Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 6 - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-04, 11:57   #361
patty010
Raczkowanie
 
Avatar patty010
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 215
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 6

Cytat:
Napisane przez Veaa Pokaż wiadomość
RATUNKU!! dziaij mam 4 dzien uderzeniówki a wlasnie babcia dzwonila ze mam przyjsc na obiad ! oczywiscie u niej w slowniku nie ma slowa DIETA. Jak myslicie bardzo zgrzesze jak zjem zupe pomidorowa bez makaronu ?
Uderzeniówka powinna być bardzo restrykcyjna więc nie ma mowy o żadnych grzeszkach, zadzwoń do babci i powiedz że juz masz zaplanowany obiad, że ci się np mięsko rozmraża Albo możesz już przejść na II fazę.
__________________

patty010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 12:06   #362
tisza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 171
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 6

a te kotlety sojowe mozna jesc w I fazie ?
tisza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 12:08   #363
Emila3000
Zakorzenienie
 
Avatar Emila3000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 10 140
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 6

Cytat:
Napisane przez tisza Pokaż wiadomość
a te kotlety sojowe mozna jesc w I fazie ?
a na jakies liscie pisze ze mozna jesc w pierwszej fazie... -soja to warzywo..... ......................... ..
Emila3000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 12:12   #364
tisza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 171
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 6

Od tego jest forum zeby pytac....
Jestem dopiero 2 dzien na tej diecie i nie do konca sie we wszystkim łapie, wiele razy czytałam na forum ze jednak 'jakiestam' małe ilosci "czegostam" sa jednak dozwolone. Po co te nerwy
tisza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 12:13   #365
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 6

wciągnęła właśnie obiad- cycki duszone w pieczarkach z ziołami prowansalskimi. Mniodzio. Dziś mam PW i w ogóle brak mi koncepcji na jedzenie do pracy.
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 12:15   #366
Chooo
Rozeznanie
 
Avatar Chooo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szn
Wiadomości: 536
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 6

Cytat:
Napisane przez Emila3000 Pokaż wiadomość



jezeli zobaczysz ze waga przestanie spadac to po prostu przerwij uderzeniowke.... bo pozniej juz nic nie daje....
Od wtorku będzie II faza.
Chyba, że tak jak mówisz waga przestanie spadać, to zacznę ją wcześniej.
Dzisiaj zrobiłam sobie pseudo jajecznicę z 2 jajek, wiesniaka i paluszków krabowych.
Jajecznica pyszna, ale w połączeniu z krabami ...
zachciało mi się krabowych...
Jeszcze mam @ i jakoś tak mi dziwnie.
Jestem głodna, ale nie do końca, zjadłabym coś słodkiego, popiłam szklankę Pepsi Max bez cukru i nic.
Jakoś mi dzis nijako.
Nienawidzę mieć na COŚ ochotę, ale niewiadomo na co...
__________________
Kocham husky! Adoptowałam już 2!
Chooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 12:17   #367
Emila3000
Zakorzenienie
 
Avatar Emila3000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 10 140
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 6

Cytat:
Napisane przez tisza Pokaż wiadomość
Od tego jest forum zeby pytac....
Jestem dopiero 2 dzien na tej diecie i nie do konca sie we wszystkim łapie, wiele razy czytałam na forum ze jednak 'jakiestam' małe ilosci "czegostam" sa jednak dozwolone. Po co te nerwy

w pierwszym watku jest wszystko ladnie napisane co kiedy mozna jesc.... zamiast sie pytac wystarczy tam zerknac.... w pierwszej fazie nic nie jest dozwolone w niewielkich ilosciach (oprocz ogorka, cebuli i koncetratu pomidorowego- wszystko jako przyprawy)

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Chooo Pokaż wiadomość
Od wtorku będzie II faza.

Jeszcze mam @ i jakoś tak mi dziwnie.
Jestem głodna, ale nie do końca, zjadłabym coś słodkiego, popiłam szklankę Pepsi Max bez cukru i nic.
Jakoś mi dzis nijako.
Nienawidzę mieć na COŚ ochotę, ale niewiadomo na co...
hehe znam ten bol... wiesnaiaka z cynamonem sobie zrob.... albo wiece pepsi... ;p

z testu ile dni Ci wyszlo.... ?

