Wakacyjne Mamy 2012 - część II - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-12, 20:31   #91
nicki86
Zadomowienie
 
Avatar nicki86
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Giżycko
Wiadomości: 1 713
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
u nas pomoglo przemywanie zwykłą woda przegotowaną gazik na palec i mysie kilka razy dziennie
tak tez zrobię

kasikkkkka za szczepienie!

muszę sobie jakiś ładny avek srzelić, ale ostatnio nie chciał mi sie wgracmimo dobrych rozmiarow i nie mam żadnego...
nicki86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 20:35   #92
Soleilka
Zakorzenienie
 
Avatar Soleilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tarnobrzeg, woj. podkarpackie
Wiadomości: 15 098
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez houserka Pokaż wiadomość
Soleilkaa z czym te pierogi?, ja jadłam biedronkowe z truskawkami i mi nie podeszły, smakowały jak pierogi z dżemem
Z mięsem Mi bardzo smakują. Nie są jakieś takie pasztetowe w smaku, a takie serio mięsne. No, ale smaki są różne Jak będę jadła jutro, to zrobię fotkę jak ten farsz wygląda
Cytat:
Napisane przez nadalka Pokaż wiadomość
Sol, ja w sumie podaje małej odkąd miała chyba 1,5tyg i robiła takie jazdy. To powiem Ci że nie mieliśmy ani jednej kolki. Przez jakiś czas było tylko prężenie przy kupię ale nie ma już z tym problemu
Oby i u nas pomogło
Cytat:
Napisane przez hanjah Pokaż wiadomość
Jesteśmy po wizycie i szczepieniu. Było trochę płaczu, ale jak ją przytuliłam to się zaraz uspokoiła. Zanim wyszłyśmy z przychodni to już spała-i śpi nadal, ponad godzinę już.

Lekarka (okazało się, że to ta sama do której poszłam jak zaszłam z Marysią w ciążę) zbadała jej oczy, osłuchała serduszko, sprawdziła puls i bioderka.
Dostała dwie dawki szczepionki (jedna na pneumokoki i druga skojarzona: błonica, tężec, krztusiec, polio i hib), po jednej na każdą nóżkę.
Zakleiła jej to plasterkami, ale mogę je dziś zdjąć i nawet wykąpać ją mogę. Jeśli obrzęk wokół wkłucia będzie większy niż dwupensówka albo będzie bardzo płakać, pojawi się temperatura to mam zadzwonić do lekarza. A jakby tylko niespokojna była to podać 2,5ml paracetamolu. Póki co śpi.
No to super wieści Dzielna Marysia!
Cytat:
Napisane przez koglus Pokaż wiadomość
Witam mamy,
w koncu znalazlam chwilke. Starsza corka zaakceptowala nowoprzybyla dzidzie entuzjastycznie. Ale niestety mam dla niej mniej czasu. Dobrze ze mi mama pomaga bo ciezko by mi bylo, maz tez ale niestety wyjechal na miesiac. .
Porod wspominam dobrze , ale to chyba dlatego ze rodzilam w szpitalu prywatnym ale na fundusz.
stronka szpital, wyglada jak hotel 4*


http://www.pro-familia.pl/o-szpitalu/galeria/

w kazdym pokoju jest lazienka z prysznicem. Mialam sale porodowa dla siebie i maz mogl byc ze mna. Skurcze zaczely mi sie ok 10.00, polozylam sie na troche w sali dla oczekujacych( bylam sama) potem dostalam czopki rozkurczowe , zrobili mi ktg i zainsatlowali wentlon no bo nie mialam rozwarcia. przez wentlon dali mi w roznych odstepach czasu okolo 4 strzykawek czegos na skrocenie szyjki i jej zmiekczenie. Dostalam lewtywe i poszlam o 14.20 na porodowke. Tam polozna pomogla mi troszke z rozwarciem i zaczely mi sie saczyc wody. Mialam strasznie duzow wod plodowych , ktore lecialy mi chyba przez gpdzine nawet jak siedzialam na pilce to mi lecialy. Przy rozwarciu na 3 palce zrobili mi znieczulenie w kregoslup. Nie wiem jak to robia w innych szpitalach ale w tym zrobili to super. Bo zastrzyk nie byl dawany w kregoslup tylko w taki wentlonik (zalozyli mi go w 10 sekund) ktory wygladal jak nitka do szycia i byl polaczony z kegoslupem i przyklejony do mojego ramienia, wiec zastrzyk mialam przy ramieniu zrobiony. Okolo 17.45 urodzil sie Oskar 4350g. Ciezko bylo mi go wypchnac mimo ze wszystko czulam nogi itp, parte z wyjatkiem boli przy skurczach.
Potem lezalam z maluszkiem 2 godziny przy piersi. Polozna pobrala krew pepowinowa a maz mi przyniosl pizze, ktora cala zjadlam , taka bylam glodna .
Zawiezli mnie potem na sale , wzielam prysznic . Mam jeden szew wewnatrz. Po dwoch dobach wyszlismy do domku. Personel byl super, pokoje rewelacja, w lazienkach i na sufitach wszedzie fototapety, lozka i swiatlo na piloty. Nie czulam sie ze jestem w szpitalu. W porownaniu z pierwszym porodem to niebo a ziemia.Tak duzo zalezy od szpitala i jego wyposazenia.

