WROCŁAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAŻENIA, ITP.) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-18, 17:18   #91
anielunia
Raczkowanie
 
Avatar anielunia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 40
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

ech no ja niestety nie będę na spotkaniu bo wyjeżdżam 16 września i wracam dopiero kolo 21 no nic. A jeśli chodzi o wiek to chyba nie ma znaczenia i tak się pewnie dogadamy :P ja też nie jestem świeżo po liceum, bardziej po studiach buźki
anielunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 19:05   #92
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

tez dostalam list.
Ja w szkole tez nie bede najmlodsza
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 21:15   #93
NeYves
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 36
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Cytat:
Napisane przez spax Pokaż wiadomość
Nie zdziw się jak nie będziesz najstarsza
Czyli zapowiada sie grupa " starszaków"
...
Dziewczyny, czy dobrze zrozumiałam..planujecie spotkanie osób zarówno z ksmetyki jak i samego wizażu? czy jakoś oddzielnie?
NeYves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 07:54   #94
jarisa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 10
Red face Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Wydaje mi się że z kosmetyki i wizażu powinny spotkać się razem.w końcu będziemy w tej samej szkole.Im więcj się dziewczyn pozna tym będzie raźniej no i fajniej. Cieszyłabym sie gdybym nie była najstarsza. Dziewczyny znikam z forum do 27.08 jadę na wakacje. Pzdrawiam




Cytat:
Napisane przez NeYves Pokaż wiadomość
Czyli zapowiada sie grupa " starszaków"
...
Dziewczyny, czy dobrze zrozumiałam..planujecie spotkanie osób zarówno z ksmetyki jak i samego wizażu? czy jakoś oddzielnie?
jarisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 08:18   #95
loulou1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 13
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Witam,
dołączam się do dyskusji na tym wątku bo widzę, że tu się więcej dzieje niż na tym https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...leckiej&page=2

Jeśli chodzi o spotkanie to też jestem za tylko nie wiem czy uda mi się przyjechać 18.09 na 18.00 bo mam kawałek do Wro ( jedyne 200km ;P ) Ale jakby mi się udało to bardzo chętnie.
Swoją drogą to jestem ciekawa ile jest tutaj osób z wizażu-zaocznego (próbowałam policzyć ale trochę się miesza z kosmetyką )
Może by tak założyć na n-k klasę wizażu i osobno kosmetyki i wtedy byśmy się tam wszystkie znalazły i byłoby prościej?!
A co do wieku to ja też już swoje 22 mam
Pzdr
loulou1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 10:34   #96
seele
Raczkowanie
 
Avatar seele
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 30
GG do seele
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

ja do wro mam ok 250 km to jest dla mnie za duzo zeby dojezdzac dlatego szukam pokoju tu do wynajecia. mysle ze z tym na nk tez dobry pomysl, chyb bedize proscie;p co do 18 wrzesnia na 18 to moze byc do uzgodnienia, jak narazie nikt sie nie sprzeciwia, w sumie nawet nie wiem kto by na bank byl? w sumie nic nie wiadomo:p
Dziewczyny zlozylam papiery na wizaz+stylizacja, teraz sie boje ze tam bedize wiecej stylizacji niz wizazu a tego nie chce, ciekawe czy wrazie czego mozna zmienic grupe z tej na sam wizaz?
seele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 10:56   #97
anielunia
Raczkowanie
 
Avatar anielunia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 40
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Cytat:
Napisane przez seele Pokaż wiadomość
Dziewczyny zlozylam papiery na wizaz+stylizacja, teraz sie boje ze tam bedize wiecej stylizacji niz wizazu a tego nie chce, ciekawe czy wrazie czego mozna zmienic grupe z tej na sam wizaz?

