Biolander - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-25, 23:46   #421
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: Biolander?

Confused a ja ciągle dumam którą wersję szamponu brać.Za to kupiłam dziś polecanę odżywkę przez ciebie ale w wersji do włosów z balejagiem.Sprawdziłam skład i jest bardzo podobny do tej fresh Jutro testy

Szukam czegoś skutecznego na łupież
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 23:51   #422
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Biolander?

Cytat:
Napisane przez golabek Pokaż wiadomość
Confused a ja ciągle dumam którą wersję szamponu brać.Za to kupiłam dziś polecanę odżywkę przez ciebie ale w wersji do włosów z balejagiem.Sprawdziłam skład i jest bardzo podobny do tej fresh Jutro testy

Szukam czegoś skutecznego na łupież
Moja siostra miała problemy może nie z łupieżem, ale z mocno łuszczącą się skórą głowy To była chyba reakcja na zbyt silny szampon przeciwłojotokowy przepisany jej prze dermatologa. Na podstawie lektury m.in. KWC i laboratorium urody dobrałyśmy taką krótką kurację - do normalnego mycia bioderma node i dwa razy w tygodniu szampon Ocerin - rewelacja Po 2 tygodniach prblem zniknął całkowicie Może na łupież też pomoże? Wydaje mi się, że kluczme ttuaj jest bardzooo delikatny szampon do codzienniej pielęgnacji plus dwa razy w tygodniu szampon z mocznikiem
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 00:17   #423
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Smile Dot.: Biolander?

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
Moja siostra miała problemy może nie z łupieżem, ale z mocno łuszczącą się skórą głowy To była chyba reakcja na zbyt silny szampon przeciwłojotokowy przepisany jej prze dermatologa. Na podstawie lektury m.in. KWC i laboratorium urody dobrałyśmy taką krótką kurację - do normalnego mycia bioderma node i dwa razy w tygodniu szampon Ocerin - rewelacja Po 2 tygodniach prblem zniknął całkowicie Może na łupież też pomoże? Wydaje mi się, że kluczme ttuaj jest bardzooo delikatny szampon do codzienniej pielęgnacji plus dwa razy w tygodniu szampon z mocznikiem
Confused dzięki za rady Właśnie mi też wydaje się że to nie jest typowy łupież.Swędzi mnie skóra głowy i robią mi się takie strupki które zdrapuję i wtedy sypie mi się z głowy.Chętnie wypróbuję wasz patent Kupiłam co prawda po lekturze kwc szampon przeciwłupieżowy elseve.Jutro spróbuję.Zastanawiam się czy czasem nie jest to reakcja na szampon z avonu
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 10:04   #424
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Biolander?

No to czas pomarudzić na Bio Plasis
Zgoda - włosy po nim są fajne - dobrze się układają, lekko usztywnione, ładnie się błyszczą. Ale co z tego skoro już po kilku godzinach od myciach skóra głowy tak potwornie mnie swędzi? Do tego bardzo szybko przetłuszczają mi się włosy No niestety nawet nie mogę tego zwalić na 'oczyszczanie' skóry po drogeryjnych szamponach, bo takich nie używam od prawie roku :| Póki co używam na skórę głowy biodermy, na resztę włosów bio plasis, ale średnio to zdaje egzamin :| Widać muszę dalej szukać idealnego szamponu, a już kompletnie nie mam pojęcia gdzie Z biolanderem chyba sobie dam spokój, bo nie będę próbować ich wszystkich szamponów po kolei, bo bym szybko zbankrutowała A próbek chyba nie mają, bo prosiłam o dołączenie do mojego zamówienia.
Gołąbku - a jak tam u Ciebie?
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 11:37   #425
tiare
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: not here
Wiadomości: 426
Dot.: Biolander?

może w takim razie ...orzechy? 100 g chodzi już za 7 zł
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=214366
tiare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 12:20   #426
Charlotta11
Zadomowienie
 
Avatar Charlotta11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 019
Dot.: Biolander?

