Wszystko o Avonie - cz. 23 - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-15, 20:32   #2611
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

witam

mam pytanie chyba do Sarunieczki o ile dobrze pamiętam - masz chyba kilka szminek UCR - złotą, rózową i białe złoto ? - czym te rodzaje się różnią? bo różowa szminka ma złote drobinki - złota też? czy ogólnie w konsystencji, efekcie na ustach jest różnica?
mam różowe złoto - Rose luster i jestem w niej zakochana, dla mnie to ona jest bardziej opalizująca od błyszczyka opalizująceg o - bo jest różowa a ze złotym połyskiem.

Kupiłam tez błyszczyk opalizujacy w kolorze Peach Twist (po wielu opiniach bo chciałam mieć różowy) i jestem mimo wszystko bardzo zadowolona (bo opalizujący to on nie jest, na ustach się nie mieni, a w opakowaniu to se może - ale to chyba nie o to chodziło?), śliczny różowy kolor na ustach, i taki lustrzany efekt
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 20:35   #2612
Bla_watek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 263
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Witam dziewczyny,
niestety nie zdążyłam się załapać na suszarkę, mają opóźnioną produkcję, dziś rano otrzymałam sms-a z info, że więcej szczegółów jest na mailu. Ehh...
Wiem, że wiele z Was też jest w podobnej sytuacji. DObrze, że nie nastawiałam się tak na nią choć mogłaby przyjść, zawsze przydałaby się

Edytowane przez Bla_watek
Czas edycji: 2011-09-15 o 20:39
Bla_watek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 20:44   #2613
mazia84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 314
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
W strefie jest ankieta do wypełnienia na temat tego programu
Tak będą,
Szampon odżywczy do włosów słabych i łamliwych Pokrzywa i łopian
oraz
Szampon pielęgnacyjno-naprawczy do włosów normalnych i zniszczonych Rumianek i Aloes

oba 250 ml za 6,90

W ogóle nasz katalog jest prawie identyczny jak rosyjski oprócz paru ofert.
mazia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 20:50   #2614
Charlotte York
Zadomowienie
 
Avatar Charlotte York
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 261
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Dziewczyny proszę powiedzcie mi dwie rzeczy.

1. W netto na str. 4 jest balsam nawilżający do ciała SSS - czy to ten wycofany balsam? Ten stary, dawny?

I 2. sprawa... chodzi mi o farby do włosów. Ja się nie farbuję niczym. Klientki pytają mnie o farby avonowe. Ja nie wiem co mówić. Mianowicie chodzi o to jak one się utrzymują? Czy są trwałe? Jakie włosy są po nich? Bezpośrednio po farbowaniu, ale również po tygodniu, dwóch, miesiącu... No nie wiem co jeszcze mogłabym na ich temat wiedzieć, żeby dobrze informacje przekazać? Czy włosy nie są "sianowate", przesuszone i czy ten kolor naprawde jest ładny, błyszczący, mocny... no wiece. Jesteście specjalistki od farbowania to opowiedzcie dokładnie co i jak
Charlotte York jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 21:05   #2615
selulita
Raczkowanie
 