Edytowane przez Emila3000
Czas edycji: 2010-03-04 o 12:20
Emila3000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-04, 12:22   #368
Chooo
Rozeznanie
 
Avatar Chooo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szn
Wiadomości: 536
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 6

Cytat:
Napisane przez Emila3000 Pokaż wiadomość
-----



hehe znam ten bol... wiesnaiaka z cynamonem sobie zrob.... albo wiece pepsi... ;p
Daj spokój kochana, pepsi 2 szklanki wzięłam i już nie moge xD
Trochę mnie wkurza, że mi @ wypadło teraz, w uderzeniówce pierwszej mojej. Bo skończy mi się w niedzielę, a uderzeniówka w pon-wt. Dzisiaj rano niby było -2,1kg. Boję się, że teraz to stanie w miejscu Ale cóż, zobaczymy jak będzie

Z testu 7.
A wieśniak z cynamonkiem będzie wieczorem choć ja wolę zwykłe po prostu, jak dla mnie jest już wystarczająco słodziutki.
__________________
Kocham husky! Adoptowałam już 2!

Edytowane przez Chooo
Czas edycji: 2010-03-04 o 12:25
Chooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 12:23   #369
23blaszka
Raczkowanie
 
Avatar 23blaszka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: K.D nad Wisłą
Wiadomości: 138
GG do 23blaszka
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 6

ja tu z wami gadu gadu co i jak z tymi batonami a moja czterolatka sama juz sie ze wszystkim uporałam. Wlała ciasto do blachy i nawrzucała żelków bo tak bedzie podobno smaczniejsze eh te kochane dzieci
__________________
lat 30 wzrost 162cm
start 18.o2 z wagą 73,8kg
22.02. FazaII z waga 70,8kg system 4/3
08,06 59,5kgczyli -14,3kg
cel 60kg osiągnięty
bedzie 55kg
dam rade??? napewno
23blaszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 12:26   #370
Emila3000
Zakorzenienie
 
Avatar Emila3000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 10 140
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 6

dziewczyny jak to jest z ta waga przed okresem.... kiedy idzie w gore najbardziej.... i o ile moze pojsc...

u mnie zespol napiecia zaczyna sie rowno tydzien przed okresem i od razu z grubej rury, bolacymi jak nie wiem cyckami... wiem ze w nich sie juz sporo powoli zbiera od razu tej wody.... a co z pozostalą "opuchlizna"....

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Cytat:
Napisane przez 23blaszka Pokaż wiadomość
ja tu z wami gadu gadu co i jak z tymi batonami a moja czterolatka sama juz sie ze wszystkim uporałam. Wlała ciasto do blachy i nawrzucała żelków bo tak bedzie podobno smaczniejsze eh te kochane dzieci
hehe.... jakby byly juz za malo gumowate...
Emila3000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 12:27   #371
Chooo
Rozeznanie
 
Avatar Chooo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szn
Wiadomości: 536
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 6

Cytat:
Napisane przez Emila3000 Pokaż wiadomość
dziewczyny jak to jest z ta waga przed okresem.... kiedy idzie w gore najbardziej.... i o ile moze pojsc...

u mnie zespol napiecia zaczyna sie rowno tydzien przed okresem i od razu z grubej rury, bolacymi jak nie wiem cyckami... wiem ze w nich sie juz sporo powoli zbiera od razu tej wody.... a co z pozostalą "opuchlizna"....

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------



hehe.... jakby byly juz za malo gumowate...
Woda zbiera się tak konkretnie ok. 3 dni przed. Waga może podskoczyć u niektórych nawet o 3kg. ale to "schodzi" wraz z miesiączką. Także dzień po waga powinna być w normie No chyba, że się wcinało słodycze hehe
__________________
Kocham husky! Adoptowałam już 2!
Chooo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-04, 12:28   #372
Wisienka_81
Rozeznanie
 
Avatar Wisienka_81
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 896
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 6