confused_girl,
Ja miałam podobne perypetie z szamponami co Ty. Do czsu kiedy wyczytałam gdzieś o myciu włosów żółtkiem z cytryną. Kluczem jest tu dobranie odpowiedniej proporcji i ilości składników. Można poeksperymentować, bo to niewiele kosztuje.
Poza tym dobry jest dla mnie też szampon z Bartpolu:
http://www.miododajnia.pl/produkt/30...Złoty_Rój.html
Ma malo chemii, jest tani i można go dostać w sklepach zielarskich.
__________________
"Mniej znaczy lepiej."
Charlotta11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 12:23   #427
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Biolander?

Cytat:
Napisane przez tiare Pokaż wiadomość
może w takim razie ...orzechy? 100 g chodzi już za 7 zł
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=214366
hmmm... brzmi ciekawie ale nie mam czasu na zabawę w gotowanie szamponu każdorazowo orientujesz się jak sprawa wygląda z pH roztworu z tych orzeszków? nie trzeba później zakwasić skóry głowy?

Charlotta - dla mnie żółtko odpada. Kiedyś robiłam sobie odżywki z niego, ale pomimo dwukrotnego zmycia szamponem przez dwa dni czułam smród żóltka i ciągle mnie mdliło :| Nikt inny tego nie czuł na moich włosach, ale dla mnie to były prawdziwe męki
Co do szamponu, to masz może jego skład inci? trochę boję się propolisu, bo jestem alergikiem, a to przecież czysty pyłek kwiatowy Kiedyś nieźle sobie załątwiłam facjatę maseczką na jego bazie
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui

Edytowane przez confused_girl
Czas edycji: 2009-07-20 o 12:28
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-20, 12:48   #428
Charlotta11
Zadomowienie
 
Avatar Charlotta11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 019
Dot.: Biolander?

Skoro jesteś uczulona na propolis, to ten szamopn niestety odpada. Jest wyrażne ostrzeżenie na etykiecie, że nie nadaje się dla alergików.
Jeszcze co mogę polecić to jakieś szampony/żele z Babydream, Lilliputz czy Hipp. O ile nie testowałaś jeszcze. U mnie się nie sprawdziły, bo jakoś szybko się włosy po nich przetłuszczały. Ponoć trzeba uważać na sorbitol w skladzie w przypadku tendencji do przetłuszczania.
__________________
"Mniej znaczy lepiej."
Charlotta11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 13:10   #429
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Biolander?

Cytat:
Napisane przez Charlotta11 Pokaż wiadomość
Skoro jesteś uczulona na propolis, to ten szamopn niestety odpada. Jest wyrażne ostrzeżenie na etykiecie, że nie nadaje się dla alergików.
Jeszcze co mogę polecić to jakieś szampony/żele z Babydream, Lilliputz czy Hipp. O ile nie testowałaś jeszcze. U mnie się nie sprawdziły, bo jakoś szybko się włosy po nich przetłuszczały. Ponoć trzeba uważać na sorbitol w skladzie w przypadku tendencji do przetłuszczania.
No właśnie też już je testowałam Włosy fajne, ale szybciej się przetłuszczają. Chociaż i tak wolniej niż po bio plasis
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 13:19   #430
chooomik
Rozeznanie
 
Avatar chooomik
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: BB :)
Wiadomości: 776
GG do chooomik
Dot.: Biolander?

U confused współczuje i szkoda, że Ci szampon jednak nie podpasował. Ja generalnie przez ostatnią zimę miałam spore problemy z włosami, łącznie właśnie ze swędzącą głową, ale jakoś mi się to wszystko ostatnio uspokoiło... No tyle, że przy mastyksie muszę używać odżywki (a wcześniej nie musiałam). na marginesie ta garniera świetnie mi służy ()
__________________

The water's dark and deep inside this ancient heart
You'll always be a part of me...
chooomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 13:37   #431
tiare
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: not here
Wiadomości: 426
Dot.: Biolander?

