Zuzana Light - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-01, 09:53   #2221
sarayy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 435
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez Renia90 Pokaż wiadomość
dzisiaj zwow 57 - sponiewierał mnie strasznie, oczywiście w ćwiczeniu gdzie jest 20 pompek, musiałam zmienić po kilku na damskie bo nie wyrabiałam, bede go częściej powtarzać aż zrobię 20 męskich w każdej rundzie!

u mnie wczoraj też 57! jest przefajny!
Renia, praktykuj pompki, praktykuj- szybko wzmocnisz ręce i napewno dasz rade zrobić tylko męskie! ja robiłam 10, kilka sek.przerwy i kolejne 10, dopiero w ostatniej rundzie tak jak Zuzka- po 5. Poza tym robilam Air squoty w ilości 20 ale z obciążeniem.

na dzisiaj w planach Zwow 1 (30)- zaraz robię!
sarayy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 10:56   #2222
Renia90
Zakorzenienie
 
Avatar Renia90
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 872
Dot.: Zuzana Light

Saray właśnie staram sie wybierać takie zwowy, w których są pompki
__________________

"Robienie czegoś najlepiej jak się potrafi jest ważniejsze niż bycie najlepszym" /Shannon Miller/

KLIKnij raz dziennie i pomóż
i jeszcze tutaj!
Renia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 17:10   #2223
audrey777
Przyczajenie
 
Avatar audrey777
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2
Dot.: Zuzana Light

hej ) podczytuje Was od jakiegoś czasu i dzisiaj jako , ze 1 maja idealny dzien na rozpoczęcie ćwiczeń z Zuzką wziełam się do roboty wybrałam ZWOW 33 , no w całości to nie jestem w stanie go jeszcze zrobić, Wy też macie duże problemy z tym ostatnim ćwiczeniem na boku? nie moge się nawet utrzymać z biodrami w górze kiedy ćwiczę na lewą strone... a niby nie mam takiej złej kondycji i rzeczywiście daje Wam to efekt jak wykonujecie tylko jednego zwowa dziennie ? biegacie może jeszcze ? z góry dzięki za odpowiedź i dodam, że większą część wątku przeczytałam ale chodzi mi głownie o efekty
audrey777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 23:04   #2224
sarayy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 435
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez Renia90 Pokaż wiadomość
Saray właśnie staram sie wybierać takie zwowy, w których są pompki
..i burpees ja na nich, wręcz bezwiednie, wyrobiłam sobie siłę w rękach i normalne statyczne pompki stały się wykonalne. Choć nie jest jeszcze tak dobrze- mam problem z dive bombers (dzisiaj Zwow 30)

Cytat:
Napisane przez audrey777 Pokaż wiadomość
hej ) podczytuje Was od jakiegoś czasu i dzisiaj jako , ze 1 maja idealny dzien na rozpoczęcie ćwiczeń z Zuzką wziełam się do roboty wybrałam ZWOW 33 , no w całości to nie jestem w stanie go jeszcze zrobić, Wy też macie duże problemy z tym ostatnim ćwiczeniem na boku? nie moge się nawet utrzymać z biodrami w górze kiedy ćwiczę na lewą strone... a niby nie mam takiej złej kondycji i rzeczywiście daje Wam to efekt jak wykonujecie tylko jednego zwowa dziennie ? biegacie może jeszcze ? z góry dzięki za odpowiedź i dodam, że większą część wątku przeczytałam ale chodzi mi głownie o efekty
witaj fajnie, że zaczęłaś ćwiczenia z Zuzką gwarantuję, że efekty będą! Ale tak jest przy KAŻDEJ aktywności fizycznej nie wiem jaki masz cel- czy dużą redukcję, czy małą, czy wymodelowanie ciała, czy nabranie mięśni..czy wszystko na raz moim zdaniem nawet same Zwowy wystarczą do poprawy wyglądu (i samopoczucia!) robione poprawnie tzn. przykładasz się 100%, modyfikujesz (AMRAP, siłowe), kilka razy w tygodniu..jeśli chcesz możesz podeprzeć to bieganiem czy jazdą ma rowerze/ rolkami/ pływaniem...albo programem treningowym na siłowni. Jednak u podstaw leży dieta- i to ona decyduje co i w jakim czasie osiągniesz (to te efekty o które pytasz)

