Dziewczyny z Piotrkowa Tryb i okolic - gdzie na fitness? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-11, 11:19   #1
Jesse
Rozeznanie
 
Avatar Jesse
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 523

Dziewczyny z Piotrkowa Tryb i okolic - gdzie na fitness?


Hej, szukam klubu fitness w Piotrkowie. Który polecacie?
Szukając w necie wyskakuje parę propozycji. Najbardziej zaciekawił mnie program zajęć Calypso. Chcą 150 zł za karnet open i wnioskuję z ich www, że za zapisanie się opłata 50 zł. Dość sporawo, choć biorąc pod uwagę ich wybór zajęć i godziny urzędowania mogłabym się skusić.

Nie wszystkie fitness mają własne strony www. Są też mniejsze, bardziej kameralne, również fajne miejsca...taką przynajmniej mam nadzieję.

Będę wdzięczna za podpowiedzi, nie jestem z Piotrkowa, ale z powodów planów osobistych właśnie tutaj będę częstym gościem.
Interesuje mnie zumba, pilates, joga, sauna, im większy wybór tym wiadomo-lepiej, będzie w czym wybierać. Jednak z drugiej strony, kameralne małe, osiedlowe studia z rodzinną, zaufaną atmosferką też są fantastyczne

Będę bardzo bardzo bardzo wdzięczna za podpowiedzi

Pozdrawiam Was!
__________________
"...powiedziałabym raczej, umiarkowany optymizm"
Jesse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 15:57   #2
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Dziewczyny z Piotrkowa Tryb i okolic - gdzie na fitness?

OSiR zajęcia z Mariką. 14zajec 60zl.
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 10:09   #3
Jesse
Rozeznanie
 
Avatar Jesse
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 523
Dot.: Dziewczyny z Piotrkowa Tryb i okolic - gdzie na fitness?

Dzięki za odpowiedź.
Na stronie osir nie mogę znaleźć rozpisanego harmonogramu, czy da się kupić karnet open i chodzić sobie na różne zajęcia? Czy jedyną drogą, by dowiedzieć się jakie oferują zajęcia to zadzwonić tam/
Dzięki jeszcze raz za propozycję,
pozdrawiam
__________________
"...powiedziałabym raczej, umiarkowany optymizm"
Jesse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 10:21   #4
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Dziewczyny z Piotrkowa Tryb i okolic - gdzie na fitness?

Tu masz aktualny rozkład zajęć
http://www.osirpt.pl/index.php?optio...katy&Itemid=60

Nie można kupić karnetu open, ale zajęcia są b. tanie 14 wejść za 60zł, czyli jedno wychodzi 4,3zł
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 10:54   #5
Jesse
Rozeznanie
 
Avatar Jesse
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 523
Dot.: Dziewczyny z Piotrkowa Tryb i okolic - gdzie na fitness?

Oooo, bardzo Ci dziękuję!
zadzwoniłam tam, dowiedziałam się wszystkiego. Szkoda tylko, że nie mają jogi, pilatesu, zumby. Przyznac jednak należy, że cena za 14 wejść jest wręcz zabawna.
dziękuję Ci za tą propozycję! Myślę, że skorzystam, jeśli nie znajdę innego klubu, który ma w ofercie te zajęcia u góry wypisane.

Pozdrawiam ciepło!
__________________
"...powiedziałabym raczej, umiarkowany optymizm"
Jesse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 11:10   #6
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Dziewczyny z Piotrkowa Tryb i okolic - gdzie na fitness?

Nie ma sprawy
Za tą cenę warto spróbować.
Joga i zumba powinna być w Calypso ale nie mogę znaleźć grafika na stronie. Tam karnet open kosztuje chyba 150zł./mieś.
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 11:00   #7
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Dziewczyny z Piotrkowa Tryb i okolic - gdzie na fitness?

