Miłośniczki H&M - cz. VII - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-18, 13:37   #3391
kreolkaa
Rozeznanie
 
Avatar kreolkaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 953
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. VII

Cytat:
Napisane przez patricia13 Pokaż wiadomość
zgadza sie, choc wizja ponura
tylko jedno jest najgorsze w tym wszystkim, ze to u nas tak jest
w naszym pieknym kraju
nigdzie na swiecie, gdzie bylam na przestrzeni ostatnich pieciu lat, nie ma obawy o kradzieze , moze pojedyncze drobne przypadki raz na jakis czas, ale nie taka skala jak u nas
nie zamykaja domow, jak ida do pracy,
nie obawiaja sie, zyja normalnie
ja sama przez roztargnienie zostawilam bizuterie zlota w torebce na stoliku ogrodka pod najwiekszym centrum handlowym w helsinkach przy glownym wejsciu, gdzie przewinely sie setki ludzi, a po godzinie, gdy z 0,1% nadzieja wrocilam, nadal tam byla..
w zadnym kraju nie widzialam tak ostentacyjnej ochrony na kazdym kroku w kazdym sklepie..
masakra...
Cytat:
Napisane przez Cynamonkaa Pokaż wiadomość
dokładnie, ja też się w żadnym innym państwie z tym nie spotkałam. Jak byłam jakiś czas temu w Wiedniu to koleżanka siedząc również przy stoliku w ogródku przeliczała pieniądze bo chciała cos tam kupić i nikt nawet nie popatrzył w jej strone. U nas strach jest wgl wyciągnąć portfel w miejscu gdzie jest kilkanaście osób. Zawsze takie obawy mam jak muszę doładować kartę miejską a na przystanku jest pełno osób i jeszcze dużo za mną w kolejce. Wiadomo, róznie bywa.

A żeby nie odbiegać całkowicie od tematu zapytam czy widziała któraś z was może w H&M jakieś krótkie kurteczki jeansowe? W jakiej cenie były?
Mylicie się dziewczyny akurat jeśli chodzi o kradzieże w sklepach to u nas w Polsce prym wiodą sprzedawcy Moje koleżanki pracujące w sklepach często 'dostają' testery, gratisy czy miniatury produktów

wklejam źródła:
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/...WS01/542562127

http://lodzkie.naszemiasto.pl/artyku...labo,id,t.html

Mieszkałam przez jakiś czas w Hiszpanii i powiem wam, że tam ochrona jest bardziej skuteczna niż u nas, dlatego może złodziejom nie udaje się ukraść. W hiszpańskim H&Mie przy każdej przymierzalni dokładnie przeliczają ilość ubrań, trzeba się z nich rozliczyć przy wyjściu. Monitoringu nie da się przeoczyć - wielkie monitory straszą zaraz na wejściu, a w Polsce tego nie ma Często zdarza mi się pikać w sklepach (Zarowe torby ), zawsze w takiej sytuacji czekam na ochronę, żeby wyjaśnić przyczynę pikania i może w 50% ktoś się mną zainteresuje. Najczęściej kończy się na wyjaśnieniu, że to wina torby i metalowych okuć Na dobrą sprawę mogłabym zacząć wynosić zabezpieczone ubrania ze sklepów, bo mam 50% szans na powodzenie U nas w supermarketach droższe produkty (np. wysokoprocentowy alkohol, niektóre kosmetyki) są zwyczajnie dostępne na półkach, w Hiszpanii najczęściej stoją puste pudełka (rzadziej produkt w plastikowych gablotkach o sporych gabarytach), a o produkt trzeba poprosić przy kasie, gdzie pani wyciąga go ze specjalnego sejfu, bo inaczej klienci by go ukradli

Zdaje się, że widziałam ostatnio jasne kurtki dżinsowe (ale raczej normalnej długości), kosztowały w granicach 120-150zł
kreolkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 13:45   #3392
Olussiak
Raczkowanie
 