Zwow 33- ostatnie ćwicznenie jest trudne, również na początku nie potrafiłam go wykonać- brak równowagi brak siły Ale wszystko przyjdzie z czasem!!! cieszę się, ze się nie zniechęciłaś, że zrobiłaś ile moglaś wkrótce powtórzysz ten Zwow i zobaczysz, ze pójdzie Ci o wiele lepiej! śledź wątek, śledź Zuzkę i ćwicz! warto!
sarayy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 21:44   #2225
sarayy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 435
Dot.: Zuzana Light

Zwow 20. łatwo nie było- po ostatnich atakach na pupę i uda
jutro coś na 'góre' tj. łapy, klatkę..podpowiecie?
sarayy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 11:25   #2226
audrey777
Przyczajenie
 
Avatar audrey777
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2
Dot.: Zuzana Light

sarayy- dzięki wielkie za odpowiedź nie zniechęce się, największym moim celem jest zbicie cellulitu ale to długa droga przede mną , za mną już kolejny zwow , tym razem '6' ten już troche luźniejszy ale mimo wszystko dalej się chwieje i cięzko mi wyrobić a efekty to domyślam się , że będą, bo zakwasy mam takie, że po schodach ledwo wychodze
audrey777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 20:56   #2227
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Zuzana Light

Zwow 54 jestem
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-04, 08:06   #2228
Trixxi
Zadomowienie
 
Avatar Trixxi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 201
Dot.: Zuzana Light

Zwod 1 i mimo że moje dive bombers chyba nawet nie przypominały tych Zuzki a zamiast pistolsów robiłam przysiady bułgarskie z hantlom 10 kg to przyznam że cięzki jest ten zwow, chyba mniej się przy 18 męczę
Trixxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 14:19   #2229
sarayy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 435
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez sarayy Pokaż wiadomość
Zwow 20. łatwo nie było- po ostatnich atakach na pupę i uda
jutro coś na 'góre' tj. łapy, klatkę..podpowiecie?
65 zrobiłam

Cytat:
Napisane przez Trixxi Pokaż wiadomość
Zwod 1 i mimo że moje dive bombers chyba nawet nie przypominały tych Zuzki a zamiast pistolsów robiłam przysiady bułgarskie z hantlom 10 kg to przyznam że cięzki jest ten zwow, chyba mniej się przy 18 męczę
..ciężki, ciężki jeden z moich ulubionych i 'znienawidzonych'. Dive bombers mnie wykańczają, ale po nich fajna pompa

co do 18stki- strzelę sobie dziś wieczorową porą
sarayy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 15:51   #2230
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Zuzana Light

melduję się po 5 dniach z katarem i grillowaniem.
Strasznie się źle czuję jak nie ćwiczę i nie wiem czemu do tego doprowadzam!!
Wczoraj zrobiłam zwow 44.
Krótko i na temat. Jestem w szoku że aż tak mnie tyłek po nim boli

Na dziś nie wiem co..coś krótkiego bo miałam dziś zabiegany dzień
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 16:21   #2231
mara30
Zadomowienie
 
Avatar mara30
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 592
Dot.: Zuzana Light

ja właśnie zrobiłam 30 i ledwo żyję
w ogóle strasznie słaba jestem ostatnio parę dni przerwy sobie zrobiłam w ćwiczeniach, żeby organizm doszedł trochę do siebie, ale dziś już nie wytrzymałam
i w sumie nie wiem, czy dobrze zrobiłam, może powinnam przez jakiś czas przerzucić się na coś lżejszego niż Zuzka, ale jakoś tak zatęskniłam za porządnym sponiewieraniem
mara30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-06, 07:51   #2232
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Zuzana Light

