Przyłącz się, min. 10 kg w dół - to wątek dla Ciebie - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-04, 12:54   #4621
ana0502
Raczkowanie
 
Avatar ana0502
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 234
Dot.: Przyłącz się, min. 10 kg w dół - to wątek dla Ciebie

Cytat:
Napisane przez Asik00 Pokaż wiadomość
proszę wpiszcie mnie na listę,może rzadko pisuje,ale cztam Was zawsze
Hej, Asik jestes na liscie. Tyle ze nie podalas wagi w sobote dlatego nie ma cie na opublikowanej liscie z zeszlego tygodnia.
Wystarczy ze podasz w sobote-niedziele-poniedzialek obecna wage i zobaczysz sie na liscie

Nie wiem co zrobic z moja dieta. Zmienilam szkole i caly plan dnia. Teraz sniadanie jem o 7.30 a wracam o 6 i tak codziennie. Masakra. Do szkoly nosze wiecej jeedzenia niz ksiazek
Kiedyd wracalam o 15 wiec mialam czas na dwa posilki po szkole, a do szkoly bralam tylko 2 przekaski. A teraz ..........
__________________
Od 1.12.07 zdrowiej sie odżywiam
77...76...75...74...73...72...71...70...69...68...67...66...65....64....63
ana0502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 13:30   #4622
GobE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 267
Dot.: Przyłącz się, min. 10 kg w dół - to wątek dla Ciebie

Cytat:
Napisane przez saszon Pokaż wiadomość
GoBe biegam z tatą na krakowskich błoniach. Jedno okrążenie błoń to około 3,4 km. Czasem przebiegam je dwa razy czasem raz. Wczoraj na liczniku wyszło niewiele ponad 5 km. Nie biegam jeszcze jakoś bardzo szybko, ale już niedługo będę pędzić jak biegacz Jedno okrążenie zajmuje mi około 30 minut. Dość dużo, ale jak na mnie to i tak dobrze (...)
A ja ciekawa jestem jak zmierzyc moj dystans;] nie mam zielonego pojecia jak to zrobic. Przeciez nie bede chodzila po ulicy z centymetrem;/ ehh...
Fajnie masz tez chce jakies towarzystwo i czas! do biegania:p

Cytat:
Napisane przez ana0502 Pokaż wiadomość
(...)
Nie wiem co zrobic z moja dieta. Zmienilam szkole i caly plan dnia. Teraz sniadanie jem o 7.30 a wracam o 6 i tak codziennie. Masakra. Do szkoly nosze wiecej jeedzenia niz ksiazek
Kiedyd wracalam o 15 wiec mialam czas na dwa posilki po szkole, a do szkoly bralam tylko 2 przekaski. A teraz ..........
No to cizko..;/

Lece do pracy, chwile temu zaczelam. Dzieciaki jeszcze spia, hosty(Bogu dziekowac tez, bo przy nich bardziej sie stresuje niz przy dzieciach) no ale i dzieciaszki pewnie niebawem sie pobudza.

Milego popoludnia Wam zycze
__________________
68...67...66...65...64...63...62...61 ...60...59...58!




"Podroz tysiaca mil zaczyna sie jednym malym krokiem"
GobE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 15:38   #4623
dianowe
Rozeznanie
 
Avatar dianowe
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 828
Dot.: Przyłącz się, min. 10 kg w dół - to wątek dla Ciebie

dzisiaj u mnie tragedia... Źle się czuje, dużo jem... Ech :/ musze się opanowac
__________________
Z nowym zapałem


dianowe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 16:13   #4624
Asik00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 54
GG do Asik00
Dot.: Przyłącz się, min. 10 kg w dół - to wątek dla Ciebie

Cytat:
Napisane przez ana0502 Pokaż wiadomość
Hej, Asik jestes na liscie. Tyle ze nie podalas wagi w sobote dlatego nie ma cie na opublikowanej liscie z zeszlego tygodnia.
Wystarczy ze podasz w sobote-niedziele-poniedzialek obecna wage i zobaczysz sie na liscie

Nie wiem co zrobic z moja dieta. Zmienilam szkole i caly plan dnia. Teraz sniadanie jem o 7.30 a wracam o 6 i tak codziennie. Masakra. Do szkoly nosze wiecej jeedzenia niz ksiazek
Kiedyd wracalam o 15 wiec mialam czas na dwa posilki po szkole, a do szkoly bralam tylko 2 przekaski. A teraz ..........