Avatar selulita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 266
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Hej dziewczynki!! Nie składalam teraz zamówienia ale wybieram się jutro do Coku. myślicie, że kupię tam juz 14 katalog? Czy tylko 13? I czy jest mozliwosc dostania tam oferty netto i AM?
selulita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 21:13   #2616
cebulkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar cebulkaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: kaszuby/szczecin/...
Wiadomości: 2 089
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez Charlotte York Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę powiedzcie mi dwie rzeczy.
2. sprawa... chodzi mi o farby do włosów. Mianowicie chodzi o to jak one się utrzymują? Czy są trwałe? Jakie włosy są po nich? Bezpośrednio po farbowaniu, ale również po tygodniu, dwóch, miesiącu... Czy włosy nie są "sianowate", przesuszone i czy ten kolor naprawde jest ładny, błyszczący, mocny...
już spieszę z raportem - farbowałam już... 4 razy chyba. przetestowałam kilka blondów, robiłam też trzem kientkom. jeśli mówić o kolorach - niestety nie odpowiadają kolorom na próbniku (właśnie odesłałam w zwrotach bo do niczego się nie nadaje) w zasadzie zgadzają się z nazwami i przede wszystkim z opisem numerycznym (było podane w mailu i chyba w am). kolory intensywne, u mnie i klientek (same blondy) trzymają nieźle, rozjaśniły o kilka tonów, z czasem zmienił się odcień ale nie zżółkły na szczęście. wspaniały balsam po farbowaniu. stosuję też odżywkę i szampon nasz do farbowanych i kłaczki w dobrej kondycji, nieprzesuszone. polecam.
__________________
... kimkolwiek byłam wcześniej, po tym co się stało rozpadłam się na kawałeczki i próbuję poskładać siebie na nowo...

dziękuję
cebulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 21:20   #2617
Charlotte York
Zadomowienie
 
Avatar Charlotte York
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 261
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez cebulkaa Pokaż wiadomość
już spieszę z raportem - farbowałam już... 4 razy chyba. przetestowałam kilka blondów, robiłam też trzem kientkom. jeśli mówić o kolorach - niestety nie odpowiadają kolorom na próbniku (właśnie odesłałam w zwrotach bo do niczego się nie nadaje) w zasadzie zgadzają się z nazwami i przede wszystkim z opisem numerycznym (było podane w mailu i chyba w am). kolory intensywne, u mnie i klientek (same blondy) trzymają nieźle, rozjaśniły o kilka tonów, z czasem zmienił się odcień ale nie zżółkły na szczęście. wspaniały balsam po farbowaniu. stosuję też odżywkę i szampon nasz do farbowanych i kłaczki w dobrej kondycji, nieprzesuszone. polecam.
Dziękuję za opinię

I czekam na kolejne
Charlotte York jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-15, 21:28   #2618
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
witam

mam pytanie chyba do Sarunieczki o ile dobrze pamiętam - masz chyba kilka szminek UCR - złotą, rózową i białe złoto ? - czym te rodzaje się różnią? bo różowa szminka ma złote drobinki - złota też? czy ogólnie w konsystencji, efekcie na ustach jest różnica?
mam różowe złoto - Rose luster i jestem w niej zakochana, dla mnie to ona jest bardziej opalizująca od błyszczyka opalizująceg o - bo jest różowa a ze złotym połyskiem.

No własnie ...niby różowa ma mieć różowe drobinki,złota złote a biała srebrne...ja miałam tylko dwie-różową Rose Gold bodajże,i teraz złotą Natural Gold.Ta złota faktycznie ma złote drobinki,ale nie pamiętam jak różowa,bo sprzedałam-była za ciemna dla mnie...z tego co pamiętam,bo testowałam,zapach,konsyst encja były takie same w obu...ogólnie szminka przyjemna,tylko mam problem z doborem koloru
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 21:51   #2619
cheneelle
Zakorzenienie
 
Avatar cheneelle
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 4 066
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez selulita Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki!! Nie składalam teraz zamówienia ale wybieram się jutro do Coku. myślicie, że kupię tam juz 14 katalog? Czy tylko 13? I czy jest mozliwosc dostania tam oferty netto i AM?
W COKu możesz normalnie zakupić pakiet katalogów, otrzymasz literaturę tj AM i netto, nie wiem z ulotkami I już możesz kupić katalog 14.
__________________
W piekle mają dla mnie specjalne miejsce.
Nazywa się TRON.
cheneelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 21:53   #2620
selulita
Raczkowanie
 
Avatar selulita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 266
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez cheneelle Pokaż wiadomość
W COKu możesz normalnie zakupić pakiet katalogów, otrzymasz literaturę tj AM i netto, nie wiem z ulotkami I już możesz kupić katalog 14.
slicznie dziekuje
selulita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 21:58   #2621
asiuniaaaaa89
Raczkowanie
 