Avatar Olussiak
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 291
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. VII

Cytat:
Napisane przez MadSyndrome Pokaż wiadomość
z ciekawości zapytam... H&M w Bielsko-Białej? Byłam tam tydzień temu, moja matka przymierzała sukienki i sweterek i miałyśmy taką samą sytuację z panem szatniarzem czy ochroniarzem czy kto to tam niby był... wyglądał dość staro i był prawie łysy
W bielsku są 2 h&m i w żadnym nie ma ochroniarzy...
Olussiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 13:53   #3393
agatala
Zadomowienie
 
Avatar agatala
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 686
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. VII

Cytat:
Napisane przez FFashionistkAA Pokaż wiadomość
Po pierwsze - sprawa zarobków, jak już któraś z dziewczyn napisała, a po drugie skoro ludzie w Polsce kradną, to musi być ochrona i monitoring. Jakby kradzieży nie było, monitoring i ochroniarze byliby zbędni. A za granicą - może tam nikt nie kradnie, albo te kradzieże można na palcach policzyć i ochrony nie potrzeba...

Żeby nie było offtopu, wiecie może, czy coś jeszcze dorzucą do obecnej wyprzedaży? Wczoraj poleciałam na szybko po sweterek w gołąbki, ale już niestety nie było.

Gdzie byłaś? Bo ja w Plazie widziałam wczoraj - ale nie wiem niestety jaki rozmiar
__________________
insta: agatalac
agatala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 14:00   #3394
FFashionistkAA
Zakorzenienie
 
Avatar FFashionistkAA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 7 049
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. VII

Cytat:
Napisane przez agatala Pokaż wiadomość
Gdzie byłaś? Bo ja w Plazie widziałam wczoraj - ale nie wiem niestety jaki rozmiar
W King Crossie. O jak w Plazie były, to przedzwonię i zapytam.

Dziewczyny, padłam...dostałam przed chwilą tel. od kumpeli, że słynne marynarki ceglaste, które w H&M są/były za 149 zł na WGO są po 59 zł z oryginalnymi metkami, na których widnieje cena H&Mowa Na pewno to jest ta sama, bo wcześniej kupiła w H&Mie i nie miała okazji jej jeszcze założyć! Jak to możliwe??
__________________
TOTALLY OBSESSED WITH FASHION
FFashionistkAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 14:02   #3395
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. VII

Cytat:
Napisane przez patricia13 Pokaż wiadomość
poza tym jesli sprzedawca ma 30 sztuk tych samych toreb to jak oni je wyniesli?
chyba ze skradli ciezarowke z transportem...
dokładnie, jeżeli użytkownik na all ma wystawione po kilkadziesiat sztuk spodni, toreb, bluzek i są tańsze niż w h&m to też mamy uważać że kradzione ?
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 14:03   #3396
kunia1
Zakorzenienie
 
Avatar kunia1
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 733
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. VII

Cytat:
Napisane przez FFashionistkAA Pokaż wiadomość
W King Crossie. O jak w Plazie były, to przedzwonię i zapytam.

Dziewczyny, padłam...dostałam przed chwilą tel. od kumpeli, że słynne marynarki ceglaste, które w H&M są/były za 149 zł na WGO są po 59 zł z oryginalnymi metkami, na których widnieje cena H&Mowa Na pewno to jest ta sama, bo wcześniej kupiła w H&Mie i nie miała okazji jej jeszcze założyć! Jak to możliwe??
A co to za skrót WGO?
__________________


kunia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 14:04   #3397
FFashionistkAA
Zakorzenienie
 
Avatar FFashionistkAA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 7 049
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. VII

Cytat:
Napisane przez kunia1 Pokaż wiadomość
A co to za skrót WGO?
Wielkopolska Giełda Odzieżowa w Poznaniu.
__________________
TOTALLY OBSESSED WITH FASHION
FFashionistkAA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-18, 14:08   #3398
patricia13
Wtajemniczenie
 