DZIĘKI NIE WIEDZIAŁAM ,ŻE TAK TO SIE ODBYWA.
Asik00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 16:29   #4625
gosiczka1
Raczkowanie
 
Avatar gosiczka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 52
Dot.: Przyłącz się, min. 10 kg w dół - to wątek dla Ciebie

U mnie tak jak przewidywałam-nie ma diety ani cwiczeń.Wczoraj zaczęłam prace i te pory jedzenia nie sa dobre i nie ma czasu na komponowanie posiłków.Za to ruchu mam bardzo dużo i jestem bardzo zmęczona ale i tak podam wage w sobote.Nawet nie chce pisac co zjadła i ile bo szok!!!
__________________
Od 1993r. nie słodzę

61...59...58...57...56...55
gosiczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 16:39   #4626
ryba_22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 166
Dot.: przyłącz się, min. 10 kg w dół- to wątek dla Ciebie

hej, ja również chciałabym dołączyc

wzrost: 165 cm
waga 63
Cel: 53
ryba_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 17:01   #4627
oswieciula
Raczkowanie
 
Avatar oswieciula
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 37
Dot.: Przyłącz się, min. 10 kg w dół - to wątek dla Ciebie

Hello hello


Miałam odezwać się w poniedziałek rano, niestety miałam strasznie zabiegany cały dzień i dopiero dziś wieczorem mogę trochę odsapnąć.

Moja waga w poniedziałek rano wynosiła 83.7kg, dostałam też okres i wskazanie nie do końca może być prawdziwe, zobaczymy jak będzie w najbliższą sobotę


Ostatanio zauważyłam swoje mięśnie, to znaczy są bardziej widoczne TAK! To znaczy ze dzięki ćwiczeniom sadełko znika!!!

Są powody do rrrrrrrradości
oswieciula jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-04, 17:25   #4628
kamila19
Raczkowanie
 
Avatar kamila19
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 333
Dot.: Przyłącz się, min. 10 kg w dół - to wątek dla Ciebie

Cześc Dziewczyny

Ja dziś mam niezbyt miły dzień.... ale nie będę się żalic.

Chyba zjadłam dośc dużo.
śniadanie I (6:30): kromka razowego chleba z wędliną i pomidorem.
Śniadanie II (ok. 9, po aerobiku): kanapka chleba razowego posmarowana białym chydym serem, z wędliną i pomidorem, kawa i 0,5l wody niegazowanej.
Śniadanie III (11:30): dwie kromki z wędliną i pomidorem, do tego jajecznica z dwóch jajek ze szczypiorkiem.
Obiad (14:30): łazanki (niestety ze zwykłym makaronem)
Kolacja I (18:00): kawałek karpia smarzonego, ale niewiele, i jogurt naturalny z garstką płatkow migdałowych.
Kolacja II (20:30): serek wiejski z papryką żółta i pomidorem.

Chyba przesadziłam z iloscia i częstotliwościa jedzenia
__________________
kamila19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 18:38   #4629
evvcia_
Wtajemniczenie
 
Avatar evvcia_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 074
GG do evvcia_
Dot.: Przyłącz się, min. 10 kg w dół - to wątek dla Ciebie

Oj dziewczyny... Naczytałam się co wy robicie i aż mi wstyd bo ja praktycznie ze swoją dietą nie robie nic prócz odejścia od słodyczy i w miarę zdrowego i rozsądnego jedzenia... No ale tak mnie zmotywowałyście, że choć na 30 min wskakuje na stepper a co!

Dziś miałam mały grzech... Zjadłam na podwieczorek drożdżówkę, ale taką suchą bez niczego... wiem wiem to mnie nie usprawiedliwia
__________________


Razem, 19.12.04
Zaręczona, 1.01.11
Córeczka Laura, ur. 22.03.12
Będziemy ślubować 31.08.13




Edytowane przez evvcia_
Czas edycji: 2008-03-04 o 18:38 Powód: literÓwka
evvcia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 18:39   #4630
lesyeux
Zadomowienie
 
Avatar lesyeux
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 504
Dot.: Przyłącz się, min. 10 kg w dół - to wątek dla Ciebie

Cytat:
Napisane przez Asik00 Pokaż wiadomość
cześć Paulina,ja ważyłam 2 tygodnie temu 97 kg,ale udalo mi sie zrzucic 5 kg-troche dzięki grypie,ale oczywiście dzieki Wam dziewczynom na forum też.Super Paulina,że założyłaś taki wątek
och obrosłam w piórka

