociaż możesz jeszcze kilka dni poczekać, może się sytuacja zmieni



Jestem, jestem...

U mnie jutro rano mam się zgłosić do szpitala na indukcję...
Prawodopobnie założą mi balonik a po dobie dopiero kroplówka z oxy... Ehh już mi chyba wszystko jedno...
A Mała urosła już na niezłą kluskę - lekarz oszacował dziś na 3700g

Cytat:
Napisane przez antosia5 Pokaż wiadomość
U mnie dokladnie to samo
Ale z tą wagą to tez zakręcona jestem, bo wg usg mojej lekarki dziecko jest mniejsze niz wg usg w szpitalu, raz co bylam w krótkim odstępie czasu i tam i tam, to prawie 400g różnicy- nie wiem z czego to wynika, ale widze ze w szpitalu maja o wiele lepszy sprzęt, więc nie wiem czy oni nie są bliźsi prawdy

Powiem szczerze, ze w tej chwili nawet wydaje mi sie to bardziej racjonalne, z tego wzgledu ze gdyby doszlo do tego mialabym wiecej czasu do namysłu
No i w swięta byłabym w domu

Daj znać

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------


O jojla, jesteś
Mam taką nadzieję


No to nasze maluchy podobnej wagi Mój nawet parę gram więcej

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

A w ogóle to chyba na naszym wątku najwięcej przytyłam bo mam 24kg na plusie
JOJLA oby do jutra akcja błyskawicznie się rozwinęła :-D
U mnie na poprzednim usg Mała wazyla 1,5 kg u lekarza a kilka godzin później na przyjęciu do szpitala miała 1,8 kg. Choć liczę, ze ten sprzęt w szpitalu się mylił i była mniejsza ;-) też mi klusek rośnie skoro w tamtym tygodniu już 3,5 kg miała

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Cytat:
Napisane przez minka26 Pokaż wiadomość
Najbardziej przekonujące to czego nie mozna jeść :-D
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-22, 13:20   #3638
basiabasia989
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 640
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Melduje się po ktg...ale się wyszukaliśmy na wszystko. Jak gin w środę twierdziła że spotkamy się na wywoływaniu po nowym roku, tak dzisiaj życzyła nam spokojnych świąt nie na porodówce choć tego nie wyklucza a za tydzień w poniedziałek miałam mieć kolejne ktg którego ponoć mogę nie doczekać... Ciekawe jak akcja się rozwinie... Nie chce się wam wpychać w kolejkę m
__________________
39/40
basiabasia989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 13:20   #3639
Roksape
Zadomowienie
 
Avatar Roksape
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: LHR ;)
Wiadomości: 1 428
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Minka też to czytałam z tym co można jeść w wigilie mi się wydaje, że to też w głowie siedzi. Każdy twierdzi, że kapusty nie można i tak się człowiek nakręca, że dziecko będzie boleć to pewnie będzie, skoro od razu wyczuje, że mama zdenerwowana.
Jutro będę degustować pierożki

Lindsey ja po terminie miałam usg. Wtedy z obliczen sprzetu wyszlo, ze jestem w 39 tc i chcieli mi to wmowic, ale zauwazyli, ze wod mam coraz mniej.


Dziewczęta trzymam kciuki za Wasze wizyty

Inka współczuje. Wiesz przecież, że moja też była przeziębiona. Na katar to maść majerankowa, woda morska i odciąganie wydzieliny. Pod materac włóż zrolowany ręcznik.
__________________
27.07.2009 Maciuś
8.03.2012 Basia
9.11.2014 Oleńka
Roksape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 13:23   #3640
mysza88
Rozeznanie
 