Teraz maly od dwoch dni robi duzo malych zoltych kupek, nie wiem czy nie ma tez jakiejs kolki bo tak sie prezy . tez go dokarmiam troche ale najpierw daje piers potem zadko ale daje butelke 60 ml potrafi zjesc po oproznieniu moich cyckow. Ale robi sie tez z niego leniuszek bo zasypia mi przy cycu. Czy mialy wasze dzieciatka zadkie, i czeste kupy?
pozdrawiam
Ale warunki super
No i gratulacje, szybko Ci poszło A Oskar to kawał chłopa
Cytat:
Napisane przez nel_a Pokaż wiadomość

dziś Emil pierwszy raz nie płakał w kąpieli
Brawa dla Emila
Cytat:
Napisane przez wanilllka82 Pokaż wiadomość
dziś mój synuś pierwszy raz śmiał się na głos jak się z nim bawiłam moje kochane słoneczko

Mój tylko czasami piszczy khaa
Cytat:
Napisane przez blueberry88 Pokaż wiadomość
No i to jest to
Wiedziałam
Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
zdjecie z grzechotką a drugie odnosnie szlafroczków mamy taki na teraz i taki na roczek tez juz mamy
Ale tłuściutka się już zrobiła!
Cytat:
Napisane przez natee Pokaż wiadomość
witam w nowej czesci.

niestety nie mam nastroju na neta, siedze cała pogryziona przez pchły. swędzące bąble jak od komarów na całych nogach... myślałam, ze to jakas alergia, ale dziś mnie lekarka wyprowadziła z błędu. jedno szczescie w tym, ze malego nie gryzą , bo mają w zwyczaju kąsać tylko kobiety... jestem załamana. wydalismy kota jakis miesiac temu, byl regularnie zakrapiany preparatami chociaz siedzial tylko w domu. skąd to cholerstwo ? stosowalismy juz spraye na dywany...nic... co za koszmar
Pchły? Możesz pokazać jak to wygląda? Bo ostatnio ja też mam jakieś bąble tylko na stopach i swędzą... Nikt inny w domu tego nie ma
Cytat:
Napisane przez nadalka Pokaż wiadomość
Igusia wcina kolację, smacznego
Jakbym Fabiego widziała
__________________
Mężczyzna mojego życia

Bloguję
Soleilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 20:36   #93
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez nel_a Pokaż wiadomość
a może zmiana temperatury wody?
my się sugerowaliśmy tymi zalecanymi 37'c a z tego co widzę to dla niego za ciepła obniżyliśmy i jest lepiej
próbowaliśmy z cieplejszą, ona jest zmarzluchem

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
rozumiem, szkoda może ma jakąs traume ze szpitala?
o tym nie pomyślałam, mozliwe, bo tam zbyt delikatnie z dziećmi się nie obchodzili a ona jest wrażliwcem....

Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość

Któraś pytała po czym rozpoznaję, że nie mam już pokarmu... W ciągu dnia odciągam laktatorem co 3-4 godziny i podajemy z małżem z butelki. Bo nie mam cierpliwości do karmienia piersią Za długo to dla mnie trwa. Do piersi przystawiam tylko w nocy. Więc jeśli w dzień Mały opróżni butlę z moim pokarmem i ma mało to dorabiam mm (na razie zdarza się to bardzo rzadko). W nocy, kiedy mały ssie pierś i zaczyna się złościć, sprawdzam czy mleko tryska czy tylko trochę kapie. Jeśli nie tryska, podaję drugą pierś albo pokarm z butli (odciągnięty wieczorem) albo mm.
Ja pytałam. Dzięki serdeczne za odpowiedź.