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
hmmm... brzmi ciekawie ale nie mam czasu na zabawę w gotowanie szamponu każdorazowo orientujesz się jak sprawa wygląda z pH roztworu z tych orzeszków? nie trzeba później zakwasić skóry głowy?
powinno się. Ale mi się nie chce oczywiśnie
tiare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-20, 15:23   #432
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Biolander?

Cytat:
Napisane przez chooomik Pokaż wiadomość
U confused współczuje i szkoda, że Ci szampon jednak nie podpasował. Ja generalnie przez ostatnią zimę miałam spore problemy z włosami, łącznie właśnie ze swędzącą głową, ale jakoś mi się to wszystko ostatnio uspokoiło... No tyle, że przy mastyksie muszę używać odżywki (a wcześniej nie musiałam). na marginesie ta garniera świetnie mi służy ()
Cieszę się, że fructis podpasował To naprawdę niedoceniana na biochemii odżywka ALe nie dziwię się Gdybym z nudów w markecie nie studiowała skłądów wszytskiego jak leci, to nawet bym na nią nie spojrzała

Cytat:
Napisane przez tiare Pokaż wiadomość
powinno się. Ale mi się nie chce oczywiśnie
Oj to już napewno nie dla mnie. Gotowanie plus zakwaszanie Po dwóch razach dałąbym sobie spokój
W akcie desperacji zastanawiams ię nawet nad myciem głowy alepią, ale nie chce mi się zamawiać kolejnej paczki przez internet. Jeśli znajdę ją gdzieś we Wrocławiu to wtedy się skuszę
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 17:03   #433
tiare
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: not here
Wiadomości: 426
Dot.: Biolander?

Ja tego nie próbowałam jeszcze, ale przecież można te orzechy piorące rozdrobnić i zemleć i używać tak jak kupne pudry do włosów (akurat z orzechów jest taki w sprzedaży firmy Hesh lub Khadi; wiadomo gdzie ).
Ewentualnie na rynku jest coś takiego
http://www.satnam.pl/produkt-Kosmety...-10641,19.html

Edytowane przez tiare
Czas edycji: 2009-07-20 o 17:21
tiare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 19:52   #434
jennifer2006
Raczkowanie
 
Avatar jennifer2006
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 311
Dot.: Biolander?

Czy ktoś używał biokosmetyków kolorowych z biolandera?
jennifer2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 13:05   #435
czwórka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 105
Dot.: Biolander?

Cześć dziewczyny, czy któraś z was używała kremu nawilżającego do cery normalne/tłustej? Jeśli tak to byłabym wdzięczna za opinie.
czwórka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 13:19   #436
chooomik
Rozeznanie
 
Avatar chooomik
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: BB :)
Wiadomości: 776
GG do chooomik
Dot.: Biolander?

Cytat:
Napisane przez czwórka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, czy któraś z was używała kremu nawilżającego do cery normalne/tłustej? Jeśli tak to byłabym wdzięczna za opinie.
Jakoś tak mało precyzyjnie zadałaś to pytanie o jaki konkretnie krem chodzi? Choć to i tak nie moja kategoria cery więc pewnie nie pomogę.
__________________

The water's dark and deep inside this ancient heart
You'll always be a part of me...
chooomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 08:00   #437
czwórka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 105
Dot.: Biolander?

Cześć chodziło mi konkretnie o krem:


Ale jeżeli któraś z Was ma jakieś doświadczenia z innymi naturalnymi kremami to byłabym wdzięczna za namiary i opinie.

---------- Dopisano o 09:00 ---------- Poprzedni post napisano o 08:56 ----------

Link coś nie działa, a chodziło mi o krem Africa Earth krem nawilżający na dzień.
czwórka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 09:40   #438
kahlen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: Biolander?