Avatar patricia13
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 312
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. VII

Cytat:
Napisane przez FFashionistkAA Pokaż wiadomość
Wielkopolska Giełda Odzieżowa w Poznaniu.
no i poerwszy raz zaluje, ze nie jestem z poznania
__________________
nawrócony zakupoholizm w ramach odkurzonej kobiecości
patricia13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 14:11   #3399
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. VII

Dziewczyny, czy z tych szaliczkow/chustek były takie granatowe? Widzialam ostatnio u kogoś właśnie taką granatową, ale nie mam pewności czy to była taka z h&m. Wiecie może?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg serduszka.jpg (25,8 KB, 36 załadowań)
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 14:14   #3400
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. VII

Cytat:
Napisane przez FFashionistkAA Pokaż wiadomość
W King Crossie. O jak w Plazie były, to przedzwonię i zapytam.

Dziewczyny, padłam...dostałam przed chwilą tel. od kumpeli, że słynne marynarki ceglaste, które w H&M są/były za 149 zł na WGO są po 59 zł z oryginalnymi metkami, na których widnieje cena H&Mowa Na pewno to jest ta sama, bo wcześniej kupiła w H&Mie i nie miała okazji jej jeszcze założyć! Jak to możliwe??


no co Ty? a moglabym na PW dostac info w jakim boksie mozna znalezc takie cuda
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 14:14   #3401
agatala
Zadomowienie
 
Avatar agatala
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 686
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. VII

Cytat:
Napisane przez FFashionistkAA Pokaż wiadomość
Wielkopolska Giełda Odzieżowa w Poznaniu.
A wiesz czy nadal tam trzeba mieć kartę żeby wejść?
__________________
insta: agatalac
agatala jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-18, 14:15   #3402
plaamkaa17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 302
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. VII

Cytat:
Napisane przez paulinunia Pokaż wiadomość
dokładnie, jeżeli użytkownik na all ma wystawione po kilkadziesiat sztuk spodni, toreb, bluzek i są tańsze niż w h&m to też mamy uważać że kradzione ?
mnie ciekawi właśnie, skąd ci sprzedawcy z allegro.pl mają o połowę tańsze ubrania...

nie wiecie, kiedy będzie biała marynarka z tej nowej kolekcji?;>
__________________
http://plaamkaa.blogspot.com/
zapraszam
plaamkaa17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 14:18   #3403
patricia13
Wtajemniczenie
 
Avatar patricia13
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 312
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. VII

Cytat:
Napisane przez kreolkaa Pokaż wiadomość
Mylicie się dziewczyny akurat jeśli chodzi o kradzieże w sklepach to u nas w Polsce prym wiodą sprzedawcy Moje koleżanki pracujące w sklepach często 'dostają' testery, gratisy czy miniatury produktów

nie sadze, zeby moje oczy sie mylily podczas podrozy, ktore na przestrzeni polowy roku mozna zliczyc w dziesiatkach
ostentacyjnosc ochrony w polsce jest razaca, a jesli kradna tez pracownicy to tym bardziej ten kraj zszedl na psy ..
o dyskomforcie, jaki daje podczas zakupow pan lub pani za toba chodzaca krok w krok nie wspomne....
watpie tez, zeby masowo wynosily towar pracownice h&m
__________________
nawrócony zakupoholizm w ramach odkurzonej kobiecości

Edytowane przez patricia13
Czas edycji: 2011-02-18 o 14:19
patricia13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 14:19   #3404
cadbury
Raczkowanie
 
Avatar cadbury
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 80
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. VII

Cytat:
Napisane przez agatala Pokaż wiadomość
A wiesz czy nadal tam trzeba mieć kartę żeby wejść?
Trzeba mieć kartę , bynajmniej mi sprawdzali jakieś 3 tygodnie temu. Też jestem ciekawa w jakim boksie można je dostać. Bo żeby ich tak samemu szukać to nie da rady - za dużo tego.
cadbury jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 14:22   #3405
fjee
Rozeznanie
 