Cytat:
Napisane przez chce_byc_mama Pokaż wiadomość
to jest nic, moja "znajoma" urodzila w kwietniu, mala skonczyla 5 miesiecy i daje jej juz CZEKOLADE!
i jeszcze sie tym chwali na "fejsbuku"
eeeeeeeee...... tu niektóre z nas dają kaszankę i też dobrze!

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Córunia śpi od godziny To jest życie! Dzisiaj wyjątkowo grzeczna, aż niewiarygodne. Ani raz nie zapłakała, cały dzień się śmiała.
fajnie!
moja miewa już takie dobre dni ale nigdy całe, wytrzymuje max do godziny 17 - to jej rekord

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Linka, co do kąpieli... Może spróbujcie ją kąpać jak jest wyspana i pojedzona? U nas na poczatku były cyrki, kąpiel trwała może 3 minuty, bo tak się darła. Potem postanowiliśmy zmienić miejsce kąpieli, wlać bardzo dużo wody, żeby pływała. Przestała płakać, wręcz się cieszyła. No i zawsze kąpię ją, jak jest tak 1,5h po jedzeniu, jeszcze nie głodna, ale gotowa do jedzenia po kąpieli. Musi też być wyspana, ale nie przespana, więc tak godzinę przed kąpielą nie pozwalam jej już spać. To się sprawdza u nas. Kąpiele to przyjemność dla małej.

mamy w planie spróbować kąpieli przed południem - wtedy zazwyczaj jest w świetnym humorze, gada i śmieje się, cieszy
wieczorem jest już zmęczona, bo przecież ona nie śpi całymi dniami (no, płytko na spacerach)
Cytat:
Napisane przez natee Pokaż wiadomość
mi to lekarka powiedziala, bo sie sama dziwilam, ze tylko ja w domu jestem pogryziona, mąż i synek nie mają ani jednego ukąszenia...

wózek był nowy kupiony i stał w domu rodzicow a u nich pcheł nie ma, wiec odpada.
planujemy przeprowadzke, ale to dopiero za 3 tygodnie a ja juz dostaje do głowy...
natee współczuję, to jakiś koszmar! życzę Ci byś szybko się pozbyła tego cholerstwa...

Edytowane przez Linka25
Czas edycji: 2012-09-12 o 20:38
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 20:38   #94
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Mamcia, Ciastek o ja Cię... czekolada, jogurty... nie wiem czemu ale już bym przeżyła tą czekoladę w 5mc ale jogurty w 2,5mc ???


Wykąpałam dziecko... papu dałam, powrzeszczała na butelkę... no i chyba zasnęła bujam się z nią sama do jutra do południa .....

Zrobiłam jej mały masażyk brzuszka i plecków i strzeliła kupę, i to fest zieloną.. widać coś zalegało

Mam takie pytanie , bo zapomniałam się księdza zapytać, w sobotę jest spowiedź?
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 20:43   #95
nicki86
Zadomowienie
 
Avatar nicki86
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Giżycko
Wiadomości: 1 713
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez nadalka Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie , bo zapomniałam się księdza zapytać, w sobotę jest spowiedź?
z reguly codziennie pół godziny przed msza sw,chyba ze maja jakis deficyt ksiezy, ale wtedy po mszy mozna poprosic tez wyspowiada
nicki86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 20:44   #96
Soleilka
Zakorzenienie
 
Avatar Soleilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tarnobrzeg, woj. podkarpackie
Wiadomości: 15 098
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez nadalka Pokaż wiadomość

Mam takie pytanie , bo zapomniałam się księdza zapytać, w sobotę jest spowiedź?
U mnie jest codziennie na mszy wieczornej
__________________
Mężczyzna mojego życia

Bloguję
Soleilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 20:47   #97
wanilllka82
Wtajemniczenie
 