Avatar mysza88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 582
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Roksape Pokaż wiadomość
Oczywiście maluchy nie panuja nad tym. Do 2 roku życia mogą zezować i jest to normalne. Mojej Basi dość długo jedno oko szło do środka i się martwiłam, bo tż ucieka, ale jest dobrze
dzieki
Cytat:
Napisane przez Trusiulandia Pokaż wiadomość
Mój też ale narazie bez stresu u mnie
Julek już od nocy tylko na kp budzi się częściej ale zjada i śpi tylko kup mniej robi hmn obserwuje..a żółtaczka chyba znikła już więc przez nią chyba nie śpi tak. A może cukier mu spadł ? Bo tak w szpitalu mówiły..może tak być? Od 7.10 do 11 z prZerwami na cycu to może sir najadl jednak? jak sie już poda mm to później człowiek ma takie zamieszanie w głowie ale kp musi być i koniec
ja nie wiem czy dam rade... sciagam laktatorem ale mala nie moze chwycic tych moich sutów... szlag mnie trafia jak patrze ze ona sie meczy i placze i daje butle...

Cytat:
Napisane przez minka26 Pokaż wiadomość
dzieki dobra kobieto

Cytat:
Napisane przez 19Inka90 Pokaż wiadomość
Mila jest przeziebiona ciągnie noskiem i pokasłuje kurde dziewczyny wyć mi się chce tak się martwię o 17 idziemy do lekarza
nie martw sie kochana na zapas... moze faktycznie pomoze jej kp i masc, moja tez ma katarek (albo mi sie wydaje) i kicha co jakis czas...
mysza88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 13:28   #3641
Joanna XL
Zakorzenienie
 
Avatar Joanna XL
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 363
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Antosia nie decyduj sie pochopnie na cesarke - w De wsparcie w czasie porodu sn jest bardzo dobre i naprawde caly czas monitoruja dziecko... Juz nie chcialam pisac ale u mnie cc skonczylo sie operacja i gdybym miala przez to przejsc jeszcze raz to nawet pda bym nie wziela( choc mowia ze to niby nie mialo znaczenia- taka anatomia) A w razie problemow to cesarke robia blyskawicznie- jak powiedzialam tak to w kwadrans bylam na stole.
Lekarz mi powiedzial jeszcze ze to 20 h sn bylo jednak dobre dla dziecka mala jest okazem zdrowia, swietnie spi,przybiera i ani sladu zoltaczki(odpukac) a ja mam swiadomosc ze zrobilam co moglam (na miare swojej wiedzy i mozliwosci).

No a co do kp - ja pracuje nad laktacja . W piec dni po porodzie z zera doszlam do 10 ml na pompie- mimo cc, operacji,transfuzji, dwoch pelnych narkoz i pda...od poczatku bardzo mnie tu wspierali- ale dzis jedna polozna przyznala ze nie dawali mi wielkich szans... No ale w dzien po porodzie, na pooperacyjnej j pod pda co trzy godziny ciagnelam pompa z piersi jak flaki... I wmuszalam w siebie jedzenie i po 3 l wody Nie oglaszam jeszcze sukcesu - bo cycki zrobily sie twarde ale mala zdazyla sie rozleniwic... Inna sprawa ze nawet karmienie odsysanym bedzie zwyciestwem A i tu mowia ze u niektorych kobiet po cesarkach bez komplikacji laktacja moze startowac do 7 dni - wiec nie ma co sie poddawac... Cierpliwosc, konsekwencja i pozytywne myslenie
Joanna XL jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-22, 13:35   #3642
lindsley
Zakorzenienie
 
Avatar lindsley
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 262
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Ech, a mnie rozkłada, gardło boli, z nosa cieknie
Do tego wieczorem zaczęło mnie swędzieć i piec w wiadomym miejscu, potraktowałam clotrimazolem i póki co ok. Do gina nie mam szans się dostać. Czy jak coś się rozwinie to mam na IP z infekcją jechać czy jak? Kurde głupieję na tej końcówce...