Sluchaj seele wydaje mi sie ze na wizaz + stylizacja jest wlasnie wiecej tych przedmiotow ze stylizacja zwiazanych z tego co pamietam, poniewaz porownywalam te dwa kierunki wizaz + stylizacja i wizaz - charakteryzacja. I pani mi powiedziala w sekretariacie ze to jest specjalizacja i ze albo wybieramy styliste albo wizazyste na specjalizacje. Tylko teraz juz zglupialam i nie chce nikogo w blad wprowadzac, nie wiem czy chodzilo jej o sam kierunek wizaz + stylizacja ze mozna sobie wybrac czy osobno wizaz + stylizacja = stylista, wizaz - charakteryzacja = wizazysta . Ja chyba sie jutro wybiore do szkoly i jeszcze popytam dokladnie i jak sie uda to spisze przedmioty.
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Cytat:
Napisane przez loulou1987 Pokaż wiadomość
Witam,
dołączam się do dyskusji na tym wątku bo widzę, że tu się więcej dzieje niż na tym https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...leckiej&page=2

Jeśli chodzi o spotkanie to też jestem za tylko nie wiem czy uda mi się przyjechać 18.09 na 18.00 bo mam kawałek do Wro ( jedyne 200km ;P ) Ale jakby mi się udało to bardzo chętnie.
Swoją drogą to jestem ciekawa ile jest tutaj osób z wizażu-zaocznego (próbowałam policzyć ale trochę się miesza z kosmetyką )
Może by tak założyć na n-k klasę wizażu i osobno kosmetyki i wtedy byśmy się tam wszystkie znalazły i byłoby prościej?!
A co do wieku to ja też już swoje 22 mam
Pzdr

fajny pomysł z ta nasza klasa a co do posta dot. godzin rozpoczecia zajec to mam informacje ze zajecia beda sie odbywac od godziny 10 do mniej wiecej 17, ale moze sie cos zmienilo
anielunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-19, 11:40   #98
loulou1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 13
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

[QUOTE=seele;13796851]ja do wro mam ok 250 km to jest dla mnie za duzo zeby dojezdzac dlatego szukam pokoju tu do wynajecia. QUOTE]

Seele a skąd jesteś? Może gdzieś z moich okolic... Ja jestem z Wielkopolski a dokładniej z Turku.
loulou1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 13:49   #99
seele
Raczkowanie
 
Avatar seele
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 30
GG do seele
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Anielunia z tego co mi babka w sekretariacie mowila to ze w kierunku wizaz+stylizacja sie wybiera specjalizacje, ale ja juz tez zglupialam i nie wiem co z tego wynika;P takze jak sie dowiesz i moze spiszesz przdmioty to bedzie wiadomo wiecej mnie interesowal glownie wizaz z elementami stylizacji, najwyzej zmienie jak pozwola.

loulou1987 ja jestem z lubuskiego, z okolic gorzowa wlkp. wydaje mi sie ze dojezdzac jest bez sensu, tym bardziej ze u mnie pracy nie znajde, a we wrocku mam na ta wieksza szanse
seele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 13:54   #100
boomszakalaka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 11
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Ja też bardzo chetnie stawię sięna spotkanie:P Mam nadzieje że będzie nas dużo

Co do keirunku wizaż+stylizacja na stroie pisze że to 2 dyplomy w jednym... no zobaczymy:P Fajnie że połączyli te kierunki

Co do wieku też nie jesteś świerzo po liceum

Edytowane przez boomszakalaka
Czas edycji: 2009-08-19 o 13:58
boomszakalaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 13:58   #101
seele
Raczkowanie
 
Avatar seele
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 30
GG do seele
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

na stronie szkoly znalazlam nr gg do kogos tam i napisalam z pytaniem o ten polaczony kierunek i napisala mi tylko: "Witam, zapisujac sie na kierunek wizaz ,stylizacja jest gratis.Zapraszam"
:?
seele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-19, 15:34   #102
anielunia
Raczkowanie
 
Avatar anielunia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 40
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Cytat:
Napisane przez seele Pokaż wiadomość
na stronie szkoly znalazlam nr gg do kogos tam i napisalam z pytaniem o ten polaczony kierunek i napisala mi tylko: "Witam, zapisujac sie na kierunek wizaz ,stylizacja jest gratis.Zapraszam"
:?