Avatar asiuniaaaaa89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łowicz
Wiadomości: 314
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
Tak się dopytujecie o te książeczki wiec proszę, wystarczy użyć wyszukiwarki
90142 KSIAZKA ZAMOWIEN
2,10 zł 2,10 zł

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------


Wydaje mi się że tu nie chodzi o to żeby zachęć kogoś do zamówienia na 200 tylko na 500zł
P.s. Ja już mam zamówienie na 4 produkty z k14, ciężko będzie ale może się uda

ooo dzięki
__________________
Kochaj, szalej nie pytaj co dalej
asiuniaaaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-15, 21:59   #2622
Ewlyn
Zakorzenienie
 
Avatar Ewlyn
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Portugalia
Wiadomości: 3 483
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez Charlotte York Pokaż wiadomość

I 2. sprawa... chodzi mi o farby do włosów. Ja się nie farbuję niczym. Klientki pytają mnie o farby avonowe. Ja nie wiem co mówić. Mianowicie chodzi o to jak one się utrzymują? Czy są trwałe? Jakie włosy są po nich? Bezpośrednio po farbowaniu, ale również po tygodniu, dwóch, miesiącu... No nie wiem co jeszcze mogłabym na ich temat wiedzieć, żeby dobrze informacje przekazać? Czy włosy nie są "sianowate", przesuszone i czy ten kolor naprawde jest ładny, błyszczący, mocny... no wiece. Jesteście specjalistki od farbowania to opowiedzcie dokładnie co i jak
Ja farbowalam raz jakies 1,5m temu i z kolorem niz sie nie dzieje. Mam naturanle wlosy sredni blond i troche jasniejszym robilam (9,13). Kolor wyszedl ladny i rowny. Teraz juz wyraznie widac odrosty, wiec tez sie nie spral.
Wlosy nie sa sianowate ani zniszczone. Ja sie przerzuce na Avonowe z Garniera
Za tydzien bedzie farbowala moja sister na czekoladowy braz - ciekawa jestem jej opini, bo zazwyczaj uzywac drozszych farb.
__________________
Storczyki
Ewlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 22:01   #2623
asiuniaaaaa89
Raczkowanie
 
Avatar asiuniaaaaa89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łowicz
Wiadomości: 314
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Dziękuję Wam ślicznie dziewczyny za wszelkie opinie i sugestie związane z bezbarwnym magixem : cmok:
__________________
Kochaj, szalej nie pytaj co dalej
asiuniaaaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 22:05   #2624
OnlyOnce
Raczkowanie
 
Avatar OnlyOnce
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 193
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Dobry wieczór Kobietki

Troszkę mnie nie było,ale wracam do Was..
żeby nie było off top..w wakacje w pracy nazamawiałam z dziewczynami łącznie 4 paczki z jednego katalogu,paczka po paczce..dla mnie nieżle jak na 1-2 paczki na katalog zazwyczaj.. Tak jak średnio przepadałam za avonowymi perfumkami (wolę takie, które pachną,hmm.. wykwintnie jak coco mademoiselle..) ,a jednak przyiazalam sie do Little Red Dress.. nie za drogie,dobrze się noszą w torebce,piękny zapach..
Wczoraj rozdałam nowe katalogi (16) i dziewczyny (ja też zresztą) były mile zaskoczone nowym wyglądem katalogu.. wszystko fajnie tylko ważą skurczybyki okrutnie! A tak poza tym już choruję na nowe perfumy i promocje w 16,ahh..