Minka no niby drugi poród no ale po pierwszym nieźle mnie krocze bolało bo i nacięta byłam i pęknięte i jeszcze krwiak mi się zrobił także cały pierwszy dzień z lodem między nogami leżałam. Jakoś nie chce powtórki. Tym bardziej że siostra tz ostatnio klocuszka 4400g urodziła (sn, pierwszy poród) i to mnie przeraża lekko. Chyba czas zmienić w torbie ubranka na większe, bo włożyłam miesiąc temu chyba bodziaki rozm 50
__________________
Pojawiłeś się niespodziewanie w kwietniowy poranek i wywróciłeś nasz świat do góry nogami

Michaś
lindsley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 13:40   #3643
Joanna XL
Zakorzenienie
 
Avatar Joanna XL
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 363
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Ja caly czas mysle o tych dietach do karmienia... Tu mowia zabe jesc wszystko- w menu i kapusta i inne cuda(dzisiejszy deser to paczek, wczoraj keks, mandarynki, kiwi na sniadanie) ... A niby jadlospis ukladany przez dietytyka no ale jak w dzien po operacji dali mi chleb z mortadela i ogorki w occie to juz nic nie mowie( teraz wybieram z bufetu na szczescie) Pytalam polozna czy pic te soki z czerwonych owocow, herbatki laktacyjne i jakos sie wzmacniac(owoce i warzywa nie sa mocna strona Niemcow) a ona na to ze nie ma zadnych dowodow ze to dziala

Swoja droga ciekawe jak bedzie z moja waga po tygodniu na tym wikcie (moja mama wczoraj obejrzala dwie propozycje obiadowe, powachala , sprobowala i odmowila jedzenia)... Przed porodem mialam 16,5 na plusie.... Btw dwa spadly w weekend przed porodem-to tez jest znak ze cos sie dzieje
Joanna XL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 13:41   #3644
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez basiabasia989 Pokaż wiadomość
Melduje się po ktg...ale się wyszukaliśmy na wszystko. Jak gin w środę twierdziła że spotkamy się na wywoływaniu po nowym roku, tak dzisiaj życzyła nam spokojnych świąt nie na porodówce choć tego nie wyklucza a za tydzień w poniedziałek miałam mieć kolejne ktg którego ponoć mogę nie doczekać... Ciekawe jak akcja się rozwinie... Nie chce się wam wpychać w kolejkę m
Widzisz nie mów hop bo jeszcze Nas wszystkie wyprzedzisz.

Jak wracałam ze sklepu to mnie plecy bolały i myślałam, że do domu nie dojdę. No ale standard ucichło.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...

Edytowane przez Suqub
Czas edycji: 2014-12-22 o 13:58
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 14:14   #3645
basiabasia989
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 640
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Widzisz nie mów hop bo jeszcze Nas wszystkie wyprzedzisz.

Jak wracałam ze sklepu to mnie plecy bolały i myślałam, że do domu nie dojdę. No ale standard ucichło.
Może u mnie też się uspokoi...chciałam jeszcze coś upiec na święta. Skurcze pisały mi się koło 40-60, ze trzy tak po 80 i cztery sięgające do 100 bo dalej skali brakło... A porodowe to ile mają?
__________________
39/40
basiabasia989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 14:30   #3646
sasia25
Rozeznanie
 
Avatar sasia25
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 903
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Jestem załamana Była położna sprawdzić wagę małej, no i znów spadła Mam dokarmiac mm po każdym cycku i jutro w południe znów przyjdzie zwazyc. Jak to nic nie da, to czeka nas szpital
sasia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 14:41   #3647
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez sasia25 Pokaż wiadomość
Jestem załamana Była położna sprawdzić wagę małej, no i znów spadła Mam dokarmiac mm po każdym cycku i jutro w południe znów przyjdzie zwazyc. Jak to nic nie da, to czeka nas szpital

Oby była poprawa i szpital nie był konieczny.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 14:43   #3648
NaamaH6669
Rozeznanie
 
Avatar NaamaH6669
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 975
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Tez sie melduje w dwupaku jeszcze... Jutro wizyta u gin na 17.45 zobaczymy co tam sie dzieje


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
Razem od 5.04.2004
Żona od 16.02.2013

