Problem randkowy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-28, 19:43   #1
nefretete88
Raczkowanie
 
Avatar nefretete88
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 105

Problem randkowy


Witajcie dziewczyny!
Piszę bo mam dość istotny problem randkowy, mianowicie "nie wychodzi mi". Każda ostania randka/spotkanie kończy się zakończeniem znajomości facet po prostu się nie odzywa. Nie ukrywam, że dość długo jestem sama, więc może wyszłam z wprawy? Najczęściej zrzucam wszystko na urodę, szeroki nos, czy duża wada wzroku- co widać po okularach- nawet ych ze szlifowanymi szkłami. Nie ukrywam, że dbam o siebie, zawsze jestem dobrze ubrana, włosy ułożone, mam długie nogi, jestem szczupła, trochę zalet mam. ale wady chyba mnie zbyt dołują. A może jestem nudna?A może faceci widzą to, że nie jestem tak pewna siebie. Strasznie sie boję, bo niedługo mam się spotkać z chłopakiem, z którym dość długo piszę i obawiam się, że znów coś zawalę. Nie mówię o tym, że facet odrazu ma mi klękać do stóp, ale żaden potem się nie odzywa nawet nie zapyta co słychać.Nie wiem co źle robię, a chciałabym to poprawić, skoro to moja wina. Może powinnam się do spotkań jakoś pzygotowywać? jak wy to robicie? prosze pomóżcie, dodam, że mam 24 lata, i już od 3 lat nikt tak naprawde nie był mna zainteresowany Nie ukrywam, że czuję się z tego powodu źle i samotnie.
nefretete88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 19:55   #2
himym
Zadomowienie
 
Avatar himym
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 178
Dot.: Problem randkowy

Twój post ocieka desperacją. To,że masz 24lata nie znaczy,że musisz być z kimś związana. Jak przygotowywałam się do randek?Jak wiedziałam,że idę na spacer do parku to nie zakładałam 14cm szpilek. Ubierałam się jak co dzień. Byłam sobą-to ma zauważyć facet. Praktycznie zero tapety,tylko rzęsy lekko muśnięte tuszem. Wbrew pozorom,facet nie chce przynosić na spotkanie szpachli. Nie układaj sobie tekstów,co powiesz. Bądź spontaniczna,bo tu kręci facetów.
Najlepszym sposobem szukania faceta jest jego nie szukanie.
__________________
The only way to get rid of a temptation is to yield to it
Problem niektórych kobiet polega na tym,że ekscytują się byle czym,a potem biorą z tym ślub.



Nie subskrybuję wątków.
himym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 20:07   #3
2-B
Rozeznanie
 
Avatar 2-B
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 515
Dot.: Problem randkowy

A może za bardzo stresujesz się każdym spotkaniem i starasz się zachowywać idealnie, kontrolować to co mówisz, robisz. To zapewne jest odbierane sztucznie. Bądź sobą i najlepiej idź na to spotkanie tak jakby ci nie zależało.
__________________
Stop looking, start seeing...
2-B jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 20:08   #4
Maryteczka
Raczkowanie
 
Avatar Maryteczka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 170
Dot.: Problem randkowy

Chyba za bardzo chcesz być z kimś. Trochę dystansu a z czasem znajdzie się mężczyzna któremu będziesz się podobała taka jaka jesteś
Maryteczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 20:14   #5
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Problem randkowy

Kurczę, a moim zdaniem przesadzacie mówiąc, że to wina desperacji. Przepraszam, ale jakbym od 3 lat miała same randki, po których facet się nigdy nie odzywa, to też bym się zastanawiała czy wszystko jest ok. Przecież to aż przeczy logice

Autorko, narzekasz na mankamenty swojej urody - czy Ci mężczyźni wiedzą wcześniej jak wyglądasz, czy to np. same przypadkowe spotkania z internetu? Bo przecież muszą sobie jakośtam zdawać sprawę kogo się spodziewać.