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
cześć Chudzielce

Wisienka- zrób takie mega wypasne menu, takie , ze oko zbieleje nawet nie dukającym
Przystawki: zawijaski z szynki z serkiem pilosem i słupkiem papryki (pilos w szynce smakuje jak topiony nie wiem jakim cudem ), sałatka gryros ew. jakieś koreczki, zaleznie jak bardzo ma być na wypasie
Pierwsze danie- zupa krem z brokułów lub porów (albo pieczarek)
Danie główne: Tort berlinianki lub lasagne z bakłażana wiolqn
deser- sernik lub mus czekoladowy w pucharkach

Ja nie kucharzę tak dobrze jak Berlinianka, ale kocham przyjęcia, takie wiecie- bułkę przez bibułkę
kurczę ale ty masz fantazję, brzmi tak apetycznie i wykwintnie, że ach..... dzięki za skomponowanie menu na obiad i popołudniową kawkę...
__________________
Serce mi podpowiada: "czekolada i wino"
Ale jeansy podpowiadają: "na litość boską, kobieto, jedz sałatę"!!!

Wisienka_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 12:30   #373
23blaszka
Raczkowanie
 
Avatar 23blaszka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: K.D nad Wisłą
Wiadomości: 138
GG do 23blaszka
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 6

Cytat:
Napisane przez Emila3000 Pokaż wiadomość
dziewczyny jak to jest z ta waga przed okresem.... kiedy idzie w gore najbardziej.... i o ile moze pojsc...

u mnie zespol napiecia zaczyna sie rowno tydzien przed okresem i od razu z grubej rury, bolacymi jak nie wiem cyckami... wiem ze w nich sie juz sporo powoli zbiera od razu tej wody.... a co z pozostalą "opuchlizna"....

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------



hehe.... jakby byly juz za malo gumowate...
no własnie ja też zastanawiałam sie nad tą wagą przed @. ja dostałam teraz w 4niu uderzeniówki. . niby waga mi nie wzrosła a spadła w tym czasie 3kg wiec sama nie wiem jak to jest.
__________________
lat 30 wzrost 162cm
start 18.o2 z wagą 73,8kg
22.02. FazaII z waga 70,8kg system 4/3
08,06 59,5kgczyli -14,3kg
cel 60kg osiągnięty
bedzie 55kg
dam rade??? napewno
23blaszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 12:30   #374
Emila3000
Zakorzenienie
 
Avatar Emila3000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 10 140
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 6

Cytat:
Napisane przez Chooo Pokaż wiadomość
Woda zbiera się tak konkretnie ok. 3 dni przed. Waga może podskoczyć u niektórych nawet o 3kg. ale to "schodzi" wraz z miesiączką. Także dzień po waga powinna być w normie No chyba, że się wcinało słodycze hehe
to mi jeszcze sporo zostalo... okres w we wtorek gdzies powinien byc.... kawke juz odstawilam i chyba z colą tez musze przychamowac... no i akurat na te 3 dni przez zaczac brac prochy przeciwbolowe....
ale caly czas obstawiam ze w tych cyckach musi cos siedziec.... bo wieksze sa napewno i bola jak glupie....
Emila3000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 12:32   #375
mav
Zakorzenienie
 
Avatar mav
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Nordrhein Westfallen
Wiadomości: 4 276
GG do mav Wyślij wiadomość przez MSN do mav
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 6

Cytat:
Napisane przez Emila3000 Pokaż wiadomość
dziewczyny jak to jest z ta waga przed okresem.... kiedy idzie w gore najbardziej.... i o ile moze pojsc...

u mnie zespol napiecia zaczyna sie rowno tydzien przed okresem i od razu z grubej rury, bolacymi jak nie wiem cyckami... wiem ze w nich sie juz sporo powoli zbiera od razu tej wody.... a co z pozostalą "opuchlizna"....