Jedyne co jest najcudowniejsze ,że jest nas TAK WIELE i każda z Nas jest inna " wyjątkowa" ale mamy jeden cel . być szczupła zdrowo wygladajacą kobietką Cieszę się z utraty Twoich 5 kg, z grypą czy bez grypki, ale ważne jest ze poleciało. Zyczę ci udanych spadków wagi, tak samo jak i sobie i innym wizażankom

a ja dzisiaj miałam maraton po sklepach i kupiłam 2 bluzeczki, naszyjnik i 2 pary kolczyków, a co raz na miesiac mozna zaszaleć

dzień udany, ja juz po kolacji o 19 zjadłam bo dopiero o tej byłam w domu, zaraz sobie zrobię jakaś herbatke i marzę o kąpieli oraz cieplusim łóżeczku, bo jutro mam wstac o 5.50

Buziaczki
__________________
Zosia ur. 26.02.2015r.
długa 55 cm waga 3000kg
lesyeux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 19:21   #4631
agness51
Zakorzenienie
 
Avatar agness51
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10 154
Dot.: Przyłącz się, min. 10 kg w dół - to wątek dla Ciebie

Cytat:
Napisane przez kamila19 Pokaż wiadomość
Chyba zjadłam dośc dużo.
śniadanie I (6:30): kromka razowego chleba z wędliną i pomidorem. za małe śniadanie
Śniadanie II (ok. 9, po aerobiku): kanapka chleba razowego posmarowana białym chydym serem, z wędliną i pomidorem, kawa i 0,5l wody niegazowanej.
Śniadanie III (11:30): dwie kromki z wędliną i pomidorem, do tego jajecznica z dwóch jajek ze szczypiorkiem. na R lepiej unikać żółtek,nie łącz ich z węglami
Obiad (14:30): łazanki (niestety ze zwykłym makaronem) brak białka
Kolacja I (18:00): kawałek karpia smarzonego, ale niewiele, i jogurt naturalny z garstką płatkow migdałowych. zamiast jogurtu lepiej coś białkowego
Kolacja II (20:30): serek wiejski z papryką żółta i pomidorem.

Chyba przesadziłam z iloscia i częstotliwościa jedzenia
No,całkiem nieźle
__________________

'' W życiu nie ma takiej chwili, abyśmy nie mieli wszystkiego, co potrzebne, aby czuć się szczęśliwymi. Pomyśl o tym przez minutę (...). Jeśli jesteś nieszczęśliwy, to dlatego, że cały czas myślisz raczej o tym, czego nie masz, zamiast koncentrować się na tym, co masz w danej chwili. ''
agness51 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-04, 19:39   #4632
KOKAINA
Zadomowienie
 
Avatar KOKAINA
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Centrum
Wiadomości: 1 914
Dot.: Przyłącz się, min. 10 kg w dół - to wątek dla Ciebie

I stało się...dopadło mnie wielkie jojo
Na wadze jest ponad 68 kg- ale co sie dziwić, wkońcu bardzo 'ciężko' na to pracowałam przez te 2 miesiące

Chciałam osiągnąć moją wymarzoną wage na Wielkanoc, a tu tym czasem wielka lipa. Mój facet przyjeżdża za 2 tygodnie, a mnie guziki strzelają od spodnii (serio!!).
Grrr, ale jestem głupia...głupia i zła na siebie.

Obmyśliłam już plan jak chociaż troche poprawić swój wygląd w tak niestety krótkim czasie. Poczytałam troche na temat diety South Beach. Wydaje się dobra, dziewczyny są zadowolone ze stosunkowo szybkich efektów, no i pierwszy dzień już za mną, ale mam świadomość tego, że będzie ciężko. Rezygnacja z węglowodanów to dla mnie katorga- bez chleba, płatków, jogurtów, czarnej herbaty, kawy zbożowej, czyli bez tego wszystkiego co ubóstwiam, uwielbiam
Sama sie prosiłam o to cholerne jojo
__________________
'You tell me we can start the rain.
You tell me that we all can change
You tell me we can find something to wash the tears away.'
KOKAINA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 19:56   #4633
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znikąd.
Wiadomości: 5 205
Dot.: Przyłącz się, min. 10 kg w dół - to wątek dla Ciebie

A u mnie waga w dół o kg, ciesze się, choć miałam zważyć się dopiero po skończeniu a6W i innego ćwiczenia.
Lecz dzisiaj zjadłam ogrom. Jakoś non stop mogłabym jeść i jeść, eh.
Jutro biorę błonnik i chrom.
tak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 20:00   #4634
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: Przyłącz się, min. 10 kg w dół - to wątek dla Ciebie