I jak jest na samych spotkaniach? O czym rozmawiacie? Są tym zainteresowani, biorą czynny udział w rozmowie czy poziewują?
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 20:15   #6
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: Problem randkowy

Cytat:
Napisane przez himym Pokaż wiadomość
Twój post ocieka desperacją. To,że masz 24lata nie znaczy,że musisz być z kimś związana. Jak przygotowywałam się do randek?Jak wiedziałam,że idę na spacer do parku to nie zakładałam 14cm szpilek. Ubierałam się jak co dzień. Byłam sobą-to ma zauważyć facet. Praktycznie zero tapety,tylko rzęsy lekko muśnięte tuszem. Wbrew pozorom,facet nie chce przynosić na spotkanie szpachli. Nie układaj sobie tekstów,co powiesz. Bądź spontaniczna,bo tu kręci facetów.
Najlepszym sposobem szukania faceta jest jego nie szukanie.
Nie zgodze sie. Dziewczyna jest ladna i zadbana, zdaje sobie z tego sprawe, moim zdaniem to dobrze. Bardziej draznia mnie te kwekajace, doszukujace sie u siebie najmniejszych wad. Nie kazdy facet marzy o kobiecie z rzesami lekko musnietymi tuszem, sa tez tacy, ktorzy lubia staranny makijarz. Sa mezczyzni, ktorzy wola dziewczyny skromnie ubrane i tez tacy, ktorym podoba sie elegancja i klasa.

Moim zdaniem, nie trafilas jeszcze na kogos, kto Tobie i sie spodoba i komu Ty bedziesz odpowiadac. Czasem trzeba poczekac.

Moze jestes zbyt spieta, denerwujesz sie i cala atmosfera pryska.
__________________
Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 20:18   #7
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Problem randkowy

Cytat:
Napisane przez nefretete88 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny!
Piszę bo mam dość istotny problem randkowy, mianowicie "nie wychodzi mi". Każda ostania randka/spotkanie kończy się zakończeniem znajomości facet po prostu się nie odzywa. Nie ukrywam, że dość długo jestem sama, więc może wyszłam z wprawy? Najczęściej zrzucam wszystko na urodę, szeroki nos, czy duża wada wzroku- co widać po okularach- nawet ych ze szlifowanymi szkłami. Nie ukrywam, że dbam o siebie, zawsze jestem dobrze ubrana, włosy ułożone, mam długie nogi, jestem szczupła, trochę zalet mam. ale wady chyba mnie zbyt dołują. A może jestem nudna?A może faceci widzą to, że nie jestem tak pewna siebie. Strasznie sie boję, bo niedługo mam się spotkać z chłopakiem, z którym dość długo piszę i obawiam się, że znów coś zawalę. Nie mówię o tym, że facet odrazu ma mi klękać do stóp, ale żaden potem się nie odzywa nawet nie zapyta co słychać.Nie wiem co źle robię, a chciałabym to poprawić, skoro to moja wina. Może powinnam się do spotkań jakoś pzygotowywać? jak wy to robicie? prosze pomóżcie, dodam, że mam 24 lata, i już od 3 lat nikt tak naprawde nie był mna zainteresowany Nie ukrywam, że czuję się z tego powodu źle i samotnie.
Zanim doszłam do Twojego wieku i okresu nie bycia w związku, myślałam, że te słowa napisała jakaś co najmniej 30-latka, której samotność doskwiera od kilku ładnych lat. Częściowo rozumiem Twoje uczucia, ale nieco przesadzasz. Moja rada? Wyluzuj, przynajmniej postaraj się, bo jesteś bardzo pesymistycznie nastawiona i trochę to wszystko trąci desperacją. Zastanów się również jakiemu typowi facetów dajesz szansę - może celujesz nie w tej typ, co trzeba?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-28, 21:05   #8
fleur05
Zadomowienie
 
Avatar fleur05
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 243
Dot.: Problem randkowy

Ja bym wrzuciła na luz. Jesteś fajna, jesteś atrakcyjna i gość ma to docenić, a jak nie, to o nim zapominasz.
Albo - jak ktoś Ci się szczególnie podoba - możesz sama zadziałać...
__________________
Twoja...

Leczę się z egoizmu.

fleur05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 21:27   #9
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Problem randkowy

Co do okularów to może przerzuć się na soczewki jeżeli okulary mają być powodem niskiej samooceny? No chyba że nie możesz nosić soczewek.
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 21:30   #10
przekora
Zadomowienie
 
Avatar przekora
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 408
Dot.: Problem randkowy

Nie dziwię się wcale autorce, że co raz bardziej przestaje wierzyć w siebie i zastanawia się co robi nie tak. Spójrzmy na to z innej strony, znajdzie się po jej stronie i zastanówcie się jak się czujecie ? Wydaje mi się, że nie do końca czujecie się dobrze ze same sobą, zaczynacie się zastanawiać czy to ma jeszcze sens, czy nie podobacie się mężczyznom. Każdy z nas potrzebuje miłości, a szukanie jej przez trzy lata (nie ważne czy z desperacją czy bez) jest wyczerpujące pod tym wzg., że jak sama autorka pisze - nikt nie odzywa się po spotkaniu.