Avatar wanilllka82
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 512
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II


natee
pchły?:O nawet nie wiedziałam że to możliwe współczuje
prince ach te Rozalkowe oczy
hanjah dzielna dziewczynka a na żółtaczkę u Was nie szczepią?
Cytat:
Napisane przez chce_byc_mama Pokaż wiadomość
to jest nic, moja "znajoma" urodzila w kwietniu, mala skonczyla 5 miesiecy i daje jej juz CZEKOLADE!
i jeszcze sie tym chwali na "fejsbuku"
ło matko
Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
eeeeeeeee...... tu niektóre z nas dają kaszankę i też dobrze!
tak sobie myślę że jak ktoś to czyta "nie z tąd" to sobie myśli że my wariatki tak dzieci karmić no ale czego to się nie robi żeby mieć kluska

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Córunia śpi od godziny To jest życie! Dzisiaj wyjątkowo grzeczna, aż niewiarygodne. Ani raz nie zapłakała, cały dzień się śmiała.
no pieknie choc nas dziś chyba nikt nie pobije, mały spał od wczoraj od 21 do dziś do 15, miał w tym czasie tylko 3 przerwy na karmienie, potem już spania nie było, było za to marudzenie ale o tym szaaa

Cytat:
Napisane przez Soleilka Pokaż wiadomość


Mój tylko czasami piszczy khaa

Fabi dzielnie nas goni więc pewnie niedługo i on się zaśmieje

Edytowane przez wanilllka82
Czas edycji: 2012-09-12 o 20:49
wanilllka82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-12, 20:52   #98
chce_byc_mama
Zakorzenienie
 
Avatar chce_byc_mama
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Preston UK
Wiadomości: 8 977
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
eeeeeeeee...... tu niektóre z nas dają kaszankę i też dobrze!
taaa? ktore to takie wyrodne matki?!
__________________
Szczescie sie do mnie usmiechnelo

Amelcia
chce_byc_mama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 20:56   #99
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Karolina u mnies wygląda to dokładnie jak odo komara, swędzące bąble, najwiecej wokół kostek, cholery dostane...
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 20:57   #100
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez nicki86 Pokaż wiadomość
z reguly codziennie pół godziny przed msza sw,chyba ze maja jakis deficyt ksiezy, ale wtedy po mszy mozna poprosic tez wyspowiada
Cytat:
Napisane przez Soleilka Pokaż wiadomość
U mnie jest codziennie na mszy wieczornej

dziękuję


Spadzioram... paaaa **
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 20:57   #101
nel_a
Zakorzenienie
 
Avatar nel_a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 6 725
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

kiedyś babka się chwaliła w RwT że jej półroczny wnuk je kiełbasę z grilla
jeshuu skąd oni tych ludzi biorą dziś były takie babki że mi kopara opadła
__________________
Emilowe całusy

nel_a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-12, 20:58   #102
chce_byc_mama
Zakorzenienie
 
Avatar chce_byc_mama
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Preston UK
Wiadomości: 8 977
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez natee Pokaż wiadomość
Karolina u mnies wygląda to dokładnie jak odo komara, swędzące bąble, najwiecej wokół kostek, cholery dostane...
a dostalas jakies leki na to?
__________________
Szczescie sie do mnie usmiechnelo

Amelcia
chce_byc_mama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 21:04   #103
Soleilka
Zakorzenienie
 
Avatar Soleilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tarnobrzeg, woj. podkarpackie
Wiadomości: 15 098
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez wanilllka82 Pokaż wiadomość
tak sobie myślę że jak ktoś to czyta "nie z tąd" to sobie myśli że my wariatki tak dzieci karmić no ale czego to się nie robi żeby mieć kluska




Fabi dzielnie nas goni więc pewnie niedługo i on się zaśmieje
A smalec?

Wagowo goni, ale dalej rączek nie odkrył Za to uwielbia mnie łapać, ciągnąć za włosy i trącać misie No i jak się go złapie za rączki, to chce się podciągać łobuz
Cytat:
Napisane przez natee Pokaż wiadomość
Karolina u mnies wygląda to dokładnie jak odo komara, swędzące bąble, najwiecej wokół kostek, cholery dostane...
No właśnie ja też mam takie bąble i tylko na stopach... Ale żeby pchły?
Cytat:
Napisane przez nel_a Pokaż wiadomość
kiedyś babka się chwaliła w RwT że jej półroczny wnuk je kiełbasę z grilla
jeshuu skąd oni tych ludzi biorą dziś były takie babki że mi kopara opadła
jeszcze powiedz, że z musztardą i ketchupem
__________________
Mężczyzna mojego życia