To co, koniec weekendowania, wracamy do ćwiczeń.
Wczoraj wdrożenie - 20.
Musze zrobić nową tablkę z rozpiską na maj
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 08:22   #2233
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez audrey777 Pokaż wiadomość
hej ) podczytuje Was od jakiegoś czasu i dzisiaj jako , ze 1 maja idealny dzien na rozpoczęcie ćwiczeń z Zuzką wziełam się do roboty wybrałam ZWOW 33 , no w całości to nie jestem w stanie go jeszcze zrobić, Wy też macie duże problemy z tym ostatnim ćwiczeniem na boku? nie moge się nawet utrzymać z biodrami w górze kiedy ćwiczę na lewą strone... a niby nie mam takiej złej kondycji i rzeczywiście daje Wam to efekt jak wykonujecie tylko jednego zwowa dziennie ? biegacie może jeszcze ? z góry dzięki za odpowiedź i dodam, że większą część wątku przeczytałam ale chodzi mi głownie o efekty
Też zrobiłam wczoraj 33. Ciężki jest bo wszystko mocno daje popalić nogom. Ostatniego ćwiczenia sama nie jestem wstanie zrobić (a ćwiczę z Zuzką już 2 miesiące). Nadgarstki mi wysiadają- no i mięśnie brzucha chyba jeszcze nie te. Nie trzymają mi ciała w górze Zrobiłam to ćwiczenie wsparta na łokciu.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 09:06   #2234
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Zuzana Light

nie wiem co jest dziewczyny, ale tez zle sie czuje. jestem jakas taka rozbita na dodatek ten wczorajszy bol w kosciach.. nie wiem czy dzisiaj ruszac z koksem czy odpuscic..
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 09:40   #2235
mara30
Zadomowienie
 
Avatar mara30
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 592
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
nie wiem co jest dziewczyny, ale tez zle sie czuje. jestem jakas taka rozbita na dodatek ten wczorajszy bol w kosciach.. nie wiem czy dzisiaj ruszac z koksem czy odpuscic..
ja bym odpuściła jestem przeciwniczką ćwiczenia na siłę, bo wtedy trening staje się ciężkim obowiązkiem, a ja tam wolę, żeby mi się kojarzył z przyjemnością
ale specjalistą nie jestem, więc mogę się mylić
mara30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 11:08   #2236
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Też zrobiłam wczoraj 33. Ciężki jest bo wszystko mocno daje popalić nogom. Ostatniego ćwiczenia sama nie jestem wstanie zrobić (a ćwiczę z Zuzką już 2 miesiące). Nadgarstki mi wysiadają- no i mięśnie brzucha chyba jeszcze nie te. Nie trzymają mi ciała w górze Zrobiłam to ćwiczenie wsparta na łokciu.
To chyba mam zwowa na dzisiaj
Z kolei u mnie planki to ulubione ćwiczenie.
Hania, ile masz maxa w normalnym planku?

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
nie wiem co jest dziewczyny, ale tez zle sie czuje. jestem jakas taka rozbita na dodatek ten wczorajszy bol w kosciach.. nie wiem czy dzisiaj ruszac z koksem czy odpuscic..
Ja chyba tez bym odpuściła... chyba że do wieczora sie lepiej poczujesz
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą

Edytowane przez konspiracja
Czas edycji: 2013-05-07 o 20:53
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 12:16   #2237
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez audrey777 Pokaż wiadomość
hej ) podczytuje Was od jakiegoś czasu i dzisiaj jako , ze 1 maja idealny dzien na rozpoczęcie ćwiczeń z Zuzką wziełam się do roboty wybrałam ZWOW 33 , no w całości to nie jestem w stanie go jeszcze zrobić, Wy też macie duże problemy z tym ostatnim ćwiczeniem na boku? nie moge się nawet utrzymać z biodrami w górze kiedy ćwiczę na lewą strone... a niby nie mam takiej złej kondycji i rzeczywiście daje Wam to efekt jak wykonujecie tylko jednego zwowa dziennie ? biegacie może jeszcze ? z góry dzięki za odpowiedź i dodam, że większą część wątku przeczytałam ale chodzi mi głownie o efekty
U mnie podstawą jest bieżnia i siłowe, ale to bardzo statyczne, góra dół, góra dół, Zuzka to jest to czego tam brakuje, czyli na boki, na ukos, po łuku Dodaje sprawności ruchowej.