Cytat:
Napisane przez Jesse Pokaż wiadomość
Hej, szukam klubu fitness w Piotrkowie. Który polecacie?
Szukając w necie wyskakuje parę propozycji. Najbardziej zaciekawił mnie program zajęć Calypso. Chcą 150 zł za karnet open i wnioskuję z ich www, że za zapisanie się opłata 50 zł. Dość sporawo, choć biorąc pod uwagę ich wybór zajęć i godziny urzędowania mogłabym się skusić.
Calypso jest chyba najlepsze! Jeśli ktoś zamierza duzo chodzić na fitness to karnet OPEN naprawdę się opłaca. W jego cenie możesz bez ograniczeń korzystać z siłowni, sauny i zajęć fitness
Ja osobiście najlepiej lubię zajęcia z Gosią G.
Opłata członkowska wcale nie zawsze obowiązuje! Czasami robią promocję i jej nie ma, trzeba sie dowiadywać albo ich obserwować na facebooku.
Tu masz grafik na obecny miesiac:
https://scontent-b-mad.xx.fbcdn.net/...01623660_n.jpg

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
OSiR zajęcia z Mariką. 14zajec 60zl.
W OSIRze też źle nie jest ale to juz nie ten standard co calypso. Tu, jak Ci koleżanka napisała, kupujesz karnet na ilość wejść.

Niedawno otwarto MSport, tam za Focusem na Słowackiego 127, ale jeszcze nie bylam...
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-26, 12:07   #8
walkergirl
Przyczajenie
 
Avatar walkergirl
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Piotrków
Wiadomości: 24
Dot.: Dziewczyny z Piotrkowa Tryb i okolic - gdzie na fitness?

Jesse, jeśli interesuje Cię coś wolniejszego polecam Stretching lub Piłki z Panią Izą na Osirze Fakt, nie ma darmowej sauny jak w Calypso, ale standard i jakość zajęć bardzo wysoka.
Step też bardzo fajny, tylko czasem trzeba walczyć o miejsce
Kameralna i miła atmosfera... Cena rewelacyjna 4coś za godzinę zajęć!
Ja chodzę na TBC, Piłki, czasem Stretching, Ćwiczenia Kształujące Sylwetkę... Szkoda tylko, że nie ma zajęć typowo tanecznych...
walkergirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 17:04   #9
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Dziewczyny z Piotrkowa Tryb i okolic - gdzie na fitness?

Cytat:
Napisane przez walkergirl Pokaż wiadomość
Jesse, jeśli interesuje Cię coś wolniejszego polecam Stretching lub Piłki z Panią Izą na Osirze Fakt, nie ma darmowej sauny jak w Calypso, ale standard i jakość zajęć bardzo wysoka.
Step też bardzo fajny, tylko czasem trzeba walczyć o miejsce
Kameralna i miła atmosfera... Cena rewelacyjna 4coś za godzinę zajęć!
Ja chodzę na TBC, Piłki, czasem Stretching, Ćwiczenia Kształujące Sylwetkę... Szkoda tylko, że nie ma zajęć typowo tanecznych...
Zgadzam się, za tą cenę warto iść do OSIRu!
Część zajęć na małej sali fitness i tam jest bardziej kameralnie a część na dużej gimnastycznej.

walkegirl ja nigdy nie byłam na stepie a tam chyba Pani Iza prowadzi?
Czy jest ciężko? Czy to zajęcia bardziej choreograficzne czy wzmacniające?

W Calypso jest o tyle fajnie, ze otwarte 7 dni w tygodniu i zajęcia są też do południa a nie tylko po południu
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 20:20   #10
walkergirl
Przyczajenie
 
Avatar walkergirl
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Piotrków
Wiadomości: 24
Dot.: Dziewczyny z Piotrkowa Tryb i okolic - gdzie na fitness?

Step u Pani Izy to zajęcia choreograficzne...
Czy trudne... może nie dla bardzo początkujących.
Frustrowałam się czasem gdy czegoś nie łapałam, ale po paru zajęciach śmigałam już jak reszta sali.

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

A Zumba w piotrkowie ? Gdzie jest fajna ? U nas chyba tylko w trzech miejscach jest ta oryginalna ZUMBA FITNESS... Calypso koło Fokusa i gdzieś na jakiejś sali... chcę się wybrać a nie wiem gdzie... polecicie?
walkergirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 13:27   #11
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Dziewczyny z Piotrkowa Tryb i okolic - gdzie na fitness?