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------



hehe.... jakby byly juz za malo gumowate...
ja ci nie pomoge, za nim bralam tabsy, trzy dni przed okresem dostawalam goraczki i bylo mi wszystko jedno czy mnie bola cycki czy mi brzuch wywala powaznie totalna katastrofa jezeli masz do pilnowania dwoje nie swoich dzieci

teraz nie mam objawow prawie wcale okres mam normalny teraz przyszedl dzien wczesniej niz ponien
mimo to jestem wtedy bardziej agresywna w efekcie moj Tz nie gada ze mna przez 3 dni
__________________
"Nikt o tobie nie myśli. Wszyscy myślą wyłącznie o sobie, tak samo jak ty"





Mężczyzna jest jak sukienka, trzeba go najpierw przymierzyc.....


mav jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 12:43   #376
Chooo
Rozeznanie
 
Avatar Chooo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szn
Wiadomości: 536
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 6

Cytat:
Napisane przez Emila3000 Pokaż wiadomość
to mi jeszcze sporo zostalo... okres w we wtorek gdzies powinien byc.... kawke juz odstawilam i chyba z colą tez musze przychamowac... no i akurat na te 3 dni przez zaczac brac prochy przeciwbolowe....
ale caly czas obstawiam ze w tych cyckach musi cos siedziec.... bo wieksze sa napewno i bola jak glupie....
Piersi bolą, bo woda odkłada się w organiżmie i spada poziom hormonów przed okresem, a nasz układ hormonalny jest bardziej "czuły" niż u facetów.

Zniwelować go możesz albo tabletkami (Ibuprofen, Voltaren), ale szprycować się non stop to przesada.
Rezygnuj wtedy z kawy, herbaty, ostrych, przypraw, tłustych posiłków, gimnastyki i dźwigania.
Mi pomogło zażywanie antykoncepcji hormonalnej jak i wielu kobietom - wygodny środek antykoncepcji, niweluje zespół napięcia przedmiesiączkowego i reguluje twoją gospodarkę hormonalną.
Tylko hormony muszą być dobrze dobrane i trzeba mieć powód, by w ogóle po nie sięgać - myślę tu o facecie
Ale woda może się odkładać na stałe i można przytyć.
Ja nie miałam z tym problemów, ale koleżanka miała, w sumie nadal ma bo podskoczyło jej o 20kg, a Dukana nie chciała ze mna ...
__________________
Kocham husky! Adoptowałam już 2!

Edytowane przez Chooo
Czas edycji: 2010-03-04 o 13:03
Chooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 12:48   #377
Emila3000
Zakorzenienie
 
Avatar Emila3000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 10 140
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 6

mnie dopiero bierze w momencie okresu.... przed ciązą to byla masakra... 3 dni z lozka nie wstawalam, tracilam przytomnosc, wymiotowalam, nic nie moglam jesc, mialam jekies dziwne fale zimna i goraca.... teraz tylko boli mnie brzuch - dosc mocno... jak odstawie kawe przed okresem, na 3 dni przed biore ibuprofen - 400 mg dziennie, w dniu okresu 800 mg ibuprofenu i 2 tabletki czegos na bol miesni na raz to moge normalnie funkcjonowac.... tzn, nic robic fizycznie nie moge, bo zaczyna bolec, ale przypilnowac Julki - bez problemu....

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Chooo Pokaż wiadomość
Piersi bolą, bo woda odkłada się w organiżmie i spada poziom hormonów przed okresem, a nasz układ hormonalny jest bardziej "czuły" niż u facetów.

Zniwelować go możesz albo tabletkami (Ibuprofen, Voltaren), ale szprycować się non stop to przesada.
Rezygnuj wtedy z kawy, herbaty, ostrych, przypraw, tłustych posiłków, gimnastyki i dźwigania.
Mi pomogło zażywanie antykoncepcji hormonalnej jak i wielu kobietom - wygodny środek antykoncepcji, niweluje zespół napięcia przedmiesiączkowego i reguluje twoją gospodarkę hormonalną.
Tylko hormony muszą być dobrze dobrane i trzeba mieć powód, by w ogóle po nie sięgać - myślę tu o facecie
hormony odpadaja... nie uznaje ich.... robia z czlowieka zombi... no i maja dzialanie "poronne" w przypadku ciazy jakby sie trafila.... tzn nie pozwalaja sie zagniezdzic - dla mnie to juz jest pewien rodzaj aborcji....

nie szprysuje sie non stop prochami... bo juz w czasie okresu biore hurtowe ilosci i mi starczy... po za tym mam alergie na kota i tez juz biore sporo lekow... i starczy mi.... teraz to jeszcze ta dieta doszla, ktora bardzo obciaza nerki....

