Miłośniczki Primark - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-06, 12:00   #2791
kkira_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5
Dot.: Miłośniczki Primark

Hej wybieram sie do primarku w bremen za tydzien. Czy sa jakies przeceny ? Pozdrawiam
kkira_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 12:08   #2792
moniuleczka
Zakorzenienie
 
Avatar moniuleczka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 910
Dot.: Miłośniczki Primark

Cytat:
Napisane przez kkira_ Pokaż wiadomość
Hej wybieram sie do primarku w bremen za tydzien. Czy sa jakies przeceny ? Pozdrawiam
W Primarku zawsze są jakieś przeceny
__________________

moniuleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 15:56   #2793
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Miłośniczki Primark

Cytat:
Napisane przez 6roove Pokaż wiadomość
oj, na allegro zwykle się przepłaca, więc nie martw się zresztą, ja kupiłam swoje na wyprzedaży, akurat miałam na wyjazd na urlop, jednak założę się, że sprzedawca kupił je własnie po przecenie, zauważylam, że Ci tacy drobni sprzedawcy, co nie mają firm, to wykupują mnóstwo rzeczy przecenionych, albo po prostu tanich i sprzedają na all w masowych ilościach
Cóż, każdy orze jak może, nie ma co się dziwić. Moje sandałki jeszcze nie przyszły, nie żeby mi się aż tak spieszyło, ale jestem ich bardzo ciekawa
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 19:24   #2794
Anijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anijka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 225
Dot.: Miłośniczki Primark

Witam Primarkomaniaczki

Mam pytanie odnośnie Barcelony: ktoś może był (niedawno albo w ogóle?), jak oceniacie i co ładnego mogę znaleźć? Gdyż za tydzień o tej porze będę już w tym pięknym mieście i w moim harmonogramie kilkudniowej wycieczki musi się znaleźć czas dla primarka :P
Anijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 18:41   #2795
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: Miłośniczki Primark

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Cóż, każdy orze jak może, nie ma co się dziwić. Moje sandałki jeszcze nie przyszły, nie żeby mi się aż tak spieszyło, ale jestem ich bardzo ciekawa
oj, wiadomo, jednak mnie takie coś wkurza, handlują mnóstwem rzeczy, podatków nie płacą, to my na nich łożymy
to podchodzi pod działalność gosp. i jest nieuczciwe

a tak w ogóle możliwe że za tydzien załapię się na primarka
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 18:49   #2796
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Miłośniczki Primark

Cytat:
Napisane przez 6roove Pokaż wiadomość
oj, wiadomo, jednak mnie takie coś wkurza, handlują mnóstwem rzeczy, podatków nie płacą, to my na nich łożymy
to podchodzi pod działalność gosp. i jest nieuczciwe

a tak w ogóle możliwe że za tydzien załapię się na primarka
No wiadomo, kupują za grosze na wyprzedażach,a potem na allegro dają takie ceny, że szok.

Ale Ci zazdroszczę Primarka, pewnie już układasz listę zakupów
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 19:34   #2797
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Miłośniczki Primark

Cytat:
Napisane przez 6roove Pokaż wiadomość
oj, wiadomo, jednak mnie takie coś wkurza, handlują mnóstwem rzeczy, podatków nie płacą, to my na nich łożymy
to podchodzi pod działalność gosp. i jest nieuczciwe

a tak w ogóle możliwe że za tydzien załapię się na primarka
ale jak by podatki płacili ceny na pewno byłby wyższe Po za tym muszą na tym zarabiać, bo sprzedaż na allegr0 czas i pieniądze pozera. Nic za darmo. Robią to dla pieniędzy. Bo za darmo nikt by nie bawił się w sprzedaż za free. Chociaż przyznam , że marże rzeczy z primarku nie są aż takie wysokie jak innych marek. Z tym, że cena przesyłki jest trochę przesadzona
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-07, 20:10   #2798
niikozja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 298
Dot.: Miłośniczki Primark

dziewczyny a można gdzieś zobaczyć zdjęcia z najnowszej kolekcji? Chciałabym się zorientować co teraz jest w Primarku. A może któraś wizażanka ma na miejscu sklep i mogłaby cyknąc parę fotek?
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
niikozja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 21:59   #2799
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Miłośniczki Primark