Avatar fjee
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 917
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. VII

ma może już ktoś zdjęcie tych trampek?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DXLA35786_hhasprq.jpg (28,8 KB, 29 załadowań)
fjee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 14:25   #3406
FFashionistkAA
Zakorzenienie
 
Avatar FFashionistkAA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 7 049
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. VII

Cytat:
Napisane przez agatala Pokaż wiadomość
A wiesz czy nadal tam trzeba mieć kartę żeby wejść?
Nadal trzeba mieć. Teraz karty wymieniają, bo tamte ponoć były zbyt często podrabiane. A te, co są teraz to już w ogóle proste do podrobienia, te wcześniejsze były takie, jak karta kredytowa.
Cytat:
Napisane przez 69love69 Pokaż wiadomość
no co Ty? a moglabym na PW dostac info w jakim boksie mozna znalezc takie cuda
Zapytam ją, jak będzie pamiętała nr boksu, to dam znać na PW. Masakra, za taką niską cenę... Podobno mają je jeszcze dostać, nie wiem, czy one występują w czerni, ale czarne też były.
__________________
TOTALLY OBSESSED WITH FASHION

Edytowane przez FFashionistkAA
Czas edycji: 2011-02-18 o 14:29
FFashionistkAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 14:49   #3407
_fraise_
Raczkowanie
 
Avatar _fraise_
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 374
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. VII

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość

Ja mam normalnie obsesje jak wchodze do sklepów, boje sie z nich wyjsc, bo boje sie ze bramka zapika. Zawsze patrze czy nikt nie wrzucil mi niczego do torby, czy nic sie do mnie nie przyczepiło. Masakra jakaś. Jakby mnie ktos chcial sprawdzic torebke, to chyba bym sie spaliła ze wstydu, cała czerwona od razu.
Ja tak właśnie musiałam wyglądać, cała czerwona ze wstydu i zdenerwowana chociaż oczywiście wiedziałam, że nic w torebce nie mam...
__________________

_fraise_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 14:51   #3408
Rvda88
Zadomowienie
 
Avatar Rvda88
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 250
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. VII

Cytat:
Napisane przez FFashionistkAA Pokaż wiadomość
Wielkopolska Giełda Odzieżowa w Poznaniu.
Może to poza tematem, od razu przepraszam Wiesz, czy na WGO można kupować pojedyncze rzeczy, czy sprzedają tylko hurtem? Dzięki za odp.
__________________

Rvda88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 14:58   #3409
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. VII

Cytat:
Napisane przez FFashionistkAA Pokaż wiadomość
Tak, to ta spódniczka.

Od tamtego momentu sprawdzam kieszenie dokładnie. Ja nie wiem kurde, że oni nic z tym nie robią.. a odnośnie kosmetyków i biżuterii, nawet wolę nie myśleć o ilości skradzionych rzeczy. Tylko się tak zastanawiam, bo dosyć często jestem w H&M, czy innych sieciówkach i czy da się jakoś rozponać np. po minie, zachowaniu takiego złodzieja?
Pokazesz sie w niej? Ona jest piękna
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-18, 15:08   #3410
agatala
Zadomowienie
 
Avatar agatala
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 686
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. VII

Cytat:
Napisane przez cadbury Pokaż wiadomość
Trzeba mieć kartę , bynajmniej mi sprawdzali jakieś 3 tygodnie temu. Też jestem ciekawa w jakim boksie można je dostać. Bo żeby ich tak samemu szukać to nie da rady - za dużo tego.
Cytat:
Napisane przez FFashionistkAA Pokaż wiadomość
Nadal trzeba mieć. Teraz karty wymieniają, bo tamte ponoć były zbyt często podrabiane. A te, co są teraz to już w ogóle proste do podrobienia, te wcześniejsze były takie, jak karta kredytowa.