hahaha i wszystko jasne :P ja jutro zawioze zdjecia do szkoly to sie wypytam jeszcze raz dokladnie wszystkiego i napisze jutro :P wiem ze na wizaz - charakteryzacja oprocz wizazu i charakteryzacji sa tez elementy stylizacji bo o to sie akurat pytalam ale nie wiem w koncu co z tym drugim kierunkiem wizaz + stylizacja
anielunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 18:22   #103
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

JA juz dawno zalozylam nasza-klasa kosmetyki + wizazu

http://nasza-klasa.pl/school/67434/19
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 21:12   #104
NeYves
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 36
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

http://nasza-klasa.pl/school/67434/20

Utworzyłam klasę Wizaż+ charakteryzacja ( zaoczne) !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edytowane przez NeYves
Czas edycji: 2009-08-20 o 08:05
NeYves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 21:32   #105
anielunia
Raczkowanie
 
Avatar anielunia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 40
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

hej hej to w końcu się wybiera na kierunek wizaż - charakteryzacja zaocznie?? bo jak na razie to widziałam tylko wizaż+stylizacja a to chyba nie to samo
anielunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 07:16   #106
loulou1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 13
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Ja się zapisałam na sam wizaż bez stylizacji ale już sama nei wiem jak to jest z tymi kierunkami...
loulou1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 08:04   #107
NeYves
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 36
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Przed chwilką dzowniłam do szkoły, bo się naprawde idzie ztym pogubić...Najpierw mówili, że połączą wizaż ze stylizacją a w tym bedą elementy charakteryzacji... natomiast teraz okazało się, że jednak jest oddzielnie wizaż ze stylizacją i wizaż z charakteryzacją...a do tego czego w ogóle nie zrozumiałam można to razem jeszcze polączyc
zakrecone
w każym razie poprosiłam żeby konkretnie zmienic mi na wizaż-charakteryzacje
NeYves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 09:58   #108
seele
Raczkowanie
 
Avatar seele
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 30
GG do seele
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

ja juz sama nie wiem gdzie ja ide :p napisalam na podaniu wizaz+stylizacja, ale czekam teraz az Anielunia sie moze czegos dowie;p swoja droga powinni to wyjasnic mniej wiecej na stronie bo jak widac czeski film - nikt nic nie wie.

Anielunia kiedy bedziesz szła tam?

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

dobra nie wytrzymalam i zadzwonilam :P wypytalam o wszystko. Babka wymienila mi przedmioty jakie beda na wizazu charakteryzacji i powiedziala ze te same sa na wizazu+stylizacji tylko ze jeszcze dochodza elementy stylizacji, przez co przedmiotow jest troche wiecej niz na samym wizazu, ale tez niektore sie pokrywaja bo chcac niechcac to sa troszke podobne kierunki. Zaleznie od tego czy przewodni wybierze sie wizaz czy stylizacje - na koniec jest odpowiednio wpisany zawod. np ja wybralam przewodni wizaz to bede miala wizazystka ze specjalizacja stylizacja. Uf :p
seele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 10:11   #109
anielunia
Raczkowanie
 
Avatar anielunia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 40
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Cytat:
Napisane przez seele Pokaż wiadomość
ja juz sama nie wiem gdzie ja ide :p napisalam na podaniu wizaz+stylizacja, ale czekam teraz az Anielunia sie moze czegos dowie;p swoja droga powinni to wyjasnic mniej wiecej na stronie bo jak widac czeski film - nikt nic nie wie.

Anielunia kiedy bedziesz szła tam?

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

dobra nie wytrzymalam i zadzwonilam :P wypytalam o wszystko. Babka wymienila mi przedmioty jakie beda na wizazu charakteryzacji i powiedziala ze te same sa na wizazu+stylizacji tylko ze jeszcze dochodza elementy stylizacji, przez co przedmiotow jest troche wiecej niz na samym wizazu, ale tez niektore sie pokrywaja bo chcac niechcac to sa troszke podobne kierunki. Zaleznie od tego czy przewodni wybierze sie wizaz czy stylizacje - na koniec jest odpowiednio wpisany zawod. np ja wybralam przewodni wizaz to bede miala wizazystka ze specjalizacja stylizacja. Uf :p
Ja wlasnie napije sie kawy i lece do szkoly.
No to w sumie to sa podobne kierunki bo jak sie wybierze przewodni wizaz to pewnie bedzie wiecej przedmiotow z wizazu. A na kierunki wizaz - charakteryzacja jest tez kilka przedmiotow ze stylizacji. Pomieszane to wszystko
anielunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-20, 10:18   #110
seele
Raczkowanie
 