Przy pompkach będąc- mogłaby któraś z Was mi zarzucić linkiem do instruktarzu jak poprawnie zrobić pompkę? Poszukałabym sama ale nie jestem w stanie ocenić czy ten ktoś je robi poprawnie czy nie. I co ćwiczyć, żeby być w stanie ją zrobić, bo mimo że jestem coraz silniejsza to pompki nadal są wyzwaniem.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 13:08   #2238
kama150
Zadomowienie
 
Avatar kama150
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sidi Bel-Abbes
Wiadomości: 1 792
Dot.: Zuzana Light

Dziewczyny pamiętacie który to ZWOW gdzie było 100 burpess na raz ?
kama150 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 13:53   #2239
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
U mnie podstawą jest bieżnia i siłowe, ale to bardzo statyczne, góra dół, góra dół, Zuzka to jest to czego tam brakuje, czyli na boki, na ukos, po łuku Dodaje sprawności ruchowej.

Przy pompkach będąc- mogłaby któraś z Was mi zarzucić linkiem do instruktarzu jak poprawnie zrobić pompkę? Poszukałabym sama ale nie jestem w stanie ocenić czy ten ktoś je robi poprawnie czy nie. I co ćwiczyć, żeby być w stanie ją zrobić, bo mimo że jestem coraz silniejsza to pompki nadal są wyzwaniem.
A sprawdź sobie program 100pompek tam jest wyjaśnione jak robić no i możesz spróbować napewno sie wzmocnisz
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-06, 13:55   #2240
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez charlizeee Pokaż wiadomość
A sprawdź sobie program 100pompek tam jest wyjaśnione jak robić no i możesz spróbować napewno sie wzmocnisz
Dzięki. Mam wrażenie, że chyba bardziej nie mogę ich zrobić przez złe ustawienie ciała niż przez brak siły.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 19:33   #2241
sarayy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 435
Dot.: Zuzana Light

Zwow 4. Przy tak niskim ciśnieniu dzisiaj to nie był najlepszy pomysł

co do pompek..w tym Zwowie jest po 20 burpees x 3. W pierwszej rundzie zrobiłam 20 bez przerwy

Candycotton- spróbuj z kanapy połóż się na łóżku, tak żeby połowa ciała była nad podłogą, oprzyj się rękoma. Ciało od pasa w dół jest całkowicie wsparte na łóżku. rób 'pompki'. Jak się wzmocnisz, wysuń się bardziej do przodu- do połowy ud, potem do kolan, a już niebawem zrobisz pompki tak:
http://pomper.pl/media/images/atlas/...a/image004.jpg
a co do rozstawienia rąk:
http://www.arabianmuscles.com/userfi...8/push-ups.jpg

kama150- zerknij na Zwow 23

Edytowane przez sarayy
Czas edycji: 2013-05-06 o 19:37
sarayy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 19:43   #2242
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Dzięki. Mam wrażenie, że chyba bardziej nie mogę ich zrobić przez złe ustawienie ciała niż przez brak siły.
Trening czyni mistrza ja też nie potrafiłam zrobic a teraz w seriach robię 190

Wczoraj zrobiłam Zcut # 10 dzisiaj czuje pośladki chyba te lounge mnie tak urządziły
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 20:22   #2243
kama150
Zadomowienie
 
Avatar kama150
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sidi Bel-Abbes
Wiadomości: 1 792
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez sarayy Pokaż wiadomość

kama150- zerknij na Zwow 23

Dziękuję to ten
kama150 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 12:38   #2244
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Zuzana Light

Hej dziewczyny nie spać, wątek nam opadł na drugą stronę

Kama, ale juz masz tych treningów - Ty jak robisz - masz jakiś schemat?