Witam serdecznie

Przeczytałam cały wątek, ale chciałabym poprosić Was o poradę. Mam cerę mieszaną, wrażliwą, bardzo problemową (zaskórniki, niespodzianki czasem). Zastanawiałam się nad zakupem mydła z Alep i tutaj pojawia się problem. Na stronie Biolandera można wybrać mydło Alep brunatne 30% lub mydło z Aleppo 40%. Czym różni się brunatne od tego drugiego (oczywiście poza zawartością oleju laurowego)? Czy takie mydełko mogłoby jakoś mi zaszkodzić?
Czytałam, że polecacie też premium 70%. Czy nie byłoby ono zbyt mocne dla kogoś, kto takich rzeczy jeszcze nie używał?

Edycja: Jeszcze jedno małe pytanie - zachwalany był tu również olej arganowy. Czy w przypadku problematycznej i wrażliwej cery, jak moja, bardziej by się sprawdził olej nigella czy arganowy?

Z góry dziękuję za odpowiedź
Pozdrawiam!

Edytowane przez kahlen
Czas edycji: 2010-06-10 o 11:43
kahlen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 19:17   #439
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: Biolander?

Ja się wyłamuję i nie będę piała z zachwytu:-(
Kupiłam w Biolanderze pędzel kabuki, 3 mydła i szampon jaśminowy. Właściwie to całe zamówienie złożyłam w tym czasie tylko dla pędzla, bo był mi pilnie potrzebny, a mydła czy szampon mogły poczekać.
Pędzel jest jakiś dziwny, wypadają z niego włosy, nawet potrafią przykleić się do twarzy,
ale trudno, i tak nie używam często, więc niech będzie. Tylko trochę za drogi jak na taką jakość.
Szampon tak przez dziewczyny w tym wątku zachwalany u mnie się wogóle nie sprawdza. Włosy po umyciu tak się szybko przetłuszczają, że mój chłopak myślał, że znów nałożyłam na nie olejek Jeżeli zaś chodzi o zapach, to dla mnie przede wszystkim czuć mydło Alep, a nie jaśmin. Tym bardziej dziwię się, jak ktoś pisze, że myje tym całe ciało, dla pięknego zapachu właśnie.
Mydła niestety mnie wysuszają i to straszliwie.Pierwsze użycie bardzo mnie zaskoczyło, bo mydło zamiast pachnieć różą śmierdziało nie wiadomo czym. Az musiałam sprawdzić, czy to jest to co zamówiłam. Jak się okazało po etykiecie dostałam zamiast róży jakieś kadzidło czy coś takiego. W każdym razie zapach niemiły. Stwierdziłam, że nie będę reklamacji składać, bo więcej z tym zachodu niż to warte, a mydło jak mydło przecież, mogę używać i kadzidlanego ;-) Premium jaśminowe jako tako ujdzie, ale do rąk. Normalnie myłam ciało żelem Babydream i nie musiałam po nim smarować się balsamem. Po tych mydłach balsam jest koniecznością, chociażby żeby zabić przykry zapach ;-)
Kiedyś myłam się przez długi czas mydłem marsylskim i było dużo lepsze niż alep. Przede wszystkim nie wysuszało tak i miało milszy zapach.

Jestem zawiedziona, ponieważ parę lat temu marzyło mi się, żeby kupować takie kosmetyki, ale nie było mnie na nie stać. Teraz kiedy już mogę sobie na nie pozwolić, okazuje się, że mi nie podpasowały. Cóż...skoro już je mamy to poużywam, może skóra i włosy się przyzwyczają. Zamierzam jeszcze wypróbować mycie szamponem rozrobionym z wodą, jak to któraś z dziewczyn w tym wątku proponowała. Może będą mniej tłuste.
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-18, 21:10   #440
aventino11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 221
Dot.: Biolander?