Avatar seele
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 30
GG do seele
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

z tego co babka mowila to kierunki roznia sie tym ze na polaczonym jest wiecej przedmiotow z samej stylizacji, no i na papierze masz inaczej napisane;p
ja nie zmieniam, chcialam miec wizaz z elementami stylizacji to skoro tak bedzie to zostaje przy tym;p no i j atez sie zgubilam kto idzie na sam wizaz a kto na wizaz ze stylizacja?
seele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 13:39   #111
anielunia
Raczkowanie
 
Avatar anielunia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 40
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

tak jak już seele pisała są dwa kierunki wizaż - charakteryzacja i tutaj się kończy z dyplomem wizażysty/ki i ma się dodatkowo specjalizację charakteryzacja. A drugi kierunek to wizaż+stylizacja i kończy się z tytułem wizażysta/ka ze specjalizacją stylizacji jeżeli przewodni wybierze się wizaż, stylistę/kę ze specjalizacją wizażu ma się jak przewodni wybierze się stylizację.
Na wizaż - charakteryzacja są następujące przedmioty:
- wizaż
- technika makijażu
- charakteryzacja
- make up artist
- kolorystyka
- kompozycja i rysunek
- stylizacja fryzur
- historia makijażu i stroju
- podstawy stylizacji ubioru
- pracownia kosmetyczna i chemia kosmetyków kolorowych
- fotografia
ten kierunek bardziej nastawiony jest na makijaż z niewielkimi elementami stylizacji

na kierunku wizaż+stylizacja w zależności od tego jaką się wybierze specjalizacje będzie się miało przedmioty takie jak na wizażu (podejrzewam, że nie wszystkie - zależy czy wybieramy wizaż czy stylizację) plus dodatkowe przedmioty nastawione wyłącznie na stylizację:
- historia mody i ubioru
- materiałoznawstwo odzieżowe
- stylizacja
- komponowanie (zasady projektowania ubioru)
- zagadnienia mody współczesnej
- kolorystyka
- rysunek żurnalowy
- kreowanie wizerunku
- zajęcia praktyczne

i tyle się dowiedziałam. Na dzień dzisiejszy pani mówiła, że planowane są dwie grupy jak zapytałam do jakiego kierunku to powiedziała, że zostaną państwo rozdzieleni do różnych kierunków. Więc pewnie chodziło jej o to, że będzie jedna grupa z wizażu- charakteryzacji, a druga wizażu+stylizacji.

wyprawka jak wiadomo kosztuje 350 zł, ja się pytałam ile będzie kosztować bez pędzli powiedziała, że dokładnie nie wie ale pędzle kosztują ok 200 zł w zależności od tego ile zestawów zamówią czy będą jakieś zniżki jakie to będą komplety. Fartuszki kosztują 70 zł - duże rozmiary to tylko białe bo czarne mają chyba do rozmiaru 40 czy jakoś tak. Chyba, że coś im się tam uda zamówić. Bielizna do analizy kolorystycznej chyba ok 30 zł i ubezpieczenie niecałe 30 zł.

I chyba to wszystko
Pozdrawiam
anielunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 19:14   #112
boomszakalaka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 11
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Ufff rzeczywiście dużo się wywiedziałaś Dobże że wybrałam ten wizaż+stylizację. Przedmioty jak widzę bardzo fajne

Widzę że ja w tej szkole będę bardziej się czuła jak uczestniczka programów tvnstyle albo podobnych hehe:P Normalnie sama rozrywka.
Bardzo mi to odpowiada

Też pytałam o pędzle, bo mam troche swoich w razie czego wolałabym dokupić a nie kupować komplet nowych. Pani w sekretariacie powiedziała że można profesorów na pierwszych zajęciach bez problemu spytać czy to co posiadamy jest ok i w razie czego co dokupić.
Ale ja wolałabym wiedzieć wczesniej bo pędzle to spory wydatek...