Zapytam ją, jak będzie pamiętała nr boksu, to dam znać na PW. Masakra, za taką niską cenę... Podobno mają je jeszcze dostać, nie wiem, czy one występują w czerni, ale czarne też były.
A to szkoda...

Co do spódniczki koralowej mierzyłam wczoraj, jest śliczna Widzę że traz że powinna chyba byc wyżej troszkę Ale nie kupie, bo nie potrzebuje (naprawdę to powiedziałam):p :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 17022011113.jpg (93,3 KB, 517 załadowań)
__________________
insta: agatalac
agatala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 15:11   #3411
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk/Ateny
Wiadomości: 1 670
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. VII

lubie H&M za to, że moge wziac do przymierzalni tyle rzeczy ile chce i nikt mnie nie rozlicza jak złodzieja. numerki sa denerwujace, bo sie bierze kilka rzeczy,potem trzeba się ubrac i leciec po kolejne bleeh
szkoda, że tyle jest złodziei, bo sklepy będa wymyslac coraz to nowe sposoby na sprawdzanie ludzi. a zlodziejaszkom obcinałabym łapy! szybko by im się znudziło

Cytat:
Napisane przez FFashionistkAA Pokaż wiadomość
Nie wiem, jak ludzie mają czelność i sumienie kraść rzeczy?? Ja plątając się pomiędzy wieszakami w Zarze, H&M itd. zawsze patrzę, czy aby jakiś wieszak się do mnie nie przywiesił, bo kiedyś wychodziłam z H&Mu, a na torebkowym pasku wisiał sobie wieszak z bluzką nie wiem, czy ktoś mi to zawiesił, czy zahaczyłam się gdzieś, ale zorientowałam się przechodząc obok lustra, że coś mi dynda Od tamtego momentu, zawsze ogladam się dookoła wychodząc ze sklepu. A gdzie tu coś ukraść...
A czemu nie kamery w przymierzalniach?? Ja jestem jak najbardziej ZA! Tylko ten, kto by to oglądał, fajne miałby zajęcie I tak nigdy nie chodzę do przymierzalni, biorę z wieszaka, kupuję, mierzę w domu, jak nie pasuje to wymieniam.
no ja nie mam zamiaru być oglądana przez jakiegoś ochroniarza przymierzając np stanik
a bawić się w nie przymierzanie i wymienianie mi się nie chce.
magda1302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 15:21   #3412
veroniquef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 414
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. VII

Cytat:
Napisane przez mirynka Pokaż wiadomość
te sweterki byly okolo rok temu, kosztowaly albo 79 zl albo 99 zl o ile dobrze pamietam byly w roznych kolorach
Dokładnie 79 zł
veroniquef jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 15:32   #3413
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. VII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Tego tak naprawdę nigdy nie wiesz.
moze nie w 100%, ale mnóstwo tych sprzedawców z allegro sprzedaje rzeczy kradzione.

natomiast odnośnie tych którzy mają po 20 sztuk tej samej rzeczy, to kiedyś dziewczyny opisywały tutaj jak ludzie z transportu "dogadują się" ze złodziejami.
nie mówie że wszyscy, ale jednak trzeba mieć świadomosć, że to co kupujemy taniej prawdopodobnie było skradzione.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Mają zniżki.
przy tych zniżkach na pewno nie byłoby opłacalne schodzenie aż o połowę z ceny.


