Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-12-25, 23:40   #91
modliszka84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 629
Dot.: Mój pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez molly_20
Poza tym facet z ktorym to sie stalo byl prawiczkiem i mial male pojecie na temat seksu. mimo wsyztsko uwazam, ze pierwszy raz powinno sie przezyc z facetem doswiadczonym, ktory bedzie umial sprawic ze bedzie to cudowne przezycie.
A ja wcale tak nie uważam...Wręcz przeciwnie...Jeśli chłopak cie kocha i ty jego, znacie swoje ciała, to nieważne czy jest doświaczony czy nie będzie chciał dla ciebie jak najlepiej, powinien być delikatny, czuły a wtedy razem wszytskiego się nauczycie..I to jest dopiero piękne, jak razem można uczyc sie siebie, seksu i poznawać poraz pierwszy smak miłości...
I nie ma znaczenia czy on jest prawiczkiem czy nie...
__________________
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem" - M.Twain

http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=1675216
modliszka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-26, 01:25   #92
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: Mój pierwszy raz

Popieram Modliszkę, bo mądrze gada.
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-26, 19:22   #93
moni888
Raczkowanie
 
Avatar moni888
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 321
GG do moni888
Dot.: Mój pierwszy raz

pierwszy raz przezylam niedawno w wieku 18 lat moj TZ czekal prawie 4 latka nadal jestesmy razem a przed tym starczaly mu inne zastepcze formy sexu! oj bolalo bardzo bardzo do tej pory na poczatku boli mimo ze moj TZ jest bardzo delikatny! ale pewnie z czasem minie
__________________
Przekonani ze polaczylo ich uczucie nagłe!
a co na to schody,korytarze,ulice?
moze jakies"przepraszam"w scisku?
moze bylo cos zgubionego i podniesionego?
klamki na ktorych dotykl kladl sie na dotyk?
21.02.2009 Maja
03.03.2014 Jakub
moni888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-26, 19:58   #94
mala_czarna
Zadomowienie
 
Avatar mala_czarna
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 550
Dot.: Pierwszy raz ... Ile miałyście latek ?

Cytat:
Napisane przez meesha
mam 18 lat i pierwszy raz jeszcze przede mna
tak jak ja
__________________
Free your mind.
mala_czarna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-27, 16:55   #95
iron_angel_ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jasło/Kraków
Wiadomości: 449
GG do iron_angel_ona
Dot.: Pierwszy raz ... Ile miałyście latek ?

Ja swoj pierwszy raz przezylam w nocy z 31/1 sierpnia z moim aktualnym tż było to po niech policze...6 mc znajomosci kurcze ale krotko myslalam ze z nim troche dłuzej jestem :P No ale tak to jest jezeli kobieta taka napalona zreszta nasza znajomosc strasznie dziwna jest
on jest o 2 lata starszy zrobilismy to w moim pokoju wszyscy byli na polu przy grillu.troszke było krwi alew nie bolalo tak bardzo bo on jest bardzo delikatny to były najpiekniejsze 3 minuty mojego zycia hihihihiih
iron_angel_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-28, 14:12   #96
gagatek100
Przyczajenie
 
Avatar gagatek100
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4
Smile

Dokładnej daty nie pamiętam ale to było jakoś tak w styczniu chyba 2002 roku . Byliśmy ze sobą 3 lata. Zanim do tego doszło nakupiliśmy całą masę środków antykoncepcyjnych . On był prawiczkiem a ja dziewicą . Bolało ale tylko na samym początku (jak "wchodził" ) . Był delikatny a ja wyrozumiała . Oczywiście przerwa na założenie prezerwatywy . Nie miałam plamienia . Ani kropli krwi . To było u niego w domu w jego pokoju w jego łużku , pod jego pieżynką . Było ok. Ale praktyka czyni mistrza . Jesteśmy ze sobą już 6 lat i jest cudownie . On wie co ja lubię , ja wiem co on . On jest reżyserem - lubiwymyślać więc się nie nudzimy i nie ma mowy o monotonii . I choć ma całą tonę wad a ja dwie to za dwa lata zostanie moim mężem .