Niestety nie dam rady nadrobić tego co pisałyście ale od dziś z powrotem czytam Was namiętnie
OnlyOnce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 22:25   #2625
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez OnlyOnce Pokaż wiadomość
Dobry wieczór Kobietki

Troszkę mnie nie było,ale wracam do Was..
żeby nie było off top..w wakacje w pracy nazamawiałam z dziewczynami łącznie 4 paczki z jednego katalogu,paczka po paczce..dla mnie nieżle jak na 1-2 paczki na katalog zazwyczaj.. Tak jak średnio przepadałam za avonowymi perfumkami (wolę takie, które pachną,hmm.. wykwintnie jak coco mademoiselle..) ,a jednak przyiazalam sie do Little Red Dress.. nie za drogie,dobrze się noszą w torebce,piękny zapach..
Wczoraj rozdałam nowe katalogi (16) i dziewczyny (ja też zresztą) były mile zaskoczone nowym wyglądem katalogu.. wszystko fajnie tylko ważą skurczybyki okrutnie! A tak poza tym już choruję na nowe perfumy i promocje w 16,ahh..

Niestety nie dam rady nadrobić tego co pisałyście ale od dziś z powrotem czytam Was namiętnie
Only Once witaj,pamiętam Cię
mówisz że 16 katalog u Ciebie? podobno własnie gruby jest,elegancki,Mazia tutaj nam kilka stron zeskanowała,ale całego jeszcze nie oglądałyśmy na jakie perfumy chorujesz? a z 15 co zamawiałas z nowości?
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 22:45   #2626
Charlotte York
Zadomowienie
 
Avatar Charlotte York
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 261
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez Ewlyn Pokaż wiadomość
Ja farbowalam raz jakies 1,5m temu i z kolorem niz sie nie dzieje. Mam naturanle wlosy sredni blond i troche jasniejszym robilam (9,13). Kolor wyszedl ladny i rowny. Teraz juz wyraznie widac odrosty, wiec tez sie nie spral.
Wlosy nie sa sianowate ani zniszczone. Ja sie przerzuce na Avonowe z Garniera
Za tydzien bedzie farbowala moja sister na czekoladowy braz - ciekawa jestem jej opini, bo zazwyczaj uzywac drozszych farb.
Dziękuję

Aha i ponawiam pytanie o ten balsam SSS z netto

Edytowane przez Charlotte York
Czas edycji: 2011-09-15 o 22:48
Charlotte York jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 22:52   #2627
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez Charlotte York Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę powiedzcie mi dwie rzeczy.

1. W netto na str. 4 jest balsam nawilżający do ciała SSS - czy to ten wycofany balsam? Ten stary, dawny?

I 2. sprawa... chodzi mi o farby do włosów. Ja się nie farbuję niczym. Klientki pytają mnie o farby avonowe. Ja nie wiem co mówić. Mianowicie chodzi o to jak one się utrzymują? Czy są trwałe? Jakie włosy są po nich? Bezpośrednio po farbowaniu, ale również po tygodniu, dwóch, miesiącu... No nie wiem co jeszcze mogłabym na ich temat wiedzieć, żeby dobrze informacje przekazać? Czy włosy nie są "sianowate", przesuszone i czy ten kolor naprawde jest ładny, błyszczący, mocny... no wiece. Jesteście specjalistki od farbowania to opowiedzcie dokładnie co i jak
1. Jak na moje oko to tak soft&sensual. Biorę

2. Ja nie widzę różnicy w efekcie/działaniu między nią a Lorealem Preference, którym z 10 lat robię. Przerzucam się na Avon.
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 22:55   #2628
Charlotte York
Zadomowienie
 
Avatar Charlotte York
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 261
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez OnlyOnce Pokaż wiadomość
Dobry wieczór Kobietki

Troszkę mnie nie było,ale wracam do Was..
żeby nie było off top..w wakacje w pracy nazamawiałam z dziewczynami łącznie 4 paczki z jednego katalogu,paczka po paczce..dla mnie nieżle jak na 1-2 paczki na katalog zazwyczaj.. Tak jak średnio przepadałam za avonowymi perfumkami (wolę takie, które pachną,hmm.. wykwintnie jak coco mademoiselle..) ,a jednak przyiazalam sie do Little Red Dress.. nie za drogie,dobrze się noszą w torebce,piękny zapach..
Wczoraj rozdałam nowe katalogi (16) i dziewczyny (ja też zresztą) były mile zaskoczone nowym wyglądem katalogu.. wszystko fajnie tylko ważą skurczybyki okrutnie! A tak poza tym już choruję na nowe perfumy i promocje w 16,ahh..