Ja też nie pieję z zachwytu, przede wszystkim szampony są wręcz koszmarne i to WSZYSTKIE, wypróbowałam kilka i jeden był gorszy od drugiego, wszystkie powodowały potworne wręcz przetłuszczanie włosów, łupież i świąd, słowem masakra. Mydło alep może być, ale bez przesady, cudów nie robi i wysusza, uwielbiam za to mydełka feniqia, cudny zapach i znakomity skład, czarne mydło to nic specjalnego, o niebo lepszy jest peeling stendersa. A, fajny jest olej ze śliwki, niestety podejrzewam go o zapychanie, mimo mieszania z żelem hialuronowym. Ogólnie jest to przyjazny sklep, z tym, że wiele produktów posłuży tylko wybranym, ja ponownie skuszę się tylko na mydełka feniqia.
aventino11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 15:40   #441
u.zymek
Raczkowanie
 
Avatar u.zymek
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 116
Dot.: Biolander?

Cytat:
Napisane przez aventino11 Pokaż wiadomość
Ja też nie pieję z zachwytu, przede wszystkim szampony są wręcz koszmarne i to WSZYSTKIE, wypróbowałam kilka i jeden był gorszy od drugiego, wszystkie powodowały potworne wręcz przetłuszczanie włosów, łupież i świąd, słowem masakra. Mydło alep może być, ale bez przesady, cudów nie robi i wysusza, uwielbiam za to mydełka feniqia, cudny zapach i znakomity skład, czarne mydło to nic specjalnego, o niebo lepszy jest peeling stendersa. A, fajny jest olej ze śliwki, niestety podejrzewam go o zapychanie, mimo mieszania z żelem hialuronowym. Ogólnie jest to przyjazny sklep, z tym, że wiele produktów posłuży tylko wybranym, ja ponownie skuszę się tylko na mydełka feniqia.
Witam! Też się przyglądam tym mydełkom tylko nie wiem, na które się zdecydować - a Ty które polecasz?
Miałam kiedyś z biolandera mydełko z glinkami, jedno z czerwoną drugie z glinką zieloną, oba świetne i wydajne. Stosowałam je głównie do higieny intymnej. Niestety teraz nie widzę ich w ofercie, są innych firm, również proszę o polecenie jakiegoś dobrego, pozdrawiam!
u.zymek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 11:14   #442
aventino11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 221
Dot.: Biolander?

Cytat:
Napisane przez u.zymek Pokaż wiadomość
Witam! Też się przyglądam tym mydełkom tylko nie wiem, na które się zdecydować - a Ty które polecasz?
Miałam kiedyś z biolandera mydełko z glinkami, jedno z czerwoną drugie z glinką zieloną, oba świetne i wydajne. Stosowałam je głównie do higieny intymnej. Niestety teraz nie widzę ich w ofercie, są innych firm, również proszę o polecenie jakiegoś dobrego, pozdrawiam!
Wiesz, to zależy jakie zapachy lubisz bo jakościowo z pewnością wszystkie są znakomite, moje ulubione to musc&ambre i ambra&santal, pierwsze jest kadzidlane, pod prysznicem można się poczuć trochę jak w kościele drugie natomist berdziej słodkie, obydwa zapachy jak dla mnie przepiękne.
aventino11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 17:39   #443
u.zymek
Raczkowanie
 
Avatar u.zymek
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 116
Dot.: Biolander?

Cytat:
Napisane przez aventino11 Pokaż wiadomość
Wiesz, to zależy jakie zapachy lubisz bo jakościowo z pewnością wszystkie są znakomite, moje ulubione to musc&ambre i ambra&santal, pierwsze jest kadzidlane, pod prysznicem można się poczuć trochę jak w kościele drugie natomist berdziej słodkie, obydwa zapachy jak dla mnie przepiękne.
Myślałam raczej o tym do włosów

FENIQIA

- z 7 olejami
u.zymek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 15:18   #444
aventino11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 221
Dot.: Biolander?

Cytat:
Napisane przez u.zymek Pokaż wiadomość
Myślałam raczej o tym do włosów

FENIQIA

- z 7 olejami
Tutaj ci nie pomogę bo tego mydeka nie znam i nigdy tych mydełek nie używałam do włosów, może napisz zapytanie do sklepu, właścicielka jest bardzo miła i z pewnością coś ci doradzi.
aventino11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 11:53   #445
aventino11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 221
Dot.: Biolander?