Cytat:
Napisane przez tak Pokaż wiadomość
Lecz dzisiaj zjadłam ogrom. Jakoś non stop mogłabym jeść i jeść, eh.
Nie tylko Ty, mnie dzisiaj tez wzielo na jedzenie
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 20:01   #4635
alorah
Zadomowienie
 
Avatar alorah
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 923
Dot.: Przyłącz się, min. 10 kg w dół - to wątek dla Ciebie

Jezu, czuje sie strasznie odkad opuscilam ten watek. Ale idzie nawet nieźle, nie wiem ile ważę, ale udaje mi się jeść w miarę dobrze
__________________
Luty/Marzec najnowsza WYMIANKA


Proszę odpisuj u mnie.
alorah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 20:27   #4636
tajka88
Zakorzenienie
 
Avatar tajka88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malaga Tiki Taki i Kasztanki:)
Wiadomości: 3 709
Dot.: Przyłącz się, min. 10 kg w dół - to wątek dla Ciebie

Cytat:
Napisane przez ojps Pokaż wiadomość
Zródła NNKT:oliwa z oliwek, tłuste ryby, awokado, orzechy włoskie, pistacjowe, laskowe, nerkowca, arachidowe, migdały, sezam, słonecznik, siemię lniane, mak, pestki dyni itp.
Ale jestem"mundra"hehehe.Wycz ytałam to na Wizażu, jednak nadal nie wiem z czym to łączyć ale i do tego dojdę.Buzka dziewczynki spadam ćwiczyć
Ja to wszytsko jem tylko nie wypisuje tego wiec wszedzie gdzie agnes napisala ze brak to braku nie bylo heh

Okres sie zbliza zjadlabym konia z kopytami. Ciagle jem ale zdrowo, staram sie nie palaszowac pizzy kawy czyslodyczy ale jem duzo zdrowego dzis orzeszkow zjadlam troskzu ale za duzo raczej;p. Jadlam Lososia oczywiscie surimi tunczyka moj chlebek ryzowy kawalek ananasa winogron troskzu jablko gruszke heehhe brokuly troszku zupy pomidorowej moj chlebek i to by bylo na tyle aha platki z mlekiem... ale pojadlam az mi wstyd chociaz mtrzymam sie inne dziewcyzny jedza batoniki i pizze itp a ja nie . mama przyleciala do uk i spie dzis u sis wiec dzisiaj nei cwicze ale one pija bailey's a a ja nie . mam dostawe czerwonej herbatki no i woda oczywisce
__________________
Puedes ser nada para el mundo pero para alquien puedes ser el mundo entero

tajka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 20:54   #4637
Lerian2204
Raczkowanie
 
Avatar Lerian2204
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 37
Dot.: Przyłącz się, min. 10 kg w dół - to wątek dla Ciebie

Hej dziewczyny ...Ja też chciałabym się dołączyć do was ponieważ potrzebuje zrzucić właśnie 15kg ....Moja początkowa waga to
67kg
A chce ważyć 52kg ....Zawsze kiedy zaczynam dietę kończy się po tygodniu albo jeszcze wcześniej , mam nadzieje ,że teraz dam rade....Właśnie dzięki waszym podpowiedziomProsze o pomoc
Lerian2204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 20:57   #4638
kala2505
Zakorzenienie
 
Avatar kala2505
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 736
Dot.: Przyłącz się, min. 10 kg w dół - to wątek dla Ciebie

Witam piękne
Ja też przed okresem... widzę że TE dni się zbliżają nie tylko do mnie też mam apetyt przed okresem ale cóż...zgrzeszyłam już w wekend i tera noga mi się nie powinie :P Powiem Wam że zaczęłam mieć obsesję i non stop oglądam swój brzuszek i powiem Wam że dobrze mi to robi bo z jednej strony czuję że jest mniejszy ale z drugiej motywuje mnie do dalszych postępów mam nadzieję że a6w pomoże trochę (dziś 8dzień za mną)
Nie mogę się doczekać aż przyślą mi rowerek bo ostatnio nie mam z kim biegać ani chodzić na basen a niestety nie mam aż takiej motywacji żeby chodzić sama a na rowerku będe śmiiigać ile wlezie
Dzięki agness za rady i ocenę jadłospisu postaram się poprawić, cieszę się że jest tu ktoś kto nad nami czuwa