Tu już nie chodzi i randki, ale o czyste spotkanie z człowiekiem. Gdyby ktoś przez 3 lata nie odzywał się do mnie (przyjaciółka, kolega, brat ...) po spotkaniu i ja musiałabym to ciągle robić, byłabym skłonna już odbuścić sobie.


Autorko, nie ma dobrej rady. Tu chyba trzeba tylko czekać. Najpewniej nie trafiłaś jeszcze "na tego" (choć to głupio zabrzmi). Każdy ma inne typy, Ty również.
__________________


każdy ma swoje zdanie - licz się z tym
każdy ma swój gust - pamiętaj

dziękuję

Patrycja - miło mi
przekora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 21:44   #11
nefretete88
Raczkowanie
 
Avatar nefretete88
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 105
Dot.: Problem randkowy

Mysle, ze te moje mysli powoli zamieniaja sie w desperację, chociaż staram się aby nie...bo to już będzie tragedia.
Problem moze polega tez na tym, ze za dużo sobie w głowie układam scenariuszy i tego co bym chciała, może podświadomie (przez gesty, meile) tez za bardzo sie narzucam?


Musze popracować nad tym dystansem rzeczywiście, może to będzie złotym środkiem

Sama już nie wiem...
nefretete88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-28, 21:48   #12
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Problem randkowy

Cytat:
Napisane przez himym Pokaż wiadomość
Najlepszym sposobem szukania faceta jest jego nie szukanie.
Jest coś w tym

Ja na randkę z TŻem ubrałam sukienkę, baletki i lekko podmalowałam rzęsy.
Zmieniłam jednak coś co zawsze robiłam na randkach. postanowiłam SŁUCHAĆ i zadawać pytania, a nie tylko trajkotać o sobie. Mówiłam ciszej zamiast paplać piskliwie, jak to zwykłam robić wcześniej i śmiałam się dyskretnie, zamiast nerwowo jak kiedyś. I pomogło jak widać Może też są w Tobie jakieś zachowania które odpychają facetów?
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 21:48   #13
przekora
Zadomowienie
 
Avatar przekora
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 408
Dot.: Problem randkowy

Dystans jest dobry, ale nie oszukuj też samej siebie, nic na siłę Nie można na siłę się zmienić, już tak, a może warto jednak być sobą, może w końcu ktoś się taki trafi, że Cię "zaakceptuje" - jakkolwiek to głupio brzmi.
__________________


każdy ma swoje zdanie - licz się z tym
każdy ma swój gust - pamiętaj

dziękuję

Patrycja - miło mi
przekora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 21:49   #14
andzelika666
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Miodowa Kraina:)
Wiadomości: 1 995
GG do andzelika666
Dot.: Problem randkowy

Cytat:
Napisane przez nefretete88 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny!
Piszę bo mam dość istotny problem randkowy, mianowicie "nie wychodzi mi". Każda ostania randka/spotkanie kończy się zakończeniem znajomości facet po prostu się nie odzywa. Nie ukrywam, że dość długo jestem sama, więc może wyszłam z wprawy? Najczęściej zrzucam wszystko na urodę, szeroki nos, czy duża wada wzroku- co widać po okularach- nawet ych ze szlifowanymi szkłami. Nie ukrywam, że dbam o siebie, zawsze jestem dobrze ubrana, włosy ułożone, mam długie nogi, jestem szczupła, trochę zalet mam. ale wady chyba mnie zbyt dołują. A może jestem nudna?A może faceci widzą to, że nie jestem tak pewna siebie. Strasznie sie boję, bo niedługo mam się spotkać z chłopakiem, z którym dość długo piszę i obawiam się, że znów coś zawalę. Nie mówię o tym, że facet odrazu ma mi klękać do stóp, ale żaden potem się nie odzywa nawet nie zapyta co słychać.Nie wiem co źle robię, a chciałabym to poprawić, skoro to moja wina. Może powinnam się do spotkań jakoś pzygotowywać? jak wy to robicie? prosze pomóżcie, dodam, że mam 24 lata, i już od 3 lat nikt tak naprawde nie był mna zainteresowany Nie ukrywam, że czuję się z tego powodu źle i samotnie.
Skoro dbasz o siebie, to pewnie nie trafiłaś jeszcze na pokrewną duszę. Faceci niekoniecznie marzą o długonogiej piękności, Oni potrzebują wsparcia, miłości i kobiecej mądrości. Nie męcz się kompleksami, każda z nas je ma...
Warto zaczekać na kogoś wartościowego. Nie rezygnuj z randek, spotykaj się z ludźmi.
Proponuję byś dzieliła się ze swoja potecjalną sympatią swoimi zainteresowaniami, pasjami, może temat was wciągnie i utworzy się między wami nić porozumienia?
andzelika666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 22:06   #15
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: Problem randkowy