Cytat:
Napisane przez 6roove Pokaż wiadomość
oj, wiadomo, jednak mnie takie coś wkurza, handlują mnóstwem rzeczy, podatków nie płacą, to my na nich łożymy
to podchodzi pod działalność gosp. i jest nieuczciwe

a tak w ogóle możliwe że za tydzien załapię się na primarka
no ale jakby nie handlowali to nie mielibiście możliwości zakupu tych rzeczy coś za coś
Przyznam szczerze że ja sobie troche dorabiam na tym Ale to tylko kilka razy do roku bo nie mam kiedy jeździć do Anglii :P
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 08:49   #2800
carolans
Zadomowienie
 
Avatar carolans
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 670
Dot.: Miłośniczki Primark

Cytat:
Napisane przez niikozja Pokaż wiadomość
dziewczyny a można gdzieś zobaczyć zdjęcia z najnowszej kolekcji? Chciałabym się zorientować co teraz jest w Primarku. A może któraś wizażanka ma na miejscu sklep i mogłaby cyknąc parę fotek?
na prshots, ale szczerze za dużo to tam nie zobaczysz, najlepsze by były foty z kazdego dzialu - ale kto sie na to porwie ? ;-)
__________________



Laura 20.12.2009
Oliwia 8.07.2011
carolans jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 11:07   #2801
thess
Raczkowanie
 
Avatar thess
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 485
Dot.: Miłośniczki Primark

Cytat:
Napisane przez niikozja Pokaż wiadomość
dziewczyny a można gdzieś zobaczyć zdjęcia z najnowszej kolekcji? Chciałabym się zorientować co teraz jest w Primarku.
Trochę zdjęć z kolekcji SS 2011 z cenami i datami wejścia do sprzedaży można znaleźć też tutaj: http://www.instyle.co.uk/fashion/edi...s/primark-ss11
thess jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-08, 14:00   #2802
kkira_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5
Dot.: Miłośniczki Primark

Oo ja jestem chętna na zdjęcia primarku w Bremen. Komuś chciałoby się cyknąć?
kkira_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 15:44   #2803
niikozja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 298
Dot.: Miłośniczki Primark

Cytat:
Napisane przez carolans Pokaż wiadomość
na prshots, ale szczerze za dużo to tam nie zobaczysz, najlepsze by były foty z kazdego dzialu - ale kto sie na to porwie ? ;-)
Cytat:
Napisane przez thess Pokaż wiadomość
Trochę zdjęć z kolekcji SS 2011 z cenami i datami wejścia do sprzedaży można znaleźć też tutaj: http://www.instyle.co.uk/fashion/edi...s/primark-ss11
dziękuję brat mojego TŻ jest w Anglii i ma okazję kupić mi parę ciuszków w Primarku. Niestety ciężko mi go nakierować co to ma być nie widząc co teraz jest w sklepach. A wiadomo jak to chłop, samemu mu ciężko coś wybrać. No i dlatego fajnie by było gdyby któraś wizażanka mająca dostęp do Primarka zrobiła parę fotek i wstawiła, nacieszyć oko też fajnie Ach ile ja bym dała, żeby samej zrobić tam zakupy
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum

Edytowane przez niikozja
Czas edycji: 2011-02-08 o 15:52
niikozja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 17:03   #2804
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: Miłośniczki Primark