Cytat:
Napisane przez walkergirl Pokaż wiadomość
Step u Pani Izy to zajęcia choreograficzne...
Czy trudne... może nie dla bardzo początkujących.
Frustrowałam się czasem gdy czegoś nie łapałam, ale po paru zajęciach śmigałam już jak reszta sali.
Dokładnie dlatego ja mimo początkowych chęci, nie chodzę wogóle do Izy Nie po to idę na zajęcia żeby się frustrować że nie łapę układu... no ale jak ktoś lubi taką formę ćwiczeń to będzie zadowolony.

Dziewczyny a możecie polecić jakąś siłownię, ale nie calypso?? Jest coś wogóle godnego uwagi w Piotrkowie? Nie chodzi mi o rowerki i orbitreki, tylko ciężary.
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-28, 15:01   #12
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Dziewczyny z Piotrkowa Tryb i okolic - gdzie na fitness?

Cytat:
Napisane przez walkergirl Pokaż wiadomość
Step u Pani Izy to zajęcia choreograficzne...
Czy trudne... może nie dla bardzo początkujących.
Frustrowałam się czasem gdy czegoś nie łapałam, ale po paru zajęciach śmigałam już jak reszta sali

Dzieki Ja jakoś bardzo początkująca nie jestem choć duzej wprawy w stepie też nie mam



Cytat:
Napisane przez walkergirl Pokaż wiadomość
A Zumba w piotrkowie ? Gdzie jest fajna ? U nas chyba tylko w trzech miejscach jest ta oryginalna ZUMBA FITNESS... Calypso koło Fokusa i gdzieś na jakiejś sali... chcę się wybrać a nie wiem gdzie... polecicie?
Z czystym sumieniem polecam zumbę w Calypso z Gosią!!!

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Dokładnie dlatego ja mimo początkowych chęci, nie chodzę wogóle do Izy Nie po to idę na zajęcia żeby się frustrować że nie łapę układu... no ale jak ktoś lubi taką formę ćwiczeń to będzie zadowolony.
Z jednej strony Cie rozumiem...ale z drugiej...nie ćwicząc nie będziesz umiała Te, którym teraz tak lekko to wszystko wychodzi też kiedys nie umiały :0
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 23:58   #13
Jesse
Rozeznanie
 
Avatar Jesse
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 523
Dot.: Dziewczyny z Piotrkowa Tryb i okolic - gdzie na fitness?

Oooo, ale się wątek fajnie rozwinął, dzięki dziewczyny za wszelkie opinie.
Mi po głowie chodzi Calypso. No super wybór zajęć, ogólnie bardzo dużo godzin otwarte.
Dzięki kochana za grafik

Nigdy tam nie byłam, grupy są duże? Pewnie spore, skoro to taki największy star fitnessowy w P-kowie I ludzie zapewne pielgrzymkami tam chodzą.
Karolinko, ogólnie polecasz?
kurcze blaszka.. mam ochotę się skusić, ale słabo trochę tak wskoczyć samej.
w poniedziałek zamierzam być w Waszym mieście, wstąpię tam chyba porozmawiać o dowiedziec się czegoś więcej o zajęciach, popatrzeć co w trawie piszczy, przez telefon z obsługą bardzo fajnie mi się rozmawiało
wszystko zdaje się naprawdę fajnie
__________________
"...powiedziałabym raczej, umiarkowany optymizm"
Jesse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 07:45   #14
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Dziewczyny z Piotrkowa Tryb i okolic - gdzie na fitness?

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
Dzieki Ja jakoś bardzo początkująca nie jestem choć duzej wprawy w stepie też nie mam [/COLOR]

[/COLOR]

Z czystym sumieniem polecam zumbę w Calypso z Gosią!!!


Z jednej strony Cie rozumiem...ale z drugiej...nie ćwicząc nie będziesz umiała Te, którym teraz tak lekko to wszystko wychodzi też kiedys nie umiały :0
Tylko przyznaję że takie zajęcia "skakane" srednio mnie bawią. Dla mnie najlepsza jest ta druga część, przede wszystkim z hantlami. Nie ukrywam że chciałabym iść powoli w stronę treningu siłowego.
Cytat:
Napisane przez Jesse Pokaż wiadomość
Oooo, ale się wątek fajnie rozwinął, dzięki dziewczyny za wszelkie opinie.
Mi po głowie chodzi Calypso. No super wybór zajęć, ogólnie bardzo dużo godzin otwarte.
Dzięki kochana za grafik