U mnie wczoraj jak obiecałam 33 - ajlajkiet

Dziś jakiś z obciążeniem biorę
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 13:16   #2245
aniolec70
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4
Dot.: Zuzana Light

Dziewczyny! Nie jestem w stanie chwilowo przeczytać wszystkich stron watku a chciałabym zapytać czy któraś z Was kupowała płyty Zuzki? Cardio? Jogę? Na amazon.com czy może jakimiś innymi drogami? Jak było z kosztem wysyłki? Z góry już dziękuję za odpowiedź.
Kolejna fanka Zuzki.
aniolec70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 13:46   #2246
kala2505
Zakorzenienie
 
Avatar kala2505
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 736
Dot.: Zuzana Light

Hej dziewczyny

Ostatnio zaczęłam ćwiczyć z zuzką, długo nie mogłam się do niej przekonać ale w końcu zaczęłam - za mną zwow 57,23 i 31

Ta laska jest jakimś robotem stwierdzam, i dlatego zostaję z nią na dłużej
Wcześniej miałam przygodę z Ewką (of kors), potem Jillianowy Shred (tragedia ) i chwile mel b, a teraz biegam i chce na stałe ćwiczyć z zuzką bo jej programy się chyba nie kończą

Mój cel to schudnąć i mieć ładne,wysportowane, zdrowe i smukłe ciałko
Za mną już 8 kg, teraz ważę 70kg i chciałam do wakacji pozbyć się tych jeszcze co najmniej 5ciu...
Choć do końca waga moim "wyznacznikiem" nie jest, bo po prostu chce się ze sobą dobrze czuć i dobrze wyglądać

Chciałam Was też zapytać o treningi zuzki - bo jest ich cała masa, na razie ćwiczę bez obciążenia bo takowego nie posiadam po prostu. Mogę jedynie napełnić sobie butelki z wodą...

Co mi polecacie na początek ?
Są jakieś ścisłe reguły jak się z nią ćwiczy ? Np. min.4,5,6 razy w tygodniu ?
Jeden trening dziennie, czy mogą być dwa jak np. są krótkie ?
Generalnie chciałam od Was jakieś dobre rady i dobre słowo na początek
Jak Wasze efekty w ogóle ? Warto ? Fajnie się z nią ćwiczy z perspektywy czasu ?

Dzięki z góry za wszelkie odpowiedzi i rady !
__________________
NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ !!!


kala2505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 16:37   #2247
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Zuzana Light

Ja mam zawirowania w pracy dlatego trochę opuściłam się w pisaniu. Na szczęście w ćwiczeniu nie. Choć nie wiem jak to dziś będzie bo do domu po pracy wracam o 21:15
Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
To chyba mam zwowa na dzisiaj
Z kolei u mnie planki to ulubione ćwiczenie.
Hania, ile masz maxa w normalnym planku?
nigdy w życiu nie próbowałam
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 18:57   #2248
Jagienkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Jagienkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 379
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez kala2505 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Ostatnio zaczęłam ćwiczyć z zuzką, długo nie mogłam się do niej przekonać ale w końcu zaczęłam - za mną zwow 57,23 i 31

Ta laska jest jakimś robotem stwierdzam, i dlatego zostaję z nią na dłużej
Wcześniej miałam przygodę z Ewką (of kors), potem Jillianowy Shred (tragedia ) i chwile mel b, a teraz biegam i chce na stałe ćwiczyć z zuzką bo jej programy się chyba nie kończą

Mój cel to schudnąć i mieć ładne,wysportowane, zdrowe i smukłe ciałko
Za mną już 8 kg, teraz ważę 70kg i chciałam do wakacji pozbyć się tych jeszcze co najmniej 5ciu...
Choć do końca waga moim "wyznacznikiem" nie jest, bo po prostu chce się ze sobą dobrze czuć i dobrze wyglądać

Chciałam Was też zapytać o treningi zuzki - bo jest ich cała masa, na razie ćwiczę bez obciążenia bo takowego nie posiadam po prostu. Mogę jedynie napełnić sobie butelki z wodą...