Cytat:
Napisane przez nefretete88 Pokaż wiadomość
Mysle, ze te moje mysli powoli zamieniaja sie w desperację, chociaż staram się aby nie...bo to już będzie tragedia.
Problem moze polega tez na tym, ze za dużo sobie w głowie układam scenariuszy i tego co bym chciała, może podświadomie (przez gesty, meile) tez za bardzo sie narzucam?


Musze popracować nad tym dystansem rzeczywiście, może to będzie złotym środkiem

Sama już nie wiem...
Nie narzucaj sie, nie warto Zadko kto dobrze to znosi. Rozumiem, ze samotnosc, brak kogos bliskiego, zaczyna Ci doskwierac, ale skutek moze byc odwrotny od zamierzonego.
__________________
Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 22:13   #16
przekora
Zadomowienie
 
Avatar przekora
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 408
Dot.: Problem randkowy

Dziewczyny , dlaczego uważacie, że na randkę, nie warto się malować ? A jeśli używam tylko kremu do twarzy, lekkiego podkładu (mam niedoskonałości), korektora, tuszu i ew. pudru sypkiego ?
__________________


każdy ma swoje zdanie - licz się z tym
każdy ma swój gust - pamiętaj

dziękuję

Patrycja - miło mi
przekora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 22:24   #17
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: Problem randkowy

Cytat:
Napisane przez przekora Pokaż wiadomość
Dziewczyny , dlaczego uważacie, że na randkę, nie warto się malować ? A jeśli używam tylko kremu do twarzy, lekkiego podkładu (mam niedoskonałości), korektora, tuszu i ew. pudru sypkiego ?
Rob tak, zebys czula sie komfortowo Kazda dziewczyna z zapaleniem skory, tradzikiem, bliznami, workami pod oczami rozmiarow kanionu, nerwowo wysmieje pomysl z wyjsciem z domu z oczami "musnietymi maskara". Nie kazdy ma tyle szczescia, zeby moc pokazac sie spoleczenstwu z tym czym natura nas obdarzyla. Najwazniejsze to znalezc sposob na wygladanie i czucie sie dobrze w swojej skorze, z makijarzem lub bez, jakolwiek nam sie podoba
__________________
Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 22:26   #18
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Problem randkowy

Cytat:
Napisane przez przekora Pokaż wiadomość
Dziewczyny , dlaczego uważacie, że na randkę, nie warto się malować ? A jeśli używam tylko kremu do twarzy, lekkiego podkładu (mam niedoskonałości), korektora, tuszu i ew. pudru sypkiego ?
Ja nie mówię że nie warto się malować, ale jakbyś nakładała tapetę szpachlówką jak moja współlokatorka - czarne powieki, czarna kreska, tusz, podkład, puder, róż, błyszczyk itp. to wiesz... Jak to mawiają faceci, potem rano możesz nie poznać

(tu akurat współlokatorka śpi w tej tapecie, masakro)
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 23:18   #19
przekora
Zadomowienie
 
Avatar przekora
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 408
Dot.: Problem randkowy

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość

(tu akurat współlokatorka śpi w tej tapecie, masakro)


Nie wierzę
__________________


każdy ma swoje zdanie - licz się z tym
każdy ma swój gust - pamiętaj

dziękuję

Patrycja - miło mi
przekora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-28, 23:24   #20
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Problem randkowy

Cytat:
Napisane przez przekora Pokaż wiadomość


Nie wierzę
A jednak. Na początku myślałam że to tak jednorazowo bo wróciła późno czy coś, ale ona zawsze jak wróci czy z pracy czy z randki i jest wymalowana, to kładzie się tak spać
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 23:27   #21
przekora
Zadomowienie
 
Avatar przekora
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 408
Dot.: Problem randkowy