Nigdy tam nie byłam, grupy są duże? Pewnie spore, skoro to taki największy star fitnessowy w P-kowie I ludzie zapewne pielgrzymkami tam chodzą.
Karolinko, ogólnie polecasz?
kurcze blaszka.. mam ochotę się skusić, ale słabo trochę tak wskoczyć samej.
w poniedziałek zamierzam być w Waszym mieście, wstąpię tam chyba porozmawiać o dowiedziec się czegoś więcej o zajęciach, popatrzeć co w trawie piszczy, przez telefon z obsługą bardzo fajnie mi się rozmawiało
wszystko zdaje się naprawdę fajnie
Na stronie calypso jest do wydrukowania kupon który upoważnia do jednego darmowego wejścia więc może wydrukuj sobie na ten poniedziałek żeby wyprobowac? Ja mam zamiar dzisiaj to zrobić lub jutro, bo szukam jakiejś fajnej siłowni
Zagladaj też na strone calypso piotrkow na facebooku, są często informacje o bieżących promocjach.
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 18:38   #15
Jesse
Rozeznanie
 
Avatar Jesse
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 523
Dot.: Dziewczyny z Piotrkowa Tryb i okolic - gdzie na fitness?

Fajnie, dzięki za podpowiedź. Skorzystam
__________________
"...powiedziałabym raczej, umiarkowany optymizm"
Jesse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 12:22   #16
walkergirl
Przyczajenie
 
Avatar walkergirl
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Piotrków
Wiadomości: 24
Dot.: Dziewczyny z Piotrkowa Tryb i okolic - gdzie na fitness?

Postaram się sprawdzić tą Zumbę w Calypso, choć byłam na zajęciach u Pani Gosi... jeszcze przed Calypso i jakoś nie przypadła mi do gustu...
Jeśli nie mówi na zajęciach to może coś z tego będzie. Ona raczej taka roztrzepana i oszołomiona zawsze była i irytowało mnie jak pokrzykiwała, coś w stylu hej, joł, hop ;/

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

A był ktoś na Zumbie w Msport?

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

A słyszałam, że dobra i niedroga siłownia jest gdzieś w okolicach Piomy, ale nie byłam więc ręki nie dam

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

Fitness to tylko wzmacnianie, jeśli chcesz iść w stronę treningu siłowego to tylko indywidualna praca lub trening personalny z trenerem... ale czy u nas są wgl. trenerzy personalni? Wie ktoś na czym polega ćwiczenie z trenerem? Ile taka zabawa kosztuje? Za godzinę? Czy za miesiąc?
walkergirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 14:41   #17
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Dziewczyny z Piotrkowa Tryb i okolic - gdzie na fitness?

Cytat:
Napisane przez walkergirl Pokaż wiadomość
Postaram się sprawdzić tą Zumbę w Calypso, choć byłam na zajęciach u Pani Gosi... jeszcze przed Calypso i jakoś nie przypadła mi do gustu...
Jeśli nie mówi na zajęciach to może coś z tego będzie. Ona raczej taka roztrzepana i oszołomiona zawsze była i irytowało mnie jak pokrzykiwała, coś w stylu hej, joł, hop ;/

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

A był ktoś na Zumbie w Msport?

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

A słyszałam, że dobra i niedroga siłownia jest gdzieś w okolicach Piomy, ale nie byłam więc ręki nie dam

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

Fitness to tylko wzmacnianie, jeśli chcesz iść w stronę treningu siłowego to tylko indywidualna praca lub trening personalny z trenerem... ale czy u nas są wgl. trenerzy personalni? Wie ktoś na czym polega ćwiczenie z trenerem? Ile taka zabawa kosztuje? Za godzinę? Czy za miesiąc?
W calypso jest możliwość korzystania z pomocy trenera w ramach tego karnetu, tzn domyslam sie że po prostu jest tam trener którego można o coś podpytać. Ale chyba jest też możliwość treningu personalnego, trzeba by było zapytać.
Byłam na siłowni witasport, ogólnie może być ale muzyka tragiczna (protektor ...) i brak zamykanych szafek dla mnie dyskwalifikuje to miejsce.
Lubię zajęcia grupowe i pewnie z nich nie zrezygnuje ale to już dla mnie troszkę za mało. Żeby robić progres trzeba przekraczać granjce
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 16:16   #18
Jesse
Rozeznanie
 
Avatar Jesse
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 523
Dot.: Dziewczyny z Piotrkowa Tryb i okolic - gdzie na fitness?