Edytowane przez Emila3000
Czas edycji: 2010-03-04 o 12:49
Emila3000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 12:49   #378
ciemka367
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 92
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 6

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Dzien dobry wszystkim,

zgodnie z obietnicą zdaje raport po dwóch miesiącach dietkowania (dziś równo tyle mija). Od ostatniego ważenia (26.02) ubyło mi tylko 0,1 kg., także rano byłam nieco rozczarowana.
Ogólny wynik: minus 7,9 kg.

Także chyba nie jest źle, ale mam opóźnienie, jeśli chodzi o test Dukana i to mnie troszke martwi.
Emilia, pocieszę Cię - zaczęłyśmy tego samego dnia a ja zgubiłam zaledwie 6,5kilo, fakt,że jestem starsza od Ciebie i przemiana pewnie już nie ta! Ale zauważ, że MY do pełnych dwóch miesięcy mamy jeszcze trzy dni, bo luty krótki , więc za trzy dni nasza waga na pewno będzie mniejsza
__________________
05.01.10 - 83... - 167cm
03.03 - 76,9 - nareszcie spadek
24.03-75,2 - kolejny spadek po dłuuugim zastoju
30.04 - 71.800
23.05 - 73800 PORAŻKA
26.06 - 72.400
31.01.11 - 76...
ciemka367 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 12:54   #379
Emila3000
Zakorzenienie
 
Avatar Emila3000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 10 140
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 6

Cytat:
Napisane przez Wisienka_81 Pokaż wiadomość
kurczę ale ty masz fantazję, brzmi tak apetycznie i wykwintnie, że ach..... dzięki za skomponowanie menu na obiad i popołudniową kawkę...
dostalas maila... ?
Emila3000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-04, 12:58   #380
Mo_Nika
szamanka
 
Avatar Mo_Nika
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 7 135
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 6

Witam
z bolącym gardłem i cieknącym nosem
Jeść mi się nie chce w ogóle... tzn. jeść chce, ale połykać już nie

Cytat:
Napisane przez nulqa Pokaż wiadomość
No ale wiecie, gdyby poznać tajniki , co i jak powstaje, to myślę, że niewiele z codziennych produktów nadawałoby się do jedzenia, czasem lepiej żyć w niewiedzy
Właśnie... lepsza niewiedza. Wolę nie wiedzieć jak robią wieśniaki, bo są one podstawą mojego żywienia ostatnio

Cytat:
Napisane przez Berlinianka Pokaż wiadomość
To sobie zrób na słodko. 1 tableteczka słodzika i szczypta cynamonu Uwaga - uzależnia!
Fakt, uzależnia tyle że ja jem bez słodzika, heh jakoś obniżył mi się próg odczuwania słodkiego

Cytat:
Napisane przez Emila3000 Pokaż wiadomość
tu moj wykres... podaje go publicznie, a co.....
http://picasaweb.google.pl/lh/photo/...eat=directlink
Fajny wykresik , ja się nie ważę codziennie, więc nie mogę tak liczyć, a szkoda...

Cytat:
Napisane przez Berlinianka Pokaż wiadomość
No niestety... i co do jajek i co do bana
No w sumie masz rację... nadal jestem w szoku - 50 jajek...

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
ja beztalencie kulinarne zepsułam wczoraj ptasianke wszystko szło dobrze dopoki nie wlałam zelatyny... wyszedł taki kakaowy jogurt, taki jak bakoma robi tak czy siak juz nie ma ani porcyjki, dzis sproboje jeszcze raz, tym razem dam wiecej zelatyny, mniej wody
A myślałam, że to ja jestem kompletnym beztalenciem kulinarnym ale ptasianka mi wyszła akurat :P
__________________
Jet set top zip pale blue szuka nowego domu
Selma messenger medium pearl grey grommet też
Mo_Nika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 13:02   #381
ciemka367
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 92
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 6

Cytat:
Napisane przez eliza40 Pokaż wiadomość
Ja Cię pamiętam ZAŁOŻYCIELKO WĄTKU i dziękuję Ci bardzo ,że to zrobiłaś

Pisz co u Ciebie i jak wagowo.