On jest reżyserem - lubiwymyślać więc się nie nudzimy i nie ma mowy o monotonii .

Oczywiści reżyseruje nasze intymne chwile.

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-04-03 o 13:03 Powód: Post pod postem. Istnieję edycja-proszę z niej korzystać!
gagatek100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-29, 23:19   #97
gibonka
Raczkowanie
 
Avatar gibonka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Cieszyn/Opole
Wiadomości: 31
GG do gibonka
Unhappy Dot.: Mój pierwszy raz

ja mam prawie 17 lat (za 3tyg.urodzinki) i chlopaka o 2lata starszego. Bardzo chcialabym przezyc z nim moj pierwszy raz. Problem w tym ze on tego chce TERAZ a ja nie jestem wciaz gotowa(jestesmy razem od 7miesiecy). Owszem uwielbiam jego pieszczoty, uwielbiam go sama zadowalac i gdy on to robi swim jezyczkiem i momentami az sie we mnie gotuje z rozkoszy. Jednak kiedy nie jestem "w stanie ekstazy" to wiem ze nie jestem jeszcze gotowa na seks. Uważam ze gdyby on okazal sie byc tym jedynym (co z reszta jest chyba glupie skoro jestem taka mloda) to byloby to najpiekniesza rzecza na swiecie przezyc swoj pierwszy raz z Nim, moim jedynym i po bozemu po slubie. Oczywicie moj mezczyzna tego nie rozumie bo nie chodzi do kosciola tak jak ja i poza tym wychodzi z zalozenia ze skoro ma juz te 19 lat to czas najwyzszy zeby juz przestac byc prawiczkiem. Czy ktoras z was miala lub ma podobny problem? Prosze o help!! Chcialabym mu jakos wytlumaczyc ten moj sposob myslenia ale nie potrafie
gibonka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-30, 08:27   #98
klarrra
Raczkowanie
 
Avatar klarrra
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 32
Dot.: Mój pierwszy raz

Hmmm, mój pierwszy raz odbył się w dniu moich 18 urodzin, choć wcale tego nie planowałam. Byłam z moim pierwszym chłopakiem 3 miesiące, po imprezie on został u mnie i... stało się! Przyjemności, ani bólu nie było, było troszkę krwi. On zapewne miał z tego więcej frajdy niż ja. A też był prawiczkiem.
Byłam z nim potem jeszcze niecałe 2 lata, potem rozstaliśmy się. Tzn ja z nim zerwałam, bo uświadomilam osbie, że podobnie jak w przypadku koleżanki Czekoladki, jest dla mnie za słaby, mało konsekwentny, niezdecydowany na nic konkretnego w życiu. Poza tym poznałam już wtedy innego, o wiele starszego i bardziej sexy faceta. I choć ten drugi to była tylko znajomość platoniczna to już wiedziałam jakiego typu facet mnie interesuje. P.S. Po półtorej roku zaangażowalam się na całego w tym drugim i bylismy razem 8 lat (do niedawna...). A z moim pierwszym utrzymuję sporadyczny kontakt koleżeński. Wiem, że odkąd miał mnie nie udało mu się stworzyć żadnego związku, który trwałby dłużej niż 3 miesiace. To było 11 lat temu (Boże, jak ten czas leci!!!)
klarrra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-30, 13:36   #99
elly2
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja utopia
Wiadomości: 2 396
Dot.: Mój pierwszy raz

Widze, ze watek zalozony przeze mnie preznie sie rozwija
__________________
"Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."


elly2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-30, 18:46   #100
blue _eyes
Zadomowienie
 
Avatar blue _eyes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 430
Dot.: Mój pierwszy raz

Jestem z chlopakiem dwa miesiace. Obydwoje chcielibysmy zaczac wspolzyc (jestesmy strasznie na siebie napeleni:P), jednak uwazam ze jestesmy chyba zbyt krotko ze soba... nie chialbym potem czegos zalowac...a tak mnie kusi jego obecnosc
__________________





blue _eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-03, 12:55   #101
aga)
Raczkowanie
 