Pięknie to ujęłaś Morgan. Należy przekraczać własne granice.
Wymieniłyście jeszcze jakieś dodatkowe kluby - Msport, jakaś wita..
Dużo tego w P-kowie?
Dopytuję ponieważ nie jestem stąd. A warto jeszcze wziąć jakiś inny pod uwagę?
Nawet taki mały osiedlowy bym brała- w zasadzie chętniej niż wielgaśny Calypso.
W necie jest tylko parę propozycji, w dodatku takie duże.

Naprawdę będę wdzięczna za propozycje.
W sumie stwierdziłam, że sprawa z długością godzin urzędowania zeszłaby na drugi plan.
__________________
"...powiedziałabym raczej, umiarkowany optymizm"
Jesse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 17:22   #19
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Dziewczyny z Piotrkowa Tryb i okolic - gdzie na fitness?

Witasport to typowa siłownia.
Wybór klubów z zajęciami grupowymi jest baaardzo słaby niestety... Z tego co znam to:
- calypso http://www.calypso.com.pl/klub/calyp...i/grafik-zajec
- osir http://www.osirpt.pl/index.php?optio...am-zaj-fitness
- Mrs Sporty http://www.mrssporty.pl/club657 nie wiem jakie mają zajęcia ale jest możliwość bezpłatnego wypróbowania
- Michalak sport http://michalaksport.pl/grafik-zajec/ nic nie wiem niestety o tym klubie
- coś takiego jeszcze znalazłam http://www.salon-studio.pl/grafik.html
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-02, 09:34   #20
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Dziewczyny z Piotrkowa Tryb i okolic - gdzie na fitness?

Cytat:
Napisane przez Jesse Pokaż wiadomość
Nigdy tam nie byłam, grupy są duże? Pewnie spore, skoro to taki największy star fitnessowy w P-kowie I ludzie zapewne pielgrzymkami tam chodzą.
Karolinko, ogólnie polecasz?
W calypso zajęcia fitness odbywają się już od 2 osób. Grupy są różne, zależy ile osób przyjdzie:czasami nawet ze 3 osoby a czasem 10. Fajnie sie tak ćwiczy bo prowadząca może obserwować ludzi, coś podpowiedzieć, skorygować postawę itp
Polecam jak najbardziej ten klub

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Na stronie calypso jest do wydrukowania kupon który upoważnia do jednego darmowego wejścia więc może wydrukuj sobie na ten poniedziałek żeby wyprobowac? Ja mam zamiar dzisiaj to zrobić lub jutro, bo szukam jakiejś fajnej siłowni
Zagladaj też na strone calypso piotrkow na facebooku, są często informacje o bieżących promocjach.
Ja mam ich na facebooku więc jestem na bieżąco Czasem są tam info, których nie ma na ich www

Cytat:
Napisane przez walkergirl Pokaż wiadomość
Postaram się sprawdzić tą Zumbę w Calypso, choć byłam na zajęciach u Pani Gosi... jeszcze przed Calypso i jakoś nie przypadła mi do gustu...
Jeśli nie mówi na zajęciach to może coś z tego będzie. Ona raczej taka roztrzepana i oszołomiona zawsze była i irytowało mnie jak pokrzykiwała, coś w stylu hej, joł, hop ;/
Mówisz o Gosi Golec?Bo tam jest jeszcze inna Gosia
A gdzie ona dawniej prowadziła zajęcia i jakie?

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
W calypso jest możliwość korzystania z pomocy trenera w ramach tego karnetu, tzn domyslam sie że po prostu jest tam trener którego można o coś podpytać.
Potwierdzam Będą wiedzieli, ze jesteś pierwszy raz i trener moze Ci założyć taką kartę gdzie ci rozpisze plan ćwiczeń na siłowni Chodzi o trening najbardziej dla Ciebie odpowiedni

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
- Michalak sport http://michalaksport.pl/grafik-zajec/ nic nie wiem niestety o tym klubie
Mam tam karnet. Lada dzień pójdę wiec podzielę sie opinią
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 22:03   #21
Jesse
Rozeznanie
 
Avatar Jesse
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 523
Dot.: Dziewczyny z Piotrkowa Tryb i okolic - gdzie na fitness?