Niestety nie dam rady nadrobić tego co pisałyście ale od dziś z powrotem czytam Was namiętnie
U Ciebie katalog 16 i gdzieś tam w Polsce jeszcze... ale powiedz mi, Wy zamawiacie już z tych katalogów? Ja dopiero katalog 13. A Wy już zamówienia z 16 czy tylko macie katalog 16 ale też zamawiasz ze wcześniejszych? 16-tka to katalog świąteczny. Nie znam się na tym i dziwi mnie jak to jest z tymi katalogami...

---------- Dopisano o 23:55 ---------- Poprzedni post napisano o 23:54 ----------

Cytat:
Napisane przez sheryl Pokaż wiadomość
1. Jak na moje oko to tak soft&sensual. Biorę

2. Ja nie widzę różnicy w efekcie/działaniu między nią a Lorealem Preference, którym z 10 lat robię. Przerzucam się na Avon.
No właśnie ja też biorę, ale dopytuję czy to te, bo zastanawiam się ile wziąć
Dziękuję
Charlotte York jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 23:25   #2629
Oja 84
Zadomowienie
 
Avatar Oja 84
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 591
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez mazia84 Pokaż wiadomość
Mineralny w płynie jest w cenie regularnej 41zł



Nie ma takiej oferty.

Ktoś jeszcze pytał o bezbarwny magix jest w 16stce za 30,90
dziękuję za błyskawiczną odpowiedż
szkoda, że tej oferty nie będzie, ale oni (Rosja) zawsze mają te oferty lepsze niż nasze, juz kiedyś też była taka rozbieżność
Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
12,90
__________________


Szczęśliwi nie muszą zerkać do innych ogródków a tym bardziej zrywać tam kwiatów

Oja 84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-15, 23:39   #2630
OnlyOnce
Raczkowanie
 
Avatar OnlyOnce
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 193
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Z nowości brałam tylko miodek i pomadki smakowe,tj. jabłkowa,lizakowa i ciasteczkowa chyba.. fajnie nawilżają,pięknie pachną dziewczyny moje też się skusiły.. Brałabym Outspoken Intense,ale żadna klientka się nie zdecydowała, więc nie skorzystałabym z dobrego opustu.. a staram się już trochę ograniczać

Generalnei z katalogami to jest tak,że moje klientki mają i 15 i już 16.. Zamówienia realizuję aktualnie z 15,jeszcze przez ok dwa tygodnie,ale przyjmuję jeśli któraś już daje zamówienia z 16.. A dzięki temu, że mają starszy i nowszy katalog mogą sobie porównać oferty,promocje itd.

W 16 jest bajkowo Mnóstwo promocji na zestawy.. dodatku też inne ciekawe promocje,np. Lacroix Absynthe i Rouge po 89 zł
Ponadto, mamy program motywacyjny bodajże przy 2 i więcej sztukach perfum 'z wyższej półki' dostajemy na nie.. 45% opustu

I moja odwieczna choroba.. Kuszą mnie Outspoken Intense,woda toaletowa Barbie (co poradzę,że jest słodziutka,owocowa i ładna.. ) ,Herve Leger w zestawie za 149 z balsamem,dwa nowe zapachy Sassy Swirls(winter bloom i frosted berry) ,Secret Fantasy Star ..