SYNEK STAŚ 25.12.2014 SN 3660 g 57 cm <3
NaamaH6669 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 14:46   #3649
maczuma
Rozeznanie
 
Avatar maczuma
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 944
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

My już w domu. Kp nie zapeszajac coraz lepiej, dzięki dziewczyny za postawienie do pionu, zwłaszcza Tobie
Minka
__________________
Jan 20.12.14
maczuma jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-22, 14:55   #3650
Basjenia
Zadomowienie
 
Avatar Basjenia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 156
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

ja tylko na szybko po kontroli-z małym wsio dobrze. klocek wazy 4324!! a wychodził ze szpitala w zeszłą sobotę i miał 3908!!
jestem na etapie ogarnięcie własnego i dziecka za to rodzinka która powoli się zbiera i "oni nic ode mnie nie chcą i głowy nie będą zawracać" zaczyna mi działac na nerwy
Basjenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 14:58   #3651
mysza88
Rozeznanie
 
Avatar mysza88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 582
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez sasia25 Pokaż wiadomość
Jestem załamana Była położna sprawdzić wagę małej, no i znów spadła Mam dokarmiac mm po każdym cycku i jutro w południe znów przyjdzie zwazyc. Jak to nic nie da, to czeka nas szpital
oj szkoda... ale spokojnie moze po mm beda rezultaty. ja tez sie własnie tego boje ze mala nie bedzie przybierac. a Ty karmiłas tylko piersia czy odciągałas poakrm jeszcze?
mysza88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 15:08   #3652
19marta90
Raczkowanie
 
Avatar 19marta90
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 176
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Ollliwka Pokaż wiadomość
ja też w Medeorze rodziłam 2 dni przed Tobą
dzwoniłam już zapisać Młodego na bioderka i akurat w sumie na 6 tydzień się umówiłam. A o skierowaniu nie mówiła żeby donieść jakoś wcześniej więc nie wiem jak to jest...
A jak wrażenia ogólne o szpitalu i położnych?

Długo mnie nie było, ale od czasu do czasu podczytuję.
Ciekawe czy byłabym w gronie dziewczyn "nierozpakowanych" gdyby nie planowe cc.

No i napiszę, że karmię Młodego swoim mlekiem, ale z butelki.
Tylko zastanawiam się ile dam radę tak bo produkcja mleka spadła dzisiaj laktator to jednak nie to samo co dziecko uwieszone przy cycu
Dziś dzwoniłam wyjaśnić czemu niby wcześniej mam donieść to skierowanie i inna babeczka powiedziała ze jest konieczne dopiero w dniu wizyty. Tamta co mi bzdur nagadala chyba miała zły dzień wiec dzięki temu że się sprawa wyjaśniła nie muszę biec do pediatry a zresztą pediatra jutro wpadnie na patronaz do nas ;-). Co do warunków w szpitalu to super. Jedzenie to mariot w porównaniu z matką polka :-D położne mile i pomocne. Przylatywały na każdy dzwonek w nocy jak chciałam dostawic małą do piersi a ciężko było się ruszyć. O trudach porodu nie wspomnę i mam nadzieję że to tylko wypadek przy pracy ze znieczulenie nie zadziałało ;-) a jak twoje wrażenia?
__________________

19marta90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 15:09   #3653
yanca1
Raczkowanie
 
Avatar yanca1
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Tubtin
Wiadomości: 149
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

U nas wszystko ok chyba jutro do domku! Tylko jedno zdanie o wadze: na sali mam laske ktora urodzila sn ...4700. Rodzila w piatek a wtorkoee usg pokazywalo 3800. Ja nie chce straszyc ale jak widac z waga roznie bywa.
__________________
3II2011
20 XII 2014

http://jamaska.pl
yanca1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 15:10   #3654
19Inka90
Wtajemniczenie
 
Avatar 19Inka90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 469
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez sasia25 Pokaż wiadomość
Jestem załamana Była położna sprawdzić wagę małej, no i znów spadła Mam dokarmiac mm po każdym cycku i jutro w południe znów przyjdzie zwazyc. Jak to nic nie da, to czeka nas szpital
Ehhh My to ciąże razem przechodziły i widzę ze jak problemy to tez razem rzytul:
__________________

Emilka
19Inka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 15:39   #3655
maczuma
Rozeznanie
 
Avatar maczuma
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 944
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Sasia, a wiadomo czemu mała nie przybiera skoro je normalnie?