śnig spadł i już zapał mniejszy ale i tak dupsko ruszyć trzeba.
Po głowie mi to Calypso chodzi - Karolinko, Ty tak polecasz bo jesteś zadowolona z udziału w zajęciach?
Piszesz, że masz karnet do Michalak Sport - zrezygnowałaś z jakichś powodów z Calypso?

Podziel się opinią, jakie wrażenia masz po Michalak Sport.

dzięki

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

Bardzo fajna, zachęcająca strona Mrs.Sporty.
Mnie bardzo zachęca jak www jest skonstruowana w taki schludny, rzetelny schematyczny system.
nie mogę tylko znaleźć harmonogramu zajęć.

ale wygląda to całkiem smacznie, tak kameralnie, przytulnie i bardzo estetycznie
__________________
"...powiedziałabym raczej, umiarkowany optymizm"

Edytowane przez Jesse
Czas edycji: 2013-12-04 o 22:23
Jesse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 16:28   #22
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Dziewczyny z Piotrkowa Tryb i okolic - gdzie na fitness?

Cytat:
Napisane przez Jesse Pokaż wiadomość
śnig spadł i już zapał mniejszy ale i tak dupsko ruszyć trzeba.
Po głowie mi to Calypso chodzi - Karolinko, Ty tak polecasz bo jesteś zadowolona z udziału w zajęciach?
Oczywiście, że jestem zadowolona inaczej bym nie polecała
Jeśli ktoś ma zamiar dużo chodzić to naprawdę sie opłaca karnet kupić. Podziel sobie te zalóżmy 150 zł (czy 75 za pół m-ca bo takie karnety też są) przez ilość godzin które ćwiczysz - wychodzi nawet kilka zł/godz
Ostatnio byla promocja, że karnet na grudzień można bylo kupić juz 25 listopada czyli mialaś jeszcze wiecej czasu na korzystanie

Cytat:
Napisane przez Jesse Pokaż wiadomość
Piszesz, że masz karnet do Michalak Sport - zrezygnowałaś z jakichś powodów z Calypso?

Podziel się opinią, jakie wrażenia masz po Michalak Sport.
Nie zrezygnowałam z calypso- chodzę tam cyklicznie tzn czasem kupię karnet tam, czasem do osiru a do Michalak sport akurat wygrałam w radiu

Byłam póki co 2 razy- nawet fajnie. Fajna instruktorka, grupki nieduze Muszę sie jeszcze tam na zumbę wybrać

jesse a Ty gdzieś chodzilaś na fitness?
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 19:59   #23
Jesse
Rozeznanie
 
Avatar Jesse
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 523
Dot.: Dziewczyny z Piotrkowa Tryb i okolic - gdzie na fitness?

Karolcia, ja w Krakowie na MultiSport chodziłam gdzie się da. Ale to też dość dawno temu było i teraz będąc już w innym miejscu chciałabym ustrzelić sobie fajny klub

Mi po głowie krąży mała kameralna grupka. Ten Calypso to taaaaaki moloch

No, ale coś za coś małe kameralne miejsce nie da mi takiego wachlarzu zajęć..
Kuszące to, ojjj kuszące. Kuszące jest tez to, że mogę sobie skoczyć na zajęcia o 21 i poskakać. Zajęcia w weekendy też są dość ekskluzywną sprawą, wszak w innych klubach zazwyczaj ich nie ma

Wklejam ze strony calypso
• Bezpłatna opieka trenera na siłowni oraz indywidualny plan treningowy
• Dodatkowy bonus: tylko u nas pomiary tłuszczu i masy mięśniowej na najnowocześniejszym sprzęcie

przy karnecie OPEN.

Jak to Karolciu rozumieć, czy idąc na siłownię za każdym razem mogę poprosić o pomoc trenera? Czy to jakiś jednorazowa akcja promocyjna ku zachęceniu klienta?
czy pomiary tłuszczu i mięśni mogę zażądać raz w miesiącu np.żeby sobie sprawdzać postępy? Korzystałaś z tychże opcji?