Co mi polecacie na początek ?
Są jakieś ścisłe reguły jak się z nią ćwiczy ? Np. min.4,5,6 razy w tygodniu ?
Jeden trening dziennie, czy mogą być dwa jak np. są krótkie ?
Generalnie chciałam od Was jakieś dobre rady i dobre słowo na początek
Jak Wasze efekty w ogóle ? Warto ? Fajnie się z nią ćwiczy z perspektywy czasu ?

Dzięki z góry za wszelkie odpowiedzi i rady !
Fajnie, że ćwiczysz z Zuzką, ja jestem jej ogromną fanką Jeżeli chodzi o mnie to ćwiczę 5-6 razy w tygodniu, wszystkie Zwowy za mną.
Ważne aby na początku dostosować ćwiczenia, modyfikować je, aby się nie zniechęcić i krzywdy sobie nie zrobić. Do tego zdrowe odżywianie i lepsze samopoczucie gwarantowane
__________________
Możesz mieć wszystko czego zapragniesz, jeżeli pozbędziesz się przekonania, że nie możesz tego mieć.

09.07.12r. było 72kg -> 01.07.13r. jest 55kg!

Jagienkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 19:24   #2249
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Zuzana Light

Pomyślałam sobie, że podsumuję swój butt month. Jestem bardzo zadowolona, że tak sobie te treningi urządziłam. W każdym tygodniu ćwiczyłam 5-6 razy, w tym 3 treningi to był ten przypadający na dany tydzień zwow na tyłek, a reszta to jakieś inne zwowy takie niesiłowe. Najbardziej podobał mi się nr 62, zdecydowanie najcięższy, fajny był też #63, zupełnie nie porwał mnie natomiast #64, może dlatego, że mam za dużą piłkę, więc bardziej się użerałam z nią niż porządnie ćwiczyłam. Ostatni z tej serii, czyli nr 65 też jest bardzo fajny, trochę mi przypomniał uwielbiany przez wszystkich #19. I przy tym ostatnim miła niespodzianka i pierwszy rezultat tego katowania tyłka -udało mi się zrobić pistolsy! Kiedyś robiłam je tak do poziomu kolana, potem udawało mi się czasami zejść na sam dół, ale nie dawałam rady wstać , a po tych 3 tygodniach zwowów na tyłek wyszło mi przy pierwszym podejściu bez problemu. W ogóle się tego nie spodziewałam, więc byłam lekko zszokowana. Więc na pewno zrobienie sobie takiego miesiąca ćwiczeń miało sens, mięśnie ewidentnie się wzmocniły. Wizualnie też jest lepiej, ale działam dalej, bo to jeszcze nie to, o co mi chodzi. Generalnie bardziej teraz bawię się w siłownię, dlatego trochę mnie tu mniej ostatnio. Zuzkę też mam w planie robić rzecz jasna, ale teraz albo będę wybierać jej treningi z ciężarami, albo robić siłowe we własnym zakresie i dokładać jej zwowy, te bardziej cardio. Myślę, że będzie ok.
koko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 19:48   #2250
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Przy pompkach będąc- mogłaby któraś z Was mi zarzucić linkiem do instruktarzu jak poprawnie zrobić pompkę? Poszukałabym sama ale nie jestem w stanie ocenić czy ten ktoś je robi poprawnie czy nie. I co ćwiczyć, żeby być w stanie ją zrobić, bo mimo że jestem coraz silniejsza to pompki nadal są wyzwaniem.
To ja podrzucę ten sposób nauki pompki:
http://www.youtube.com/watch?v=9A_zv...layer_embedded
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-31 16:08:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:01.