Basiabasia, skurcze o wartości 20 czasami mogą bardziej boleć niż np. 80, to zależy na której części mięśnia masz pelotę przypieta. Wytłumaczyła mi to położna jak miałam bóle porodowe i bardzo bolały a na ktg widziałam 20 i byłam zalamana, że taki mieczak jestem, a ona przesunęła pelotę a tam 120!
__________________
Jan 20.12.14
maczuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 15:42   #3656
sjero
Raczkowanie
 
Avatar sjero
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 340
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

witajcie

dziś po 5 dniach wyszłam ze szpitala jestem już psychicznie spokojna, choć w szpitalu przeżyłam poważny kryzys i nie obyło się bez relanium ciśnie mi wciąż skacze, raz mam nizutkie, raz wysokie. Po piątkowym badaniu zaczął puszczać mi czop, po dzisiejszym pojawiły się na ktg skurcze i krwawię. Do szpitala mam wrócić 28.12 rano, na czczo
sjero jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 15:44   #3657
iwona_1987
Zadomowienie
 
Avatar iwona_1987
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 095
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Ja już po wizycie...
Podobnie jak Basia mogę ponoć nie doczekać świąt, ale to wszystko różnie bywa. Gin stwierdziła że szyjki już praktycznie nie mam, Mała leży bardzo niziutko i ponoć gdyby mnie mocniej zbadała na wizycie to zaczęłoby się robić rozwarcie Stwierdziła że jak nie urodzę do świąt to 27.12 mam przyjść na KTG, ale raczej skłania się ku temu że prędzej się spotkamy na porodówce. Zobaczymy jak to wszystko wyjdzie

Paulinkus a u Ciebie jak?????
__________________
23.03.2003r.
13.08.2011r.
ZOSIA ur. 7.01.2015r.
HANIA ur. 1.10.2016r.

Edytowane przez iwona_1987
Czas edycji: 2014-12-22 o 15:46
iwona_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 15:54   #3658
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Ja tak patrzę, że jednak sama tu zostanę... Ładne rzeczy mi się tutaj dzieją
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 15:59   #3659
lindsley
Zakorzenienie
 
Avatar lindsley
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 262
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Ja tak patrzę, że jednak sama tu zostanę... Ładne rzeczy mi się tutaj dzieją
Nie martw się ja zostanę z Tobą, u mnie cisza
__________________
Pojawiłeś się niespodziewanie w kwietniowy poranek i wywróciłeś nasz świat do góry nogami

Michaś
lindsley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 16:05   #3660
sasia25
Rozeznanie
 
Avatar sasia25
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 903
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Maczuma no nie wiem, myślę, że nie najada się moim mlekiem. Niby je, mleko w cycach jest, ale na cycku moglaby wisiec caly dzien i noc, a waga spada. Moja mama mówi, że miała z dziećmi dokładnie ten sam problem, dlatego po 2 tyg przechodziła na butelke.

Cytat:
Napisane przez mysza88 Pokaż wiadomość
oj szkoda... ale spokojnie moze po mm beda rezultaty. ja tez sie własnie tego boje ze mala nie bedzie przybierac. a Ty karmiłas tylko piersia czy odciągałas poakrm jeszcze?
Karmię tylko cyckiem. Mam nadzieję, że przez jeden dzień choć ciupke jej przybędzie



A z dobrych wiadomości dostaliśmy taką, że jutro rano będą do odebrania klucze do naszego nowego domu (wreszcie). Tylko jakoś mnie to nie cieszy po wizycie położnej
sasia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-12 21:57:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:46.