Mam jeszcze pytenko do Was co mam zjeść na śniadanko jutro... paróweczkę na którą mam straszną ochotę (o niskiej zawartości tłuszczu-no ale jednak parówka) czy może omlet z warzywami ??? Z góry dzięki za pomoc :P

Witam nowe wizażanki PS za ten spalony tłusczyk w zeszłym tygodniu powinni jakąś nagrodę Wam dać hihihi
kala2505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 21:03   #4639
veroni777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3
Dot.: Przyłącz się, min. 10 kg w dół - to wątek dla Ciebie

witam anao5o2 powolutku i malymi kroczkami zmierzam do przynajmniej 65 kg, ale bede szczesliwa jak zgubie chociaz z 10 kg (teraz mam 84). super ze przypadkiem odkryłam to forum....
veroni777 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-04, 21:12   #4640
Lerian2204
Raczkowanie
 
Avatar Lerian2204
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 37
Dot.: Przyłącz się, min. 10 kg w dół - to wątek dla Ciebie

Ja zaczynam Dietę od jutra zmobilizowałam się dzięki forum...Tylko nie wiem jaką dietę zacząć Chyba Nie zacznę znanej tylko własną ustalę limit kalorii 600 potem 1000 po 2 tygodniach ...Nie wiem czy to dobre Dlatego proszę niech ktoś pomoże...
Lerian2204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 21:24   #4641
kala2505
Zakorzenienie
 
Avatar kala2505
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 736
Dot.: Przyłącz się, min. 10 kg w dół - to wątek dla Ciebie

Cytat:
Napisane przez Lerian2204 Pokaż wiadomość
Ja zaczynam Dietę od jutra zmobilizowałam się dzięki forum...Tylko nie wiem jaką dietę zacząć Chyba Nie zacznę znanej tylko własną ustalę limit kalorii 600 potem 1000 po 2 tygodniach ...Nie wiem czy to dobre Dlatego proszę niech ktoś pomoże...
LIMIT 600kcal !!!! Tylko spowolnisz swój metabolizm... a potem to już wpadniesz w poważne kłopoty...
niewiem ile ważysz ale powinnaś "jeść" co najmniej 1200kcal... Naprawdę kochana jak co to pomogę i witam :p
kala2505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 21:26   #4642
ana0502
Raczkowanie
 
Avatar ana0502
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 234
Dot.: Przyłącz się, min. 10 kg w dół - to wątek dla Ciebie

Cytat:
Napisane przez Asik00 Pokaż wiadomość
DZIĘKI NIE WIEDZIAŁAM ,ŻE TAK TO SIE ODBYWA.
W jakis sposob musze skracac liste Na liscie jest 60 osob a tak naprawde wage regularnie podaje 20.
Jezeli przez kolejne 3 tyg ktos nie podaje wagi, zostaje usuniety z listy.

Super, ze dolanczaja do nas nowe osoby
Prosze podawajcie tez ile macie wzrostu (jezeli chccie byc na liscie).

KOKAINA, to nie za fajnie z tym jojo
__________________
Od 1.12.07 zdrowiej sie odżywiam
77...76...75...74...73...72...71...70...69...68...67...66...65....64....63
ana0502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 21:33   #4643
kamila19
Raczkowanie
 
Avatar kamila19
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 333
Dot.: Przyłącz się, min. 10 kg w dół - to wątek dla Ciebie

Cytat:
Napisane przez IR1988 Pokaż wiadomość
Nie tylko Ty, mnie dzisiaj tez wzielo na jedzenie
Ja nawet sie nie przyznaje co zjadłam od 21 a zaczeło się od naleśników które zrobił mąż
Cały dzień tak sie starałam ładnie komponowac posiłki i tak skopałam na koniec
__________________
kamila19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 21:45   #4644
kala2505
Zakorzenienie
 
Avatar kala2505
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 736
Dot.: Przyłącz się, min. 10 kg w dół - to wątek dla Ciebie

ah też mam ochotę na naleśniki... mniam ale bacik musi być ale tylko taki malutki

kochane powiedzcie mi dlaczego na redukcji nie można jeść jogurtów owocowych?!?!?!? Czy ktoś wie o co tu chodzi ??

i co będzie lepsze na śniadanko paróweczka czy omlecik ??
kala2505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 22:03   #4645
tajka88
Zakorzenienie
 