Avatar aga)
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 82
GG do aga)
Dot.: Mój pierwszy raz

Mój pierwszy raz zdażył się mięsiąc po mojej 18 czyli już ho ho 3 lata temu. Chodziliśmy ze sobą ok.9 miesięcy, oboje chcieliśmy tego już wcześniej ale jakoś się nie 'udawało"?! Ja byłam dziewicą, on mało doświadczony. Pozatym ja z natury jestem bojączka i panikara więc to jeszcze bardziej utrudniało. Zdażyło się to całkiem z nienacka, niespodziewanie, po prostu samo się stało. Po tym wydarzeniu chodziliśmy kilka dni z takim bananem na twarzy. Nadal jesteśmy razem, mieszkamy ze soba już od około roku, w sierpniu będzie 5 latek jak jesteśmy razem. W tego Sylwestra o północy oświadczył mi się.
__________________
aga ; )
aga) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-04, 16:32   #102
Oliwka :))
Przyczajenie
 
Avatar Oliwka :))
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19
Talking Dot.: Mój pierwszy raz

No coooz...
Moj pierwszy raz napewno NIE BYL taki, jak wiele osob uwaza jaki powinien byc
Dziewictwo stracilam, na imprezie, w tzw. 'trojkacie' (z facetem o 12 lat starszym i o 8, z ktorymi teraz sie kumpluje) i moze to nie jest powod do dumy, ale ja jestem szczesliwa i naprawde niczego nie zaluje
Nic nie bolalo, nie krwawilam i
nie oddalabym tego doswiadczenia na rzecz pierwszego razu 'po bozemu',w lozeczku
Pozdrawiam
Oliwka :)) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-15, 23:40   #103
Klariska
Wtajemniczenie
 
Avatar Klariska
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 336
Dot.: Mój pierwszy raz

Moj pierwszy raz zdarzyl sie w sylwestra rok temu w wieku 17 lat, po okolo 1,5 roku poznania sie (1rok bylismy juz razem). Wogole nie bolalo. Bardzo go Kochalam. Moj facet byl delikatny. Wiedzial ze ja nigdy z nikim... i nawet sie z nikim nie calowalam przed nim(moze to zabrzmiec smiesznie ale tak bylo). Do tej pory jestesmy razem, choc nasz zwiazek jest burzliwy To juz bedzie ponad 2 lata Kocham go coraz bardziej...

Edytowane przez Klariska
Czas edycji: 2006-01-16 o 00:19
Klariska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-16, 02:30   #104
nadie4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 39
Dot.: Mój pierwszy raz

ja byłam z chłopakiem 2 lata ale w tym samym czasie miałam przyjaqciela internetowego i to z nim spedziłam swoj pierwszy raz było to 3 lata temu i do dzis jestesmy razem i od poczatku poznania razem zamieszkalismy.Zerwałam ze swoim chłopakiem pojechałam do niego do grecji iByłam strasznie zakochana,i na 5 dzien kochalismy sie. Chociaz przespałabym sie z nim juz 1 dnia..ale nie3stety dostałam okres... Wiec moj pierwszy raz...było cudownie chociaz bolało i troche krwawiłam..a potem ryczałam pół nocy...taki szok, na drogi dzien powtórka i juz bez bólu,teraz troch3e załuje ze nie przespałam sie z tamtym chłopakiem z ktorym byłam 2 lata...bo ciekawi mnie jak to jest z innym...Kocham faceta z ktorym jestem i nigdy go nie zdradze...ale mysle o innych i troche załuje za miałam tylko jednego i tak pozostanie
nadie4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-16, 12:57   #105
mononoke
Raczkowanie
 
Avatar mononoke
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 268
Dot.: Mój pierwszy raz

.