Fartuszek planuję kupić na własną rękę w sklepach gdzie są np pielęgniarskie, cena jest podobna i rozmiarów ani kolorów nie brakuje.

Co do bielizny oriętuje się ktoś jak to coś wygląda? Pani mówiła mi że to taka jakby pelerynka? Jeżeli tak to w jakim kolorze, ktokolwiek widział ktokolwiek wie?
Bo jeżeli ta bielizna nie jest skomplikowana to może poprostu sama uszyję zamiast przepłacać 30zł za pelerynkę:P...
boomszakalaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 23:14   #113
anielunia
Raczkowanie
 
Avatar anielunia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 40
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Cytat:
Napisane przez boomszakalaka Pokaż wiadomość
Co do bielizny oriętuje się ktoś jak to coś wygląda? Pani mówiła mi że to taka jakby pelerynka? Jeżeli tak to w jakim kolorze, ktokolwiek widział ktokolwiek wie?
Bo jeżeli ta bielizna nie jest skomplikowana to może poprostu sama uszyję zamiast przepłacać 30zł za pelerynkę:P...

to jest chyba cos takiego http://a.swistak.pl/000/156/156302_1024.jpg ale nie wiem

Edytowane przez anielunia
Czas edycji: 2009-08-20 o 23:15
anielunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 23:35   #114
seele
Raczkowanie
 
Avatar seele
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 30
GG do seele
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

no to w sumie w koncu chyba wszystko wiemy;D
ja tez mam jakis tam zestaw pedzli ale nie mam pojecia czy on jest dobry.jakosc na pewno jest wazna, nie narzekam, ale to byl prezent wiec nawet nie wiem w jakich granicach cenowych on byl. chyba skorzystam z tego co boomszakalaka mowila i podejde i po prostu spytam co do wizaz+stylizacja tez sie ciesze ze w koncu przy tym zostalam hehe no fakt niczym tvn style ciekawe czy bedziemy tam szyc:P heeh boo ja nie umiem za bardzo;p
seele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 08:58   #115
NeYves
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 36
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

To kto poza Anielunią idzie jeszcze z nami na charakteryzację?
NeYves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 09:09   #116
spax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 34
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

@anielunia: dobra robota
spax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 10:48   #117
loulou1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 13
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

[/QUOTE][/QUOTE]
Cytat:
Napisane przez NeYves Pokaż wiadomość
To kto poza Anielunią idzie jeszcze z nami na charakteryzację?
Ja idę z Wami
loulou1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 12:34   #118
seele
Raczkowanie
 
Avatar seele
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 30
GG do seele
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

boomszakalaka to teraz wychodzi na to ze tylko my idziemy na wizaz+stylizacja :p
dziewczyny, co z tym piwem integracyjnym?;p
seele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 08:56   #119
boomszakalaka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 11
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Cytat:
Napisane przez seele Pokaż wiadomość
boomszakalaka to teraz wychodzi na to ze tylko my idziemy na wizaz+stylizacja :p
dziewczyny, co z tym piwem integracyjnym?;p
Może nikt nie przyznaje:P hehe Ja tam się cieszę z wyboru kierunku, a babka w szkole mówiła, że jest dużo chętnych wiec nie będziemy same

Co do spotkania integracyjnego jestem za tym 18.09
boomszakalaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 14:06   #120
Ewelina690
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 147
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Dziewczyny, orientujecie sie moze do kiedy trzeba wplacic pierwsza rate? Bo zapomnialam sie spytac :P

I co robicie z ta wyprawka za 350zl? Sporo kasy...z drugiej strony nie jest nawet dokladnie opisane co ma w niej byc, np. nie wiem co sie kryje pod haslem 'narzedzia'...

Spotykamy sie 18.09. wszytskie? Tzn studium dwuletnie i roczne?

Edytowane przez Ewelina690
Czas edycji: 2009-08-24 o 14:07 Powód: blad
Ewelina690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-01 11:37:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:48.