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
ale jak by podatki płacili ceny na pewno byłby wyższe Po za tym muszą na tym zarabiać, bo sprzedaż na allegr0 czas i pieniądze pozera. Nic za darmo. Robią to dla pieniędzy. Bo za darmo nikt by nie bawił się w sprzedaż za free. Chociaż przyznam , że marże rzeczy z primarku nie są aż takie wysokie jak innych marek. Z tym, że cena przesyłki jest trochę przesadzona
przecież ci, którzy mają firmy, płacą podatki np. Monashe. I ceny mają podobne.
więc logiczne, że ci z firmami na tym tracą, bo przyjdzie taki bez działalności, narąbie ceny niższe, a klient patrzy na cenę, więc ci z dzialalnością muszę tę cenę obnizyć,
i to jest w tym niesprawiedliwe

Cytat:
Napisane przez paulinkka Pokaż wiadomość
no ale jakby nie handlowali to nie mielibiście możliwości zakupu tych rzeczy coś za coś
Przyznam szczerze że ja sobie troche dorabiam na tym Ale to tylko kilka razy do roku bo nie mam kiedy jeździć do Anglii :P
no jak to? sprzedają nie tylko ci na lewo, są też firmy.

paulinkka, pewnie jest wiele takich osób jednak, jak sama piszesz, sprzedajesz od czasu do czasu.

-----
ja będę w Bremen (mam nadzieję ), jednak raczej nie będę trzaskać fot, BO... jak zwykle będę musiała w ekspresowym tempie obskoczyć sklep (pewnie nawet nie pójdę do przymierzalni), później chcę jeszcze wpaść do paru innych, ale póki co.. zobaczymt, czekam na decyzję
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 19:41   #2805
sheepka
Rozeznanie
 
Avatar sheepka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nad oceanem...kamienista plaża...
Wiadomości: 777
Dot.: Miłośniczki Primark

Wczoraj szybko przeleciałam przez Primarka I udało mi się kupić dwie zwykłe bokserki i 3pack fajnych gaciorków iii zrobić aż 2 zdjęcia Ale niestety zupełnie zapomniałam obfocić wystawy
Sorki dziewczynki, że tylko to wklejam Postaram się w tym tygodniu jeszcze tam wpaść, bo chcę kupić sobie zasłonki na okna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2011-02-07 14.31.29.jpg (154,1 KB, 320 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2011-02-07 14.31.54.jpg (104,0 KB, 229 załadowań)
__________________
Rozczarowania trzeba palić, nie balsamować...
sheepka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 19:49   #2806
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Miłośniczki Primark

Cytat:
Napisane przez 6roove Pokaż wiadomość
przecież ci, którzy mają firmy, płacą podatki np. Monashe. I ceny mają podobne.
więc logiczne, że ci z firmami na tym tracą, bo przyjdzie taki bez działalności, narąbie ceny niższe, a klient patrzy na cenę, więc ci z dzialalnością muszę tę cenę obnizyć,
i to jest w tym niesprawiedliwe


no jak to? sprzedają nie tylko ci na lewo, są też firmy.

paulinkka, pewnie jest wiele takich osób jednak, jak sama piszesz, sprzedajesz od czasu do czasu.

-----
ja będę w Bremen (mam nadzieję ), jednak raczej nie będę trzaskać fot, BO... jak zwykle będę musiała w ekspresowym tempie obskoczyć sklep (pewnie nawet nie pójdę do przymierzalni), później chcę jeszcze wpaść do paru innych, ale póki co.. zobaczymt, czekam na decyzję
ja sprzedaje, ale nie powiem gdzie ;> i biore mniej niz ci co maja firmy. Wiec ktos kto u mnie kupuje raczej jest zadowolony bo placi mniej ;-)
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 21:20   #2807
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: Miłośniczki Primark

Cytat:
Napisane przez sheepka Pokaż wiadomość
Wczoraj szybko przeleciałam przez Primarka I udało mi się kupić dwie zwykłe bokserki i 3pack fajnych gaciorków iii zrobić aż 2 zdjęcia Ale niestety zupełnie zapomniałam obfocić wystawy
Sorki dziewczynki, że tylko to wklejam Postaram się w tym tygodniu jeszcze tam wpaść, bo chcę kupić sobie zasłonki na okna
jakie słodkie sukienki
widziałaś może, czy są już jakieś torebki typu jak ta z załącznika?