Edytowane przez mononoke
Czas edycji: 2010-03-12 o 00:15 Powód: zmiana czasu
mononoke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-17, 15:53   #106
sugar_kitty
Zakorzenienie
 
Avatar sugar_kitty
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 174
GG do sugar_kitty
Red face Dot.: Mój pierwszy raz

14.01.2006 takze bardzo niedawno
a jak sobie o tym teraz myślę, to mi się śmiać chce ;D
bolało tylko na początku, potem już wcale, a gdy zaczęło się robić coraz bardziej przyjemnie, chłopak zerwał się z łóżka jak oparzony- spodnie w kolanach, przerażenie w oczach <hahaha> okazało się,że z pokoju obok wołał go tata ja myk myk ubrania i siebie pod kołdrę chłopak zaczął się szybko ubierać i poszedł zapytać o co rodzicom chodziło gdy przyszedł, siadł na łóżku i oddychał jak po jakimś maratonie<hahaha> poprosiłam go,żeby przyniósł mi coś do picia. "zaraz, zaraz, przecież w takim stanie się im znowu nie pokażę"
nie żałuję tego
__________________
po prostu Milena
sugar_kitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-18, 16:07   #107
maarzenaa
Raczkowanie
 
Avatar maarzenaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: żary
Wiadomości: 179
Dot.: Mój pierwszy raz

hej czu uwazacie ze powinno sie przezyc pierwszy raz zkims zkim sie jest w zwiazku? .. rok temu przez ponad 7m-cy szalalam za taki jednem .. on wiedzial o tym..byl wyrozumialy, spedzalismy czasem mile chwile,ale nie mogl byc ze mna bo ma pewna zasade.. [ nie bede go obgadywac] kolejne 8 m-cy gdy dalam sobie znim pas. nie myslamonic, zapomnialam nawet, ale w swieta wyszlismy na spacer.. potem zaczelismy czesciej na gg gaadc... o takich pierdach i na zarty o sexie... dalej ma ta zasade ze nie chce na razie dziewczyny, pewna noc przesiedzilismy raze razem.. i wtedy calowalismy sie... i uswiadomilam sobie,ze moje silne uczucie nie minelo do niego.. tzn to nie to samo co wtedy ale chyba jeszcze cos.. on nie chce nikogo na razie.. ale calowal sie ze mna..[ wiem ,ze to nic nie ozancza] jeszczer ok temu bardzo chcialam znim to zrobic, teraz sobie tak otym gadamy.. [ na "zarty"] ja mowie,ze chcialabym zrobic to z kims z kim jestem [ ale czy to prawda?] .. on mowie,ze chcialby zkkims z kim bedzie juz do konca razem... ale jakbymsy sie ta "uparli" to mogloby do tego dojsc..ale czy warto? czy czekac na tego z kim bede razem z nim? <?>
maarzenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-25, 17:03   #108
maruna
Raczkowanie
 
Avatar maruna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Błonie k Warszawy
Wiadomości: 32
Dot.: Mój pierwszy raz

muszę Wam to napisać

u mnie też miało być do slubu, ale w okolicach mojej 18stki poczułam sie taka dorosła i poprostu zachciałam...
więc mamy dom pełen rodziny i drugi domek na tyłach, drewniany, po babci
poszlismy tam z premedytacja na szybki pierwszy raz
dzień, zapach stęchlizny, ogromne skrzypiace łoże a nad nim wielki obraz z Częstochowy
nic nie czułam, chciałam szybko skończyć by nikt nas nie nakrył
to było 6 lat temu i nie żałuje choć 2 lata później sie rozstalismy

potem był ten drugi pierwszy raz z moim mężem
__________________
MARUNA

grzeczne dziewczynki idą do nieba, a niegrzeczne idą tam gdzie chcą
maruna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-13, 13:27   #109
Miska82
Raczkowanie
 
Avatar Miska82
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów :)
Wiadomości: 67
Dot.: Mój pierwszy raz

Mój pierwszy raz, to była raczej chęc stracenia dziewictwa, (w końcu miałam, aż 18 lat ) stało się to podczas imprezy i nic dla nas nie znaczyło.
Teraz jestem z moim TŻ, którego bardzo kocham i zdecydowaliśmy się na to po prawie roku bycia razem (znamy się znacznie dłuzej). Było cudownie (przez ten czas bycia razem zdążyliśmy trochę poznać nasze potrzeby) , spokojna muzyczka, pusty domek (bez stresu, ze nagle domownicy wrócą wcześniej) i MY. Tak naprawdę to dopiero teraz był dla mnie naprawdę pierwszy raz. (12.02.2006)