Avatar tajka88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malaga Tiki Taki i Kasztanki:)
Wiadomości: 3 709
Dot.: Przyłącz się, min. 10 kg w dół - to wątek dla Ciebie

Cytat:
Napisane przez kala2505 Pokaż wiadomość
ah też mam ochotę na naleśniki... mniam ale bacik musi być ale tylko taki malutki

kochane powiedzcie mi dlaczego na redukcji nie można jeść jogurtów owocowych?!?!?!? Czy ktoś wie o co tu chodzi ?? Nie mam pojecia ale owoce i jogurt to weglowodany tak mi sie zdaje

i co będzie lepsze na śniadanko paróweczka czy omlecik ??Mysle ze lepiej omlecikD:
Dobranoc jutro postaram sie jesc mniej ale naprawde jestem z sieie dumna ehehh ze nie ruszam fast foodow i slodczy chyba z ejakas kostka czekolady czy cos;p raz dwa w tyg i kawy nie pije i alko i nie slodz eitd
__________________
Puedes ser nada para el mundo pero para alquien puedes ser el mundo entero

tajka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 22:09   #4646
Lerian2204
Raczkowanie
 
Avatar Lerian2204
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 37
Smile Dot.: Przyłącz się, min. 10 kg w dół - to wątek dla Ciebie

waga:67kg
wzrost:170cm
cel:52kg
Nie wiedziałam o tym myślałam ,że jak zjem mniej to szybciej schudnę ...Szybko się zniechęcam i mało wytrzymuję na diecie....
Lerian2204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 22:48   #4647
kala2505
Zakorzenienie
 
Avatar kala2505
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 736
Dot.: Przyłącz się, min. 10 kg w dół - to wątek dla Ciebie

Cytat:
Napisane przez Lerian2204 Pokaż wiadomość
waga:67kg
wzrost:170cm
cel:52kg
Nie wiedziałam o tym myślałam ,że jak zjem mniej to szybciej schudnę ...Szybko się zniechęcam i mało wytrzymuję na diecie....
to może dlatego że tak mało jesz i chodzisz na głodzie jak spowolnisz metabolizm to waga stanie w miejscu i nic nie bedziesz chudła... a jak powrócisz później do normlanego jedzenia to przytyjesz w oczach!!!
Jedz zdrowo (poczytaj forum-nawet ostatnie 5-6stron) nie łącz węglowodanów z tłuszczami,kolacja białkowa,nie jedz słodyczy i postaraj się ograniczyć słodzenie,solenie czyli takie nasze małe grzeszki (ktore jednak przyczyniaja sie do naszej wagi...) pij duużo wody i najlepiej czerwoną lub zieloną herbatę, no i ćwicz - efekt gwarantowany,schudniesz i nie będziesz chodzić głodna poczytaj też o diecie Plaż Południowych bo jest zdrowa i ciekawa (south beach). P\ dobranoc
kala2505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 23:02   #4648
alorah
Zadomowienie
 
Avatar alorah
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 923
Dot.: Przyłącz się, min. 10 kg w dół - to wątek dla Ciebie

Cytat:
Napisane przez monikarana426 Pokaż wiadomość
Ja też oczywiście się przyłączam .
Waga początkowa - 53 kg
Waga którą chcę osiągnąć - 43 kg
O motylek. ANA ANAAAA! :P
__________________
Luty/Marzec najnowsza WYMIANKA


Proszę odpisuj u mnie.
alorah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 23:09   #4649
florentynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 26
Dot.: Przyłącz się, min. 10 kg w dół - to wątek dla Ciebie

Witam, zaczynam z Wami
Mam 175 cm wzrostu
Dzisiaj: 64 kg (szit)
Musi byc: 55 kg
florentynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 23:28   #4650
KOKAINA
Zadomowienie
 
Avatar KOKAINA
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Centrum
Wiadomości: 1 914
Dot.: Przyłącz się, min. 10 kg w dół - to wątek dla Ciebie

Cytat:
Napisane przez kala2505 Pokaż wiadomość
kochane powiedzcie mi dlaczego na redukcji nie można jeść jogurtów owocowych?!?!?!? Czy ktoś wie o co tu chodzi ??

i co będzie lepsze na śniadanko paróweczka czy omlecik ??
Owocowe jogurty są mocno dosładzane, dlatego na redukcji zabronione.
A na śniadanie pewnie że omlet. Zdrowiej
__________________
'You tell me we can start the rain.
You tell me that we all can change
You tell me we can find something to wash the tears away.'
KOKAINA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:15.