Bloguję
Soleilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 21:04   #104
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez chce_byc_mama Pokaż wiadomość
taaa? ktore to takie wyrodne matki?!
nie udawaj, ze nie wiesz!
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 21:08   #105
chce_byc_mama
Zakorzenienie
 
Avatar chce_byc_mama
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Preston UK
Wiadomości: 8 977
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
nie udawaj, ze nie wiesz!
absolutnie nie mam pojecia o czym mowisz kobieto
__________________
Szczescie sie do mnie usmiechnelo

Amelcia
chce_byc_mama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 21:15   #106
nel_a
Zakorzenienie
 
Avatar nel_a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 6 725
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez Soleilka Pokaż wiadomość
A smalec?

Wagowo goni, ale dalej rączek nie odkrył Za to uwielbia mnie łapać, ciągnąć za włosy i trącać misie No i jak się go złapie za rączki, to chce się podciągać łobuz

No właśnie ja też mam takie bąble i tylko na stopach... Ale żeby pchły?

jeszcze powiedz, że z musztardą i ketchupem
z majonezem i popite piwkiem

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

dziewczyny a jak to jest ze spaniem na brzuchu? można? to moja ulubiona pozycja a ćwiczyć już mogę, np. na piłce?
__________________
Emilowe całusy

nel_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 21:25   #107
wanilllka82
Wtajemniczenie
 
Avatar wanilllka82
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 512
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez Soleilka Pokaż wiadomość
A smalec?

Wagowo goni, ale dalej rączek nie odkrył Za to uwielbia mnie łapać, ciągnąć za włosy i trącać misie No i jak się go złapie za rączki, to chce się podciągać łobuz
u mnie oglądnął rączkę tylko raz, wie że je ma bo chwyta zabawki, wkłada do buzi, lubi jak mu jego łapkami dotykam buzi i noska i wprost uwielbia jak mu robię nimi brawo - to właśnie przy tym śmieje się na głos - ale oglądanie łapki chyba nie jest zbyt interesujące a szkoda bo tak bym to chciała jeszcze zobaczyć

zmykam spać bo małż miał plany na dziś i już od 20 min chrapie
wanilllka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 21:31   #108
Soleilka
Zakorzenienie
 
Avatar Soleilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tarnobrzeg, woj. podkarpackie
Wiadomości: 15 098
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez nel_a Pokaż wiadomość
z majonezem i popite piwkiem

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

dziewczyny a jak to jest ze spaniem na brzuchu? można? to moja ulubiona pozycja a ćwiczyć już mogę, np. na piłce?



Ja czasami leżę, ale tak mi... dziwnie Mam wrażenie, że mi nie wolno. Chyba się odzwyczaiłam
Cytat:
Napisane przez wanilllka82 Pokaż wiadomość
u mnie oglądnął rączkę tylko raz, wie że je ma bo chwyta zabawki, wkłada do buzi, lubi jak mu jego łapkami dotykam buzi i noska i wprost uwielbia jak mu robię nimi brawo - to właśnie przy tym śmieje się na głos - ale oglądanie łapki chyba nie jest zbyt interesujące a szkoda bo tak bym to chciała jeszcze zobaczyć

zmykam spać bo małż miał plany na dziś i już od 20 min chrapie
No to Fabi tylko trąca zabawki i wkłada rączki do buzi... I nie lubi jak się mu je rusza
__________________
Mężczyzna mojego życia

Bloguję
Soleilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 21:32   #109
chce_byc_mama
Zakorzenienie
 
Avatar chce_byc_mama
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Preston UK
Wiadomości: 8 977
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez nel_a Pokaż wiadomość
dziewczyny a jak to jest ze spaniem na brzuchu? można? to moja ulubiona pozycja a ćwiczyć już mogę, np. na piłce?
ja tez uwielbiam niestety nie spie ze wzgledu na piersi ktore w nocy sa przepelnione mlekiem i albo moze sie cos neiciekawego zrobic albo zalejesz cala posciel
__________________
Szczescie sie do mnie usmiechnelo

Amelcia
chce_byc_mama jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-12, 21:38   #110
Soleilka
Zakorzenienie
 