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
ja sprzedaje, ale nie powiem gdzie ;> i biore mniej niz ci co maja firmy. Wiec ktos kto u mnie kupuje raczej jest zadowolony bo placi mniej ;-)
znaczy co, masz firmę i sprzedajesz taniej niż ci co na all?
(o to się rozchodzi )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 164418.jpg (16,7 KB, 97 załadowań)
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 21:49   #2808
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Miłośniczki Primark

Cytat:
Napisane przez 6roove Pokaż wiadomość
jakie słodkie sukienki
widziałaś może, czy są już jakieś torebki typu jak ta z załącznika?


znaczy co, masz firmę i sprzedajesz taniej niż ci co na all?
(o to się rozchodzi )
nie mam firmy, ale nie prowadzę sprzedaży ciągłej, jednorazowo czasami. a tym co prowadza firmy nie dziwie sie, ze zawyżają ceny, bo zarobic i utrzymac firmę trzeba.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 22:13   #2809
Anijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anijka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 225
Dot.: Miłośniczki Primark

Dziewczyny, a czy rozmiarówka większości ciuchów zaczyna się od XS/34?? Czy 36 i czy jest ono chociaż trochę mniejsze, jeśli nie ma XSki?
Anijka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-08, 22:23   #2810
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Miłośniczki Primark

Cytat:
Napisane przez Anijka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy rozmiarówka większości ciuchów zaczyna się od XS/34?? Czy 36 i czy jest ono chociaż trochę mniejsze, jeśli nie ma XSki?
z moich doswiadczen rozmiarowka jest wybredna, czasami xs na mnie jest za male, a czasami za duze
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 22:28   #2811
Anijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anijka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 225
Dot.: Miłośniczki Primark

aha ale ogólnie istnieje primarkowa XS, o to mi chodziło
a w H&M czy Zarze itp jaki rozmiar nosisz? też XS,tak?
Anijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 22:47   #2812
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Miłośniczki Primark

Cytat:
Napisane przez niikozja Pokaż wiadomość
dziękuję brat mojego TŻ jest w Anglii i ma okazję kupić mi parę ciuszków w Primarku. Niestety ciężko mi go nakierować co to ma być nie widząc co teraz jest w sklepach. A wiadomo jak to chłop, samemu mu ciężko coś wybrać. No i dlatego fajnie by było gdyby któraś wizażanka mająca dostęp do Primarka zrobiła parę fotek i wstawiła, nacieszyć oko też fajnie Ach ile ja bym dała, żeby samej zrobić tam zakupy
ja wklejalam zdjecia pare stron wczesniej, to bylo jakies 2 tygodnie temu, ale sadze ze towar jest ciagle taki sam + jakies nowosci wiosenne
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 23:01   #2813
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Miłośniczki Primark

Cytat:
Napisane przez Anijka Pokaż wiadomość
aha ale ogólnie istnieje primarkowa XS, o to mi chodziło
a w H&M czy Zarze itp jaki rozmiar nosisz? też XS,tak?
W h&m XS jest na mnie bardzo przylegajace, dopasowane, ale S czasami jest tez dobre ale takie luzniejsze ;-)
Najczęściej po Xs sięgam

Primark ma XS (u nich to 6). W zasadzie wszystkie moje ciuchy z atmosphere to XS, niektóre są mega obcisłe, a niektóre luźniejsze.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 23:20   #2814
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: Miłośniczki Primark

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
nie mam firmy, ale nie prowadzę sprzedaży ciągłej, jednorazowo czasami. a tym co prowadza firmy nie dziwie sie, ze zawyżają ceny, bo zarobic i utrzymac firmę trzeba.
własnie, o to mi chodzi mysle, ze nikt by sie nie bawil w podatki, zusy itd. zeby dokladać do interesu