Niestety, ale to chyba działa trochę tak, że jak ktoś kradnie dla siebie, to jesteśmy oburzeni, ale jak kradnie po to, żebyśmy my mogli taniej kupić to już dajemy na to ciche przyzwolenie
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 15:45   #3414
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Kica. Pokaż wiadomość

Niestety, ale to chyba działa trochę tak, że jak ktoś kradnie dla siebie, to jesteśmy oburzeni, ale jak kradnie po to, żebyśmy my mogli taniej kupić to już dajemy na to ciche przyzwolenie
Ja nigdy nie daję nawet cichego pozwolenia na kradzież, ale też nie wrzucam wszystkich do jednego worka.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 15:54   #3415
patricia13
Wtajemniczenie
 
Avatar patricia13
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 312
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. VII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja nigdy nie daję nawet cichego pozwolenia na kradzież, ale też nie wrzucam wszystkich do jednego worka.
otoz to, poza tym nie znamy zrodla pochodzenia rzeczy na allegro

poza tym, co by nie mowic, sieciowki tez zdzieraja ceny
identyczna jeansowa koszule, jak w h&m za 79,90 kupilam w c&a za 17 zl - nowa, zadnych wad, przeceniona z 49 zl, identico
czyli mozna sprzedac cos w rownie znanej marce o 30 zl taniej w regularnej cenie, a o mojej 17-tce nie wspominajac....
__________________
nawrócony zakupoholizm w ramach odkurzonej kobiecości
patricia13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 16:19   #3416
Cynamonkaa
Cytrynka
 
Avatar Cynamonkaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 840
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. VII

Wiadomo że płaci się za firme. H&M jest "wyżej ustawiony" niż C&A i stąd ta różnica. Przykładową bluzkę, identycznego kroju, koloru, jakości można sprzedać o połowe taniej (lub drożej) przeszywając metkę. Na dobrą sprawę można by kupować rzeczy z tańszej firmy, przeszywać metki i sprzedawać jako rzeczy z innej, droższej i wtedy ta wysoka cena byłaby zupełnie normalna bo przecież za metke tego sklepu się płaci...
Ehh paranoja
__________________


Cynamonkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 16:35   #3417
Kate_Mariposa
Zadomowienie
 
Avatar Kate_Mariposa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 070
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Olussiak Pokaż wiadomość
W bielsku są 2 h&m i w żadnym nie ma ochroniarzy...
W Sferze jest ochroniarz, przynajmniej był wtedy, kiedy byłam. Bardzo uważnie obserwował wszystkich. Innego dnia natomiast nie miał na to czasu, bo w związku z tym, że na całym piętrze była tylko jedna sprzedawczyni i to w szczycie ok. godziny 16 (a zapytana powiedziała mi, że jest sama do końca dnia!), to ochroniarz zajmował się sprzątaniem ubrań z przymierzalni...
Kate_Mariposa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 16:38   #3418
silje28
Raczkowanie
 
Avatar silje28
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 91
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. VII

agatala ale z Ciebie ładana dziewczyna, przypominasz miMarte Żmude-Trzebiatowską
__________________
silje28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 16:47   #3419
Cynamonkaa
Cytrynka
 
Avatar Cynamonkaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 840
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. VII

Cytat:
Napisane przez silje28 Pokaż wiadomość
agatala ale z Ciebie ładana dziewczyna, przypominasz miMarte Żmude-Trzebiatowską
ojj tak
__________________


Cynamonkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 16:55   #3420
carolans
Zadomowienie
 
Avatar carolans
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 670
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. VII

mi się wydaje że poprostu są już podróby h&m na tej giełdzie, znajoma prowadzi sklep i sprowadza rzeczy z zagranicy głównie Turcji ale też i z polskich hurtowni np. te pod Łodzią, i widziałam u niej rzeczy z metkami "zara" a napewno ze sklepu nie wyniosła, także nie zdziwie się jak teraz bedzie miała też h&m. Podrabiane są rzeczy na które jest największy popyt - tak mi się wydaje, że opłaca im się robić podróby h&m, zara, mango itp.

zresztą na metkach z h&m bardzo często jest made in turcja, także przebitka cenowa napewno spora, a możliwe że rzeczy nie idą tylko do H&M-ów a do zwykłych hurtowników.

tak ja to widzę
__________________



Laura 20.12.2009
Oliwia 8.07.2011
carolans jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:45.