Avatar Soleilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tarnobrzeg, woj. podkarpackie
Wiadomości: 15 098
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Depoison coś dla Ciebie http://allegro.pl/listing.php/search...0947&country=1

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

Co o tej czapie myślicie? http://allegro.pl/kocham-czapki-komp...583644348.html
__________________
Mężczyzna mojego życia

Bloguję
Soleilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 21:47   #111
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez chce_byc_mama Pokaż wiadomość
a dostalas jakies leki na to?
joooo krem na ukąszenia
już dwa opakowania sprayu z zoologicznego wypryskaliśmy w mieszkaniu a te mendy dalej sie mnożą... dziś Tż wypsikał dywany to widziałam jedną jak skakała na ścianie...
Cytat:
Napisane przez Soleilka Pokaż wiadomość
No właśnie ja też mam takie bąble i tylko na stopach... Ale żeby pchły?
ja tez bylam w szoku, ze tak po prostu moga sie przerzucic na człowieka długo sobie wmawiałam, ze to jakas alergia, uczulenie czy ch*** wie co, ale jak jedną zobaczyłam skaczącą mi po ręce to zwątpiłam... a długo nie dowierzałam, bo ich nie widziałam...

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

a tak w ogóle, to mój mały zbój ostatnio nawet w nocy budzi sie czesciej na karmienie, wiec wczoraj spróbowałam mu podać na noc mleczko dla 'głodniejszych dzieci' Cow&Gate 2 i w nosie miał to mleko, bo i tak sie co 3 godziny budził...
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 21:50   #112
Soleilka
Zakorzenienie
 
Avatar Soleilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tarnobrzeg, woj. podkarpackie
Wiadomości: 15 098
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

O jaaaa http://allegro.pl/children-s-place-c...612721572.html
__________________
Mężczyzna mojego życia

Bloguję
Soleilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 21:53   #113
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez chce_byc_mama Pokaż wiadomość
absolutnie nie mam pojecia o czym mowisz kobieto
a te zapasy smalcu i kaszanki w lodówce..? przyznaj się
to niemożliwe żeby dziecko na mleku samym tak rosło!

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Soleilka Pokaż wiadomość
Chyba nie chcesz ubrać Fabiego w te kokardki? Ciotka Linka nie pozwala!!!
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 21:57   #114
Soleilka
Zakorzenienie
 
Avatar Soleilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tarnobrzeg, woj. podkarpackie
Wiadomości: 15 098
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość


Chyba nie chcesz ubrać Fabiego w te kokardki? Ciotka Linka nie pozwala!!!
, nauczę się robić na szydełku i mu zrobię w takich kolorach czapkę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04113.jpg (86,0 KB, 26 załadowań)
__________________
Mężczyzna mojego życia

Bloguję
Soleilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 21:59   #115
Maciejka__
Zakorzenienie
 
Avatar Maciejka__
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 222
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez nadalka Pokaż wiadomość
Kasika no widzę że Twoja też agentka Wczoraj tż wieczorem położył ją na łóżko i sam położył się obok... Po chwili zaczęła wrzeszczeć bo się nią nie interesował... i co chwilę przestawała płakać i zerkała w bok patrzyła czy on patrzy, jak nie patrzył to ona dalej wrzask, i za chwilkę znowu się obracała i patrzyła czy on się patrzy, żeby go na litość wziąć świetnie to wyglądało

Igusia wcina kolację, smacznego
Róża dzisiaj tak się bawiła ze mną!
Fajnie, że Iga wychowuje tatusia - może jeszcze będą z niego ludzie.

Kolację jadła na raty, a mi udało się rozlać ok. 100 ml mleczka z zagęszczaczem na narzutę i poduszkę. To było MM - KP - MM - KP - MM. Właściwie nie wiem, czy się najadła, bo właśnie się obudziła i uzupełnia kolację tak, jak Iga.
Maciejka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 21:59   #116
blueberry88
Zakorzenienie
 
Avatar blueberry88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 5 322
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Natee strasznie Ci współczuję!!! Mam nadzieję, że to prędko wyplenicie i że Ci to zejdzie

Cytat:
Napisane przez wanilllka82 Pokaż wiadomość

no pieknie choc nas dziś chyba nikt nie pobije, mały spał od wczoraj od 21 do dziś do 15, miał w tym czasie tylko 3 przerwy na karmienie, potem już spania nie było, było za to marudzenie ale o tym szaaa
O jaaaaaaaa!!!