I zero niedoskonałości ?
__________________


każdy ma swoje zdanie - licz się z tym
każdy ma swój gust - pamiętaj

dziękuję

Patrycja - miło mi
przekora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 23:28   #22
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: Problem randkowy

Cytat:
Napisane przez przekora Pokaż wiadomość
I zero niedoskonałości ?
Nie chce sobie wyobrazac, co ona ma pod podkladem
__________________
Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 23:30   #23
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Problem randkowy

Cytat:
Napisane przez bluebluesky Pokaż wiadomość
Nie chce sobie wyobrazac, co ona ma pod podkladem
No jak na złość może góra jeden-dwa syfki. Do tego chuda jak przecinak a ciągle wyjada krem czekoladowy z kubeczka, a ja tu się katuję na dietach żeby 30 dkg chociaż zejść
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 23:33   #24
przekora
Zadomowienie
 
Avatar przekora
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 408
Dot.: Problem randkowy

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
No jak na złość może góra jeden-dwa syfki. Do tego chuda jak przecinak a ciągle wyjada krem czekoladowy z kubeczka, a ja tu się katuję na dietach żeby 30 dkg chociaż zejść

Nie ma to jak sprawiedliwość. To ja się męcze, ryjka myję, pilingi, sringi, maseczki, kremy, żele, a tu takie coś na twarzy ...

Zdenerwowałam się
__________________


każdy ma swoje zdanie - licz się z tym
każdy ma swój gust - pamiętaj

dziękuję

Patrycja - miło mi
przekora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 23:39   #25
himym
Zadomowienie
 
Avatar himym
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 178
Dot.: Problem randkowy

Cytat:
Napisane przez przekora Pokaż wiadomość
Dziewczyny , dlaczego uważacie, że na randkę, nie warto się malować ? A jeśli używam tylko kremu do twarzy, lekkiego podkładu (mam niedoskonałości), korektora, tuszu i ew. pudru sypkiego ?
Używaj tyle,abyś się czuła komfortowo i abyś przy każdym ruchu nie bała sie o swój wygląd.
__________________
The only way to get rid of a temptation is to yield to it
Problem niektórych kobiet polega na tym,że ekscytują się byle czym,a potem biorą z tym ślub.



Nie subskrybuję wątków.
himym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 23:39   #26
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: Problem randkowy

Wy sie nie rozdrazniajcie dziewczyny. Maskara + poduszka= polamane rzesy. Jest sprawiedliwosc na tym swiecie.
__________________
Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 08:21   #27
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Problem randkowy

Cytat:
Napisane przez bluebluesky Pokaż wiadomość
Nie chce sobie wyobrazac, co ona ma pod podkladem
pewnie nikt się nigdy nie dowie
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 08:30   #28
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: Problem randkowy

Cytat:
Napisane przez dawidowskasia Pokaż wiadomość
pewnie nikt się nigdy nie dowie
__________________
Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 08:51   #29
2-B
Rozeznanie
 
Avatar 2-B
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 515
Dot.: Problem randkowy

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
Ja nie mówię że nie warto się malować, ale jakbyś nakładała tapetę szpachlówką jak moja współlokatorka - czarne powieki, czarna kreska, tusz, podkład, puder, róż, błyszczyk itp. to wiesz... Jak to mawiają faceci, potem rano możesz nie poznać

(tu akurat współlokatorka śpi w tej tapecie, masakro)
Już pomijając to, że nie zmywa makijażu (swoją drogą to ona się w ogóle nie myje czy podczas mycia omija twarz? xD) to gdyby czarne powieki zamienić na jakiekolwiek inne przystępniejsze, to tak czy siak byłaby to tapeta, w końcu coś na ryjku się znajduje i to, że mniej widać, nie znaczy że jest tego mniej i że nie trzeba zdzierać łopatą.

Zawsze mnie dziwi podejście niektórych do makijażu/tapety.. dla mnie tapeta to baza-->podkład-->korektor-->puder-->cienie-->kredka-->tusz-->róż-->pomadka, a przecież to zwykły makijaż jakich na wizażu pełno, staranność w jego wykonaniu nie uczyni go ładnym, delikatnym makijażem, warstwy to warstwy
__________________
Stop looking, start seeing...
2-B jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 09:01   #30
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Problem randkowy

Za bardzo się nakręcasz i próbujesz wszystko zaplanować.
Czasem jednak wystarczy trochę więcej luzu, bo później tylko denerwujesz się, że coś idzie nie po Twojej myśli.
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:25.