Podbijam wątek bo zdechł Dziewczyny, stosowała któraś nowości marki feniqia? Mam na myśli peelingi, nowe mydełka i perfumy w krysztale, jestem ich bardzo ciekawa bo dotychczas stosowane przeze mnie mydło feniqia jest rewelacyjne więc nabrałam ochoty na inne ich produkty. Czekam na odzew!
aventino11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 19:12   #446
lima15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: centrum Polski ;-)
Wiadomości: 5
Dot.: Biolander?

Mam podobne zdanie na temat szamponu jasminowego- zapach trudny do wytrzymania, szkoda, bo jako żel pod prysznic spisal sie dobrze- skóra nawilżona, miękka. No i nie mam pojecia jak można nim umyć włosy, nawet pisałam do firmy (zero odzweu), próbowałam i wody z octem, i wody filtrowanej, guzik-tluste, ciężkie włosy. Powinna być jakaś informacja na stronie- jeżeli działanie szamponów zależy od twardości wody, to jak to sprawdzić, zmiękczyc wodę. Myślę, że te szampony nie nadają się do rozjaśnianych włosów. albo może ta odżywka jest niezbędna.
Gdybym wiedziała wcześniej nie kupiłabym go.
Mydła są bardzo fajne, nie uczulają, nie wysuszają.
Olejek arganowy tez dobry i fajnie opakowany, ale szmpon- klapa.
lima15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 21:10   #447
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: Biolander?

lima15 pewnie trafiła ci się feralna partia tego szamponu - ja tez miałam nieszczęscie na nią trafić od jakiegos czasu jest ulepszona wersja - ja aktualnie mam z mlekiem kozim i drugi tradycyjny laurowy - obydwa super - mozna stosowac solo lub z odżywką Alep - którą swoją drogą też bardzo lubie
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 18:07   #448
nie_ma_mnie
Rozeznanie
 
Avatar nie_ma_mnie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: jestem w PRL-u
Wiadomości: 813
Dot.: Biolander?

chciałam się podpytać o szampon/żel biorgane, a dokładnie o skład jeśli macie wolna chwilę
nie_ma_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 19:39   #449
Kingaaaa
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 77
Smile Cuda z Biolandera

Zakupy w tym sklepie robię już od bardzo dawna. Pokochałam ten sklep nie tylko za wspaniałe naturalne i certyfikowane produkty, ale za podejście do klienta - nie rzadko - zupełnie zielonego w temacie i upierdliwego - jak ja. Bardzo często nim kupię jakiś nowy produkt zamęczam pytaniami Panie z Bioladera - odpowiedź mam zawsze wyczerpującą i zdarza mi się, że wałkuję ten sam temat kilka dni za nim coś kupię. Nigdy nie spotkałam się ze zbyciem.
Kosmetyki z tego sklepu są bardzo, bardzo fajne - może dołączycie do tematu i powymieniamy doświadczenia.
ZAPRASZAM WAS DO DYSKUSJI.
Kingaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 19:46   #450
Kingaaaa
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 77
Dot.: Cuda z Biolandera

Jako pierwszy produkt chcę Wam pokazać super tani i bardzo dobry krem przeciwzmarszczkowy Marilou Bio.
W swoim składzie zawiera m.in. słonecznik, masła shea i awokado oraz naturalne składniki pochodzące z upraw biologicznych. Składniki te doskonale się uzupełniają i mają za zadanie wygładzenie zmarszczek. W rezultacie skóra jest bardzo mocno nawilżona i miękka. Krem ma lekką konsystencję i bardzo fajny zapach. Mi osobiście kojarzy się z kosmetykami dla niemowląt - taki bardzo subtelny delikatny zapach. Świetnie się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. Wszystko to razem tworzy bardzo dobry krem za bardzo atrakcyjną ceną. Przecież za 19 zł w pierwszej lepszej drogerii kupimy krem naszpikowany chemią i z prawdziwym kremem do twarzy nie mającym niewiele wspólnego.

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2011-06-14 o 06:59
Kingaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:14.