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
z moich doswiadczen rozmiarowka jest wybredna, czasami xs na mnie jest za male, a czasami za duze
tez mam takie zdanie, niektóre ciuchy mam nawet w rozmiarze 14 (np, ażurkowa bokserka), bo moja 38ka była strasznie obcisła
na legginsach, spódniczkach najmniejszy rozmiar to 6, jednak nie wszystkie ciuchy są tym rozmiarze, zwykle najmniejsza jest 8 (czyli 36).
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 23:50   #2815
sheepka
Rozeznanie
 
Avatar sheepka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nad oceanem...kamienista plaża...
Wiadomości: 777
Dot.: Miłośniczki Primark

Cytat:
Napisane przez 6roove Pokaż wiadomość
jakie słodkie sukienki
widziałaś może, czy są już jakieś torebki typu jak ta z załącznika?
Akurat tych torebek nie widziałam. Pełno jest tych karmelowych torebek, i kuferków w panterkę
__________________
Rozczarowania trzeba palić, nie balsamować...
sheepka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 16:13   #2816
Margolcia13
Raczkowanie
 
Avatar Margolcia13
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 355
Dot.: Miłośniczki Primark

oblookałam tą sukienkę z plażą, letnią, jest dobrze uszyta, gruba dobra na wygląd bawełna chyba, a te spódniczki średniej długości co są na modelce w duże kwiaty to bardzo sterczą bo są na sztywnej podszewce na siatce nawet

jeśli chodzi o rozmiar to xs czyli 34 lub 6 niespotykane raczej,mieszkam tu kilka ładnych lat i może 2 razy w życiu miałam w rękach coś w primarku rozmiaru 6 , rozmiarówka zaczyna się od 8, a kończy na 18
__________________
Margolcia
Margolcia13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 18:18   #2817
julijaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 42
Dot.: Miłośniczki Primark

Hej Kurcze spodobał mi sie jeden płaszczyk z atmosphere, ale jest z poprzedniej kolekcji... Czy w Londynie jest cos teraz podobnego ?http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...:1&um=1&itbs=1
__________________
Matura 2011:

Biologia - PR
Chemia- PR
J.Angielski- PP/PR
Fizyka- PP

STOMATOLOGIA <3
julijaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 13:55   #2818
ronja
Zadomowienie
 
Avatar ronja
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 385
Dot.: Miłośniczki Primark

Właśnie wróciłam z Londynu, obkupiłyśmy się z siostrą porządnie Wklejam zdjęcia dla zainteresowanych. Ze sklepu nie mam, nie było na to czasu i tłum jak zwykle okropny, zresztą mam wrażenie że tam co chwilę coś się zmienia - byłyśmy dwa razy, w piątek i w poniedziałek i za każdym razem było coś nowego.

1. Płaszczyk wiosenny w koniki - 21Ł, czarny a koniki są w odcieniu pudrowego różu, bardzo ładnie dopasowany w talii i rozkloszowany na dole, z materiału przypominającego w dotyku cienki dżins. Już się nie mogę doczekać wiosny Kupiłam go w piątek, były ich trzy wieszaki, w poniedziałek nie było po nich śladu.

2. Płaszczyk wiosenny w różyczki - krótszy niż konikowy, nieco za pupę, ale fajnie rozkloszowany, zapinany na oblekane tkaniną guziki, wiązany w talii - śliczny. W piątek kosztował 20, w poniedziałek kupiłam jeden z ostatnich pięciu za 10Ł. (Była chyba jakaś walentynkowa wyprzedaż?) Były jeszcze taki sam fason kremowobiały z różami w podobnych odcieniach.

Oprócz tego dużo w ogóle płaszczyków i wiosennych kurtek, były też bardzo ładne granatowe w białe jaskółki oraz jednokolorowe, dwurzędowe, na górze dopasowane, rozkloszowane od talii w kolorze khaki, beżowym i pudrowym różu. Oprócz tego bardzo dużo kurtek typu parka, dwa różne fasony i chyba z osiem odcieni kolorystycznych. I narzutko-pelerynki z takiego dresowego jakby materiału, szare i granatowe, z podszewką w marynarskie paski albo kwiatki. Wszystkie w granicach 18-21Ł;.