Kocham Cię Misiaczku - Twoje Słoneczko
Miska82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-15, 19:03   #110
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Mój pierwszy raz

Moj pierwszy raz -19 listopad 2005, nasz zwiazek trwal pol roku.Wiem, ze szybko si eto potoczylo, ale bylam zdecydowana, naprawde! Mialam wtedy 17 lat {w ta niedziele mam18stke). Dlaczego zdecydowalam sie na wspolzycie?Hm.. po prostu uwazalam, ze MoJ obecny TŻ jest kims z kim chce to zrobic i nigdy nie bede tego zalowac, nawet jesli nie bedziemy razem. I nie zaluje
Oczywiscie Moj pierwszy raz byl zaplanowany, zatroszczylam sie o antykoncepcje hormonalna, na wszelki wypadek byla jeszcze prezerwatywa (paniczny strach przed ciaza).
Przynzam ze Pierwszy raz troche mnie rozczarowal, bo myslalam, ze jest tak jak na filmach, same ochy i achy ale jak sie nabierze wprawy, to jest calkiem przyjemnie;]
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-15, 21:06   #111
fredka
Rozeznanie
 
Avatar fredka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 704
Dot.: Mój pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez hawrodytka
Moj pierwszy raz -19 listopad 2005
Zrobiłaś to w moje 19ste urodziny
fredka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-15, 21:46   #112
modliszka84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 629
Dot.: Mój pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez fredka
Zrobiłaś to w moje 19ste urodziny
i dzien po moich 21 urodzinach
__________________
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem" - M.Twain

http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=1675216
modliszka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-15, 23:56   #113
noemi_kh
Rozeznanie
 
Avatar noemi_kh
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 519
Dot.: Mój pierwszy raz

Mój, a raczej nasz (bo TŻ-ta też) był 10 lipca 2004 r., miałam 21 lat
noemi_kh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-16, 11:48   #114
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Mój pierwszy raz

mój pierwszy raz był 13.06.2000. Miałam 18 lat-on 23. Nie znałam go zbyt dobrze, niestety. Chciałam się zwyczajnie "zemścić" na mojej licealnej miłości, która mnie zostawiła-a z którą planowałam wyjazd pod namiot..no i wiecie co..hehe
Bardzo szczeniackie w sumie, zależało mi na utracie tego nieszczesnego wianka-byłam ostatnią dziewicą w klasie hehe
Nie bolało w ogóle. Ale przyjemności też zbyt wielkiej nie miałam..
Z tym facetem spotkałam się potem jeszcze tylko kilka razy.
spray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-16, 14:33   #115
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Mój pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez fredka
Zrobiłaś to w moje 19ste urodziny
hehe, ale ten swiat mały spoznione zyczenia urodiznowe, hihi
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-16, 16:53   #116
natka294
Rozeznanie
 
Avatar natka294
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zakątek :P
Wiadomości: 536
Dot.: Mój pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez gibonka
ja mam prawie 17 lat (za 3tyg.urodzinki) i chlopaka o 2lata starszego. Bardzo chcialabym przezyc z nim moj pierwszy raz. Problem w tym ze on tego chce TERAZ a ja nie jestem wciaz gotowa(jestesmy razem od 7miesiecy). Owszem uwielbiam jego pieszczoty, uwielbiam go sama zadowalac i gdy on to robi swim jezyczkiem i momentami az sie we mnie gotuje z rozkoszy. Jednak kiedy nie jestem "w stanie ekstazy" to wiem ze nie jestem jeszcze gotowa na seks. Uważam ze gdyby on okazal sie byc tym jedynym (co z reszta jest chyba glupie skoro jestem taka mloda) to byloby to najpiekniesza rzecza na swiecie przezyc swoj pierwszy raz z Nim, moim jedynym i po bozemu po slubie. Oczywicie moj mezczyzna tego nie rozumie bo nie chodzi do kosciola tak jak ja i poza tym wychodzi z zalozenia ze skoro ma juz te 19 lat to czas najwyzszy zeby juz przestac byc prawiczkiem. Czy ktoras z was miala lub ma podobny problem? Prosze o help!! Chcialabym mu jakos wytlumaczyc ten moj sposob myslenia ale nie potrafie