A jakie są grupy np. na jodze - czy mowa tu o kilku osobach, czy 30? Wiadomo, zależy ile przyjdzie, ale uśredniając, sale są duże więc i ludzi dużo?
Wiesz, chodzi mi o to, żeby wykonywać ćwiczenia dobrze, ja byłam na zajęciach z pilatesu w jednym z krakowskich klubów, takich właśnie ogromnych i tak sobie mi sie podobało, właśnie przez to, że ludzi było bardzo dużo i każdy sobie jak mu się podobało. Do tego trzeba się z matą jakoś rozłożyć, ci dalej rozstawieni zwyczajnie nie wszystko widzieli co robi instruktorka. A nie o to mi chodzi.
Chciałabym wynosić z ćwiczeń oprócz potu i zakwasów coś więcej.

Jak z tym calypso jest
__________________
"...powiedziałabym raczej, umiarkowany optymizm"

Edytowane przez Jesse
Czas edycji: 2013-12-06 o 20:02
Jesse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-07, 15:51   #24
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Dziewczyny z Piotrkowa Tryb i okolic - gdzie na fitness?

Cytat:
Napisane przez Jesse Pokaż wiadomość
Karolcia, ja w Krakowie na MultiSport chodziłam gdzie się da. Ale to też dość dawno temu było i teraz będąc już w innym miejscu chciałabym ustrzelić sobie fajny klub
Oj fajnie że mogłaś z takiej karty korzystać
U nas też w niektórych miejscach można

Cytat:
Napisane przez Jesse Pokaż wiadomość
Mi po głowie krąży mała kameralna grupka. Ten Calypso to taaaaaki moloch
Wydaje Ci się jak patrzysz z zewnatrz Bo ten cały budynek to nie jest fitness klub Na dole masz bank, na piętrze chiński market chyba, a klub jest wyzej Siłownia i sala nie są takie duze

Cytat:
Napisane przez Jesse Pokaż wiadomość
Wklejam ze strony calypso
• Bezpłatna opieka trenera na siłowni oraz indywidualny plan treningowy
• Dodatkowy bonus: tylko u nas pomiary tłuszczu i masy mięśniowej na najnowocześniejszym sprzęcie

przy karnecie OPEN.

Jak to Karolciu rozumieć, czy idąc na siłownię za każdym razem mogę poprosić o pomoc trenera? Czy to jakiś jednorazowa akcja promocyjna ku zachęceniu klienta?
czy pomiary tłuszczu i mięśni mogę zażądać raz w miesiącu np.żeby sobie sprawdzać postępy? Korzystałaś z tychże opcji?
Przy zakupie karnetu oni widzą ze jesteś pierwszy raz i powinni Ci dać trenera, ewentualnie poproś go o pomoc Ja jak dawno temu byłam na dniach otwartych to mi powiedział na jakim urządzeniu jak ćwiczyć itp
Niektorzy mają tam takie karty swoje gdzie mają trening rozpisany- wiadomo, każdy czego innego oczekuje wiec i ćwiczenia moze mieć inne zlecone.
Gdzieś tam też widziałam taką elektroniczna wage, mozliwe że ona mierzy pozim tlucszczu ale pewna nie jestem

Cytat:
Napisane przez Jesse Pokaż wiadomość
A jakie są grupy np. na jodze - czy mowa tu o kilku osobach, czy 30? Wiadomo, zależy ile przyjdzie, ale uśredniając, sale są duże więc i ludzi dużo?
Chciałabym wynosić z ćwiczeń oprócz potu i zakwasów coś więcej.
Jak z tym calypso jest
Na jodze byłam akurat raz czy dwa ale powiem Ci że pani kompetentna. tłumaczy ćwiczenia, podchodzi do ludzi i koryguje postawę.

Dla mnie też jest ważne, aby nie ćwiczyć "sobie a muzom" ale żeby to mialo jakiś sens.

Maly klub jest też na Belzackiej na przeciwko basenu ale bylam tam tylko na saunie- jakie są ćwiczenia nie wiem
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 11:12   #25
Jesse
Rozeznanie
 
Avatar Jesse
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 523
Dot.: Dziewczyny z Piotrkowa Tryb i okolic - gdzie na fitness?