3. Sukienka pudrowy róż we wróbelki, z obniżoną talią i na podszewce - 11Ł

4. Sukienka letnia turkusowoniebieska w koniki - 5Ł (cena regularna, były jeszcze czarne w białe koniki)

5. Sukienka letnia czarna ażurowa - przeceniona z 19 na 9Ł. Były jeszcze bordowe.

6. Podkoszulka czarna z żabotem i kokardką (chyba nienajlepiej widoczne na zdjęciu) - 3Ł, było kilka kolorów (miętowy, beżowy, chyba czerwony, granatowy i jakieś jeszcze)

7. Biżu - kolczyki-różyczki kremowe i pudroworóżowe po 1Ł para, broszka - emaliowany pudroworóżowy konik morski chyba 2Ł, pierścionek - ptaszek 1,5Ł

8. Zestaw kolczyków w kwiatki 1,5Ł za trzy pary (był jeszcze drugi zestaw, z marynarskimi paskami i też kwiatkami), zestaw pasków cienkich, długich - 2Ł za trzy

9. Pasek cienki brązowy pleciony 1Ł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1140965.jpg (249,1 KB, 286 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1140961.jpg (185,5 KB, 250 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1140972.jpg (121,4 KB, 268 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1140975.jpg (243,0 KB, 193 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1140969.jpg (247,8 KB, 190 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1140968.jpg (57,6 KB, 159 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1140978.jpg (126,2 KB, 162 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1140983.jpg (122,5 KB, 224 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1140985.jpg (123,8 KB, 115 załadowań)

Edytowane przez ronja
Czas edycji: 2011-02-12 o 14:01
ronja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 17:31   #2819
ronja
Zadomowienie
 
Avatar ronja
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 385
Dot.: Miłośniczki Primark

I jeszcze butki:

1. Kopia pirate boots Vivienne Westwood (http://blog.celebritystyleguide.com/...irateboots.jpg) - 5Ł (przecenione z 30 chyba i dodatkowo ze względu za zabrudzenie cholewki; jak byłam drugi raz był większy wybór i bez uszkodzeń, ale za 10Ł. Były też identyczne w ciemnoczekoladowym kolorze i drugi rodzaj - wyższe, z mniejszą ilością pasków, beżowe i czarne, też za 10Ł. Wszystkie śliczne - i jeśli wierzyć metce, z prawdziwego skórzanego zamszu)

2. Zwykłe balerinki z zamszopodobnego, aksamitnego w dotyku materiału (wiem, szybko się ubrudzą, ale wyglądają bardzo ładnie) - 6Ł

3. Zwykłe brązowe japonki - 2,5Ł

4. Japonki z różowego i fioletowego zamszu - 6Ł

5. Zielonkawe botki z futerkiem (tylko wykończenie, w środku nieocieplane) - 8Ł

6. Tenisówki płócienne (były jeszcze czarne, białe, beżowe) - 6Ł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1140948.jpg (84,0 KB, 130 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1140951.jpg (50,1 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1140953.jpg (90,8 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1140954.jpg (126,8 KB, 155 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1140957.jpg (84,7 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1140960.jpg (150,2 KB, 87 załadowań)

Edytowane przez ronja
Czas edycji: 2011-02-12 o 17:32
ronja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 10:08   #2820
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Miłośniczki Primark

ronja, to widze ze jeszcze niektore rzeczy z tamtego roku sa Ja marze znow wrocic tam i robic zakupy raz w tygodniu i porzadnie

W maju tamtego roku jak jeszcze bylam w Londku, to te podkoszulki z zabotem kosztowaly 6 funtow a japonki te zwykle byly po 2f Kupilam kilka par, sa swietne!

Te butki ala Vivienne sa super


Szkoda, ze nie zbuduja primarka obok lotniska Stansted napewno mieliby Giga utarg niestety moi znajomi z ktorymi mieszkalismy juz sie wyprowadzili z Londynu i nie mialabym gdzie nocowac, szkoda
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:03.