wiesz to prawda nie powinnas sie spieszyc to ma byc ,decyzja taka ze sama tego chcesz tak naprawde,z milosci a nie tylko ot tak.A co do tego ze nie bedzie na cale zycie to sie mozna mylic czasem ja zaczelam chodzic moim majac niecale 16 lat.kochalismy sie po pol roku z milosci.teraz troche uwazam ze moglismy poczekac.ale byla to przemslana decyzja bez wymuszen i przede wszystkim dlatego ze sie kochamy.byl barrdzo delikatny.. do tej pory jestesmy razem mimo rozstania 8 miesiecznego.. w sumie to 4 latka jest przy mnie i trwa i juz tak zawsze bedzie bo plany sa....
natka294 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-03, 12:53   #117
Ciri :)
Raczkowanie
 
Avatar Ciri :)
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 206
Dot.: Mój pierwszy raz

Bardzo aktualny temat, jak dla mnie hehe
Mój pierwszy raz był niecałe 2 tygodnie temu, mam 18 lat, on 23
U mnie w domu, było wspaniale, nic nie planowaliśmy, po prostu tego dnia czuliśmy oboje, że chcemy iść dalej.
Nie bolało, żadnej krwi, było naprawdę fajnie. I ciągle jest
Ciri :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 13:21   #118
witaminka
Rozeznanie
 
Avatar witaminka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 568
Dot.: Mój pierwszy raz

czytam wasze historie i az mi łezka płynie ... chyba z zazdrosci mam 19 lat zadnego dlugiej zwiazku...na choryzoncie tez marnie jest no jeden ale on chyba wlasnie chce tylko "przeleciec" mnie :/ nie traktuje mnie powaznie , ale ciagnie mnie do niego:P zawsze nasze (zadkie) spotkania koncza sie gorąco chcialabym miec kogos kto by mnie w tej chwili traktowal jak ksiezniczke a nie... lalke gumowa :/ ehh poczekam (chyba )
__________________
- wiesz które rany goją sie najdłużej?
- te po szczęściu ...
witaminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 10:57   #119
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Dot.: Mój pierwszy raz

mój pierwszy raz - wspominam raczej dobrze
było to 14.03.2006, miałam wtedy 22 lata, z facetem z którym byłam 2 lata bez miesiąca i którego kocham , dla nas obojga był to pierwszy raz. Było to po koncercie, (przedtem próbowaliśmy juz kilka razy ale zbyt bolało byśmy mogli dokończyć). On bardzo chciał, ja nie za szczególnie, ale wiedziałam, ze i tak nastąpi to w najbiższym czasie, więc się zgodziłam. Był ogromny ból i niewielkie krwawienie - nie wiem czym to mogło być spowodowane może tym, ze tego wieczora dość dużo wypiłam, może tym że byłam za mało rozgrzana, czy za bardzo spięta, pewnie nałożyły się te wszystkie przyczyny. Od tamtej pory mineło już trochę czasu i teraz jest już fajnie - na tyle fajnie ze najchętniej nie wypuszczałabym mojego KOchanie z łóżka. Wszystkiego nauczyliśmy się razem i to jest piękne.
__________________
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 13:18   #120
6f0bb0e746d6dd564297849b3c339446a28efa5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 719
Dot.: Mój pierwszy raz

ja bylem 2 lata z dziewczyna. teraz mamy po 17 latek i nie jestemy razem. nie robilismy tego, chociaz ona chciala. nie zgodzilem sie, bo nawet teraz jeszcze sie nie czuje dojrzaly do tego. przede wszystkim boje sie wpadki, bo jako 17, 18-latek nie jestem w stanie zapewnic dziecku normalnego domu...
6f0bb0e746d6dd564297849b3c339446a28efa5c jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:55.