Dzięki,
a na tej jodze dużo wtedy osób było?
__________________
"...powiedziałabym raczej, umiarkowany optymizm"
Jesse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 18:31   #26
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Dziewczyny z Piotrkowa Tryb i okolic - gdzie na fitness?

Taka informacja odnośnie piotrkowskiego calypso - nie uznają tego jednorazowego zaproszenia z ich własnej strony internetowej
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 16:38   #27
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Dziewczyny z Piotrkowa Tryb i okolic - gdzie na fitness?

Cytat:
Napisane przez Jesse Pokaż wiadomość
Dzięki,
a na tej jodze dużo wtedy osób było?
Poniżej 10 osób chyba.
Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Taka informacja odnośnie piotrkowskiego calypso - nie uznają tego jednorazowego zaproszenia z ich własnej strony internetowej
No co Ty?
o to trzeba czekać na dni otwarte jeśli ktoś chce darmowe wejście mieć.

A w ten weekend otwierają nowy fitness klub Green Fit- na Slowackiego 93- niby wiem gdzie to jest, ale nie widzę oznakowania pod tym adresem
A to pewna informacja bo na ich profilu na facebooku jest
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 21:55   #28
Jesse
Rozeznanie
 
Avatar Jesse
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 523
Dot.: Dziewczyny z Piotrkowa Tryb i okolic - gdzie na fitness?

Ooo, ciekawe co to za klub Może jakiś wart uwagi.
Karolinko, Ty jesteś widzę bardzo "w temacie"
Jeśli uda Ci się czegoś dowiedzieć, albo będziesz na otwarciu. Pisz śmiało tutaj jakie wrażenia.
Ja fb nie mam, i nie wiem co się tam dzieje.
Bardzo fajna informacja.
Ja będę jutro w Piotrkowie, chyba wdepnę do Calypso przy okazji.

p.s. dziewczyny, Wy jesteście z Piotrkowa - ciężko chyba tu znaleźć pracę? ja jestem na etapie szukania pracy i dużego wyboru ofert w necie nie ma, zastanawiam się jak to będzie wyglądać ale zamierzam jutro będąc w Piotrkowie połazić z cv.
Trochę się martwię ale cóż...jak szukać to pełną gębą
__________________
"...powiedziałabym raczej, umiarkowany optymizm"
Jesse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-12, 09:24   #29
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Dziewczyny z Piotrkowa Tryb i okolic - gdzie na fitness?

Cytat:
Napisane przez Jesse Pokaż wiadomość
Ooo, ciekawe co to za klub Może jakiś wart uwagi.
Karolinko, Ty jesteś widzę bardzo "w temacie"
Jeśli uda Ci się czegoś dowiedzieć, albo będziesz na otwarciu. Pisz śmiało tutaj jakie wrażenia.
Ja fb nie mam, i nie wiem co się tam dzieje.
Bardzo fajna informacja.
Ja będę jutro w Piotrkowie, chyba wdepnę do Calypso przy okazji.

p.s. dziewczyny, Wy jesteście z Piotrkowa - ciężko chyba tu znaleźć pracę? ja jestem na etapie szukania pracy i dużego wyboru ofert w necie nie ma, zastanawiam się jak to będzie wyglądać ale zamierzam jutro będąc w Piotrkowie połazić z cv.
Trochę się martwię ale cóż...jak szukać to pełną gębą
Nawet bardzo ciężko Chyba że ktoś ma jakieś super znajomości...
i 99% osób które znam pracuje za najniższa krajową A w jakiej branży będziesz szukać?
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-12, 11:31   #30
Jesse
Rozeznanie
 
Avatar Jesse
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 523
Dot.: Dziewczyny z Piotrkowa Tryb i okolic - gdzie na fitness?

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Nawet bardzo ciężko Chyba że ktoś ma jakieś super znajomości...
i 99% osób które znam pracuje za najniższa krajową A w jakiej branży będziesz szukać?
skróciłam post. Byłam dziś w Piotrkowie, naprawdę ciężko tam z pracą. Poszperam w necie i zastanowię się co dalej z tym tematem zrobić. Dzięki za zainteresowanie MorganLeFay
__________________
"...powiedziałabym raczej, umiarkowany optymizm"

Edytowane przez Jesse
Czas edycji: 2013-12-12 o 22:10
Jesse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-06 12:42:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:19.