Dobranoc
OnlyOnce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 00:14   #2631
Tygrysek17
Wtajemniczenie
 
Avatar Tygrysek17
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 537
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez OnlyOnce Pokaż wiadomość
Z nowości brałam tylko miodek i pomadki smakowe,tj. jabłkowa,lizakowa i ciasteczkowa chyba.. fajnie nawilżają,pięknie pachną dziewczyny moje też się skusiły.. Brałabym Outspoken Intense,ale żadna klientka się nie zdecydowała, więc nie skorzystałabym z dobrego opustu.. a staram się już trochę ograniczać

Generalnei z katalogami to jest tak,że moje klientki mają i 15 i już 16.. Zamówienia realizuję aktualnie z 15,jeszcze przez ok dwa tygodnie,ale przyjmuję jeśli któraś już daje zamówienia z 16.. A dzięki temu, że mają starszy i nowszy katalog mogą sobie porównać oferty,promocje itd.

W 16 jest bajkowo Mnóstwo promocji na zestawy.. dodatku też inne ciekawe promocje,np. Lacroix Absynthe i Rouge po 89 zł
Ponadto, mamy program motywacyjny bodajże przy 2 i więcej sztukach perfum 'z wyższej półki' dostajemy na nie.. 45% opustu

I moja odwieczna choroba.. Kuszą mnie Outspoken Intense,woda toaletowa Barbie (co poradzę,że jest słodziutka,owocowa i ładna.. ) ,Herve Leger w zestawie za 149 z balsamem,dwa nowe zapachy Sassy Swirls(winter bloom i frosted berry) ,Secret Fantasy Star ..



Dobranoc
Oj czyżbyśmy miały podobną słabość
__________________



Tygrysek17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 06:41   #2632
mode24
Raczkowanie
 
Avatar mode24
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 289
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Czesc dziewczyny, odebrałam wczoraj paczkę i w niej perfumetki od Resee- jedna jest w metalowym etui z nakrętką, dwie bez ( można je wymieniać)
- zielona Love jest strasznie dusząca, totalny słodziak, musiałam po jednym psiknięciu na nadgarstek umyć dłoń bo nie mogłam wytrzymać tego zapachu
- różowa Live podobna trochę do Passion Dance lub Little Red Dress, ma taka specyficzna avonowską nutę w sobie- dla mnie niestety to nie ten zapach również...
- żółta Laugh to zdecydowanie mój ideał pachnie trochę podobnie do In Bloom tylko zdecydowanie bardziej cytrusowo i kwiatowo, ale bardzo świeżo- czuję herbatę, jakieś kwiaty, gruszkę ( choć w składzie nie ma)- jeśli lubicie owocowo- kwiatowe zapachy to będzie się wam podobać. I jest dosyć trwała, po jednym psiknięciu czułam ja kilka godzin, ale to może kwestia przyzwyczajenia do zapachu ( trochę mi przypomina Light Blue DG ale miałam je kilka lat temu wiec mogę się pomylić...)

Edytowane przez mode24
Czas edycji: 2011-09-16 o 06:43
mode24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 07:14   #2633
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość

No własnie ...niby różowa ma mieć różowe drobinki,złota złote a biała srebrne...ja miałam tylko dwie-różową Rose Gold bodajże,i teraz złotą Natural Gold.Ta złota faktycznie ma złote drobinki,ale nie pamiętam jak różowa,bo sprzedałam-była za ciemna dla mnie...z tego co pamiętam,bo testowałam,zapach,konsyst encja były takie same w obu...ogólnie szminka przyjemna,tylko mam problem z doborem koloru
zerknełam na twoje zdjęcie szminki (Exlusive pink) różowej, napisałaś że złote drobinki, czyli mam do wyboru dwa razy więcej szminek, choć wśród tych złotych to tylko kilka róży niestety, dzięki

ktoś może potwierdzić że wszystkie UCR złote i różowe szminki mienią się na złoto?
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 08:13   #2634
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 569
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez mazia84 Pokaż wiadomość
Tak będą,
Szampon odżywczy do włosów słabych i łamliwych Pokrzywa i łopian
oraz
Szampon pielęgnacyjno-naprawczy do włosów normalnych i zniszczonych Rumianek i Aloes

oba 250 ml za 6,90

W ogóle nasz katalog jest prawie identyczny jak rosyjski oprócz paru ofert.
Dziękuję Ci bardzo