Cytat:
Napisane przez nel_a Pokaż wiadomość
kiedyś babka się chwaliła w RwT że jej półroczny wnuk je kiełbasę z grilla
jeshuu skąd oni tych ludzi biorą dziś były takie babki że mi kopara opadła
Ja w tym wieku jadłam karpia na Wigilii

Nicki, dzięki
blueberry88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 22:12   #117
Maciejka__
Zakorzenienie
 
Avatar Maciejka__
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 222
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez natee Pokaż wiadomość
mi to lekarka powiedziala, bo sie sama dziwilam, ze tylko ja w domu jestem pogryziona, mąż i synek nie mają ani jednego ukąszenia...

wózek był nowy kupiony i stał w domu rodzicow a u nich pcheł nie ma, wiec odpada.
planujemy przeprowadzke, ale to dopiero za 3 tygodnie a ja juz dostaje do głowy...
Pamiętałam, że był nowy, tylko mógłby stać w piwnicy i dlatego pytam. Ja jutro, a właściwie od jutra chciałabym zostawiać wózek w piwnicy i bardzo się boję, że coś do niego wejdzie. Podobno nic tam nie skacze.

Przy przeprowadzce pchły będą we wszystkim, więc to nic nie da. Nie wiem, jak je wytępić, ale Ty na pewno możesz pić wapno - trochę łagodzi objawy pokąsania.
Maciejka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 22:41   #118
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez Maciejka__ Pokaż wiadomość
Pamiętałam, że był nowy, tylko mógłby stać w piwnicy i dlatego pytam. Ja jutro, a właściwie od jutra chciałabym zostawiać wózek w piwnicy i bardzo się boję, że coś do niego wejdzie. Podobno nic tam nie skacze.

Przy przeprowadzce pchły będą we wszystkim, więc to nic nie da. Nie wiem, jak je wytępić, ale Ty na pewno możesz pić wapno - trochę łagodzi objawy pokąsania.
dużo o tym wiesz.
w piwnicy raczej nie powinno ich być, bo lubią ciepło i światło.

nowe mieszkanie spryskamy przed przeprowadzką, tutaj tez na bieżąco wybijemy wszystko zanim stąd sie wyniesiemy, dodatkowo pranie... nie zakładaj z góry, ze mi sie nie uda, bo balansuje na granicy z depresją..
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 22:45   #119
Soleilka
Zakorzenienie
 
Avatar Soleilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tarnobrzeg, woj. podkarpackie
Wiadomości: 15 098
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

cycka mi zaraz rozsadzi
__________________
Mężczyzna mojego życia

Bloguję
Soleilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 06:39   #120
linzey
Rozeznanie
 
Avatar linzey
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 528
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Witam w nowej części
Ciężko mi przy tych moich dziewczynach znależć czas na wizaż.
Zosia chyba zaraziłam małą katarkiem- niby malutko ma i nie zatyka jej noska ale ja już sobie dobieram do glowy

Pumas, Phdwao pisalyście o ściaganiu mleka w pracy
Ja karmilam prawie do roku a wrociłam do pracy po 6-u miesiacach.Zosi zaczęłam wprowadzac inne pokarmy po 4,5-5 miesiacach zwłaszcza ze ona nie piła butelki , Piersia karmiłam rano a potem po powrocie i na noc a w dzien mama dawała jej kaszke łyżeczką pluss obiadek i owoc. Laktacje mialam już taka że nie miałam problemów z piersiami po tych 7h. U mnie mimo ze duża korporacyjna firma i dosć "przyjazna" nie wyobrazam sobie ściagania laktatorem w toalecie
Cytat:
Napisane przez koglus Pokaż wiadomość
Porod wspominam dobrze , ale to chyba dlatego ze rodzilam w szpitalu prywatnym ale na fundusz.
stronka szpital, wyglada jak hotel 4*


http://www.pro-familia.pl/o-szpitalu/galeria/

w kazdym pokoju jest lazienka z prysznicem.. Ale robi sie tez z niego leniuszek bo zasypia mi przy cycu. Czy mialy wasze dzieciatka zadkie, i czeste kupy?
pozdrawiam
Też tam rodziłam i potwierdzam -superNawet bez zniaczulenia
linzey jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:00.