A gdybyście przeczytały 1 część wątku to byście wiedziały.
czytałam i też pamiętam, zwłaszcza ten super awatarek

natapolo - dzięki za wątek a teraz za ostrzeżenie a propos nerek - jak już wspominałam niedługo robię i morfo i mocz - napiszę,czy jest OK

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

dziewczyny, ponawiam pytanie:

czy lepiej jest pić wodę nisko czy wosokomineralizowaną???

kupuję muszyniankę i nie wiem,czy dobrze robię
__________________
05.01.10 - 83... - 167cm
03.03 - 76,9 - nareszcie spadek
24.03-75,2 - kolejny spadek po dłuuugim zastoju
30.04 - 71.800
23.05 - 73800 PORAŻKA
26.06 - 72.400
31.01.11 - 76...
ciemka367 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 13:05   #382
atena79
Raczkowanie
 
Avatar atena79
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: S.
Wiadomości: 173
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 6

w książce "nie potrafię schudnąć" wyczytałam, że ma być to woda niskomineralizowana.
__________________
restart dukania: 29.08.2011
I FAZA 29.08 - 03.09 - 4 kg
II FAZA 1/1 od 04.09.2011
atena79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 13:06   #383
Chooo
Rozeznanie
 
Avatar Chooo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szn
Wiadomości: 536
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 6

Byłam przed chwilą na poczcie. Ale w Szn śniegu znów padającego
__________________
Kocham husky! Adoptowałam już 2!
Chooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 13:12   #384
Ahya
Raczkowanie
 
Avatar Ahya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 375
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 6

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Dziękuję.
Ten ktoś mądry to moja przyjaciółka która schudła 25 kg w tym 18 na Dukanie. Jest bardzo życzliwa, bynajmniej nie w pejoratywnym sensie
Tym bardziej nie rozumiem, skoro sama tyle schudła dlaczego doszukuje się takich podtekstów. Ale mnie wychowali faceci, więc ja przyjmuję świat takim jaki jest, a nie doszukuję się drugiego dna w wypowiedziach innych, bo bym chyba znielubiła wszystkich wkoło mnie Jestem przez to naiwna i łatwowierna, ale też nie zastanawiam się co chwilę,. czy ktoś mówi prawdę czy miał coś innego na myśli...
Cytat:
Napisane przez Marta 33 Pokaż wiadomość
Na sucho, tzn nic nie robisz z tymi " kotletoma " po prostu z torebki i wcinasz? Przyznam ze robiłam je na patelni ale ohyda ...
Nic nie robię, wyjmuję z torebki i wcinam (minutki sa bardzo kruche, natomiast te a'la schabowe mocze w herbacie, to ładnie miękną). Dla mnie są pyszne. Gotowanych lub smażonych nie lubię, a suche tak

Chyba się przeziębiłam, bo nos jak kartofel i w ogóle smaku cze czuję :/
Zjadłam rybkę, która praktycznie nie miała smaku i zapachu, wiec nawet nie wiem, czy mi wyszła, czy nie...
__________________
Mity żywieniowe
Mity ćwiczeniowe
Ahya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 13:14   #385
Mo_Nika
szamanka
 
Avatar Mo_Nika
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 7 135
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 6

Cytat:
Napisane przez Sabuska Pokaż wiadomość
Witam,
Po przeczytaniu wszystkich Waszych watków ( ile tego było ) postanowiałam dołączyć.
niezły wyczyn Mi się nie udała ta sztuka, a zaczynałam od 3. części

Cytat:
Napisane przez Ahya Pokaż wiadomość
Jak masz kolkę, to podnieś ręce do góry lub połóż się na chwilę na podłodze. Mi pomaga.
Następnym razem spróbuję, chociaż wczoraj to już mój organizm się buntował też z tego powodu, że choroba mnie bierze...
Ale przynajmniej siłowy trening był