Cytat:
Napisane przez Charlotte York Pokaż wiadomość

I 2. sprawa... chodzi mi o farby do włosów. Ja się nie farbuję niczym. Klientki pytają mnie o farby avonowe. Ja nie wiem co mówić. Mianowicie chodzi o to jak one się utrzymują? Czy są trwałe? Jakie włosy są po nich? Bezpośrednio po farbowaniu, ale również po tygodniu, dwóch, miesiącu... No nie wiem co jeszcze mogłabym na ich temat wiedzieć, żeby dobrze informacje przekazać? Czy włosy nie są "sianowate", przesuszone i czy ten kolor naprawde jest ładny, błyszczący, mocny... no wiece. Jesteście specjalistki od farbowania to opowiedzcie dokładnie co i jak
Farba jest naprawdę fajna Porównywalna do Loreala, ale tańsza Fryzjerka zachwycała się moim kolorem (jasna miedź) i później mnie w zakładzie pokazywała koleżankom i one też nie mogły się nadziwić. Kolor troszkę się u mnie sprał
Włosy nie są sianowate, są bardzo miłe w dotyku a już mi minął miesiąc od farbowania (jakoś niedawno)
Ale uprzedź klientki, żeby nie patrzyły na kolory zaprezentowana w katalogu tylko wybrały farbę dla siebie po nazwie Moja jasna miedź wygląda w katalogu, próbniki, opakowaniu jak brąz

Witaj OnlyOnce Zastanawiałam się gdzie Cię wcięło
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 08:24   #2635
jagoda352
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 308
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
dla mne za dużo,mam tłustą cerę i mam wrażenie że im więcej kładę tego wszystkiego tym bardziej jestem zapchana


też tak myślę,słaba nagroda za 200 zł mobilizuje do zdobywania nagród za większą sumę ja mam z 14 narazie na 150 zł-pierwszy dzień jak pokazałam katalog w pracy,więc to dla mnie sukces na 300 zł i Tomorrow uzbieram (sama prawie na stówę zamówię) o 500 marzę,ale wątpię...zobaczymy,może się uda,składam zamówienie dopiero 5 października


to dobrze wiedzieć,jak będzie kiedyś fajna promocja to się skuszę,podejrzewam że on będzie podobny do mojego serum naprawczego
Ja też jestem posiadaczką tłustej cery i czasem to świecenie doprowadza mnie do szału Spróbowałam podkładu matującego.
Faktycznie - pomaga Jeśli chodzi o serum naprawcze czerwone, uwielbiam
jagoda352 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 08:28   #2636
cebulkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar cebulkaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: kaszuby/szczecin/...
Wiadomości: 2 089
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez Charlotte York Pokaż wiadomość
U Ciebie katalog 16 i gdzieś tam w Polsce jeszcze... ale powiedz mi, Wy zamawiacie już z tych katalogów? Ja dopiero katalog 13. A Wy już zamówienia z 16 czy tylko macie katalog 16 ale też zamawiasz ze wcześniejszych? 16-tka to katalog świąteczny. Nie znam się na tym i dziwi mnie jak to jest z tymi katalogami...[COLOR="Silver"]
zamawiamy tylko z naszego czyli aktualnie 15. z poprzednich możemy kupić w coku jak ktoś ma blisko
i hmmm, nie jest łatwo teraz sprzedać płatki śniegowe do kąpieli i świąteczne torebki prezentowe czy płyn do kąpieli choinkowy już za chwilę albo w kwietniu kapelusz przeciwsłoneczny i kremy do opalania
__________________
... kimkolwiek byłam wcześniej, po tym co się stało rozpadłam się na kawałeczki i próbuję poskładać siebie na nowo...

dziękuję
cebulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 08:52   #2637
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez paula600324 Pokaż wiadomość

Mam ochotę im coś wysmarować przy opinii. Ciekawe dlaczego tylko pytają o torebki i portfel a nie o wszystkie poziomy
dobrze wiedzą, że naturalsy za 200 zamówienia to obciach, dletego nie pytają
Cytat:
Napisane przez Charlotte York Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę powiedzcie mi dwie rzeczy.


I 2. sprawa... chodzi mi o farby do włosów. Ja się nie farbuję niczym. Klientki pytają mnie o farby avonowe. Ja nie wiem co mówić. Mianowicie chodzi o to jak one się utrzymują? Czy są trwałe? Jakie włosy są po nich? Bezpośrednio po farbowaniu, ale również po tygodniu, dwóch, miesiącu... No nie wiem co jeszcze mogłabym na ich temat wiedzieć, żeby dobrze informacje przekazać? Czy włosy nie są "sianowate", przesuszone i czy ten kolor naprawde jest ładny, błyszczący, mocny... no wiece. Jesteście specjalistki od farbowania to opowiedzcie dokładnie co i jak
Ja też pochwalę avonowe farby, wcześniej robiłam lorealem, mogę powiedzieć, że jakość porównywalna, na plus dla avonu cena(loreal 33zł, czasami trafiłam za 25) i spieranie, robiłam jasną miedzią już chyab 3 razy, rude zawsze się spierają, ale avonowa też mi się podoba jak się spierze bo tylko jaśnieje a z loreala włosy po kilku myciach wpadały w odcień pomarańczowy i musiałam częściej farbować, przerzuciłam się na avonową, jeszcze mogę dodać, że mamię robię blondem szampańskim i też jest zadowolona, po pierwsze farba nie żre tak mocno, bo blondy innych firm trzeba trzymać 45 minut a tu 30, po drugie włosy nie wychodzą żółtę ale jeśli chodzi o dobór koloru to trzeba się sugerować oznaczeniem numerycznym, bo próbnik i kolory na pudełkach mają się nijak do rzeczywistego kolory farby na włosach
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 08:54   #2638
nightsong
Rozeznanie
 
Avatar nightsong
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 604
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez OnlyOnce Pokaż wiadomość
Dobry wieczór Kobietki

Troszkę mnie nie było,ale wracam do Was.. (...) Niestety nie dam rady nadrobić tego co pisałyście ale od dziś z powrotem czytam Was namiętnie
Witamy miło Cię tu znowu widzieć

Jeśli chodzi o farby do włosów, to moja Jasna Miedź dosyć szybko się sprała niestety, ale podejrzewam tu różne inne czynniki niż sama farba W przyszłym tygodniu będę się farbować na Jasną Czerwień

Nowy podkład matujący jest dla mnie najlepszym podkładem z Avonu, w końcu znalazłam coś, co mi pasuje i faktycznie matuje Po całym dniu pracy przed kompem trochę się świecę, ale to nic w porównaniu z tym, co było wcześniej

Wczoraj zrobiłam sobie bardzo wstępną wishlistę na kat. 14, na wszelki wypadek, gdybym musiała dołożyć do Programu motywującego... i wyszło mi ponad 500 zł mojego zamówienia
nightsong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 09:38   #2639
ololufe
Zakorzenienie
 
Avatar ololufe
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa/Stavanger
Wiadomości: 3 049
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Czy wiecie moze co oznacza okreslenie "do wyczerpania zapasow" na ofercie dodatkowej do k14?Czy to dotyczy obydwu wod tj. True Glow i Bond Girl, czy tylko True Glow? Rozumiem, ze normalnie wliczaja sie one do bazy opustu i podlegaja wypracowanemu opustowi, tak?
ololufe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 09:53   #2640
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Dziewczyny dostałyscie tego maila i smsa,że jak wyslecie smsa za 60 ileś groszy to czeka na Was prezent w paczkomacie?
Nie wiecie to całkowicie za darmo,żeby mnie potem nie obciążyli na fakturze kasą za te pierdoły
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:56.