Cytat:
Napisane przez Mariolcia =P Pokaż wiadomość
lece sprzatac mieszkanie. zauwazylyscie moze u siebie, ze w trakcie diety wstajecie wczesniej? Mnie dzis tz obudzil jak szedl do szkoly o 7 i juz nie chcialo mi sie spac, wiec wstalam z nim, a normalnie to bym do minimum 9 jeszcze spala
tak samo jak zawsze spałabym do 10... tyle że nie mogę muszę się zrywać jak jest 6 z przodu
__________________
Jet set top zip pale blue szuka nowego domu
Selma messenger medium pearl grey grommet też
Mo_Nika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 13:30   #386
Chooo
Rozeznanie
 
Avatar Chooo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szn
Wiadomości: 536
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 6

Cytat:
Napisane przez Mo_Nika Pokaż wiadomość
niezły wyczyn Mi się nie udała ta sztuka, a zaczynałam od 3. części


Następnym razem spróbuję, chociaż wczoraj to już mój organizm się buntował też z tego powodu, że choroba mnie bierze...
Ale przynajmniej siłowy trening był


tak samo jak zawsze spałabym do 10... tyle że nie mogę muszę się zrywać jak jest 6 z przodu
Ja wstaję codziennie 4:50 by dojechać na uczelnię 30km ^^

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Ale ja np. zauważyłam, że na Dukanie wstaję co noc i od 2.30 do 3.00 spać nie mogę...
__________________
Kocham husky! Adoptowałam już 2!
Chooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 13:35   #387
Mo_Nika
szamanka
 
Avatar Mo_Nika
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 7 135
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 6

Cytat:
Napisane przez Berlinianka Pokaż wiadomość
Ja też mam problemy z wstawaniem, ale to od siedzenia na forum do 1 w nocy, a potem oglądania South Park do 2
South Park, hehe, ja miałam na to fazę gdzieś październik - grudzień
Wszystkie odcinki obejrzałam

Cytat:
Napisane przez Emila3000 Pokaż wiadomość
albo wypic 5 l wodki
Brzmi ciekawie

Cytat:
Napisane przez Chooo Pokaż wiadomość
A wieśniak z cynamonkiem będzie wieczorem choć ja wolę zwykłe po prostu, jak dla mnie jest już wystarczająco słodziutki.
To zrób tylko z cynamonem, bez słodzika

Cytat:
Napisane przez Chooo Pokaż wiadomość
Ja wstaję codziennie 4:50 by dojechać na uczelnię 30km ^^

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Ale ja np. zauważyłam, że na Dukanie wstaję co noc i od 2.30 do 3.00 spać nie mogę...
Współczuję
Ja też budzę się w nocy koło 3... ale to wynika z potrzeby odwiedzenia kibelka
__________________
Jet set top zip pale blue szuka nowego domu
Selma messenger medium pearl grey grommet też
Mo_Nika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 13:35   #388
Wisienka_81
Rozeznanie
 
Avatar Wisienka_81
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 896
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 6

Cytat:
Napisane przez Emila3000 Pokaż wiadomość
dostalas maila... ?
dostałam, właśnie odebrałam pocztę... wykresik działa i nawet nie najgorzej moje wyniki się na nim prezentują... choć... też muszę sobie kolorami poznaczyć p, pw, @ (raptem 1 dzień była... ale dobrze że była )

Dzięki jeszcze raz....
__________________
Serce mi podpowiada: "czekolada i wino"
Ale jeansy podpowiadają: "na litość boską, kobieto, jedz sałatę"!!!

Wisienka_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 13:36   #389
aniaxxxxx
Zadomowienie
 
Avatar aniaxxxxx
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Walia
Wiadomości: 1 291
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 6

z racjo ostatniego dnia warzywek wlasnie delektuje sie surowka z kotletami sojowymi ala gyros
aniaxxxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 13:37   #390
Ahya
Raczkowanie
 
Avatar Ahya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 375
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 6

Cytat:
Napisane przez Chooo Pokaż wiadomość
Ja wstaję codziennie 4:50 by dojechać na uczelnię 30km ^^

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Ale ja np. zauważyłam, że na Dukanie wstaję co noc i od 2.30 do 3.00 spać nie mogę...
Ja w nocy na Dukanie wstaję bo mi się siku chce No ale jak se tyl żłopie, to i się do toalety chce
__________________
Mity żywieniowe
Mity ćwiczeniowe
Ahya jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:51.